• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 567
نمایش نتایج: از 61 به 67 از 67

موضوع: روح خان

1. Top | #1

روح خان

سلام تو راهنمای بازی 4 تا سطح برای روح خان مشخص شده .اما تو نقشه روح خانهی موجود هیچ فرقی باهم ندارند .
    توی نقشه از کجا بفهمیم روحخان موزد نظر سطحش چنده؟

2. Top | #61

پیشروی سطح: %34 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 133
    فعالیت کل: %2.0
    سطح
    6
    تشکر دریافتی
    17 بار در 12 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت500 امتیاز

پاسخ : روح خان

نقل قول نوشته اصلی توسط peghvak نمایش پست ها
    شما شک کن به بازیکن بودن من!!!
    درضمن اقای متفق من برای بازی هرگز سکه هزینه نکردم و خوب یادمه حتی راند9که طلای سازنده رو گرفتم و مقداری سکه خب.....
    حتی وی ای پی رو هم تمدیدش نکردم با اینکه تموم شد یکی دو روز بعدش
    باهاش طول مسیر رو کوتاه میکردم برای مارش روح!!!!!

یه همچین بازیکنی سکه خرج نمیکنه برای برگردوندن اون مقدار مهارت!!!!!
    درضمن تمام حرفه ها از سکه برای برگردوندن مهارت ها استفاه میکنن چون مهمترین چیز تو نبر البته نگم مهمترین ولی یکی از مهمترین چیزها تو نبرد همین مهارته
    DON'T BE LOVE

3. Top | #62

پیشروی سطح: %4 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 193
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    53 بار در 26 پست
    دستاورد ها:
    دوستییک سال ثبت نام500 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط Motafegh نمایش پست ها
    بحث سر اون نیست اگر شما بازیکن باشی و برای قبیله یخوای بازی و قصدت اینه مفید باشی حتما باید سکه بزنی مدال سازنده هم افتخار نداره اولا نوید خیلی حرف خوبی میزد میگفت ما روح خالی نمیکنیم اونا (حریف)خالی میکنه ما میدزدیدم شما که میگی از اول بازی رو مهارت تمرکز کرد واقعا چیز عجیبی چون مهارت ها تقیربا اول بازی برای رشو و باللا رفتن یه چیز هست دوما سکه واقعا لازم برای برگردوندن مهارت ها که اگر فن شو خوب بلد باشی راحت میتونی هم خودتو بالا بکشی هم قبیله
    من به چیزی افتخار نکردم !!!!!!!!یه افتخار بیشتر ندارم اونم خندقی بودنمه
    گفتم امثال من که حاضر نیستن برای بازی و تفریح بیش از حد هزینه کنن ...........
    درضمن من فقط دنیای5بازی کردم اونقدر سرعت بالا هست که نیازی به سرمایه گذاری ندارم همینطوریشم منابع زیاد میادش گاهی....
    اصراریم ندارم شما من رو بازیکن بدونین!!!
    اما بعید میدونم کسی که قبول نداره میشه با این تعداد روح خالی کرد و حتی حاضر نیست بهش فکر هم کنه هم بازیکن باشه
    نمیشه!!نکردیم!!!اونوقت اومدیم تو مکانی مثل فروم اعلام کردیم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟/چون تمسخر بشم!!!جالبه پس نابغه ایم دی
    سُبحانَ الله یا فارِجَ الهَمّ وَ یا کاشِفَ الغَمّ فَرِّج هَـمّی وَ یَسّر اَمری وَ ارحِم ضَعفی وَ قِلَـّةَ حیلَتی وَ ارزُقنی حَیثَ لا اَحتَسِب یا رَبَّ العالَمین

4. Top | #63

پیشروی سطح: %22 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 156
    فعالیت کل: %0
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    37 بار در 15 پست
    دستاورد ها:

روح زدن به تعداد مارش نیست به مصرف بهینه نیرو هست. من دیگه خانوارز بازی نمیکنم که بخواد برای من دست زیاد بشه. گفتم بزگای بازی میدونن حرفیو که من میزنم ولی به کسی نمیگنش. اینا اسرار قبیلشون محسوب میشه. حقم دارن.
    دوما من خودمم میگم اصلا بازیکن خوبی نیستم برام مهم هم نیست که باشم یانه. اما 1 سال فقط روح زدم این یه دونه رو بلدم بزنم خالی کنم.

شما یه 20 تا بزن به 3 اگه درست چیدی و تعداد خوب دادی میفهمی با 33 تا میشه.
    خوب وقتی بازیکنا هنوز به ارزش بلند توی مارش پی نبردن من بیام چی بگم؟ همه فکر میکنن سنگین خوبه. هیچکس نمیدونه پیاده توی مارش چقدر ارزش داره.
    همه بازیکنا ب این فکر میکنن که چطور بشه روح 4 رو با دو مارش خالی کرد. ولی واقعا تعداد مارش چه ارزشی داره؟ چه اهمیتی داره روح با 105 تا 130 تا خالی بشه؟ مهم فقط مصرف بهینه یگانهاست باید بشینی حساب کنی ببینی تو این مارشی که زدی چقدر سنگین چقدر صلیبی چقدر بلند و چقدر بالستیک مصرف کردی.
    روح 4 زدم خدا شاهده 5500 سنگین 18000 صلیبی 15000 هزار بلند و 2200 تا بالستیک مصرف کردم. بقیه مارش خرت و پرت بود 3 تا مارش زدم با 106 تا هم روح رو خالی کردم. این مارش زدن ارزش داره.
    شما بگو باگ زن. شما هر چی می خوای بگو. منی که دیگه بازی نمیکنم برام اهمیت نداره چی بگی بهم. ولی میشه حداقل امتحانش کن. میبینی میشه.
    مده پاسخ به گفتار سفیهان
    همان بهتر به خاموشی بکوشی
    مگر نشنیده ای این نکته نغز
    جواب ابلهان باشد خموشی

5. Top | #64

پیشروی سطح: %4 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 193
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    53 بار در 26 پست
    دستاورد ها:

نقل قول نوشته اصلی توسط Simon_sez256 نمایش پست ها
    درضمن تمام حرفه ها از سکه برای برگردوندن مهارت ها استفاه میکنن چون مهمترین چیز تو نبر البته نگم مهمترین ولی یکی از مهمترین چیزها تو نبرد همین مهارته

یه بار گفتم من برای یه بازی و تفریح بیش از حد هزینه نمیکنم ترجیح میدم همون رو هدیه کسی کنم که بهش نیاز داره

پس از ابتدا نمیدم که برگردونمش

روح خان واقعا میشه من بعد راند9روح خالی نکردم اما تو راند9 خوب یادمه که حدودا تقریبا با 108تا خالی شده بود (احتمالا کمی بیش و یا کم) حتی مارش رو که زدم اف شدم روز بعدش برگشتم دیدم کلی تبریک دارم چون مارش3اش رو یکی دیگه از دوستان زحمتش رو کشیده بود
    میشه دوست من میشه.درهر صورت من دیگه بازی رو گذاشتم کنار پس همون نابازیکنم

موفق باشین
    سُبحانَ الله یا فارِجَ الهَمّ وَ یا کاشِفَ الغَمّ فَرِّج هَـمّی وَ یَسّر اَمری وَ ارحِم ضَعفی وَ قِلَـّةَ حیلَتی وَ ارزُقنی حَیثَ لا اَحتَسِب یا رَبَّ العالَمین

6. Top | #65

پیشروی سطح: %77 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 23
    فعالیت کل: %0
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

من فقط یه مارش دیدم که فقط روحه 2000 تا صلیبیش موند
    یا حسین

7. Top | #66

من باید چی کا کنم

نمی دونم من رو حذف کردن ویا جریمه

8. Top | #67

چرا وقتی که تو نقشه نشانگر موست رو روی یکی از قلعه های روح خان ببری بهت می گه که سطح رو خان چنده

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 567