• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 33

موضوع: درمورد بازیکنان راهنما ورنکینگ

1. Top | #1

تشکر دریافتی
    2 بار در یک پست

درمورد بازیکنان راهنما ورنکینگ

سلام...
    یه سوال اینکه بازیکنان راهنما درهردنیابهشون امتیاز تعلق میگیره؟؟؟اگه نه چراپس همیشه اینا جزواولین هاهستن؟؟؟
    دوم اینکه ازکجابدونیم دست هایی پشت پرده نیست ومسئولین ومدیران سایت امتیازاتی برای کسی قائل نمیشن؟؟
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــ
    اینجاچقدرشلوغ پلوغه...!!!!!!
    ادم خودشم اینجا گم میکنه...

2. 2 کاربر از korushd عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

persian.gulf.boy (07-16-2014),rezajoooon (07-18-2014)

3. Top | #21

پیشروی سطح: %77 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 93
    فعالیت کل: %0
    سطح
    16
    تشکر دریافتی
    2,767 بار در 888 پست
    دستاورد ها:
    دوستییک سال ثبت نام
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ghorbani_cloob نمایش پست ها
    حاجی من تاحالا رنک نگرفتم، عنی برام مهم نیست ک رنک داشته باشم یا ن ولی برام مهمه ک منو بخاطر گزارش خودم بن کنن
    و از اونجایی ک من رکب زیاد بلدم
    فیدبک رو بستم و 1 فیدبک جدید باز کردم و خواستم ک دلیل بن شدنمو بگن
    بار اول میگه بعلت مولتی با اک ... ک یدونه غارت و منابع ازش نیومد سمت من
    باره دوم میگه بعلت مولتی بودن با اک سطح 0
    و جالب اینه ک اک سطح 0 باز میمونه و اک سطح بالا بن میشه
    همه و همه اونایی ک با من بودن میدونن ک خدا شاهده تاحالا مولتی و معکوس و هلو نداشتم
    و در اخر هم بابت رنک بگم ک رنک 1 داشتم ولی روز اخر ریست دادم(یموقع فک نکنین ک نمیتونم رنک بگیرم اونم با این لول از بازیکنا)
    بنده نگفتم مدیر اشتباه نمیکنه امیر جان
    گفتم این که بگیم با نیت اینکارو انجام میده واقعا بی انصافیه . واقعا این 2 تا موضوع با هم زمین تا اسمون فرقشونه

نقل قول نوشته اصلی توسط EXPLORER2 نمایش پست ها
    چتی هسی؟
    جناب فیدبکر
    من 6ساله بازی میکنم
    اشتباهات مدیریتی رو بیزحمت شستشو نده))))))
    من یبار دن5 اک 0 اورده بودم چون عشق سبک چینی اینا و انالیز دارم داشتم انالیز میکردم چون اک نداشتم دن5 .... ک راند قبلش تست کنم
    بعدش یه اک شروع کردم بازی روز 3بازی با 95تا سکه معادنم تقریبا حدود 27 28شد ک میخاستم بعدش برم سراغ چیزای دیگه
    یهو تعدد زدن با اون سطح 0ک بعد استارت اون اک ک بازی کردم اصن طرفش هم نرفته بودم......
    منم نکردم نامردی برا اولین بار تو عمرم به فیدبکر فحش خار مادر رو نثار کردم وقتی شعور ندارن همین حقشونه
    ----------
    راند20 دن 4 طرف فارمم بود فرداش ارتشی گذاشت ک اندازه بزرگترین ارتش کل سرور بود جاسوسیا رو همه چی و مارش روز قبلم بهشو منبع ومعدن و ....همه چیو دادم ولی اصن فیدبکم پاسخ داده نشد و در اخر هم با بچه های قبیلمون یه نرم افزار ردیف کردیم و هکش کردیم و نابودش کردیم تا درس عبرتی واسه سایرین باشه
    اون راند باگ زنا کل رنک قبیله و شخصی و دسکاری کردن ولی مدیریت هیچکاری نکرد
    کل هنوزم دن4 و اسگل گیر اوردن و همیشه تمام کاراشون علیه دن4 هست
    ------
    من با کسی مشکلی ندارم
    ولی از مدیریت حرف نزنین سنگین ترید چون ک خودتونم میدونید ک افتضاحاتی ک به بار اوردن باعث شده کل سرورا خالی شه
    40تا سرور اضافه هم زدین
    یادم میاد روزایی ک 23هزار نفر دن4بودن
    ولی الان؟!
    سلام
    دوست عزیز اینطور که معلومه قبل اینکه سرور بازی در ایران راه بیفته شما داشتی بازی میکردی البته جاب های جالبی هم از بعضی از دوستان در این مورد شنیدم که گویا اول اون ها خانوارز بازی میکردن بعد کمپانی بازی رو ساخته
    شما هم فرمودی اشتباه ؟ من کی گفتم مدیر اشتباه نمیکنه؟ !!! که الان بخوام بیام شستشو بدمش
    اینکه شما به من که مدیر دنیا هستم فحش بدی تا دلتو خالی کنی ادب خودت و شخصیتت رو میرسونه که خیلی جالبه الانم میای با افتخار اون رو تکرار میکنی
    طبق قانون شما اجازه نداری در هر دنیا بیشتر از یک اکانت داشته باشی میخواد سطح 0 باشه یا 36 . در اول های راند مخصوصا هفته ی اول مجازات بیشتری برای این موارد صورت میگیره چون اکثرا بازیکن های برای دیدن اردوگاه ها در اطراف خود و ... اکانت های سطح 0 رو میارن
    هکش کردید؟ با بچه های قبیلتون
    من اصلا نمیدونم چرا جواب پست شما رو دادم ، این هایی که دارید با افتخار ازش تعریف می کنید اصلا چیزهای خوبی نیست ، جای دیگه هم نگید چون شاید اطلاع ندارید اما جرم هک از اون چیزی که فکر می کنید خیلی سنگین تره
    دنیای 4 هنوزم باگ داره ما هم میدونیم ، توی تاپیک تغییرات دنیای 5 هم توضیحات لازم رو دادیم
    از راند بعد ورزن دنیای 4 تغییر خواهد کرد
    براتون ارزوی موفقیت میکنم

4. 2 کاربر از ♛Red Knight♛ عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

5. Top | #22

پیشروی سطح: %75 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 75
    سطح
    12
    تشکر دریافتی
    883 بار در 444 پست
    دستاورد ها:
    1000 امتیازیک سال ثبت نام
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALIPLATIN نمایش پست ها
    به دلیل ریختن اکانت های صفر در نقشه این موضوع خیلی سختگیری میشه روش
    اون موقع ازین فتواها نداده بودن روش

Retired Commander of north

6. Top | #23

پیشروی سطح: %33 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 201
    فعالیت کل: %2.0
    سطح
    14
    تشکر دریافتی
    3,111 بار در 1,439 پست
    دستاورد ها:
    دوستی1000 امتیازسه ماه فعالیت
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALIPLATIN نمایش پست ها
    به دلیل ریختن اکانت های صفر در نقشه این موضوع خیلی سختگیری میشه روش
    مخلصم حمید خان

/

اقای پلاتین اینکارو میکنن ک روز 7 بازی قلعه غیرفعال وجود داشته باشه ولی من اک سطح 0 رو بخاطر این داشتم ک اگه من یا احمد رو اون اک هستیم یکی دیگمون بیاد رو این اک تا گزارشای نبرد رو ببینه و از بیکاری نمیره

بنابراین اون اک تا روز 35 بازی غیرفعال نمیشه و دلیلی بر بن کردن ما نبود، میخوای عککس از فیدبکا بزارم خیالت راحت شه؟؟
    دوئل یعنی 30% شانس 30% مهارت 30% بالانس 10% سبک

انقد ادعای دوئل نکنین (شوالیه رو ازتون بگیرن قفل میکنین)

7. Top | #24

پیشروی سطح: %21 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 396
    سطح
    21
    تشکر دریافتی
    5,064 بار در 2,373 پست

دستاورد ها:
    دوستیاولین گروهبیش فعالیک سال ثبت نام5000 امتیاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط persian.gulf.boy نمایش پست ها
    پس فیدکرا بازیکن بودن.
    ولی اکانتی رو که راند قبل ثبت شده رو چطور میشناسن. اونم اکانتی که 60 نفر روش اومدنو رفتن . فیدبکر راهنما بودن رو دست کدومشون داده بود
    اکانت بی ثبات و عمومی
    و به گفته خودشون تفریحی
    فیدبکرا خیلی عشقی و مشتی ان . مخصوصا ارشد
    دی
    تو هنوز درگیر اون اکانت منی کاکول زری؟))
    خوف نکن حالا
    چند تا اسم روی اکانت بود خوف کردین که مارو خراب کنین
    قبلا هم جوابت رو دادم خارج از دیدگاه تمام مدیرا و بازیکن ها بهت پیشنهاد میکنم وقتی شجاعت بازی کردن رو نداری و هرکی ازت بالاتر باشه رو وصل میکنی به دستان پشت پرده بهتره بازی رو ببوسی بذاری کنار

یجوری میگی انگار من خوشم میاد راهنما بشم نه عزیزم
    راهنما بودن که هیچ مدیر انجمن هم خوشم نمیاد بشم دیگه
    این باشه تا شماها یکم نگرشتون تغییر کنه برای بدست آوردنش از راه سالم تلاش کنی
    آره اینجوریاست)

8. 4 کاربر از SpiteOfSky عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

amir_ghorbani_cloob (07-19-2014),CH.A.L.I.M (07-20-2014),dani1421387 (07-19-2014),شوالیه سیاه (07-19-2014)

9. Top | #25

سطح
    12
    تشکر دریافتی
    883 بار در 444 پست
    دستاورد ها:
    نقل قول نوشته اصلی توسط Feedbacker نمایش پست ها
    گفتم این که بگیم با نیت اینکارو انجام میده واقعا بی انصافیه . واقعا این 2 تا موضوع با هم زمین تا اسمون فرقشونه

سلام
    دوست عزیز اینطور که معلومه قبل اینکه سرور بازی در ایران راه بیفته شما داشتی بازی میکردی البته جاب های جالبی هم از بعضی از دوستان در این مورد شنیدم که گویا اول اون ها خانوارز بازی میکردن بعد کمپانی بازی رو ساخته
    شما هم فرمودی اشتباه ؟ من کی گفتم مدیر اشتباه نمیکنه؟ !!! که الان بخوام بیام شستشو بدمش
    اینکه شما به من که مدیر دنیا هستم فحش بدی تا دلتو خالی کنی ادب خودت و شخصیتت رو میرسونه که خیلی جالبه الانم میای با افتخار اون رو تکرار میکنی
    طبق قانون شما اجازه نداری در هر دنیا بیشتر از یک اکانت داشته باشی میخواد سطح 0 باشه یا 36 . در اول های راند مخصوصا هفته ی اول مجازات بیشتری برای این موارد صورت میگیره چون اکثرا بازیکن های برای دیدن اردوگاه ها در اطراف خود و ... اکانت های سطح 0 رو میارن
    من اصلا نمیدونم چرا جواب پست شما رو دادم ، این هایی که دارید با افتخار ازش تعریف می کنید اصلا چیزهای خوبی نیست ، جای دیگه هم نگید چون شاید اطلاع ندارید اما جرم هک از اون چیزی که فکر می کنید خیلی سنگین تره
    دنیای 4 هنوزم باگ داره ما هم میدونیم ، توی تاپیک تغییرات دنیای 5 هم توضیحات لازم رو دادیم
    این قصیه ک گفته بودم مال الان نبوده ک تو قوانین بازی شرح داده باشه
    اون قضیه مال وقتی بوده ک قانون میگفت اگه بینشون مارشی نباشه مشکلی نیس
    حتی فیدبک هم زدیم ک گفتیم داستان اینه البته نه این سرور . سرور دیگه گفتن تا وقتی مارشی نباشه بینشون اشکالی نداره
    -------
    دن4 ورژنش با 5 یکی بود
    ولی تو دن5 سکه انتقالش ازاد بود و دن4 بسته و هنوزم بستس
    دن5 محدودیت اعضا نزاشتن و دن4 گزاشتن
    دن5 وقتی 600تا اک با پسوند 1 2 3..... ک هنوزم نفهمیدم ک اینکارو میکنه و هدفش چیه زده شد مثل همیشه اگه برخورد شد اینارو بن دائم و موقع قلعه گیری ملت کارشونو کردن
    ولی دن 4 راند پیش ک دقیقا این اتفاق با 1 روز پسو پیش افتاده بود فرستادنشون بن چند ساعته و 3هفته قلعه گیری ملت عقب افتاد
    ===
    همین راند اکثر اکانتای ک فعالیت داشتن تو بازی با دلایل واهی بن چند ساعته اونم عشقی هرکی هرچنتا عشقش کشید بن کرد یه سری 6ساعت یه سری 12 و......
    و بعد ازادشون کردن
    ودوباره تعدادی ازین سطح 0 بن چند ساعته و بعدش رفتن بیکاری
    .....
    یه نمونه از چیزایی بود ک نشون میده دن4 اصن برا مدیریت اهمیتی نداره

10. کاربر زیر از EXPLORER2 برای ارسال این پست تشکر کرده است:

amir_ghorbani_cloob (07-19-2014)

11. Top | #26

پیشروی سطح: %2 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 493
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    23
    تشکر دریافتی
    1,739 بار در 1,111 پست

دستاورد ها:
    دوستیدستآورد تگ - درجه 1اولین گروهتگر حرفه ای!پیشرو

سلام
    یکی شون بود فک کنم قبل اینکه ایده ی بازی آنلاین خانوارز پیش بیاد داشته بازی میکرده

پیام یکی از دوستان حالا با فارم حال نمیکنم

(من 10 سال موها مو تو این بازی سفید نکردم )

یادش بخیر تبلیغات بنری بازی

برنده ی 15000 هزار یورو شوید

- - - - - - - - - -

سلام
    یکی شون بود فک کنم قبل اینکه ایده ی بازی آنلاین خانوارز پیش بیاد داشته بازی میکرده

12. Top | #27

پیشروی سطح: %21 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 396
    سطح
    21
    تشکر دریافتی
    5,064 بار در 2,373 پست

دستاورد ها:
    دوستیاولین گروهبیش فعالیک سال ثبت نام5000 امتیاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ghorbani_cloob نمایش پست ها
    مخلصم حمید خان

/

اقای پلاتین اینکارو میکنن ک روز 7 بازی قلعه غیرفعال وجود داشته باشه ولی من اک سطح 0 رو بخاطر این داشتم ک اگه من یا احمد رو اون اک هستیم یکی دیگمون بیاد رو این اک تا گزارشای نبرد رو ببینه و از بیکاری نمیره

بنابراین اون اک تا روز 35 بازی غیرفعال نمیشه و دلیلی بر بن کردن ما نبود، میخوای عککس از فیدبکا بزارم خیالت راحت شه؟؟
    امیر من اصلا و ابدا کاری به مدیرا ندارم و قضاوت هم نمیکنم که کی کارش درست بوده و کی اشتباه کرده
    ولی نظر شخص بنده اینه که محدوده 21 ساعت در بازی رو برای این گذاشتن که شما درصد باخت داشته باشی و هیجان بازی بیشتر شه
    اینکه بازیکنان هروقت آف میدن اکانت اصلیشونو و از اکانت 0 دید میزنن اوضاع رو . این دقیقا نوعی مولیه یعنی داریم یکی از قوانین پایه ای بازی که محدوده 21 ساعت بازی هست رو دور میزنیم
    البته ناگفته نمونه مدیریت هم بهتره زیاد توی این موارد به بازیکنان سخت نگیره

13. 3 کاربر از SpiteOfSky عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

amir_ghorbani_cloob (07-19-2014),dani1421387 (07-19-2014),شوالیه سیاه (07-19-2014)

14. Top | #28

پیشروی سطح: %2 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 196
    فعالیت کل: %4.0
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    723 بار در 315 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت500 امتیاز
    درود
    این که میگید فلان مدیر رفیق بازی کردی و منو با یک اکانت سطح 0 بن کرده و .... اگر مبناتون رفیق بازی است کاملا سخت در اشتباهید
    تیم مدیریت فعلی با اینکه از قدیمی ترین بازیکنان این بازی هستند اما به هیچ عنوان در بررسی ها به گروه خاصی کمک نکرده و هیچوقت نخواهند کرد
    اقا سامان ، اما امیر ؛ اقا میلاد ، همتون از بازیکنان قدیمی هستید ، از شما بیان این الفاظ بعیده
    اون راندی که شما بازی میکنید و رنک میگیرید پشت سر شما میگویند که با مدیریت دوستید ، اگر بازی کنید و رنک نگیرید می گویید تیم مقابل با کمک مدیریت رنک گرفت
    این از وقتی بنده بازی کردم و بعد اون نزدیک به این 1سال و چند ماهی که مدیر بودم همیشه بوده و از این به بعد هم از بین نخواهد رفت مگر اینکه طرز تفکرمون رو درست کنیم و به این نتیجه برسیم که مدیریت بازی هدفش کمک به بازی و بازیکنان است

مدیر اول - KW_Operator_IR
    موفق باشید
    التماس دعا
    سلام
    حالا چرا دعوا میکنی ؟
    پیشنهاد میدم کسایی که به هر نحوی به پنل دسترسی دارن سعی کنن هویتشونو مخفی کنن.
    یه حرفایی هست ولی بگذریم
    نقل قول نوشته اصلی توسط EXPLORER2 نمایش پست ها
    چتی هسی؟
    و دادم ولی اصن فیدبکم پاسخ داده نشد و در اخر هم با بچه های قبیلمون یه نرم افزار ردیف کردیم و هکش کردیم و نابودش کردیم
    چند ماه پیش شنیدم به چند نفر ادم خاص سپردن در ازای امتیازات خاصی که بشون میدن از طریق دسترسی به سرور خانوارز شرایطی رو فراهم کنن به نحوی که بشه ساختمون و ارتش به اکانت اضافه کرد
    نمیدونم راست یا دروغ اقایون به اون شخص گفتن بازی متعلق به یک نهاد خاص هست و بهتره از این کار فاصله بگیری
    خلاصه هک یکم خطریه حالا شایدم نمیخواستن اینکارو انجام بدن سرکارش گذاشتن نمیدونم
    خانوارز یعنی هنر جنگیدن نه دوئل زدن

اگر فرمانده اجازه اعدام سربازانش را در جیبش نداشته باشد نمی تواند افراد خود را به سوی پیروزی هدایت کند.سرباز باید بین مرگ حتمی در صورت عقب نشینی و یا مرگ احتمالی در صورت مبارزه یکی را انتخاب کند.

15. Top | #29

پیشروی سطح: %77 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 93
    سطح
    16
    تشکر دریافتی
    2,767 بار در 888 پست
    دستاورد ها:
    دوستییک سال ثبت نام
    نقل قول نوشته اصلی توسط X.E.N.O.N نمایش پست ها
    10000 بود عزیز
    نقل قول نوشته اصلی توسط Black.Satan نمایش پست ها
    امیر من اصلا و ابدا کاری به مدیرا ندارم و قضاوت هم نمیکنم که کی کارش درست بوده و کی اشتباه کرده
    ولی نظر شخص بنده اینه که محدوده 21 ساعت در بازی رو برای این گذاشتن که شما درصد باخت داشته باشی و هیجان بازی بیشتر شه
    اینکه بازیکنان هروقت آف میدن اکانت اصلیشونو و از اکانت 0 دید میزنن اوضاع رو . این دقیقا نوعی مولیه یعنی داریم یکی از قوانین پایه ای بازی که محدوده 21 ساعت بازی هست رو دور میزنیم
    البته ناگفته نمونه مدیریت هم بهتره زیاد توی این موارد به بازیکنان سخت نگیره
    محمد جان همانطور که گفتم ما هم در این موارد سختگیری نمیکنیم ، اگر فقط یک اکانت سطح 0 تعدد داشته باشد مجازات نمیکنیم مگر اینکه برای بازیکن فیدبکی بخورد که داره از اکانت سطح 0 برای دیدن اردوگاه در نقشه و تایم افی اکانت ها و ... استفاده میشه ، در این صورت اگر اکانت سطح 0 فعالیت زیادی به همراه اکانت سطح بالاتر داشته باشه اکانت ها رو توقیغف میکنیم

16. 2 کاربر از ♛Red Knight♛ عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

شوالیه سیاه (07-19-2014),SpiteOfSky (07-19-2014)

17. Top | #30

سطح
    12
    تشکر دریافتی
    883 بار در 444 پست
    دستاورد ها:
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rommel_R نمایش پست ها
    سلام
    حالا چرا دعوا میکنی ؟
    پیشنهاد میدم کسایی که به هر نحوی به پنل دسترسی دارن سعی کنن هویتشونو مخفی کنن.
    یه حرفایی هست ولی بگذریم

چند ماه پیش به چند نفر ادم خاص سپردم در ازای امتیازات خاصی که بشون میدم از طریق دسترسی به سرور خانوارز شرایطی رو فراهم کنن به نحوی که بشه ساختمون و ارتش به اکانت اضافه کرد
    نمیدونم راست یا دروغ اقایون گفتن بازی متعلق به یک نهاد خاص هست و بهتره از این کار فاصله بگیری
    خلاصه هک یکم خطریه حالا شایدم نمیخواستن اینکارو انجام بدن سرکارم گذاشتن نمیدونم
    ما ک نگفتیم خانوارز و هک کردیم
    ما طرفو هک کردیم
    میخاس حواس باشه تو تله موش گیر نکنه

- - - - - - - - - -

10000 بود عزیز

محمد جان همانطور که گفتم ما هم در این موارد سختگیری نمیکنیم ، اگر فقط یک اکانت سطح 0 تعدد داشته باشد مجازات نمیکنیم مگر اینکه برای بازیکن فیدبکی بخورد که داره از اکانت سطح 0 برای دیدن اردوگاه در نقشه و تایم افی اکانت ها و ... استفاده میشه ، در این صورت اگر اکانت سطح 0 فعالیت زیادی به همراه اکانت سطح بالاتر داشته باشه اکانت ها رو توقیغف میکنیم
    همین پست اخرت میگه ک بن ک من شده بودم دن5 بن نداشت
    اک سطح 0ی ک بعد استارت اک اصلی اصن طرفشم نرفتم. اصن نمیدونسم چی هس ک برم یچیز زده بودم ک فقط چند ساعت انالیز کنم و استارت کنم

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع