• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 125 از 133 نخستنخست ... 2575115123124125126127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,241 به 1,250 از 1325

موضوع: دن 4.. دنیای حرفه ای ترین ها از قدیم تا حال

1. Top | #1

پیشروی سطح: %28 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 218
    فعالیت کل: %2.0
    سطح
    12
    تشکر دریافتی
    1,284 بار در 587 پست

دستاورد ها:
    1000 امتیازسه ماه فعالیت

دن 4.. دنیای حرفه ای ترین ها از قدیم تا حال

به نام خدا

با عرض سلام خدمت تمامی بازیکنان خانوارز. دن 4یی ها. غیر دن 4یی ها و اجمع الخانوارزین. کی گفته دن 4 مرده؟ باید عرض کنم که اینجا زمینش سفت تر از همه جاست.

راند بعد دن 4 به احتمال زیاد ورژن رترو رو خواهیم داشت که نه باگ داره و نه مشکل خاصی و از اون مهم تر که بهترین سرعت که همون 5 ایکس هست رو به احتمال زیاد خواهد داشت.
    الان هم آمدیم که بگیم دن 4 حرفه ای ترین سرور .ir بوده و هنوز هم هست. از تمامی مدعیان که ادعاشون میشه میخوایم که بیان دن 4 قدرت و بازی گروهی و خانوارز واقعی رو ببینن.
    کل کل هم پذیرفته میشود البته به شرط توهین نکردن و در چهارچوب قاعده و قوانین.

خبرهای خوبی هم در راه هست که قبایل خوبی قراره تشکیل بشن. خودمون هم داریم یه قبیله میزنیم که شاید.. البته نه حتما به مزاج خیلی ها خوش نمیاد اما حرفشونو بیان تو بازی مقابل ما بزنن ماهم میخوایم که خوش نیاد.
    خلاصه تایپیک زدیم حریف میطلبیم دن 4

منتظر همگی هستیم . ..

----------------------------------------------------------

توجه توجه . اعلامیه تشکیل قبیله :
    راند بعد تصمیم گرفتیم قبیله ای تشکیل بدیم متشکل از بزرگان خانوارز
    بزرگانی با شایستگی و بزرگی در تمام طول و دوران خانوارز
    بزرگانی که بازی در کنارشون افتخاریه برای همه ما. خواستیم قبیله ای رو بسازیم که گلچین از بهترین بازیکنان ادوار خانوارز باشن
    دوستانی که ترک بازی بودن منت گذاشتن و آمدن و دوستانی که نیت ترک داشتن به ما پیوستن
    و به فرماندهی
    صمد لئون متال قبیله ای به نام end of story
    برای پایان دادن به تمامی ادعا های خام .

و من الله توفیق . ..

ویرایش توسط khandadash : 08-14-2014 در ساعت 11:24 PM

بازنشستگی رو عشق است

2. 50 کاربر از Hamed-Tk عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

a2lf_king (08-11-2014),abbaskiko (08-11-2014),AMB313 (08-12-2014),aminoosh (08-14-2014),Amir_sw (08-15-2014),amir.pars (08-13-2014),AngryBirdsStarWarsII (08-12-2014),arazkuchulu (08-17-2014),dark.master2012 (08-11-2014),Dr Dre (09-02-2014),elite.war (09-15-2014),fabregassoler (08-11-2014),General_4star (08-12-2014),HESI_Sting (08-16-2014),ho3ein_dictator (08-11-2014),I__ALI__KHAN__I (10-01-2014),IRAN MY LOVE (08-16-2014),jingiliiiii_bala (08-11-2014),khandadash (08-12-2014),leon_metal (08-12-2014),M I L A D (10-06-2014),mahdi_nejati2001 (08-11-2014),mahmoudz (08-15-2014),masud.vahshat (08-12-2014),mehrdad_popel (08-28-2014),milad.khan (08-23-2014),mn(assassins1377) (08-14-2014),ایرانی (08-11-2014),آرمانCnC (09-12-2014),سرباز-پارسی (08-11-2014),سلطان وحشت (08-16-2014),Parsa4412 (09-22-2014),payam110 (08-13-2014),Rahm-Elama--Yokhdi (08-11-2014),RainMan (09-03-2014),RevengeR (08-28-2014),salman1024 (08-12-2014),selo.21 (08-27-2014),shahriar (06-07-2016),sharisonz (08-11-2014),Si Na (10-01-2014),Simon_sez256 (08-12-2014),sj-games (09-11-2014),something (08-28-2014),turk_evee (09-26-2014),منصور_پادشاه صلح (08-29-2014),کاملیا (08-11-2014),هیچکس (08-11-2014),wody.tanha (08-14-2014),X.E.N.O.N (08-11-2014)

3. Top | #1241

پیشروی سطح: %75 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 75
    فعالیت کل: %0
    سطح
    12
    تشکر دریافتی
    883 بار در 444 پست
    دستاورد ها:
    1000 امتیازیک سال ثبت نام
    نقل قول نوشته اصلی توسط leon_metal نمایش پست ها
    حمید جان دوست داشتم می موندی واسه یبارم شده تا آخر راند
    ولی از شوخی گذشته داش حمید امد مرام گذاشت با اینکه پایان نامش مونده بود امد کنارمون استارت زد ولی به دلایلی که خودمون می دونیم ترجیح داده شد بره قبیله رقیب که راه بندازه اونجا رو دمشم گرم متاسانه تگ داش حمید رو اکانتش همچی رو خراب کرد ولی داش حمید بازم موند زدو خورد جزء جدایی ناپذیر بازیه من از 9 ساعتی امدم کنارش قلعه گرفتم نامرد روی خوش نشون نداد خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ میگفت به آدمی که این همه راه میاد غارت می کنه اعتماد نمیشه کرد حقم داشت ولی بالا غیرتا تنهایی وایساد و بازی کرد قلعه داد قلعه گرفت نجیب زد نجیب داد هر کسی تو این بازی این مراحل رو نداشته باشه لذت بازی رو نبرده
    تنها گله من از داش حمید ریست کردنش بود ولی در طول بازی دمش گرم خوب بازی کرد
    اینارو ولش کن
    دن2 جایزه میده)))
    زمانی ک 1ایکس بود اون قدیما رفتم توش
    فک کنم بعد 2هفته تازه شدم سطح 7 8ول کردم
    بعد 1سال برگشتم رفتم دن 4 دیگه شروع شد بدبختی
    هرطور فک میکنم توش بازی کردن خیلی ستمه))))

Retired Commander of north

4. کاربر زیر از EXPLORER2 برای ارسال این پست تشکر کرده است:

General_4star (10-07-2014)

5. Top | #1242

تشکر دریافتی
    111 بار در 75 پست

دستاورد ها:
    500 امتیازسه ماه فعالیت
    واااای حمید فقط بگم خدا لعنت کنه بخندیم

میبینی ؟ میبنی فقط ؟ همینایی که گفتی نزنشون رفیقمن اومدن اینجا دارن شاخ و شونه میکشن

اول از همه این عباس کایکو داداش برو که تا همینجا خدا سر شاهده فقط بخاطر حمیده که نده موندی از خودش بپرس اون زمان که یکی از بچه های قبیله مارو زدی حدود 30 کیلو ارتش داشتی لینکشو به اکانت ما داد همونموقع 50 کیلو فیکس داشتیک اردو فرستادم زیره پات تو راه بود حمید اومد اردو رو بک داد
    این یه دفعه اش بود فقط حداقل 3 بار حمید اینکارو کرد و اردو از زیره پایه تو بک داد خدا سر شاهده از کنارت رد میشدیم ارتشت پودر میشد

اما راجع به این وودی فارمک برو از حمید بپرس گفتم بیا بریم اینو بزنیم چند بار گفتم چندبار خواستم اکانت رضا رو بزنم گفتش نه ضایس رضا براش مشکل پیش اومده نمیخوام حالا که خودش نیست اکانتشو بزنم بخاطر همین کاری به اکانت رضا خانداداش نداشتیم
    بعدش یه فارمی مقل وودی میاد اینجا ادعا میکنه اخه تو کلا به ما مارش دادی ؟ تو مارو زدی ؟ فقط بنایی کردید و سکه زدید ناموسا چند کیلو سکه زدید

من از همین 5شنبه نبودم رو اکانت رفته بودم مسافرت اصلا اینکه حمید اومد نزدیک اکانت رضا قلعه گرفت خبر نداشتم اومدم دیدم گرفته امروز صبحم دیدم اس ام اس داده ممد ریست دادم که فکر کردم داره خالی میبنده تا نرفته بودم رو اکانت باور نکرده بودم

اما راجع به اون تفنگ بادی وای ناموسا تو هیچی نگو یعنی به عمرم تا حالا دلم به حال کسی انقد نسوخته بود زیره پاش اردو زدم بهش پیام میدادم رد کاربر زد تو خیلیییییییییییییییییی خوبیییییییییییییییییییییی یییییییییی

اما راجع به صمد خان هم گفتم تو بازی بازیکن با شخصیتی هستی ولی قرار نیست باهات صلح کنیم سره این قضیه خداوکیلی همونموقع که اومدی بچه های قبیله مارو کنارمون غارت کرده بودی ارتشت میخورد به ما پودر میشدی

ما تو بازی همه چیو ثابت کردیم ما تو فروم خالی بندی نمیکنیم وقتی به کسی مارشی نزدیم وقتی کسیو نزدیم الکی نمیگیم طرف فارمه مائه هرکیو گفتیم حتما زدیم

یکی مثل عباس کایکو یا اکانت رضا خانداداش که گفتم با خود رضا هم خیلی رفیقم خودم اگه بخاطر حمید نبود به سرنوشت خیلی ها مثل عباس تفنگ بادی و الهام و افرا و اونی که اسمش همش ایکس بودو رضا66 و همه ی فارمای ما وخیلی های دیگه که بودن و ریست زدن و رفتن

کلا قبیله صمد 2 بار اومدن رو ما عملیات بریزن

که یه بار مستر هوس اومد که اصلا ما آنلاین نبودیم و ارتش خونه نبود یه مارش زد و رفت که همون ساعت حمید اومد گفت باید اینو همین الان بزنیم که صمد و ممد پیام بازی که نه این میخواد بیاد ولف اینو نزنید

یه بارم خود صمد و اون اریا اومدن بعد جالبیش اینجا بود قلعه های منابع رو زده بودن که بازم ارتش ما خونه نبود و بود والا جرات نمیکردید مارش بدید

هنوز با این همه ادعای بازیتون نمیدونید یه بازیکن مثل حیمد ارتش شب یا وقتی خودش انلاین نباشه خونه نمیزاره ساعت 5 صبح اومدید ازش ارتش بزنید ما 50 تایی فیکس 2 تا 50 تا فیکس هم داشتیم خونه نمیزاشتیم نمیدونم فاز شما چیه

دوستان و فارمولکای عزیز اگه حمید نبود همین 2 3 نفری رو هم که اینجا دارن منم منم میکنن جوری میزدیم که دیگه صداشون در نیاد
    هیچ وقت مغرور نشو !

شاید از چهار نفر بالاتر باشی , ولی یقینآ از دو نفرم پایین تری !

دست بالای دست بسیار است...

پس جائی برای مغرور شدن نیست !
    -----------------------
    هرکس نصیحت را به رایگان نگیرد
    پشیمانی را گران خواهد خرید
    ------------------------
    من چتم،تو چته؟

6. Top | #1243

پیشروی سطح: %80 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 41
    فعالیت کل: %7.0
    سطح
    7
    تشکر دریافتی
    153 بار در 104 پست
    دستاورد ها:
    دوستی500 امتیازیک سال ثبت نام
    اولا اینکه از اک بقیه نرو بالا هر وخ خودت بودی بیا صحبت کن
    دوما تو که اون همه اوردولن پوردلوم کردی چرا سر به زنگا غیبت زد؟؟
    سوما آخــــــــــه تو اگه جراتشو داشتی میرفتی رو اک میلاد که باهم سرشاخ بشیم
    درضمن حالا که ریست شده میای جواب میدی ؟؟؟ چرا پیامای دیروزو و پریروز رو جواب نمیدادی؟؟
    وقتی که تو با 50 کیلو ارتشت شاد بودی من حداقل 50 تا رو نفله کرده بودم ک اون موقعش نه تو نه بقیه اکانتا سر جمع اندازه من ارتش نداشتن
    میخواستم بزنمشون یه دونشونم تو بازی نمیموندن (جسارت نشه به دوستان ما فارم همتونیم اما جواب بچه رو ندی باز دوباره خیال بد میکنه)
    هنوزم دیر نشده میتونی بیای رو اک میلاد حسین محمد یا هرکی که خواستی یکم باهم صحبت کنیم اونم تو بازی اگه رات بدن البته
    حرف آخر در حد و اندازه ای نیستی که بخوام جوابتو بدم اینم اولین و آخرین جوابت بود
    ویرایش توسط abbaskiko : 10-07-2014 در ساعت 09:15 PM دلیل: فونت اون خط قرمزه کوچیک شده بود :دی

7. کاربر زیر از abbaskiko برای ارسال این پست تشکر کرده است:

AMB313 (10-07-2014)

8. Top | #1244

تشکر دریافتی
    111 بار در 75 پست

دستاورد ها:
    500 امتیازسه ماه فعالیت
    نقل قول نوشته اصلی توسط abbaskiko نمایش پست ها
    اولا اینکه از اک بقیه نرو بالا هر وخ خودت بودی بیا صحبت کن
    دوما تو که اون همه اوردولن پوردلوم کردی چرا سر به زنگا غیبت زد؟؟
    سوما آخــــــــــه تو اگه جراتشو داشتی میرفتی رو اک میلاد که باهم سرشاخ بشیم
    درضمن حالا که ریست شده میای جواب میدی ؟؟؟ چرا پیامای دیروزو و پریروز رو جواب نمیدادی؟؟
    وقتی که تو با 50 کیلو ارتشت شاد بودی من حداقل 50 تا رو نفله کرده بودم ک اون موقعش نه تو نه بقیه اکانتا سر جمع اندازه من ارتش نداشتن
    میخواستم بزنمشون یه دونشونم تو بازی نمیموندن (جسارت نشه به دوستان ما فارم همتونیم اما جواب بچه رو ندی باز دوباره خیال بد میکنه)
    هنوزم دیر نشده میتونی بیای رو اک میلاد حسین محمد یا هرکی که خواستی یکم باهم صحبت کنیم اونم تو بازی اگه رات بدن البته
    حرف آخر در حد و اندازه ای نیستی که بخوام جوابتو بدم اینم اولین و آخرین جوابت بود
    خخخخخخخخخخخخ نه تورو خدا جوابمو بده یا میخوای مثل یاهو قهر کنی بری اولا من چند روز بیشتر از بازی نگذشته بود که اومدم رو اکانت حمید و اصلا نمیخواستم خودم استارت کنم دن 6 بودم دست تنها خسته شده بودم
    من از کجا باید میدونستم قراره این چند روز انقد اتفاق بیوفته ؟ از خود حمید بپرس من رفته بودم مسافرت میخوای باورت بشه میخوای نشه ولی اگه یکم دقت میکردی هرشب تو یاهو بودیم تا 5 شنبه که دیگه رفتم مسافرت
    من نبودم که بیام جواب بدم تو 50 کیلو تلفات دادی ؟ وای چرا انقد متو به خودت میخندونی پسر اخه برو تو مدال هفته ببین محاجم رو غارتگر رو اصلا تو محاچم فک کنم نبودی پس کجا تلفات دادی غارتگرم زیره ما بودی
    نیازی نیست رو اکانت اونا برم قبلا همه چیز ثابت شدس

یعنی موندم اگه میخواستی الان جواب بدی چی میخواستی بگو ؟ چیزی داری بگی ؟ چیزی هست بگی ؟ یعنی لووووووووووووول
    هیچ وقت مغرور نشو !

-----------------------
    ------------------------
    من چتم،تو چته؟

9. Top | #1245

پیشروی سطح: %17 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 83
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    484 بار در 201 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت200 امتیاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط General_4star نمایش پست ها
    واااای حمید فقط بگم خدا لعنت کنه بخندیم

میبینی ؟ میبنی فقط ؟ همینایی که گفتی نزنشون رفیقمن اومدن اینجا دارن شاخ و شونه میکشن

اول از همه این عباس کایکو داداش برو که تا همینجا خدا سر شاهده فقط بخاطر حمیده که نده موندی از خودش بپرس اون زمان که یکی از بچه های قبیله مارو زدی حدود 30 کیلو ارتش داشتی لینکشو به اکانت ما داد همونموقع 50 کیلو فیکس داشتیک اردو فرستادم زیره پات تو راه بود حمید اومد اردو رو بک داد
    این یه دفعه اش بود فقط حداقل 3 بار حمید اینکارو کرد و اردو از زیره پایه تو بک داد خدا سر شاهده از کنارت رد میشدیم ارتشت پودر میشد

اما راجع به این وودی فارمک برو از حمید بپرس گفتم بیا بریم اینو بزنیم چند بار گفتم چندبار خواستم اکانت رضا رو بزنم گفتش نه ضایس رضا براش مشکل پیش اومده نمیخوام حالا که خودش نیست اکانتشو بزنم بخاطر همین کاری به اکانت رضا خانداداش نداشتیم
    بعدش یه فارمی مقل وودی میاد اینجا ادعا میکنه اخه تو کلا به ما مارش دادی ؟ تو مارو زدی ؟ فقط بنایی کردید و سکه زدید ناموسا چند کیلو سکه زدید

من از همین 5شنبه نبودم رو اکانت رفته بودم مسافرت اصلا اینکه حمید اومد نزدیک اکانت رضا قلعه گرفت خبر نداشتم اومدم دیدم گرفته امروز صبحم دیدم اس ام اس داده ممد ریست دادم که فکر کردم داره خالی میبنده تا نرفته بودم رو اکانت باور نکرده بودم

اما راجع به اون تفنگ بادی وای ناموسا تو هیچی نگو یعنی به عمرم تا حالا دلم به حال کسی انقد نسوخته بود زیره پاش اردو زدم بهش پیام میدادم رد کاربر زد تو خیلیییییییییییییییییی خوبیییییییییییییییییییییی یییییییییی

اما راجع به صمد خان هم گفتم تو بازی بازیکن با شخصیتی هستی ولی قرار نیست باهات صلح کنیم سره این قضیه خداوکیلی همونموقع که اومدی بچه های قبیله مارو کنارمون غارت کرده بودی ارتشت میخورد به ما پودر میشدی

ما تو بازی همه چیو ثابت کردیم ما تو فروم خالی بندی نمیکنیم وقتی به کسی مارشی نزدیم وقتی کسیو نزدیم الکی نمیگیم طرف فارمه مائه هرکیو گفتیم حتما زدیم

یکی مثل عباس کایکو یا اکانت رضا خانداداش که گفتم با خود رضا هم خیلی رفیقم خودم اگه بخاطر حمید نبود به سرنوشت خیلی ها مثل عباس تفنگ بادی و الهام و افرا و اونی که اسمش همش ایکس بودو رضا66 و همه ی فارمای ما وخیلی های دیگه که بودن و ریست زدن و رفتن

کلا قبیله صمد 2 بار اومدن رو ما عملیات بریزن

که یه بار مستر هوس اومد که اصلا ما آنلاین نبودیم و ارتش خونه نبود یه مارش زد و رفت که همون ساعت حمید اومد گفت باید اینو همین الان بزنیم که صمد و ممد پیام بازی که نه این میخواد بیاد ولف اینو نزنید

یه بارم خود صمد و اون اریا اومدن بعد جالبیش اینجا بود قلعه های منابع رو زده بودن که بازم ارتش ما خونه نبود و بود والا جرات نمیکردید مارش بدید

هنوز با این همه ادعای بازیتون نمیدونید یه بازیکن مثل حیمد ارتش شب یا وقتی خودش انلاین نباشه خونه نمیزاره ساعت 5 صبح اومدید ازش ارتش بزنید ما 50 تایی فیکس 2 تا 50 تا فیکس هم داشتیم خونه نمیزاشتیم نمیدونم فاز شما چیه

دوستان و فارمولکای عزیز اگه حمید نبود همین 2 3 نفری رو هم که اینجا دارن منم منم میکنن جوری میزدیم که دیگه صداشون در نیاد
    ......

بس دیگه برید سر بازیتون بچه ها نبینم کسی پستی تو انجمن در این رابطه بده

10. Top | #1246

پیشروی سطح: %65 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 107
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    11
    تشکر دریافتی
    1,380 بار در 872 پست

دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت1000 امتیاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط dark_shadows نمایش پست ها
    فعالستم شده صفر درصد
    پس ممد شروع کن اسپیم بده

11. Top | #1247

پیشروی سطح: %66 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 69
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    1,048 بار در 498 پست

دستاورد ها:
    باز اين ژنرال فارم امده اسم وودي رو اورده پسر جون غسل كردي

اون رفيق فارمتو كه دن 3 فرستاديم هلندو برزيل اينجام كه امدي حميد يه لطفي كرد اوردت تو بازي
    حال ميكني اسمت كنار اسما بزرگان اين بازيه
    حاجي عدد بده...........
    از اون رفيقت رضا بپرس وودي چي ميكنه بعد ادعا برت داره من دورسته رو اكه رضا بنام ولي باور كن تا اخرين روزه بازيت هيچوقت رو يه همچين اكانتايي راتم نميدن حالا
    حميد دوست داشت يه لطف بهت كرد در كل به ما نميخوري اگه بخوري تا داشبورد جم ميشي
    راستي ژنرال يه دو ستا پيك بزن به درو ديوار حد اقل بخوري
    فارما فرياد نميزنن تو كه خودتو قول مرحله اخر ميدوني جز حرف زدن به چيت افتخار ميكني

12. کاربر زیر از wody.tanha برای ارسال این پست تشکر کرده است:

AMB313 (10-08-2014)

13. Top | #1248

تشکر دریافتی
    111 بار در 75 پست

دستاورد ها:
    500 امتیازسه ماه فعالیت
    نقل قول نوشته اصلی توسط wody.tanha نمایش پست ها
    باز اين ژنرال فارم امده اسم وودي رو اورده پسر جون غسل كردي

اون رفيق فارمتو كه دن 3 فرستاديم هلندو برزيل اينجام كه امدي حميد يه لطفي كرد اوردت تو بازي
    حال ميكني اسمت كنار اسما بزرگان اين بازيه
    حاجي عدد بده...........
    از اون رفيقت رضا بپرس وودي چي ميكنه بعد ادعا برت داره من دورسته رو اكه رضا بنام ولي باور كن تا اخرين روزه بازيت هيچوقت رو يه همچين اكانتايي راتم نميدن حالا
    حميد دوست داشت يه لطف بهت كرد در كل به ما نميخوري اگه بخوري تا داشبورد جم ميشي
    راستي ژنرال يه دو ستا پيك بزن به درو ديوار حد اقل بخوري
    فارما فرياد نميزنن تو كه خودتو قول مرحله اخر ميدوني جز حرف زدن به چيت افتخار ميكني
    وااااااااااای تو دیگه ادعای پوشالیت کم مونده فرومو جر بده قبل اینکه کلا خانوارز رو بشناسی با رضا خانداداش تو دن 3 آشنا شدم اونموفع کجا بودی پسرم ؟ حالا واسه ما بزرگ شدی ؟
    اکانت رضا تو دن3 چه ربطی به من داره ؟

اصلا خودت میفهمی داری چی میگی ؟

اسمم کنار اسم بزرگان این بازیه ؟! )))))))))))))) )))))))))))))) )))))))))))))) ))))))))))))) وای یعنی این حرفت منو نابود کرد )))))))))) اگه میخواستم مثل شماها باشم تو همین راند مثل بعضی ها با همه رفیق میشدم نه اینکه به همه مارش بدم

پسرک اول بفهم داری چی میگی ! اصلا چی میخوای بگی چرا انقد مارو میخندونی ))))))))))))
    هیچ وقت مغرور نشو !

-----------------------
    ------------------------
    من چتم،تو چته؟

14. Top | #1249

پیشروی سطح: %66 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 69
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    1,048 بار در 498 پست

دستاورد ها:
    نقل قول نوشته اصلی توسط General_4star نمایش پست ها
    وااااااااااای تو دیگه ادعای پوشالیت کم مونده فرومو جر بده قبل اینکه کلا خانوارز رو بشناسی با رضا خانداداش تو دن 3 آشنا شدم اونموفع کجا بودی پسرم ؟ حالا واسه ما بزرگ شدی ؟
    اکانت رضا تو دن3 چه ربطی به من داره ؟

اصلا خودت میفهمی داری چی میگی ؟

اسمم کنار اسم بزرگان این بازیه ؟! )))))))))))))) )))))))))))))) )))))))))))))) ))))))))))))) وای یعنی این حرفت منو نابود کرد )))))))))) اگه میخواستم مثل شماها باشم تو همین راند مثل بعضی ها با همه رفیق میشدم نه اینکه به همه مارش بدم

پسرک اول بفهم داری چی میگی ! اصلا چی میخوای بگی چرا انقد مارو میخندونی ))))))))))))
    كسايي كه هرف حساب ندارن بزنن با خنده كردن قهر كردن يا امثال اينجور كارا خودشونو سرگرم ميكنن هرچند انجمنه ديگه باستي اينطوري خودتو بزرگ جلوه بدي
    وش باش فقط مراقب باش يه دفه از خنده زياد راب كاري نكني
    منظور از صندلي نيوفتي
    دوسته من شما يه اكيپ هستين كه فقط هرف دارين واسه گفتن تو بازي كه همش فارمين اينجا فقط حرف مثل رفيقت رضا جوهريي

15. Top | #1250

تشکر دریافتی
    111 بار در 75 پست

دستاورد ها:
    500 امتیازسه ماه فعالیت
    نقل قول نوشته اصلی توسط wody.tanha نمایش پست ها
    كسايي كه هرف حساب ندارن بزنن با خنده كردن قهر كردن يا امثال اينجور كارا خودشونو سرگرم ميكنن هرچند انجمنه ديگه باستي اينطوري خودتو بزرگ جلوه بدي
    وش باش فقط مراقب باش يه دفه از خنده زياد راب كاري نكني
    منظور از صندلي نيوفتي
    دوسته من شما يه اكيپ هستين كه فقط هرف دارين واسه گفتن تو بازي كه همش فارمين اينجا فقط حرف مثل رفيقت رضا جوهريي
    خخخخخخخخخخخخخ تو برو اول فارسی حرف زدن یاد بگیر بابا بچه 14 ساله هرف ؟؟؟؟؟؟؟؟ یا حرف ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بعد بیا اینجا حرف بزن منم منم کن تو یه نیم منم نیستی

میشی بگی دقیق کی به من مارش دادی ؟ میشه بگی چیکار کردی که من فارم تو بودم ؟ اونوقت من دارم اینجا حرف الکی میزنم

بخدا که خودتم نمیفهمی داری چی میگی )))))))))))))))))))))
    هیچ وقت مغرور نشو !

-----------------------
    ------------------------
    من چتم،تو چته؟

صفحه 125 از 133 نخستنخست ... 2575115123124125126127 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع