• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 51 از 141 نخستنخست ... 41495051525361101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 501 به 510 از 1405

موضوع: قبیله بازنشستگان

1. Top | #1

پیشروی سطح: %80 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 20
    فعالیت کل: %0.2
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

Cool قبیله بازنشستگان

اینم تاپیک بازنشستگان در فروم جدید

و این هم اسامی بازنشسته های خانوارز که دارن برای راند تابستون لحظه شماری میکنند

اسامي بچه هاي بازنشستگان براي دنياي 1(هر روز آپديت ميشه)(براي تابستون)
    saeed.f -jigh - dash.farzad - spite_of_sky - lord.wallas - irane-sabze-azad- boys_in_the_box -majid.allia88 - artmis-paramis -jrg - sina-[L]yNcH - reza.ninja -samir1361-click4u -optical-fiber-hkhamanshi - Evil- MoTaFegH -Milad-araki -jonobi- Arash59 -sina.apadana - 2max - navid2zp - Thegreat_cyrus - nimi - khaleleila - REvenGer - saeid67 - GodFather0711 - Dangerous victor - agha_khan - - امیدخان -مهدی 61 - hamilinux- THE_FACE -farhad_sadeghi - pro.killer - ASHIL - emodafi - Kamiar© - sir.bijan- pirhan_ghermez - hamedrazor رضا.مونت - پادشاه-بزرگ - حسين- محمد-عرفانmohammadgamer - King.Master - black_murder - Dark.Master -yasin- Mohammad_Askari_2020 -
    My_LoVe_IRAN - M0o0o0o0NA - ruhi - ahb1368 - SyS.Fatal.Errorrr - empire_of_zabih

ولی خوش به حالتون من که اول اردیبهشت میرم سربازی دیگه نمیتونم کنارتون باشم

2. Top | #501

پیشروی سطح: %72 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 28
    فعالیت کل: %0
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    7 بار در 6 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

پاسخ : قبیله بازنشستگان

نقل قول نوشته اصلی توسط AZAZEL نمایش پست ها
    من نمیام اسرار نکنید¹21²
    دانیال بیا ترک کن ¹21²¹21² فسیل تر تو توی خان وارز نداریم خدایی بی خیال شو و باز نشسته شو تو دیگه بستته ¹21²¹21²
    نقل قول نوشته اصلی توسط -_-f-_- نمایش پست ها
    منم نمیام
    !!!!!!!!!
    ایول فرزاد عاقل شدی ؟ ¹21²¹21²

من میگم بیا فرشید آزاری ¹21²
    Laugh for yesterday.Live for today.Pray for tomorrow.LOVE for always
    چیـــه بـــد نگـا میکنی

3. Top | #502

پیشروی سطح: %52 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 48
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    10 بار در 10 پست
    دستاورد ها:
    مشاورسه ماه فعالیت200 امتیاز

اوی حالا به من بگید اسپم میدید بابا من اصلا اسپم نمیدم
    سگ نشو که من خودم یه پا دوبرمنم

4. Top | #503

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 31
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

الان همینی که کفتی اسپم بود !
    الان اینی که من کفتم هم اسپم بود
    Some people come into our lives and go quickly while others stay and leave footprints in our heartsand we are never the same.

5. Top | #504

سطح
    4
    تشکر دریافتی
    10 بار در 10 پست
    دستاورد ها:

این روزا همه اسپم میدن شما چطور راستی الان این لیستی که اول تایپیک هست خیلیاشون نمیان مثلا نیمی (نیما) معین روحی

6. Top | #505

پیشروی سطح: %75 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 51
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    76 بار در 26 پست
    دستاورد ها:
    مشاوریک سال ثبت نام1000 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط Motafegh نمایش پست ها
    این روزا همه اسپم میدن شما چطور راستی الان این لیستی که اول تایپیک هست خیلیاشون نمیان مثلا نیمی (نیما) معین روحی
    ضمن آرزوی موفقیت برای بازنشسگان شما اگه همینطوری ادامه بدی همین امشب از مرز 600 اسپم هم رد میشی
    Give Me Anarchy or Give Me Death

7. Top | #506

سطح
    4
    تشکر دریافتی
    10 بار در 10 پست
    دستاورد ها:

به اقا ممد گل چطوری اقا کم پیدایی؟؟؟ شما اسپم از من دیدی بگو والا من که اصلا پست نمیدم اگر هم بدم 1 2 تا هست در روز بعدشم این پستی که نقل قول زدی اسپ نیست گفتم یک سری ها نمیان

8. Top | #507

پیشروی سطح: %28 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 144
    سطح
    10
    تشکر دریافتی
    278 بار در 99 پست
    دستاورد ها:
    پیشرو1000 امتیازیک سال ثبت نام

نقل قول نوشته اصلی توسط Motafegh نمایش پست ها
    به اقا ممد گل چطوری اقا کم پیدایی؟؟؟ شما اسپم از من دیدی بگو والا من که اصلا پست نمیدم اگر هم بدم 1 2 تا هست در روز بعدشم این پستی که نقل قول زدی اسپ نیست گفتم یک سری ها نمیان
    یه دفعه به کامران بگو اون لقب ویژه رو بده بهت بره دیه .دی
    کنار هر قلعه ی خانوارز هزار خاطره دفنه اونقدر خاطره داریم که گویی قدر یک قرنه چیزایی رو که من تو این بازی فراموش کردم تو هنوز یاد نگرفتی خان پسر..
    مهم نیست تو قهرمان شده باشی یا رکورد زده باشی ..همیشه تموم میشه ...

و خانوارز یک بیماری بدخیم روحی بود...

http://irforum.madmoo.com/showthread.php?t=17190

9. Top | #508

همه اعضا بخونن
    دوستان عزیز لطفا کسی تو این تاپیک تا اطلاع ثانوی پست نده چون باید این چند روز اول خبر رسانی کنیم از دوستانی هم که توی قبیله نیستن خواهشا پست ندن چون بحث جدیه
    اول از همه جناب فرشید جامپر هر روزی که میای 1 لیست اینجا بنویس تا معلوم بشه کیا هستن

دوما تو این دو روز بشینید امپراطور رو مشخص کنید چون میدونید که قبیله بزرگ مدیریت سخت تری داره(پیشنهادم اینه رامین و جواد دوتایی امپراطور شن تو هم مشاور اعظمشون باش )
    فرشید خودت نشی بهتره و بازم صحبت کنید
    برای این کار 1 سری اختیارات رو بین بچه ها پخش کن البته به نظر من اختیارات کامل رو به 6 نفری که من میگم بده (خودت-ذبیح-جواد-افشین-رامین-پادشاه بزرگ)
    بقیه دوستان هم تا حدی اختیارات میگیرن خودمم نمیگیرم 1 راند شوخیو میذاریم کنار تا نشون بدیم به بعضیا

سوما در مورد اسپم بازی توی پیام گروهی باید بگم:
    2روز اول پیام گروهی همه بازه شوخی و بازی و از این حرف ها ولی بعد از 2 روز پیام گروهی حالت سهمیه بندی میشه
    دلیل:1.بعضی از دوستان حوصله این چک کردن پیام ها رو ندارن
    2. تمرکز رو از بازیکن میگیره و اضطراب ایجاد میکنه
    3. پیام های مهم قبیله شاید لا به لای اسپم های شازده ها خونده نشه

چهارمن برای بازی حتما با فرشید در مورد منطقه بحث کنید

پنجمن غریبه به قبیله راه داده نمیشه چون خودتون میدونین که چه بدبختی هایی در پی داره کسایی هم که یکی رو میارن خودشون باید ضامن شن

در آخر باید یاد آوری کنم اگه کسی بی احترامی کرد فقط گزارش بزنید به هیچ وجه جواب ندید
    همینطور باید بگم که مسخره بازی تعطیله(منظورم بچه های دوره پیشه )اینجا میخوایم یکار جدید کنیم
    جدیدا به شبیهخون میگن نامردی تحت تاثیر اینجور افراد قرار نگیرید و از دید اونا نامردی کنید

اسم بازیکن ها رو که دیدم کلی حال کردم که افتخار اینو دارم تا کنار حرفه ای ها بازی کنم فقط جای داش میثم خالی¹11²
    نیازی به توضیح اضافی هم نیست برای کسایی هم که خیلی وقته بازی نکردن و بازی یادشون رفته مطالب آموزشی میذاریم ¹11²
    از دوستان می خوام ناراحت نشن به خدا فقط برای نظم قبیله اینا رو گفتم وگرنه هنوز در حد 1 پیشنهاده

دوستای عزیز خواهشا بعد از این پست اینجا پست ندید برید تو تاپیک بازنشستگان برگشتن پست بدین ¹11²
    فرشید تو پست بعدی اطلاع رسانی رو انجام بده

10. Top | #509

پیشروی سطح: %14 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 173
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    553 بار در 144 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت500 امتیاز

سلام.
    میتونین بگین لیست اعضا اتحاد بازنشستگان کجاست که منم ببینم.
    یک مساله کوچیک و شخصی با یکی از اعضای اتحاد طلایی دارم که ایدیمو تو دنیای 3 ریست کرده.با تمام احترامی که برای تمام شما دوستان قایلم. اگه اعضای این اتحاد تو بازنشتگان بازی کنن علیالخصوص حامدرضا و شادمهر بینشون باشن.از همراهی دوستان شرمنده میشم. ضمنا جواد jrg تا الان بعنوان همبازی جواب منو ندان.
    ایدی جدیدم برای بازی تو دنیای 1 و به نام _-Herman-_ نام داره. امیدوارم دوستان یادشون بمونه. راجع به منطقه یا نوع نژاد هم که اتحاد میخواد بچه هاش برداره. صحبتی هست هر چه زودتربگیم. بهتره.
    موفق باشید

11. Top | #510

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 31
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

سلام به همه
    اول از اينكه محمد جان لطف داره به بنده خوشحالم . هميشه پشتمو خالي نكرده . الان كه دوستان اين پست رو مي خونن شايد شگفت زده شن چون مي خوام يه سري چيزا رو بگم كه شنيدنش شايد براي خيليا جالب باشه .
    داداش علي (رايش) : من هميشه يه امپراتوراني بودم كه به اتحاد كمك مي كرد . هميشه اونا به من مديونن نه من به اونا . هميشه روح خان در بدترين شرايط من براشون گرفتن نه اونا . راند 3 اگه من نبودم و آرش اتحاد هيچ وقت دوم نمي شد. من هيچ قت ازشون نخواستم كه بيان و نمي خوام الانم به داداش جوادم اس ام اس دادم كه بياد بات تگ كنه ¹11²
    مسئله بعدي كه شايد گذاشته بودم در دقيقه 90 بگم حضور 3 بازيكني هست كه به نوعي به اسطوره و افسانه خان وارز لقب دارن . حضور قطعي اكانت artmis- paramis با حضور بازيكناي حرفه اي مثل علي سيم سوخته ، مرتضي رضايي و احسان اورابوني . مي دونم سخته باورش اما اين دوستان رومم زمين نزدن .
    مسئله بعدي اينه كه الان به رضا سرباز خشت و مهدي61 اس ام اس زدم و منتظر جوابم . به محض جواب دادن خبرتون مي كنم
    اما در مورد قبيله :
    گذاشتم تا الان همه چي آروم باشه تا بگم . به احتمال قوي تيم من كه يه بازيكن ديگه بش اضافه شد اونم كسي نيست جز اميد شواليه يا همون shovalie4 براي رنك مياد پس مي خوام امپراتوريه قبيله رو به احتمال 90 درصد تو اين ايام به داداش جوادم (jrg) بدم اما اين به اين معنا نيست كه خودم امپراتور نيستم ولي نمي خوام تمرگزم رو از دست بدم به هيچ وجه .پس بعد از صحبت با جواد دربارش حرف مي زنيم . جواد مدبر تر و باهوش تر از منه و همچنين با تجربه تر .
    در مورد اسپم بازي ساعت اسپم گذاشتم اونم از ساعت 10 تا 10:30 شب . دوستان جمع ميشيم يادي از گذشته مي كنيم يكم مي خنديم در كناره هم و بعد تموم . اما موقع بازي خبري از اسپم ني . كسيم اسپم بده يه روز ازش پيام گروهي رو ميگيرم دق كنه
    خوب همين الان جواد ج داد : گفت شبا مياد ميره رو اكانت علي . پس داداش علي خودت هماهنگ كن شمارشم خواستي بگو برات پ.خ كنم .
    داشتم مي گفتم . در مورد سياستا كسي فعلا نپرسه . برنامه ريزي شدست هيچ كسم ازش خبر نداره به جز 3 نفر اما خروجي جنگ با قبايل در راس كاره . در مورد سياستام روز اول سرور صحبت مي كنم .
    غريبه نداريم كساييم كه مي خوان بيان بايد حتما از من تاييد صلاحيت شن . فقط گرفتن اعضا براي من بازه . پس با خيال راحت بياين .
    در مرد منطقه خودتون مي دونين من منطقه بندي معمولا نمي كنم . اما خودم منطقه 1 هستم . كي دوست داره منو فارم كنه ؟ بياد 1 در خدمتشم . بقيه دوستان بنا بر ميل خودشون منطقه بندي كنن . اما در كل در منتطقه 1 و 2 مستقر ميشيم .
    سوالي بحثي چيزي بود در خدمتم .
    اين اكانت به محمد موتا تحويل داده ميشه .

جامپر ميره سر اكانته خودش . به زودي البته :دي

صفحه 51 از 141 نخستنخست ... 41495051525361101 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع