• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 4 از 7 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 69

موضوع: قانون جدید بازی لطفا همه توجه کنید و نظرتونو بدید

1. Top | #1

پیشروی سطح: %68 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 131
    فعالیت کل: %0
    سطح
    20
    تشکر دریافتی
    607 بار در 347 پست

دستاورد ها:
    دوستی1000 امتیازیک سال ثبت نام

قانون جدید بازی لطفا همه توجه کنید و نظرتونو بدید

با سلام خدمت همه دوستان
    قانون جدیدی که به تازگی و ظرف مدت چند ساعت مدیر ارشد دن 60 گرفته و اونو هم بدون اطلاع رسانای اجراش کرده
    و اون قانون هم اینه
    زدن مارش 3 به روح خان 4 به خاطر امتیاز کاذب تزریق تجربه حساب میشه و هم توقیفی در پی داره و هم کسر امتیاز
    خوب اگه اینطور هست دیگه کسی نباید مارش 3 بزنه فقط مارش 1 با 2 را بزنیم و مارش 3 اتوماتیک خود مدیریت بزنه تا تزریق تجربه حساب نشه و روح خان هم خالی کنن
    از اول راند تا حالا من فقط روح 1 با 2 خالی کردم بعدشم مارش 3 زدم به روح خان و چند تایی هم که دوئل زدم همه را گزارش کردم که کسر تجربه بشه
    حالا دیشب منو توقیف کردن و زدن تزریق تجربه ید فیدبک میزنم که علت توقیفی چی بوده زدن مارش هایی که روح خان زدید به خاطر این که امتیاز زیاد گرفتید و مدیر ارشد تصمیم گرفته که از شما امتیاز کسر بشه و هم توقیف بشید
    خوب یکی نیست بگه بابا روم شرقی داره 35 درصد تحصیلات میده من 9میلیون میگیرم کجاش تزریق تجربه هست
    قضاوت با شما ایا این نامردی در حق من نیست و اینطوری خیلی راحت رنک از دست دادم
    لطفا مدیرای ارشد بازی جواب بدن ضرری که تو این مدت به من وارد شده را جبران کنن
    ویرایش توسط Ramtin.Sadeghi : 09-29-2014 در ساعت 02:25 PM

2. 4 کاربر از Ramtin.Sadeghi عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

HOSAIN_ATA (10-17-2014),M I L A D (10-03-2014),Red_Dragon (10-03-2014),tayfun (10-03-2014)

3. Top | #31

سطح
    20
    تشکر دریافتی
    607 بار در 347 پست

دستاورد ها:
    خوب جناب شاکری همه این حرفا درست دوئل های من همه مشکل داشت لینکا را هم شما دیدید خوب دوست عزیز وقتی 5 تا من می گیرم و اون 3تا من با 35 درصد تحصیلات م5 میل می گیرم و اون با صفر تحصیلات
    خوب اندازه تجربه ها که نباید برابر باشه من بردم باید امتیازم بیشتر باشه
    بازم من خلاف کردم و ازم کسر تجربه شد و توقیف هم شدم صبح از من کسر تجربه کردید خوب برای چی دوباره عصرش هر چی دوئل تو این 24 ساعت زده بودم چه برده بودم و چه باخته بودمو صفر کردید یعنی حتی کسر امتیاز هم نکرید کل تجربه های دریافتی من تو این 24 ساعت صفر کردید اقا کسر می کردید
    دلیلتون برا این کار چی بود اگه میشه توضیح بدید
    دوئل های من طبق قوانینی که خود شما وضع کردید بوده و هر کدام هم مورد دار بوده خود بنده فید بک زدم اعلام کردم که اقا از من امتیاز کسر منید دوئلم مورد داشته

4. Top | #32

سطح
    20
    تشکر دریافتی
    607 بار در 347 پست

دستاورد ها:
    اقایونی که از بازی سر در میارید وقتی تو دوئل من 5 میل تجربه با 35 درصد تجربه بگیرم و اون با تحصیلات صفر 3 میل بگیره ایا بازم ایراد داره
    بابا به خدا دوئل زدم باختم ولی 9 میل من گرفتم اون 6 میل گرفته
    با همین اکانت سلطان وحشت اگه دروغ می گم بیاد بگه دروغ میگه ایا بازم من مقصرم

5. Top | #33

پیشروی سطح: %58 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 171
    فعالیت کل: %5.0
    سطح
    16
    تشکر دریافتی
    3,490 بار در 2,163 پست

دستاورد ها:
    دوستیمشاوراولین گروه1000 امتیازبیش فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramtinsdgh نمایش پست ها
    اقایونی که از بازی سر در میارید وقتی تو دوئل من 5 میل تجربه با 35 درصد تجربه بگیرم و اون با تحصیلات صفر 3 میل بگیره ایا بازم ایراد داره
    بابا به خدا دوئل زدم باختم ولی 9 میل من گرفتم اون 6 میل گرفته
    با همین اکانت سلطان وحشت اگه دروغ می گم بیاد بگه دروغ میگه ایا بازم من مقصرم
    تیم مدیریت تحصیلات ها حساب نمیکنه
    یادش بخیر میتینگا قدیم
    دوستون دارم رفقا

6. Top | #34

پیشروی سطح: %87 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 27
    سطح
    10
    تشکر دریافتی
    1,109 بار در 652 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت1000 امتیاز
    رامتین جان شما چه حوصله ای داری؟
    چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است
    مدیریت سرور بین المللی با ایرانی ها مشکل داره توقیف میکنه
    مارش تزریق تجربه و روح خان و این حرفا هم همش بهونست
    مدیریت هم لطف کنه از راند بعد800-900تا قلعه یا روح خان بندازه روی نقشه که توش50894تا نیرو با ارتقا و مهارتهای نرمال باشه تا به جای دوئل زدن و روح زدن به اونا حمله کنیم
    حداکثر تعداد حمله به هرکدومم تعیین کنه1حمله که کسی نتونه15کیلو اول بزنه پیاده هاش رو بکشه بعد رفیقش با50تا بزنه فول تجربه بگیره
    تنها چیزی که به ذهنم رسید همینه
    چون واقعا مارش3نزدن خنده داره و توی فکرم نمیگنجه این پیشنهاد رو دادم
    البته این نکته هم بگم مطمئن باشید این قانون مارش3نزدن روح خان هم فقط برای ایرانی ها اعمال میشه
    همین دن60کرواتا روزی3-4تا روح4خالی میکنن یونیکرون و ماته141مارش آخراشون رو میزنن ولی نه توقیف میشن نه کسر تجربه
    1هفته تحمل کنید بعدش هم ما از شرش خلاص میشیم هم اونا از شر ما
    تن مرد و نامرد یکیست/روزگار بگذرد تا بدانی مرد کیست

7. Top | #35

پیشروی سطح: %5 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 190
    فعالیت کل: %1.5
    سطح
    6
    تشکر دریافتی
    248 بار در 49 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت
    درود بر تمامی عزیزان

چند مورد هست که مجبورم اینجا به آنها اشاره کنم
    1: به دلیل تخلفات فوق تصور توسط بعضی از بازیکنان ایرانی و تخلف های پی در پی؛عدم توجه و احترام به قوانین بازی و عدم توجه به هشدار هایی که از طریق پیغام ها به تمامی بازیکنان داده میشود و در مورد دنیا های بین المللی میباشد، تصمیم بر این شد که با کوچکترین تخلفات هم برخورد شدید بشود.از جمله این موارد میتوان به کم کردن کل تجربه نبرد؛ کم کردن 2 برابر تجربه بدست آمده از نبرد و کم کردن 500 میلیون و یا بیشتر اشاره کرد.
    کسر تجربه 500 میلیونی برای اولین بار راند گذشته انجام شد و آن هم به دلیل تخلف در کل راند و عدم توجه به قوانین بازی توسط بازیکنان صاحب رنک در دنیای 60 انجام شد.مشکل در دنیا های بین المللی به شدت بیشتر است چون بازیکنان از سراسر دنیا میباشند و تقلب بعضی از بازیکنان ایرانی برای تمامی بازیکنان مشهود شده است و ما برای از بین بردن این طرز فکر؛ مجبور به تشدید مجازات ها شده ایم

2: در مورد این راند و کسر تجربه ها در دنیای 60 که بعضی از بازیکنان فرافکنی میکنند؛ باید بگویم که کلیه مارش ها بررسی شدند؛ و فیدبکر به اشتباه و به دلیل نداستن دقیق علت کسر تجربه؛ در فیدبک این موضوع را نوشته اند.در صورتی که باید مقدار بسیار بسیار بیشتری تجربه از بازیکن کسر میگردید؛ ولی این کار صورت نگرفت .مجددا امروز نیز بازیکنان رنک بررسی شدند و باز هم تجربه غیر نرمالی که بدست آورده بودند کسر گردید ( در صورتی که اینبار باید حداقل 2 برابر میزان تجربه بدست آمده کسر میگردید

نقل قول نوشته اصلی توسط Red_Dragon نمایش پست ها
    رامتین جان شما چه حوصله ای داری؟
    چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است
    مدیریت سرور بین المللی با ایرانی ها مشکل داره توقیف میکنه
    مارش تزریق تجربه و روح خان و این حرفا هم همش بهونست
    مدیریت هم لطف کنه از راند بعد800-900تا قلعه یا روح خان بندازه روی نقشه که توش50894تا نیرو با ارتقا و مهارتهای نرمال باشه تا به جای دوئل زدن و روح زدن به اونا حمله کنیم
    حداکثر تعداد حمله به هرکدومم تعیین کنه1حمله که کسی نتونه15کیلو اول بزنه پیاده هاش رو بکشه بعد رفیقش با50تا بزنه فول تجربه بگیره
    تنها چیزی که به ذهنم رسید همینه
    چون واقعا مارش3نزدن خنده داره و توی فکرم نمیگنجه این پیشنهاد رو دادم
    البته این نکته هم بگم مطمئن باشید این قانون مارش3نزدن روح خان هم فقط برای ایرانی ها اعمال میشه
    همین دن60کرواتا روزی3-4تا روح4خالی میکنن یونیکرون و ماته141مارش آخراشون رو میزنن ولی نه توقیف میشن نه کسر تجربه
    1هفته تحمل کنید بعدش هم ما از شرش خلاص میشیم هم اونا از شر ما

8. کاربر زیر از Avatar_CM برای ارسال این پست تشکر کرده است:

شوالیه سیاه (10-03-2014)

9. Top | #36

پیشروی سطح: %34 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 266
    سطح
    18
    تشکر دریافتی
    1,181 بار در 650 پست
    دستاورد ها:
    اولین گروهپیشروسه ماه فعالیت
    آقا حالا که مسئولان پاسخگو هستند میشه یکی یه توضیحاتی درمورد قلعه دادن به بازیکنان توی رنک ارائه بده تا ما خودمونو آبدیت کنیم
    با تشکر

10. Top | #37

پیشروی سطح: %58 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 171
    فعالیت کل: %5.0
    سطح
    16
    تشکر دریافتی
    3,490 بار در 2,163 پست

دستاورد ها:
    دوستیمشاوراولین گروه1000 امتیازبیش فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Avatar_CM نمایش پست ها
    درود بر تمامی عزیزان

چند مورد هست که مجبورم اینجا به آنها اشاره کنم
    1: به دلیل تخلفات فوق تصور توسط بعضی از بازیکنان ایرانی و تخلف های پی در پی؛عدم توجه و احترام به قوانین بازی و عدم توجه به هشدار هایی که از طریق پیغام ها به تمامی بازیکنان داده میشود و در مورد دنیا های بین المللی میباشد، تصمیم بر این شد که با کوچکترین تخلفات هم برخورد شدید بشود.از جمله این موارد میتوان به کم کردن کل تجربه نبرد؛ کم کردن 2 برابر تجربه بدست آمده از نبرد و کم کردن 500 میلیون و یا بیشتر اشاره کرد.
    کسر تجربه 500 میلیونی برای اولین بار راند گذشته انجام شد و آن هم به دلیل تخلف در کل راند و عدم توجه به قوانین بازی توسط بازیکنان صاحب رنک در دنیای 60 انجام شد.مشکل در دنیا های بین المللی به شدت بیشتر است چون بازیکنان از سراسر دنیا میباشند و تقلب بعضی از بازیکنان ایرانی برای تمامی بازیکنان مشهود شده است و ما برای از بین بردن این طرز فکر؛ مجبور به تشدید مجازات ها شده ایم

2: در مورد این راند و کسر تجربه ها در دنیای 60 که بعضی از بازیکنان فرافکنی میکنند؛ باید بگویم که کلیه مارش ها بررسی شدند؛ و فیدبکر به اشتباه و به دلیل نداستن دقیق علت کسر تجربه؛ در فیدبک این موضوع را نوشته اند.در صورتی که باید مقدار بسیار بسیار بیشتری تجربه از بازیکن کسر میگردید؛ ولی این کار صورت نگرفت .مجددا امروز نیز بازیکنان رنک بررسی شدند و باز هم تجربه غیر نرمالی که بدست آورده بودند کسر گردید ( در صورتی که اینبار باید حداقل 2 برابر میزان تجربه بدست آمده کسر میگردید
    حالا واقعا شما از روح خان تجربه کسر کردی یانه؟؟
    یادش بخیر میتینگا قدیم
    دوستون دارم رفقا

11. کاربر زیر از *من دیگه مرده ام* برای ارسال این پست تشکر کرده است:

tayfun (10-03-2014)

12. Top | #38

پیشروی سطح: %84 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 49
    سطح
    11
    تشکر دریافتی
    881 بار در 599 پست

دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت1000 امتیازمشاور
    نوكرم رامتين جون خوبي؟
    اگه ميخواي مشكلات اين چنيني نداشته باشي سكه بخر بعد برو رنك برادر من سكه بخر
    سوختم خاكسترم را باد برد ............................... بهترين يارم مرا از ياد برد

13. کاربر زیر از **ahmadkhatar** برای ارسال این پست تشکر کرده است:

tayfun (10-03-2014)

14. Top | #39

سطح
    6
    تشکر دریافتی
    248 بار در 49 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALIPLATIN نمایش پست ها
    حالا واقعا شما از روح خان تجربه کسر کردی یانه؟؟
    خیر؛ کسر نشده

15. کاربر زیر از Avatar_CM برای ارسال این پست تشکر کرده است:

tayfun (10-03-2014)

16. Top | #40

سطح
    6
    تشکر دریافتی
    248 بار در 49 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت
    نقل قول نوشته اصلی توسط persian.gulf.boy نمایش پست ها
    آقا حالا که مسئولان پاسخگو هستند میشه یکی یه توضیحاتی درمورد قلعه دادن به بازیکنان توی رنک ارائه بده تا ما خودمونو آبدیت کنیم
    با تشکر

اصل قلعه دادن و قلعه گرفتن برای هم قبیله ای ایرادی نداره؛ ولی شرایط داره.مثلا قلعه دادن به بازیکن داخل رنک؛ مشکل دار میباشد و میتواند باعث مجازات شدن بازیکن شود

17. 2 کاربر از Avatar_CM عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

persian.gulf.boy (10-03-2014),tayfun (10-03-2014)

صفحه 4 از 7 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین