• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19

موضوع: HAPPY HOUR

1. Top | #1

پیشروی سطح: %85 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 15
    فعالیت کل: %0.8
    سطح
    2
    تشکر دریافتی
    14 بار در 10 پست

دستاورد ها:
    100 امتیازدوستی31 روز فعالیت

HAPPY HOUR

سلام
    خدمت اونایی که نمیدونن این HAPPY HOUR چیه عرض کنم دیروز به مناسبت هالووین خرید سکه با ۲۰۰٪ جایزه همراه بود
    ولی خوب فقط برای پلیرهای غیر ایرانی ما که وارد اکانتمون شدیم از این happy hour خبری نبود
    الان ایرانیا رو ادم حساب نمیکنن؟ یا مشکل از جایه دیگست من متوجه نشدم
    خوب اخه این انصافه؟طرفی که فارمش کردی با 10 یوروکه پولی هم برا اونا به حساب نمیاد 1800 تا سکه بگیره بعد صبح به ریشت بخنده؟
    ما هم بوغ باید ۱۰۰ تومن بدیم برای همین مقدارنه اخه انصافه؟

2. 3 کاربر از zxcm1 عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

527khn (10-23-2014),ardeshirkhan5 (11-04-2014),tayfun (10-23-2014)

3. Top | #11
    نقل قول نوشته اصلی توسط zxcm1 نمایش پست ها
    برادر/خواهر من چتم لهجه که نداره که متوجه نمیشه اصلا بخث اختلاف ارزش پول روندارم بحث اینکه چرا ما نباید همین happy hour رو داشته باشیم حالت معمولش ما بخاطر اختلاف ارزش پول ۱۰x عقبیم این hapyy hour هم که میاد میشه ۲۰x اینش خیلی ظلمه متوجه میشی؟
    بعدم برادر من دنیای ۶۰ دنیای بین المللیه پس hapyy hour باید برای همه تو یک زمان باشه نکته دو من منظورم از ir ای پی بود که چون تو دنیای بین المللی تخلفه نخواستم بگم وی پی رو که اف کردم happy hour برای ای پی ایران نبود
    در اخرم که اب پاکی رو بریزم رو دستت که تو فیس بوک مدمو خوندم که تیم ساپورتشون کشورهای عربی رو پوشش نمیده ما رو هم به طور پیش فرض عرب فرض میکنن
    ولی خوب نکتش اینجابود که عربا در حد لالیگا شاکی بودن ولی گویا شما راضی هستی فقط درخواست داری تعداد مفعول رو زیاد کنن نمی دونم چه سیستمیه تو این مملکت
    در مورد اون درخواستت از مدمو هم خودت یک فکر کن ببین چرا حتی اگر قبول کنن عملی نیست اگرم به نتیجه ای نرسیدی ایرادی نداره
    بعله همون بلغارها هم میدونن عید قربان چیه چون کم مسلمون ندارن (در صورت نیاز از گوگل استفاده شود )
    در مورد مدیران ایران هم بله توقع دارم حداقل اعتراض کنن
    باید برای ما هم hapyy hour بزارن اگر یکم عرضه داشیتم ۲ ماه که تحریم میکردیم کل گیم رو میدید hapyy hour که هیچ hapyy year برامون میزاشتن چون با توجه به چیزی که من دیدم ایرانی ها از همه بیشتر سکه میخرن لا اقل مقایسه دنیایه ۱ و دنیایه ۶۰ اینو نشون میده
    گالا گالا فیلمه ؟ دمت گرم که باعث شادی روح و مزاج ما میشی
    حاجی یه زحمت بکش بیخیال دنیای 60 شو اگه انجمنو خونده باشی دنیای 60 شده یک راند برای ایرانی ها تحریم بشه شده
    و این دنیا با بقیه دنیا ها فرق داره
    پس زحمت بکش و کلا از اوردن اسم این دنیا جدا خوداری کن دوست عزیز ممنون

4. Top | #12

پیشروی سطح: %6 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 283
    فعالیت کل: %0
    سطح
    13
    تشکر دریافتی
    662 بار در 418 پست

دستاورد ها:
    دوستیمشاوراولین گروهدستآورد تگ - درجه 21000 امتیاز
    برادر/خواهر من چتم لهجه که نداره که متوجه نمیشه اصلا بخث اختلاف ارزش پول روندارم بحث اینکه چرا ما نباید همین happy hour رو داشته باشیم حالت معمولش ما بخاطر اختلاف ارزش پول ۱۰x عقبیم این hapyy hour هم که میاد میشه ۲۰x اینش خیلی ظلمه متوجه میشی؟
    بعدم برادر من دنیای ۶۰ دنیای بین المللیه پس hapyy hour باید برای همه تو یک زمان باشه نکته دو من منظورم از ir ای پی بود که چون تو دنیای بین المللی تخلفه نخواستم بگم وی پی رو که اف کردم happy hour برای ای پی ایران نبود
    در اخرم که اب پاکی رو بریزم رو دستت که تو فیس بوک مدمو خوندم که تیم ساپورتشون کشورهای عربی رو پوشش نمیده ما رو هم به طور پیش فرض عرب فرض میکنن
    ولی خوب نکتش اینجابود که عربا در حد لالیگا شاکی بودن ولی گویا شما راضی هستی فقط درخواست داری تعداد مفعول رو زیاد کنن نمی دونم چه سیستمیه تو این مملکت
    در مورد اون درخواستت از مدمو هم خودت یک فکر کن ببین چرا حتی اگر قبول کنن عملی نیست اگرم به نتیجه ای نرسیدی ایرادی نداره
    بعله همون بلغارها هم میدونن عید قربان چیه چون کم مسلمون ندارن (در صورت نیاز از گوگل استفاده شود )
    در مورد مدیران ایران هم بله توقع دارم حداقل اعتراض کنن
    باید برای ما هم hapyy hour بزارن اگر یکم عرضه داشیتم ۲ ماه که تحریم میکردیم کل گیم رو میدید hapyy hour که هیچ hapyy year برامون میزاشتن چون با توجه به چیزی که من دیدم ایرانی ها از همه بیشتر سکه میخرن لا اقل مقایسه دنیایه ۱ و دنیایه ۶۰ اینو نشون میده
    گالا گالا فیلمه ؟ دمت گرم که باعث شادی روح و مزاج ما میشی

مواظب باش روج و مزاجت بالا نیاد دوست عزیز!
    همه اینا که گفتی الان چه ربطی به مدیرت سرور ایران داره ؟فقط اینو میخوام بدونم!
    دلار گرون چه ربطی یه مدیریت ایران داره مدیریت ایران جواد ظریفه که بره مذاکره کنه و تحریم هارو بردارن یا عرقچینه؟
    اها چون عرب هارو پوشش نمیده و مارو هم پوشش نمیده مارو عرب فرض کردن؟ اها ایول عجب دلیل محکمه پسندی !
    میدونم مسلمون داره تو پستم اشاره کردم همه جا مسلمون مسیحی داره همه جا! ولی دوست من تو کشور های اروپایی دین مسیح زیاده که مسلمان؟اینو فقط میخواستم بدونم!
    اگه شما تو گوگل یه سرچی کنی میبینی که گالا گالا فیلمه!
    نخونده و ندانسته حرفیو نزن دوست من!

5. Top | #13

سطح
    2
    تشکر دریافتی
    14 بار در 10 پست

دستاورد ها:
    نقل قول نوشته اصلی توسط turkam نمایش پست ها
    مواظب باش روج و مزاجت بالا نیاد دوست عزیز!
    همه اینا که گفتی الان چه ربطی به مدیرت سرور ایران داره ؟فقط اینو میخوام بدونم!
    دلار گرون چه ربطی یه مدیریت ایران داره مدیریت ایران جواد ظریفه که بره مذاکره کنه و تحریم هارو بردارن یا عرقچینه؟
    اها چون عرب هارو پوشش نمیده و مارو هم پوشش نمیده مارو عرب فرض کردن؟ اها ایول عجب دلیل محکمه پسندی !
    میدونم مسلمون داره تو پستم اشاره کردم همه جا مسلمون مسیحی داره همه جا! ولی دوست من تو کشور های اروپایی دین مسیح زیاده که مسلمان؟اینو فقط میخواستم بدونم!
    اگه شما تو گوگل یه سرچی کنی میبینی که گالا گالا فیلمه!
    نخونده و ندانسته حرفیو نزن دوست من!
    نترس گلم بالا نمیاد
    شما اگر تاپیک رو از اول خونده بودی سوالی بود بیشتر تا اعتراض ولی خوب الان یک خورده حالت اعتراضی هم داره
    این که به مدیرا چه ربطی داره از اون حرفا بود حداقل کاری که میتونن بکنن اینکه پیگیری کنن تا این تبعیض ها رفع بشه
    این دلار گرون هم ازش بکش بیرون داداش دفعه بیست و نهمیه دارم میگم کلا بحث قیمت نیست این یک چیزه طبیعیه شما گیر دادی بهش نمیدونم چرا
    در مورد اون بحث عرب و ایرانی داداش حرف من نیست این جماعت هنوز تفاوت ایران وعراق رو نمیدونن
    من الان تو همین دنیایه 60 بازی میکنم این عربها ها فکر میکنن ما عربیم چه برسه به اروپایی ها
    در مورد اون جشن هم و امثال اون هم میتونی عملکرد شرکتهایی مثل گوگل ویا اپل رو دنبال کنی یه مثال میزنم چون حوصله توضیح ندارم الان همین بازی clash of clan رو نگا کن event و gift های هالووینش مال همست ازت سوال نمیکنه مصیحی هستی مسلمونی ایرانی ای یا هرچی
    بعد شما به من میگی ندونسته حرف میزنم ؟ایول داری
    در مورد اون گالا گالا جون داداش ما رو اسکل کردی ؟
    الان 30 دقیقه دارم سرچ میکنم تنها چیزی که پیدا کردم یک برنامه کودک بود مال سال 1994 اونم نمیدونم گالا گالا تلفظ میشه یا نه _gullah gulah) چیز دیگه ای نبو
    اگر لینکشو بدی که ما هم فیض ببریم بد نیست
    در اخرم اینکه کلا دیگه بیخیال این بحث یک سوال داشتم که خودم به جوابش رسیدم
    در مورد اعتراض هم که جون به جونمون کنن ایرانی هستیم هیچ غلطی نمیکنیم البته من حس میکنم بچه ها از راه هایه دیگه ای سکه تامین میکنن که اصلا براشون مهم نیست
    در کل به جایی نمیرسیم پس بیخیالش

6. Top | #14

پیشروی سطح: %82 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 90
    سطح
    25
    تشکر دریافتی
    2,733 بار در 1,654 پست

دستاورد ها:
    دوستیپیشرودستآورد تگ - درجه 15000 امتیازیک سال ثبت نام
    نشان ها:
    کاربر با بیشتر تعداد معرفی
    یه چیز بگم در مورد اعتراض به مدیران و.....

خیلی زبون و وقت میخواد تا مبتونی مدیرار متقاعد کنی.........

من تا الان شاید 20تا تاپیک اعتراض زدم چه تاپیکاییم بود خداییش از نفر اول تا اخرشو میبردم زیر رادیکال ...ولی 3.4تاش بیشتر به ثمر نشنست

7. Top | #15

پیشروی سطح: %13 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 87
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    211 بار در 151 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت200 امتیاز
    https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7...A7%D9%84%D8%A7

- - - - - - - - - -

http://www.youtube.com/watch?v=wZ97RVwOj28
    و یوتاب برای همیشه ساکت شد

8. Top | #16

پیشروی سطح: %6 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 283
    سطح
    13
    تشکر دریافتی
    662 بار در 418 پست

دستاورد ها:
    دوستیمشاوراولین گروهدستآورد تگ - درجه 21000 امتیاز
    نترس گلم بالا نمیاد
    شما اگر تاپیک رو از اول خونده بودی سوالی بود بیشتر تا اعتراض ولی خوب الان یک خورده حالت اعتراضی هم داره
    این که به مدیرا چه ربطی داره از اون حرفا بود حداقل کاری که میتونن بکنن اینکه پیگیری کنن تا این تبعیض ها رفع بشه
    این دلار گرون هم ازش بکش بیرون داداش دفعه بیست و نهمیه دارم میگم کلا بحث قیمت نیست این یک چیزه طبیعیه شما گیر دادی بهش نمیدونم چرا
    در مورد اون بحث عرب و ایرانی داداش حرف من نیست این جماعت هنوز تفاوت ایران وعراق رو نمیدونن
    من الان تو همین دنیایه 60 بازی میکنم این عربها ها فکر میکنن ما عربیم چه برسه به اروپایی ها
    در مورد اون جشن هم و امثال اون هم میتونی عملکرد شرکتهایی مثل گوگل ویا اپل رو دنبال کنی یه مثال میزنم چون حوصله توضیح ندارم الان همین بازی clash of clan رو نگا کن event و gift های هالووینش مال همست ازت سوال نمیکنه مصیحی هستی مسلمونی ایرانی ای یا هرچی
    بعد شما به من میگی ندونسته حرف میزنم ؟ایول داری
    در مورد اون گالا گالا جون داداش ما رو اسکل کردی ؟
    الان 30 دقیقه دارم سرچ میکنم تنها چیزی که پیدا کردم یک برنامه کودک بود مال سال 1994 اونم نمیدونم گالا گالا تلفظ میشه یا نه _gullah gulah) چیز دیگه ای نبو
    اگر لینکشو بدی که ما هم فیض ببریم بد نیست
    در اخرم اینکه کلا دیگه بیخیال این بحث یک سوال داشتم که خودم به جوابش رسیدم
    در مورد اعتراض هم که جون به جونمون کنن ایرانی هستیم هیچ غلطی نمیکنیم البته من حس میکنم بچه ها از راه هایه دیگه ای سکه تامین میکنن که اصلا براشون مهم نیست
    در کل به جایی نمیرسیم پس بیخیالش

من کشیدم بیرون شما گیر دادی!
    منم میگم تبعیض قائل میشن ولی به مدیریت یران ربطی نداره!عزیز من این جماعت این جماعت که میگی دهنتو باز کردی این جماعت تویی منم خانواده تو هست خانواده ی من هست همین جیزارو گفتین که ارزش نمیدن بهمون یکی ایرانی مث تو بیاد به یه خارجی این حرفو بزنه میگه ببین اینا کین که خود ایرانی به ایرانیا چنین میگه ببین من برم تو ایران چیا میبینم!
    عزیز من کلش اف کلنز یه بازی سراسری سرور سرور نیست که که مثلا یه سرور.irبسازن یه سرور.us بسازن که جداگونه بزارن کلش اف کلنز یه برنامه هست که طراحی میکنن و میدن به کل دنیا ولی خانوارز سرور سروره!و میگی ازت نمیپرسه مذهبت چیه اینم بگم الان تو جمع 1نفر سردشه 10نفر گرمشه شما کدومو انتخاب میکنید معلومه اون 10نفرو که گرمشه یه نفرو فدای 10نفر نمیکنی این مث همونه بازی کلش اف کلنز مال فلانده تو اروپا هم مسیحی زیاده تا به یهودی و مسلمان پس اوناهم میلیون نفرو فدای هزاران نفر نمیکنن!
    شما اینجور فک کنم که ایرانیا هیچ غلطی نمیتونن بکن مثلا تو ایرانی هستی؟ یه اسرائیلی این حرفو به ایرانی جماعت نمیزنه که تو میزنی!
    خوب اونهایی که تو فک میکنن تو عربی کیا هستن اروپایی هستن یا امریکایی ؟ صد در صد که عربی نیستن!میدونی چرا پس فک میکنن عربی چون اسم های ما طرز نوشتاری ما خیلی شبیه به عربی هست مثلا اسم محمد هم تو ایران هست هم تو عربی شاید تو فارسی نوشتی بعضیا فک کردن تو عربی! اینم عصبانیت نداره بگو من ایراینم! اینم افتاد؟
    در ضمن یه چیز بگم از کجا میدونی مدیریت سرور ایران اعتراض نمیکنه ها از کجا میدونی اینه که میگم ندونسته حرف نزن درسته!
    اون جزیزه گالا گالا هم درست پیش بینی کردی اسکلت کردم!

9. Top | #17

سطح
    2
    تشکر دریافتی
    14 بار در 10 پست

دستاورد ها:
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinloto نمایش پست ها
    یه چیز بگم در مورد اعتراض به مدیران و.....

خیلی زبون و وقت میخواد تا مبتونی مدیرار متقاعد کنی.........

من تا الان شاید 20تا تاپیک اعتراض زدم چه تاپیکاییم بود خداییش از نفر اول تا اخرشو میبردم زیر رادیکال ...ولی 3.4تاش بیشتر به ثمر نشنست
    از اول قصدم اعتراض نبود میخواستم ببینم قضیش چه ولی خوب بعدی که فهمیدم یک مقدار شاکش شدم
    تا پشت هم نیستیم این چیزا حل نمیشه همین تاپیکو هرکی بخونه متوجه میشه چرا تاثیر نداره اعتراض
    خیلی حیف بود این happy hour حالا این که گذشت ولی من مطمئنم معتادین گرامی از راه دیگه ای این سکرو بدست میارن وگرنه اینقدر راحت کنار نمیومدن باهاش بش فکر کن 11 تومن 700 تا سکه به شخضه واسه من تو یک راند بسه

10. Top | #18

پیشروی سطح: %82 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 90
    سطح
    25
    تشکر دریافتی
    2,733 بار در 1,654 پست

دستاورد ها:
    دوستیپیشرودستآورد تگ - درجه 15000 امتیازیک سال ثبت نام
    نشان ها:
    کاربر با بیشتر تعداد معرفی
    از اول قصدم اعتراض نبود میخواستم ببینم قضیش چه ولی خوب بعدی که فهمیدم یک مقدار شاکش شدم
    تا پشت هم نیستیم این چیزا حل نمیشه همین تاپیکو هرکی بخونه متوجه میشه چرا تاثیر نداره اعتراض
    خیلی حیف بود این happy hour حالا این که گذشت ولی من مطمئنم معتادین گرامی از راه دیگه ای این سکرو بدست میارن وگرنه اینقدر راحت کنار نمیومدن باهاش بش فکر کن 11 تومن 700 تا سکه به شخضه واسه من تو یک راند بسه

فقط متحد نیستیم

11. Top | #19

پیشروی سطح: %61 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 156
    سطح
    19
    تشکر دریافتی
    3,542 بار در 1,728 پست

دستاورد ها:
    مشاور1000 امتیازیک سال ثبت نام
    تاپیک بسته میشه
    به دلیل اینکه تایپیک به سمت توهین و بحث های سیاسی میره
    ♔ ♕ ♚ ♛بازنشسته خانوارز♔ ♕ ♚ ♛
    یک زمانی تمام افتخارم این بود نمیتونم خانوارز رو رها کنم دلش میشکنه من برم
    اما حالا باشه برای نسل جدید
    به ما نخورد بهش 'بر' خورد !

این روزهــا...!! هر جایی را که نگاه می کنم...!! پـــــــــر است...!! ... از وجود ِ آدم های بی وجــــود ...!

12. 3 کاربر از khandadash عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

saharj24 (10-28-2014),sj-games (10-28-2014),turkam (10-28-2014)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12