• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19

موضوع: HAPPY HOUR

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
  1. Top | #1

پیشروی سطح: %85 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 15
    فعالیت کل: %0.8
    سطح
    2
    تشکر دریافتی
    14 بار در 10 پست

دستاورد ها:
    100 امتیازدوستی31 روز فعالیت

HAPPY HOUR

سلام
    خدمت اونایی که نمیدونن این HAPPY HOUR چیه عرض کنم دیروز به مناسبت هالووین خرید سکه با ۲۰۰٪ جایزه همراه بود
    ولی خوب فقط برای پلیرهای غیر ایرانی ما که وارد اکانتمون شدیم از این happy hour خبری نبود
    الان ایرانیا رو ادم حساب نمیکنن؟ یا مشکل از جایه دیگست من متوجه نشدم
    خوب اخه این انصافه؟طرفی که فارمش کردی با 10 یوروکه پولی هم برا اونا به حساب نمیاد 1800 تا سکه بگیره بعد صبح به ریشت بخنده؟
    ما هم بوغ باید ۱۰۰ تومن بدیم برای همین مقدارنه اخه انصافه؟

2. 3 کاربر از zxcm1 عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

527khn (10-23-2014),ardeshirkhan5 (11-04-2014),tayfun (10-23-2014)

3. Top | #2

سطح
    2
    تشکر دریافتی
    14 بار در 10 پست

دستاورد ها:
    کس نیست بگه قضیه چیه؟

4. کاربر زیر از zxcm1 برای ارسال این پست تشکر کرده است:

tayfun (10-24-2014)

5. Top | #3

پیشروی سطح: %87 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 133
    فعالیت کل: %0
    سطح
    49
    تشکر دریافتی
    5,703 بار در 2,956 پست

دستاورد ها:
    دوستیدستآورد تگ - درجه 1تگر حرفه ای!بیش فعالاولین گروه
    نشان ها:
    نشان  ارسال ها
    دنیا 7 الان هپی هور خورد دوست عزیز
    من از تبار كوروشم...آزاده اي پر شورشم...پيكان تير آرشم...خون رگ سياوشم...من كاوه آهنگرم...تاب ستم نياورم...از چرم پرچم ساختم...تا بر ستمگر تاختم...ازغرب از ماد آمدم...از گلشن داد آمدم...ارژنگ پاك ماديم...من پارتم اشكانيم...من شير مرد پارسيم...موج خليج فارسي ام...اوج توان داورم...از شاه بيت خاورم...اعجاز نظم طوسي ام...شه نامه ي فردوسي ام...آن روز ايران را ببين...برتر ز روم و مصر و چين...بسر
    شود اين خواريم...زيرا كه آريايي ام

6. کاربر زیر از dark_shadows برای ارسال این پست تشکر کرده است:

tayfun (10-24-2014)

7. Top | #4

سطح
    2
    تشکر دریافتی
    14 بار در 10 پست

دستاورد ها:
    نقل قول نوشته اصلی توسط dark_shadows نمایش پست ها
    دنیا 7 الان هپی هور خورد دوست عزیز
    خوب این چقدر طول میکشه؟ من ۱ دقیقه هم فاضله نشد ان شدم دیدم نیست
    معلوم نمیشه کی میاد کی میره؟

8. کاربر زیر از zxcm1 برای ارسال این پست تشکر کرده است:

tayfun (10-24-2014)

9. Top | #5

پیشروی سطح: %75 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 75
    سطح
    12
    تشکر دریافتی
    883 بار در 444 پست
    دستاورد ها:
    1000 امتیازیک سال ثبت نام
    نقل قول نوشته اصلی توسط zxcm1 نمایش پست ها
    خوب این چقدر طول میکشه؟ من ۱ دقیقه هم فاضله نشد ان شدم دیدم نیست
    معلوم نمیشه کی میاد کی میره؟
    دلت خوشه؟
    ما 6ساله بازی میکنیم
    خیری ازش ندیدم
    جم کن برو یه کنسول بازی بخر شرف داره به این بازیای انلاین
    هم اینکه اعتیاد نداره هم اینکه هر وقت خاستی یه بازی جدید میگیری گرافیک مرافیکشم ک توپ

Retired Commander of north

10. 4 کاربر از EXPLORER2 عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

ardeshirkhan5 (11-04-2014),خـــان1 (10-23-2014),paparazi (10-23-2014),tayfun (10-24-2014)

11. Top | #6
    دوست عزیز اگر بنا باشد ساعات خوشی تایمش اعلام بشه که همه میرن سکه می خرن و فرقی بین بازیکن فعال و غیر فعال نمی مونه
    این ها فقط برا بازیکنانی هستش که روزی 20 ساعت ان لاینی میندازن
    و در مورد خارجی ها اونها از همه جهت بر ما رجعیت دارن و این بار ها ثابت شده

12. کاربر زیر از test برای ارسال این پست تشکر کرده است:

tayfun (10-28-2014)

13. Top | #7

پیشروی سطح: %6 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 283
    سطح
    13
    تشکر دریافتی
    662 بار در 418 پست

دستاورد ها:
    دوستیمشاوراولین گروهدستآورد تگ - درجه 21000 امتیاز
    دوست عزیز اصلا این بحثی که شما میکنید ربطی به مدمو نداره!
    که طرف 10یورو میده که براش پولی نیست 1800تا سکه میخره!
    اگه هم شما میخوایین مثل اروپایی ها یا امریکایی که با 10هزار تومن این مقدار سکه بخری باید تحریم هارو اروپا و امریکا برداره دلار و یورو بیاد قیمتش بشه همون قیمت سابق مثلا تو هزار تومن بدی 1دلار بخری اون موقع شما هم میتونی با 10هزار تومن این مقدار سکه بخری!
    و شاید بگی مدیریت ایران چرا قیمت سکه رو برای ما ایرانی ها کاهش نمیده!
    اینم دلیلش اینه که مدمو میگه اقا مثلا 1800تا سکه میشه 10یورو شما که وقتی پولو میریزی مدیریت خانوارز هم ریال و با دلار چنج میکنه میبره شرکت مدمو. مدمو بر اساس سکه فروخته شده تو سرور ایران دلارهاشو از مدیریت ایران میخواد!
    بخث دومتونم برخی دوستان گفتن دیروز هپی خورده بود!
    خوب اگه شما بخوایین با 1یا2ساعت انلاینی بخوایین تو هپی هم سکه بخرین که نمیشه(مگر این که رفیقاتون زنگ بزنن بگن بهتون)هپی مال کسانی هست که در روز 19ساعت انلاینی میدن!
    یه مسئله جالب تر اخه هالووین جشن ایرانی ها نیست!

14. 3 کاربر از turkam عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

شوالیه سیاه (10-25-2014),حدیث (10-24-2014),tayfun (10-24-2014)

15. Top | #8

سطح
    2
    تشکر دریافتی
    14 بار در 10 پست

دستاورد ها:
    نقل قول نوشته اصلی توسط turkam نمایش پست ها
    دوست عزیز اصلا این بحثی که شما میکنید ربطی به مدمو نداره!
    که طرف 10یورو میده که براش پولی نیست 1800تا سکه میخره!
    اگه هم شما میخوایین مثل اروپایی ها یا امریکایی که با 10هزار تومن این مقدار سکه بخری باید تحریم هارو اروپا و امریکا برداره دلار و یورو بیاد قیمتش بشه همون قیمت سابق مثلا تو هزار تومن بدی 1دلار بخری اون موقع شما هم میتونی با 10هزار تومن این مقدار سکه بخری!
    و شاید بگی مدیریت ایران چرا قیمت سکه رو برای ما ایرانی ها کاهش نمیده!
    اینم دلیلش اینه که مدمو میگه اقا مثلا 1800تا سکه میشه 10یورو شما که وقتی پولو میریزی مدیریت خانوارز هم ریال و با دلار چنج میکنه میبره شرکت مدمو. مدمو بر اساس سکه فروخته شده تو سرور ایران دلارهاشو از مدیریت ایران میخواد!
    بخث دومتونم برخی دوستان گفتن دیروز هپی خورده بود!
    خوب اگه شما بخوایین با 1یا2ساعت انلاینی بخوایین تو هپی هم سکه بخرین که نمیشه(مگر این که رفیقاتون زنگ بزنن بگن بهتون)هپی مال کسانی هست که در روز 19ساعت انلاینی میدن!
    یه مسئله جالب تر اخه هالووین جشن ایرانی ها نیست!
    برادر من اولا اصلا بحث اون که سکه باید برای ما ارزون تر باشه نبود بحث این بودکه تو happy hour اون با یک پول کم خیلی سکه گیرش میاد ولی ما حتی قابلیت همون خرید با پول بیشترم نداریم
    نکته 2 اینکه مگه فیلم وسترنه که اینا یک کیسه پول بردارن ببرن سرافی بگن اینا رو دلار کن میخوایم ببریم شرکت این سیستم مالی که شما تعریف کردی تو جزایر گالا گالا هم اینجور نیست دیگه
    بعد اینکه من جزو همو دسته ایم که 19 ساعت انلاین هستن
    نکته دیگه اینکه من تگ happy hour رو با چشای خودم دیدم بعد اومدم با ir بیام دیدمم تو ir اصلا hapyy hour نداره با وی پی ان هم که نیمشد از طریق بانکای ایران پرداخت کرد
    حالا این دوستانی هم که میگن دیدن من نمیدونم شاید با وی پی ان بوده ولی بازم به حال ما فرقی نمیکنه نمیتونیم پرداخت داشته باشیم
    در مورد جشن هم که جشن ایرانی نیست اولا اینکه هالووین جشن ملی نیست جشن مذهبیه با مخصوص یک کشور خاص نیست بازم اگر فرض کنیم اینا با خودشون فکرکردن که ایرانیا همه مسلمونن پس به اونا مربوط نمیشه چرا واسه عید قربان همچین کاری نکردن کل چیزی که بود از طرف مدیریت ایران یک پیام تبریک اومد
    ویرایش توسط zxcm1 : 10-25-2014 در ساعت 10:06 PM

16. کاربر زیر از zxcm1 برای ارسال این پست تشکر کرده است:

tayfun (10-28-2014)

17. Top | #9

پیشروی سطح: %6 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 283
    سطح
    13
    تشکر دریافتی
    662 بار در 418 پست

دستاورد ها:
    دوستیمشاوراولین گروهدستآورد تگ - درجه 21000 امتیاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط zxcm1 نمایش پست ها
    برادر من اولا اصلا بحث اون که سکه باید برای ما ارزون تر باشه نبود بحث این بودکه تو happy hour اون با یک پول کم خیلی سکه گیرش میاد ولی ما حتی قابلیت همون خرید با پول بیشترم نداریم
    نکته 2 اینکه مگه فیلم وسترنه که اینا یک کیسه پول بردارن ببرن سرافی بگن اینا رو دلار کن میخوایم ببریم شرکت این سیستم مالی که شما تعریف کردی تو جزایر گالا گالا هم اینجور نیست دیگه
    بعد اینکه من جزو همو دسته ایم که 19 ساعت انلاین هستن
    نکته دیگه اینکه من تگ happy hour رو با چشای خودم دیدم بعد اومدم با ir بیام دیدمم تو ir اصلا hapyy hour نداره با وی پی ان هم که نیمشد از طریق بانکای ایران پرداخت کرد
    حالا این دوستانی هم که میگن دیدن من نمیدونم شاید با وی پی ان بوده ولی بازم به حال ما فرقی نمیکنه نمیتونیم پرداخت داشته باشیم
    در مورد جشن هم که جشن ایرانی نیست اولا اینکه هالووین جشن ملی نیست جشن مذهبیه با مخصوص یک کشور خاص نیست بازم اگر فرض کنیم اینا با خودشون فکرکردن که ایرانیا همه مسلمونن پس به اونا مربوط نمیشه چرا واسه عید قربان همچین کاری نکردن کل چیزی که بود از طرف مدیریت ایران یک پیام تبریک اومد

عزیز من شما داری یه بحث غیر منطقی میکنی اصلا!
    شما میگی طرف با 10یورو 1800تا سکه میخره و براش پولی نیست! اون وقت ما چی؟
    بحث دوم:اگه شما 19ساعت انلاینی چرا پس هپی هور ندیدی؟ دوستان که میگفتن هپی خورده بود! پس نیستی برادر من!
    عزیز من مگه هپی های سرور ایران و سرور چک یکیه؟ شاید بعضی موقع ها یکی باشه ولی همیشه اینجوری نیست!
    نکته سوم: اولا سرافی نه و صرافی!
    نکته چهارم:اره فیلم وسترنه اینو گفتم تا به مدیریت سرور ایران ربطی نداره که شما زیاد پول میدین اینو باید با رئیس مدمو حرف بزنی بگی اقا ما تو ایران دلاری میخریم 3تومن واسه ما جوری کن که سکه ارزون در بیاد اونم میاد اقا سکه مثلا 100دلاری بکن 70دلار اون موقع میتونی سکه ارزون قیمت بخری!تا اینجا اوکی؟ سوالی نداری؟
    عزیز من با وی پی ان یا غیر وی پی ان نداره تو سرور ایران اصلا چه ربطی داره؟
    نکته پنجم: میدونم مدهبی هستش ولی کدوم مذهب؟ مذهب ما؟
    واسه عید قربان هم چون مدمو تو کشور بلغار هست! ایا شهروندان اروپایی مخصوصا بلغار عید قربان میدونن چیه؟ نمیدونن اون موقع چه انتظاری دارین بیان واسه شما هپی بزارن!
    منم اونم شوخی کردم که گفتم جشن ما نیست درسه جشن ما نیست ولی میتونی از جشن های دیگران شما هم فیض ببری و یه سکه بزنی!

خودتم میگی پیام تبریک از مدیریت ایران! مثلا مدیریت ایران چی کار کنه بیاد واسه شما هپی 200%بزاره؟ دوست عزیز باور کن هپی ها دست مدیریت ایران نیست! دستورش از بلغار میاد که کی هپی بشه که برداشته بشه که مراسم 12ساعت بشه فلان و فلان!
    اون جزیزه گالا گالا هم که گفتی فیلمه زیاد جدیش نگیر عزیز من!واقعا راس میگن فیلم ها بر روی جوانان و کودکان تاثیر مخربی داره!

18. 2 کاربر از turkam عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

tayfun (10-28-2014),VVar (10-26-2014)

19. Top | #10

سطح
    2
    تشکر دریافتی
    14 بار در 10 پست

دستاورد ها:
    نقل قول نوشته اصلی توسط turkam نمایش پست ها
    عزیز من شما داری یه بحث غیر منطقی میکنی اصلا!
    شما میگی طرف با 10یورو 1800تا سکه میخره و براش پولی نیست! اون وقت ما چی؟
    بحث دوم:اگه شما 19ساعت انلاینی چرا پس هپی هور ندیدی؟ دوستان که میگفتن هپی خورده بود! پس نیستی برادر من!
    عزیز من مگه هپی های سرور ایران و سرور چک یکیه؟ شاید بعضی موقع ها یکی باشه ولی همیشه اینجوری نیست!
    نکته سوم: اولا سرافی نه و صرافی!
    نکته چهارم:اره فیلم وسترنه اینو گفتم تا به مدیریت سرور ایران ربطی نداره که شما زیاد پول میدین اینو باید با رئیس مدمو حرف بزنی بگی اقا ما تو ایران دلاری میخریم 3تومن واسه ما جوری کن که سکه ارزون در بیاد اونم میاد اقا سکه مثلا 100دلاری بکن 70دلار اون موقع میتونی سکه ارزون قیمت بخری!تا اینجا اوکی؟ سوالی نداری؟
    عزیز من با وی پی ان یا غیر وی پی ان نداره تو سرور ایران اصلا چه ربطی داره؟
    نکته پنجم: میدونم مدهبی هستش ولی کدوم مذهب؟ مذهب ما؟
    واسه عید قربان هم چون مدمو تو کشور بلغار هست! ایا شهروندان اروپایی مخصوصا بلغار عید قربان میدونن چیه؟ نمیدونن اون موقع چه انتظاری دارین بیان واسه شما هپی بزارن!
    منم اونم شوخی کردم که گفتم جشن ما نیست درسه جشن ما نیست ولی میتونی از جشن های دیگران شما هم فیض ببری و یه سکه بزنی!

خودتم میگی پیام تبریک از مدیریت ایران! مثلا مدیریت ایران چی کار کنه بیاد واسه شما هپی 200%بزاره؟ دوست عزیز باور کن هپی ها دست مدیریت ایران نیست! دستورش از بلغار میاد که کی هپی بشه که برداشته بشه که مراسم 12ساعت بشه فلان و فلان!
    اون جزیزه گالا گالا هم که گفتی فیلمه زیاد جدیش نگیر عزیز من!واقعا راس میگن فیلم ها بر روی جوانان و کودکان تاثیر مخربی داره!
    برادر/خواهر من چتم لهجه که نداره که متوجه نمیشه اصلا بخث اختلاف ارزش پول روندارم بحث اینکه چرا ما نباید همین happy hour رو داشته باشیم حالت معمولش ما بخاطر اختلاف ارزش پول ۱۰x عقبیم این hapyy hour هم که میاد میشه ۲۰x اینش خیلی ظلمه متوجه میشی؟
    بعدم برادر من دنیای ۶۰ دنیای بین المللیه پس hapyy hour باید برای همه تو یک زمان باشه نکته دو من منظورم از ir ای پی بود که چون تو دنیای بین المللی تخلفه نخواستم بگم وی پی رو که اف کردم happy hour برای ای پی ایران نبود
    در اخرم که اب پاکی رو بریزم رو دستت که تو فیس بوک مدمو خوندم که تیم ساپورتشون کشورهای عربی رو پوشش نمیده ما رو هم به طور پیش فرض عرب فرض میکنن
    ولی خوب نکتش اینجابود که عربا در حد لالیگا شاکی بودن ولی گویا شما راضی هستی فقط درخواست داری تعداد مفعول رو زیاد کنن نمی دونم چه سیستمیه تو این مملکت
    در مورد اون درخواستت از مدمو هم خودت یک فکر کن ببین چرا حتی اگر قبول کنن عملی نیست اگرم به نتیجه ای نرسیدی ایرادی نداره
    بعله همون بلغارها هم میدونن عید قربان چیه چون کم مسلمون ندارن (در صورت نیاز از گوگل استفاده شود )
    در مورد مدیران ایران هم بله توقع دارم حداقل اعتراض کنن
    باید برای ما هم hapyy hour بزارن اگر یکم عرضه داشیتم ۲ ماه که تحریم میکردیم کل گیم رو میدید hapyy hour که هیچ hapyy year برامون میزاشتن چون با توجه به چیزی که من دیدم ایرانی ها از همه بیشتر سکه میخرن لا اقل مقایسه دنیایه ۱ و دنیایه ۶۰ اینو نشون میده
    گالا گالا فیلمه ؟ دمت گرم که باعث شادی روح و مزاج ما میشی
    ویرایش توسط zxcm1 : 10-26-2014 در ساعت 12:24 PM

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین