• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 13 از 230 نخستنخست ... 311121314152363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 2299

موضوع: اتفاقات و حواشی راند 20 دنیا 3

1. Top | #1

پیشروی سطح: %87 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 133
    فعالیت کل: %0
    سطح
    49
    تشکر دریافتی
    5,703 بار در 2,956 پست

دستاورد ها:
    دوستیدستآورد تگ - درجه 1تگر حرفه ای!بیش فعالاولین گروه
    نشان ها:
    نشان  ارسال ها

اتفاقات و حواشی راند 20 دنیا 3

در این تاپیک به اتفاق و حواشی راند 20 دنیا 3 میپردازیم

من از تبار كوروشم...آزاده اي پر شورشم...پيكان تير آرشم...خون رگ سياوشم...من كاوه آهنگرم...تاب ستم نياورم...از چرم پرچم ساختم...تا بر ستمگر تاختم...ازغرب از ماد آمدم...از گلشن داد آمدم...ارژنگ پاك ماديم...من پارتم اشكانيم...من شير مرد پارسيم...موج خليج فارسي ام...اوج توان داورم...از شاه بيت خاورم...اعجاز نظم طوسي ام...شه نامه ي فردوسي ام...آن روز ايران را ببين...برتر ز روم و مصر و چين...بسر
    شود اين خواريم...زيرا كه آريايي ام

2. 21 کاربر از dark_shadows عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

_AAssAssinOO_ (12-29-2014),AGeNiS1 (01-25-2015),ahmadkhan29 (02-15-2015),♛Ðį Ⱬặɓἷḩ♛ (12-31-2014),farahnak (11-22-2014),ganjepoor (02-12-2015),ha_taech (02-11-2015),kebel zebel (12-11-2014),khan-kocholo (11-22-2014),m_joker (12-09-2014),mahmoodmp4 (02-09-2015),Milad af (11-23-2014),خان خسته (01-13-2015),paparazi (02-11-2015),rehosta (01-30-2015),rezajoooon (12-08-2014),SaeedRelax (02-04-2015),sinaplaya (01-12-2015),sj-games (11-27-2014),SpiteOfSky (02-13-2015),wody.tanha (11-21-2014)

3. Top | #121

پیشروی سطح: %42 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 176
    سطح
    11
    تشکر دریافتی
    1,385 بار در 763 پست
    دستاورد ها:
    دوستیمشاور1000 امتیازیک سال ثبت نام
    اين همه منم منم كردي ميلاد ميلاد كردي! جوابش اين شد!با يه هماهنگي تابلو تاپيك بسته شد! رفقا كي حرف مفت ميزنه؟! كي توهين ميكنه! كي باخته! كي جنبه نداره حرف حق بشنوه؟! كي ؟!؟!؟؟! ميلاد حتما))
    بزار ميلاد ساكت باشه! برا خودت و دكمه هات بهتره!!!!! يا حق جوابي نديدم

تدريس خصوصي زبان به خانمها))))

به خودت نگيري ها)

4. کاربر زیر از miladapachii برای ارسال این پست تشکر کرده است:

behzad2x (11-27-2014)

5. Top | #122

پیشروی سطح: %90 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 43
    سطح
    18
    تشکر دریافتی
    2,111 بار در 820 پست

دستاورد ها:
    دوستییک سال ثبت نام
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladapachii نمایش پست ها
    اين همه منم منم كردي ميلاد ميلاد كردي! جوابش اين شد!با يه هماهنگي تابلو تاپيك بسته شد! رفقا كي حرف مفت ميزنه؟! كي توهين ميكنه! كي باخته! كي جنبه نداره حرف حق بشنوه؟! كي ؟!؟!؟؟! ميلاد حتما))

درود
    دوست من اون تاپیک برای رسیدگی به موارد دیگری بسته شد و ربطی به بحث شما نداره لطفا هر چیزی رو به خودتون نگیرین
    با تشکر
    وقتی برای دیگران لقمه بزرگتر از دهانشان باشی
    آنها چاره ای ندارند جز آنکه" خردت " کنند
    تا برایشان اندازه شوی !!!
    پس مراقب معاشرت هایت باش....
    ساعت زندگیت را
    به افق آدمهای ارزان قیمت کوک نکن !!!
    یا خواب میمانی ؛
    یا از زندگی عقب....!
    هیچ مدرسه ای بالاترازتجربه نیست..
    افسوس که...
    شهریه ای گران دارد.
    ... عمر...

6. 3 کاربر از سرباز-پارسی عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

khan-kocholo (11-27-2014),saharj24 (11-27-2014),wody.tanha (11-27-2014)

7. Top | #123

پیشروی سطح: %36 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 258
    سطح
    19
    تشکر دریافتی
    7,749 بار در 2,523 پست

دستاورد ها:
    1000 امتیازیک سال ثبت نام
    اخه تو قد اون حرف ها هستی که واسه کل کل با تو بیان تاپیک رو ببندن خخخخخخخ اینم اینجا ج دادم بدونی منتظر جواب باید باشی. جالبه بعضی ها هم بو میکشن واسه لایک کردن زیر پست هات
    بیرون بودم تازه اومدم تا رفتم نقل بگیرم دیدم تاپیک بسته هستش. باز شد جوابت رو میدم تا بدونی دنیا دست کی هستش خخخخخخ

باشد که همگی رستگار شویم
    اردلان
    مشکل ما مغزهای تنگ و دهن های گشادن ... مغز هایی که به سختی چیزی توش میره و دهن هایی که به راحتی هر چیزی ازش بیرون میاد ...

تاریخ تولدت مهم نیست، تاریخ "تبلـــورت" مهم است ...!
    اهل کجا بودنت مهم نیست ،"اهــل و بـجـا" بودنت مهم است ...!
    منطقه زندگیت مهم نیست ، "منطــق زنـدگـیت" مهم است ...!
    و گذشته ی زندگیت مهم نیست ؛
    امــروزت مهم است که از چه گــذشتـه ای و چه چیزی برای فــرداهایت میسازی..

8. کاربر زیر از شوالیه سیاه برای ارسال این پست تشکر کرده است:

wody.tanha (11-27-2014)

9. Top | #124

پیشروی سطح: %96 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 17
    سطح
    18
    تشکر دریافتی
    1,964 بار در 1,086 پست

دستاورد ها:
    دوستیدستآورد تگ - درجه 1اولین گروهبیش فعالسه ماه فعالیت
    لایک میکنیم حرف حقو و درست رو مثل بعضی ها گروه پاچه خوار تشکیل نمیدیم .مافیا درست نمیکنیم حرفه حق تلخه سوزت گرفته دوست داری من بیام جوابت رو بدم قد اون حرفا نیستی من شماها رو پارسال شناختم
    در حد جواب دادنم نیستی خخ

ویرایش شد

10. کاربر زیر از behzad2x برای ارسال این پست تشکر کرده است:

miladapachii (11-27-2014)

11. Top | #125

سطح
    19
    تشکر دریافتی
    7,749 بار در 2,523 پست

دستاورد ها:
    ما هم خیلی ها رو شناختیم دوستان

پست دادن بعضی ها قبل سفر و حرف زدنشون توی یاهو و انجمن و بعد سفر مشخص شد
    یه موقع فکر نکنین واسه نصف پیتزا بوده نههههههههه اگر فکر کنین واسه گرفتن شماره مدیر یا آیدی مدیر بوده و جواب رد توی همون سفر شنیده نظرش تغییر کرده بخدا مدیونین خخخخخ بعضی ها دنبال نردبان میگشتن دیدن توی اون سفر رفاقت هستش و نه پارتی بازی و رابط با بلغارستان خخخخخخخ
    من اصلا چیزی نمیگم پست های قبل حادثه و بعد حادثه مشخصه خخخخخخ مثلا تاپیک به روز رسانی قوانین و پست های دیگه مخصوصا تاپیک هماهنگی برای میتینگ. تفاوت را به چشم خودتان احساس کنین

باشد که بعضی ها ادم بشن رستگاری پیشکش
    اردلان
    ویرایش توسط شوالیه سیاه : 11-27-2014 در ساعت 08:57 PM
    مشکل ما مغزهای تنگ و دهن های گشادن ... مغز هایی که به سختی چیزی توش میره و دهن هایی که به راحتی هر چیزی ازش بیرون میاد ...

12. 2 کاربر از شوالیه سیاه عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

amir.pars (11-27-2014),wody.tanha (11-27-2014)

13. Top | #126

پیشروی سطح: %42 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 176
    سطح
    11
    تشکر دریافتی
    1,385 بار در 763 پست
    دستاورد ها:
    دوستیمشاور1000 امتیازیک سال ثبت نام
    نقل قول نوشته اصلی توسط شوالیه سیاه نمایش پست ها
    اخه تو قد اون حرف ها هستی که واسه کل کل با تو بیان تاپیک رو ببندن خخخخخخخ اینم اینجا ج دادم بدونی منتظر جواب باید باشی. جالبه بعضی ها هم بو میکشن واسه لایک کردن زیر پست هات
    بیرون بودم تازه اومدم تا رفتم نقل بگیرم دیدم تاپیک بسته هستش. باز شد جوابت رو میدم تا بدونی دنیا دست کی هستش خخخخخخ

باشد که همگی رستگار شویم
    اردلان
    اردي عزيزم فقط خواهشا از روي عصبانيت ج نده! علاقه اي نداشتم بحث اين حرفها بكشه! قصدم يه كلكل ساده يود! به دور از ناراحتي! ولي امشب اومدم ديدم باز حد و حدود خودت رو فراموش كردي! يادتم باشه توهين نكردم بهت!از همه مهم تر فقط جواب سوالهاي من بده! نيازي نيست جايگاه من رو يادم بندازي! اينكه شما اقاجوني شكي نيست!٠جواب سوالهام بده حتما تك به تك مثل من ! من ترسي از واقعيت ها ندارم!

تدريس خصوصي زبان به خانمها))))

به خودت نگيري ها)

14. Top | #127

سطح
    19
    تشکر دریافتی
    7,749 بار در 2,523 پست

دستاورد ها:
    اردي عزيزم فقط خواهشا از روي عصبانيت ج نده! علاقه اي نداشتم بحث اين حرفها بكشه! قصدم يه كلكل ساده يود! به دور از ناراحتي! ولي امشب اومدم ديدم باز حد و حدود خودت رو فراموش كردي! يادتم باشه توهين نكردم بهت!از همه مهم تر فقط جواب سوالهاي من بده! نيازي نيست جايگاه من رو يادم بندازي! اينكه شما اقاجوني شكي نيست!٠جواب سوالهام بده حتما تك به تك مثل من ! من ترسي از واقعيت ها ندارم!
    سوال هات:
    فقط جواب سوالهاي من بده باشه؟!
    ايا فرمانرواي كبير قبيله پارس اقاي امير كيا فارم بنده نشده ؟! فقط ج بده؟!
    ايا اونوقتي كه حتي اك خود تو تو قبيله پارس اختيارات نداشت!اينجانب با فول اختيارات تو قبيله پارس نبودم؟!
    ايا تا به امروز اينجانب شده خارج از چارچوب بازي به كسي توهين كنم؟! كه خارج از چوب بازي بهم توهين شده!نشده؟!
    ايا كارنامه اقاي مهدي مسيح برا همه ي ما نمايان نيست! يادش بخير يه زماني اين اقاي مهدي مسيح مدير انجمن بود! چه اتفاقاتي افتاد!چه كارها كه نكرد؟! خودت بگو اقاي راستگو و با احترام! ايا خود حامد دكمه خداحافظي رو بهش نشون نداد؟! اينم از رفيق با احترامت.
    برسم به خودتت تا الان امروز خارج از چارچوب اينجا بهت حرفي زدم؟! ايا دروغي درباره تو گفتم!؟ قول بده دستهاي پشت پرده بنم كنه ! تا دونه دونه برات بشمارم!
    فقط راست بگو و بعدش تو سوال ها رو ج بده

فارم تو؟ الان کی روی شاخ بودن امیرکیا بحث کرده؟!!!! اومده اونجا ادعا کرده که لان صحبت اون رو کشیدی وسط؟ دوتا مارش زدی باشه شد فارم؟!!!!! الان نه خود امیر هست نه خودش ادعای بازی بلدی کرده. پس همین قدر شخصیت داشته باشیم پشت کسی که تو انجمن آنلاین نمیشه حرف نزنیم و ادعا نکنیم خودش میشه شعور نظرت چیه؟ خخخخخخ

فول اختیارات؟ خخخخ اکانت ما اختیارات نداشت. مرد حسابی برم پست های مرتضی رضایی رو بزارم؟!!! پاک نشده ها خود شخصش اومده جوابت رو داده
    ما راند دو دسترسی کامل داشتیم تو پارت و پاسارگاد مرد حسابی اصن سن بازی تو قد نمیده به اون موقعخخخخ اون موقع عضو ها ادغام شده بودند نزدیک 200 نفر بود من و ارسلان مسئول حضور و غیاب فعالیت اعضا بودیم حتی دسترسی تحریم داشتیم خخخخخخخخ اینکه تو بخوای بگی کاره ای تو پارس بودی و ما نبودیم ازون جوک های خنده دار و مسخره بود

مورد سوم راجع به توهین سابقه ی کاربری ها کاملا مشخصه من چیزی نمیگم بقیه خودشون میتونن بفهمن خخخخخخ

مورد چهارم هیچ مردی مثل مهدی مسیح ندیدم. کسی که بدون هیچ چشم داشتی واسه کسی که رفیقه همه کار میکنه و سنگ تموم میزاره. یک در صد هم اگر داری فکر میکنی علیهش بعضی ها چیزی میگن بدون اونا رفیق نبودن. صحبت سر رفاقت و رفاقت دیدنه . در مورد مدیریت هم بازم سوال و حرف بی مربوط نه تو مدیر بودی بدونی چه خبره نه من کاره ای هستم توی انجمن

حالا تو راستش رو بگو:
    اون راند بن پیام شده 6 ساعته بعدش با مدیر کل کل کردی بنت رو کرد 18 ساعت بعدش یادش رفت از بن در بیاره اکانت رو؟ خخخخخخخ
    علی یوری فارم تو بوده؟ خخخخخخخخ تاپیک ها هستا خخخخخخ
    داستان مرتضی رضایی رو بگو!!! ت وراست میگفتی یا مرتضی دروغ میگفت؟
    آیا اون راند که تگ 1 اکانت شدی توی دن 3 و اون اکانت کاپ گرفت اول راند زنگ نزدی از ارسلان اجازه بگیری بیایی؟ خخخخخخ
    آیا شده راندی بدون مولتی و مولتی بازی وارد بازی بشی که خودت گفته بودی سیستم های متفاوت با اکانت های متفاوت و اینترنت متفاوت داری؟ خخخخخخخخ

سوال بپرس جوابت رو یدم سوال هارو هم جواب بده خخخخخخخ

ببینیم دست کی رو میشه. البته میدونم که اخرش میشه مثل همون تاپیک که مدیر بن پیامت کرده و علی یوری دروغ مبگه و ما خودمون رو اکانت مرتضی میاییم تو انجمن دروغت رو روووو میکنیم خخخخخخ دستت رو شده میلاد رووووووووو زیرآبی و خالی بندی دیگه شاخ و دم نداره که

حالا باز برو تو بحث بن شدن این و اون بن نشدن این و اون و.... همین اول بگم ما نه مدیریم نه کاره ای تو انجمن پس بحث رو نپرون روی اشخاص دیگه و چیزهای دیگه ای که به من و مسئولیت من مربوط نمیشه اوکی؟

باشد که همگی رستگار شویم
    اردلان

15. 4 کاربر از شوالیه سیاه عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

amir.pars (11-27-2014),mehdi61 (11-28-2014),turkam (11-28-2014),wody.tanha (11-27-2014)

16. Top | #128

پیشروی سطح: %59 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 165
    سطح
    17
    تشکر دریافتی
    2,338 بار در 870 پست
    دستاورد ها:
    دوستی1000 امتیازپیشرویک سال ثبت نام
    نشان ها:
    تمام کننده بحث
    نقل قول نوشته اصلی توسط شوالیه سیاه نمایش پست ها
    فقط راست بگو و بعدش تو سوال ها رو ج بده

فارم تو؟ الان کی روی شاخ بودن امیرکیا بحث کرده؟!!!! اومده اونجا ادعا کرده که لان صحبت اون رو کشیدی وسط؟ دوتا مارش زدی باشه شد فارم؟!!!!! الان نه خود امیر هست نه خودش ادعای بازی بلدی کرده. پس همین قدر شخصیت داشته باشیم پشت کسی که تو انجمن آنلاین نمیشه حرف نزنیم و ادعا نکنیم خودش میشه شعور نظرت چیه؟ خخخخخخ

فول اختیارات؟ خخخخ اکانت ما اختیارات نداشت. مرد حسابی برم پست های مرتضی رضایی رو بزارم؟!!! پاک نشده ها خود شخصش اومده جوابت رو داده
    ما راند دو دسترسی کامل داشتیم تو پارت و پاسارگاد مرد حسابی اصن سن بازی تو قد نمیده به اون موقعخخخخ اون موقع عضو ها ادغام شده بودند نزدیک 200 نفر بود من و ارسلان مسئول حضور و غیاب فعالیت اعضا بودیم حتی دسترسی تحریم داشتیم خخخخخخخخ اینکه تو بخوای بگی کاره ای تو پارس بودی و ما نبودیم ازون جوک های خنده دار و مسخره بود

مورد سوم راجع به توهین سابقه ی کاربری ها کاملا مشخصه من چیزی نمیگم بقیه خودشون میتونن بفهمن خخخخخخ

مورد چهارم هیچ مردی مثل مهدی مسیح ندیدم. کسی که بدون هیچ چشم داشتی واسه کسی که رفیقه همه کار میکنه و سنگ تموم میزاره. یک در صد هم اگر داری فکر میکنی علیهش بعضی ها چیزی میگن بدون اونا رفیق نبودن. صحبت سر رفاقت و رفاقت دیدنه . در مورد مدیریت هم بازم سوال و حرف بی مربوط نه تو مدیر بودی بدونی چه خبره نه من کاره ای هستم توی انجمن

حالا تو راستش رو بگو:
    اون راند بن پیام شده 6 ساعته بعدش با مدیر کل کل کردی بنت رو کرد 18 ساعت بعدش یادش رفت از بن در بیاره اکانت رو؟ خخخخخخخ
    علی یوری فارم تو بوده؟ خخخخخخخخ تاپیک ها هستا خخخخخخ
    داستان مرتضی رضایی رو بگو!!! ت وراست میگفتی یا مرتضی دروغ میگفت؟
    آیا اون راند که تگ 1 اکانت شدی توی دن 3 و اون اکانت کاپ گرفت اول راند زنگ نزدی از ارسلان اجازه بگیری بیایی؟ خخخخخخ
    آیا شده راندی بدون مولتی و مولتی بازی وارد بازی بشی که خودت گفته بودی سیستم های متفاوت با اکانت های متفاوت و اینترنت متفاوت داری؟ خخخخخخخخ

سوال بپرس جوابت رو یدم سوال هارو هم جواب بده خخخخخخخ

ببینیم دست کی رو میشه. البته میدونم که اخرش میشه مثل همون تاپیک که مدیر بن پیامت کرده و علی یوری دروغ مبگه و ما خودمون رو اکانت مرتضی میاییم تو انجمن دروغت رو روووو میکنیم خخخخخخ دستت رو شده میلاد رووووووووو زیرآبی و خالی بندی دیگه شاخ و دم نداره که

حالا باز برو تو بحث بن شدن این و اون بن نشدن این و اون و.... همین اول بگم ما نه مدیریم نه کاره ای تو انجمن پس بحث رو نپرون روی اشخاص دیگه و چیزهای دیگه ای که به من و مسئولیت من مربوط نمیشه اوکی؟

باشد که همگی رستگار شویم
    اردلان
    اییییییی
    ما اومدیم اینجا چه خبره
    باز فارم هامون شاخ شدن )
    حتما باید عکس بذارم از فارماا یا خودشون میدونن
    از کجا بگم برات از دن5 یا دن3 بگم برات )
    میگم اردی مردم چه دل خوشی دارناااا یکی میره رو اکانت یکی دیگه صاحب اکانت میگه بش بدو آنلاینی بده رو اکانتم .آخا یه آنلاین دادن انقد کلاس داره ؟)
    درمورد داشته های خودمون صحبت کنیم بد نیستا )

گرگ یه نماده که برای رسیدن به اهدافش دست به هرکاری میزنه! پس دوروبرم نچرخ که مثله گرگ تیکه پارت میکنم!

هیچکس تنها نیست ، او در همه حال کنار ماست !
    *بی همتای اول*

مهم بودن خوبه ولی خوب بودن خیلی مهم تره . . .

17. 3 کاربر از amir.pars عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

شوالیه سیاه (11-28-2014),turkam (11-28-2014),wody.tanha (11-27-2014)

18. Top | #129

پیشروی سطح: %66 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 69
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    1,048 بار در 498 پست

دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت1000 امتیاز
    دوستان اگه منظور از اون راند رانده 17 هست

میلاد جون رنک نگرفتی .... کمک منم بود خودت میدونی اگه سر قول قرار با امیرسجاد نبود و مردونگی که رضا باقری کرد تو راند 17 و حرف منو زمین نزد با اختلاف 30 میل راحت جلو میفتاد
    بعدش دیگه نگین راند 17 من بهش حساسم
    میلاد جان منظورت از باند بازی کیه اگه به من مربط هست جوابت بدم ........؟
    از اون راند خیلیا امدن گنده شدن حرف حدیسش زیاده ....... بزاریم تو همون راند 17 بمونه

خودت میدونی با 200 کا ارتش اماده و 30 تا نجیب بازی رفت تو فاز مرگ
    ناراحتی من از اشتباهاتم نیست ......
    از کارایه دورستیه که واسه آدمایه اشتباهی کردم........

19. 2 کاربر از wody.tanha عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

amir.pars (11-28-2014),شوالیه سیاه (11-28-2014)

20. Top | #130

پیشروی سطح: %6 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 283
    سطح
    13
    تشکر دریافتی
    662 بار در 418 پست

دستاورد ها:
    دوستیمشاوراولین گروهدستآورد تگ - درجه 21000 امتیاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط wody.tanha نمایش پست ها
    دوستان اگه منظور از اون راند رانده 17 هست

میلاد جون رنک نگرفتی .... کمک منم بود خودت میدونی اگه سر قول قرار با امیرسجاد نبود و مردونگی که رضا باقری کرد تو راند 17 و حرف منو زمین نزد با اختلاف 30 میل راحت جلو میفتاد
    بعدش دیگه نگین راند 17 من بهش حساسم
    میلاد جان منظورت از باند بازی کیه اگه به من مربط هست جوابت بدم ........؟
    از اون راند خیلیا امدن گنده شدن حرف حدیسش زیاده ....... بزاریم تو همون راند 17 بمونه

خودت میدونی با 200 کا ارتش اماده و 30 تا نجیب بازی رفت تو فاز مرگ

اخ قربون دهنت سینا جون حرف دلمو زدی!
    حالا من با میلاد کاری ندارم ولی بعضیا پرو پرو اومدن بعد راند تو انجمن هر چی از دهنشون در اومد گفتن گفتن افشین جان میدونم سوختی که رنک نگرفتین! البته در خطاب به من به رضا انداخت!
    واقعا برا بعضیا متاسفم!
    من دیگه حرفی ندارم!
    ویرایش توسط turkam : 11-28-2014 در ساعت 01:46 AM

21. 3 کاربر از turkam عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

amir.pars (11-28-2014),شوالیه سیاه (11-28-2014),wody.tanha (11-28-2014)

صفحه 13 از 230 نخستنخست ... 311121314152363113 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع