• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 3 از 14 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 131

موضوع: اتفاقات و حواشی راند 12 دنیای 60

1. Top | #1

پیشروی سطح: %16 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 169
    فعالیت کل: %2.0
    سطح
    9
    تشکر دریافتی
    191 بار در 132 پست

دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت1000 امتیاز

اتفاقات و حواشی راند 12 دنیای 60

اتفاقات و حواشی راند 12 دنیای 60

2. 4 کاربر از h3fun عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

ƇσммαηɗєR (12-18-2014),black...eagle (12-25-2014),سلطان وحشت (12-20-2014),منصور_پادشاه صلح (12-18-2014)

3. Top | #21

سطح
    9
    تشکر دریافتی
    191 بار در 132 پست

دستاورد ها:
    نقل قول نوشته اصلی توسط f.n. نمایش پست ها
    خوب دادا من دارم میگن اصلش این بود شما 4 تا اکانت از همون اول راند میرفتی قبیله اریایی و مجبور میکردید کرواتها رو بهتون صلح بدن مگر راند 9 و راند 10 بعد یکم درگیری همینا مجبور نشدن به دو قبیله ایرانی I-R-I و Persian صلح بدن ؟
    تازه اگانت سلطان وحشت وسط کرواتا بود ما منطقه 1 بودیم اون منطقه 4 اعراب هم میزدند تازه اگانت سلطان رو اما قلعه نداد که هیچی قلعه هم میگرفت ازشون اخرم رنک 3 شد قبیله هم 1 شد
    همین کرواتها التماس کردن به میلاد دراگون که نزندی بجه ها ما رو من 3 تا منطقه روح داشتم من ومیلاد سر جمع 20 تا روح داششتم فرشاد قلی زاده هم ریست داد وسط راند اما ما نا امید نشدیم تا احر بازی کردیم جساب کنم 6 تا اکانت روح مزدند و خالی میکردند 2 3 تا اکانت هم درگیر بودن از لحاظ روح اینا کمکی نبود
    میشه ی چیز از شما بپرسم اولا بنظرت ما میرفتیم آریایی کی میخواست روح گیر شه بنده خدا gla بدون در نظر گرفتن خودش مارش یکو برای من و حسام جور میکنه
    بعدش باهات موافقم ولی خوب اگر بخوایم و برگردیم تو سرور دان 60 با صحبتهایی که با محسن گسشتاسپ داشتم ی قبیله خوبو باید بهترین ها جمع بشن شما میگید دو قبیله iri و persan ولی یه حساب کن فرانسه و بلغارها و عربها و کرواتهایی که حسام گفت راند 10 فارم من بودن نمیشه گفت که ما چهار نفر درست بازی کنیم تنها اکایی که خوب استارت زدن من و حسام و بلک بودیم مگه خودت نگفتی علی تو سرور عرب داره با عربها دست نجه میکنه دیشب خودش رو اک بلک بود گفت داش بخدا سرور عرب دارم بزور رنک یکو نگه میدارم حواسم به این اک این دنیا نیستش و تا الان هم بدجور درگیرم اونجا

4. Top | #22

پیشروی سطح: %72 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 113
    سطح
    20
    تشکر دریافتی
    1,324 بار در 690 پست

دستاورد ها:
    دوستییک سال ثبت نام
    نقل قول نوشته اصلی توسط h3fun نمایش پست ها
    میشه ی چیز از شما بپرسم اولا بنظرت ما میرفتیم آریایی کی میخواست روح گیر شه بنده خدا gla بدون در نظر گرفتن خودش مارش یکو برای من و حسام جور میکنه
    بعدش باهات موافقم ولی خوب اگر بخوایم و برگردیم تو سرور دان 60 با صحبتهایی که با محسن گسشتاسپ داشتم ی قبیله خوبو باید بهترین ها جمع بشن شما میگید دو قبیله iri و persan ولی یه حساب کن فرانسه و بلغارها و عربها و کرواتهایی که حسام گفت راند 10 فارم من بودن نمیشه گفت که ما چهار نفر درست بازی کنیم تنها اکایی که خوب استارت زدن من و حسام و بلک بودیم مگه خودت نگفتی علی تو سرور عرب داره با عربها دست نجه میکنه دیشب خودش رو اک بلک بود گفت داش بخدا سرور عرب دارم بزور رنک یکو نگه میدارم حواسم به این اک این دنیا نیستش و تا الان هم بدجور درگیرم اونجا
    چه ربطی داره ؟ گشتاسب رو سلام رسون بگو فواد گفت از کی تاحالا برای کاپ قبیله ناز همه خوبها حمع باشن 4 تا اکانت درست بازی کنند تمامه بهش بکواکانت پارتیزان که 1 شد مگه ویتنامی ها سر پارتیزان نرخته بودن که رنک1 نشه همین راند قبل ؟

راجب حسام راند 10 همچین فارمشم نبودن وگرنه جندبار محافطت و بیکاری نمیرفت یادش رفته انکار اونم وسط درگیری بود همون باداک ازش روح نزد مگه ؟ البته حق هم داشت اف داد فکر کرده بود کسی مارش نمیده نه از این حبرا نیست دن 60
    همین 4 تا اکنت میونستید خیلی هماهنگ تر باشدی نه اینگکه من خودم خبر دارم یارو رو گفتن این راند دن 60 روح خالی کنه کفنه فقط مارش روح 3 میزنم رنک میخوام بگیرم بقیش مهم نیست
    راجب علی هم بله سرور عرب هستیم درگیر نمیرسه بیاد رو اکانت بلک درجریانم خودم

در گل اینا دلیل خوبی برای کار شما نیست
    موفق باشید

- - - - - - - - - -

من 3 راند بازی کردم دن 60 راند 4 و 7 .و10
    برای نمونه راند 4 2 هفته اخر اکانت کلا افلاین بود وسط کرواتها و فرانسویها یک مارش جاسوسی من نخوردم
    از اول اگر محکم میگرفتید اجازه نمیدادید خارجیها براتون تعیین تکلیف کنند
    تو یه طوفان من جزیره
    من ناپلئون تو دِزیره
    جز تو کی میتونست از من
    همه دنیا رو بگیره

خدایا اینترنت ما رو اوکی کن دوباره برگردیم به بازی عین سابق بشینیم 20 ساعت بازی کنیم الهی امین

5. Top | #23

سطح
    9
    تشکر دریافتی
    191 بار در 132 پست

دستاورد ها:
    چه ربطی داره ؟ گشتاسب رو سلام رسون بگو فواد گفت از کی تاحالا برای کاپ قبیله ناز همه خوبها حمع باشن 4 تا اکانت درست بازی کنند تمامه بهش بکواکانت پارتیزان که 1 شد مگه ویتنامی ها سر پارتیزان نرخته بودن که رنک1 نشه همین راند قبل ؟

راجب حسام راند 10 همچین فارمشم نبودن وگرنه جندبار محافطت و بیکاری نمیرفت یادش رفته انکار اونم وسط درگیری بود همون باداک ازش روح نزد مگه ؟ البته حق هم داشت اف داد فکر کرده بود کسی مارش نمیده نه از این حبرا نیست دن 60
    همین 4 تا اکنت میونستید خیلی هماهنگ تر باشدی نه اینگکه من خودم خبر دارم یارو رو گفتن این راند دن 60 روح خالی کنه کفنه فقط مارش روح 3 میزنم رنک میخوام بگیرم بقیش مهم نیست
    راجب علی هم بله سرور عرب هستیم درگیر نمیرسه بیاد رو اکانت بلک درجریانم خودم

در گل اینا دلیل خوبی برای کار شما نیست
    موفق باشید

- - - - - - - - - -

من 3 راند بازی کردم دن 60 راند 4 و 7 .و10
    برای نمونه راند 4 2 هفته اخر اکانت کلا افلاین بود وسط کرواتها و فرانسویها یک مارش جاسوسی من نخوردم
    از اول اگر محکم میگرفتید اجازه نمیدادید خارجیها براتون تعیین تکلیف کنند
    صبر کن من برای رنک نرفتم داش بعدش از این کرواتهای چهار مارشی خسته شدم از ماهان بپرس که چی بهش دادم گفت اینا سبکای ورژن 6 فرانس منو میزنن
    کلی خندیدیم داش من فقط ی راند اومدم به بازی شاید دیگه نیام میدونم بدبک کیه و اگر از اتفاقات مخوای با خبر شی بدبک از بلغارها داره روح میزنه پس بدون من مجبور بودم به دو تا کار که بت گفتم تو یاهو
    من دیگه بازی نمیکنم 8 ساله تو سرور مختلف کلید کردم ولی ایتالیارو رو اکانت یکی بودم قبلن که اونم بن مشکی و مولتی شد
    من بیشترین سروری که بازی کنم داخل ایرانه نه بیشتر بخدا خسته شدم فقط بخاططر ی دلیل برگشتم به بازی خودمو نشون بدم وگرنه دیگه حال بازی ندارم من آخرای بهمن دارم دیگه سرو سامون میگیرم و وقت کمی ب بازی پیدا میکنم

6. Top | #24

سطح
    9
    تشکر دریافتی
    191 بار در 132 پست

دستاورد ها:
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamad-ghasab نمایش پست ها
    این دنیا صاحب داره جای هم که بی در و پیکر باشه بازی فایده ای نداره
    ی سوال ممل تو که یکی ا بازیکنای شاخی حاضر حت بازکنانی که میتونن ی قبیلرو داشته باشن تو سرور 60 استارت بزنی یا نه

7. Top | #25

پیشروی سطح: %50 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 200
    فعالیت کل: %0
    سطح
    6
    تشکر دریافتی
    59 بار در 35 پست

دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت500 امتیاز
    سلام به دوستان گل خب باز بحث دنیا 60 شد حاجی فواد مگه تو خبر داری توی دو هفته اول همون راند 10 چه کسایی دور من بودن از کروات ها؟ البته اینم بگم مثل مسعود 20 کیلو سکه نداشتم که بتونم زرت و زرت هی نیرو سازی کنم پس میرم محافظت وقتی شما یه اکانتی و توی انلاینی بهت مارش 50 کیلو با نجیب میدن اونم تحریک نجیب شده من باس چی کنم؟ پیام هام توی قبیله معلوم نبود فشاره؟ میسل ترور اماگدون ماته پیش من بودن اینا 3 تاشون بهترین بازیکن های کروات هستن خودت میدونی پس لازم به توضیح نیست و وسط یه مشت گاو هم نبودم که روزی 10 ساعت اف بدن تایم افی 1 ساعتی میدادن خب از این بگذریم بریم روی راند 12 که الانه استارتو با قدرت توی اریایی زدم گفتن بازیکن میاریم منم وایسادم 2 هفته به اکانت ماهان پیام دادم کسی میاد چیکار کنیم؟ گفت هر طور صلاح میدونی قبیله واسه رنک نمیره و منم میخوام واسه خودم بازی کنم واسه قبیله بازی نمیکنم بعدش شما چیکار میکنی بعد از این حرف؟!!!!!!!

8. کاربر زیر از ƇσммαηɗєR برای ارسال این پست تشکر کرده است:

9. Top | #26

سطح
    9
    تشکر دریافتی
    191 بار در 132 پست

دستاورد ها:
    نقل قول نوشته اصلی توسط ƇσммαηɗєR نمایش پست ها
    سلام به دوستان گل خب باز بحث دنیا 60 شد حاجی فواد مگه تو خبر داری توی دو هفته اول همون راند 10 چه کسایی دور من بودن از کروات ها؟ البته اینم بگم مثل مسعود 20 کیلو سکه نداشتم که بتونم زرت و زرت هی نیرو سازی کنم پس میرم محافظت وقتی شما یه اکانتی و توی انلاینی بهت مارش 50 کیلو با نجیب میدن اونم تحریک نجیب شده من باس چی کنم؟ پیام هام توی قبیله معلوم نبود فشاره؟ میسل ترور اماگدون ماته پیش من بودن اینا 3 تاشون بهترین بازیکن های کروات هستن خودت میدونی پس لازم به توضیح نیست و وسط یه مشت گاو هم نبودم که روزی 10 ساعت اف بدن تایم افی 1 ساعتی میدادن خب از این بگذریم بریم روی راند 12 که الانه استارتو با قدرت توی اریایی زدم گفتن بازیکن میاریم منم وایسادم 2 هفته به اکانت ماهان پیام دادم کسی میاد چیکار کنیم؟ گفت هر طور صلاح میدونی قبیله واسه رنک نمیره و منم میخوام واسه خودم بازی کنم واسه قبیله بازی نمیکنم بعدش شما چیکار میکنی بعد از این حرف؟!!!!!!!
    سلام عزیزم بحث نیست بحث اینجاست چرا میخوای اول بشی تو این ی سواله

10. Top | #27

پیشروی سطح: %72 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 113
    سطح
    20
    تشکر دریافتی
    1,324 بار در 690 پست

دستاورد ها:
    دوستییک سال ثبت نام
    بله خبر داشتم ماشالله اینقدر بچه ها دسته گل به اب داده بودن خبر شدم بعد 2هفته اول به اصرار میلاد اومدم رو اکانت
    اخه دیدم گفتی همه فارم بودن دورت از جمله کرواتها و فرانسویها و باداک گفتم نه همچین چیزی نیست خودت هم داری میگی وسط کیا بودی از کرواتها راجب محافطت رفتن و بیکاری جند ساعته هم ایراد نداره منتهی مراتب یکم احترام بگذار برا رقیبات نگو همشون فارم بودن نقل قول بکیرم از حسن که گفتی بهش
    فرانسه و بلغارها و عربها و کرواتهایی که حسام گفت راند 10 فارم من بودن
    از اعراب کسی دور تو نبود کروتها دورت بودن و باداک
    بگذریم راحب راند 12 که گفتی ماهان گفته قبیله برا رنک نمیره یک نگاه بنداز به راند 4 دن 60 من دورم هم فرانسویها بودن هم کرواتها تا اخر راند هم به جفتشون مارش میدادم صلحی هم در کار نبود قبیله ای هم در کار نبود از ایرانیا مهم هم نبود داشتم لذت میبردم از بازی
    پس باز هم بهانه ای نیست
    انشالله رنکت رو بگیری چون دوست ندارم خارجی ها رنک بگیرن موفق باشی
    تو یه طوفان من جزیره
    من ناپلئون تو دِزیره
    جز تو کی میتونست از من
    همه دنیا رو بگیره

خدایا اینترنت ما رو اوکی کن دوباره برگردیم به بازی عین سابق بشینیم 20 ساعت بازی کنیم الهی امین

11. Top | #28

سطح
    9
    تشکر دریافتی
    191 بار در 132 پست

دستاورد ها:
    بله خبر داشتم ماشالله اینقدر بچه ها دسته گل به اب داده بودن خبر شدم بعد 2هفته اول به اصرار میلاد اومدم رو اکانت
    اخه دیدم گفتی همه فارم بودن دورت از جمله کرواتها و فرانسویها و باداک گفتم نه همچین چیزی نیست خودت هم داری میگی وسط کیا بودی از کرواتها راجب محافطت رفتن و بیکاری جند ساعته هم ایراد نداره منتهی مراتب یکم احترام بگذار برا رقیبات نگو همشون فارم بودن نقل قول بکیرم از حسن که گفتی بهش
    بگذریم راحب راند 12 که گفتی ماهان گفته قبیله برا رنک نمیره یک نگاه بنداز به راند 4 دن 60 من دورم هم فرانسویها بودن هم کرواتها تا اخر راند هم به جفتشون مارش میدادم صلحی هم در کار نبود قبیله ای هم در کار نبود از ایرانیا مهم هم نبود داشتم لذت میبردم از بازی
    پس باز هم بهانه ای نیست
    اولا من فقط گفتم کرواتها بهت گفتم تو چه فکریی میکنی چهار نفره برای مقابله با اینا واستیم با این همه آماتور دان 60

- - - - - - - - - -

پس باز هم بهانه ای نیست
    من بخوام همه فرنسویارو اونجا آتیش میکشم نه از باداک میترسم نه اون اعضای سابق se که بلد نیستن بازی کنن فقط بگ حالیشونه

12. Top | #29

پیشروی سطح: %50 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 200
    فعالیت کل: %0
    سطح
    6
    تشکر دریافتی
    59 بار در 35 پست

دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت500 امتیاز
    و اینجا جمله ی خدا با ماست به کار میره ایشالله حق به حق دار برسه دوستان کمک کنن رنک قطعیه و من با کسی هم کل ندارم و به خاطر این رفتم قبیله شون چون بهم گفتن توی دنیا 61 اونطوری زدیمت بیا رفیق باشیم که ماته با امادگون ازم عذر خواهی کردن منم رفتم کمکشون کنم و الان هم یدونه روح هم براشون نگرفتم ولی بازم هوامو دارن زا بس برشون خالی کردن لامصب مارش 3 هم که نمیدن 3 تا پادگان دارم خودم دارم تک خالی میکنم 1 2 3 خودم میزنم و باداک هم این راند اگه دیدی کلا بهش مارش دادم وقتی توی جنگ بودیم باهاش مارش چندگانه میذاشتم روی قلعه هاش اف میدادم در این حد و یه قلعه هم ازش دزدیم که پادگان 3 هم شده

پس از کسی نمیترسم

13. Top | #30

سطح
    9
    تشکر دریافتی
    191 بار در 132 پست

دستاورد ها:
    و اینجا جمله ی خدا با ماست به کار میره ایشالله حق به حق دار برسه دوستان کمک کنن رنک قطعیه و من با کسی هم کل ندارم و به خاطر این رفتم قبیله شون چون بهم گفتن توی دنیا 61 اونطوری زدیمت بیا رفیق باشیم که ماته با امادگون ازم عذر خواهی کردن منم رفتم کمکشون کنم و الان هم یدونه روح هم براشون نگرفتم ولی بازم هوامو دارن زا بس برشون خالی کردن لامصب مارش 3 هم که نمیدن 3 تا پادگان دارم خودم دارم تک خالی میکنم 1 2 3 خودم میزنم و باداک هم این راند اگه دیدی کلا بهش مارش دادم وقتی توی جنگ بودیم باهاش مارش چندگانه میذاشتم روی قلعه هاش اف میدادم در این حد و یه قلعه هم ازش دزدیم که پادگان 3 هم شده

پس از کسی نمیترسم
    صبر کن روحایی که GLA گرفته چی کی مارش یکو دو داداش

صفحه 3 از 14 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع