• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 44 از 44

موضوع: بررسی اجمالی مزایا و معایب نژادها

1. Top | #1

پیشروی سطح: %55 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 90
    فعالیت کل: %0
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    270 بار در 140 پست

دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت1000 امتیاز

Lightbulb بررسی اجمالی مزایا و معایب نژادها

با سلام

دوستان من برای اینکه چه نژادی می*تونه بهتر باشه یک سری اطلاعات خلاصه تهیه کردم که البته نظرات خودم در مورد خصوصیات هر قوم هم داخلش هست.

گفتم اینجا به اشتراک بگذارم تا بقیه هم که تازه*وارد هستن مثل من، ازش استفاده کنن.

از دوستان دیگر هم می*خوام که دانششون رو در اینحا با بقیه به اشتراک بگذارن.

با تشکر

در پست اول قوم روم شرقی شروع می*کنم که به نظر من در دنیای هفت می*تونه از بهترین*ها باشه.

==روم شرقی==

--- ۴۰درصد مهارت تحصیلات بیشتر = از ۲۰ تا ۳۰ درصد تجربه بالاتر در هر نبرد = ۶ امتیاز مهارت کمتر دارد.
    +++ ۲۵درصد تولید چوب بیشتر .
    +++ ۲۵درصد آموزش سریعتر کماندار.
    +++ ۲۵درصد ارتقای سریع*تر سطح یگان*ها.

==یگان ویژه==

++- جمعیت یگان ویژه ۴ هست.
    ++- حمله به پیاده*نظام در مقیاس ۱۲۰ جمعیت ۹۶۰۰
    ++- حمله به محاصره در مقیاس ۱۲۰ جمعیت ۹۰۰۰
    ++- سلامت در مقیاس ۱۲۰ جمعیت ۷۲۰۰
    ++- محدوده ۴

==سرعت رشد اقتصادی==

+++ تولید چوب بیشتر.
    +++ پناهگاه بیشتر هم برای جلوگیری از غارت خیلی خوبه.
    +++ برج هم برای نیروها در اول بازی خیلی خوبه.
    +++ ظرفیت خانه هم در اول بازی خیلی خوبه.
    +++ ارتقای سریع*تر سطح یگان*ها

==جنگ==

+-- یگان ویژه محدوده ۴ و قابل جنگیدن.
    +++ تجربه زیاد از نبرد در آخر بازی برای رنک خیلی مناسب است.
    +++ تولید کماندار سریع*تر.
    +++ تولید چوب بیشتر برای تولید محاصره و کماندار.

تذکر: علامت*های مثبت و منفی کنار هر خط امتیاز من به مفید بودن یا نبودن مورد نوشته*شده است.

2. 6 کاربر از wolong عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

amir_ghorbani_cloob (12-18-2014),dani1421387 (12-18-2014),Duke (12-26-2014),lordlone (01-31-2015),SaeedRelax (12-18-2014),shahin.khan (12-19-2014)

3. Top | #41

پیشروی سطح: %96 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 9
    فعالیت کل: %35.0
    سطح
    10
    تشکر دریافتی
    2,816 بار در 871 پست

دستاورد ها:
    اولین گروهسه ماه فعالیت1000 امتیاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط wolong نمایش پست ها
    داداش نقدت رو دوست داشتم ولی باهاش مخالفم. سعی می*کنم دلایلم. فقط چجوری مثل شما نقل*قول کنم؟
    وقتی نقل قول میگیری برو رو همون پست و زیر جوابای من متنت رو بنویس و رنگشون رو عوض کن و ارسال رو بزن ااینجوری میشه

[/COLOR]
    داداش عرب با جمعیت ۱۰ رو اگر قدرت تهاجمیش رو حساب کنی اصلا خوب نیست وبهتره که توی خط*های عقب ازش مراقبت بشه.
    روم*شرقی خوبه ولی نه به اندازه*ی جمعیتش. من صلیبی یا کوتاه بجاش استفاده کنم نتیجه بهتری می*گیرم.
    یادم رفت در جمع*بندی بنویسم که مغول سلامت بالایی داره. توی خلاصه قومش نوشته بودم ولی خب حمله به پیاده و سواره کمی داره.

عزیز من با عرب بازی کردم و نتیجش رو گرفتم با برد دوایی که داره تو خط دو با تعداد بالای 500 نتیجه خوبی میده ولی شما تا بازی نکنی متوجه این نمیشی.
    روم شرقی هم به نظره من چون امتیازش رو میده ازش حتی به عنوان ضربه گیر هم استفاده بشه خوبه به هر حال تعداد کمش باعث میشه یک یگان خنثی داشته باشی نسبط به جمعیتش میکم.
    مغول مغول سطح سلامتش فوقالعادست و میتونه به خط یکت خیلی کمک کنه همچنین به سنگینت کمتر ضربه وارد بشه و راندای بیشتری در اختیارت باشه که این خودش کلی به نفعت میشه.

در مورد کهنه*کاری هم نظری ندارم. خمونجور که گفتی سلیقه است و البته تا حد زیادی به سبک و بالانس نیروها بستگی داره.

نظری ندارم

مهارت*ها مقداری به سبک بازی بستگی داره. من که وقت ندارم نمی*تونم غارت بازی کنم. برای اقتصادی من تحصیلات رو زودتر می*دم و شما پیشاهنگی و کمانداری رو.
    اما در مورد نوبت طبیب حرف دارم. من طبیب رو حتی زودتر از مدافع و فرمانروایی می*دم. در نبردی که حریف مهارت طبیب نداره به راحتی شکست می*خوره چون خط ۱ سریع از بین میره. حالا قدرت کماندار بیشتر باشه یا نه، خیلی فایده نداره. البته میشه بجای استاد کردن مثلا هر دو رو پیشرفته کرد و در آخر هر دو رو استاد کرد
    با مهارت سواره به شدت مخالفم. نقش سواره*نظام رو کتک*خور می*دونم و بجاش به مخاصره اضافه می*کنم که تاثیر زیادی در سبکم داره.

داداش من هیچوقت دونه دونه سه نمیکنم و مهارتام رو پخش میکنم ولی سرمایه وقتی واسه رنک برم حتما 3 میکنم بعدش پیش اهنگ و بعدش کمانداری و مدافع رو حتما سه میکنم.
    بقیش رو با پخش کردن مهارتا شروع میکنم ولی تو پست قبلم کلی گفتم من نمیام اول فرمانروایی و سواره رو سه کنم اول 2 میکنم و بینشون طبیبمم دو میکنم من جز اولین کسایی بودم تو این بازی که با طبیب سه دوئل میزدم و مزایاش رو خیلی خوب میدونم جیگر.
    خودمم به سواره اعتقاد چندانی ندارم ولی چیزی ک گفتم یه چیز کامل واسه همه بود و سلیقه ای نیست شما وقتی اینجا پست میذاری باید واسه همه درنظر بگیری چون کاربرا ازش استفاده میکنن.
    اگر واسه شخص خودت باشه که خودت بلدی و نیاز به بازگو نیست عزیز.

داداش دلیلت چیه؟ من مثلا وقتی بریتانیام و تا آخر راند یگان ویژه*ام زنده مونده همه مهارت رو می*گیرم. چرا یک امتیاز مهارتم رو هدر بدم؟

داداش شما حتما نمیتونی رو قومی مثل بریتانیا و پارس رو یگان ویژشون حساب باز کنی چرا که حریف دوئلت زومش رو یگان ویژست و اگر این یگانا قبل راند 5 بیفتن باخت صد در صد شما رو در پی داره و به نظره من اگر امتیاز بدی بهتره چرا که همیشه ممکن نیست تا اخره نبرد یگان ویژت زنده بمونه.

داداش آیا غیر از اینه که داروی استقامت درصدی از کل استقامت رو زیاد می*کنه؟ پس وقتی کل استقامت بالا باشه، داروی استقامت، استقامت بیشتری میده واین یعنی تعداد ماموریت بیشتر

منظورت رو متوجه نشدم عزیز منظورت اینه سرعت استقامت پر کردن شوالیت رو میبره بالا؟؟
    اگه سرعت استقامت پر کردن رو میبره بالا موافقم با حرفت و یه چیز جدید یاد گرفتم اگر نه من ترجیح میدم سرعت ارتش و ماموریت شوالیم بیشتر باشه اینم بگم همیشه شوالیه داروی استقامت نمیاره و درصد استقامت اوردن 15 ماموریت به 1 هست.

لیتوانی و پارس رو بخاطر مهارتش گفتم انتخاب نکنید. شما چند درصد ارتشتون کماندار هستن؟ یا قدرت حمله جنگجوی سواره چقدر بکار میاد وقتی آخر از همه اگه زنده بمونه قراره حمله کنه؟ نگفتم بدن. گفتم از نظر مهارت و روی کاغذ از بریتانیا، گوت، آلمان و فرانک ضعیف*ترن.
    عرب رو هم نظری ندادم چون مطمئن نیستم.

به نظره من قوم پارس و لیتوانی قومایی هستن که تو این ورژن خیلی عالی شدن و همه جوره میشه روشون حساب کرد با پارس تا حالا بازی نکردم ولی با لیتوانی بازی کردم و میدونم قومه خوبی هست شما سواره سنگینت چند راند واست زنده میمونه؟؟
    وقتی ارباب جنگ رو تعداد بالا خط یک قرار بدی یعنی چیزی که واسه مغول توضیح دادم و همچنین ضربه زننده ی خوبی هم هست.
    ولی در کل به نظره من بهترین قوم این ورژن بریتانیاست و بدرد کسایی که سرور سرعت پایین بازی میکنن میخوره و قبولش دارم.

در آخر هم از اینکه انقدر قشنگ نظرت رو گفتی ممنونم
    شما لطف داری شما هم خوب مطلبت رو توضیح دادی من تو انجمن زیاد اهل چیزای آموزشی نیستم ولی با پست شما مجبور به پاسخگویی شدم چون خوب مطلبتون رو بیان کرده بودین موفق باشی عزیز

4. 2 کاربر از dani1421387 عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

Duke (12-26-2014),saharj24 (12-21-2014)

5. Top | #42

سطح
    8
    تشکر دریافتی
    270 بار در 140 پست

دستاورد ها:
    وقتی نقل قول میگیری برو رو همون پست و زیر جوابای من متنت رو بنویس و رنگشون رو عوض کن و ارسال رو بزن ااینجوری میشه
    داداش نقل*قول داخل نقل قول نمیاد یا من بلد نیستم

عزیز من با عرب بازی کردم و نتیجش رو گرفتم با برد دوایی که داره تو خط دو با تعداد بالای 500 نتیجه خوبی میده ولی شما تا بازی نکنی متوجه این نمیشی.
    روم شرقی هم به نظره من چون امتیازش رو میده ازش حتی به عنوان ضربه گیر هم استفاده بشه خوبه به هر حال تعداد کمش باعث میشه یک یگان خنثی داشته باشی نسبط به جمعیتش میکم.
    مغول مغول سطح سلامتش فوقالعادست و میتونه به خط یکت خیلی کمک کنه همچنین به سنگینت کمتر ضربه وارد بشه و راندای بیشتری در اختیارت باشه که این خودش کلی به نفعت میشه.
    من هم گفتم داداش که این*ها محاسبات روی کاغذ هستن. من تا حالا با عرب بازی نکردم ولی از شواهد اینجوری برمیاد که یگان ویژه عرب با توجه به جمعیتش، یگان قوی*ای نباشه. حالا در بازی چجوریه رو نمی*دونم.

داداش من هیچوقت دونه دونه سه نمیکنم و مهارتام رو پخش میکنم ولی سرمایه وقتی واسه رنک برم حتما 3 میکنم بعدش پیش اهنگ و بعدش کمانداری و مدافع رو حتما سه میکنم.
    بقیش رو با پخش کردن مهارتا شروع میکنم ولی تو پست قبلم کلی گفتم من نمیام اول فرمانروایی و سواره رو سه کنم اول 2 میکنم و بینشون طبیبمم دو میکنم من جز اولین کسایی بودم تو این بازی که با طبیب سه دوئل میزدم و مزایاش رو خیلی خوب میدونم جیگر.
    خودمم به سواره اعتقاد چندانی ندارم ولی چیزی ک گفتم یه چیز کامل واسه همه بود و سلیقه ای نیست شما وقتی اینجا پست میذاری باید واسه همه درنظر بگیری چون کاربرا ازش استفاده میکنن.
    اگر واسه شخص خودت باشه که خودت بلدی و نیاز به بازگو نیست عزیز.
    من مهارت*ها رو از روی سلیقه نگفتم. محاسبه زیاضی کردم که می*گم.
    در مورد مهارت دادن شما حرفی ندارم ولی هرکی بگه مهارت جنگجوی سواره خوبه، حرفش رو قبول نمی*کنم چون علمی نیست.
    من کلا در مورد پیاده*نظام گفتم که در سبکی که من استفاده می*کنم چون تعدادشون زیاد نیست، پس سرعت ساختش هم مهم نیست. ولی مهارت*ها یا یگان ویژه*ها رو به دلبخواه خودم ننوشتم.

داداش شما حتما نمیتونی رو قومی مثل بریتانیا و پارس رو یگان ویژشون حساب باز کنی چرا که حریف دوئلت زومش رو یگان ویژست و اگر این یگانا قبل راند 5 بیفتن باخت صد در صد شما رو در پی داره و به نظره من اگر امتیاز بدی بهتره چرا که همیشه ممکن نیست تا اخره نبرد یگان ویژت زنده بمونه.
    اتفاقا من با توجه به زوم حریف روی یگان ویژه، گفتم که یگان ویژه نمی*میره. البته این به سبکم هم ربط داره.
    اگر بازیکنی با بریتانیا یا پارس یا گوت یا امثال این*ها نبرد داره و به فکر زدن یگان ویژه نباشه که باختش حتمیه
    مثال میزنم:
    من کم بازیکنی دیدم که وقتی ایبری یا گوت یا بریتانیا هست، مهارت جنگجو رو استاد کنه. در حالیکه باید این کار رو انجام بده. خب وقتی این کار رو نمی*کنه معلومه یگانش راند ۵ بیشتر نمی*مونه ولی یگان من تا راند آخر امتیاز کامل میده.

منظورت رو متوجه نشدم عزیز منظورت اینه سرعت استقامت پر کردن شوالیت رو میبره بالا؟؟
    اگه سرعت استقامت پر کردن رو میبره بالا موافقم با حرفت و یه چیز جدید یاد گرفتم اگر نه من ترجیح میدم سرعت ارتش و ماموریت شوالیم بیشتر باشه اینم بگم همیشه شوالیه داروی استقامت نمیاره و درصد استقامت اوردن 15 ماموریت به 1 هست.
    سرعت رو بالا نمیبره. من با یک مثال توضیح میدم:
    داروی استقامت ۱۰ درصد رو درنظر بگیر. این دارو ۱۰ درصد استقامت رو اضافه می*کنه. ۱۰ درصد چی؟ معلومه. ۱۰ درصد از کل ظرفیت استقامت شوالیه.
    فرض کل استقامت کل شوالیه ۱۵۰ باشه، ۱۰ درصدش میشه ۱۵ امتیاز و باید ۲ تا داروی استقامت مصرف بشه تا شوالیه بتونه یک ماموریت اضافه بره.
    حالا اگر کل استقامت شوالیه ۳۰۰ باشه، با ۲ داروی استقامت می*تونه ۲ تا ماموریت بره واین یعنی مدال شوالیه.
    درر مورد تعداد داروهای استقامت بازی در یک مرحله (فکر کنم اواسط سطح شوالیه باشه) داروهای قوی استقامت میده که همون*ها میتونه یک بازیکن رو جلو بندازه و تا آخر اون رو حفظ کنه.
    این نکته رو هم در نظر یگیر که شوالیه وقتی به سطح ۵۰ میرسه، بیشتر داروی استقامت پیدا می*کنه (این رو تجربه من نشون داده و سندی براش ندارم) و این داروها می*تونن برای شوالیه*های بعدی استفاده بشن. مدال شوالیه هم به مجموع شوالیه*ها داده میشه و نه تک شوالیه.

به نظره من قوم پارس و لیتوانی قومایی هستن که تو این ورژن خیلی عالی شدن و همه جوره میشه روشون حساب کرد با پارس تا حالا بازی نکردم ولی با لیتوانی بازی کردم و میدونم قومه خوبی هست شما سواره سنگینت چند راند واست زنده میمونه؟؟
    وقتی ارباب جنگ رو تعداد بالا خط یک قرار بدی یعنی چیزی که واسه مغول توضیح دادم و همچنین ضربه زننده ی خوبی هم هست.
    من کاملا با حرف شما که میگی ارباب جنگ و گارد چنگیز توی خط ۱ عالی هستن موافقم. باید دقیقش رو حساب کرد ولی من فکر می*کنم با مهارت استادی جنگجو، گارد چنگیز بیشترین سلامت رو در بین تمام یگان*های بازی بعد تبرزن جنگی فرانک داشته باشه.

محاسبه گارد چنگیز:
    سلامت: با احتساب استادی مهارت جنگجو = ۱۵۹۶۰. دقت بشه که بعد تبزرن فرانک رقبا ارباب جنگ لیتوانی و توتنی آلمان هستن که ارباب جنگ همون ۱۲۰۰۰ هست سلامتش چون از جنگجو امتیاز نمی*گیره و که سلامت توتنی آلمان با احتساب مهارت جنگجو ۱۴۰۸۰ هست.
    پس گارد چنگیز بعد از تبرزن جنگی، بیشترین سطح سلامت رو داره.
    حمله به ماشین محاصره: با احتساب استادی مهارت جنگجو = ۱۴۷۰۰
    حمله به پیاده: با احتساب استادی مهارت جنگجو = ۱۲۶۰۰
    حمله به سواره: با احتساب استادی مهارت جنگجو = ۹۲۴۰
    نکته: گارد چنگیز همه چی رو اون جلو با قدرت میزنه ولی تبرزن جنگی فقط سواره*نظام رو میزنه و شوالیه توتنی هم فقط پیاده*نظام رو.

ولی در کل به نظره من بهترین قوم این ورژن بریتانیاست و بدرد کسایی که سرور سرعت پایین بازی میکنن میخوره و قبولش دارم.
    ۱۰۰ درصد موافقم

6. 2 کاربر از wolong عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

dani1421387 (12-21-2014),Duke (12-26-2014)

7. Top | #43

سطح
    8
    تشکر دریافتی
    270 بار در 140 پست

دستاورد ها:
    نقل قول نوشته اصلی توسط saharj24 نمایش پست ها
    اشتباه شما این هستش که مرحله 4 جمعیت را تاثیر دادی جمعیت مرحله اول باید تاثیر داشته باشه

شما نباید در محاسبات خودتون امتیاز مهارت را در نظر بگیری
    مگه میشه 2 تا مهارت متفاوت را که کاربرد مختلف و امتیاز نابرابری دارند را در محاسبه تاثیر داد ؟
    مقایسه شما فقط در مورد یگانهای مشابه تاثیر داره مثل کمانداران با هم یا ماشینها با هم نه اینکه شما مهارت را در یگان ویژه اقوام مختلف تاثیر بدید
    درست نیست من بیشتر از این حرفم رو تکرار کنم چون همه چی رو شفاف نوشتم فقط یه قولی بده:
    هروقت فهمیدی که من راست می*گفتم و محاسباتم درست بوده، بیا توی همین تاپیک و پست بده و اعتراف کن.
    من هم هروقت فهمیدم حق با شما بوده، میام همین*جا و پست می*دم و اعتراف می*کنم که شما درست می*گفتی

8. کاربر زیر از wolong برای ارسال این پست تشکر کرده است:

Duke (12-26-2014)

9. Top | #44

پیشروی سطح: %49 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 256
    سطح
    23
    تشکر دریافتی
    6,473 بار در 3,381 پست
    دستاورد ها:
    دوستی5000 امتیازیک سال ثبت نام
    نقل قول نوشته اصلی توسط wolong نمایش پست ها
    درست نیست من بیشتر از این حرفم رو تکرار کنم چون همه چی رو شفاف نوشتم فقط یه قولی بده:
    هروقت فهمیدی که من راست می*گفتم و محاسباتم درست بوده، بیا توی همین تاپیک و پست بده و اعتراف کن.
    من هم هروقت فهمیدم حق با شما بوده، میام همین*جا و پست می*دم و اعتراف می*کنم که شما درست می*گفتی
    حق با شما هستش مطالب شما کاملا درست و دقیق هستش و من اشتباه میکردم و میکنم موفق باشید
    خـیـام اگـر زبـاده مــسـتـی خـوش بــاش *** بـا ماه رخـی اگـر نـشسـتـی خـوش باش
    چـون عـاقـبـت کـار جـهـان نـیستی است ***
    انگار که نیستی؛ چو هستی خوش باش

خانوارز یک اعتیاد فاجعه بار بود که خوشبختانه برای من خیلی وقته دورانش تموم شده
    زنده باد زندگی

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345