• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 77

موضوع: پخش مهارت ها در قهرمان (سرعت10x)

1. Top | #1

پیشروی سطح: %25 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 75
    فعالیت کل: %0
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    1 بار در 1 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

پخش مهارت ها در قهرمان (سرعت10x)

سلام
    اگه میشه این جا پخش مهارت رو در قهرمان رو توضیح بدین ممنون میشم
    خسته از بازی

2. Top | #21

پیشروی سطح: %45 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 55
    فعالیت کل: %0.3
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    34 بار در 16 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

پاسخ : پخش مهارت ها در قهرمان (سرعت10x)

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen...shah نمایش پست ها
    آقا سعید با قوم عرب وقتی بخت و اقبال کارآموز باشه تو نبرد فقط 0.17 امتیاز بخت و اقبال میده !!!!!
    فایل پیوست 1308
    قوم عرب نباید بخت و اقبالو 1 کنه . یا هیچی یا 2 یا 3
    اگه چیزی هست که نمیدونم بگید لطفا .
    شما استاد مایی ، اگه منو یادت باشه راندی که I2eza رنک 1 شد در حق ما استادی کردی که خیلی ممنونم ازت
    فدات عزیز داداش ببین درسته اونجا زده .017 درصد ولی خودت دو دوتا 4 تا بکن ببین اگه بختت اونقدر بود اصلا تو نبرد دووم میاوردی؟
    نه عزیز منم اینو خیلی وقته دیدم فکر کنم از وقتی ورژن 3 شده اینو میزنه این اشتباه سیستمه در اصل امتیاز رو میده و .017 نیستش
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali.namazi نمایش پست ها
    منم همين رو ديدم و حرف اين دوستمون رو تاييد ميكنم
    باز اگه اشتباه ميكنيم بگيد
    درسته دوست عزیز این مورد نوشته میشه ولی عملا اینجوری نیست اینم جزو باگای سیستمه قربونش برم بازی خان وارز چیزی که زیاد داره باگه دی البته از این باگ نمی شه سوء استفاده کرد واسه همین درستش نمی کنن دی
    نقل قول نوشته اصلی توسط hsaremi نمایش پست ها
    گلم همون 22 % رو داده اما بصورتی که شما نمیدونم چرا ندیدیش
    تو همون جا که مشخص کردی یه جا هست نوشته جایزه مهارت
    اگه 1 کنی 5% 2 باشه 10% 3 باشه 15% میده

قوم عرب 22 % امتیاز بخت و اقبال داره که این 22% اگه تو مهارتا امتیاز نداده باشی همون 22 % رو مستقیم از ویژه میگیری و اگر در ادامه یگان ویژت بمیره بخت و اقبالت میشه 0 که بد جوری میخوری تو جنگ ها
    اما اگه 1 باشه 5 درصد از مهارتات میگیری و 17 درصد هم از یگان ویژه که بازم جمعا میشه 22 درصد و با یه تفاوت که اگه ویژه بخوره باز 5 درصد امتیاز بختو اقبال داری که همون میتونه یه وزنه سنگین باشه برات تو دوئل هات گلم
    دقیا حسین جان ممنون بابت توضیح زیبات
    ما مهارت 5 می کنیم چون تو چند راند اخر اگه یگان ویژه مرد حداقل 5 درصد داشته باشیم

دوست عزیز شما هم استاد مایی ، اما انگار توجه نکردی ! داداش گلم اونقدر که فکر کردی دیگه تازه کار نیستم که
    دقت کن : 0.17 ٪ !!!!
    متوجه شدی ؟ هفده صدم درصد ، یعنی به یه 1 ناقابل هم نمیرسه چه برسه به 22٪
    این خاصیت کارآموز کردنه
    در ضمن سبکی وجود داره که یگان ویژه رو تا دوره ی 7 یا 8 زنده نگه میداره
    البته یه نکته ای رو اینجا اشاره میکنم : من با همه ی بزرگ های ( ادعاهای ) خان این مسئله رو مطرح کردم ، فقط یک نفر این موضوع رو میدونست و دقت کرده بود
    درهمین مورد چیزای عجیب دیگه ای هم هست که اگه خواستین تو پیام شخصی بهتون میگم . زیادیش برای تازه کارا ضرر داره
    نمی دونم والا داداش چیزی که من دیدم اینه که در اصل 22 درصد رو میده فقط اینجا 17 صدم درصد را مینویسه چون اگه 22 تا نیم داد باخت حتمی بود و من همیشه کاراموز می کنم و میبرم حتی با کسایی که قومشون اعراب نبوده و بختشون 3 بوده اگه چیزی که میگی واسه ما تازه کارا هم توضیح بدی بدونیم خوبه ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein نمایش پست ها
    داداش جسارت نباشه اما شما خودت دقت کن زده جایزه مهارت 5% برای نو آموز و اینم حرف حسین جانو تایید میکنه
    منم اکثرا عرب میگیرم و بخت و اقبالم 1 میکنم چون 1 نبودنش گاها تلفات جبران ناپذیری به وجود میاره
    دقیقا این حسین عزیز دل منم درست میگه جیگرتو حسین جان دی

3. Top | #22

پیشروی سطح: %19 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 163
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    4 بار در 2 پست

دستاورد ها:
    دوستی500 امتیازیک سال ثبت نام

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein نمایش پست ها
    داداش من کلا تو اینهمه وقت یه بار سکه خریدم اونم راند آخری که دنیای 5 بازی کردم خریدم ولی با اینهمه همیشه این دوتا 3 هستند

داداش جسارت نباشه اما شما خودت دقت کن زده جایزه مهارت 5% برای نو آموز و اینم حرف حسین جانو تایید میکنه
    منم اکثرا عرب میگیرم و بخت و اقبالم 1 میکنم چون 1 نبودنش گاها تلفات جبران ناپذیری به وجود میاره
    دوست عزیز شما کلا یه بار اول یه گزارش نبرد رو با دقت چک کن بعد متوجه حرف من میشی .
    دن 1 اکانت داری ؟ من با 50 تا گزارش نبرد متفاوت بهت نشون میدم که نباید عرب به بخت و اقبالش امتیاز بده.
    اینو ببین :
    fds.jpg
    اصلا چه اصراریه که همه این موضوع رو متوجه بشن ¹4²
    آقا شما عرب بودین بخت و اقبالتون رو 1 کنید تا دوره های آخر طرف رو له کنید . خیلی خوبه
    نمیشه به عقب برگشت و شروع خوبی داشت
    اما
    میشه شروع کرد و پایان خوبی داشت
    . . .

4. Top | #23

سطح
    8
    تشکر دریافتی
    4 بار در 2 پست

دستاورد ها:

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed.f نمایش پست ها
    فدات عزیز داداش ببین درسته اونجا زده .017 درصد ولی خودت دو دوتا 4 تا بکن ببین اگه بختت اونقدر بود اصلا تو نبرد دووم میاوردی؟
    نه عزیز منم اینو خیلی وقته دیدم فکر کنم از وقتی ورژن 3 شده اینو میزنه این اشتباه سیستمه در اصل امتیاز رو میده و .017 نیستش

درسته دوست عزیز این مورد نوشته میشه ولی عملا اینجوری نیست اینم جزو باگای سیستمه قربونش برم بازی خان وارز چیزی که زیاد داره باگه دی البته از این باگ نمی شه سوء استفاده کرد واسه همین درستش نمی کنن دی

دقیا حسین جان ممنون بابت توضیح زیبات
    ما مهارت 5 می کنیم چون تو چند راند اخر اگه یگان ویژه مرد حداقل 5 درصد داشته باشیم

نمی دونم والا داداش چیزی که من دیدم اینه که در اصل 22 درصد رو میده فقط اینجا 17 صدم درصد را مینویسه چون اگه 22 تا نیم داد باخت حتمی بود و من همیشه کاراموز می کنم و میبرم حتی با کسایی که قومشون اعراب نبوده و بختشون 3 بوده اگه چیزی که میگی واسه ما تازه کارا هم توضیح بدی بدونیم خوبه ممنون

دقیقا این حسین عزیز دل منم درست میگه جیگرتو حسین جان دی
    آقا سعید من خودم الان دن1 بخت و اقبالم 1 هست و متاسفانه سکه هم ندارم که برشگردونم . اما خوشبختانه اطرافم معمولا همه اینطوری هستن به جز 2 تا یوزر حرفه ای
    کلی گزارش نبرد دیدم و از نظر ترکیدن نیروها هم کاملا واضحه که داره همون 0.17٪ رو میده نه 22٪. شما خودتو نبین همرو میتر...نی ، اون به خاطر اینه که رو دست شما کسی نیست .
    من خودمم وقتی این موضوع رو دیدم همین فکر رو کردم که باگه ، و سریع به مدیریت گزارش دادم و چند بار فید بک زدم در این مورد ، و از مدیریت پرسیدم . متاسفانه جواب فید بک رو پاک کردم .
    اما مدیریت فرمودند : هیچ باگ و اشتباهی وجود نداره ، وقتی مهارتتون رو کارآموز کردین به این طریق امتیاز مهارت دریافت میکنین .
    دقیقا جمله این نبود اما یه اینطور چیزی بود .
    حالا اگه شما بعدا متوجه شدین که واقعا جریان چیه لطفا ما رو هم در جریان قرار بدین . ممنون آقا سعید
    اما
    . . .

5. Top | #24

پیشروی سطح: %45 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 55
    فعالیت کل: %0.3
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    34 بار در 16 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

آقا سعید من خودم الان دن1 بخت و اقبالم 1 هست و متاسفانه سکه هم ندارم که برشگردونم . اما خوشبختانه اطرافم معمولا همه اینطوری هستن به جز 2 تا یوزر حرفه ای
    کلی گزارش نبرد دیدم و از نظر ترکیدن نیروها هم کاملا واضحه که داره همون 0.17٪ رو میده نه 22٪. شما خودتو نبین همرو میتر...نی ، اون به خاطر اینه که رو دست شما کسی نیست .
    من خودمم وقتی این موضوع رو دیدم همین فکر رو کردم که باگه ، و سریع به مدیریت گزارش دادم و چند بار فید بک زدم در این مورد ، و از مدیریت پرسیدم . متاسفانه جواب فید بک رو پاک کردم .
    اما مدیریت فرمودند : هیچ باگ و اشتباهی وجود نداره ، وقتی مهارتتون رو کارآموز کردین به این طریق امتیاز مهارت دریافت میکنین .
    دقیقا جمله این نبود اما یه اینطور چیزی بود .
    حالا اگه شما بعدا متوجه شدین که واقعا جریان چیه لطفا ما رو هم در جریان قرار بدین . ممنون آقا سعید
    جالبه داداش نمی دونم والا شخصا امتیاز بخت یکی از اخرین امتیازایی که میدم و اونم واسه اینکه زیاد میاد چیزی ینست بدم ولی این سری تست می کنم اخه خیلی وقته رو اکانت خودم بازی نیم کنم باشه یک بار تست می کنم ببینم چی میشه ولی اگه اینجوری که شما میگی باشه اولا به نظرم غیر ممکنه دوما بشه خدایی طرف پودر میشه چون مهمترین بخش بازی همین بخت و اقباله شما با یکی که قومش غیر اعرابه بزن ببین نتیجه چیه چون تمام مدت بازی بخت اون 3 و مال شما تقریبا صفر حساب میشه ولی به نظرم این موردی که میگی ممکن نیست بازم تحقیق می کنم ممنون از راهنماییت

6. Top | #25

سطح
    8
    تشکر دریافتی
    4 بار در 2 پست

دستاورد ها:

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed.f نمایش پست ها
    جالبه داداش نمی دونم والا شخصا امتیاز بخت یکی از اخرین امتیازایی که میدم و اونم واسه اینکه زیاد میاد چیزی ینست بدم ولی این سری تست می کنم اخه خیلی وقته رو اکانت خودم بازی نیم کنم باشه یک بار تست می کنم ببینم چی میشه ولی اگه اینجوری که شما میگی باشه اولا به نظرم غیر ممکنه دوما بشه خدایی طرف پودر میشه چون مهمترین بخش بازی همین بخت و اقباله شما با یکی که قومش غیر اعرابه بزن ببین نتیجه چیه چون تمام مدت بازی بخت اون 3 و مال شما تقریبا صفر حساب میشه ولی به نظرم این موردی که میگی ممکن نیست بازم تحقیق می کنم ممنون از راهنماییت
    آقا سعید من بازیه شمارو دیدم و اگه تو این بازی به 3 نفر بگم بازیکن یکیش شمایی .
    هرچی شما بگی همونه ، اگه میگی 0.17٪ باگه پس هست و همون 22٪ رو میده . اما مدیریت چرا جواب فیدبک های منو اونجوری داده پس ؟!!!
    هروقت قضیه کاملا براتون مشخص شد مارم در جریان بزارین ممنون میشم.
    اون یک امتیاز زیادیه ، اگه واقعا 0.17٪ میده کلا ترتیب امتیاز دادنمون رو عوض کنیم.
    اما
    . . .

7. Top | #26

پیشروی سطح: %5 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 286
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    14
    تشکر دریافتی
    1,432 بار در 604 پست

دستاورد ها:
    مشاوراولین گروه1000 امتیازیک سال ثبت نام

الان اکانتی بهم بده برابر با اکانت خودت دنیا 1
    من بختو اقبال 1 میکنم
    شما 0 کن اصلا بشو روح خان و این موضوع رو بهت ثابت میکنم که همون 22 درصد رو میده گلم
    حیف دیگه وقت بازی ندارم
    شنیدم کسایی امدن دارن رنک میگیرن که آدم شرمش میاد بگه خدایی
    کسی که با بد ترین سبکام و تست سبکام میبردمشون دارن رنک میگیرن
    هی روزگار
    در کل داداش شک نکن 22 درصد هست
    بزار روشنت کنم
    بنظرت چرا همه اعراب میگیرن ؟؟؟
    بهت میگم
    چون که برترین مهارت بازی تو قسمت مهارتا رو امتیاز میده و اونم 7 % بیشتر از بقیه قوم ها و همین باعث میشه که بتر***ه
    و اگه اینی که شما میگی بود و امتیازش با اون حساب میشد کمتر از 6 حتی و کسی این کارو نمیکنه که به خودش ضربه بزنه گلم
    شما بهت پیشنهاد میکنم بری اول از هر چیزی راهنمای بازی رو بخونی گلم که خیلی چیزا رو همون جا نوشته و لازم به توضیح دوباره نیست

8. Top | #27

پیشروی سطح: %6 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 189
    سطح
    10
    تشکر دریافتی
    377 بار در 158 پست

دستاورد ها:
    1000 امتیازسه ماه فعالیت

چرا الکی بحث ميکنيد ، حداکثر 22 درصد بهتون امتياز ميده ، حال هر امتيازی که شما به بخت واقبالتون بديد از 22 % کم ميشه مثلا اگر 1 بشه بخت و اقبالتون 17 درصد هم از گارد ويژه گيرتون مياد اگر هم 2 بشه باز هم همينطور هست 10 امتياز از قهرمان و 12 % از گارد ويژه تون بهتون ميده که بشه 22 %
    کل کل نبود

اين هم جمله جديد فارمهای دی

2013-02-04 12:39:34

سلام پسر میتونم بپرسم چرا حمله میکنی ؟ نامردی نکن من پول خرج کردم سکه گرفتم

9. Top | #28

پیشروی سطح: %77 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 23
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

من بختو اقبال 1 میکنم
    شما 0 کن اصلا بشو روح خان و این موضوع رو بهت ثابت میکنم که همون 22 درصد رو میده گلم
    حیف دیگه وقت بازی ندارم
    هی روزگار
    بزار روشنت کنم
    بهت میگم
    چون که برترین مهارت بازی تو قسمت مهارتا رو امتیاز میده و اونم 7 % بیشتر از بقیه قوم ها و همین باعث میشه که بتر***ه
    و اگه اینی که شما میگی بود و امتیازش با اون حساب میشد کمتر از 6 حتی و کسی این کارو نمیکنه که به خودش ضربه بزنه گلم
    شما بهت پیشنهاد میکنم بری اول از هر چیزی راهنمای بازی رو بخونی گلم که خیلی چیزا رو همون جا نوشته و لازم به توضیح دوباره نیست
    داداش حسين همه عرب ميگيرن چون بازي باهاش راحته وگرنه اونقدر هم خفن نيست ¹4² من با بريتانيا خيلي از عرب هارو زدم تركوندم به وضع ناجور .
    حتي اونايي كه اينجا خيلي ادعاشون مي شده . چه از نظر بازي چه از نظر سبك چيدن چه از هر لحاظ ديگه

نمونش چند نفري كه قبلا باهاشون كل كل مي كردم . يا چند نفري كه باهاشون سر سبك و ضد سبك بحث مي كردم .

عرب و امتيازش اونقدر مهم نيست كه اين همه راجع بهش بحث و جدل كنين قوم عرب هم انقدر خز شده كه ديگه آدم خجالت مي كشه برداره . ¹4²

رو يه قوم ديگه بحث كنين شرف داره به اين قوم ضايع عرب . ¹4²
    How I Needed You
    How I Believe,Now You're Gone
    In My Dreams I See You
    I Awake So Alone
    I Know You Didn't Want To Leave
    Your Heart Yearned To Stay
    But The Strength I Always Loved In You
    Finally Gave Way
    Somehow I Knew You Would Leave Me This Way
    Somehow I Knew You Could Never Never Stay
    And In The Early Morning Light
    After A Silent Peaceful Night
    You Took My Heart Away
    And My Being
    In My Dreams I Can See You
    I Can Tell You How I Feel
    I Still Feel The Pain
    I Still Feel Your Love
    ...
    ...

ANATHEMA

10. Top | #29

سطح
    8
    تشکر دریافتی
    4 بار در 2 پست

دستاورد ها:

من بختو اقبال 1 میکنم
    حیف دیگه وقت بازی ندارم
    هی روزگار
    بزار روشنت کنم
    بهت میگم
    حسین آقا من اگه 150 ٪ بخت و اقبالم بگیرم پیش شما فارمی بیش نیستم ، هیچ وقت به خودم اجازه ی کل کل با شما رو نمیدم ، اما قبلا یه بار مپ هامون نزدیک بوده و دوئل هم زدیم . شما راندی که دن 1 روح داشت با پاسارگاد بودی دیگه ، خودتون رواکانت بودین دیگه ؟؟ درسته ؟؟ اگه خودتون بودین پس از عهدتون خارجه که به من چیزی رو ثابت کنین
    از نظر رنک هم کاملا با شما موافقم ، همین راند اکثر رنکهای بالای خودمو زدم ، به خدا شاخ درآوردم !! وقتی سبکاشونو میبینم پیش خودم میگم طرف حتما ...10000 سکه خریده و 21 آنلاینی رو کارت میزنه .
    رنک 8 بهم مارش دوئل داد برای پاک سازی پیاده 13 تا مارش پاکسازی زد که تو هر مارش 10 تا بالستیک و 30 تا دژکوب بود !!!!!!!!! یا طرف از سایت آسایشگاه روانی مارشاشو میفرسته یا باگ پیدا کرده بوده
    خدارو شکر ما که برای رنک بازی نمیکنیم . این راند هم با اینکه از 24 ساعت فقط 6 ساعت آنلاینی دارم و بعضی روزها هم که نیستم بازم رنک26 هستم و هدفم بیشتر یه کاپ دیگه برای ارتش طلایی بود که حسن شاه متاسفانه بن شد و چون مدیریت دستش بود 8 روز 4 نفره با آذربایجان و بلوآرمی جنگیدیم و در حالی که داشتیم اول میشدیم از دومی هم افتادیم سوم شدیم (فعلا)
    بابا چرا پست رو درست نمیخونین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    منم میدونم 17 با 5 جمع میشه و میشه 22
    من نمیگم 17٪ میده
    من میگم 0.17 ٪ میده !!!!!!!!!!!! به مدیریت فید بک زدم ، جواب دادن این به خاطر بخت و اقبال کارآموزه و شما 0.17٪ حداکثر میگیری
    حالا یه عمر به این مسئله دقت نکردین و کاری باهاش نداشتین . حالا بیایین مشخص کنیم جریان چیه ؟ به قول آقا سعید ایراد بازی و باگه یا واقعا داره 0.17٪ میده ؟!
    اما
    . . .

11. Top | #30

سطح
    8
    تشکر دریافتی
    4 بار در 2 پست

دستاورد ها:

نقل قول نوشته اصلی توسط Roh_Ninja نمایش پست ها
    چرا الکی بحث ميکنيد ، حداکثر 22 درصد بهتون امتياز ميده ، حال هر امتيازی که شما به بخت واقبالتون بديد از 22 % کم ميشه مثلا اگر 1 بشه بخت و اقبالتون 17 درصد هم از گارد ويژه گيرتون مياد اگر هم 2 بشه باز هم همينطور هست 10 امتياز از قهرمان و 12 % از گارد ويژه تون بهتون ميده که بشه 22 %
    من بختو اقبال 1 میکنم
    حیف دیگه وقت بازی ندارم
    هی روزگار
    بزار روشنت کنم
    بهت میگم
    ممنون از راهنمایی جفتتون .
    اما متوجه حرف من نشدین . آقا سعید بعدا این مسئله رو کاملا روشن میکنه تا همه متوجه بشن.
    من به کسایی که این تاپیک رو دنبال میکنن و می خوان بهترین نحوه ی امتیاز مهارت هارو بفهمن و همچنین بازیکن های قدیمی که تا حالا به این نکته دقت نکرده بودن توصیه میکنم اگه عرب برمی دارین بخت و اقبالو امتیاز ندین تا خیالتون راحت باشه .
    و در کل برای ورژن جدید قوم ژاپنی و بریتانیایی و مغول خیلی قوی شدن و دیگه عرب بهترین قوم نیست و همه ی قومها از نظر قدرت به هم نزدیک شدن .
    و با وجود hero ها در ورژن جدید کلا سیستم امتیاز مهارت دادن میتونه برای هر شخص خیلی خاص بشه .
    اما
    . . .

صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین