• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 23 از 23 نخستنخست ... 13212223
نمایش نتایج: از 221 به 227 از 227

موضوع: ●▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬● اتفاقات و حواشی راند 44 دنیای 1 ●▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬●

1. Top | #1

پیشروی سطح: %87 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 133
    فعالیت کل: %0
    سطح
    49
    تشکر دریافتی
    5,703 بار در 2,956 پست

دستاورد ها:
    دوستیدستآورد تگ - درجه 1تگر حرفه ای!بیش فعالاولین گروه
    نشان ها:
    نشان  ارسال ها

●▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬● اتفاقات و حواشی راند 44 دنیای 1 ●▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬●

در این تاپیک به اتفاقات و حواشی راند 44 میپردازیم
    من از تبار كوروشم...آزاده اي پر شورشم...پيكان تير آرشم...خون رگ سياوشم...من كاوه آهنگرم...تاب ستم نياورم...از چرم پرچم ساختم...تا بر ستمگر تاختم...ازغرب از ماد آمدم...از گلشن داد آمدم...ارژنگ پاك ماديم...من پارتم اشكانيم...من شير مرد پارسيم...موج خليج فارسي ام...اوج توان داورم...از شاه بيت خاورم...اعجاز نظم طوسي ام...شه نامه ي فردوسي ام...آن روز ايران را ببين...برتر ز روم و مصر و چين...بسر
    شود اين خواريم...زيرا كه آريايي ام

2. 6 کاربر از dark_shadows عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

-shahabcity- (04-04-2015),huoshang40 (04-11-2015),last (03-27-2015),RevengeR (04-07-2015),SaeedRelax (03-26-2015),shahram.khan (04-04-2015)

3. Top | #221
    نقل قول نوشته اصلی توسط last نمایش پست ها
    میدونی چیه؟؟؟
    این فرمانروای محترمتون که لیاقت فرمانروایی نداره اول اول بازی به امید پیام داده بود که کسی به کسی کاری نداشته باشه و هر کسی بازی خودش رو بکنه و دوئل بزنه اونی که اول شد اول شد رفاقتا بمونه سر جای خودش ولی بعد نصف راند که حتی یک فارم هم میتونه جون بگیره جون گرفتن اومدن میخواستن بزنن که بعد دوباره گفتن نمیزنیم و صلحیم بعد روز بعدش نصف شبی که dr236 افلاین بود اومدن ازش قلعه زدن،این مردونگیه یا نامردی؟
    و خیلی چیزها هست که بخدا نمیشه اینجا گفت

اکانتroyalex اومد از قبیله زد بیرون ضریب رو صفر کرد مردونگی بود؟اگه این مردونگی شماها هست خدا به داد نامردی برسه ))))))

درضمن اون بازیکنایی که توی تیز چنگان بودن هیچ کدومشون با تحدید نرفته بودن بیرون،خودشون قبل اینکه چون بگیرن تحدید شده بودن از یکی سری فسقلی که برن توی اون قبیله
    از هیچی خبر نداری بحث مردی و نامردی رو نکن

رنک گرفتید ولی نه با زحمت های خودتون اینم بدونید،یعنی 2 قبیله بر علیه یک قبیله ی 5 نفری با اختلاف یکی رنک 1 شدید

دیگه نمیام انجمن و خوشحال باشید و الان فهمیدم چرا کسی دنیای 1 دیگه نیست
    داداش منظورت با منه اما فرمانروایی یعنی همین که یک قبیله رو اول کردن
    اما در خصوص صحبت های بی اساست جا داره چند نکته رو بگم تا متشنج نکنید فضا رو
    1. روز اول همین فرزان گفت داداش بیا قبیله ما گفتم قصد بازی ندارم وخودم نیستم رو اکانت بعدش امید گفت من قول گرفتم تو بیای تو اعتبار مایی داداش شده حتی بزن رو مشخصاتت ولی هرگز من نگفتم تو صلح باشیم
    2.رو اکان تنبودم که یک عزیزی مارش میداد تا اومدم تو بازی بن شد رو هر اکانتی هم رفت بن شد چون با دم شیر بازی کرده بود وقتی اومدم ارمین صلح داده بود و فرزانم سریع از خوشحالی اوکی داده بود پس من مقر این ماجرا نبودم
    3. در مورد زدن فرزان هم به همه همون روز گفتم من میزنمش باز چون با کیارش حرف زده بود منم به کیارش گفتم خودت رو بکش کنار من اینو میزنم تو همه جا هم گفتم چرا از ترسش اف داد تا این حرفا رو بزنید؟؟
    حرفایی که میزنید یک عکس ازش بیارید که من اینا رو گفتم ولی ندارید چون این حرفهای شما همش مزخرف و بی اساسه
    امید هم اکانت خود منه میدونه به کسی التماس نمیکنم میگم میزنم میزنمش در ضمن تورو هم کاری نداشتم داداش بهتم گفتم با سیسات رفتار کردم که دوئل نزنی خدارو شکرم نزدی از رنک یک هم جا موندی

4. کاربر زیر از kourosh.fadayievatan برای ارسال این پست تشکر کرده است:

pezhman nightwolf (05-01-2015)

5. Top | #222

سطح
    49
    تشکر دریافتی
    5,703 بار در 2,956 پست

دستاورد ها:
    نشان ها:
    نشان  ارسال ها
    چند روز تا پایان راند مونده؟
    من از تبار كوروشم...آزاده اي پر شورشم...پيكان تير آرشم...خون رگ سياوشم...من كاوه آهنگرم...تاب ستم نياورم...از چرم پرچم ساختم...تا بر ستمگر تاختم...ازغرب از ماد آمدم...از گلشن داد آمدم...ارژنگ پاك ماديم...من پارتم اشكانيم...من شير مرد پارسيم...موج خليج فارسي ام...اوج توان داورم...از شاه بيت خاورم...اعجاز نظم طوسي ام...شه نامه ي فردوسي ام...آن روز ايران را ببين...برتر ز روم و مصر و چين...بسر

6. Top | #223

پیشروی سطح: %5 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 286
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    14
    تشکر دریافتی
    1,432 بار در 604 پست

دستاورد ها:
    مشاوراولین گروه1000 امتیازیک سال ثبت نام
    نقل قول نوشته اصلی توسط pezhman nightwolf نمایش پست ها
    مردک تو الآن باید به نوه هات خانوارز یاد بدی نشستی داری بچه های مردمو ارشاد میکنی به بازی کردن؟
    آقا رنک 1 رو به نابودگران تبریک میگم که تا روز آخر جنگیدن واسش . رنک 2 رو هم به ارتش طلایی تبریک میگم و.....
    من به نوه هام یاد میدم برن یه بهتر از خانوارز رو خودشون بسازن نه این که بشینن بازی کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط kourosh.fadayievatan نمایش پست ها
    توهم زدی داداش من اسکان نزده بودم که بخوای منو بزنی میموندی با تک قلعه کردنت به تو هم میخندیدیم چیزی که نبودی رو شلوغش نکن. روزای اول بازی نوبدم وقتی اومدم کسی تو مپ دیگه نبود حیف نبودی کری هم با چیزی که هستی بخون دروغ نگو
    دمت گرم حال دادی روز آخری اگه ارتشت نبود که بزنم طلای مهاجم مال من نمیشد
    نیاز به دروغ نیست
    علیرضا کجایی که بعد 2 سال بهم زنگ زده بودی برا بازی که چرا بچه های ما رو میزنی ؟؟؟ بیا به این رفیقت بگو داستان چی بود
    داداش میموندم هم عددی نبودی خانوارز یعنی وقت و استفاده از فکر اولی رو نداشتم ولی با استفاده از تجربه ای از چند سال بازی و استفاده از دومی دهن مپ رو با روح خانوارز یکی کردم شما که 2 بار ارتشت خورد دقیقا همون تعداد هایی بود که برا اسکان نیاز بود قبل قلعه گیری
    روز 3 بازی میتونستم اسکان هم بزنم اگه برا رنک بازی میکردم قبل از آبتین و ... ه اسکان زدن و رفتن تو رنکینگ
    نیاز به اثبات بازیم برا امسال شما نیست خیلیا مثل شما رو تو سال های گذشته از دور خارج کرده بودیم شما که عددی نبودی
    دنیا 1 کلش واس ماس یعنی واس ماس یعنی ماس ماس کلی خندیدیم

7. 2 کاربر از Hossein-saremi عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

amir_ghorbani_cloob (05-02-2015),farhadnoei (05-09-2015)

8. Top | #224

پیشروی سطح: %33 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 201
    فعالیت کل: %2.0
    سطح
    14
    تشکر دریافتی
    3,111 بار در 1,439 پست
    دستاورد ها:
    دوستی1000 امتیازسه ماه فعالیت
    خخخخخخخخخخخ حسین این اسامی ک میارن چی هست؟؟؟
    ارمین حالا واسه ما شده بازیکن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بقیه رو ک اصلا نمیشناسم

خخخخخخخ ارمین
    دوئل یعنی 30% شانس 30% مهارت 30% بالانس 10% سبک

انقد ادعای دوئل نکنین (شوالیه رو ازتون بگیرن قفل میکنین)

9. 3 کاربر از amir_ghorbani_cloob عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

☠196513☠ (05-02-2015),Hossein-saremi (05-03-2015),pezhman nightwolf (05-03-2015)

10. Top | #225

تشکر دریافتی
    22 بار در 16 پست

دستاورد ها:
    7 روز فعالیت100 امتیازدوستی
    نقل قول نوشته اصلی توسط kourosh.fadayievatan نمایش پست ها
    داداش منظورت با منه اما فرمانروایی یعنی همین که یک قبیله رو اول کردن
    اما در خصوص صحبت های بی اساست جا داره چند نکته رو بگم تا متشنج نکنید فضا رو
    1. روز اول همین فرزان گفت داداش بیا قبیله ما گفتم قصد بازی ندارم وخودم نیستم رو اکانت بعدش امید گفت من قول گرفتم تو بیای تو اعتبار مایی داداش شده حتی بزن رو مشخصاتت ولی هرگز من نگفتم تو صلح باشیم
    2.رو اکان تنبودم که یک عزیزی مارش میداد تا اومدم تو بازی بن شد رو هر اکانتی هم رفت بن شد چون با دم شیر بازی کرده بود وقتی اومدم ارمین صلح داده بود و فرزانم سریع از خوشحالی اوکی داده بود پس من مقر این ماجرا نبودم
    3. در مورد زدن فرزان هم به همه همون روز گفتم من میزنمش باز چون با کیارش حرف زده بود منم به کیارش گفتم خودت رو بکش کنار من اینو میزنم تو همه جا هم گفتم چرا از ترسش اف داد تا این حرفا رو بزنید؟؟
    حرفایی که میزنید یک عکس ازش بیارید که من اینا رو گفتم ولی ندارید چون این حرفهای شما همش مزخرف و بی اساسه
    امید هم اکانت خود منه میدونه به کسی التماس نمیکنم میگم میزنم میزنمش در ضمن تورو هم کاری نداشتم داداش بهتم گفتم با سیسات رفتار کردم که دوئل نزنی خدارو شکرم نزدی از رنک یک هم جا موندی
    پیشنهادی که دادید بهم رو یادتون رفت؟

داداش گلم راند تموم شد دیگه ولش
    مبارکتون هم باشه،ولی به من یک عکس نشونم دادن که یکی از همبازی هاتون یا خود شما نمیدونم اس ام اس داده بود به یکی که کسی به کسی کاری نداشته باشه همین
    من لپ کلامم این بود که حرفی که میزنید زیرش نزنید !

11. 2 کاربر از last عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

amir_ghorbani_cloob (05-03-2015),Hossein-saremi (05-03-2015)

12. Top | #226

پیشروی سطح: %5 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 286
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    14
    تشکر دریافتی
    1,432 بار در 604 پست

دستاورد ها:
    مشاوراولین گروه1000 امتیازیک سال ثبت نام
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ghorbani_cloob نمایش پست ها
    خخخخخخخخخخخ حسین این اسامی ک میارن چی هست؟؟؟
    ارمین حالا واسه ما شده بازیکن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بقیه رو ک اصلا نمیشناسم

خخخخخخخ ارمین
    هیچی امیر جان جدی نگیر اینا واسه خنده بود
    قدیما مارش کسی میخورد سعی میکرد چیزی نگه و بتونه کاری کنه از زیر فشار بیرون بیاد الان فقط بلدن حرف بزنن
    شاید واسه تابستونم بیام همه اون کسایی که میگید میدیمت اگه وقت کردم اومدن باشید و بزنید ببینم چقد توان دارید
    توان واقعی دارید یا فقط حرفه

13. کاربر زیر از Hossein-saremi برای ارسال این پست تشکر کرده است:

amir_ghorbani_cloob (05-03-2015)

14. Top | #227

سطح
    49
    تشکر دریافتی
    5,703 بار در 2,956 پست

دستاورد ها:
    نشان ها:
    نشان  ارسال ها
    راند چند وقته تموم شده؟

صفحه 23 از 23 نخستنخست ... 13212223

کلمات کلیدی این موضوع