• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 114 از 114 نخستنخست ... 1464104112113114
نمایش نتایج: از 1,131 به 1,139 از 1139

موضوع: اعلام آمادگی برای راند 18 سرور 61 با قبیله glory.of.iran

1. Top | #1

پیشروی سطح: %61 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 156
    فعالیت کل: %0
    سطح
    19
    تشکر دریافتی
    3,542 بار در 1,728 پست

دستاورد ها:
    مشاور1000 امتیازیک سال ثبت نام

اعلام آمادگی برای راند 18 سرور 61 با قبیله glory.of.iran

سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
    قرار بر این بود که سروری را اعلام کنیم تا تمامی افرادی که دوست دارن مارو بزنند بتونن بیان و کارشون رو انجام بدن
    به همین دلیل یک سرور بین المللی رو مد نظر قرار دادیم یعنی دن 61
    تمام دوستان عزیزی که دوست دارند با ما درگیری داشته باشند لطف کنند اینجا اعلام آمادگی کنن
    کسانی هم که دوست دارن در کنار ما باشند لطفا همینجا اعلام کنند
    امیدوارم اکانت چادر نیاد اونجا چون ما فقط بخاطر شماها داریم میریم سروری که از سرور های داخلی نباشه دوستانی هم تمایل دارند در کنار ما باشند اینجا اعلام کنند در طی چند روز آینده که محسن هم از حبس آزاد شد میاد و کارای هماهنگی رو میکنه( با اکانت محسن هم بازی خواهیم کرد)
    لازم به ذکر است امیدواریم ورژن دن61 عوض نشه و اگه شد 7.1 درخواستی باشه
    اگه 7.1 فابریک باشه احتمالش هست که بازی رو کنسل کنیم توی این سرور

امیدوارم افرادی که مشکل دارند پا پیش بزارند و اگه کسی اینجا اعلام آمادگی نکرد امیدوارم با چادر نیاد بزنه و بره بعد چند راند بگه من یک دفعه از وسط راند اومدم روی فلان اکانت و زدم و هیچی نگفتم
    این اشخاص دیگه هیچ گونه ارزشی برای ما نخواهد داشت
    اگه هیچکس اعلام آمادگی برای ما نکرد بقیه افرادی که اعلام آمادگی میکنن برای در کنار ما بودن با هم دیگه به یک قبیله در دن 61 کمک کنیم که رنک قبایل رو تسخیر کنه
    همگی موفق باشید

2. 33 کاربر از khandadash عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

3rr0r (07-03-2015),adonis27 (06-21-2015),AMB313 (06-21-2015),amin-isatis (06-21-2015),amin.kz007 (08-06-2015),ariankhan.1 (06-23-2015),Bahman_1374 (08-06-2015),black_knight_no (08-06-2015),dani1421387 (06-23-2015),elite.war (06-21-2015),eragonr (06-25-2015),f.n. (06-21-2015),ganjepoor (06-21-2015),Gashtasp (06-23-2015),I--I (06-21-2015),Iran.ir (06-25-2015),khan-kocholo (07-12-2015),khashm-𝒆zhdeha (07-01-2015),KING.1 (06-21-2015),magneto_88 (06-29-2015),mahmoudz (06-21-2015),mehdi61 (06-21-2015),mehrzad21 (06-21-2015),mohammad_roz317 (06-21-2015),شوالیه سیاه (06-30-2015),حدیث (07-03-2015),سرباز دن 4 (06-24-2015),Ramtin.Sadeghi (06-21-2015),Return…Of…WarrioR (07-01-2015),rezajoooon (07-03-2015),shahram.khan (06-24-2015),SINA-IR (06-25-2015),Unknown (06-21-2015)

3. Top | #1131

پیشروی سطح: %78 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 44
    سطح
    10
    تشکر دریافتی
    276 بار در 201 پست

دستاورد ها:
    1000 امتیازیک سال ثبت نام
    نقل قول نوشته اصلی توسط KING.1 نمایش پست ها

تشکر میکنم از همه دوستانی که واقعا زحمت کشیدن و برای اسم ایران زحمت کشیدن و تمام زحمات نتیجه داد
    و ما هم به سهم خیلی کوچیکی از این افخار رو داشتیم که در کنار دوستانی خیلی قدیمی دباره بازی بکنیم تعدا بالاس نمیتونم اسم ببرم ولی خیلی خوشحال شدم که این راند همه دوستان بودن و از جون مایه گذاشتن برای بازی

این راندم تموم شد ایشالهه همه موفق باشین

البته این به این معنی نیست که قراره ترک کنم نه من هنوز هم هستم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ من ترک نمیکنم هه هه هه هه هه هه

یا حق ...........
    ممد از چه موقعي بازي رو شروع كردي؟چند ساله؟

شکیب میفرماید:جوووون کرکره ی عقلش رو میکشه پایین،فرفره ی زبونش رو میچرخونه

4. Top | #1132

پیشروی سطح: %55 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 136
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    11
    تشکر دریافتی
    736 بار در 530 پست

دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت1000 امتیاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط f.n. نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر
    اول از همه تبریک میگم
    رنک 1 رو به قبیله GLORY.OF.IRAN فرمانروا رضا خانداداش
    ورنک 2 رو به قبیله SHIRAZ فرمانروا سید کریم

تبریک رنک 1 شخصی به دوستان عزیزم رضا خانداداش - محسن دنی - مهدی 61 روی اکانت dani1421387
    زحمات زیادی کشیدن برای بدست آوردن رنک و واقعا گل کاشتند یک خسته نباشید تقدیمشون که واقعا فوق العاده بودن

تبریک رنک 2 شخصی به دوستان عزیزم مهاجم هر هفته راند و دویلهای خوبی که زدند : ابی - میلاد - و علی الخصوص پویا بیات و افشین دارک مستر هم بازیهای قدیمیم و حسن فرمانروا لرستان روی اکانت a0012

تبریک رنک 3 شخصی به دوستان عزیز و دوست داشتنیم برادرانی که یک راند تحمل کردند غرغرهای من رو و بنده را شرمنده محبتهای بی دریغشون و زحمتهای تمام نشدنیشون کردن
    - رامتین صادقی -حسین کرمانی-محسن گشتاسب - پژمان - سیر ممل -محمد آکنیس -محمد مامی19 -علی شجاعی- احسان الایت وار- احسان میشل ویلسون -مهدی سول- اکانتهای
    ( Koseh-gashtasb-adonis27-h.e.s.h.i-azyjoon-agenis21-alivsh-elite.war-soulriver-michelwillson (

ابتدا تشکر کنم از برادر دوست داشتنیم رضا خانداداش که کل این راند و حضور بنده به یمن حضورخودش بود نهایت تشکر و قدردانی رو دارم ازش انشالله زودتر سلامتی کاملش رو بدست بیاره , خوشحالم به قولی که بابت رنک 1 و 2 قبایل بهش دادم عمل کردم .

تشکر از هادی عزیزیان بابت اون حمایت روز 4 بازیش که خیلی تو درگیری اوایل راند کمکمون کرد وسط ویتنامی ها

تشکر از بزرگوار دوست داشتنی شهرام خان از بازیکنای قدیمی و باتجربه که بارها در سرورهای خارجی و عرب اقتخار حضور در کنارش رو داشتیم ، این راند هم با حضورش و وقتی که گذاشت ما رو مدیون محبتهای خودش کرد براش ارزوی شادی و موفیت روز افزون رو دارم .و دوست و هم بازی قدیمیم فرشاد هل فایر اکانت (ariyo..barzan)

جا داره تشکر کنم از دوست و بزرگوار دوست داشتنی سید کریم از بهترین فرمانرواهای ایران که لطف داشتند به بنده و افتخار داد بهمون این راند در کنارش بازی کردیم براش آرزوی سلامتی شادی و موفقیت در تمامی امور زندگیش رو دارم و تشکر میکنم از جابر عزیز((lastkiller) ) هم بازی سید کریم دوست و رفیق قدیمی که ممنون حضور گرمش باعث قوت قلب ما بود . اکانت .seyedkarim.

تشکر و سپاس ویژه از حسین ادولف داداش گلم و امیرحسین(dj_pashmak) بچه های اکانت ادولف a2lf_king_kabir که اولین ارگ سرور رو زدن و امتیازش برای ما بود.

تشکر از سجاد و همبازیهاش امین ایساتیس و محمد رضا : یکی از دوست داشتنی ترین های این راند که هم تو درگیری ها هم در انتهای راند در دویل کمک حال ما بود براش ارزوی موفقیت دارم بی نهایت لطف داشت به بنده و امیدوارم روزی بتونم جبران زحماتش رو انجام بدم اکانت (sajad72591 )

تشکر و سپاس از امیر عزیز دوست جدیدم که از ابتدای راند پا به پای ما در درگیریها کمک حال ما بود و حتی با 36 کیلو 45 کیلو زد ترگوند و انصافا چیزی کم نزاشت اکانت (optima007)

و تشکر ویژه از حضور دوست با تجربه ما ناصر عزیز روی اکانت ناصر تری ایکس که لطف داشتن به دعوت من پاسخ دادند و به جمع ما در قبیله شیراز پیوست ( naserxx)

جای تقدیر و تشکر داره از کیوان عزیز دوست و برادر گلم که علی رغم درگیری در سرور 6 دات کام همراه ما بود هماهنگیش فوق العاده بود این راند اکانت (ukase)

تشکر از محمد اسپایت عزیز یکی از بهترین پلیرهایی که دیدم بابت حضور گرمش در این راند بابت نقش مثبت در درگیریها و پیگریهاش اکانت ( shadow.of.darkness )

تشکر از علی اراگونر ومیلاد رد دراگون و محمد کینگ وار دوستان و همبازیهای قدیمیم که لطف داشتن و به دعوت من پاسخ مثبت دادن و حضورشون در این راند در درگیریها کمک حال ما بود . اکانت (eragonr )

تشکر از امیر دوست عزیزم و بابت پاسخ مثبت به دعوت ما و حسین دیکتاتور بابت حضور گرمش در این راند اکانت (khashm-ezhdeha )

تشکر از بچه های اکانت boldoozer که به دعوت ما پاسخ مثبت دادن و به ما ملحق شدن در راه رسیدن به هدفمون

تشکر از اردلان و ارسلان دوقلوهای دوست داشتنی که پشتیبان فنی کل بچه های ایران بودن در سرور 61 و نزاشتن ذره ای ناحقی بشه و پیگیریشون در جلوگیری از عدم تخلف بازیکنای خارجی نقش بسزایی در قهرمانی و نایب قهرمانی ما داشت
    اکانت (bestlove_for_u)

تشکر از دوستان دوست داشتنیم حامد شیلد و احسان رو اکانت (theshield3) بچه های قبیله I-R-I دن 60 و فرمانرواشون که به دعوت بنده پاسخ مثبت دادن و حضورشون باعث دلگرمی ما بود

تشگر از پوریا عزیز اتحادی دوست داشتنی رفیق قدیمی اکانت (lord_pooria)

تشکر از حسین صارمی عزیز که این راند برای اولین بار افتخار حضورش رو داشتیم به طور کامل کنارش و ازش مطالب زیادی یاد گرفتیم امیدوارم پاینده باشه و سلامت اکانت (hsaremi )

امین ام ام دی دوست عزیزی که این راند باعث شد افتخار اشنایی با ایشون رو داشته باشم اکانت mmd005

امیر عزیز که نهایت همکاری رو داشت وبه وقت ضرورت اضافه شد اکانت amirfotoukian70

تشکر از امین سرباز پارسی و سینا ای ار بابت حضورشون اکانت (سرباز پارسی )

تشگر از سپهر عزیز دوست خوبمون و ممنون بابت زحمتی که کشید اکانت sepehr188

و باقی دوستان عزیز اکانتهای

(cubase2--am00 - rezajanbozorgii-mehrdad_hi - -farshidjasemi -Single026.-danijun96 -گلادیاتور824-alpha8000- saharj24 -potato2000- 13676193 -north_army-rezasana-salahoddin_ayoobi- )

برای همه ارزوی موفقیت دارم .

ارادتمند شما فواد .
    ممد مامی نیستش فوآد جان ممد هشیه
    دن4 یکی از اکانت های قدیمیه که هیچ وقت یه راند کامل بزای نکرده
    یا وسط راند اومده
    یا تا اخر نبوده(آی لاو یو ممد:ایکس)
    مام که وقت بازی نداشتیم و شرمنده همه دوستان شدیم
    بعدشم که دوساعت وقت دشاتیم اکنتمون بن شد و هر اکی میرفتیم بن میشد...
    بعد راند 26 دن5 یه راند خاطره ساز دیگه رو از دست دادم..

ولی عیب نداره
    دیگه ما که بازیمون تموم شده
    فوقش راند اخر دن5

ولی به همه دوستان تبریک میگم
    همگی موفق و موعید باشید
    تــا ابــــد با مــداد قـــرمــــز رو قــلبم نوشـــتن
    زنـــده بــــاد جـــاودانگان ســـرخ و جــاودانه هایش

.
    .
    .

5. کاربر زیر از RainMan برای ارسال این پست تشکر کرده است:

f.n. (08-07-2015)

6. Top | #1133

پیشروی سطح: %25 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 301
    سطح
    16
    تشکر دریافتی
    1,157 بار در 775 پست

دستاورد ها:
    دوستی1000 امتیازیک سال ثبت نام
    نقل قول نوشته اصلی توسط lastkiller نمایش پست ها
    ممد از چه موقعي بازي رو شروع كردي؟چند ساله؟
    یادم نمیاد 7 سال پیش بود فکر کنم اره 7 سالی میشه 7 سال و خوردی تقریبا واسه چی
    جابر بازم چیزی زدی
    ˜”*°•♠MÀMAÐ KING.WAR♠•°*”˜
    ˜”*°•♠ KING...WAR♠•°*”˜
    یک سری از افراد فکر میکنن خیلی شاخن ولی وقتی ما میخوایم بزنیم چرا به هر دلیلی نیستند
    دیگه نمیدونم یا اسمشون رو اک نیست یا اک واگذار شده یا زرد میشن عجب ها

7. Top | #1134

پیشروی سطح: %48 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 105
    سطح
    9
    تشکر دریافتی
    144 بار در 75 پست

دستاورد ها:
    دوستییک سال ثبت نام1000 امتیاز
    سلام و وقت بخیر
    اول از همه تبریک میگم

تبریک رنک 1 شخصی به دوستان عزیزم رضا خانداداش - محسن دنی - مهدی 61 روی اکانت dani1421387
    زحمات زیادی کشیدن برای بدست آوردن رنک و واقعا گل کاشتند یک خسته نباشید تقدیمشون که واقعا فوق العاده بودن

تبریک رنک 2 شخصی به دوستان عزیزم مهاجم هر هفته راند و دویلهای خوبی که زدند : ابی - میلاد - و علی الخصوص پویا بیات و افشین دارک مستر هم بازیهای قدیمیم و حسن فرمانروا لرستان روی اکانت a0012

تبریک رنک 3 شخصی به دوستان عزیز و دوست داشتنیم برادرانی که یک راند تحمل کردند غرغرهای من رو و بنده را شرمنده محبتهای بی دریغشون و زحمتهای تمام نشدنیشون کردن
    - رامتین صادقی -حسین کرمانی-محسن گشتاسب - پژمان - سیر ممل -محمد آکنیس -محمد مامی19 -علی شجاعی- احسان الایت وار- احسان میشل ویلسون -مهدی سول- اکانتهای
    ( Koseh-gashtasb-adonis27-mami19-azyjoon-agenis21-alivsh-elite.war-soulriver-michelwillson (

ابتدا تشکر کنم از برادر دوست داشتنیم رضا خانداداش که کل این راند و حضور بنده به یمن حضورخودش بود نهایت تشکر و قدردانی رو دارم ازش انشالله زودتر سلامتی کاملش رو بدست بیاره , خوشحالم به قولی که بابت رنک 1 و 2 قبایل بهش دادم عمل کردم .

تشکر از هادی عزیزیان بابت اون حمایت روز 4 بازیش که خیلی تو درگیری اوایل راند کمکمون کرد وسط ویتنامی ها

تشکر از بزرگوار دوست داشتنی شهرام خان از بازیکنای قدیمی و باتجربه که بارها در سرورهای خارجی و عرب اقتخار حضور در کنارش رو داشتیم ، این راند هم با حضورش و وقتی که گذاشت ما رو مدیون محبتهای خودش کرد براش ارزوی شادی و موفیت روز افزون رو دارم .و دوست و هم بازی قدیمیم فرشاد هل فایر اکانت (ariyo..barzan)

جا داره تشکر کنم از دوست و بزرگوار دوست داشتنی سید کریم از بهترین فرمانرواهای ایران که لطف داشتند به بنده و افتخار داد بهمون این راند در کنارش بازی کردیم براش آرزوی سلامتی شادی و موفقیت در تمامی امور زندگیش رو دارم و تشکر میکنم از جابر عزیز((lastkiller) ) هم بازی سید کریم دوست و رفیق قدیمی که ممنون حضور گرمش باعث قوت قلب ما بود . اکانت .seyedkarim.

تشکر و سپاس ویژه از حسین ادولف داداش گلم و امیرحسین(dj_pashmak) بچه های اکانت ادولف a2lf_king_kabir که اولین ارگ سرور رو زدن و امتیازش برای ما بود.

تشکر از سجاد و همبازیهاش امین ایساتیس و محمد رضا : یکی از دوست داشتنی ترین های این راند که هم تو درگیری ها هم در انتهای راند در دویل کمک حال ما بود براش ارزوی موفقیت دارم بی نهایت لطف داشت به بنده و امیدوارم روزی بتونم جبران زحماتش رو انجام بدم اکانت (sajad72591 )

تشکر و سپاس از امیر عزیز دوست جدیدم که از ابتدای راند پا به پای ما در درگیریها کمک حال ما بود و حتی با 36 کیلو 45 کیلو زد ترگوند و انصافا چیزی کم نزاشت اکانت (optima007)

و تشکر ویژه از حضور دوست با تجربه ما ناصر عزیز روی اکانت ناصر تری ایکس که لطف داشتن به دعوت من پاسخ دادند و به جمع ما در قبیله شیراز پیوست ( naserxx)

جای تقدیر و تشکر داره از کیوان عزیز دوست و برادر گلم که علی رغم درگیری در سرور 6 دات کام همراه ما بود هماهنگیش فوق العاده بود این راند اکانت (ukase)

تشکر از محمد اسپایت عزیز یکی از بهترین پلیرهایی که دیدم بابت حضور گرمش در این راند بابت نقش مثبت در درگیریها و پیگریهاش اکانت ( shadow.of.darkness )

تشکر از علی اراگونر ومیلاد رد دراگون و محمد کینگ وار دوستان و همبازیهای قدیمیم که لطف داشتن و به دعوت من پاسخ مثبت دادن و حضورشون در این راند در درگیریها کمک حال ما بود . اکانت (eragonr &nbsp

تشکر از امیر دوست عزیزم و بابت پاسخ مثبت به دعوت ما و حسین دیکتاتور بابت حضور گرمش در این راند اکانت (khashm-ezhdeha &nbsp

تشکر از بچه های اکانت boldoozer که به دعوت ما پاسخ مثبت دادن و به ما ملحق شدن در راه رسیدن به هدفمون

تشکر از اردلان و ارسلان دوقلوهای دوست داشتنی که پشتیبان فنی کل بچه های ایران بودن در سرور 61 و نزاشتن ذره ای ناحقی بشه و پیگیریشون در جلوگیری از عدم تخلف بازیکنای خارجی نقش بسزایی در قهرمانی و نایب قهرمانی ما داشت
    اکانت (bestlove_for_u)

تشکر از دوستان دوست داشتنیم حامد شیلد و احسان رو اکانت (theshield3) بچه های قبیله I-R-I دن 60 و فرمانرواشون که به دعوت بنده پاسخ مثبت دادن و حضورشون باعث دلگرمی ما بود

تشکر از حسین صارمی عزیز که این راند برای اولین بار افتخار حضورش رو داشتیم به طور کامل کنارش و ازش مطالب زیادی یاد گرفتیم امیدوارم پاینده باشه و سلامت اکانت (hsaremi &nbsp

امین ام ام دی دوست عزیزی که این راند باعث شد افتخار اشنایی با ایشون رو داشته باشم اکانت mmd005

(cubase2--am00 - rezajanbozorgii-mehrdad_hi - -farshidjasemi -Single026.-danijun96 -گلادیاتور824-alpha8000- saharj24 -potato2000- 13676193 -north_army-rezasana-salahoddin_ayoobi- )

ارادتمند شما فواد .
    ما ک کاری نکردیم داداش همه زحماتشو شما کشیدی و بچه های دیگه
    تبریک مجدد :X

اگـه شاخی شَـکّ ندارم که گـاوی... اگه فکر میکنی خیلی بالایـی بیزحمت یه چندتـا موز بنداز پایین ... اگـه شیـری با کیکمیخوریـمـت ... اگه پرچمت بالاسـت بیزحمت دستـمالـو بگیر پـــرچــــم مارو هم تمیـز کُن

8. کاربر زیر از AGeNiS1 برای ارسال این پست تشکر کرده است:

f.n. (08-07-2015)

9. Top | #1135

پیشروی سطح: %11 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 448
    فعالیت کل: %2.0
    سطح
    22
    تشکر دریافتی
    2,300 بار در 1,232 پست

دستاورد ها:
    دوستیدستآورد تگ - درجه 1تگر حرفه ای!بیش فعالاولین گروه
    نشان ها:
    نشان تقویم
    مبااااارکهههههههههههه
    به جهنم !!!! نمردیم و معنی اعتدال را از زبان جناب سرهنگ شنیدیم خون دادین جون دادین به جهنم !!!

10. 3 کاربر از AMB313 عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

0012a (08-08-2015),f.n. (08-08-2015),khandadash (08-08-2015)

11. Top | #1136

پیشروی سطح: %37 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 318
    سطح
    25
    تشکر دریافتی
    2,309 بار در 1,598 پست

دستاورد ها:
    دوستیبیش فعالدستآورد تگ - درجه 25000 امتیازیک سال ثبت نام
    سلام و وقت بخیر
    اول از همه تبریک میگم

( Koseh-gashtasb-adonis27-mami19-azyjoon-agenis21-alivsh-elite.war-soulriver-michelwillson (

تشکر از علی اراگونر ومیلاد رد دراگون و محمد کینگ وار دوستان و همبازیهای قدیمیم که لطف داشتن و به دعوت من پاسخ مثبت دادن و حضورشون در این راند در درگیریها کمک حال ما بود . اکانت (eragonr )

تشکر از امیر دوست عزیزم و بابت پاسخ مثبت به دعوت ما و حسین دیکتاتور بابت حضور گرمش در این راند اکانت (khashm-ezhdeha )

اکانت (bestlove_for_u)

تشکر از حسین صارمی عزیز که این راند برای اولین بار افتخار حضورش رو داشتیم به طور کامل کنارش و ازش مطالب زیادی یاد گرفتیم امیدوارم پاینده باشه و سلامت اکانت (hsaremi )

ارادتمند شما فواد .
    تبریک به خودت

ما که هرکاری کردیم وظیفه بود
    ✯✯✯ دوستی کلام زیباییست...هرکس درکش کرد...ترکش نکرد ✯✯✯

12. کاربر زیر از Return…Of…WarrioR برای ارسال این پست تشکر کرده است:

f.n. (08-09-2015)

13. Top | #1137

پیشروی سطح: %99 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 2
    فعالیت کل: %2.0
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    364 بار در 194 پست

دستاورد ها:
    دوستییک سال ثبت نام1000 امتیاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط khandadash نمایش پست ها
    سلام
    خب راند 18 سرور 61 هم به پایان رسید ( فردا تمام میشه)
    به دلیل اینکه من فردا نیستم به همین دلیل الان این پست را میزارم
    در اینجا یک تشکر ویژه بکنم از تک تک دوستان
    اول از همه اکانت
    007optima
    که امیر و کامیاب روی اکانت بودند
    اکانت .f.n
    (foad, pejman adonis27, sir mamal ,alivash, mohsen gashtasb , mohammad mami , mohammad agenis1 , ramtin sadeghi, hossein kermani) و بقیه افرادی بودن و من خبر ندارم
    این دوتا اکانت اول راند وسط درگیری بودند و دستشون درد نکه خیلی خوب عمل کردند
    خسته نباشید میگم به بازیکنای جفت اکانت ها خیلی لطف کردید این راند کمک کردید و رنک 3 شخصی هم مبارکتون باشه
    و تشکر ویژه از
    saharj24
    خیلی خیلی ممنون
    واقعا این راند من فکر نمیکردم شما ادامه بدید و اولین ارگ 10 را برای ما بزنید
    وقتی صبح اومدم و دیدم شما اکاننتون امتیاز ارگ داده به کلی هنگ کردم
    واقعا کاری که کردید ارزش داشت و خیلی ممنون از شما و افرادی که برای اکانتتون به صورت جانشین بازی میکردند
    این راند خوشحال شدم شما هم در جمع ما بودید
    و اکانت
    a2lf_king_kabir
    تشکر از حسین آدولف که با اینکه وقت نداشت درگیر بود و من هرچی اصرار میکردم و حسین میگفت نه ولی بالاخره اومد و کمک کرد دستش درد نکنه حسین هم اولین ارگ قبیله شیراز را زد خسته نباشی مرد و یک تشکر هم از هم اکانتیت باید بشه که اگه نبود اکانت حسین خیلی وقت پیش میرفت بیکاری
    از امیرحسین با اکانت
    dj_pashmak
    در انجمن حضور داره تشکر میکنم که این راند شما هم در کنار ما بودی و کمک حسین آدولف کردی پس یعنی کمک ما کردی
    و اکانت بعدی اکانت 0012a
    ابی و hassan.ir,esi.tiger,afshin dark.master,M I L A D
    هم تشکر میکنم واقعا این راند کلی زحمت کشیدید
    کلی نجیب بازی کردید و قلعه دزدیدید و روی اکانت دوستان به عنوان جانشین بودید
    خیلی ممنون که در کنار ما بودید
    من روزی که ابی گفت میام ولی معلوم نیست باشم یا نه پیش خودم گفتم شب اول استارت میزنه میره فرداش میاد کم کم تا روز چهارم دیگه بیخیال بازی میشه ولی واقعا خیلی خوب عمل کردی و برای خودت تگ جور کردی و حسابی کمک کردی از خودت و همبازی هات تشکر میکنم که بودید و کمک کردید و رنک2 شخصی هم مبارکت باشه
    اکانت betslove_for_u
    که بازیکناش دوقلوهای افسانه ای ارسلان اردلان و محمد دارک شادو و یک روز هم مرتضی رضایی روی اکانتشون دیده شد تشکر میکنم که این راند در کنار ما بودید
    باعث خوشحالی من و بقیه بودید که یکی از جمع فسیل ها این راند اومد و توی اون سرور با ماها بازی کردند
    اکانت shadow.of.darkness
    تشکر میکنم از محمد اسپایت ( کسایی نمیشناسن محمد بلک ساتان مدیر فعلی انجمن) و فرزاد iran.ir
    که این راند زحمت کشیدند برای قبیله و افتخار دادند و اومدن بازی کردن
    این دوتا هم از فسیلای خانوارز بودن و بازی درکنارشون افتخاری بود
    دمتون گرم که این راند اومدید و بازی کردید
    اکانت بعدی
    sajad72591
    که بازیکناش سجاد و محمد رضا و چند روزی amin isatis بود
    تشکر میکنم واقعا این اکانت توی درگیری ها زیاد کمک کرد
    هر زمان از سجاد هر کاری توی درگیری ها خواستیم انجام بده نه نگفت
    واقعا این راند حسابی حال دادی سجاد
    همیشه موفق باشی
    اکانت بعدی اکانت
    khashm-ezhdeha
    بازیکنای ااکانت محمد با اکانت کوروش-کبیر و حسین دیکتاتور بودن تشکر میکنم
    این اکانت هم اوایل راند توی درگیری ها بود و خوب تونست خودش رو بالا بکشه
    مرسی از شما دوستان
    یکی دیگه از اکانتای فسیل این راند hsaremi بود
    که وقتی گفتم بیاد بازی کنه بهم جواب نه نداد و اوایل بی حس بود نسبت به بازی ولی بعد چند روز حسابی چسبید به بازی و قلعه دزدید و نجیب زد
    کلی لطف کردی داش حسین که این راند افتخار دادی و اومدی بازی کردی گرچه حسین ترک کمکت کرد ولی میدونم اکثر تایم انلاینی اکانت با خودت بود
    دستت درد نکنه مرد این راند خاطره خوبی ساختی
    مخصوصا دوئلات
    اکانت بعدی
    eragonr
    تا جایی اطلاع دارم علی آقا صاحب اکانت و محمد کینگ وار و میلاد دراگون روی این اکانت زحمت کشیدند
    دستتون درد نکنه
    کلی نجیب و قلعه زدید و چندتا بازیکن از بازی خارج کردید
    ممنون که این راند در کنار ما بودید
    همیشه موفق باشید
    از اکانت های
    mehrdad_hi
    boldoozer
    salahoddin_ayoobi
    alpha8000
    lord_pooria
    sepehr188
    تشکر میکنم با اینکه وقت نداشتند و شرایط سختی داشتند با ما تا آخر راند بازی را ادامه دادند و ارگ زدند و باعث رنک1 قبیله شدند
    از دوستان خوبم کیوان
    ukase
    amirfotoukian( amir , saeed khankocholo) ,
    mmd005
    هم تشکر میکنم که ازشون خواستم استارت بزنند و توی قبیله شیراز بازی کنند تا قبیله به رنک2 برسه و قبول کردند و بازی کردند خیلی ممنون که این راند هم در کنار ما بودید همتون خسته نباشید
    همچنین naserxx و تگش امید2020 تشکر میکنم
    و اکانت .seyedkarim
    که جابر(lastkiller)
    و سید این راند در کنار هم بازی کردند قبیله شیراز را به رنک 2 رساندند تشکر میکنم راند خوبی بود خوشحال شدم از آشناییتون
    یک تشکر میکنم از دوستانی که مجبور شدند از جمع ما بروند
    اکانت شهرام خان که شخص شهرام خان و فرشاد هل فایر روی اکانت بودند و از شانس بدشون وقتشون یاری نکرد تا باقی راند را در کنار ما باشند
    همچنین اکانت هادی عزیزیان که لطف کرد اومد و یک هفته بازی کرد و توی این مدت توی درگیری ها با ارتش و حمایتش به بچه ها خیلی کمک کرد
    اکانت moez_ir
    که شخص خود معز نبود ولی از بازیکنی که روش بود و همچنین ali_ghlich تشکر میکنم که توی همین مدت کمی هم که بودند تا جایی تونستند کمک کردند
    از امین سرباز پارسی و سینا ای ار و محمد حسین و میلاد خان هم تشکر میکنم که این راند با اکانت cubase2 در کنار ما بودند در این بین حمید گنجی پور زشتو هم قبل ریست اکانت امیر سرباز پارسی کمکش میکرد
    خیلی ممنون از شما دوستان
    همچنین از اکانت هایی که آشنایی باهاشون ندارم ولی توی قبیله شیراز مشغول بودند و توانستند رنک2 قبایل را بگیرند تشکر میکنم و اسمشان در پایین ذکر شده
    00am00
    .Single026.
    danijun96
    theshield3
    گلادیاتور824
    potato2000
    13676193
    north_army
    rezasana
    و اما در آخر تشکر میکنم از محسن dani1421387 و مهدی61 که این راند من رو روی اکانتشون تحمل کردند و یک راند دیگه هم با هم بازی کردیم و به پایان رساندیم
    مهدی داداش خسته نباشی دوباره این راند کلی زحمت کشیدی و خسته شدی حسابی شرمنده نشد درست حسابی کمکتون کنم
    رنک1 مبارک صاحب اکانت یعنی محسن و کسی که همه زحمتش رو کشید یعنی مهدی 61
    مبارکتون باشه
    و اگه در این بین اسمی از کسی جا افتاده ببخشید من حافظم در همین حد یاری میکرد
    اگه اسمی جا افتاده حتما همینجا اعلام کنید
    پرونده بازی مهدی 61 و محسن و من هم همینجا بسته میشه
    دیگه احتمالش 0.0000000001% هست که ما یک راند کامل بازی کنیم
    هم اینکه خانوارز ورژن هاش با ما سازگاری نداره هم دیگه ماها کشش نداریم
    ولی سعی میکنیم هر چند وقت یکبار یک استارت یک هفته ای داشته باشیم تا خانوارز دلش نشکنه
    خب دوستان خوشحال شدم این راند در کنار همه شما بازی کردم تجربه خوبی بود و دورهمی خیلی عالی
    خاطرات خوبی ساختیم
    رنک 1 قبایل را به قبیله glory.of.iran

رنک 2 را به قبیله shiraz

و به کل ایرانی ها تبریک میگم

همگی همیشه موفق و سالم باشید

درود منم همه اینایی که رضا گفت خخخ

باعث افتخارم بود در کنار محمد اسپایت بازی کردن کلی چیزای جدید ازش یاد گرفتم

تبریک ویژه به کل بچه های ایران رنک قبیله و شخصی دمتون گرم

- - - - - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Black.Satan نمایش پست ها
    ایول )) 2 هفته فیکس اکانتم فعالیتی نداشت اخرش شدم رنک 23 ))
    هووووووووورا بالاخره اسمم توی 50 تای اول ثبت میشه
    خخخخخخخخخخخ

اره والا
    تغییرو از خودمون شروع کنیم

قبل از اینکه از خدامون بخوایم

14. 3 کاربر از Iran.ir عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

0012a (08-09-2015),khandadash (08-09-2015),lida (08-09-2015)

15. Top | #1138

پیشروی سطح: %61 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 156
    سطح
    19
    تشکر دریافتی
    3,542 بار در 1,728 پست

دستاورد ها:
    مشاور1000 امتیازیک سال ثبت نام
    بالاخره منم برگشتم
    از دیروز اومدم ولی حالی نبود بخونم
    باز هم از همه تشکر میکنم که این راند رو با ما سپری کردن
    در آخر تشکر ویژه از سینا وودی دارم
    خیلی مرد بودی 24 ساعت توی گروه ما بودی پیاما رو میدیدی صدات در نمیومد وسوسه شی بیایی بازی
    کلا هنگ کرده بودم چرا هیچی هم نمیگی
    جدیدا برگشته با مهدی برنامه ریختن من رو معتاد کنن
    ولی من فعلا زیر بار این حرفا نمیرم
    مهدی از خدا بترس
    ♔ ♕ ♚ ♛بازنشسته خانوارز♔ ♕ ♚ ♛
    یک زمانی تمام افتخارم این بود نمیتونم خانوارز رو رها کنم دلش میشکنه من برم
    اما حالا باشه برای نسل جدید
    به ما نخورد بهش 'بر' خورد !

این روزهــا...!! هر جایی را که نگاه می کنم...!! پـــــــــر است...!! ... از وجود ِ آدم های بی وجــــود ...!

16. 4 کاربر از khandadash عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

amin.kz007 (08-09-2015),dani1421387 (08-09-2015),f.n. (08-09-2015),RainMan (08-09-2015)

17. Top | #1139

پیشروی سطح: %37 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 318
    سطح
    25
    تشکر دریافتی
    2,309 بار در 1,598 پست

دستاورد ها:
    دوستیبیش فعالدستآورد تگ - درجه 25000 امتیازیک سال ثبت نام
    اینم یه عکس از اوایل راند

کسایی تو این عکس هستن که هرکدوم به دلایلی نتونستن ادامه بدن

✯✯✯ دوستی کلام زیباییست...هرکس درکش کرد...ترکش نکرد ✯✯✯

18. 7 کاربر از Return…Of…WarrioR عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

0012a (08-09-2015),amin.kz007 (08-09-2015),dani1421387 (08-09-2015),elite.war (05-07-2018),f.n. (08-09-2015),khandadash (08-09-2015),M I L A D (08-09-2015)

صفحه 114 از 114 نخستنخست ... 1464104112113114

کلمات کلیدی این موضوع