• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: لومیا 840، لومیا 940 و لومیا 940XL مجهز به ویندوز ۱۰ موبایل تا پایان امسال معرفی می*شوند

1. Top | #1

پیشروی سطح: %72 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 113
    فعالیت کل: %2.0
    سطح
    20
    تشکر دریافتی
    1,324 بار در 690 پست

دستاورد ها:
    دوستییک سال ثبت نام

لومیا 840، لومیا 940 و لومیا 940XL مجهز به ویندوز ۱۰ موبایل تا پایان امسال معرفی می*شوند

به تازگی اخباری مبنی بر معرفی لومیا 940 و لومیا 940 ایکس ال طی ماه*ها پیش رو منتشرشده که نه تنها بر گزارشات پیشین مهر تایید می*زنند، بلکه خبر از لومیا 840 هم می*دهند. طبق این اخبار پرچمداران بعدی مایکروسافت لومیا 940 و لومیا 940 ایکس ال هستند و خبری از لومیا 950 و لومیا 950 ایکس ال نخواهد بود.

لومیا 840 نیز تا پایان سال میلادی جاری و پس از معرفی پرچمداران مایکروسافت که در بالا به آن*ها اشاره کردیم به بازار عرضه خواهد شد. نکته دیگر این است که هر سه گوشی هوشمند ذکر شده دارای دکمه*هایی روی نمایشگر خواهند بود و دکمه*های لمسی خازنی حذف خواهند شد.

طبق شایعات لومیا 940 مجهز به نمایشگر ۵.۲ اینچی، پردازنده اسنپدراگون ۸۰۸ با ۳ گیگابایت رم خواهد بود. این گوشی هوشمند دارای ۳۲ گیگابایت حافظه*ی داخلی خواهد بود و از کارت حافظه*ی خارجی هم پشتیبانی می*کند. این گوشی هوشمند به دوربین ۲۰ مگاپیکسلی در پشت و دوربین ۵ مگاپیکسلی در جلو مجهز خواهد بود.

لومیا 940 ایکس ال کاملا مشابه لومیا 940 خواهد بود با این تفاوت که لومیا 940 ایکس ال از نمایشگر ۵.۷ اینچی با رزولوشن QHD و پردازنده اسنپدراگون ۸۱۰ بهره می*برد.

هر دو گوشی از ویژگی کانتینیوم مایکروسافت از طریق لوازم جانبی مورد نیاز پشتیبانی می*کنند، دارای قابلیت شارژ بی* سیم هستند، ضخامت ۷ تا ۸ میلیمتری دارند و از پلی کربنات ساخته می*شوند. اگر چه منابع خبری از معرفی لومیا 840 تا پایان سال میلادی جاری اطمینان دارند، ولی هنوز مشخصات لومیا 840 بطور دقیق مشخص نشده است. نظر شما در مورد پرچمداران جدید مایکروسافت چیست؟

zoomit resources
    تو یه طوفان من جزیره
    من ناپلئون تو دِزیره
    جز تو کی میتونست از من
    همه دنیا رو بگیره

خدایا اینترنت ما رو اوکی کن دوباره برگردیم به بازی عین سابق بشینیم 20 ساعت بازی کنیم الهی امین

2. 2 کاربر از f.n. عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

rezajoooon (08-03-2015),SaeedRelax (08-02-2015)

3. Top | #2

پیشروی سطح: %36 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 194
    فعالیت کل: %0
    سطح
    11
    تشکر دریافتی
    88 بار در 56 پست

دستاورد ها:
    1000 امتیازدوستیسه ماه فعالیت
    nokia
    میگن قراره گوشی بزنه ولی نه مثل قبل با تولید خودش , طراحی و نظارت کیفیت می کنه

4. کاربر زیر از Sparrow برای ارسال این پست تشکر کرده است:

f.n. (08-05-2015)

5. Top | #3

پیشروی سطح: %72 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 113
    فعالیت کل: %2.0
    سطح
    20
    تشکر دریافتی
    1,324 بار در 690 پست

دستاورد ها:
    دوستییک سال ثبت نام
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sparrow نمایش پست ها
    nokia
    میگن قراره گوشی بزنه ولی نه مثل قبل با تولید خودش , طراحی و نظارت کیفیت می کنه
    آخر میزان فروشش خیلی پایین آمده به نسبت اپل و سامسونگ و شرکت*ها چینی نمیصرفه براش
    تو یه طوفان من جزیره
    من ناپلئون تو دِزیره
    جز تو کی میتونست از من
    همه دنیا رو بگیره

خدایا اینترنت ما رو اوکی کن دوباره برگردیم به بازی عین سابق بشینیم 20 ساعت بازی کنیم الهی امین