• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 45

موضوع: استارت قبیله persian army سرور 6دات کام

1. Top | #1

پیشروی سطح: %72 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 113
    فعالیت کل: %2.0
    سطح
    20
    تشکر دریافتی
    1,324 بار در 690 پست

دستاورد ها:
    دوستییک سال ثبت نام

استارت قبیله persian army سرور 6دات کام

استارت قبیله persian army سرور 6دات کام
    شروع راند هفته پیش سه شنبه بوده مییتونید استارت بزنید یا بیاید رو اکانت بچه ها
    عزیزان ایرانی که تایم بازی دارند هنوز فرصت هست هم برای شروع استارت و بازی هم اینکه بتوانند بیان کمک دوستان رو اکانتهاشونپالان بیشتر اکانتها نیزا به هم بازی داره
    وقت دارید حتما بیاید ویتنامی ها هم هستن 7 8 تا اکانتشون راند خوبی میشه
    منتظر اعلام امادگیتون هستیم

- - - - - - - - - -

تو یه طوفان من جزیره
    من ناپلئون تو دِزیره
    جز تو کی میتونست از من
    همه دنیا رو بگیره

خدایا اینترنت ما رو اوکی کن دوباره برگردیم به بازی عین سابق بشینیم 20 ساعت بازی کنیم الهی امین

2. 2 کاربر از f.n. عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

666 (08-23-2015),SaeedRelax (08-05-2015)

3. Top | #31

پیشروی سطح: %46 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 162
    فعالیت کل: %0
    سطح
    12
    تشکر دریافتی
    117 بار در 65 پست
    دستاورد ها:
    دوستی1000 امتیازیک سال ثبت نام
    نقل قول نوشته اصلی توسط f.n. نمایش پست ها

هفته بعد تمام میشه
    ..
    خوبه ایول ..موفق باشید..
    منم یه زمانی بین المللی 6 و 8 بودم همه دوستام الان دارن به نوه هاشون خانوارز یاد میدن...فقط این سید مجید مونده اونم میخوایم با فیدبک سرور 6 هماهنگ کنیمش دیگه اکانتشو ببره تو بازکنای باز نشسته نتونه بیاد ..
    یه بازیکنی هم تو سرور 8 بین المللی جا مونده به اسم پارتیزان بیچاره جنگ 4 ساله تموم شده هنو داره با ویتنامیها تو بیابونا میجنگه من واقغا نگران این 2 نفر هستم از مدیرت سایت تقاضا مندم یه تیم ویژه برای تفحص و پیدا کردن وباز گرداندن این 2 دلاور کشورمون ترتبیب بدن واین 2 عزیزو بخاک مام وطن برگردونن...بیچاره ها از وسایل ارتباط جمعی بدور بودن خبر اتمام جنگ رو دریافت نکردن وهنوز در سنگرهای خودشون موندن ودفاع میکنن..((یه چندتا ژاپنی هم بودن بعد از جنگ جهانی تا 20 سال تو یه جزیره هنو فک میکردن جنگ هستش و هر روز با تفنگاشون میرفتن به مزرعه)) اینا هم همونطوری شدن..
    ((البته سنه 1213 جنگ روسا با عثمانی از طرف ایران یه 80 نفری هم رفتیم سرور بلغارستان فردای روز استارت نمیدونم چی شد از 80 نفر 75 نفر فارم شدن 3 نفر زدن بیکاری 2 نفرم مریض شدن خلاصش صب روز 2 شروع راند همه 80 نفر ری استارت کردن وهیشکی تو قبیله ایرانیا نیود انگار اصلا از اول بدنیا نیومده بودن))این بود خاطره من از بزرگترین فراخوان بازکنای ایرانی به سرور خارجی..
    ویرایش توسط 666 : 08-23-2015 در ساعت 03:15 PM

4. 4 کاربر از 666 عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

f.n. (08-23-2015),حدیث (08-29-2015),Return…Of…WarrioR (08-23-2015),SHIELD (08-23-2015)

5. Top | #32

پیشروی سطح: %99 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 2
    سطح
    14
    تشکر دریافتی
    370 بار در 235 پست

دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت1000 امتیازبیش فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط 666 نمایش پست ها
    ..
    خوبه ایول ..موفق باشید..
    منم یه زمانی بین المللی 6 و 8 بودم همه دوستام الان دارن به نوه هاشون خانوارز یاد میدن...فقط این سید مجید مونده اونم میخوایم با فیدبک سرور 6 هماهنگ کنیمش دیگه اکانتشو ببره تو بازکنای باز نشسته نتونه بیاد ..
    یه بازیکنی هم تو سرور 8 بین المللی جا مونده به اسم پارتیزان بیچاره جنگ 4 ساله تموم شده هنو داره با ویتنامیها تو بیابونا میجنگه من واقغا نگران این 2 نفر هستم از مدیرت سایت تقاضا مندم یه تیم ویژه برای تفحص و پیدا کردن وباز گرداندن این 2 دلاور کشورمون ترتبیب بدن واین 2 عزیزو بخاک مام وطن برگردونن...بیچاره ها از وسایل ارتباط جمعی بدور بودن خبر اتمام جنگ رو دریافت نکردن وهنوز در سنگرهای خودشون موندن ودفاع میکنن..((یه چندتا ژاپنی هم بودن بعد از جنگ جهانی تا 20 سال تو یه جزیره هنو فک میکردن جنگ هستش و هر روز با تفنگاشون میرفتن به مزرعه)) اینا هم همونطوری شدن..
    ((البته سنه 1213 جنگ روسا با عثمانی از طرف ایران یه 80 نفری هم رفتیم سرور بلغارستان فردای روز استارت نمیدونم چی شد از 80 نفر 75 نفر فارم شدن 3 نفر زدن بیکاری 2 نفرم مریض شدن خلاصش صب روز 2 شروع راند همه 80 نفر ری استارت کردن وهیشکی تو قبیله ایرانیا نیود انگار اصلا از اول بدنیا نیومده بودن))این بود خاطره من از بزرگترین فراخوان بازکنای ایرانی به سرور خارجی..
    ایشاالله من راندام تموم بشه یه سری به اون دنیاها میزنم
    برای تفحص خخخ
    یه بازکن عالی قبل از اینکه یه بازیکن عالی باشد یه سیاست مدار عالی است
    ( مهرزاد)

6. Top | #33

پیشروی سطح: %77 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 23
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    168 بار در 115 پست

دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت500 امتیاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط 666 نمایش پست ها
    ..
    خوبه ایول ..موفق باشید..

7. Top | #34

سطح
    12
    تشکر دریافتی
    117 بار در 65 پست
    دستاورد ها:
    نقل قول نوشته اصلی توسط saruman نمایش پست ها
    .
    خوب یه توضیحی بدم راجب این فراخوان سرور بلغارستان اولا صفحه فراخوان الان تو فروم موجوده البته تو قسمت تاپیکهای بسته شده یه سرچی بزنید پیدا میکنید و با خوندنش علاوه بر انبساط خاطر و خنده عبرتها میاموزید.حتما برید پیدا کنید.دوما این سرور۵ بلغارستان فک کنم اولین سرور بازی خانوارز ۱۰ ایکس بوده یا یه همچین چیزی چون همه بازیکنای خانوارز که تو مراسم افتتاح بازی تو سوفیا بودن بیرحما جم شده بودن تو این سرور نمونش یکی اخر روز اول بازی قصر داشت روز دومم قصر ۲. یا مثلا قبیله هاشون هماهنگ کرده بودن اول بازی با همون ۱۰۰ تا کمان کوتاهشون ۱۰ نفری مارش چندگانه زدن رو قلعه های ما بعد نیم ساعت از شروع بازی رو قلعه هر کدوممون ۵ تا مارش با ۱۰۰ کموندار بود وقت ندادن یه دیوار۱ بزنیم جلوشون !! خلاصش خیلی جای خفنی بود..نه اینکه بازیشون بهتر بود واسه اینکه کلا استراژدی بازیشون فرق داشت و یه مدل خاص خودشون بود..بازی دایمی تو سرور ایران این نقص رو داره چون همه از هم یاد میگیرن خوندن دست حریف اسونه ولی تو سرورهای خارجی هر چقد تجربه داشته باشی بازم اکثر حرکات بقیه واست ناشناختس و عکس العمل در برابرشون سخته.واسه همین عاشق بازی تو سرورهای خارجیم چون یه چیزا میبینی که قطعا تو سرورهای ایرانی نمیبینی و داشتن یه قبیله و دوستان خوب خیلی بهت حال میده و حس جنگ واقعی رو تو بازی بی احساس و بیعاطفه خارجیها خوب درک میکنی..بهر روی جای تموم بازیکنای خوب سرورهای خارجی بخیر..حداقل اسم ایران رو خیلی از راندها موند. و ازین به بعد هم میمونه...
    ویرایش توسط 666 : 08-23-2015 در ساعت 05:59 PM

8. 2 کاربر از 666 عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

f.n. (08-23-2015),saruman (08-23-2015)

9. Top | #35

سطح
    12
    تشکر دریافتی
    117 بار در 65 پست
    دستاورد ها:
    یه خاطره دیگه از نبوغ و شاهکارهای بازیکنای خودمون بگم نمیدونم کدوم شیره پاک خورده ای رفته بو تموم سرور های خارجی رو گشته بود تو سرور هلند یه دنیایی پیدا کرده بود همش ۳۰ تا بازیکن فعال داشت.بعد اینا چند راند جم شدن رفتن اونجا ۲ تا قبیله درست کردن تموم راند به هم حمله دوستانه میکردن یا همو غارت میکردن خلاصش اینجام یه چند راندی رنک فردی و قبیله و شوالیه و هفتگی فقط دست این ۱۰ تا بازیکن ایرانی بود!!!!!.واسه فعلا بسه بقیه خاطرات بعدا....
    ویرایش توسط 666 : 08-23-2015 در ساعت 06:26 PM

10. 2 کاربر از 666 عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

f.n. (08-23-2015),saruman (08-23-2015)

11. Top | #36

پیشروی سطح: %25 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 301
    سطح
    16
    تشکر دریافتی
    1,157 بار در 775 پست

دستاورد ها:
    دن 6 کام یه روزی یکی از برترین سرور های خانوارز بود و برترین ها توش بودن واقعا
    یادش به خیر
    ............................................
    ˜”*°•♠MÀMAÐ KING.WAR♠•°*”˜
    ˜”*°•♠ KING...WAR♠•°*”˜
    یک سری از افراد فکر میکنن خیلی شاخن ولی وقتی ما میخوایم بزنیم چرا به هر دلیلی نیستند
    دیگه نمیدونم یا اسمشون رو اک نیست یا اک واگذار شده یا زرد میشن عجب ها

12. 2 کاربر از KING.1 عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

666 (08-23-2015),saruman (08-23-2015)

13. Top | #37

سطح
    20
    تشکر دریافتی
    1,324 بار در 690 پست

دستاورد ها:
    دوستییک سال ثبت نام
    2 روز تا پایان راند
    تو یه طوفان من جزیره
    من ناپلئون تو دِزیره
    جز تو کی میتونست از من
    همه دنیا رو بگیره

خدایا اینترنت ما رو اوکی کن دوباره برگردیم به بازی عین سابق بشینیم 20 ساعت بازی کنیم الهی امین

14. Top | #38

پیشروی سطح: %15 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 256
    فعالیت کل: %4.0
    سطح
    12
    تشکر دریافتی
    648 بار در 435 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت1000 امتیاز
    یکی عکس رنکینگو بزاره

15. Top | #39

سطح
    20
    تشکر دریافتی
    1,324 بار در 690 پست

دستاورد ها:
    دوستییک سال ثبت نام
    با 18 روز تاخیر در استارت

تو یه طوفان من جزیره
    من ناپلئون تو دِزیره
    جز تو کی میتونست از من
    همه دنیا رو بگیره

16. Top | #40

پیشروی سطح: %98 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 2
    فعالیت کل: %4.0
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    67 بار در 51 پست

دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیازدوستی
    خدایی خیلی سخت بود این راند اکانت ما که هنوزم درگیره این نفر پنجم هنوزم داره سعی میکنه قلعه بدزده از ما.
    &گیر کردم تو این گنگی&

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین