• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 38

موضوع: پیشنهاد برای تغییر دنیای 1 با توجه به درخواست کاربران این دنیا

1. Top | #1

پیشروی سطح: %36 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 258
    فعالیت کل: %0
    سطح
    19
    تشکر دریافتی
    7,749 بار در 2,523 پست

دستاورد ها:
    1000 امتیازیک سال ثبت نام

پیشنهاد برای تغییر دنیای 1 با توجه به درخواست کاربران این دنیا

درود دوستان گلم

همانطور که قبلا هم دیدید بنده بارها و بارها تاپیک های پیشنهاد رو برای بهتر شدن سرورها و ورژن ها زده و به مدیران بازی داده ام و از حق نگذریم خیلی از اون ها روهم اعمال کردند
    این تاپیک برای تغییر ورژن زده نمیشه پس لطفا هی نگین فلان ورژن خوبه فلان بشه یا نشه ، طبق برنامه ی از پیش تعیین شده همه ی ورژن ها به 7.1 تبدیل خواهند شد، این تاپیک فقط برای این است که اگر تغییری میخواید روی دنیای 1 اعمال بشه به مدیر ارشد ارجا بدم تا در صورت امکان اون رو عملیاتی کنه
    برای مثال دنیا بن 20 ساعت داشته باشه یا نه ، غارت 100% باشه یا نه ، ارگ قابل ارتقا باشه یا نه ، امتیاز قبیله با ارگ باشه یا با امتیاز قبیله ؛ اعضای قبیله چند نفره باشه و با خروج اعضا امتیاز کسب شده ی اعضای قبیله حذف بشه یا نه و شکل حضور اکانت ها در دنیاها راندوم باشه یا به حال فعلی و ....

مشخصات فعلی دنیای 1 :
    ورژن کلاسیک 7.1 ، امتیاز قبیله با فعالیت روزانه ی اعضا ، اعضای قبیله 5 تا 20 نفر ، غیرفعال شدن 5 روزه ؛ محافظت ندارد ، مجازات 21 ساعت دارد و ...

دو تاپیک قبلی بنده میتونه کمکی برای نظرات شما عزیزان باشه ، از بازیکنان این دنیا خواهش میکنم در این تاپیک فعالیت کنند و مطمئن باشید تیم مدیریت بازی برای نظرات کاربران احترام قائل شده و اگر پیشنهادی با اکثریت نظرات کاربران اون دنیا رای بیاره و همینطور از نظر کدنویسی امکان اجرایی شدن داشته باشد به ایتم های اون دنیا اضافه خواهد شد

ایرادات و پیشنهادات برای بهتر شدن ورژن 7 و 7.1 در سرور ایران

پیشنهاداتی برای بهتر شدن بازی

طبق صحبت های صورت گرفته با حامد و نوید عزیز این تاپیک در دنیای مربوطه گروهی خواهد شد تا بازیکنان این دنیا نظرات خود را ارائه کنند
    برای پیگیری اشکالات بازی در صورت نیاز می توانید با ایدی یاهوی بنده نیز ارتباط داشته باشید
    ایدی یاهو : bestlove_for_u

ارسلان

---------------
    پیشنهادهای داده شده تنها در این دنیا اعمال خواهد شد
    بارها گفته ایم تنها مدیریت 7 دنیای ایران با تیم ایران است و مدیریت سرورهای بین المللی و خارجی با مدیرهای خود شرکت می باشد برای همین تنها می توانیم پیشنهادات و درخواست ها را در سرور ایران اعمال کنیم

با سپاس از همکاری شما کاربران عزیز
    تیم مدیریت جنگ خان ها
    مشکل ما مغزهای تنگ و دهن های گشادن ... مغز هایی که به سختی چیزی توش میره و دهن هایی که به راحتی هر چیزی ازش بیرون میاد ...

تاریخ تولدت مهم نیست، تاریخ "تبلـــورت" مهم است ...!
    اهل کجا بودنت مهم نیست ،"اهــل و بـجـا" بودنت مهم است ...!
    منطقه زندگیت مهم نیست ، "منطــق زنـدگـیت" مهم است ...!
    و گذشته ی زندگیت مهم نیست ؛
    امــروزت مهم است که از چه گــذشتـه ای و چه چیزی برای فــرداهایت میسازی..

2. 9 کاربر از شوالیه سیاه عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

0012a (08-03-2015),alamas1 (11-03-2015),amin-isatis (08-03-2015),Giluyeh (08-03-2015),Hamed-Tk (08-03-2015),hoseinloto (02-18-2019),korosh-worldking2015 (08-03-2015),lastkiller (08-03-2015),SaeedRelax (08-05-2015)

3. Top | #11

پیشروی سطح: %51 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 99
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    338 بار در 175 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیتدوستی1000 امتیاز
    سلام به همه اول تشکر از اینکه این حرکت رو کردین دوم یه زحمت بکشید مدیریت محترم پیشنهاد رو به صورت رای ارئه کنه که که انقدر تکراری نباشه هم خودشون راحت تر باشن هم بقیه
    راستش من خواستم پیشنهاد بدم دیدم ارسلان جاان تمام پیشنهادات رو دادن همه هم عالی فقط یه زحمت بکشن چند تا رو کامل تر کنن مثلا همون رها کردن قلعه با تایید ایمیل باشه که کسی نتونه سو استفاده بکنه و ایمیل اول در اول هر راند سوال بشه که ایا با ایمیل قبلی می خوایید ادامه بدید یا ایمیل جدید و در صورتی که در خواست تغییر ایمل شد حتما با تایید ایمل توسط بازیکن اولیه باشه در ضمن اسم شوالیه هم بشه تغییر داد اونم باز با تائید از طریق ایمیل که کسی که اک برای اونه مسئولیت گزاشتن اسامی غیر متعارف رو بعهده بگیره زمین بازی هم در حد 100 در صد به نظرم معقوله در ضمن مارش به هم قبیله ای فقط و فقط با تایید مدیریت ازاد بشه به این شرط که بازیکن بعد از اتمام مارشها به قبیله یا بازیکن رغیب اون قلعه ای که از بازیکن گرفته رو یا رها کنه یا به همون بازیکن برگشت داده بشه تا امکان سواستفاده هم نباشه
    یه چیز دیگه این لیست رو یه زحمت بکشید به صورت رای بگزارید که مخالفین و موافقین روش کلیلک کنن و دیگه نیاز به پر گویی نباشه

4. کاربر زیر از nightfall برای ارسال این پست تشکر کرده است:

Volanz (08-09-2015)

5. Top | #12

پیشروی سطح: %78 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 44
    سطح
    10
    تشکر دریافتی
    276 بار در 201 پست

دستاورد ها:
    راستی اردوگاه هم بیشتر از یک روز بمونه جایی که فرستاده شده !
    مثلا میری سراغ یک نفر که فاصلش 8-9 ساعته بعد 1 روز برگرده حالگیری نیست؟

شکیب میفرماید:جوووون کرکره ی عقلش رو میکشه پایین،فرفره ی زبونش رو میچرخونه

6. کاربر زیر از lastkiller برای ارسال این پست تشکر کرده است:

Volanz (08-09-2015)

7. Top | #13

سطح
    19
    تشکر دریافتی
    7,749 بار در 2,523 پست

دستاورد ها:
    نقل قول نوشته اصلی توسط korosh-worldking2015 نمایش پست ها
    سلام با تشکر از تیم مدیریت ، یه چیز هم یادم رفت بگم اینکه ورژن اگه محافطت 48 ساعته هم داشته باشه
    5 مورد رو گفتین دوست عزیز
    1-بن 21 نباشه
    2-امتیاز قبایل با ارگ باشه
    3-حالت محافظت به دنیای 1 اضافه بشه
    ارسال منابع به بقیه ازاد بشه ( این مورد نیاز به تغییرات در ورژن داره ، خودم پیشنهاد دادم ازاد نباشه که میتونم دلایل خوبی برای پیشنهادم بیارم که اگه بخواین پیگیری کنید دلایل رو در شخصی بهتون خواهم گفت
    کهنه کار سریع تر باشه ( فکر کنم بهت رباشه با توجه به سرعت دنیاها کهنه کار ها هم سریع تر بشه برای مثال یه سنگین رو در دنیای 1 ایکس توی 9 دقیقه میسازه اما در دنیای 10 ایکس توی 1 دقیقه (مثال بودا ) میتونیم کهنه کار هم بگیم با توجه به سرعت دنیاها سریع تر کنن )

نقل قول نوشته اصلی توسط 0012a نمایش پست ها
    خوب امتیاز قبیله به همین صورت بمونه و با تلاش همه اعضا مشخص بشه بهتره تا اینکه یه سری بنا بریزن یه گوشه ای و ارگ بزنن
    شما 10 مورد رو گفتی دوست عزیز در ضمن اون هایی که شماره نمیگذارم پیشنهادات کلی هستن و مربوط به دنیای خاص نمیشه

1- امتیاز قبیله با توجه به فعالیت اعضا باشه
    2-اعضای قبایل بشه 10 تا 20 نفر
    3- بن 21 باشه
    شوالیه کزینه ی کنسل کردن ماموریت داشته باشه
    قدرت های اقوام جدید مثل درمانگاه و برج و وفاداری 100% کمتر بشه
    4-از سطح 1 بشه به بازیکن ها حمله کرد و اختلاف سطح برای حمله 5 سطح باشه
    کتاب راهنما تغییر کنه و بشه ماموریت ها رو رد کرد
    تعداد مراسم بشه 3 تا
    5-غارت بشه 100%
    انتخاب منطقه مثل قبل باشه و نقشه کوچکتر بشه ، دردنیاهای رترو و کلاسیک قلعه ها راندوم بیفتن نه مثل نقشه های جدید در مختصات های مشخص و با فواصل دور

نقل قول نوشته اصلی توسط lastkiller نمایش پست ها
    این تجربه ی نبرد هم مثل قبل برگرده بهتره بخدا حال گیریه که فقط 3 الی 3.5 میل بگیری
    موردهایی که شما گفتی عزیز و تحلیل و دلایل بعضی از موارد :
    تجربه ی نبرد به حالت قبل برگرده = دلیلش برای من هم عجیبه ، پیگیری میکنم برای برگشت امتیاز قبلی در ورژن های بعدی
    1- غارت 100%
    2-بشه قلعه ی فعال تسخیر کرد
    3-بن 21 داشته باشه
    جانشین برداشته بشه = ای چراااا این واقعا عالیه پیشنهاد خودم هم بوده اما من درخواست محدودیت هم کردم امیدوارم اونم اجرایی بشه
    قدرت های جیدد اقوام رو هم دوستمون گفت توی فایل من هم بوده
    ارسال شوالیه به ماموریت نیاز به منابع داشته باشه هم توی فایل های من بود
    بررسی فعالیت نداشته باشیم که این هم پیشنهاد من بود و در ورژن جدید برداشته شده
    نقشه کوچک تر بشه و موارد دیگه که من هم توی تاپیک و فایل های درخواستیم گفتم
    یگان ویژه رو بشه 2 ایکس ساخت
    پیش نیاز قصر مثل قبل بشه = این رو خودمون پیشنهاد دادیم که تغییر کنه و از همه ی ساحتمون ها برای ساخت قصر بهره ببریم و باعث بشیم کمی در قلعه گیری ها فاصله بیفته که باعث درگیری بیشتر در بازی میشه
    کتابچه ی راهنما که ایرادات زیادی داره دوستمون هم در بالا گفت و در فایل خود من هم موجوده
    بشه توی مشخصات اطلاعات نوشت ، این رو درخواست دادیم گفتن از قصد خودشون برداشتن که هی به این و اون توهین نشه ، درخواست بازگشتشو دادیم باید دید چی میشه
    قبیله ی زیرمجموعه = این رو بارها و بارها پیگیری کردم و گفتند هیچ راهی برای برگشتش وجود نداره !!!!!
    نسخه ی موبایلی = به زودی نسخه ای از بازی ایجاد میشه که به راحتی بتونی با موبایل و تبلت و ... بازی رو انجام بدی ، البته نسخه ی ندرویدی و .. نیست هنوزم تحت وب هست اما صفحات طوری تغییر کردن که بشه راحت به همه ی قسمت های بازی سر بزنی و راحت به بازی ادامه بدی
    اردوگاه خوراک مصرف نکنه = این مورد کلا در ورژن جدید اعمال شده ، با ارسال مارش اردوگاه یا مارشهای بیشتر از یکی بود از تولید خوراک تمام قلعه ها کم میشه و به نظرم یکی از ویژگی های خوب ورژن جدیده و در ضمن اردوگاه از وقتی نشست در نقطه ی مقصد 24 ساعت فعال میمونه فکر کنم اگه اینطور نیست بگین پیگیری کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط M I L A D نمایش پست ها
    خوب
    اول از همه این نقشه رو کوچیک کنن به هر طریق ممکن
    مواردی که شما دوست عزیز گفتی :
    1- بن 21 ساعت باشه
    2-امتیاز با توجه به فعالیت اعضا باقی بمونه
    3-تعداد اعضای قبیله بیشتر بشه
    قدرت اقوام کمی کمتر بشه که دوستان و خود بنده هم گفته بودم
    کتابچه ی راهنما و اشکالات اون که دوستان و خود بنده هم گفته ام
    نقشه ی بازی و انتخاب منطقه و قرار گرفتن قلعه ها که دوستان و بنده هم گفته ام
    زیرمجموعه که گفتند نمیشه اما بازم پیگیری خواهم کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط nightfall نمایش پست ها
    سلام به همه اول تشکر از اینکه این حرکت رو کردین
    خواهش انجام وظیفست ، خب تعداد پیشنهادات زیاد بوده دوست عزیز و برای همین نمیشه در حالت نظرسنجی اوردش مجبورم خودم ادیت کنم
    بابت رها سازی قلعه و امنیتی تر شدن اکانت ها پیشنهاداتی هم دادم باید دید کاری صورت میگیره یا نه
    تغییر نام شوالیه و مشخصات رو هم قبلا گفتم ، دوباره در فایل بعدی اعلام میکنم بهشون
    کوچکتر شدن نقشه و شکل قلعه ها در دنیاهای کلاسیک و رترو هم قبلا گفته بودم دوستان هم گفتند
    پیشنهاد بسته شدن مارش به هم قبیله رو خودم دادم ، واقعا هم خوبه یجوری جلوی تمام تخلفات گرفته میشه اگر هم دلیل قانع کننده خوساتی توی یاهو پی ام بده بهت بگم دلایلم چی بود خخخ قرار باشه ازاد بشه میشه عین گذشته ها !!!!!

- - - - - - - - - -

همینطور که گفتم خیلی از پیشنهادات مثل هم هستند ، پیشنهادات جدید و جاب از نظر خودم رو تغییر رنگ دادم البته خیلی از پیشنهادات کلی هستند و خوبه برای همه ی دنیاها اعمال بشن
    من خیلی از این ها رو توی تاپیک هایی که در پست اول هست گفتم ، از دوستان خواهش میکنم اگر نظرشون با این دوستان موافقه حرف های اون هارو تایید کنند و اگر پیشنهاد جدیدی دارند اعلام کنند تا به جمع بندی برسیم، به مدیر دنیای 1 خواهم گفت تا بعد از جمع بندی کلی موارد رو توی دنیای 1 هم گروهی کنه تا دوباره بازیکن ها بیان و توی بحث شرکت کنند
    مشکل ما مغزهای تنگ و دهن های گشادن ... مغز هایی که به سختی چیزی توش میره و دهن هایی که به راحتی هر چیزی ازش بیرون میاد ...

8. 4 کاربر از شوالیه سیاه عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

0012a (08-04-2015),lastkiller (08-04-2015),M I L A D (08-09-2015),Volanz (08-09-2015)

9. Top | #14

سطح
    10
    تشکر دریافتی
    276 بار در 201 پست

دستاورد ها:
    در مورد قصر که خودتون پیشنهاد دادید
    من خیلی کم این دنیا بازی کردم و توی این راندهای کم که بازی کردم فقط 1-2 بار دیدم درگیری بشه و بقیه ی راندها خلوت بود نزدیکش نتونست قلعه بگیره میره جای دیگه میگیره چون قلعه های غیرفعال زیادن !

- - - - - - - - - -

و نقشه و مارش ها که طرح قدیم و جدید داره توی ورژن 7.1 هم هست؟؟
    خیلیا اعم از خودم فقط با طرح قدیم کار کردم جدید تا حالا هم ازش استفاده نکردم !

10. Top | #15

سطح
    19
    تشکر دریافتی
    7,749 بار در 2,523 پست

دستاورد ها:
    نقل قول نوشته اصلی توسط lastkiller نمایش پست ها
    در مورد قصر که خودتون پیشنهاد دادید
    من خیلی کم این دنیا بازی کردم و توی این راندهای کم که بازی کردم فقط 1-2 بار دیدم درگیری بشه و بقیه ی راندها خلوت بود نزدیکش نتونست قلعه بگیره میره جای دیگه میگیره چون قلعه های غیرفعال زیادن !

- - - - - - - - - -

و نقشه و مارش ها که طرح قدیم و جدید داره توی ورژن 7.1 هم هست؟؟
    خیلیا اعم از خودم فقط با طرح قدیم کار کردم جدید تا حالا هم ازش استفاده نکردم !
    اره دوست عزیز توی ورژن جدید هم این ایتم وجود داره که نقشه رو به حالت قدیم یا جدید بزاری

11. 2 کاربر از شوالیه سیاه عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

lastkiller (08-04-2015),Volanz (08-09-2015)

12. Top | #16

سطح
    10
    تشکر دریافتی
    276 بار در 201 پست

دستاورد ها:
    پاداش روزانه هم داشته باشه اگه نداره
    اخه یک جا خوندم که گفتن نداره !!!

13. Top | #17

پیشروی سطح: %76 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 98
    سطح
    16
    تشکر دریافتی
    2,292 بار در 1,531 پست

دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت1000 امتیاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط شوالیه سیاه نمایش پست ها
    اره دوست عزیز توی ورژن جدید هم این ایتم وجود داره که نقشه رو به حالت قدیم یا جدید بزاری
    ممنون بابت پیگیری هاتون
    دوستان گفتن من هم باز میگم
    این اردوگاه تایمش از 24 ساعت بشه 48 یا 72 ساعت
    1 روز خیلی کمه
    راند قبل دن 1 من 3 تا اردو زده بودم داشتم طرف رو میزدم یکدفعه اردوها بک شدن بعد از 24 ساعت !!
    تایمش کمه اگر بیشتر بشه بهتره ولی نه خیلی زیاد که بیان کنار یک نفر مثل قبل اردو بزنن و نشه کاریش کرد
    یه روز خوب میاد
    پاینده باشید و استوار

14. 2 کاربر از 0012a عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

lastkiller (08-04-2015),Volanz (08-09-2015)

15. Top | #18

سطح
    10
    تشکر دریافتی
    276 بار در 201 پست

دستاورد ها:
    نقل قول نوشته اصلی توسط 0012a نمایش پست ها
    ممنون بابت پیگیری هاتون
    دوستان گفتن من هم باز میگم
    این اردوگاه تایمش از 24 ساعت بشه 48 یا 72 ساعت
    1 روز خیلی کمه
    راند قبل دن 1 من 3 تا اردو زده بودم داشتم طرف رو میزدم یکدفعه اردوها بک شدن بعد از 24 ساعت !!
    تایمش کمه اگر بیشتر بشه بهتره ولی نه خیلی زیاد که بیان کنار یک نفر مثل قبل اردو بزنن و نشه کاریش کرد
    آره منم همین پیشنهاد رو دادم
    آخه میری کنار یکی که باهات 8-9 ساعت فاصله داره اردو میزنی بعد 1 روز جمع میشه یک روز کمه 3 روز بکننش خوبه !

16. 2 کاربر از lastkiller عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

dr236 (08-09-2015),Volanz (08-09-2015)

17. Top | #19

پیشروی سطح: %59 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 82
    سطح
    7
    تشکر دریافتی
    112 بار در 40 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت500 امتیاز
    درود به همه دنیای اولی ها
    اکانت من جز قدیمی ترین اکانتهای دنیای 1 هست ( سابقه از راند سوم )
    ایراداتی به این ورژن وارده
    1/ سطح برج خیلی بالا رفته
    2/ جانشین بهتره برداشته بشه
    3/ نقشه خیلی ناجوره ورژن 5.5 خیلی بهتر بود نقشه اش . هم میخوای قلعه بگیری فاصله قلعه ها یکی در میونه و برای تسخیر کار سخت میشه هم اینکه رویت نقشه دو حالت جدید و قدیم داره جدید رو که بی خیال افتضاحه قدیمشم فقط یه حالته . بهرحال نقشه گیج کننده و چشم نواز نیست
    4/ ابتدای بازی بهتره ایتمی باشه بدونی کدوم منطقه میخوای بری اینجوری خیلی بهتره
    5/ ارگ نباشه اصلا مثل الان چون جنگ خانهاست نه بنایی خانها یکی ارگ میسازه ملت بعش هی حمایت میدن
    6/ بهتره افراد قبیله حداقل 10 باشه چون 5 نفر باشه یهو یه نامرد میاد قبیله میزنه بیرون کلا از رنک حذف میشه قبیله یا ضریب تفاوت فاحش پیدا میکنه 10 نفره بشه یکم حاشیه امنیت بیشتر میشه یکم بهترم میشه قبیله 5 نفره خیلی خلوته
    7/ قبلا میشد تو پروفایلت چیز بنویسی در حد دو خط سه خط الان این ورژن اینو برداشته که برگرده به حالت قبل خیلی خیلی بهتره
    8/ در داخل قبیله ارم قبیله نمیاد حالا نمیدونم بخاطر فلاش پلیره یا نه رو چند سیستم با ویندوزهای متفاوت دیدم این ایراد بود
    ویرایش توسط dr236 : 08-09-2015 در ساعت 11:44 AM دلیل: اضافه کردن مطلب
    آنان كه با افكاری پاك و فطرتی زیبا در قلب دیگران جای دارند را هرگز هراسی از فراموشی نیست چرا كه جاودانند

پاینده باد ارتش طلایی

18. 6 کاربر از dr236 عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

♛Red Knight♛ (08-09-2015),ganjepoor (08-09-2015),lastkiller (08-09-2015),M I L A D (08-09-2015),شوالیه سیاه (08-09-2015),Volanz (08-09-2015)

19. Top | #20

پیشروی سطح: %65 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 107
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    11
    تشکر دریافتی
    1,380 بار در 872 پست

دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت1000 امتیاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط dr236 نمایش پست ها
    درود به همه دنیای اولی ها
    اکانت من جز قدیمی ترین اکانتهای دنیای 1 هست ( سابقه از راند سوم )
    ایراداتی به این ورژن وارده
    1/ سطح برج خیلی بالا رفته
    2/ جانشین بهتره برداشته بشه
    3/ نقشه خیلی ناجوره ورژن 5.5 خیلی بهتر بود نقشه اش . هم میخوای قلعه بگیری فاصله قلعه ها یکی در میونه و برای تسخیر کار سخت میشه هم اینکه رویت نقشه دو حالت جدید و قدیم داره جدید رو که بی خیال افتضاحه قدیمشم فقط یه حالته . بهرحال نقشه گیج کننده و چشم نواز نیست
    4/ ابتدای بازی بهتره ایتمی باشه بدونی کدوم منطقه میخوای بری اینجوری خیلی بهتره
    5/ ارگ نباشه اصلا مثل الان چون جنگ خانهاست نه بنایی خانها یکی ارگ میسازه ملت بعش هی حمایت میدن
    6/ بهتره افراد قبیله حداقل 10 باشه چون 5 نفر باشه یهو یه نامرد میاد قبیله میزنه بیرون کلا از رنک حذف میشه قبیله یا ضریب تفاوت فاحش پیدا میکنه 10 نفره بشه یکم حاشیه امنیت بیشتر میشه یکم بهترم میشه قبیله 5 نفره خیلی خلوته
    7/ قبلا میشد تو پروفایلت چیز بنویسی در حد دو خط سه خط الان این ورژن اینو برداشته که برگرده به حالت قبل خیلی خیلی بهتره
    8/ در داخل قبیله ارم قبیله نمیاد حالا نمیدونم بخاطر فلاش پلیره یا نه رو چند سیستم با ویندوزهای متفاوت دیدم این ایراد بود
    تو بالا بردن حداقل اعضا بازم همون ریسک زدن بیرون از قبیله هستش شایدم بیشتر از حالا بشه 5 نفر وفادار رو راحتر میشه پیدا کرد واسه قبیله تا 10 نفر که نخوان بزن بیرون و ضریب صفر بشه ولی بازم 10 نفر بشه بهتر میشه اینجوری راحت میشه واسه دو سه نفر تازه وارد هم بازی یاد داد تو قبیله

- - - - - - - - - -

یه مورد دیگه اردلان خدایی این پروفایلا خیلی بد شده درسته اونا هم با دلایل خاص خودشون برداشتن
    ولی اینجوری خیلی بد شده چه از نظر اطلاعات بگی چه از نظز طراحی جدید بگی مدال ها هفتگی که تو دنیا های سرعت پایین بری پروفایل یکی که زیاد مدال آورده هی باید ص رو بکشی پایین تا مدالا تموم بشه
    کاپ های قبیل و رنک شخصی هم که کلا قرو غاتی شدن قبلا تفاوت داشتن خیلی بهتر بود ولی الان هیچی معلوم نیس

20. کاربر زیر از M I L A D برای ارسال این پست تشکر کرده است:

lastkiller (08-09-2015)

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین