• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 38

موضوع: پیشنهاد برای تغییر دنیای 1 با توجه به درخواست کاربران این دنیا

1. Top | #1

پیشروی سطح: %36 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 258
    فعالیت کل: %0
    سطح
    19
    تشکر دریافتی
    7,749 بار در 2,523 پست

دستاورد ها:
    1000 امتیازیک سال ثبت نام

پیشنهاد برای تغییر دنیای 1 با توجه به درخواست کاربران این دنیا

درود دوستان گلم

همانطور که قبلا هم دیدید بنده بارها و بارها تاپیک های پیشنهاد رو برای بهتر شدن سرورها و ورژن ها زده و به مدیران بازی داده ام و از حق نگذریم خیلی از اون ها روهم اعمال کردند
    این تاپیک برای تغییر ورژن زده نمیشه پس لطفا هی نگین فلان ورژن خوبه فلان بشه یا نشه ، طبق برنامه ی از پیش تعیین شده همه ی ورژن ها به 7.1 تبدیل خواهند شد، این تاپیک فقط برای این است که اگر تغییری میخواید روی دنیای 1 اعمال بشه به مدیر ارشد ارجا بدم تا در صورت امکان اون رو عملیاتی کنه
    برای مثال دنیا بن 20 ساعت داشته باشه یا نه ، غارت 100% باشه یا نه ، ارگ قابل ارتقا باشه یا نه ، امتیاز قبیله با ارگ باشه یا با امتیاز قبیله ؛ اعضای قبیله چند نفره باشه و با خروج اعضا امتیاز کسب شده ی اعضای قبیله حذف بشه یا نه و شکل حضور اکانت ها در دنیاها راندوم باشه یا به حال فعلی و ....

مشخصات فعلی دنیای 1 :
    ورژن کلاسیک 7.1 ، امتیاز قبیله با فعالیت روزانه ی اعضا ، اعضای قبیله 5 تا 20 نفر ، غیرفعال شدن 5 روزه ؛ محافظت ندارد ، مجازات 21 ساعت دارد و ...

دو تاپیک قبلی بنده میتونه کمکی برای نظرات شما عزیزان باشه ، از بازیکنان این دنیا خواهش میکنم در این تاپیک فعالیت کنند و مطمئن باشید تیم مدیریت بازی برای نظرات کاربران احترام قائل شده و اگر پیشنهادی با اکثریت نظرات کاربران اون دنیا رای بیاره و همینطور از نظر کدنویسی امکان اجرایی شدن داشته باشد به ایتم های اون دنیا اضافه خواهد شد

ایرادات و پیشنهادات برای بهتر شدن ورژن 7 و 7.1 در سرور ایران

پیشنهاداتی برای بهتر شدن بازی

طبق صحبت های صورت گرفته با حامد و نوید عزیز این تاپیک در دنیای مربوطه گروهی خواهد شد تا بازیکنان این دنیا نظرات خود را ارائه کنند
    برای پیگیری اشکالات بازی در صورت نیاز می توانید با ایدی یاهوی بنده نیز ارتباط داشته باشید
    ایدی یاهو : bestlove_for_u

ارسلان

---------------
    پیشنهادهای داده شده تنها در این دنیا اعمال خواهد شد
    بارها گفته ایم تنها مدیریت 7 دنیای ایران با تیم ایران است و مدیریت سرورهای بین المللی و خارجی با مدیرهای خود شرکت می باشد برای همین تنها می توانیم پیشنهادات و درخواست ها را در سرور ایران اعمال کنیم

با سپاس از همکاری شما کاربران عزیز
    تیم مدیریت جنگ خان ها
    مشکل ما مغزهای تنگ و دهن های گشادن ... مغز هایی که به سختی چیزی توش میره و دهن هایی که به راحتی هر چیزی ازش بیرون میاد ...

تاریخ تولدت مهم نیست، تاریخ "تبلـــورت" مهم است ...!
    اهل کجا بودنت مهم نیست ،"اهــل و بـجـا" بودنت مهم است ...!
    منطقه زندگیت مهم نیست ، "منطــق زنـدگـیت" مهم است ...!
    و گذشته ی زندگیت مهم نیست ؛
    امــروزت مهم است که از چه گــذشتـه ای و چه چیزی برای فــرداهایت میسازی..

2. 9 کاربر از شوالیه سیاه عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

0012a (08-03-2015),alamas1 (11-03-2015),amin-isatis (08-03-2015),Giluyeh (08-03-2015),Hamed-Tk (08-03-2015),hoseinloto (02-18-2019),korosh-worldking2015 (08-03-2015),lastkiller (08-03-2015),SaeedRelax (08-05-2015)

3. Top | #2

پیشروی سطح: %12 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 88
    سطح
    1
    تشکر دریافتی
    9 بار در 4 پست

دستاورد ها:
    دوستی
    سلام با تشکر از تیم مدیریت که تاپیگ رو بصورت پیام به همه اعضل فرستاد.... والا ینظرم بن بشتر از 21 ساعت نباشه بهتره خب هرکسی بیشتر تلاش کنه باید نتیجه بهتری هم بگیره...

و امتیاز قبیله بنظرم از رو ارگ باشه بهتره... ادم تکلیفو از اول میدونه... به هرکسی یه مسئولیتی میدن یکی مسئول بالا بردن ارگ میشه یکی مسئول حمایت از فردی که ارگ رو واسه گروه بالا میبره .... والا این ورژن ارسال منابع نمیشه خیلی بد شده... من ورژن 5.5 بود 2 سال پیش بازی میکردیم دنیا 24 ... قبیله 10 نفر بود ....5 نفر ارگ بالا میبردن 5 نفر هم مسئول حمایت و جلو گیری از غارت شدن بالا برنده ارگ میشد .. منابع اضافی هم میومد میفرستادیم برای طرف ارگ رو بالا ببره... کار یه کار گروهی و خوبی بود ... رقابت خوب بود قبیله ما به قبیله اونا برای غارت فرد بالا برنده ارگ حمله میزد ... اونا هم به ما بلعکس روحیه و انگیزه بود واسه بازی .... الان هرکسی میاد و میره نمیشه گفت 8 ساعت حتما ان باشی ....

شاید طرف نرسه ان بشه .. اما اگه ارگی باشه حداقل کار اینه منابعشو بده یکی ارگ بزنه.... در ضمن این کهنه کار کردن ها خیلی طول میکشه من یادمه 2/3 سال پیش دنیا 24 کل کهنه کاری های من 3 روز طول کشد با منابع و سکه هم کهنه کاریش انی بود الان فقط با سکه 4 ساعت میکشه از مدیریت خواهش میکنم به این موضوع هم رسیدگی کنه و کهنه کار کردن رو با سکه رو انی و لحظه ای بذاره 12 تا کهنه کار کردن با سکه 2 روز طول میکشه مخصوصا تو دنیا های سریع 10 x که کلا ذوره بازی 30 روز ایناس و وقت کمه ..... بازم از تیم مدیریت که همیشه جوابگو بودن و اماده دریافت نظرات بودن تشکر میکنم ممنون

4. کاربر زیر از korosh-worldking2015 برای ارسال این پست تشکر کرده است:

lastkiller (08-03-2015)

5. Top | #3

پیشروی سطح: %76 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 98
    سطح
    16
    تشکر دریافتی
    2,292 بار در 1,531 پست

دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت1000 امتیاز
    خوب امتیاز قبیله به همین صورت بمونه و با تلاش همه اعضا مشخص بشه بهتره تا اینکه یه سری بنا بریزن یه گوشه ای و ارگ بزنن
    الان مجبورن از اول کار درگیری داشته باشن و همه به صورت کامل توی رنکینگ اشتراک داشته باشن
    تعدا اعضا به نظرم بشه حداقل 10 نفر و حداگثر 20 نفر
    الان به خاطر اینکه ضریب خراب نشه خیلی کم پیش میاد قبیله ای بیشتر از 5 نفر باشه و اینجوری یادگیری بازی واسه تازه واردها مشکل میشه چون بازی بلدها کم پیش میاد با حوصله جواب تازه وارد ها رو بدن
    ولی وقتی تو قبیله باشن فرمانروا مجبوره جواب سوالاشون رو خودش بده یا از بقیه بخاد که جواب بدن
    مجازات داشته باشه واسه 21 ساعت چون خودش هنری هست که یکی بتونه تایم رو کنترل کنه
    از طرفی وقتی همیشه آنلاین باشن زد و خورد ها کمتر میشه
    واسه شوالیه گزینه کنسل کردن ماموریت وجود داشته باشه ممکنه تو رنک باشی یکی بیاد کنارت اردو بزنه و بخای نیرو بذاری جلوش خوب اینجاست که شوالیت باشه خیلی بهتره
    اون اقوامی که پناهگاهشون 100% شده این مقدار کم بشه و حداکثر بشه 25 درصد اگر کمتر بشه هم بهتره همچنین پاداش برای سطح آخر این ساختمون از 10000 کم بشه و نهایتا بشه 7000 (با توجه به اینکه سطح 10 رو 5000 جایزه میده ) اگر جا داشته باشه کمتر هم بشه خوبه
    هرکس که 1 سطح بالا اومد و سطح 1 شد بشه مورد حمله و جاسوسی قرار بگیره و اختلاف سطح حمله و جاسوسی 4 باشه که اونایی که ضعیف هستند مورد ظلم واقع نشن یا نهایتا بشه 5 اینطوری آخر راند بحث های مربوط به دوئل هلو و ... کمتر پیش میاد و مدیریت هم راحتتر میتونه بررسی کنه
    یک گزینه مهم کتاب راهنما یا مشاور قبل هست که برگرده به ورژن های قبل و ترتیب انجام دادن ماموریت ها مهم نباشه و هر کدوم رو انجام داد پاداشش رو بگیره و نیاز به گذراندن ماموریت قبلی نباشه
    تعداد مراسم از 5تا برگرده به همون 3تا مراسم وقتی وی آی پی داشته باشی
    غارت بشه 100درصد خیلی مهمه خخخخخخخخ
    الان کار دارم برم بیام اگر چیزی یادم بود مینویسم
    راستی انتخاب منطقه هم داشته باشه و نقشه رو از 300در300 و هر چیزی که الان هست و من دیدم بزرگ بود کوچیکش کنن نهایتا بشه 40در40 یا 50در 50
    یه روز خوب میاد
    پاینده باشید و استوار

6. 4 کاربر از 0012a عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

farahnak (08-03-2015),korosh-worldking2015 (08-03-2015),lastkiller (08-03-2015),شوالیه سیاه (08-03-2015)

7. Top | #4

پیشروی سطح: %36 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 258
    سطح
    19
    تشکر دریافتی
    7,749 بار در 2,523 پست

دستاورد ها:
    نهایتا بشه 40در40 یا 50در 50

مگه میشه ، مگه داریم

اردلان رستگاری
    مشکل ما مغزهای تنگ و دهن های گشادن ... مغز هایی که به سختی چیزی توش میره و دهن هایی که به راحتی هر چیزی ازش بیرون میاد ...

تاریخ تولدت مهم نیست، تاریخ "تبلـــورت" مهم است ...!
    اهل کجا بودنت مهم نیست ،"اهــل و بـجـا" بودنت مهم است ...!
    منطقه زندگیت مهم نیست ، "منطــق زنـدگـیت" مهم است ...!
    و گذشته ی زندگیت مهم نیست ؛
    امــروزت مهم است که از چه گــذشتـه ای و چه چیزی برای فــرداهایت میسازی..

8. 3 کاربر از شوالیه سیاه عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

0012a (08-03-2015),lastkiller (08-03-2015),SPARTACUS_IR (08-09-2015)

9. Top | #5

پیشروی سطح: %76 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 98
    سطح
    16
    تشکر دریافتی
    2,292 بار در 1,531 پست

دستاورد ها:
    نقل قول نوشته اصلی توسط شوالیه سیاه نمایش پست ها

مگه میشه ، مگه داریم

اردلان رستگاری
    الان خیلی نقشه بزرگه دیگه بیشتر از 100 در 100 نکن اینجوری درگیری ها بیشتر هست
    راند قبل من دیر استارت زدم و افتادم یه گوشه که 2 روز هم آف میدادی کسی نبود بگه چه خبره (همون ضرب المثل قدیمی )
    ولی منطقه بندی به نظرم خوب بود و با نقشه کوچیک هم جور در میاد
    راستی اگر بشه یه محدودیت هم واسه تعداد اسکان بذارن خوب میشه که هر اکانت بتونه نهایتا 2 تا اسکان بزنه !! ( اینجوری اونایی که سکه میزنن ناراحت میشن ولی بازی بهتر میشه که بعضی ها دیگه نمیتونن 10تا اسکان بزنن )
    یه روز خوب میاد
    پاینده باشید و استوار

10. 2 کاربر از 0012a عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

lastkiller (08-03-2015),شوالیه سیاه (08-03-2015)

11. Top | #6

پیشروی سطح: %78 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 44
    سطح
    10
    تشکر دریافتی
    276 بار در 201 پست

دستاورد ها:
    این تجربه ی نبرد هم مثل قبل برگرده بهتره بخدا حال گیریه که فقط 3 الی 3.5 میل بگیری
    مثل همون روال اول برگرده این هم عالی میشه !
    بخاطر این تجربه ی کمی که دوئل میده دارم بیخیال خان میشم و خیلی های دیگه هم رفتن والا بخاطر این
    من فقط دوئل دوس دارم
    واسه همین نمیرم دن 5

شکیب میفرماید:جوووون کرکره ی عقلش رو میکشه پایین،فرفره ی زبونش رو میچرخونه

12. 2 کاربر از lastkiller عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

farahnak (08-03-2015),korosh-worldking2015 (08-03-2015)

13. Top | #7

سطح
    10
    تشکر دریافتی
    276 بار در 201 پست

دستاورد ها:
    و غارت 100% بشه
    بشه قلعه های فعال بجز قلعه ی پایتخت رو تسخیر کرد
    مجازات 21 داشته باشه
    جانشین رو کلا بردارن،وقتی که بن 21 داشته باشه توام افلاین باشی جانشینت بره رو اکانت تایم محاسبه میشه خو ! الان میگید بهش بگید که نره رو اکانت،شاید بخاطر درگیری زیاد شاید فراموش بکنی بهش بگی !
    این ظرفیت پناهگاه رو تا حد امکان پایین بیارن هم خوب میشه و قوم هایی که ظرفیت پناهگاه رو 100% میکنن خیلی حال آدمو میگیره برج هم همینطور
    این شوالیه وقتی با منابع بود همه نمیفرستادن ماموریت بخاطر منابعی که میگیره که این بهتر بود الان نمیتونی با کسی دوئل بزنی بی شوالیه هم میشد زد و کنار اومد باهاشون ولی الان همه با شوالیه میزنن مهارتات رو به 0 میرسونن
    آیتم هاش خیلی مضخرفن بخدا آخه 10% کاهش جنگجوی سواره چه خبره
    تحربک پناهگاه نداشته باشه در عوض همون تحریک انبار و جمعیت که توی ورژن های قبل بود اون رو برگردونن
    الان تمام بکن های اهنگری و ساختمان باشه
    بررسی فعالیت به هیچ وجحی برنگردونید آخه خیلی شده که من داشتم پادگان پر میکردم و از بیشتر نیرو انتخاب کرده بودم بفرستم بعد میزنم ارسال که میره بررسی فعالیت !!!!!!! خیلییییییییی حالگیریه در حد لالیگا همش هم ....(بوق ).....
    استارت بزنی بیوفتی کنار یکی یا فارمت بکنه یا فارمش بشی یعنی بچسبی به قلعش هم عالیه
    نقشه واقعا خیلی بزرگه
    راند پیش رفتم دن 1 رو نگاه کردم اصلا هیچ کسی توی 2 منطقه ی 1-2 استارت نزده بودن بخاطر بزرگی نقشه و بازیکن های کم
    بشه یگان ویژه رو ضریب 2 ساخت هم جالب میشه هااا
    اسکان داشته باشه ولی اون قلعه هایی که خود مدیریت میده چه لزومی داره آخه؟بی مزه میشه بازی که !هر فارمی هم میتونه قلعه داشته باشه اینجوری و اصلا فارم نمیشه
    و این پیش نیازهای ساخت قصر فقط برای قصر سطح 1 باشه بعد بشه 3 سطح دیگه رو زد بدون نیاز به ساخت پیش نیازهای دیگه آخه قلعه ها 5 روزه آفلاین میشن اصلا نمیشه اینجوری زود قصر 4 رو زد !
    مشاور رو درست بکنید
    در مورد ارتقای آهنگری:آخه وسط ارتقاها میگه آهنگری فلان یگان رو 11 بکن در حالی که بقیه ی یگان ها هنوز اوکی نشدن و یعنی عمو جون یا کهنه کار بکن یا بهت پاداش نمیدیم !
    در مورد ساختمان هم چی عرض بکنم
    اصلا مشاور مثل قبل باشه بهتره که هر کدوم از کارهایی که مشاور میخواد رو بکنی به ترتیب هم نباشه بهت پاداشت رو بده
    اگه ارگ دار بشه دنیا که اون قسمتی که امتیاز نشون میده رو به کسی نشون نده به جز فرمانروای قبیله و خود شخص یعنی فرمانروا مال همه رو ببینه بقیه فقط مال خودشون رو که اگه کسی اون قبیله جاسوسی رفته نتونه تشخیص بده!
    مشخصات نوشتن هر بازیکن هم جالب بود ها
    قبیله ی زیرمجموعه که توی یکی از تایپیک ها اعلام شده هم جالبه برگرده خیلی هم عالی بود به چه دلیلی برداشتن من ندونستم آخرش !

26- نسخه ي موبايلي بازي رو طراحي کنين
    این باگ داشت فکر کنم آخه مودم رو روشن و خاموش میکردی ای پی عوض میشد میتونستی بری توی خیلی از اکانت های دیگه

بازم میگم تجربه ی دوئل مثل قبل برگرده آخه این دنیا امتیاز به حسب ارگ نیست !
    تجربه رو زیادتر بکنید جون من

14. Top | #8

سطح
    10
    تشکر دریافتی
    276 بار در 201 پست

دستاورد ها:
    راستی این اردوگاه که خوراک لازم داشته باشه رو برنگردونید آخه خود من خیلی نتم قطعی داره بیش از حد خیلی شده که اردو زدم و نتم قطع شده و یکبارم کلی نجیب از دست دادم و همه ی نیروهام مردن

15. کاربر زیر از lastkiller برای ارسال این پست تشکر کرده است:

korosh-worldking2015 (08-03-2015)

16. Top | #9

پیشروی سطح: %12 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 88
    سطح
    1
    تشکر دریافتی
    9 بار در 4 پست

دستاورد ها:
    دوستی
    نقل قول نوشته اصلی توسط شوالیه سیاه نمایش پست ها

مگه میشه ، مگه داریم

اردلان رستگاری
    یه چیز هم یادم رفت بگم اینکه ورژن اگه محافطت 48 ساعته هم داشته باشه خوب میشه حداقل محافظت برای کسایی که عضو قبیله ای نیستن و نمیتونن از هم قبیله ها کمک بگیرن ... مثلا من خودم این دنیارو 4 روز دیر استارت زدم تا بیام برسم 10 /11 اینا سطح های 13/14 راحت بهم حمله میزدن .. خب تازه کسی هم نبود حمایت بذاره چون سطحم پایین بود قبیله ای منو قبول نمیکرد و شرط سطح واسه ورود داشتن یه پیز دیگه هم در مورد ارسال منابع بگم که کار مدیریت هم راحت بشه مثلا اگه بر اساس ارگ باشه رتبه بندی تو هر قبیله یه قسمتی طراحی بشه مثل این جانشین 3/4 نفر اونجا قرار داد بزنن که ارسال و دریافت منابع فقز از طرف هم قبیله ای ها امکان پذیر باشه و عضو هایی که معرفی شدن واسه بالا بردن ارگ میتونن منابع رو دریافت کنن .. اینطور کار نظارت بر ارسال و دریافت منابع هم راحت تر میشه بنظرم ...

17. Top | #10

پیشروی سطح: %65 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 107
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    11
    تشکر دریافتی
    1,380 بار در 872 پست

دستاورد ها:
    خوب
    اول از همه این نقشه رو کوچیک کنن به هر طریق ممکن
    این 21 ساعت محدودیت بمونه کمتر بشه که عالی تر میشه
    انتخاب منطقه معلوم اختیاری باشه البته یه فکر به حال بزرگی نقشه کنن اون رو کوچیک کنن حل میشه این موضوع خود به خودی حل میشه
    این پنگاه100 رو بردارن یعنی با این کار شون کلا باید بیخیال غارت از برخی اقوام بشی
    این کتابچه خیلی مهمه آقا من نخوام پناهگاه بساز برج بسازم اول راندی باید کی رو ببینم؟؟؟؟؟؟؟؟
    همیهش قدیمی های دنیا1 گفتن این زیر مجموعه رو یه جورایی برگردونید به بازی تا بشه بازیکن سازی کرد ولی مدیریت بخاطر سختی کد نویسیش هیچ وقت قبول نکرده یه باره دیگه ما هم بگیم آقا این زیر مجموع رو برش گردونید دیگه
    بی زحمت این امتیاز قبیله رو هم دس کاری نکنید همینجوری بمونه ولی به قول دوستان اگه بشه حداقل اعضا رو بیشتر از 5 تا کرد خیلی بهتر میشه
    هیچی دیگه فعلا در این حد کافیه

- - - - - - - - - -

یه چیزه دیگه یادم رفت
    این نقشه دنیا1 بر اساس نقشه های دنیای های ورژن new هستش که کنارشو معادن دارن
    کنار هر قلعه 4 معدن خدایی خیلی مزخرفه این یا این رو کلا حذف کنن یا واسه کلاسیک یه نقشه دیگه طراحی کننن

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین