• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 34

موضوع: پیشنهاد برای تغییر دنیای 4 با توجه به درخواست کاربران این دنیا

1. Top | #1

پیشروی سطح: %15 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 343
    فعالیت کل: %0
    سطح
    19
    تشکر دریافتی
    7,743 بار در 2,522 پست

دستاورد ها:
    1000 امتیازیک سال ثبت نام

پیشنهاد برای تغییر دنیای 4 با توجه به درخواست کاربران این دنیا

درود دوستان گلم

همانطور که قبلا هم دیدید بنده بارها و بارها تاپیک های پیشنهاد رو برای بهتر شدن سرورها و ورژن ها زده و به مدیران بازی داده ام و از حق نگذریم خیلی از اون ها روهم اعمال کردند
    این تاپیک برای تغییر ورژن زده نمیشه پس لطفا هی نگین فلان ورژن خوبه فلان بشه یا نشه ، طبق برنامه ی از پیش تعیین شده همه ی ورژن ها به 7.1 تبدیل خواهند شد، این تاپیک فقط برای این است که اگر تغییری میخواید روی دنیای 4 اعمال بشه به مدیر ارشد ارجا بدم تا در صورت امکان اون رو عملیاتی کنه
    برای مثال دنیا بن 20 ساعت داشته باشه یا نه ، غارت 100% باشه یا نه ، اعضای قبیله چند نفره باشه و با خروج اعضا امتیاز کسب شده ی اعضای قبیله حذف بشه یا نه و شکل حضور اکانت ها در دنیاها راندوم باشه یا به حال فعلی و ....

مشخصات فعلی دنیای 4 :
    سرعت 5 ایکس ، ورژن رترو 7.1 ، امتیاز قبیله با روح خان ها ، اعضای قبیله 2 تا 50 ، غیرفعال شدن 7 روزه ...

دو تاپیک قبلی بنده میتونه کمکی برای نظرات شما عزیزان باشه ، از بازیکنان این دنیا خواهش میکنم در این تاپیک فعالیت کنند و مطمئن باشید تیم مدیریت بازی برای نظرات کاربران احترام قائل شده و اگر پیشنهادی با اکثریت نظرات کاربران اون دنیا رای بیاره و همینطور از نظر کدنویسی امکان اجرایی شدن داشته باشد به ایتم های اون دنیا اضافه خواهد شد

ایرادات و پیشنهادات برای بهتر شدن ورژن 7 و 7.1 در سرور ایران

پیشنهاداتی برای بهتر شدن بازی

طبق صحبت های صورت گرفته با حامد و نوید عزیز این تاپیک در دنیای مربوطه گروهی خواهد شد تا بازیکنان این دنیا نظرات خود را ارائه کنند
    برای پیگیری اشکالات بازی در صورت نیاز می توانید با ایدی یاهوی بنده نیز ارتباط داشته باشید
    ایدی یاهو : bestlove_for_u

ارسلان

---------------
    پیشنهادهای داده شده تنها در این دنیا اعمال خواهد شد
    بارها گفته ایم تنها مدیریت 7 دنیای ایران با تیم ایران است و مدیریت سرورهای بین المللی و خارجی با مدیرهای خود شرکت می باشد برای همین تنها می توانیم پیشنهادات و درخواست ها را در سرور ایران اعمال کنیم

با سپاس از همکاری شما کاربران عزیز
    تیم مدیریت جنگ خان ها
    مشکل ما مغزهای تنگ و دهن های گشادن ... مغز هایی که به سختی چیزی توش میره و دهن هایی که به راحتی هر چیزی ازش بیرون میاد ...

تاریخ تولدت مهم نیست، تاریخ "تبلـــورت" مهم است ...!
    اهل کجا بودنت مهم نیست ،"اهــل و بـجـا" بودنت مهم است ...!
    منطقه زندگیت مهم نیست ، "منطــق زنـدگـیت" مهم است ...!
    و گذشته ی زندگیت مهم نیست ؛
    امــروزت مهم است که از چه گــذشتـه ای و چه چیزی برای فــرداهایت میسازی..

2. 6 کاربر از شوالیه سیاه عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

ali_ghlich (08-03-2015),emadleechco (05-22-2018),mami19 (08-03-2015),SaeedRelax (08-05-2015),shahram.khan (05-23-2016),SHIELD (08-03-2015)

3. Top | #2

پیشروی سطح: %28 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 218
    فعالیت کل: %2.0
    سطح
    12
    تشکر دریافتی
    1,284 بار در 587 پست

دستاورد ها:
    1000 امتیازسه ماه فعالیت
    دن 4 همین که هست خوبه نظرم .
    3.1 و 4 و اینا که برنمیگردن. همین خوبه دگ. ولش کنید بنده خدارو .. ..

بازنشستگی رو عشق است

4. 5 کاربر از Hamed-Tk عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

adonis27 (08-03-2015),emadleechco (05-23-2018),jingiliiiii_bala (05-26-2016),khandadash (08-03-2015),شوالیه سیاه (08-03-2015)

5. Top | #3

پیشروی سطح: %25 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 150
    سطح
    7
    تشکر دریافتی
    175 بار در 113 پست

دستاورد ها:
    دوستی500 امتیازسه ماه فعالیت
    با سلام
    اگه امكانش هست مورد زير رو اصلاح كنيد
    كه با خروج اعضا امتیاز کسب شده ی اعضای قبیله حذف بشه

خودتون كه بهتر در جريان هستيد
    اعضاي قبيله 2 ماه تلاش ميكنن..از وقت و زندگي خودشون ميزنن..و كمك ميكنن كه قبيله رنك بياره
    حالا مثلا اگه روز اخر يكي از اعضا كه امتياز زيادي داره..به هر دليلي ترك بزنه
    وقبيله از رنك بيوفته...زحمات تمام دوستان از بين ميره
    لطفا به اين مورد رسيدگي كنيد...كه حقي از كسي ضايع نشه

6. کاربر زیر از SHIELD برای ارسال این پست تشکر کرده است:

emadleechco (07-27-2018)

7. Top | #4

پیشروی سطح: %32 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 136
    سطح
    7
    تشکر دریافتی
    124 بار در 83 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیتدوستی500 امتیاز
    با درود
    بن 20 ساعت باید باشه - غارت 100% - اعضاء قبیله به 20 عضو کاهش پیدا کنه بازی از حالت تک قطبی دربیاد -نقشه در نظر گرفته شده برا دن4 مربوط به وجود مارش اسکان هست این مپ مناسب دنیای 4 نیست
    با تشکر
    ویرایش توسط ali_ghlich : 08-03-2015 در ساعت 05:37 PM

8. Top | #5

پیشروی سطح: %40 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 60
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    88 بار در 61 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیازدوستی
    فقط ورژن 4

میخوان درست کنن ورژن 4 بزارن
    llııllıllıılخداوندا خداونداllııllıllııl
    llııllıllıılقرارم باش ، یارم باشllııllıllııl

llııllıllıılجهان تاریکیه محض است llııllıllııl
    llııllıllıılمی ترسم کنارم باشllııllıllııl

Moez Nistam

9. 2 کاربر از moez_ir عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

jingiliiiii_bala (05-26-2016),salman1024 (06-12-2016)

10. Top | #6

پیشروی سطح: %91 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 9
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    156 بار در 88 پست

دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت500 امتیاز
    من چند تا نظر دارم البته نمیدونم قابل تغییر هست یا نه! ضمنا بار اولمه این ورژن های جدید رو بازی میکنم اگه موردی رو اشتباه میگم شرمنده
    1- انتخاب منطقه بازی دوباره مثل قبل بشه ، اصلا یکی از جذابیت های این بازی افتادن چند تا رفیق کنار هم و همکاری واسه روح زنی و درگیری و... هست! چه دلیل داره انتخاب منطقه رندوم باشه؟!
    2- تا اونجایی که من متوجه شدم ، تا زمانی که استقامت شوالیه به 90 نرسه ، ماموریت سوم قابل دسترس نیست! هر ماموریت هم 30 تا استقامت کم میکنه یعنی همیشه استقامت شوالیه واسه ماموریت ها کافیه! پس این داروهای استقامت به چه دردی میخوره این وسط؟!
    3- هدف مدیریت از حذف نژاد عرب و تغییر خصوصیات نژاد ژاپن به عرب رو متوجه نمیشم؟! مثلا خواستن اعتراضی باشه به فرودگاه جدّه؟! قوم عرب خیلی جذابتر از این ژاپن بود که ، من همیشه عرب بازی میکردم به خاطر این کار مدیریت نژاد دیگه ورداشتم
    4- امکانش هست مارش حمل و نقل برای جانشین قابل دسترس باشه؟ حالا که انتقال منابع فقط بین قلعه های خودی امکان پذیره پس چرا این دسترسی به جانشین داده نمیشه؟!
    5- بعضیا میان اکانت 0 رو بیکاری میزنن(نمیدونم فازشون از این کار چیه!) امکانش هست که مدت زمان غیرفعال شدن قلعه های صفری که بیکاری زده شدند ، کمتر بشه؟! الان اطراف من 3 تا قلعه صفر زرد هست واسه قلعه گیری باید از پایتخت فاصله بگیرم!
    6- این کتاب مشاور خیلی کارای بیهوده ای از آدم میخواد ، اصلا به درد نمیخوره ، خیلی مسخرس! آخه منی که بهم مارش زده نمیشه چرا باید اول بازی پناهگاه 20 بسازم ، برج 20 بسازم دیوار 20 بسازم؟! کلا من بیخیال این کتابه شدم. کاش اینو تغییر بدن
    هیمنا دیگه ، خیلی ممنون
    گـــــرگ ها را دوست دارم...مرگ را قبول میکند ولی تن به قلاده نمیدهد!
    دوره کلاغاست، گرگا گوشه گیر شدن...

11. 3 کاربر از HESI_Sting عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

adonis27 (06-30-2016),ali_ghlich (08-03-2015),shahram.khan (05-23-2016)

12. Top | #7

پیشروی سطح: %40 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 60
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    88 بار در 61 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیازدوستی
    نقل قول نوشته اصلی توسط شوالیه سیاه نمایش پست ها
    درود دوستان گلم

همانطور که قبلا هم دیدید بنده بارها و بارها تاپیک های پیشنهاد رو برای بهتر شدن سرورها و ورژن ها زده و به مدیران بازی داده ام و از حق نگذریم خیلی از اون ها روهم اعمال کردند
    این تاپیک برای تغییر ورژن زده نمیشه پس لطفا هی نگین فلان ورژن خوبه فلان بشه یا نشه ، طبق برنامه ی از پیش تعیین شده همه ی ورژن ها به 7.1 تبدیل خواهند شد، این تاپیک فقط برای این است که اگر تغییری میخواید روی دنیای 4 اعمال بشه به مدیر ارشد ارجا بدم تا در صورت امکان اون رو عملیاتی کنه
    برای مثال دنیا بن 20 ساعت داشته باشه یا نه ، غارت 100% باشه یا نه ، اعضای قبیله چند نفره باشه و با خروج اعضا امتیاز کسب شده ی اعضای قبیله حذف بشه یا نه و شکل حضور اکانت ها در دنیاها راندوم باشه یا به حال فعلی و ....

مشخصات فعلی دنیای 4 :
    سرعت 5 ایکس ، ورژن رترو 7.1 ، امتیاز قبیله با روح خان ها ، اعضای قبیله 2 تا 50 ، غیرفعال شدن 7 روزه ...

دو تاپیک قبلی بنده میتونه کمکی برای نظرات شما عزیزان باشه ، از بازیکنان این دنیا خواهش میکنم در این تاپیک فعالیت کنند و مطمئن باشید تیم مدیریت بازی برای نظرات کاربران احترام قائل شده و اگر پیشنهادی با اکثریت نظرات کاربران اون دنیا رای بیاره و همینطور از نظر کدنویسی امکان اجرایی شدن داشته باشد به ایتم های اون دنیا اضافه خواهد شد

ایرادات و پیشنهادات برای بهتر شدن ورژن 7 و 7.1 در سرور ایران

پیشنهاداتی برای بهتر شدن بازی

طبق صحبت های صورت گرفته با حامد و نوید عزیز این تاپیک در دنیای مربوطه گروهی خواهد شد تا بازیکنان این دنیا نظرات خود را ارائه کنند
    برای پیگیری اشکالات بازی در صورت نیاز می توانید با ایدی یاهوی بنده نیز ارتباط داشته باشید
    ایدی یاهو : bestlove_for_u

ارسلان

---------------
    پیشنهادهای داده شده تنها در این دنیا اعمال خواهد شد
    بارها گفته ایم تنها مدیریت 7 دنیای ایران با تیم ایران است و مدیریت سرورهای بین المللی و خارجی با مدیرهای خود شرکت می باشد برای همین تنها می توانیم پیشنهادات و درخواست ها را در سرور ایران اعمال کنیم

با سپاس از همکاری شما کاربران عزیز
    تیم مدیریت جنگ خان ها
    این که اردوگاه خوراکشو ازقلعه مصرف نکنه اضافه کن لطفا
    llııllıllıılخداوندا خداونداllııllıllııl
    llııllıllıılقرارم باش ، یارم باشllııllıllııl

llııllıllıılجهان تاریکیه محض است llııllıllııl
    llııllıllıılمی ترسم کنارم باشllııllıllııl

Moez Nistam

13. کاربر زیر از moez_ir برای ارسال این پست تشکر کرده است:

ali_ghlich (08-03-2015)

14. Top | #8

پیشروی سطح: %15 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 343
    سطح
    19
    تشکر دریافتی
    7,743 بار در 2,522 پست

دستاورد ها:
    1000 امتیازیک سال ثبت نام
    نقل قول نوشته اصلی توسط SHIELD نمایش پست ها
    ب
    كه با خروج اعضا امتیاز کسب شده ی اعضای قبیله حذف نشه
    ممنون عزیز
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali_ghlich نمایش پست ها
    با درود
    بن 20 ساعت باید باشه - غارت 100% - اعضاء قبیله به 20 عضو کاهش پیدا کنه بازی از حالت تک قطبی دربیاد -نقشه در نظر گرفته شده برا دن4 مربوط به وجود مارش اسکان هست این مپ مناسب دنیای 4 نیست
    با تشکر
    ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط HESI_Sting نمایش پست ها
    من چند تا نظر دارم البته نمیدونم قابل تغییر هست یا نه! ضمنا بار اولمه این ورژن های جدید رو بازی میکنم اگه موردی رو اشتباه میگم شرمنده
    1- انتخاب منطقه بازی دوباره مثل قبل بشه ، اصلا یکی از جذابیت های این بازی افتادن چند تا رفیق کنار هم و همکاری واسه روح زنی و درگیری و... هست! چه دلیل داره انتخاب منطقه رندوم باشه؟!
    این رو دوستمون گفت
    2- تا اونجایی که من متوجه شدم ، تا زمانی که استقامت شوالیه به 90 نرسه ، ماموریت سوم قابل دسترس نیست! هر ماموریت هم 30 تا استقامت کم میکنه یعنی همیشه استقامت شوالیه واسه ماموریت ها کافیه! پس این داروهای استقامت به چه دردی میخوره این وسط؟!
    توی ورژن جدید با هر 30 تا استقامت میشه یه ماموریت فرستاد و اون ایتم برای کسایی که شوالیه توی رنک دارن خیلی واجبه
    3- هدف مدیریت از حذف نژاد عرب و تغییر خصوصیات نژاد ژاپن به عرب رو متوجه نمیشم؟! مثلا خواستن اعتراضی باشه به فرودگاه جدّه؟! قوم عرب خیلی جذابتر از این ژاپن بود که ، من همیشه عرب بازی میکردم به خاطر این کار مدیریت نژاد دیگه ورداشتم
    این مورد طبق دستور مراجع بالا در کشور دستور داده شد
    4- امکانش هست مارش حمل و نقل برای جانشین قابل دسترس باشه؟ حالا که انتقال منابع فقط بین قلعه های خودی امکان پذیره پس چرا این دسترسی به جانشین داده نمیشه؟!
    پیشنهاد خوبیه مرسی
    5- بعضیا میان اکانت 0 رو بیکاری میزنن(نمیدونم فازشون از این کار چیه!) امکانش هست که مدت زمان غیرفعال شدن قلعه های صفری که بیکاری زده شدند ، کمتر بشه؟! الان اطراف من 3 تا قلعه صفر زرد هست واسه قلعه گیری باید از پایتخت فاصله بگیرم!
    این مورد رو من در فایل های پیشنهادیم گفته بودیم ، باید توی ورژن های بعدی اعمال بشه نمیشه جداگانه برای ایران اعمال بشه
    6- این کتاب مشاور خیلی کارای بیهوده ای از آدم میخواد ، اصلا به درد نمیخوره ، خیلی مسخرس! آخه منی که بهم مارش زده نمیشه چرا باید اول بازی پناهگاه 20 بسازم ، برج 20 بسازم دیوار 20 بسازم؟! کلا من بیخیال این کتابه شدم. کاش اینو تغییر بدن
    هیمنا دیگه ، خیلی ممنون

این کتابچه هم توی فایل بنده که لینکشو دادم هست و این هم نمیشه فقط توی ایران انجامش داد باید امیدوار باشیم ورژن های بعدی این مورد بشه مثل قدیم که دلخواه بود و میشد ماموریت رو رد کرد
    مرسی عزیز بابت وقتی که گذاشتی

خب اینارو میگن حرف حساب :
    1-با خروج اعضا امتیاز کسب شده ی اعضای قبیله حذف نشه
    2-بن 20 ساعت باید باشه
    3-غارت 100%
    4-اعضاء قبیله به 20 عضو کاهش پیدا کنه بازی از حالت تک قطبی دربیاد
    5-نقشه در نظر گرفته شده برا دن4 مربوط به وجود مارش اسکان هست این مپ مناسب دنیای 4 نیست ( انتخاب منطقه مثل قبل بشه برای دنیاهای رترو چون اسکان وجود نداره)
    6- امکان ارسال مارش حمل و نقل برای جانشین
    مشکل ما مغزهای تنگ و دهن های گشادن ... مغز هایی که به سختی چیزی توش میره و دهن هایی که به راحتی هر چیزی ازش بیرون میاد ...

تاریخ تولدت مهم نیست، تاریخ "تبلـــورت" مهم است ...!
    اهل کجا بودنت مهم نیست ،"اهــل و بـجـا" بودنت مهم است ...!
    منطقه زندگیت مهم نیست ، "منطــق زنـدگـیت" مهم است ...!
    و گذشته ی زندگیت مهم نیست ؛
    امــروزت مهم است که از چه گــذشتـه ای و چه چیزی برای فــرداهایت میسازی..

15. کاربر زیر از شوالیه سیاه برای ارسال این پست تشکر کرده است:

ali_ghlich (08-03-2015)

16. Top | #9

پیشروی سطح: %70 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 61
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    225 بار در 157 پست

دستاورد ها:
    دوستییک سال ثبت نام1000 امتیاز
    بن 20 ساعت باشه بهتره و سطح حمله رو هم بیارید 0
    یعنی چی تا سطح 9 نمیشه مارش داد
    طرف کلی پناهگاه ارتقا میده دیگه فارممون نیست
    فعلا اینا به ذهنم میرسه
    heshi.panther
    عشق است قبیله ی پیروزان

17. کاربر زیر از mami19 برای ارسال این پست تشکر کرده است:

ali_ghlich (08-03-2015)

18. Top | #10

پیشروی سطح: %32 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 136
    سطح
    7
    تشکر دریافتی
    124 بار در 83 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیتدوستی500 امتیاز
    کاملا موافقم خوراک از تولید قلعه کم نشه منی که همش اردوم بیرونه مشکل خوراک دارم اینجوری سخته همه قلعه منابع فول خوراک 0
    تجربه دویل یا مارش روح خیلی کم شده اصلاح بشه
    دادا اگه دارو استقامت نباشه تا اخر راند شوالیه به 50 نمیرسه اونی زرنگه که از امتیاز استقامت و داروی استقامت و ایتم افزایش تجربه ماموریت بهترین استفاده رو بکنه

19. کاربر زیر از ali_ghlich برای ارسال این پست تشکر کرده است:

HESI_Sting (08-03-2015)

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین