• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: HTC گوشی Desire 728 را معرفی کرد

1. Top | #1

پیشروی سطح: %72 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 113
    فعالیت کل: %2.0
    سطح
    20
    تشکر دریافتی
    1,324 بار در 690 پست

دستاورد ها:
    دوستییک سال ثبت نام

HTC گوشی Desire 728 را معرفی کرد

این گوشی جزو محصولات میان*رده این شرکت به حساب می*آید. HTC برای این گوشی یک صفحه نمایش 5.5 اینچی با کیفیت HD در نظر گرفته است. همچنین یک پردازنده هشت هسته*ای مدیاتک مدل MT6753 با سرعت 1.3 گیگاهرتز روی آن دیده می*شود. این گوشی از 2 گیگابایت رم بهره می*برد و یک دوربین 13 مگاپیکسلی در پشت و یک دوربین 5 مگاپیکسلی در جلو برای عکاسی*های سلفی روی آن قرار گرفته است. از دیگر ویژگی*های این محصول می*توان به پشتیبانی از دو سیم*کارت اشاره کرد. 16 گیگابایت حافظه داخلی برای آن در نظر گرفته شده که به وسیله کارت حافظه می*توان این مقدار را افزایش داد. باتری 2800 میلی*آمپر ساعتی هم روی Desire 728 قرار دارد.
    این گوشی با اندروید 5.1.1 عرضه می*شود و احتمال دارد که در آینده اندروید 6 هم برای آن منتشر شود. برای این گوشی از بلندگوهای Hallmark BoomSound* استفاده شده که صدای دالبی را به وجود می*آورند.
    شرکت HTC این گوشی را با قیمت 728 دلار در کشور چین عرضه خواهد کرد. هنوز اطلاعات بیشتری از اینکه آیا این گوشی در کشورهای دیگر هم عرضه می*شود یا خیر منتشر نشده است. این گوشی را از هم اکنون می*توان پیش خرید کرد. فروش آن هم از تاریخ 24 شهریور ماه آغاز می*شود.
    در ادامه می*توانید تصاویر منتشر شده از این محصول را مشاهده کنید:

تو یه طوفان من جزیره
    من ناپلئون تو دِزیره
    جز تو کی میتونست از من
    همه دنیا رو بگیره

خدایا اینترنت ما رو اوکی کن دوباره برگردیم به بازی عین سابق بشینیم 20 ساعت بازی کنیم الهی امین

2. کاربر زیر از f.n. برای ارسال این پست تشکر کرده است:

SaeedRelax (09-10-2015)

کلمات کلیدی این موضوع