• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برترین قبیله در دوره 35 دنیای 6 کدام قبیله است

رأی دهندگان
28. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • azerbayjan-iran

16 57.14%
  • پیــــــرمردان

8 28.57%
  • لرستان

5 17.86%
  • Golden.Aliance

3 10.71%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 51 از 69 نخستنخست ... 41495051525361 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 501 به 510 از 687

موضوع: اتفاقاط و حواشی دن 6 دوره 35

1. Top | #1

پیشروی سطح: %21 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 159
    فعالیت کل: %100.0
    سطح
    7
    تشکر دریافتی
    232 بار در 180 پست

دستاورد ها:
    دوستیاولین گروهبیش فعال7 روز فعالیت500 امتیاز
    نشان ها:
    کاربر همیشگی

Exclamation اتفاقاط و حواشی دن 6 دوره 35

فارم های جدید یک راند جدید تو یک دنیای جدید استارت زدیم
    ديدم كسى تاپيك نزده،من زدم
    فارم هاى عزيز قديم و جديد،کل کل و حواشی را برای جذاب شدن بازی تو این تایپیک ادامه بدین
    خيلى مخلصم،تريبون آزاد دست شما

یک نظر سنجی هم گذاشتیم برای مشخص شدن قبیله برتر راند 35دن 6
    ویرایش توسط power1978 : 09-09-2016 در ساعت 03:45 AM

موسی خطاب به خداوند در کوه طور:
    اَرَنی ( خود را به من نشان بده)

خداوند:
    لَن ترانی ( هرگز مرا نخواهی دید)

💧برداشت مولانا💧
    ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد
    تو که با منی همیشه، چه "تری" چه " لن ترانی"

2. 6 کاربر از power1978 عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

_AAssAssinOO_ (10-01-2016),amt5022 (09-19-2016),Return.of.wolf (09-09-2016),Return…Of…WarrioR (09-20-2016),SaeedRelax (09-09-2016),tempter2000 (09-21-2016)

3. Top | #501

پیشروی سطح: %50 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 100
    فعالیت کل: %0
    سطح
    7
    تشکر دریافتی
    77 بار در 41 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت500 امتیاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط khandadash نمایش پست ها
    اینجا نقل قول ها خرابه من نقل نمیزنم
    همینجوری میگم
    محمد اون راند که اکانتت افتاد دست من و مهدی و خودت بودی وبعدش بیممارستانی شدی هیچ کس بهت مارش نداد
    کسی نبود که بخواد اینکارا رو بکنه
    ما با اکانت مهدی زدیم بعد رفتیم رو اکانت تو
    همینجا یک عذر خواهی هم کنم ابی اکانتش رو داد بدم دست یکی تا برمیگرده بچرخونه
    طرف قول داده بود خوب بچرخونه درست نیومد اکانت به روهوا بود ریستش زدیم متاسفانه
    این از بحث اون راند
    خب بریم سراغ بازیکن قدیمی خانوارز
    با ی شوخی باهات شروع کنم ( موقع افتتاح خانوارز ایران کلنگ دادن که کلنگ بزنی یا قیچی دادن که ربان قرمزش رو ببری؟ )
    تموم کنید این بحث قدیمی بودن رو
    شما میگی راند 5-6 دن3
    من میگم راند 3 دن3 ( بودی؟) نبودی برو بپرس اون زمان کی بازی میکرد
    میثم دث متال بود بچه های کوروش بودن مهدی نجاتی بود بیخیال شد من زدم بیرون رفتم آریایی
    طلایی ها بودن آذری ها بودن
    میدونی چی به چی شد؟
    همین ممد هم بود فکر کنم
    حالا بگیم از همون راند 5-6 به بعدی اسم بردی
    اصلا نمیدونم کجای اسم یوزری که ممد لینک گذاشت که اسمش spit of sky بود برای تاریخ حضور انجمن اونم بعد این که انجمن اولیه ***** شد
    نمیدونم کجای اسم یوزر ممد شبیه پویا بود یا کجا ممد گفت قدیم زدمت که میگی خودت نبودی شاید اون پویا بوده
    اون پویا رفت سربازی برگشت دیگه هم خانوارز نیومد ( ممد از تلگرام به ارسلان پیام بده بگو اون پویا که قبلا توی کلن بود قبل این که سری اول کلن کلش بپاشه و وقتی پاشید پویا رفت بگو آی دی داره ازش بده بهت بگو به طرف بیاد اینجا دوستمون رو از سردرگمی در بیاره)
    همون زمانیکه میگی ممد رو توی رنکینگ بازیکنان دن3 نمیدیدی برو بپرس ببین راند 7 با افشین شاکری روی اکانت لیدی این شادو بودن یا نه که راند تمدید شد اینا ریست دادن بعدش ممد تروی ریست بعدش یادم نیست دیگه کیا ریست دادن که رنک قرار شد برسه به ارین اس اصلی که روز اخر حامد رنجر سنگین کشید رنک رو گرفت
    قرار نیست که حتما طرف با یوزرش باشه
    ممد به اندازه راندایی که بازی کردی اکانت ساخته بازی کرده زده تموم شده حال نداشته ریست داده یک اکانت جدید ساخته حالا برو ببین کدوم راند کجا غیر دن5 زد و بند داشتی با کدوم اکانت بودی بگو شاید ممد یادش اومد اون راند با کدوم اکانت بوده شاید قبلا ی دور خورده باشی ازش
    قدیم قدیم میکنی و کسایی مثل ممد رو بازیکن حساب نمیکنی و فکر میکنی فقط خودت قدیمی هستی و بقیه هم دوره ایت نیستن بهت بگم ما هم از قدیمیایی آذری با فرمانرواهاشون مجید آذری رامین لردوالاس رضا مونت و ... هم دوره ای بودیم خاطره داریم تا دور دور اونا بود آذر هم چیز دیگه ای بود
    آقا رحیم شاید بازیت خوب باشه
    شاید بقول خودت میخوندی حرف نمیزدی تا زمانی شروع کردی زدن
    ولی میدونی چی رو قبول ندارم ازت
    از اون دسته ادمایی هستی فکر میکنی پول بریز توی خان سکه بزنی وقتت خالی پشت سیستم بعد هرکی خواست بزنتت یا خواستی بزنی اولین حرفی میزنی برپایه و اساس تهدیده که میگی من نیاز باشه 100 کیلو سکه میزنم میام میزنمت
    اصولا دوست داری همه اجباری قبولت کنن تو بزنی
    اگه اون راند دن5 ممدتانا رو اکانت نبود بجای اون روخ هایی که برای ببر مازندران زدم و ریست دادم بخاطر پیام تهدید هایی که به اکانت دادی با ممد عرفان وایمیستادم پات ببینم چی میگی
    نه که بهت بگم بزنی بیا بزن ولی حتی نیایی کنارم قلعه بگیری
    والا من متوجه نشدم این همه اون بالا نوشتی منظورت چی بود اشکالی نداره جوگیر شدی به خاطر رفیقت مهم نیست.در رابطه با مجید اذری رضا مونت و بقیه بچه های اذرهمشون تاج سرمنند و رفیق فابریک اگه رضا مونتو میشناسی ازش بپرس وقتی اذربرا رنک میومد و ازش دعوت می کردند برا بازی از مجید اذری میپرسید رحیم هم میاد من میومدم رضا مونت میومد.خخخ ببین خدایا ما با کیا طرفیم من نگفتم از راند 5 دنیای 3 بازی کردم گفتم اکانتتو راند 5 دنیای 3 یادم میاد قبیله امپراطوران.اتحاد طلایی .اریاییها مسعود گیلماز حامد اینا منو خوب میشناسد من ادعام نمیشه راند اول خانوارز بودم نه شابید راند دو یاسه دنیای یک بود من اومدم اشنایی انچنانی هم با بازی نداشتم فقط قلعه اپ می کردم خخخ دررابطه با ممدتانا اونم رفیق ماست و بهتر از هرکسی سبک بازی مارا میشناسه تا حالا هم نشده من از کسی بخوام قلعه بگیرم و نتونم درضمن اینم بگم تموم داشتم داشتم حساب نیست دارم دارم حساب هست اینجا الان اکانتهایی که من میبینم همتون جدیدی هستین حالا هی شما بگو من راند یک بودم ماهم باور می کنیم.
    خخخخ مهم اون تاریخ ثبت نامتون تو انجمنه فقط رامین لرد والاس تو این جمع از من قدیمی تره برین درساتونو بخونین مشقاتونم بنویسین بیارین من خط بزنم.بای همگی
    اینجا در قبیله ی من هیچکس بر سجاده فروشان تعظیم نمیکند. همه

در به در به دنبال عیسای عاشقند تا سجده بیاموزند،حتی اگر که

فریسیان را خوش نیایدو تکفیرشان کنند

به یزدان که گرماخرد داشتیم کجا چنین سرانجام بد داشتیم.

4. کاربر زیر از pourya1383 برای ارسال این پست تشکر کرده است:

tempter2000 (10-01-2016)

5. Top | #502

پیشروی سطح: %9 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 275
    سطح
    11
    تشکر دریافتی
    994 بار در 513 پست
    دستاورد ها:
    دوستی1000 امتیازیک سال ثبت نام
    نقل قول نوشته اصلی توسط pourya1383 نمایش پست ها
    والا من متوجه نشدم این همه اون بالا نوشتی منظورت چی بود اشکالی نداره جوگیر شدی به خاطر رفیقت مهم نیست.در رابطه با مجید اذری رضا مونت و بقیه بچه های اذرهمشون تاج سرمنند و رفیق فابریک اگه رضا مونتو میشناسی ازش بپرس وقتی اذربرا رنک میومد و ازش دعوت می کردند برا بازی از مجید اذری میپرسید رحیم هم میاد من میومدم رضا مونت میومد.خخخ ببین خدایا ما با کیا طرفیم من نگفتم از راند 5 دنیای 3 بازی کردم گفتم اکانتتو راند 5 دنیای 3 یادم میاد قبیله امپراطوران.اتحاد طلایی .اریاییها مسعود گیلماز حامد اینا منو خوب میشناسد من ادعام نمیشه راند اول خانوارز بودم نه شابید راند دو یاسه دنیای یک بود من اومدم اشنایی انچنانی هم با بازی نداشتم فقط قلعه اپ می کردم خخخ دررابطه با ممدتانا اونم رفیق ماست و بهتر از هرکسی سبک بازی مارا میشناسه تا حالا هم نشده من از کسی بخوام قلعه بگیرم و نتونم درضمن اینم بگم تموم داشتم داشتم حساب نیست دارم دارم حساب هست اینجا الان اکانتهایی که من میبینم همتون جدیدی هستین حالا هی شما بگو من راند یک بودم ماهم باور می کنیم.
    خخخخ مهم اون تاریخ ثبت نامتون تو انجمنه فقط رامین لرد والاس تو این جمع از من قدیمی تره برین درساتونو بخونین مشقاتونم بنویسین بیارین من خط بزنم.بای همگی
    آورین آورین استاد خانوارز

6. 2 کاربر از ☠196513☠ عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

khandadash (10-02-2016),tempter2000 (10-01-2016)

7. Top | #503

پیشروی سطح: %15 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 256
    فعالیت کل: %4.0
    سطح
    12
    تشکر دریافتی
    648 بار در 435 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت1000 امتیاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط hossein1h نمایش پست ها

اقای ناصر- ممد حسین- ممد شادو و هر کی که رو اون اکانت هستین تا الان 21 مارشه نجیب از فاصله 2 الی 3 ساعته زدم به شما که موفق به نجیب زنی از من نشدید تو انلاینی قلعتونو گرفتم- مارشه 50 کیلو با نجیب زدم به 42 کیلوه شما از 18 نجیب فقط 1 دونه نجیبم مرد- این عمقه فاجعه و عدم مهارت کافی شما تو بازی رو میرسونه و من متاسفم که یه همچین رقیبی داشتم که بدونه علمی از خانوارز جولو من ادعا میکنه- و تنها افتخارتونم اینه که اکانتم اف بود اومده 20 نجیب از 500 نجیبه منو زدی- با همین خوش باش که واقعا باید افتخار کنی و به همین کم بسنده کنی- هر راند هر جایی که باشم اکانته ناصر خورج توانایی رنک گرفتن نه بلکه بیشتر از 2 هفته فرصت بازی نمیدم بهش- تا بهوونه بیاره باز درسو دانشگاه و عموم مرده بودو بیمارستان بودم..... ما که اومدیم خودمونو نشون دادیم رفتیم- شما موندی و تک قلعه شدن و کلی بی ابرویی و 40 50 کیلو سکه ای که مصرف کردی

یا حق amir cubase2
    افرين حالا كه داري با ادب حرف ميزني جوابتو ميدم.
    مورد اول:شما اگه مهارت داشتي دن ٧ راند ٣٥ تا وفات ميومد رو ٢٠٠ نميرفتي بيكاري
    مورد دوم:من جنابعاليو تكي دن ٧ زدم.شما فرار كردي گفتي هزار جا ديگه تو رنكم.پس عزيزه من خودتم بهونه اوردي.ولي من بهونه اي نيوردم اين راند چنتايي ريختين سرم نه تكي
    خيلي هم شيك قبول كردم خوردم.ولي بازم تاكيد ميكنم تكي هيچكاري نكردي
    مورد سوم:٢٠ ك سكه زدم دوست داشتم زدم.
    مورد چهارم:دوست عزيز شما كه انقدر از من ميترسي كه تا حالا به دو نفر خواستي رشوه بدي كه بم خيانت كنن ديگه انقدر ادعا نكن
    مورد پنجم:اقاي كيفيت بازي اكتانتت راند ٢٢ دن ٦ تو قبيله من بود يادته؟ميلاد روش بازي ميكرد؟وقتي پير مردان ريختن سرت جنابعالي گفتي ميام رو اك
    اومدي گند زدي بعد فرار كردي اكو دادي دست ميلاد.پس شما هم اون راند چند نفرس ريختن سرت خوردي
    مورد ششم:بي ابرويي براي من نيست.بي ابرويي براي جنابعاليه كه فحش و ناسزا هايي كه نشانگر تربيت پايين خونوادگيته رو به خاطر يه بازيه بي ارزش به اينو و اون از جمله ناصر دادي.حالا يه پيام محترمانه تو انجمن دادي فك نكن بقيه نميشناسنت.وگرنه همون بي شخصيتي هستي كه بودي عزيزم.
    خلاصه بخوام بگم:بازي براي زد و خورده ي بار من ميزنم يه بار شما.ولي كيفيت بازي ما اينجا مشخص ميشه كه شما تكي هيچوقت نتونستي منو بزني
    ولي من زدمت.سعي كن همينطوري كه زدنتا قبول كني خوردناتم قبول كني
    انقدري اعتبار من بيشتر توعه كه ٩٠ درصد دن ٦ حتي قبيلتون به اين موضوع اعتراف ميكنن كه جنابعالي تكي نميتونستي منو بزني
    ديگه من حرفي ندارم بقيه چيز ها مشخصه
    ویرایش توسط _AAssAssinOO_ : 10-01-2016 در ساعت 10:54 AM

8. کاربر زیر از _AAssAssinOO_ برای ارسال این پست تشکر کرده است:

tempter2000 (10-01-2016)

9. Top | #504

پیشروی سطح: %9 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 275
    سطح
    11
    تشکر دریافتی
    994 بار در 513 پست
    دستاورد ها:
    دوستی1000 امتیازیک سال ثبت نام
    [QUOTE=pourya1383;608018][QUOTE=Darkness;608014][QUOTE=pourya1383;608008]عزیز دل من میدونم چی نوشتم شما درکتون از مطلب یه چیز دیگه هست. اینجواب در جواب ممد بود که نوشته بود پول برام مهم نیست خواستم بدونه برا ماهم مهم نیست چقدر خرج کنیم از موقعی که اومدم رو اکانت بهزاد هردومون سکه خریدیم
    26700
    سکه های خریداری شده در این ماه

- - - - - - - - - -

[QUOTE=Darkness;608007]یه دوستی بود به اسم Pooya_1393 نمیدونم چقدر منو یاد ایشون میندازه البته تفاوتشون بسیاره

- - - - - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط _AAssAssinOO_ نمایش پست ها
    دن سه ماهم یه رفیق داشتیم عکس پروفایلش مثل شما بود ولی فکر کنم شما فقط عکستون شبیهشه ولاغیر اونم همون pourya1383 بود نه نودو سه از وقتی خان بچه بازی شده ما افتادیم تو دور زدن رفقا و معتادای قدیمی خخخخ مثل مسیح و سعید فلایت و غیره...

- - - - - - - - - -

داداش این عکس جدیده یه لحظه نوشتی پویا 93 فکر کردم از بازیکنان راند 5-6 دنیای سه باشی ولی نیستی بخوای منو بشناسی باید بری خیلی قدیما همان موقعی که پزمان سایرکس بود زمانی که من دنیای یک با دایال اپ شروع کردم بازیو سال 88 یا 89 بود بعدنا رفتم دنیای سه یه یکسالی بودم تازه دنیای 5 تشکیل شده بود.فکر کنم سنت قد ندهبه اینا خخخخخخ الغرض الان که به بیکاری رسیدیم اومدیم سربسرتون بزاریم اخه من مارش میزدم ناصر میومد اینجا تایپیک میزد ماهم هیچ جوابی ندادیم گفتیم شاهنامه اخرش خوشه که اخرش خوش نبود براشماهاخخخخخ
    من الان برامارشها تو تلگزام گروه داریم بهشون میگم توبازی پیام بدن تازود جوابشونو بدم اونجا که تلگرامه تو سیم ثانیه ردو بدل میشه اطلاعات وقت نداشتم اینجا که جای خود داره.الغرض یه راند نه الان نزدیک عید وقت بزار بیام باهم استارت بزنیم البته بدون متلقات اکانتهاخخخ ببینیم چند چندیم هرچند خیلیا مثل میلاد اپاچی .برای احترام اسم بقیه اکانتها رانمیارم و...و ...و همشون ریست زدن شمام یه راند بیا ببینیم چقدر دووم میاری...
    سلام عزیز
    اگه اشتباه نکنم عضو ارتش سری بودی
    من و شما هم با هم درگیری داشتیم

10. Top | #505

پیشروی سطح: %93 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 15
    فعالیت کل: %12.0
    سطح
    6
    تشکر دریافتی
    28 بار در 19 پست

دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت500 امتیازدوستی
    نقل قول نوشته اصلی توسط pourya1383 نمایش پست ها
    وفاداری مدافع کاهش پیدا کرده است از 6.304به 3.304اینم وفاداری اخرین قلعش بود که تو بیکاری رسوندم به اینجا مگراینکه نصف شبی انلاین بشه بزنه دوباره محافظت خخخخ مانتونیم بگیریم ولی 24 ساعت بعدش تو مشتمونه هاناصر خورج راستی اینم بگم نجیبات پرپر شدند همشون خخخخ
    وفاداری مدافع کاهش پیدا کرده از 6,304 به 3,304وفاداری مدافع کاهش پیدا کرده از 6,304 به 3,304
    نقل قول نوشته اصلی توسط hossein1h نمایش پست ها

اقای ناصر- ممد حسین- ممد شادو و هر کی که رو اون اکانت هستین تا الان 21 مارشه نجیب از فاصله 2 الی 3 ساعته زدم به شما که موفق به نجیب زنی از من نشدید تو انلاینی قلعتونو گرفتم- مارشه 50 کیلو با نجیب زدم به 42 کیلوه شما از 18 نجیب فقط 1 دونه نجیبم مرد- این عمقه فاجعه و عدم مهارت کافی شما تو بازی رو میرسونه و من متاسفم که یه همچین رقیبی داشتم که بدونه علمی از خانوارز جولو من ادعا میکنه- و تنها افتخارتونم اینه که اکانتم اف بود اومده 20 نجیب از 500 نجیبه منو زدی- با همین خوش باش که واقعا باید افتخار کنی و به همین کم بسنده کنی- هر راند هر جایی که باشم اکانته ناصر خورج توانایی رنک گرفتن نه بلکه بیشتر از 2 هفته فرصت بازی نمیدم بهش- تا بهوونه بیاره باز درسو دانشگاه و عموم مرده بودو بیمارستان بودم..... ما که اومدیم خودمونو نشون دادیم رفتیم- شما موندی و تک قلعه شدن و کلی بی ابرویی و 40 50 کیلو سکه ای که مصرف کردی

یا حق amir cubase2
    نقل قول نوشته اصلی توسط _AAssAssinOO_ نمایش پست ها
    افرين حالا كه داري با ادب حرف ميزني جوابتو ميدم.
    مورد اول:شما اگه مهارت داشتي دن ٧ راند ٣٥ تا وفات ميومد رو ٢٠٠ نميرفتي بيكاري
    مورد دوم:من جنابعاليو تكي دن ٧ زدم.شما فرار كردي گفتي هزار جا ديگه تو رنكم.پس عزيزه من خودتم بهونه اوردي.ولي من بهونه اي نيوردم اين راند چنتايي ريختين سرم نه تكي
    خيلي هم شيك قبول كردم خوردم.ولي بازم تاكيد ميكنم تكي هيچكاري نكردي
    مورد سوم:٢٠ ك سكه زدم دوست داشتم زدم.
    مورد چهارم:دوست عزيز شما كه انقدر از من ميترسي كه تا حالا به دو نفر خواستي رشوه بدي كه بم خيانت كنن ديگه انقدر ادعا نكن
    مورد پنجم:اقاي كيفيت بازي اكتانتت راند ٢٢ دن ٦ تو قبيله من بود يادته؟ميلاد روش بازي ميكرد؟وقتي پير مردان ريختن سرت جنابعالي گفتي ميام رو اك
    اومدي گند زدي بعد فرار كردي اكو دادي دست ميلاد.پس شما هم اون راند چند نفرس ريختن سرت خوردي
    مورد ششم:بي ابرويي براي من نيست.بي ابرويي براي جنابعاليه كه فحش و ناسزا هايي كه نشانگر تربيت پايين خونوادگيته رو به خاطر يه بازيه بي ارزش به اينو و اون از جمله ناصر دادي.حالا يه پيام محترمانه تو انجمن دادي فك نكن بقيه نميشناسنت.وگرنه همون بي شخصيتي هستي كه بودي عزيزم.
    خلاصه بخوام بگم:بازي براي زد و خورده ي بار من ميزنم يه بار شما.ولي كيفيت بازي ما اينجا مشخص ميشه كه شما تكي هيچوقت نتونستي منو بزني
    ولي من زدمت.سعي كن همينطوري كه زدنتا قبول كني خوردناتم قبول كني
    انقدري اعتبار من بيشتر توعه كه ٩٠ درصد دن ٦ حتي قبيلتون به اين موضوع اعتراف ميكنن كه جنابعالي تكي نميتونستي منو بزني
    ديگه من حرفي ندارم بقيه چيز ها مشخصه
    من اگه دن 7 بازی میکردم تو عمره بازیت به 2 هفته نمیکشید 3 روز اومدم قلعتو گرفتم کلی نجیب کشتم کردم صاحب اک اومد دادم دستش رفتم 60 من یه مقدار سکه مزدم بود که بیام قلعتو بگیرم و همینم شد باقیش به من مربوط نیست- دوووما تو عمرا منو نزدی- 100 سال دیگه هم به گرده پام نمیرسی چون یه تیمه قوی دارم که پشتمن- مدرسه هم ندارن مشقاشونم نوشتن- هرجا بخوام ادعا میکنم قدرتشم دارم تیمشم دارم- کلا در حده ما نیستی با 4 تا رفیقه هم سنه خودت دارین بازی میکنین - عینه قارچ خوره میکرو- بدونه علم و سیاستی از خانوارز-بلاخره 50 باز اینطوری کتکم بخورین یه چیزایی یاد میگیرین که میشین نسله بعده خان- الان بسوز که 1 نجیبمم نتونستی تو این همه مارش بزنی

11. 2 کاربر از hamid1h عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

☠196513☠ (10-01-2016),pourya1383 (10-02-2016)

12. Top | #506

پیشروی سطح: %21 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 396
    سطح
    21
    تشکر دریافتی
    5,064 بار در 2,373 پست

دستاورد ها:
    دوستیاولین گروهبیش فعالیک سال ثبت نام5000 امتیاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein-saremi نمایش پست ها
    ممد تو خانوارز رو ول کنی خانوارز دلش میشکنه خخخ ولی بیا و تو هم مثل رضا بزارش کنار
    من گذاشتم کنار سرو کله رضا پیدا شده تازه خخخ

13. 3 کاربر از SpiteOfSky عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

☠196513☠ (10-01-2016),khandadash (10-02-2016),saharj24 (10-01-2016)

14. Top | #507

پیشروی سطح: %47 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 106
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    10
    تشکر دریافتی
    337 بار در 284 پست

دستاورد ها:
    دوستیبیش فعال1000 امتیازسه ماه فعالیت
    اقا به پیر به پیغمبر

رمک اذر قطعی هس

چرا اینجوری هی از بیکاری در میاین خخخخخخخخخخخخخ

بزارین زندگی گنیم خخخخخخخ

خدایی یگه همسر بنده اجازه نمیده

اینا هم یکی یکی از بیکاری در میان باعث اختلاف با با رستم زندگیمون شدن

15. کاربر زیر از arash_king-m برای ارسال این پست تشکر کرده است:

saharj24 (10-01-2016)

16. Top | #508

پیشروی سطح: %21 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 396
    سطح
    21
    تشکر دریافتی
    5,064 بار در 2,373 پست

دستاورد ها:
    دوستیاولین گروهبیش فعالیک سال ثبت نام5000 امتیاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط khandadash نمایش پست ها
    اینجا نقل قول ها خرابه من نقل نمیزنم
    همینجوری میگم
    محمد اون راند که اکانتت افتاد دست من و مهدی و خودت بودی وبعدش بیممارستانی شدی هیچ کس بهت مارش نداد
    کسی نبود که بخواد اینکارا رو بکنه
    ما با اکانت مهدی زدیم بعد رفتیم رو اکانت تو
    همینجا یک عذر خواهی هم کنم ابی اکانتش رو داد بدم دست یکی تا برمیگرده بچرخونه
    طرف قول داده بود خوب بچرخونه درست نیومد اکانت به روهوا بود ریستش زدیم متاسفانه
    این از بحث اون راند
    خب بریم سراغ بازیکن قدیمی خانوارز
    با ی شوخی باهات شروع کنم ( موقع افتتاح خانوارز ایران کلنگ دادن که کلنگ بزنی یا قیچی دادن که ربان قرمزش رو ببری؟ )
    تموم کنید این بحث قدیمی بودن رو
    شما میگی راند 5-6 دن3
    من میگم راند 3 دن3 ( بودی؟) نبودی برو بپرس اون زمان کی بازی میکرد
    میثم دث متال بود بچه های کوروش بودن مهدی نجاتی بود بیخیال شد من زدم بیرون رفتم آریایی
    طلایی ها بودن آذری ها بودن
    میدونی چی به چی شد؟
    همین ممد هم بود فکر کنم
    حالا بگیم از همون راند 5-6 به بعدی اسم بردی
    اصلا نمیدونم کجای اسم یوزری که ممد لینک گذاشت که اسمش spit of sky بود برای تاریخ حضور انجمن اونم بعد این که انجمن اولیه ***** شد
    نمیدونم کجای اسم یوزر ممد شبیه پویا بود یا کجا ممد گفت قدیم زدمت که میگی خودت نبودی شاید اون پویا بوده
    اون پویا رفت سربازی برگشت دیگه هم خانوارز نیومد ( ممد از تلگرام به ارسلان پیام بده بگو اون پویا که قبلا توی کلن بود قبل این که سری اول کلن کلش بپاشه و وقتی پاشید پویا رفت بگو آی دی داره ازش بده بهت بگو به طرف بیاد اینجا دوستمون رو از سردرگمی در بیاره)
    همون زمانیکه میگی ممد رو توی رنکینگ بازیکنان دن3 نمیدیدی برو بپرس ببین راند 7 با افشین شاکری روی اکانت لیدی این شادو بودن یا نه که راند تمدید شد اینا ریست دادن بعدش ممد تروی ریست بعدش یادم نیست دیگه کیا ریست دادن که رنک قرار شد برسه به ارین اس اصلی که روز اخر حامد رنجر سنگین کشید رنک رو گرفت
    قرار نیست که حتما طرف با یوزرش باشه
    ممد به اندازه راندایی که بازی کردی اکانت ساخته بازی کرده زده تموم شده حال نداشته ریست داده یک اکانت جدید ساخته حالا برو ببین کدوم راند کجا غیر دن5 زد و بند داشتی با کدوم اکانت بودی بگو شاید ممد یادش اومد اون راند با کدوم اکانت بوده شاید قبلا ی دور خورده باشی ازش
    قدیم قدیم میکنی و کسایی مثل ممد رو بازیکن حساب نمیکنی و فکر میکنی فقط خودت قدیمی هستی و بقیه هم دوره ایت نیستن بهت بگم ما هم از قدیمیایی آذری با فرمانرواهاشون مجید آذری رامین لردوالاس رضا مونت و ... هم دوره ای بودیم خاطره داریم تا دور دور اونا بود آذر هم چیز دیگه ای بود
    آقا رحیم شاید بازیت خوب باشه
    شاید بقول خودت میخوندی حرف نمیزدی تا زمانی شروع کردی زدن
    ولی میدونی چی رو قبول ندارم ازت
    از اون دسته ادمایی هستی فکر میکنی پول بریز توی خان سکه بزنی وقتت خالی پشت سیستم بعد هرکی خواست بزنتت یا خواستی بزنی اولین حرفی میزنی برپایه و اساس تهدیده که میگی من نیاز باشه 100 کیلو سکه میزنم میام میزنمت
    اصولا دوست داری همه اجباری قبولت کنن تو بزنی
    اگه اون راند دن5 ممدتانا رو اکانت نبود بجای اون روخ هایی که برای ببر مازندران زدم و ریست دادم بخاطر پیام تهدید هایی که به اکانت دادی با ممد عرفان وایمیستادم پات ببینم چی میگی
    نه که بهت بگم بزنی بیا بزن ولی حتی نیایی کنارم قلعه بگیری
    خشششششم رضا خانداداش
    یا حضرت عباس
    ملت فرار کنید الان میخورتتون
    من فارم بودم خخ

17. 2 کاربر از SpiteOfSky عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

☠196513☠ (10-01-2016),khandadash (10-02-2016)

18. Top | #509

پیشروی سطح: %47 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 106
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    10
    تشکر دریافتی
    337 بار در 284 پست

دستاورد ها:
    دوستیبیش فعال1000 امتیازسه ماه فعالیت
    نقل قول نوشته اصلی توسط Darkness نمایش پست ها
    خشششششم رضا خانداداش
    یا حضرت عباس