• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 1 از 8 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 71

موضوع: شوالیه و مطالب اموزشی در باره ی آن

1. Top | #1

پیشروی سطح: %45 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 55
    فعالیت کل: %0.3
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    34 بار در 16 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

شوالیه و مطالب اموزشی در باره ی آن

سلام خدمت همه بچه هاي خان وارزي عزيز
    با اومدن ورژن 4 و اضافه شدن شواليه ها به آن که يکي از مهم ترين بخش هاي بازي شده بد نديدم که اين تایپيک را ايجاد کنم تا دوستان بتونن در مورد شواليه اينجا اطلاعات کسب کنند و بخش آموزشي بشه براي بازي پس از همه شما دوستان عزيز خواهش مي کنم از زدن پست هاي نامربوط و اسپم جدا خود داري کنيد که صفحات زياد نشه و فقط بشه اطلاعات به بچه ها داد از همگي ممنونم.
    خوب يک توضيحاتي مديران عزيز قبل از اومدن ورژن 4 دادن که بد نيست هر کسي اول اونو يک مطالعه بکنه اينم لينکش:
    http://forum.xs-games.ir/showthread.php?t=2338
    شوالیه چی هست؟
    در ورژن 4 خاندان شکل جدیدی به خودش گرفته و از حالت قبلی که فقط برای ازدواج کم کردن زمان مارشا بود در اومده و هر کسی 4 تا می تونه داشته باشه و اگر اول بازی هم کمتر بود مثلا 2 تا می تونه خودش با زدن کلیک بچه دار شدن یا تولید بچه یکی دیگه برای خودش درست کنه هر شوالیه یک بچه می تونه بده دی
    خوب حالا هر شوالیه می تونی در یکی از 4 پست مارشال، مالک، بازرگان و جاسوس ایفاء نقش کنه دقت کنید که شما 4 شوالیه می توانید داشته باشید و 4 پست وجود داره که هر کدام را فقط یک بار می تونین برای یک شوالیه انتخاب کنید پس در نهایت فقط شما 4 شوالیه می توانید در هر 4 پست داشته باشید ( یعنی کسی نمی تونه هر 4 تا رو مارشال کنه یا 2 تا بازرگان).
    در ضمن تو هر قلعه فقط یک شوالیه می تونه باشه یعنی اول بازی فقط شما یکی از این 4 نوع شوالیه رو می تونین داشته باشید تا زمان قلعه گیری و وقتی 4 تا قلعه گرفتین می تونین هر 4 شوالیه را داشته باشید.
    یک سوال من اول بازی دو تا شوالیه دارم و وقتی اولی رو بهش پست دادم یک بچه تولید کرد و دومی نمی تونه بچه بده حالا من فقط 3 تا دارم و یکیشم بچه چی کار کنم؟
    جواب هر شوالیه وقتی بهش پستی داده بشه می تونه تولید بچه کنه پش واسه شوالیه 4 باید صبر کنی قلعه دوم رو بگیری و به شوالیه دومت پست بدی و اخرین شوالیه هم داشته باشی. در مورد اینکه شوالیه بچه هر شوالیه بعد یک مدتی بزرگ میشه بسته به سرعت دنیا این زمان فرق داره و به صورت زیر است:
    ایجاد شوالیه دوم نیازمند زمان رشد او از کودکی تا بزرگسالی بوده و این زمان وابسته به سرعت دنیا خواهد بود.
    زمان رشد شوالیه ها:
    1x-21d
    2x-17d
    3x-13d
    4x-12d
    5x-09d
    6x-09d
    7x-08d
    8x-07d
    9x-06d
    10x-06d
    و یک حالت دیگه داره واسه بزرگ شدن این که شوالیه رو از داخل کاروانسرا بر گردونی یعنی یک قلعه میگیری میری تو کاروانسراش و با دادن 200 سکه یک شوالیه بر می گردونی و می تونی به جای یک بچه برشگردونی یا کلا وقتی شوالیه نداری می تونی از تو کاروانسرا برگردونی بدونه تولید بچه.
    خوب حالا این 4 تا پست شوالیه هر کدوم به چه دردی می خوره
    انواع شوالیه

مارشال:
    طبق توضیحی که مدیران عزیز دادن مارشال زمان ساخت واحد ها را کم میکند بطوریکه به ازای هر مرحله 0.1% و حداکثر 5% از زمان ساخت کم میشود
    خوب حالا این یعنی چی شما وقتی یکی از شوالیه هاتونو مارشال می کنید اون سطح 0 میشه و با فرستادن اون به ماموریت و نبرد تجربه و شهرت بدست می آورد و سطحش بالا میره و به ازای هر سطح 0.1% زمان ساخت نیروها کم میشه یعنی سطح یک 0.1 سطح دو 0.2 و الی اخر من تو دات کام شوالیم به سطح 40 رسید ولی طبق گفته بالا که حداکثر 5% میشه پس شوالیه تا سطح 50 میتونه بره بالا و دقت کنید تو هر سطح یک تعداد مهارت بدست می اورد که به مهارتاش میتونین تقسیم کنید که هر شوالیه 4 تا مهارت داره که در ادامه توضیح میدم.
    پس مارشال سرعت ساخت نیروها رو زیاد می کنه و اصولا از مارشال برای جنگ ها استفاده میشه ولی دلیل نمی شه از بقیه نتونین برا جنگ استفاده کنید.
    مالک:
    طبق توضیح که مدیران عزیز دادن مالک مقدار تولید منابع را بالا می برد حداکثر 10% و به ازای هر مرحله 0.2%
    ولی من رو این مورد شک دارم خود سایت زده سرعت ساخت ساختمانها را افزایش می دهد و به تولیدات کاری نداره پس مالک در هر سطح 0.2% به سرعت ساخت ساختمانها امتیاز می دهد و در سطح 50 میشه 10% به اعنوان دومین شوالیه فکر کنم خیلی خوبه چون وقتی قلعه دوم بگیرین تا قلعه 10 فقط ساخت و ساز دارین و سرعت ساختمان ها خیلی مهمه سریع تر باشه
    بازرگان:
    طبق توضیح که مدیران عزیز دادنبازرگان مقدار مارش بازرگانی را افزایش می دهد حداکثر 50% و به ازای هر مرحله 1%
    سایت در این مورد گفته سرعت مارش بازرگانها افزایش می یابد ولی یک عدده هم میگن که تولیدات منابع زیاد می کنه منم یک بار تست کردم فکر کنم همین بود بازم باید در موردش بیشتر تحقیق بشه ولی خوب هر سطح 1% میده و سطح 50 حداکثر 50% اگه تولید منابع باشه به نظر من بهترین شوالیه برای اول بازی این بازرگانه چون در ابتدا فقط تولید منابع لازم داری
    جاسوس:
    طبق توضیح که مدیران عزیز دادن جاسوس زمان ارتقاء نیروها را کاهش میدهد.حداکثر 15% و به ازای هر مرحله 0.3%
    سایت در مورد جاسوس همین افزایش سرعت ارتقاء نیروهارو گفته که به ازای هر سطح 0.3% و در سطح 50 میشه 15% این شوالیه هم باری اول بازی خوبه چون شما اول بازی شروع به ارتقا نیروها می کنین بازم بستگی به سلیقه شخص داره.
    خوب تا اینجا یک توشیح کلی در مورد شوالیه و انواع اون دادم حالا میریم سر جزئیات اول که شما شوالیه رو نوعشو انتخاب نکردین تو مشخصات اون که برین فقط تب اول نگاه کلی یا تو ورژن فارسی قهرمان فعال است و بقیه غیر فعال با دادن نقش به شوالیه بقیه تب ها فعال می شود
    حالا این تب ها رو یک نگاه کلی بهشون می کنیم
    قبل اینکه توضیح بدم یک گله بکنم از این ترجمه افتضاح ورژن فارسی که خدایی خیلی بده من معنی که خودم می دونم میگم خودتون تطبیق بدین دی
    تب اول قهرمان یا نگاه کلی:
    این تب شامل نام شوالیه در بالا که همین جا می تونین اونو عوض کنید با کلیک کردن روی اون ایتم جلوی اسم فعلی شوالیه زیر نام شوالیه سطح شهرت یا بهتره بگم سطح تجره یا به طور کلی سطح یا لول شوالیه که با عدد مشخص شده مثلا 21 و تا حداکثر 50 میره زیر این یک مسطتیل هست که پر و خالی میشه هر وقت مسطتیل پر بشه یک سطح به شوالیه اضافه میشه و یک عدد هم اخر مسطتیل وجود داره مثلا 222219/966179
    خوب این یعنی تجربه فعلی شوالیه 222219 هست و وقتی به مقدار 966179 برسه به سطح بعدی یعنی 22 وارد میشه زیر این مسطتیل نوع شوالیه مشخص شده است که یکی از 4 نوعی که در بالا توضیح دادم هست در اینجا ما بازرگان داریم و زیر نوع شوالیه قلعه فرمانروایی شده است که نرجمش میشه قلعه ای که الان شوالیه در ان قرار دارد که اگه شما چند قلعه داشته باشید جلوی این مورد یک منون تغییر میاد که می تونین شوالیه رو از یک قلعه به قلعه دیگر انتقال بدهید (اگه نیومد زیان بازی انگلیسی کنید میاد) زیر قلعه وضعیت خاندان است که تجرد یا تاهل شوالیه رو معلوم می کنه و میتوانید از اینجا درخواست ازدواج برای کسی بفرستید اگه مجرد باشد گزینه هدف جلوی ان فعال می شود و اگر متاهل گزینه جدایی و اگر شوالیه در ماموریت باشد پایین مینویسه شوالیه در حال حاضر به ماموریت ارسال شده است و جلوش مدت باقی مانده ماموریت را می نویسد.
    اینم یک عکس از تب اول شوالیه یکی از دوستان:

تب دوم امار:
    این تب وظعیت شوالیه شما را مشخص می کند در بالا امتیاز سلامت یا همان سلامتی و تندرستی شوالیه است که در زیر ان با یک مسطتیل قرمز رنگ مشخص شده و در اخر ان باید عدد معلوم است مثلا 241/241 شوالیه فعلی خوب این عدد چجوری کم و زیاد میشه؟ سلامت شوالیه در دو جا کم میشه یکی در نبردی شرکت کنه و در ان نبرد نیرویی از دست بده یعنی شما ارتشی داشته باشین و ان ارتش کشته بشه طبق این فرمول ازش سلامت کم میشه که مدیران عزیز گفتن:
    سطح حیات شوالیه در هر طول نبرد طبق فرمول زیر کم می شود : 15 ٪ از حداکثر انرژی و زنده دلی شوالیه + 0.1 به ازای جمعیت از دست داده شده
    و در هر نبرد و غارتی که شما بفرستین اونو یک مقداری از سلامتش کم میشه (البته نبردی که از دو طرف نیرویی کشته نشه منظورمه اگه نیرویی کشته بشه که مورد اول میشه) حالا چجوری زیاد میشه این مقدار؟ اینم دو راه داره یکی با خوردن داروی سلامتی که در قسمت ابزار با زنگ قرمز مشخص است و دیگری در هر ساعت 5 ٪ از حداکثر حیات شوالیه بازسازی می شود. اگه سلامتی یا حیات شوالیه شما 0 بشه شوالیتون از دست میره و مجبورین اونو باز سازی کنید یا با منابع که مدتی طول میشکه یا با سکه که بلافاصله بازسازی میشه مقدار منابع و سکه بستگی به سطح شوالیه شما داره این توضیح مدیر عزیز انجمن است:
    هنگامی که شوالیه را از دست می دهید با دو روش می توانیداز کاروانسرا آن را بازیابی نمایید
    1- با سکه که میزان آن بستگی دارد به سطح قهرمان به این ترتیب که به ازای هر سطح شما باید 3 سکه پرداخت کنید مثلا برای بازگرداندن یک شوالیه سطح 10 باید 30 سکه پرداخت شود با این روش سوالیه شما فورن بازسازی می شود؛ (که ماکسیمم سطح 50 هست میشه 150 سکه)
    2- با منابع
    این حالت هم بستگی مستقیم به سطح شوالیه شما دارد و میزان آن 400 منبع را از هر نوع برای هر سطح از شوالیه است به عنوان مثال برای شوالیه سطح 10 باید 4000 از هر منابع پرداخت کنید این نوع بازیابی زمانبر خواهد بود و زمان آن بستگی به سرعت دنیا دارد مثلا در دنیای 1x این فرآیند 6 ساعت طول خواهد کشیدو در دنیای 10x شما باید 3 ساعت منتظر بمانید تا شوالیه شما بازسازی شود
    منابع مورد نیاز به ازای سرعت دنیا افزایش می یابد. مقدار سلامت با افزایش مهارت تندرستی یا سلامت شوالیه افزایش می یابد در قسمت مهارتای شوالیه.
    خوب زیر سلامت امتیاز استقامت است که با مسطتیل سبز رنگ مشخص است که در اخرش با عددی مثل 284/22 مشخص شده که نشان دهنده اینه که ماکسیمم استقامت این شوالیه 284 بوده و الان 22 تا داره خوب استقامت شوالیه با فرستادن ان به ماموریت کم میشه مثلا ماموریت اول که 15 دقیقه ای است در دنیاهای 10 ایکس 10 تا استقامت می خواد ماموریت بعدی 30 تا بعدی 50 بعدی 100 و اخری 200 تا استقامت نیزا دارد برای فرستادن شوالیه به ماموریت پس برای ماموریت ها استقامت شوالیه خیلی مهم است که زیاد باشه حالا به دو روش میشه استقامت باز سازی کرد یکی خوردن داروی استقامت که در قسمت ابزار است و با رنک سبز مشخص است و دیگری بازسازی ان در هر ساعت که به صورت زیر است:
    بازسازی استقامت در هر ساعت بسته به سرعت دنیا خواهد بود
    1x -5
    2x -6
    3x- 9
    4x-11
    5x-13
    6x-14
    7x-15
    8x-16
    9x-18
    10x-20
    برای افزایش مقدار استقامت باید مهارت استقامت شوالیه را افزایش دهید که در مهارت 30 شوالیه شما 290 تا می تواند استقامت داشته باشد.
    زیر مسطتیل استقامت نوشته امتیاز امار باقیمانده: مثلا 0 امتیاز که این نشان دهنده امتیاز مهارتی است که شما یم توانید به مهارتای 4 گانه شوالیه خود بدهید زیر این نوشته مهارتای شوالیه شما است که در زیر انها را شرح می دهم:
    مهارت قدرت:
    توضیحی که مدیران عزیز در مورد قدرت داده اند این حالت موجب افزایش آسیب به تمامی واحد های نبرد بجز دیوار می شود این میزان آسیب را می توان با استفاده امتیاز پیشرفتی که حاصل ورود شوالیه به سطح بالاتر است افزایش داد هر واحد افزایش موجب 3% افزایش آسیب می شود.
    خوب دو راه این مقدار زیاد میشه یکی کسب سطح بالاتر شوالیه که سیستم خودش قدرت یا زیاد می کند و دیگری دادن امتیاز به این مهارت است که هر امتیاز 3% افزایش می یابد این مهارت برای جنگ ها بسار مفید بوده پیشنهاد می کنم حتی به مارشال خود این مهارت را بدهید و زیادش کنید
    مهارت نیروی حیات یا تندرستی و سلامت:
    توضیح مدیران عزیز به این صورت است بر سطح سلامت قهرمان تاثیر می گذارد که در نبردهایی که شوالیه در آن شرکت دارد بسیار موثر است . افزایش آن موجب افزایش 3% سطح سلامت است.
    اینم مثل قدرت به دو صورت افزایش می یابد یکی افزایش سطح یکی دادن مهارت به این که این مورد در نبردها بسیار مهم و حیاتی بوده و باید حتمی مارشال مهارت تندرستی بالایی داشته باشد.
    مهارت پویایی یا سرعت:
    توضیح مدیران به این صورت است هر امتیاز به این قابلیت سرعت ارتش را %0.2 و سرعت ماموریت را 1% افزایش می دهد.
    یعنی مدت زمان ماموریت با هر امتیاز به پویایی 1% کم شده و سرعت ارتش نیز 0.2% افزایش می یابد. که در نهایت مدت ماموریت 30% کاهش یافته و سرعت ارتش 6% افزایش می یابد. لازم به ذکر است فقط سرعت ارتش زمانی افزایش می یابد که شوالیه همراه ارتش فرستاده شود.
    مهارت استقامت:
    میزان استقامت شوالیه را در هر امتیاز 8 واحد افزایش می دهد که اگه هر 30 مهارت را به ان بدهید به 290 میرسد و همانطور که توضیح داده شد برای فرستادن به ماموریت های مختلف باید استقامت خرج کنید پس این مهارت هم مهم و کاربردی است
    خوب مهارت های شوالیه در بکار گیری آن بسیار تاثیر گذار هستن طبق محاسبه من فکر کنم کلا 65 مهارت هر شوالیه می تونه داشته باشه که البته حدس است شما می تونین با تقسیم این مهارتا بین این 4 مورد استفاده لازم رو از شوالیه ببرین که البته با خرج 10 سکه می توانید یک مهارت رو برگردانید ولی مثلا یک مهارت به 24 رسیده شما نیم توانید 10 سکه بدین 23 کنیدش باید 240 سکه خرج کنید و صفر بکنید ان را.
    شوالیه های مختلف باید مهارتا های مختلفی داشته باشن مثلا مارشال باید قدرت و سلامتش بیشتر باشد اینم دست خود بازی کن و سلیقه ای است باید خودتون انتخاب کنید به چی امتیاز بیشتری بدین.
    خوب تب دوم هم تموم شد این تب خیلی مهمه و کاربردی است من اینکه مهارتای شوالیه داخل ان است هم سطح سلامت و استقامت شوالیه شما بسته به استقامتی که دارین شوالیه رو می فرستین به ماموریت ها.
    اینم یک عکس از تب دوم

تب سوم ابزار یا لیست کالاها:
    این قسمت خیلی مهمه و توضیحشم خیلی سخت و زیاده اول اینکه هر شوالیه 5 قسمت در اطرافش داره تو این تب که با 5 مربع مشخص شده مربع بالا کنار سر سمت چپ ایتم سر قرار داره مواردی چون کلاه خور تاج و امثال ان در این قسمت قرار میگیرند و بالا سمت راست ایتم قفسه سینه هست که در ورژن فارسی صندوق ترجمه شده متاسفانه که مواردی چون زره و امثال ان اینجا قرار میگیرن وسط سمت چپ ایتم دست اصلی یا دست باز قرار دارد که مواردی چون شمشیر گرز درفش شیپور و امثال انها اینجا قرار میگیرن و وسط سمت راست ایتم دست بسته یا دست فرعی است که ورژن فارسی متاسفانه بی تامل ترجمه کرده و من موندم چه ربطی داره دی و مواردی چون سپر و خیلی چیزای دیگه اینجا قرار میگیرن و پایین هم ایتم چیز های خوراکی است از قبیل داروی سلامت و استقامت که باعث افزایش سلامت و استقامت شوالیه میشود.
    در سمت چپ ابزار یا کالاهایی که شوالیه شما در ماموریت ها بدست می اورد امده است
    این ایتم ها ابزار یا کالاها خواص خاصی دارند از جمله افزایش مهارت های شوالیه (افزایش قدرت، سلامت، پویایی و استقامت) افزایش قدرت نیروها از جمله کماندار سواره منجنیق دژکوب و غیرو افزایش ذربه به دیوار دشمن و افزایش سلامت دیوار خودی افزایش تولیدات منابع افزایش امتیزا دهی مهارت های مختلف (تا جایی که من فهمیدم همه مهارتا امتیاز میدن) افزایش تجربه کسب شده شوالیه در ماموریت های و جنگ ها افزایش سرعت ماموریت های شوالیه و خیلی چیزای دیگه که تعداد این ای تم ها 52 نوع بوده که بعضی هاشون در سطح های 1 تا 3 هستن مثلا یک ایتم باعث افزایش مهارت تحصیلات می شود که در سطح 1 به میزان 2 % سطح دو 4% و سطح 3 6% باعث افزایش این مهارت شده شکل ایتم در سطح های مختلف یک اختلاف جزئی پیدا می کند و لول و سطح شوالیه نیز برای استفاده این ایتم فرق دارد مثلا در مورد همین ایتم که گفته شد به تحصیلات امتیاز می دهد سطح یک شوالیه باید در سطح 20 باشد برای سطح دو این ایتم شوالیه باید در سطح 30 و برای سطح 3 این ایتم شوالیه باید در سطح 40 باشد. بعضی ایتم ها نیاز به سطح 50 شوالیه دارند. حال به تفضیل انواع ایتم ها را برسی می کنیم که هر کدام چه جایزه ای دارند و نیاز مند چه سطحی هستند البته من به اسم و شکل ایتم ها دست رسی نداشتم فقط خاصیت و جایزه انها به همراه جای قرار گیری و سطح لازم را برای شما شرح می دهم در عکس زیر:

همانطور که در عکس، جدول بالا معلوم است هر ایتم یک خاصیت یا جایزه ای دارد که به مقدار معلوم در سطح های مختلف شوالیه می شود از آن استفاده کرد با مطالعه جدول به این نتیجه میرسید که ایتم های فوق در جنگ ها بسیار موثر بوده و می تواند سرنوشت یک جنگ را تغییر دهد یک ایتم.
    مبحث این کالا ها و ایتم ها بسیار پیچیده و وقت گیر است و بیش از این در توان من نیست انشاالله توی همین تایپیک سوالات خود را مطرح کنید تا اگه توسنتم جواب بدم.
    توجه داشته باشید که همیشه باید به موقعیت و کاری که شوالیه می کنه ایتم های اونو تغییر بدهید انشاالله در اینده عکس هر ایتم را همراه توضیح ان می کنم.
    توجه داشته باشید ماموریت های طولانی تر ایتم های با ارزش تر می دهند.
    اینم 5 تا عکس از شوالیه خودم تو دات کام اولی شوالیه و 4 تای بعدی ایتم هایی که بدست اوردم

ایتم های دست شوالیه همشون باید لول 40 باشی که بتونی استفاده کنی
    اون عصا ماننده تو دست اصلی به بخت و اقبال 2% اضافه می کنه و اون پرچم تو دست فرعی به شواره نظام 4% اضافه می کنه و اونی که تو قفسه سینه هست به مهارت اردوگاهی میده و 6 تا اردو اضافه می تونی بزنی و اونی که تو سرشه هم تولیدات رو زیاد می کنه کدوم یکی یادم ینست دی
    تب چهارم ماموریت ها:
    این تب شامل 5 ماموریت است که به ترتیب برای بازرگان عبارت است از:
    تاجران سرزمین بیگانه:
    این ماموریت اگه مهارت سرعت یا پویایی شوالیه شما 0 باشد و ایتمی هم برای کاهش زمان ماموریت استفاده نکرده باشید 15 دقیقه زمان می برد و برای انجام ان 10 تا استقامت شوالیه لازم است و مقداری منابع. که پاداش ان مقداری تجربه یا همان شهرت است و امکان پیدا کردن گنجینه یا ابزار و ایتم هم دارم که مقدار تجربه و منابع به سطح شما بستگی دارد با افزایش سطح تجربه هر ماموریت زیاد شده و منابع لازم برای انجام ان ماموریت هم افزایش می یابد به نسبت. این ماموریت اولین ماموریت بوده و امکان پیدا کردن گنجینه های مفید کم تری نسبت به بقیه دارد
    کاروان کوچک:
    این ماموریت اگه مهارت سرعت یا پویایی شوالیه شما 0 باشد و ایتمی هم برای کاهش زمان ماموریت استفاده نکرده باشید 45 دقیقه زمان می برد و برای انجام ان 30 تا استقامت شوالیه لازم است با مقدار معلومی منابع که ای ماموریت قبلی بیشتر است این ماموریت تجربه بیشتری نسبت به ماموریت قبل می دهد و امکان پیدا کردن ایتم های بهتری در این ماموریت است
    کاروان کوچک و غنی:
    این ماموریت اگه مهارت سرعت یا پویایی شوالیه شما 0 باشد و ایتمی هم برای کاهش زمان ماموریت استفاده نکرده باشید 1 ساعت و 30 دقیقه زمان می برد و برای انجام ان 50 تا استقامت شوالیه لازم است با مقداری معلومی منابع که از ماموریت های قبلی بیشتر است این ماموریت تجربه بیشتری نسبت به ماموریت های قبل می دهد و امکان پیدا کردن ایتم های بهتری در این ماموریت است
    کاروان بزرگ:
    این ماموریت اگه مهارت سرعت یا پویایی شوالیه شما 0 باشد و ایتمی هم برای کاهش زمان ماموریت استفاده نکرده باشید 3 ساعت زمان می برد و برای انجام ان 100 تا استقامت شوالیه لازم است با مقداری معلومی منابع که از ماموریت های قبلی بیشتر است این ماموریت تجربه بیشتری نسبت به ماموریت های قبل می دهد و امکان پیدا کردن ایتم های بهتری در این ماموریت است
    کاروان بزرگ و غنی:
    این ماموریت اگه مهارت سرعت یا پویایی شوالیه شما 0 باشد و ایتمی هم برای کاهش زمان ماموریت استفاده نکرده باشید 6 ساعت زمان می برد و برای انجام ان 200 تا استقامت شوالیه لازم است با مقداری معلومی منابع که از ماموریت های قبلی بیشتر است این ماموریت تجربه بیشتری نسبت به ماموریت های قبل می دهد و امکان پیدا کردن ایتم های بهتری در این ماموریت است. این ماموریت بهتری و اخرین ماموریت شوالیه بوده و شانس بیشتری برای پیدا کردن ایتم های مفید دارد و بیشترین تجربه را نیز به شوالیه می دهد.
    با فرستادن شوالیه خود به ماموریت های بالا اولا در پیشرفت و رشد ان کمک خواهید کرد و دوما در بدست اوردن ایتم های خوب و مفید شانس دارید پس از این ماموریت های تا جای ممکن استفاده کنید.
    اینم یک عکس از تب چهارم

تب پنجم قابلیت ها:
    خوب در مورد قابلیت ها یک توضیحی داده شد تو معرفی شوالیه ها هر شوالیه یک قابلیتی داره که بسته به نوعش فرق می کنه که همه این قابلیت هارو در بالا توضیح دادم حالا تو این صفحه اون بالا نوشته توانایی بی تاثیر که احتمالا منظورت توانایی تاثیر پذیر یا همچین چیزی بوده زیرش توضیح قابلیت شوالیه رو میگه برا بازرگان در تصویر زیر مارش های بازرگانی سریعتر برا مارشال ساخت نیروی سریعتر برای جاسوس ارتقا سریع تر برای مالک ساخت بناء سریع تر هست و در زیرش یک مسطتیل که در حال پرشدن است یک سمتش حداکثر توانایی می نویسد برای بازرگان در تصویر زیر 50 % بری مارشال 5% برای مالک 10% و برای جاسوس 15% است اگر برید روی مسطتیل موس را نگه دارید امتیاز فعلی که شوالیه شما میدهد را می توانید ببینید زیر این مسطتیل هم می توانید توانایی را فعال کنید در این مورد اطلاعاتی ندارم که چه خاصیتی داره و این چیزا بعدا توضیح میدم
    اینم یک عکس از تب قابلیت ها:

خوب حالا تقریبا تمام خصوصیات شوالیه توضیح داده شد چیز خاصی به نظرم نمی رسه فقط خیلی چیزاش سلیقه ای بسته به روش هر کسی فرق می کنه.
    دیگه ببخشید اگه غلط املایی توش زیاد بود و غلط گرامری هم وجود داره اخه خیلی طولانی بود حوصله ویرایش نداشتم و تو نوشتن هم این مشکلات پیش میاد به بزرگی خودتون ببخشید
    سوالی چیزی بود در زیر بگین تا اگه بلد بودم جواب بدم
    همگی موفق و پیروز باشید

2. 5 کاربر از saeed.f عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

☻L♥ve♂SilenT☻ (03-21-2014),BalakhanLegend (02-17-2014),dark_-_sector (04-01-2014),meisam2o2o (06-09-2014),SaeedRelax (08-01-2014)

3. Top | #2

پیشروی سطح: %50 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 100
    فعالیت کل: %0.5
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    1,062 بار در 443 پست
    دستاورد ها:
    مشاورسه ماه فعالیت1000 امتیاز

پاسخ : شوالیه و مطالب اموزشی در باره ی آن

با توجه به پست مفیدتونم مدال داده شد.
    ممنون
    از ایــن به بــَعد هـــرکیــــــــــــو تحویل گرفــتم بهش رسیـــــــــد میـدم کـــــه بعداً واســــم شـــاخ نشـــــــــــه ...!!!

4. Top | #3

سطح
    4
    تشکر دریافتی
    34 بار در 16 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

خوب بهتره چند تا پیشنهادم در مورد شوالیه اینجا مطرح کنم که خیلی لازمه باید عملیش کنن
    به نظر من باید بین انواع شوالیه ها تفاوت های دیگری هم بزارن مثلا تو قدرت و این چیزا مثلا مارشال قدرت یا سلامتش از بقیه بیشتر باشه مقلا سلامتش 10 برابر بازرگان و مالک باشه و جاسوس چیزایی که پیدا کنه خیلی بهتر نسبت به بقیه باشه مثلا مواردی که نیاز مند سطح 50 شوالیه است رو فقط جاسوس بتونه بیاره و بازرگان سرعت ماموریت هاش خیلی سریع تر از بقیه باشه مثلا ماموریت 15 دقیقه ای رو به 10 دقیقه بره و مالک هم منابع لازم برای هر ماموریت رو کمتر بخواد از بقیه اینجوری بازی جذاب تر و تفاوت بین شوالیه ها بیشتر میشه. در زیر جدا جدا میگم
    امتیازات مارشال:
    سرعت در ساخت نیروها بیشتر بودن سطح سلامت افزایش ان به ازای هر سطح 10% (اینجوری در اخر بازی مارشال فقط برای حملات که از اسمش معلومه باید تو جنگ ها قوی باشه و سلامتش از بقیه شوالیه ها خیلی بیشتر باشه)
    امتیازات مالک:
    افزایش سرعت ساخت ساختمانها و کاهش منابع لازم برای یک ماموریت به ازای هر سطح 2% کاهش مثلا
    امتیازات بازرگان:
    افزایش سرعت بازرگانها و کاهش زمان هر ماموریت به ازای هر سطح 5% کاهش زمان مثلا
    امتیازات جاسوس:
    افزایش سرعت ابگرید اهنگری و افزایش درصد شانس پیدا کردن جنجینه به ازای هر سطح 1% افزایش شانس مثلا (اینجوری جاسوس تو سطح 50 حتی ماموریت اولی هم امکان داره گنجینه خیلی با ارزشی بیاره)
    به نظر من در حال حاضر شوالیه ها تفاوت زیادی با هم ندارن باید تفاوت های کلی تری داشته باشن تا نوع کاربردشون عوض بشه مثلا این چیزایی که من گفتم اجرا بشه دیگه کسی جاسوس یا بازرگان به جنگ نمی فرسته چون سلامت کمی دارن فقط مارشال که سلامت خیلی بالایی داره رو می فرسته که حتی اگه در جنگ شکست هم بخوره مارشالش زنده بمونه و برگرده (اگه سلامتش خیلی بالا باشه) در حال حاضر سلامت مارشال خیلی کمه حتی مهارتشو 30 هم بکنی بازم 30 کی ارتش ازت بمیره زود مارشال از دست میره به نظرم این تغییر الزامی تو شوالیه ها.

5. Top | #4

سطح
    4
    تشکر دریافتی
    34 بار در 16 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

خوب یک سوالی در مورد شوالیه یک جا مطرح شد که سکه هم می تونی بیاره؟
    بله شوالیه سکه هم میاره این عکس می ذارم الان وقت ترجمه ندارم برگرده ترجمه شدشو می ذارم اینا موارد دیگه ای که شوالیه می تونه با خودش بیاره:

مورد 1 تا 5 به سلامتی شوالیه اضافه می کنن همون بطری های قرمز رنگ می تونه باشه
    مورد 6 تا 10 به استقامت شوالیه اظافه می کنه همون بطری های سبز می تونه باشه
    مورد 11 نت 15 تجربه شوالیه رو زیاد می کنه
    مورد 16 تا 20 هم سکه میده به بازی کن
    همگی موفق و پیروز باشید

6. Top | #5

پیشروی سطح: %22 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 156
    فعالیت کل: %0
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    37 بار در 15 پست
    دستاورد ها:
    دوستییک سال ثبت نام500 امتیاز

در این مطلب تمام ایتم های موجود دربازی رو اوردم. امیدوارم به کارتون بیادش. البته ایتم هایی که به شکل بطری هست و مصرفی هستن رو اینجا نیاوردم فقط ابزارها رو اوردم که فکر میکنم تمام ایتمهای موجود رو بیان کرده باشم.
    توی جداول اسم وسیله کارایی و امتیازی که میده و همینطور سطح شوالیه که توی اون سطح میتونید از اون وسیله استفاده کنید رو اوردم. امیدوارم مفید باشن.

Publication1.jpg

Publication2.jpg

Publication3.jpg

Publication4.jpg
    مده پاسخ به گفتار سفیهان
    همان بهتر به خاموشی بکوشی
    مگر نشنیده ای این نکته نغز
    جواب ابلهان باشد خموشی

7. 2 کاربر از meysam_ft عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

BalakhanLegend (02-17-2014),dark_-_sector (04-01-2014)

8. Top | #6

سطح
    4
    تشکر دریافتی
    34 بار در 16 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_ft نمایش پست ها
    در این مطلب تمام ایتم های موجود دربازی رو اوردم. امیدوارم به کارتون بیادش. البته ایتم هایی که به شکل بطری هست و مصرفی هستن رو اینجا نیاوردم فقط ابزارها رو اوردم که فکر میکنم تمام ایتمهای موجود رو بیان کرده باشم.
    توی جداول اسم وسیله کارایی و امتیازی که میده و همینطور سطح شوالیه که توی اون سطح میتونید از اون وسیله استفاده کنید رو اوردم. امیدوارم مفید باشن.

فایل پیوست 1481

فایل پیوست 1484

فایل پیوست 1482

فایل پیوست 1483
    ممنون فقط اینارو من داده بودم بدون اسم ایتم ولی اون بالا باید به جای بی تامل دست فرعی و به جای صندوق قفسه سینه ترجمه کنی ترجمه این سایت ما افتضافه حالا برسی می کنم موارد اشتباه ترجمه رو می گم ممنون بازم موفق باشی

9. Top | #7

سطح
    8
    تشکر دریافتی
    37 بار در 15 پست
    دستاورد ها:

اره دادا میدونم ترجمش غلطه ولی خوب اگه من غیر اونی که ورژن فارسی زده رو میاوردم اونایی که توی داتکام بازی نکردن نمیفهمیدن منظورم کدوم قسمته حتی توی ابزارها هم خیلی جاها اشتباه ترجمه داره. ولی فعلا این غلطها مصطح هست.
    بله دیدم شما اون بالا اینها رو اوردین ولی داخل مطالب دیگه گم شده بودش. یه بار دیگه با اسماشون اوردمش که دوستان راحت تر دسترسی داشته باشن.
    مده پاسخ به گفتار سفیهان
    جواب ابلهان باشد خموشی

10. Top | #8

سطح
    8
    تشکر دریافتی
    37 بار در 15 پست
    دستاورد ها:

واقعا این خانوارز افتضاح برنامه نویسیه.
    هر کی گفت باگوارز واقعا حرف حق زد.
    این ورژن جدید هم که نیومده باگ داره. این حضرت شوالیه باگ داره باگ.
    مده پاسخ به گفتار سفیهان
    جواب ابلهان باشد خموشی

11. Top | #9

پیشروی سطح: %93 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 14
    سطح
    9
    تشکر دریافتی
    256 بار در 147 پست
    دستاورد ها:
    1000 امتیازیک سال ثبت نام

ایول که گل گفتی !!!!!!
    دلم بد جور واسه خاطر پدرم تنگ شده ............ !!!!

طـوری زندگی کن که خَبرِ مَــرگتو Share کـنــن ... ، نـــه Like ...!

12. Top | #10

پیشروی سطح: %4 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 193
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    54 بار در 27 پست
    دستاورد ها:

امیدوارم به جز مقدار سکه ....
    به چیزهای دیگه هم اهمیت داده بشه البته همچنان امیدوارم
    سُبحانَ الله یا فارِجَ الهَمّ وَ یا کاشِفَ الغَمّ فَرِّج هَـمّی وَ یَسّر اَمری وَ ارحِم ضَعفی وَ قِلَـّةَ حیلَتی وَ ارزُقنی حَیثَ لا اَحتَسِب یا رَبَّ العالَمین

صفحه 1 از 8 123 ... آخرینآخرین