• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 3 از 21 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 207

موضوع: به نظر شما کدوم قبیله این راند قهرمانه

1. Top | #1

پیشروی سطح: %75 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 25
    فعالیت کل: %0
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

Post به نظر شما کدوم قبیله این راند قهرمانه

کی اینراند قهرمان دنیای 5 میشه
    1.GREEN.ARMY
    .2.W.F.E
    3.P.E.H
    نوین گیم
    اخرین اخبار بازی ها
    http://novingames.com/
    نویسنده میخوام که ترجمه بلد باشه
    هرکی هست پیغام بده

2. Top | #21

پیشروی سطح: %50 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 100
    فعالیت کل: %0.5
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    1,062 بار در 443 پست
    دستاورد ها:
    مشاورسه ماه فعالیت1000 امتیاز

پاسخ : به نظر شما کدوم قبیله این راند قهرمانه

نقل قول نوشته اصلی توسط cia1 نمایش پست ها
    ما که اینجوری شنیدیم نقل قول بود نه حرف شخصی خودم
    نه بابا هنوز مشاور هم تموم نشده¹4²
    منم هیچ ادعای ندارم اما تو این چند راندی که بازی میکنم خوشبختانه نه محافظت نه بیکاری رو تجربه نکردم
    داداش من وقتی شما از یهچیز مطمئن نیستی به زبون نیار اونم توی یه جای عمومی.ما تاپیک قبیله زدیم برای راند جدید و تشکیل قبیله پس منبع رسمی داریم.اگه قرار باشه ادم هرچی میشنوه که باور کنه و بگه کلاش پس مرکست راند بعد شما بیا تا تجربه کنی.
    نقل قول نوشته اصلی توسط CRusaDer نمایش پست ها
    دادا به گرین کمک کنید یه مقدار سکه از اون سکه هاتون به ما بدین ما هم بازی کنه خوبی میشیم به خدا راست میگم گلم . ¹24²¹24²
    داداش من میتونیم میخریم شما مشکلی داری؟؟؟این رو 100بار به امثال شما گفتم اینم 101 امین بار
    1:wfe اول شده که سکه تاثیر انچنانی نداشت تو بازی.
    2:سکه رو مدیریت محترم 100000 بار اعلام کرده که تعادل بازی رو از بین نمیبره و نظم بازی رو هم بهم نمیریزه.سکه فقط امکاناتی به بازی اضافه میکنه.
    در ضمن اگه سکه خلاف هست جرم هست یکی بیاد بما بگه.با سکه یا بی سکه این مهم هست که سایمون همیشه روتون بوده و هست
    از پیامایی که درون بازی میدین کاملا مشخص هست که شما سکه ندارین.خلاصه بگذزیم شما بچه ی خوبی باشه میگم بچه ها بهت یکم سکه بدن توام سکه دار شی؟؟خوبه؟؟؟دوست داری؟؟؟دیگه ناراحت نیستی؟؟؟افرین لبخند بزن و از بازیت لذت ببر
    از ایــن به بــَعد هـــرکیــــــــــــو تحویل گرفــتم بهش رسیـــــــــد میـدم کـــــه بعداً واســــم شـــاخ نشـــــــــــه ...!!!

3. Top | #22

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

راندبعدم میام
    بگو به منم بدن
    حالا پسرخوبی باشیم چندتاسکه بهمون میدن؟
    خوش به حالت ما هم دوست داشتیم مثل شماباشیم کاش ما هم میتونستیم من همیشه از95سکه که میده استفاده میکنم تا حالا ازاین بیشتر نداشتم
    کوروش بزرگ

<<بگذارید هر کس به آیین خویش باشد آدمی تنها در مقام خویش به منزلت خواهد رسید>>

4. Top | #23

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط Dark.Master نمایش پست ها
    در ضمن اگه سکه خلاف هست جرم هست یکی بیاد بما بگه.با سکه یا بی سکه این مهم هست که سایمون همیشه روتون بوده و هست
    سکه رو مدیریت محترم 100000 بار اعلام کرده که تعادل بازی رو از بین نمیبره و نظم بازی رو هم بهم نمیریزه.سکه فقط امکاناتی به بازی اضافه میکنه.
    از پیامایی که درون بازی میدین کاملا مشخص هست که شما سکه ندارین.خلاصه بگذزیم شما بچه ی خوبی باشه میگم بچه ها بهت یکم سکه بدن توام سکه دار شی؟؟خوبه؟؟؟دوست داری؟؟؟دیگه ناراحت نیستی؟؟؟افرین لبخند بزن و از بازیت لذت ببر
    داداش تو که خیلی وقته بازی می کنی ، تو دیگه چرا یعنی سکه تو جریان بازی تاثیر نداره ؟؟؟؟ ایول بابا شما استفاده می کنین فکر می کنین تاثیر نداره واستون عادی شده خدایی مرد هستین یه بار سکه نزنین اگه اول شدین من دیگه تو این انجمن نمی یام.¹24²¹24²
    آخ ببخشید یادم رفت تهش بگم گلم.¹8²

5. Top | #24

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

خوب شد امید یادم آوردی
    شرمنده منم یادم رفت بگم گلم¹8²
    کوروش بزرگ

<<بگذارید هر کس به آیین خویش باشد آدمی تنها در مقام خویش به منزلت خواهد رسید>>

6. Top | #25

پیشروی سطح: %80 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 20
    فعالیت کل: %0.3
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    5 بار در 4 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط crusader نمایش پست ها
    داداش تو که خیلی وقته بازی می کنی ، تو دیگه چرا یعنی سکه تو جریان بازی تاثیر نداره ؟؟؟؟ ایول بابا شما استفاده می کنین فکر می کنین تاثیر نداره واستون عادی شده خدایی مرد هستین یه بار سکه نزنین اگه اول شدین من دیگه تو این انجمن نمی یام.¹24²¹24²
    آخ ببخشید یادم رفت تهش بگم گلم.¹8²
    قابل توجه برخی دوستان:
    سکه چیست؟ سکه داریم تا سکه! ربع داره, نیم داره, کاملش هست, جدیدن پارسیان و هخامنشی هم بشون اضافه شده! اول شما بگو منظورت از سکه چیه؟! اگه سکه بهار آزادی منظورته باید بگم بعله, تاثیر داره فراوون, مخصوصا رو روحیه ی بچه هاتون! ¹4² ولی بازم نقشی در بهتر شدن بازی کسی نداره! اینو قبلا کسای دیگه ای ثابت کردن!
    ولی اگه منظورت سکه درون بازیه باید بگم دو حالت داره:
    تاثیرات مثبت:
    Vip (که اگه نباشه اصلا بازیه حرفه ای معنا نداره, مخصوصا به خاطر محدودیت مارش های حمله ی همزمان!) خرید منبع (که توی دنیا های سریع فقط چند روز اول تاثیر گذاره که معادل همون 95 سکه مشاور واسه همه منظور شده) تحریک سرعت مارش و نجیب زاده (که این تخصص بچه های w.f.e هستش بخصوص موقعی که روح خان های نزدیکشون تموم میشه, مجبور میشن با تحریک, فاصله های 15 - 20 ساعته مارش مستقیم بزنن روح خان قبیله های دیگه رو بگیرن! )

و اما تاثیرات منفی:
    اول و مهم ترین اون جواد شدن پیام عمومی درون بازی و خورد کردن اعصاب دیگرون با ارائه ی خزئبلات و تبلیغات بی جهت و بی معنی (ماشالله تو این زمینه که فکر کنم مهارت بهضیا استاد شده باشه دیگه! )
    دوم, افزایش ظرفیت پناهگاه! (زبونم مو در آورد از بس به این فارمام گفتم 100 سکه ارزش حفظ 3000 تا منبع رو نداره! (ایشالله که درس عبرتی باشه برای سایرین)
    سوم, خرید آرم قبیله (البته این یکی رو اونایی که سکه زیاد میخرن و ستاره زیاد دارن خوب بهش واردن, ما که زیاد رو قلعه هامون ندیدیم!
    چهارم: ایجاد حس خود کم بینی, حسادت (و شاید حقارت) در برخی از افراد تازه وارد و ناآگاه از این مسئله که هر کس به جایی رسیده, سکه زیاد خرج کرده!!

نتیجه ی اخلاقی: سکه نقش موثری در بهبود بازی افراد و پیشرفتشون نداره (البته جز vip که اونم فقط 250 تا سکه خرجشه) و فقط در برخی برهه های زمانی خاص و فقط برای افراد حرفه ای کاربرد مناسب دارد!

موفق باشین

7. Top | #26

پیشروی سطح: %84 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 33
    فعالیت کل: %1.2
    سطح
    6
    تشکر دریافتی
    314 بار در 128 پست
    دستاورد ها:
    500 امتیازسه ماه فعالیت

سلام به همه دوستان
    من افتخار داشتم راند قبل و این راند با گرین بازی کنم و دوستان خوبی در این قبیله پر جمعیت پیدا کردم
    من تو این دو راند اسمی از wfe نشنیدم و بازی نمیکردن یا نبودن ؟؟ بهر حال بردن اسم wfe تو این تایپک کاملا اشتباه بوده و میخوام حذف کنید خندق یا کوروش رو بجاش بذارید
    .. اون دوست عزیزی که گفته بود سکه نقشی در بازی نداره باید بگم خودش بهتر از همه میدونه این حرفه به تمام معنا بی معناست
    یعنی پوچ و بیخود
    این رو حتی یه فارم هم میتونه بفهمه که با سکه میتونی چقدر سریع پیشرفت کنی ؟؟ خواهشا از حرفهای بیخود بپرهیزید
    من موافق دارندگی و برازندگی که تو جمله هاش استفاده کرد هستم سکه داره بازی میکنه خرج میکنه خب بازی بلده حتما دی :
    بهر حال این راند با این که خیلی ها بازی نکردن بعصیها هم رفتن زیر مجموعه و ... گرین این راند قهرمان میشه و شکی توش نیست
    خواهشا از ایجاد مبحثی که نتیجه اون کاملا مشخصه پرهیز کنید
    .................................................. .................................................. ................
    عشق است قبیله پر قدرت گرین دن 5
    .................................................. عشق است قبیله مقتدر نگان دن 4
    .................................................. .................................................. ...............
    ـ یادش بخیر .. اون زمانی که ما بودیم و شما نبودی خخخخ ـ

8. Top | #27

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط DarkMaze نمایش پست ها
    قابل توجه برخی دوستان:
    سکه چیست؟ سکه داریم تا سکه! ربع داره, نیم داره, کاملش هست, جدیدن پارسیان و هخامنشی هم بشون اضافه شده! اول شما بگو منظورت از سکه چیه؟! اگه سکه بهار آزادی منظورته باید بگم بعله, تاثیر داره فراوون, مخصوصا رو روحیه ی بچه هاتون! ¹4² ولی بازم نقشی در بهتر شدن بازی کسی نداره! اینو قبلا کسای دیگه ای ثابت کردن!
    تاثیرات مثبت:
    Vip (که اگه نباشه اصلا بازیه حرفه ای معنا نداره, مخصوصا به خاطر محدودیت مارش های حمله ی همزمان!) خرید منبع (که توی دنیا های سریع فقط چند روز اول تاثیر گذاره که معادل همون 95 سکه مشاور واسه همه منظور شده) تحریک سرعت مارش و نجیب زاده (که این تخصص بچه های w.f.e هستش بخصوص موقعی که روح خان های نزدیکشون تموم میشه, مجبور میشن با تحریک, فاصله های 15 - 20 ساعته مارش مستقیم بزنن روح خان قبیله های دیگه رو بگیرن! )

و اما تاثیرات منفی:
    اول و مهم ترین اون جواد شدن پیام عمومی درون بازی و خورد کردن اعصاب دیگرون با ارائه ی خزئبلات و تبلیغات بی جهت و بی معنی (ماشالله تو این زمینه که فکر کنم مهارت بهضیا استاد شده باشه دیگه! )
    دوم, افزایش ظرفیت پناهگاه! (زبونم مو در آورد از بس به این فارمام گفتم 100 سکه ارزش حفظ 3000 تا منبع رو نداره! (ایشالله که درس عبرتی باشه برای سایرین)
    سوم, خرید آرم قبیله (البته این یکی رو اونایی که سکه زیاد میخرن و ستاره زیاد دارن خوب بهش واردن, ما که زیاد رو قلعه هامون ندیدیم!
    چهارم: ایجاد حس خود کم بینی, حسادت (و شاید حقارت) در برخی از افراد تازه وارد و ناآگاه از این مسئله که هر کس به جایی رسیده, سکه زیاد خرج کرده!!

نتیجه ی اخلاقی: سکه نقش موثری در بهبود بازی افراد و پیشرفتشون نداره (البته جز vip که اونم فقط 250 تا سکه خرجشه) و فقط در برخی برهه های زمانی خاص و فقط برای افراد حرفه ای کاربرد مناسب دارد!

موفق باشین
    خوب شد اینارو بهم گفتی و گرنه نمی فهمیدم رفیقاتون چیکاره هستن که اینقدر سکه اورت میزنن که خودشون نمی دونن چیکار می کنن حالا ما اینا که این بالا نوشتی رو به دو دسته تقسیم میکنیم یه سری حرف الکی که حیچی نداشت توش و یه سری دیگه هم که می خواستی دوستانتونو معرفی کنین که اونو من میدونستم نیاز به گفتن نبود ، ممنون گلم از پستت¹8²

9. Top | #28

پیشروی سطح: %80 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 20
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    5 بار در 4 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط CRusaDer نمایش پست ها
    خوب شد اینارو بهم گفتی و گرنه نمی فهمیدم رفیقاتون چیکاره هستن که اینقدر سکه اورت میزنن که خودشون نمی دونن چیکار می کنن حالا ما اینا که این بالا نوشتی رو به دو دسته تقسیم میکنیم یه سری حرف الکی که حیچی نداشت توش و یه سری دیگه هم که می خواستی دوستانتونو معرفی کنین که اونو من میدونستم نیاز به گفتن نبود ، ممنون گلم از پستت¹8²

خوب اون بخش اولش مختص به شما بود دیگه! (در جواب حرف الکی چی میشه جواب داد؟!) ولی شایان ذکره که همون سکه های واقعی هم زیاد تو این بازی رد و بدل شده, از دوستاتون بپرسین روشنتون می کنن!

و اما بخش دوم (تاثیرات سکه) این رو کاملا جدی گفتم, کاربرد سکه فقط جهت پیاده سازی استراتژی های جنگی یا دفاعی در شرایط خاصی از بازیه (و البته به صورت منطقی و صحیحش!)
    خوشحالم که طرف مقابلت رو شناختی, ما بازی حرفه ای رو اینطور میشناسیم. توی این بازی فقط استراتژی های ناب حرف اول رو میزنه نه پیام بازی و شعار هایی مثل مهر و وفا و دوستی (البته اون ها هم جای خود داره) ولی قبیله ی برتر و حرفه ای تر رو مشخص نمی کنه!

10. Top | #29

پیشروی سطح: %50 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 100
    فعالیت کل: %0.5
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    1,062 بار در 443 پست
    دستاورد ها:
    مشاورسه ماه فعالیت1000 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط crusader نمایش پست ها
    ببین ادم وقتی میگه تعادل به هم میزنه باید دلیل و مدرک رو کنه.ما وقتی میگیم سکه تعادل بازی رو بهم نمیزنه طبق گفته ی مدیران سایت است شما کافی بری توی گزینه ی vip پایین صفحه رو بخونی چی میبینی؟؟؟؟افرین بلند بخون همه بشنون من جات عکسش رو میزارم
    1.JPG
    از ایــن به بــَعد هـــرکیــــــــــــو تحویل گرفــتم بهش رسیـــــــــد میـدم کـــــه بعداً واســــم شـــاخ نشـــــــــــه ...!!!

11. Top | #30

پیشروی سطح: %21 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 79
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    5 بار در 5 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط Pami نمایش پست ها
    من هم موافقم ! ( حالا با چی بماند : دی )
    حالا اگه ما اسپم میدادیم یا کارت میگرفتیم یا پستمون حذف میشد

نقل قول نوشته اصلی توسط DarkMaze نمایش پست ها
    قابل توجه برخی دوستان:
    تاثیرات مثبت:

و اما تاثیرات منفی:

موفق باشین
    درمورد سکه کاملا موافقم که تاثیر زیادی تو بازی شخص نداره!
    یادم هست اول راند قبلی یه بنده خدایی بود که نزدیک من قلعه داشت من هنوز اهنگریم را به 15 نرسونده بودم طرف قصر2 را هم زده بود و مرتب مارش میداد!
    ولی اخر راند اثری از خودش و قلعه هاش نبود
    البته3تا قلعه ازش گرفتم که همه منابع وساختمونهاش فول بود....
    من فقط سکه برای وی ای پی زدم

ودر مورد جواد شدن پیام عمومی که به شدت موافقم که کار از خزئبلات وتبلیغات و... گزشته است و تهمت ها وفحش هایی هست که میزنن تو پیام درون بازی
    و یه پیشنهاد
    حداقل زیر سطح10-15 نتونن پیام درون بازی بدن
    طرف با یکی بحثش میشه میره یه اکانت میسازه وبا سطح2-و3 شروع میکنه...
    به قول خودش فوقش بن میشه دیگه....

صفحه 3 از 21 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین