• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 4 از 151 نخستنخست ... 234561454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 1506

موضوع: قبیله سلحشــــــــــــوران ، شناسنامه دنیای 5

1. Top | #1

پیشروی سطح: %73 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 27
    فعالیت کل: %0
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    1 بار در 1 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

قبیله سلحشــــــــــــوران ، شناسنامه دنیای 5

با عرض سلام

با توجه به بسته شدن تاپیک قبیله سلحشوران به علت اتمام زمان موضوع ، لازم دونستم که این تاپیک رو باز کنم .

دلیل انتخاب این اسم برای تاپیک این بود که قبیله سلحشوران تنها قبیله قدرتمندی بود که از روز اول دنیای 5 با همین نام به بازی پرداخت و تا هم اکنون این اسم بر روی قبیله ثبت شده است و واقعا وقتی اسم دنیای 5 می یاد همه یاد سلحشوران می افتند

دلایل ایجاد این تاپیک :

- ایجاد همبستگی بین بازیکنان قدیمی و صاحب نام خانوارز که خیلی ها بازی رو از داخل این قبیله شروع کردن و الان یا صاحب قبیله قدرتمندی هستند و یا بازیکن شناخته شده ای هستند ، با بازیکنان جدید این بازی برای پیوند دادن نسل بازنشسته خانوارز با نسل جدید و استفاده از تجربیات بزرگان این قبیله

- استفاده از نظرات ، پیشنهادات ، انتقاد های دوستان عزیز و سعی در به کار گیری آنها در امور قبیله برای بالا تر بردن سطح کیفیت قبیله

- بازگشت دوستی ها ، رفاقت ها و حرمت های از دست رفته ، هر چند بسیار ناچیز و کوچک باشد .

- اعلام تصمیمات عمده برای قبیله و ایجاد هماهنگی بین اعضا در صورت تصمیم به تشکیل دادن قبیله

امید به اینکه زدن این تاپیک بتونه هدف های بالا رو دنبال کنه از همه دوستان خواهشمندم که از کل کل کردن در این بخش خودداری کنن و همه با کمک هم سعی در ساختن این قبیله و پیشرفت این قبیله داشته باشیم و از تحریک های احتمالی سلحشور نما ها در ایجاد تنش بین اعضا جدا بپرهیزید

با تشکر از همه دوستان
    حامد

2. کاربر زیر از hamed_ak410 برای ارسال این پست تشکر کرده است:

سلطان وحشت (06-11-2013)

3. Top | #31

پیشروی سطح: %72 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 29
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

پاسخ : قبیله سلحشــــــــــــوران ، شناسنامه دنیای 5

با سلام خدمت برو بچ.امید وارم که همگی خوب باشید و ایام به کام
    خیلی خوشحال شدم دیدم وقتی اسم سلحشوران میاد خیلی بهش عشق می ورزن.بعضیا واقعا بدون هیچ نیتی بهش عشق می ورزن واقعا دمشون گرم

راجب تشکیل دوباره این قبیله..من نظر شخصیم اینه که با این وضعیتی که هست کلا تشکیل نشه بهتره

واقعیتشو بخوایین با این بازیکنای قدیمی که هست تشکیل نشه بهتره.چون اکثرا همدیگه رو قبول ندارن و هیچ کسی به حرفه اون یکی گوش نمی ده که هیچ..بر ضد اونم عمل می کنه

همیشه منم منم منم تو این قبیله بوده.احترام در ظاهر هست.ولی در باطن یه چیزه دیگه..تا یه مشکلی وسطای راند پیش می اد اکثرا ریست می کنن و تا آخر بازی وا نمی ستن.مثلا وقتی محمد علی راند 1 با 4 بود که به خاطر یک سری مسایل که جاش نیست ایتجا بگم و واسم هم مهم نیست..بازیو ول کرد.نصف قبیله یا ریست کردن یا بیکاری زدن و...

یا همین راند نمی دونم 8 یا 9 بود که حامد قرمانروایی کرد..خیلیا همون اول بن شدن به خاطر باگ که یه نفر به کل سرور اون باگو پخش کرده بود..خیلیا وقتی بن شدن.دیگه نرفتن رو اکانت یکی دیگه بازی کنن و ول کردن بازیو
    حامدم هر کاری که بلد بود انجام داد.نه اینکه کم بزاره.همینی بود که با اون وضعیت ادامه دادوایراد که کلی داشت.مثلا هفته دوم بازی بود که کل قبیله رو به 8 منطقه تقسیم کرد و بعضی مناطق فرمانرواشون اصلا بلد نبودن روح 1 بزنن..و کلا تو هفته دوم من تا حالا ندیده بودم منطقه بندی بشه...و اینکه اولین بار بود که ما به هیچ قبیله ای جنگ ندادیم و منتظر اما و اگر بودیم..واقعا از سلحشوران یه انتظار دیگه ای میره..یه جوری شد که اون قبیله هایی که با سلحشوران رقابت داشتن به سلحشوران جنگ دادن

حالا گذشته ها گذشته..شعار دادن خیلی راحته ....بنده خدا این حامدم دست تنها بود و از بچه های قدیمی کسی کمکش نمی کرد بنا به دلایلی

البته انم باید گفت که فرمانروایی خیلی سخته.کار هر کسی نیست...کلا فرمانروا باید با جاسوس قبیلشم مدارا کنه چه برسه به بازیکن سطح پایینش
    و مهمترین چیز اینه که کل قبیله قبولش داشته باشن و نهایت کمکو بهش بکنن
    الان مثلا کسی می تونه بیاد اینجا به من بگه کی می تونه فرمانروای این قبیله بشه و کاملا درست هدایتش بکنه؟؟؟؟؟
    شعار دادن خیلی آسونه که نمی دونم سلحشوران ماله یک نفر نیستو از این حرفا..عمل کردن مهمه.اینی که نصف راند بازی کنیو و یه هو بازیو قبیله رو بی خیال شین از یه فارم مولتی هم کمترییی و همچین بازیکنایی به هیچ دردی نمی خورن

بازم می گم تا این اخلاق و این منم منم ها تو این قبیله حاکمه به هیچ جایی نمی رسه..واقعا متاسف شدم وقتی دیدم 2 تا از قدیمی های این قبیله یکی تو انجمن پست داده و راجب اون یکی چیا که نگفنه.واقعا زشت بود..و تو سر در این قبیله جوابشو داده بودن که خوشبختانه الان نیست
    تو سر در قبیله wfe از افتخاراتشان نوشته شده.تو سر در قبیله ما کل کل و دعوای 2 نفرو می بینیم
    تو همین قبیله wfe من تا حالا ندیدم کسی رو حرف یکی دیگه حرفی بزنه.حتی از بزرگان اون قبیله وقتی یکیشون از یه حرفه ای اون قبیله ایراد می گیره..سریع اون یکی اشتباهشو قبول می کنه و اصلا به رنک 1 بودنش توجهی نمی کنه.یا وقتی همین کامران و آریا تو wfe نظارت داشتن کل قبیله ازشون اطاعت می کردن..به خاطر احترامی که به هم دیگه قایل بودن و این رمز موفقیتشونه که همیشه رنک 1 بودن
    تو سلحشورانم تا وقتی محمد علی mavpower بود کلا همه گوش به فرمان بودن و کلا همه قبولش دارن.ولی وقتی که نباشه یکیم اوضاع بهم می ریزه که خیلیا شریع بهش دامن می زنن و باعث بروز مشکلات بیشتری می شون که این مشکل اصلی این قبیله هستش و اول باید این مشکل حل بشه و از منم منم گفتن دست کشید و با دید مثبت به جلو رفت تا همه چیز مثبت تموم بشه... انشا الله

4. Top | #32

پیشروی سطح: %28 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 144
    سطح
    10
    تشکر دریافتی
    278 بار در 99 پست
    دستاورد ها:
    پیشرو1000 امتیازیک سال ثبت نام

نقل قول نوشته اصلی توسط arazkuchulu نمایش پست ها
    سلام اشکین جان عزیز در اینکه حامد عزیز یه بازیکن حرفه ای هست شکی نیست اینو ازته قلب و با اعتقادی که به بازیش دارم گفتم ولی باید قبول کرد عده ای برا مدیرشدن حتی تو یه بازی ساخته نشدن داداش اینوباید قبول کرد ولی بازم چشم من دیگه در این مورد حرفی نمیزنم ولی من عاشق سلحشوران هستم و حتی راند 9 با همه مشغله ای که داشتم اومدم بازی کردم ولی حیف شد ولی اگه حامد جان خودشو فرمانروا ومدیر لایقی برا سلحشوران میدونه باید هرچه سریعتر برا تشکیل قبیله باید کاری بکنه اینجوری نباید این بازی روترک کرد.
    فدات آراز داداش گلم
    اینجور مسائل توی خلوت خودمون حل باید شه هرکس سلحشوران رو دوس داره رو این مسائل فک نمیکنه
    تشکیل نشه منم مثه مسعود مخالفم کاملا با تشکیل قبیله از تو هم ممنونم به خاطر درکت از این ماجرا و همینجور بقیه بچه ها
    کنار هر قلعه ی خانوارز هزار خاطره دفنه اونقدر خاطره داریم که گویی قدر یک قرنه چیزایی رو که من تو این بازی فراموش کردم تو هنوز یاد نگرفتی خان پسر..
    مهم نیست تو قهرمان شده باشی یا رکورد زده باشی ..همیشه تموم میشه ...

و خانوارز یک بیماری بدخیم روحی بود...

http://irforum.madmoo.com/showthread.php?t=17190

5. Top | #33

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    1 بار در 1 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

سلام اشکین جان عزیز در اینکه حامد عزیز یه بازیکن حرفه ای هست شکی نیست اینو ازته قلب و با اعتقادی که به بازیش دارم گفتم ولی باید قبول کرد عده ای برا مدیرشدن حتی تو یه بازی ساخته نشدن داداش اینوباید قبول کرد ولی بازم چشم من دیگه در این مورد حرفی نمیزنم ولی من عاشق سلحشوران هستم و حتی راند 9 با همه مشغله ای که داشتم اومدم بازی کردم ولی حیف شد ولی اگه حامد جان خودشو فرمانروا ومدیر لایقی برا سلحشوران میدونه باید هرچه سریعتر برا تشکیل قبیله باید کاری بکنه اینجوری نباید این بازی روترک کرد.
    آراز عزیز من با شما هیچ مشکلی ندارم و دلیلی هم واسه مشکل داشتن ندارم ! نه با شما بلکه با هیچ یک از بازیکنان چه اونایی که پشت سرم حرف می زنن و چه اونایی که تو روی خودم بهم تهمت میزنن مشکلی ندارم
    بنده فقط به عنوان یک نفر که از روز اول تو این قبیله بود و عشقش این قبیله بوده سعی کردم قبیله رو نگه دارم و خدایی نکرده کاری نکنم که این قبیله دست کسانی بیفته که دیگه کاری نشه واسه جبرانش انجام داد !
    هیچ احد الناسی پسورد بنده رو نه داره و نه می تونه حدس بزنه و نه می تونه هک کنه !
    اتفاقی که چندین و چند بار واسه دیگر اکانت ها افتاده و هیچ کس خودش رو تقصیر کار ندونسته !
    دوستان عزیزم رفتن یک تاپیک بر خلاف قوانین زدن ( که آقا پژمان گفت اگه توهین هایی که بهت شده رو گزارش کنی با اون فرد برخورد میشه ، ولی حتی گزارش هم نزدم ) و تا جایی که تونستن بنده رو کوبیدن ولی بازم من سکوت کردم !

من هیچ وقت نگفتم مدیریتم مشکلی نداره و هیچ وقت نگفتم صاحب سلحشورانم ( خوبه یک نگاهی به سر در قبیله بندازیم )
    ولی چرا هیچ کس وقتی اون همه توهین به من شد نیومد از من دفاع کنه ؟ چرا هیچ کس نگفت ، ما چه کردیم تو اون راند ؟ چرا هیچ کس نگفت همه نشستیم و نگاه کردیم قبیله قهرمان نشه بعد بریزیم رو سر حامد و بهش تهمت بزنیم و بقیه هم بیان لایک بزنن ؟ چرا اون موقع که از همه ، به خدا از همه خواستم بیاد یک دستی برسونه کسی نیومد ؟ تا اینکه به نادر شاه رو زدم بیاد کمکم ! چرا یکی نیومد بگه حامد کمک نمی خوای تا ببینه من چطوری برخورد می کنم ؟
    می دونی حقیقت امر از کجا شروع شد ؟
    بزار تا من بهت بگم : ( یک بار واسه همیشه توضیح می دم و دیگه خواهشا بی خیال این بحث بشیم و به فکر آینده باشیم و ساختن سلحشوران )
    به غیر از فراز عزیز که مشکلش با من سر این بود که چرا من امپراطوری رو به اکانت ماو نمیدم که اینم توضیح میدم که دیگه تموم شه این بحث !
    بقیه دوستان مشکلشون با من از جایی شروع شد که من از همه نظر سنجی کردم و گفتم به خاطر اتفاقاتی که واسه اکانت فرمانروا چند بار افتاده و هک شده و یا یک دفعه قبیله همه اعضاش تحریم شده ! نظر سنجی کردم که آیا همه موافق هستید که اختیار تحریم فقط دست یک نفر باشه که همون یک نفر پاسخ گو باشه و همه بلا استثنا گفتن آره فکر خوبی هست ! اما اون لحظه ای که اختیار تحریم رو از همه گرفتم بعضی ها شاکی شدم و گفتن من خودمو که منظورم نبود ... !
    حالا شما میگی مدیریتت ضعیف هست ولی فکر می کنم یک مدیر قوی باید قانونی که توسط همین اعضا و بزرگان وضع شده رو رعایت کنه و فرقی هم واسش نکنه که کی ناراحت میشه ! این شد که دوستان خوبی که مثل رضا شاه داشتم از من دلگیر شدن و من رو کوبیدم ( ولی بنده هنوز که هنوزه بهشون احترام می زارم و حتی اگه نگاه کنی لقب رضا شاه رو خیلی وقت هست که امپراطور گزاشتم )

اما در مورد فراز جان :
    ببینید دوستان نمی خوام این مسله گش دار بشه واسه همین واسه اولین و آخرین بار توضیحش می دم که اونایی که از من یک آدم سخت گیر و بد رو تو ذهنشون ساختن بدونن !
    اکانت کینگ ماو همیشه و همیشه توسط چند نفر اداره می شده ! کسانی مثل فراز ، امیر علی ، رضا شاه ، خود من ، در بازه هایی فکر میکنم علی هل ...
    من اول راند به محمد علی زنگ زدم و گفتم محمد جان من اسمم ولیعهد هست در حضور تو و هر وقت شما نباشی مدیریت رو به عهده دارم و با حضور خودت امپراطور سلحشوران تویی ، فقط یک خواهش دارم که این اکانت توسط خودت اداره بشه و نه هیچ کس دیگه ای ( نه من ، نه فراز ، نه امیر علی و نه هیچ کس دیگه )
    اختیار تحریم رو هم از همه بگیر تا از اون اتفاقات راند های قبل دیگه نیوفته ( خیلی بد بود که همه چی خوب پیش می رفت و در آخر با یک تحریم همه چی از هم می پاشید )
    گفتم یک اکانت بساز سطحش رو 3 کن و فقط مدیریت کن و یک اکانتتم بده هر کی دوست داره واسه اسمت بازی کنه ! ولی طوری نشه که باز با اکانتت چند نفر بخوان آنلاین بشن و امپراطوری رو هم در دست داشته باشن واسه این که بتونن راحت فاتحه قبیله رو بخونن ! خودت بیا داداش ! ما هم بخاطر اسم سلحشوران خدمت می کنیم ! اول قبول کرد که این کار رو انجام بده ! ولی بعد بچه ها گفتن نه اون می خواد یک اکانت هم رنک بیاره و هم امپراطور باشه !
    خدا رو شاهد می گیرم که علی رغم میل باطنیم گفتم باشه فقط تو رو خدا پسوردت رو فقط به فراز بده نه به کس دیگه !
    اگه یادتون باشه سرور یک روز دیر تر از موعد ریست شد ! روز قبل که قرار بود ریست بشه بنده پای اکانت بودم که امپراطوری رو بدم به کینگ ماو ولی ریست نشد ! فرداش اگه خاطرتون باشه روز تعطیل بود که من بعد از 6 یا 7 ماه که از فوت پدرم گذشته بود رفته بودم یک آب و هوایی باغ یکی از دوستان تازه کنم ! که شانس من همون روز دنیا ریست شد ! چندین و چند بار امیر علی و فراز به من اس ام اس دادن ، زنگ زدن ، که تو کدوم گوری هستی بیای امپراطوری رو بدی ؟؟ منم گوشیم شارژ تموم کرده بود و خاموش شده بود که وقتی روشن کردم دیدم 100 تا اس ام اس و تماس بی پاسخ از این دوستان دارم و ...
    داخل این اس ام اس ها بنده متوجه شدم که این اکانت هم دست فراز اداره می شه و هم دست امیرعلی ...
    ارزش نداره ولی قسم میخورم که باورتون بشه : به خدا من از چشام هم به امیر علی و هم به فراز بیشتز اطمینان داشتم ، ولی وقتی دیدم من از همه چیز و از همه خواسته هام که همش به خاطر همین قبیله بوده کوتاه اومدم و این دوستان از کوچکترین خواسته ای که من داشتم و این بوده که خواهشا فقط یک نفر این اکانت رو اداره کنه هم سر باز زدن ، منم اعتمادمو از دست دادم و گفتم نه سکه های ماو رو می خوام و نه حضورش رو که فقط یک اسم باشه و باز طبق معمول وسط راند بزاره بره !
    دوست عزیزی که میای میگی حامد فکر کرده به تنهایی از پس قبیله بر میاد ، من همچین حرفی زدم ؟ شما اومدین کمک ؟
    دوست عزیزی که می گی حامد فقط حرف می زنه ، اصلا من حرفی هم زدم ؟
    وقتی یک قبیله رو باید یک نفری اداره می کردم از همتون خواهش کردم بیاین کمک ! کی اومد ؟
    فراز عزیز خودت بگو من چند دفعه التماست کردم که بیا کمک ، این راند قبیله بدون سکه هم اول میشه ؟ اومدی ؟
    امیر علی چقدر به شوخی و خنده و جدی ازت کمک خواستم ؟ که به غیرتت برخورد از وسط ها اومدی ...
    نادر شاه ، مهدی ، محمد ( خندق ) ، مجید ( کوروش ) ، بهرام ( A-team ) .... کدوم قبیله میتونه بیاد بگه که من کمتر از 3 ساعت باهاش در مورد سیاست ها صحبت کردم ؟ با کوچکترین قبیله ها بحث کردم ولی نشد
    من کم کاری کردم ؟ من مدیریت بدی داشتم ؟ من آدمی بودم که اختیارات نمیدادم ؟ اوکی قبول ولی چرا بعد اینکه 1 روز از رنک اومدیم پایین این ها رو گفتین ؟

به خدا نمی دونم چی بگم ... دلم پره ... درسته این یک بازی هست ولی اون قدر جدی هست که می دونم همتون چندین بار خواب مارش زدنو این هارو دیدین
    منم دیدم دوستان ولی هیچ وقت خوابم عملی نشد ...

طولانی شد ولی یک مطلب کوچیک دیگه مونده اینم بگم و تمام ...
    شنیدم و دیدم که خیلی ها اومدن و به امیرعلی توپیدن که تو خیانت کردی و اشتباه کردی که رفتی تو اکانت فراز و امپراطوری رو دادی به حامد ... !
    با این که می دونم خیلی هاتون از حقیقت کار با خبر هستید ، ازتون تعجب می کنم که چرا هیچ کس نیومد حقیقت کار رو بگه !!!
    من هیچ وقت دروغ نگفتم ! نه پشت سر کسی حرفی زدم که نتونم جلو روش بگم و نه کارم با اشکال رو به رو بوده که نیاز به دروغ گفتن داشته باشم !
    سوال من اینه که چرا کسی نیومد حرفی رو بزنه که واقعی بود ؟
    سوال من اینه که چرا هیچ کس نیومد بگه این امپراطوری که الان دست فراز هست چطوری به دستش رسیده ؟
    امیر علی ، اشکان ، آراز ، محمد مورفوس ... حتی خود فراز : هنوز هم نمی خواین بگین ؟

متاسفانه واسه اولین و آخرین بار اونم به یک دلیل موجه که 7 روز اکانت من غیر فعال نشه من پسوردم رو به امیرعلی دادم که یک یر بزنه به اکانت !
    گویا با صحبت های فراز ، امیرعلی امپراطوری رو اول از اکانت من بدون خبر بنده به اکانت کینگ ماو داده و از قراری که فراز پسورد کینگ ماو رو داشته امپراطوری رو از کینگ ماو به اکانت خودش داده ! بعد که بنده این کار رو فهمیدم به امیرعلی اعتراض کردم که این کار رو بدون اجازه من انجام داده و گفتم که اسم بنده ولیعهد هست و امپراطوری در نبود محمدعلی همیشه دست من بوده .... باز امیرعلی میره تو اکانت فراز ( پسورد همرو همه دارن مثل اینکه ) و امپراطوری رو به من بر میگردونه !!!!!!!
    کیه که بیاد بگه غیر از این بوده ؟ فراز غیر از این بود ؟ آراز ؟ اشکان ؟ رضا ؟ محمد ؟ اگه غیر این بوده بگین !
    امیدوارم اون دوست عزیز هم به سوالش رسیده باشه که خیانت از کجا شروع شده و به کجا رسیده و دوستان این رو چطوری مطرح کردن ! قضاوت با خودتون ...

من واقعا شرمندم که این بحث رو باز کردم ولی دوست داشتم حرفام رو بگم که کسایی مثل آراز که خودش می دونه از راند 1 تا همین الان بهش احترام گزاشتم اینطوری راجع به من فکر نکنه !

به خدای احد و واحد که الان که الانه و با همه این حرفا هیچ کینه ای از کسی به دل ندارم و خودتون تو پست های دیگم حتما دیدید که هنوز هم همه رو به با هم بودن و آرامش و کنار گزاشتن حاشیه دعوت می کنم و آرزوی قلبیم این رو می دونم که یک روزی دوباره همه دور هم جمع بشیم و فقط با هم بودن رو جشن بگیریم و نه حتما مقام و رنک آوردن رو ...

مخلص تک تک بچه های سلحشوران
    حامد

6. Top | #34

پیشروی سطح: %43 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 231
    سطح
    18
    تشکر دریافتی
    1,043 بار در 421 پست
    دستاورد ها:
    مشاوراولین گروهیک سال ثبت نام

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_ak410 نمایش پست ها
    آراز عزیز من با شما هیچ مشکلی ندارم و دلیلی هم واسه مشکل داشتن ندارم ! نه با شما بلکه با هیچ یک از بازیکنان چه اونایی که پشت سرم حرف می زنن و چه اونایی که تو روی خودم بهم تهمت میزنن مشکلی ندارم
    بنده فقط به عنوان یک نفر که از روز اول تو این قبیله بود و عشقش این قبیله بوده سعی کردم قبیله رو نگه دارم و خدایی نکرده کاری نکنم که این قبیله دست کسانی بیفته که دیگه کاری نشه واسه جبرانش انجام داد !
    هیچ احد الناسی پسورد بنده رو نه داره و نه می تونه حدس بزنه و نه می تونه هک کنه !
    اتفاقی که چندین و چند بار واسه دیگر اکانت ها افتاده و هیچ کس خودش رو تقصیر کار ندونسته !
    دوستان عزیزم رفتن یک تاپیک بر خلاف قوانین زدن ( که آقا پژمان گفت اگه توهین هایی که بهت شده رو گزارش کنی با اون فرد برخورد میشه ، ولی حتی گزارش هم نزدم ) و تا جایی که تونستن بنده رو کوبیدن ولی بازم من سکوت کردم !

من هیچ وقت نگفتم مدیریتم مشکلی نداره و هیچ وقت نگفتم صاحب سلحشورانم ( خوبه یک نگاهی به سر در قبیله بندازیم )
    ولی چرا هیچ کس وقتی اون همه توهین به من شد نیومد از من دفاع کنه ؟ چرا هیچ کس نگفت ، ما چه کردیم تو اون راند ؟ چرا هیچ کس نگفت همه نشستیم و نگاه کردیم قبیله قهرمان نشه بعد بریزیم رو سر حامد و بهش تهمت بزنیم و بقیه هم بیان لایک بزنن ؟ چرا اون موقع که از همه ، به خدا از همه خواستم بیاد یک دستی برسونه کسی نیومد ؟ تا اینکه به نادر شاه رو زدم بیاد کمکم ! چرا یکی نیومد بگه حامد کمک نمی خوای تا ببینه من چطوری برخورد می کنم ؟
    می دونی حقیقت امر از کجا شروع شد ؟
    بزار تا من بهت بگم : ( یک بار واسه همیشه توضیح می دم و دیگه خواهشا بی خیال این بحث بشیم و به فکر آینده باشیم و ساختن سلحشوران )
    به غیر از فراز عزیز که مشکلش با من سر این بود که چرا من امپراطوری رو به اکانت ماو نمیدم که اینم توضیح میدم که دیگه تموم شه این بحث !
    بقیه دوستان مشکلشون با من از جایی شروع شد که من از همه نظر سنجی کردم و گفتم به خاطر اتفاقاتی که واسه اکانت فرمانروا چند بار افتاده و هک شده و یا یک دفعه قبیله همه اعضاش تحریم شده ! نظر سنجی کردم که آیا همه موافق هستید که اختیار تحریم فقط دست یک نفر باشه که همون یک نفر پاسخ گو باشه و همه بلا استثنا گفتن آره فکر خوبی هست ! اما اون لحظه ای که اختیار تحریم رو از همه گرفتم بعضی ها شاکی شدم و گفتن من خودمو که منظورم نبود ... !
    حالا شما میگی مدیریتت ضعیف هست ولی فکر می کنم یک مدیر قوی باید قانونی که توسط همین اعضا و بزرگان وضع شده رو رعایت کنه و فرقی هم واسش نکنه که کی ناراحت میشه ! این شد که دوستان خوبی که مثل رضا شاه داشتم از من دلگیر شدن و من رو کوبیدم ( ولی بنده هنوز که هنوزه بهشون احترام می زارم و حتی اگه نگاه کنی لقب رضا شاه رو خیلی وقت هست که امپراطور گزاشتم )

اما در مورد فراز جان :
    ببینید دوستان نمی خوام این مسله گش دار بشه واسه همین واسه اولین و آخرین بار توضیحش می دم که اونایی که از من یک آدم سخت گیر و بد رو تو ذهنشون ساختن بدونن !
    اکانت کینگ ماو همیشه و همیشه توسط چند نفر اداره می شده ! کسانی مثل فراز ، امیر علی ، رضا شاه ، خود من ، در بازه هایی فکر میکنم علی هل ...
    من اول راند به محمد علی زنگ زدم و گفتم محمد جان من اسمم ولیعهد هست در حضور تو و هر وقت شما نباشی مدیریت رو به عهده دارم و با حضور خودت امپراطور سلحشوران تویی ، فقط یک خواهش دارم که این اکانت توسط خودت اداره بشه و نه هیچ کس دیگه ای ( نه من ، نه فراز ، نه امیر علی و نه هیچ کس دیگه )
    اختیار تحریم رو هم از همه بگیر تا از اون اتفاقات راند های قبل دیگه نیوفته ( خیلی بد بود که همه چی خوب پیش می رفت و در آخر با یک تحریم همه چی از هم می پاشید )
    گفتم یک اکانت بساز سطحش رو 3 کن و فقط مدیریت کن و یک اکانتتم بده هر کی دوست داره واسه اسمت بازی کنه ! ولی طوری نشه که باز با اکانتت چند نفر بخوان آنلاین بشن و امپراطوری رو هم در دست داشته باشن واسه این که بتونن راحت فاتحه قبیله رو بخونن ! خودت بیا داداش ! ما هم بخاطر اسم سلحشوران خدمت می کنیم ! اول قبول کرد که این کار رو انجام بده ! ولی بعد بچه ها گفتن نه اون می خواد یک اکانت هم رنک بیاره و هم امپراطور باشه !
    خدا رو شاهد می گیرم که علی رغم میل باطنیم گفتم باشه فقط تو رو خدا پسوردت رو فقط به فراز بده نه به کس دیگه !
    اگه یادتون باشه سرور یک روز دیر تر از موعد ریست شد ! روز قبل که قرار بود ریست بشه بنده پای اکانت بودم که امپراطوری رو بدم به کینگ ماو ولی ریست نشد ! فرداش اگه خاطرتون باشه روز تعطیل بود که من بعد از 6 یا 7 ماه که از فوت پدرم گذشته بود رفته بودم یک آب و هوایی باغ یکی از دوستان تازه کنم ! که شانس من همون روز دنیا ریست شد ! چندین و چند بار امیر علی و فراز به من اس ام اس دادن ، زنگ زدن ، که تو کدوم گوری هستی بیای امپراطوری رو بدی ؟؟ منم گوشیم شارژ تموم کرده بود و خاموش شده بود که وقتی روشن کردم دیدم 100 تا اس ام اس و تماس بی پاسخ از این دوستان دارم و ...
    داخل این اس ام اس ها بنده متوجه شدم که این اکانت هم دست فراز اداره می شه و هم دست امیرعلی ...
    ارزش نداره ولی قسم میخورم که باورتون بشه : به خدا من از چشام هم به امیر علی و هم به فراز بیشتز اطمینان داشتم ، ولی وقتی دیدم من از همه چیز و از همه خواسته هام که همش به خاطر همین قبیله بوده کوتاه اومدم و این دوستان از کوچکترین خواسته ای که من داشتم و این بوده که خواهشا فقط یک نفر این اکانت رو اداره کنه هم سر باز زدن ، منم اعتمادمو از دست دادم و گفتم نه سکه های ماو رو می خوام و نه حضورش رو که فقط یک اسم باشه و باز طبق معمول وسط راند بزاره بره !
    دوست عزیزی که میای میگی حامد فکر کرده به تنهایی از پس قبیله بر میاد ، من همچین حرفی زدم ؟ شما اومدین کمک ؟
    دوست عزیزی که می گی حامد فقط حرف می زنه ، اصلا من حرفی هم زدم ؟
    وقتی یک قبیله رو باید یک نفری اداره می کردم از همتون خواهش کردم بیاین کمک ! کی اومد ؟
    فراز عزیز خودت بگو من چند دفعه التماست کردم که بیا کمک ، این راند قبیله بدون سکه هم اول میشه ؟ اومدی ؟
    امیر علی چقدر به شوخی و خنده و جدی ازت کمک خواستم ؟ که به غیرتت برخورد از وسط ها اومدی ...
    نادر شاه ، مهدی ، محمد ( خندق ) ، مجید ( کوروش ) ، بهرام ( A-team ) .... کدوم قبیله میتونه بیاد بگه که من کمتر از 3 ساعت باهاش در مورد سیاست ها صحبت کردم ؟ با کوچکترین قبیله ها بحث کردم ولی نشد
    من کم کاری کردم ؟ من مدیریت بدی داشتم ؟ من آدمی بودم که اختیارات نمیدادم ؟ اوکی قبول ولی چرا بعد اینکه 1 روز از رنک اومدیم پایین این ها رو گفتین ؟

به خدا نمی دونم چی بگم ... دلم پره ... درسته این یک بازی هست ولی اون قدر جدی هست که می دونم همتون چندین بار خواب مارش زدنو این هارو دیدین
    منم دیدم دوستان ولی هیچ وقت خوابم عملی نشد ...

طولانی شد ولی یک مطلب کوچیک دیگه مونده اینم بگم و تمام ...
    شنیدم و دیدم که خیلی ها اومدن و به امیرعلی توپیدن که تو خیانت کردی و اشتباه کردی که رفتی تو اکانت فراز و امپراطوری رو دادی به حامد ... !
    با این که می دونم خیلی هاتون از حقیقت کار با خبر هستید ، ازتون تعجب می کنم که چرا هیچ کس نیومد حقیقت کار رو بگه !!!
    من هیچ وقت دروغ نگفتم ! نه پشت سر کسی حرفی زدم که نتونم جلو روش بگم و نه کارم با اشکال رو به رو بوده که نیاز به دروغ گفتن داشته باشم !
    سوال من اینه که چرا کسی نیومد حرفی رو بزنه که واقعی بود ؟
    سوال من اینه که چرا هیچ کس نیومد بگه این امپراطوری که الان دست فراز هست چطوری به دستش رسیده ؟
    امیر علی ، اشکان ، آراز ، محمد مورفوس ... حتی خود فراز : هنوز هم نمی خواین بگین ؟

متاسفانه واسه اولین و آخرین بار اونم به یک دلیل موجه که 7 روز اکانت من غیر فعال نشه من پسوردم رو به امیرعلی دادم که یک یر بزنه به اکانت !
    گویا با صحبت های فراز ، امیرعلی امپراطوری رو اول از اکانت من بدون خبر بنده به اکانت کینگ ماو داده و از قراری که فراز پسورد کینگ ماو رو داشته امپراطوری رو از کینگ ماو به اکانت خودش داده ! بعد که بنده این کار رو فهمیدم به امیرعلی اعتراض کردم که این کار رو بدون اجازه من انجام داده و گفتم که اسم بنده ولیعهد هست و امپراطوری در نبود محمدعلی همیشه دست من بوده .... باز امیرعلی میره تو اکانت فراز ( پسورد همرو همه دارن مثل اینکه ) و امپراطوری رو به من بر میگردونه !!!!!!!
    کیه که بیاد بگه غیر از این بوده ؟ فراز غیر از این بود ؟ آراز ؟ اشکان ؟ رضا ؟ محمد ؟ اگه غیر این بوده بگین !
    امیدوارم اون دوست عزیز هم به سوالش رسیده باشه که خیانت از کجا شروع شده و به کجا رسیده و دوستان این رو چطوری مطرح کردن ! قضاوت با خودتون ...

من واقعا شرمندم که این بحث رو باز کردم ولی دوست داشتم حرفام رو بگم که کسایی مثل آراز که خودش می دونه از راند 1 تا همین الان بهش احترام گزاشتم اینطوری راجع به من فکر نکنه !

به خدای احد و واحد که الان که الانه و با همه این حرفا هیچ کینه ای از کسی به دل ندارم و خودتون تو پست های دیگم حتما دیدید که هنوز هم همه رو به با هم بودن و آرامش و کنار گزاشتن حاشیه دعوت می کنم و آرزوی قلبیم این رو می دونم که یک روزی دوباره همه دور هم جمع بشیم و فقط با هم بودن رو جشن بگیریم و نه حتما مقام و رنک آوردن رو ...

مخلص تک تک بچه های سلحشوران
    حامد

سلام حامد جان عزیز شما همیشه به من لطف داشتی ولی داداش اگه یادت باشه من اول راند هم بهت پیام دادم و ازت خواستم که من این راند بازی میکنم هر کمکیخواستی رو من حساب کن و تو استقبال کردی و گفتی هر لفبی بخواهی بهت میدم گفتم من اومدم به قبیله کمک کنم به من وزیر امور خارجه رو بده حتی طرحشو بهت فرستادم ولی درسته شما لقب رو به من دادین ولی بدون اختیارات اصولا اونی که باید وزیر امور خارجه بشه باید سیاست ها دست اون باشه ولی شما کم لطفی کردین خوب نگین این حرفارو تا من هم مجبور نشم جواب بدم من همیشه به رئیسی گروه سربازان گمنام همیشه احترام گذاشتم و میذارم .من خواستم به عشقم که سلحشوران هست کمک کنم ولی شما این انگیزه رو ایجا نکردین و باعثشدین بدون صدا منم بکشم کنار.
    سلحشوران یه اسم نیست یک عشقه.

آدم های بزرگ عظمت دیگران را می بینند
    آدم های متوسط به دنبال عظمت خود هستند
    آدم های کوچک عظمت خود را درتحقیر دیگران می بینند

لینک قبیله
    http://irforum.madmoo.com/showthread...19997&page=446

7. Top | #35

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    1 بار در 1 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

سلام حامد جان عزیز شما همیشه به من لطف داشتی ولی داداش اگه یادت باشه من اول راند هم بهت پیام دادم و ازت خواستم که من این راند بازی میکنم هر کمکیخواستی رو من حساب کن و تو استقبال کردی و گفتی هر لفبی بخواهی بهت میدم گفتم من اومدم به قبیله کمک کنم به من وزیر امور خارجه رو بده حتی طرحشو بهت فرستادم ولی درسته شما لقب رو به من دادین ولی بدون اختیارات اصولا اونی که باید وزیر امور خارجه بشه باید سیاست ها دست اون باشه ولی شما کم لطفی کردین خوب نگین این حرفارو تا من هم مجبور نشم جواب بدم من همیشه به رئیسی گروه سربازان گمنام همیشه احترام گذاشتم و میذارم .من خواستم به عشقم که سلحشوران هست کمک کنم ولی شما این انگیزه رو ایجا نکردین و باعثشدین بدون صدا منم بکشم کنار.
    سلحشوران یه اسم نیست یک عشقه.
    آراز خان اشکالی نداره آدم حرفشو بزنه ! من میگم آدم به حق حرف بزنه اگه جواب منطقی نگرفت بعد اعتراض کنه !
    آره مرسی که اعلام آمادگی کردی ولی خودت خوبه میگی وسط راند کشیدی کنار !
    صحبت ما از اختیارات یکی تحریم بود یکی رتبه ساختن و یکی سیاست ها ! که اون 2 تای اول که دلیل نداشتنش رو توضیح دادم ، در مورد سیاست ها هم قرار بود تو بیلوکس همه با نظر هم تصمیم بگیریم ! از اشکان بپرس چقدر در مورد سیاست ها تو بیلوکس بحث کردیم ولی خوب شما نیومدی و به قول خودت کشیدی کنار !
    ماشالا اون راند این قدر که بزرگ داشتیم که قرار بود همه چیز با نظر سنجی بره جلو که اون باگ لعنتی همرو ازمون گرفت ...

8. Top | #36

پیشروی سطح: %43 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 231
    سطح
    18
    تشکر دریافتی
    1,043 بار در 421 پست
    دستاورد ها:
    مشاوراولین گروهیک سال ثبت نام

ولی انصافا اون باگ لعنتی همه ما رو از روحیه انداخت انصافا زمان ما اینجور جلف بازی ها نبود اصلا نمیدونستیم این باگ چیه بازی سالم الان آرزو شده بازی شده جنگ باگ ها .خوب داداش گفته شما صحیح من قبول کردم الان چیکار کنیم شما باید دوباره قبیله رودور هم جمع کنی؟میتونی داداش؟>دی

آدم های بزرگ عظمت دیگران را می بینند
    آدم های متوسط به دنبال عظمت خود هستند
    آدم های کوچک عظمت خود را درتحقیر دیگران می بینند

لینک قبیله
    http://irforum.madmoo.com/showthread...19997&page=446

9. Top | #37

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    1 بار در 1 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

ولی انصافا اون باگ لعنتی همه ما رو از روحیه انداخت انصافا زمان ما اینجور جلف بازی ها نبود اصلا نمیدونستیم این باگ چیه بازی سالم الان آرزو شده بازی شده جنگ باگ ها .خوب داداش گفته شما صحیح من قبول کردم الان چیکار کنیم شما باید دوباره قبیله رودور هم جمع کنی؟میتونی داداش؟>دی
    خدا خیرت بده که فقط منفی نگاه نمی کنی !
    آراز جان من هم مثل بقیه فقط یک رای دارم ! اگه همه بچه ها تصمیم بگیرن بازی کنن ، با تمام وجودم سعی می کنم خدمت کنم به سلحشوران !
    حالا چه این راند چه راند بعد چه هر راندی !

10. Top | #38

پیشروی سطح: %79 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 42
    فعالیت کل: %50.0
    سطح
    6
    تشکر دریافتی
    44 بار در 28 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیتدوستی500 امتیاز

داداش از باگ فعلان خبري نيست ورژن رو مي بيني كه عوض كردن فقط بازيكناي خوب ميتونن بازي كنن

اقا حامد اراز عزيز راست ميگه اگه بشه قبيله رو جمع كرد خيلي عالي ميشه ما كه با جونو دل ميجنگيم

بیش از1138 سال شمسی است که کسی منتظر 313 مرد است
    و زمان همچنان در گذر است
    اه...مرد شدن چقدر زمان میخواهد...!

11. Top | #39

پیشروی سطح: %74 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 52
    سطح
    6
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت500 امتیاز

ياران سلام:دي
    در مورد اون قسمتي كه گفتين من امپراتوري رو چه جوري دستم گرفته بودم بايد بگم كه اونجوري كه شماميگين نيست من خودم امپراتوري رو انتقال ندادم. اگه يادتون بياد اكانت kingmav. هك شد وهمتون با اكانت هاي خودتون شروع به فيد بك زدن كردين كه مديريت گفت فقط به صاحب اصليش برميگردونيم نه به اعضائ قبيله. كه امير علي زنگ زد و اجازه گرفت كه بره توي اكانت من و با مديريت حرف بزنه كه مديريت هم لطف كرد و امپراتوري رو داد به اكانت من. من تا به امروز ادعاي امپراتوري نداشتم و ندارم. سلحشوران صاحب داره مثل متحدين كه بدون اجازه صاحبش تشكيل نميشه و يا wfe ويا خندق و ..... پس چرا بقول شما اين شناسنامه ي سرور 5 بي صاحب شده و همه ميخوان صاحبش بشن؟ اين حق محمد علي هست چون هم زحمت كشيده هم ميليوني خرج كرده پس صاحبشه. بچه هاي قديمي سلحشوران مثل رضا و علي هل و مسعود و آراز و محمد ها و امير ها و بهرام و .... و بچه هاي قبيله هاي بزرگ wfe متحدين و ... از سرور 5 و بچه هاي قبيله ي يوتاب و نگان و ... از سرور 4 يا بچه هاي سرور 3 و2 وحتي دشمن سلحشوران قبيله ي گرين براي چي اومدن؟؟؟ يه قبيله بزن ببين ميتوني همه ي اينا رو جمع كني دوسته من؟ ببين ميتوني يك دهم اين همه حرفه اي رو يه جا جمع كني؟؟؟؟. حالا هر كدوم از دوستان كه ادعاي امپراتوري ميكنن اگه مردش هستن يه قبيله با اسم جديد بيارن بالا نه اينكه از لقمه ي آماده استفاده كنن براي اهدافشون.
    من همچنان روي حرفم هستم و اگه حرف بدون مدركي زده باشم بن شدن حقم بود. پشت سر كسي هم حرف نزدم. خود مهرداد و پژمان و احسان كامل اون تاپيك رو زير نظر داشتن اگه مشكلي داشت همون موقع بن ميشدم. توي پيام خصوصي و انجمن هي دعوت كردم كه بيا جلوي جمع حرفاتو بزن و جواب گو باش ولي شما و نوچه هاي جناب عالي توي پيام خصوصي توهين كردين كه هم امير علي هم اشكان هم رضا رواني همشون ديدن و سر در قبيله رو براي تشويش اذهان اونايي كه انجمن نميان پر چرت و پرت كردين.
    منم چاره اي جز افشاگري نداشتم:دي
    لطفا ديگه منو وارد اين بحث ها نكنين اسم منو نبرين خواهشن
    همتونو دوست دارم و با همه رفيقم به مولا. منو بيخيال بشين ممنون

از دست دلم --------> ولم

12. Top | #40

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 31
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    10 بار در 3 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

سلام به همه رفقا
    خدایی این پستهای آخرو که می خوندم مو به تنم سیخ میشد

یادش بخیر چه روزایی خوبی بود اون راندی که تو سلحشوران افتخار یادگیری این بازیو داشتم و از رفقا چیز یاد می گرفتم

سلحشوران به قدری ابهت داشته و داره که بازی کردن توش خیلی قدرت می خواد

قبیله داری هم کاره یه نفر نیست مخصوصا این قبیله به این بزرگی

ولی متاسفانه گاهی اوقات فکر می کنیم که خوب از بقیه بهتریم و باید سهم بیشتری داشته باشیم

خوب سهم بیشتر یعنی چی

یعنی وقتی یه مسئولیتی داریم اونو به نحو احسن انجام ندیم و دنباله یه مسئولیت دیگه باشیم

به نظر من وقتی که یکی مسئول انجمن میشه به اندازه وزیر جنگ برای خودش بدبختی داره و سرش شلوغه

ولی خوب ما یاد گرفتیم که کلا دنبال اسامی بزرگ باشیم

امپراطور

سردار

شوالیه

.
    .
    .
    خوب اینا همه یه اسمند

مهم اینه که آدم بتونه این اسمو با خودش خوب یدک بکشه

ایشالا کاپ طلا رو تو همین روزا برای این قبیله با اصالت میبینیم

ولی یه چند تا ولی بزرگ هست که باید بتونیم از پسشون بربیاییم

به قول مسعود که حرفشو باید قاب طلا گرفت منم منم رو باید فراموش کنیم

یه نفرو رو با نظر جمع انتخاب کنیم بعد هر چی گفت بگیم چشم

حتی اگه اون لحظه بهش شک هم داشتیم

اینا باعث قدرتمند شدنه نه اینکه هر کی بیادو یه ساز بزنه

ایشالا که همه بچه ها با هم اراده کنن و یه یا علی بزرگ بگیم و سلحشورانو به اونی که همیشه لیاقتشو داشته برسونیم

یادتون نره همه اینا یه یا علی می خواد
    همین

یا علی

صفحه 4 از 151 نخستنخست ... 234561454104 ... آخرینآخرین