در این تاپیک قصد دارم یکی از بهترین فروشگاهی که تاحالا ازشون کنسول و بازی ps4 و .... خرید کردم و خیلی راضی بودم رو معرفی کنم ( به خواست خودم )
دلیل اصلی که دارم وقت میذارم و این تاپیک رو میذارم انصاف زیاد تو کار این فروشگاه هست یعنی می خوام بگم در این شرایطی که همه دارند سر هم کلاه میذارند و کالا های مختلف را با قیمت های نجومی میفروشند فروشگاه گیم پلی همچنان با قمیت های به مراتب ارزان تر از بقیه داره به کار خودش ادامه می ده .
اجناس گیمینگ مختلفی برای فروش در این فروشگاه قرار داده شده که مربوط به کنسول های بازی پلی استیشن 4 و ایکس باکس و نینتندو هستند .
من خودم چند بار تاحالا ازشون لوازم جانبی کنسول PS4 و بازی های پلی استیشن 4 خرید کردم و کاملاً راضی بودم . شما می تونید در این فروشگاه لیست حدود 200 عنوان بازی PS4 رو مشاهده کنید و هرکدام که خواستید رو سفارش بدید و درب منزل تحویل بگیرید . قیمت ها فوق العاده ارزان تر از نسبت به جاهای دیگه هستش و می تونید با خیال راحت خرید کنید .
یکی دیگه از مزایایی که من تو این فروشگاه مشاهده کردم مشخصات و متن کامل محصولات بود یعنی هر بازی یک تریلر و یک نقد و بررسی کامل داره که می تونید قبل از خرید اطلاعات کامل درباره اون بازی کسب کنید و بعد خرید خودتونو انجام بدید .
خلاصه بگم که من خیلی راضی بودم اگر شما هم خرید کردید نظرتونو بگید .