• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 2 از 468 نخستنخست 12341252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 4675

موضوع: کل کل و جنگ کیهان 1

1. Top | #1

پیشروی سطح: %2 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 98
    فعالیت کل: %0.2
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    14 بار در 8 پست
    دستاورد ها:
    مشاورسه ماه فعالیت200 امتیاز

کل کل و جنگ کیهان 1

همانطور که شما عزیزان می دانید تاپیک کل کل و جنگ که پایه گذار آن God فقید در انجمن نمکسیا پارسی قبل با آدرس http://forum.nemexia.ir/viewtopic.php?f=10&t=175 بوده است، یکی از پرطرفدار و مخاطب ترین تاپیک های حال حاضر بازی های آنلاین استراتژیک ایران بوده است. اما به دلایل فنی این امکان وجود ندارد تا آن تاپیک با بیش از 700 صفحه و 7300 پاسخ و 57000 بار نمایش به این مکان انتقال یابد. بنابراین این همان تاپیک در اینجا ایجاد شده است تا ارادتمندان این تاپیک مقدس به ادامه ی صحبتهای خود در این تاپیک بپردازند. تاریخ راه اندازی و ادامه ی این تاپیک هم اکنون یعنی 1390/01/26 ساعت 17:21 می باشد.
    در ضمن دوستان اگر خواستن از مطالب اون تاپیک رو بررسی کنن می تونین به این آدرس مراجعه کنید
    http://forum.nemexia.ir/viewtopic.php?f=10&t=175 که در واقع این تاپیکی که در این انجمن زده شده ادامه ی همون تاپیک بالا در انجمن قبلی هست.
    مطلب ابتدایی که در ابتدای این تاپک توسط بنیانگذار این تاپیک نوشته شده بود به نقل از ایشان در ذیل درج می شود:

"
    دوستان از اونجایی که کم کم همه دارند می رسن به بالای 500 پس جنگها باید کم و بیش شروع شوند (که همین امروز شروع شد نبردها) این تاپیک برای کل کل کاربرها و اتحاد ها هستش.

قوانین تاپیک:
    1- قوانین عمومی انجمن
    2- می توانید تنها و تنها در این تاپیک به شوخی و تمسخر دیگران بپردازید(تنها در بازی نه در موضوع های دیگر) و شوخی ها از این تاپیک بیرون نباید برود - در صورت مشاهده برخورد می شود.
    3-اگه جنبه ندارید نیایید تو"

2. 2 کاربر از Aghil عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

mahmoodmp4 (01-02-2016),SaeedRelax (03-03-2016)

3. Top | #11

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 31
    فعالیت کل: %0
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

پاسخ : کل کل و جنگ

مردی حذف پست رو بزار تا حالیت کنم که این باید از من با گل و شیرینی استقبال کنید نه این که تو بیای به من قوانین گوشزد کنی و شاخ و شنه بکشی مدیر سبز شدنت رو تو اون انجمن شما جوابی نداشتی بدی اصلا کی داشت که بده که تو بدی اسمی که روت گذاشته رو شد رو اولین بار من تو کنفرانس بچه های اسپیس بیاین کردم که بعد مهدی هالک تو انجمن بیان کرد شما به پست های من برای تایید انجمن نیاز داری کسی نیست این جا و خودت میدونی که به حظور ما نیاز داری چرا خودتو گول میزنی عزیز من نمکسی با ما نمکسیا شد و نمکسیا بدون ما هیچ نیست تونستی یوزر های فعالتو واسم بشمر بازم بهت هشدار میدم این جا کل یوزر های مدمو مطالب منو میخونن سعی کن کلاهتو خوب بچسبی پسر جون نیومدم واسه کل کل من ک لک لهامو با تو کردم تو کل نمکسیا کسی جز سروش جلوی من حرفی نداره بزنه موفق باشی دوست عزیز

4. Top | #12

سطح
    5
    تشکر دریافتی
    14 بار در 8 پست
    دستاورد ها:

نقل قول نوشته اصلی توسط net_sir نمایش پست ها
    مردی حذف پست رو بزار تا حالیت کنم که این باید از من با گل و شیرینی استقبال کنید نه این که تو بیای به من قوانین گوشزد کنی و شاخ و شنه بکشی مدیر سبز شدنت رو تو اون انجمن شما جوابی نداشتی بدی اصلا کی داشت که بده که تو بدی اسمی که روت گذاشته رو شد رو اولین بار من تو کنفرانس بچه های اسپیس بیاین کردم که بعد مهدی هالک تو انجمن بیان کرد شما به پست های من برای تایید انجمن نیاز داری کسی نیست این جا و خودت میدونی که به حظور ما نیاز داری چرا خودتو گول میزنی عزیز من نمکسی با ما نمکسیا شد و نمکسیا بدون ما هیچ نیست تونستی یوزر های فعالتو واسم بشمر بازم بهت هشدار میدم این جا کل یوزر های مدمو مطالب منو میخونن سعی کن کلاهتو خوب بچسبی پسر جون نیومدم واسه کل کل من ک لک لهامو با تو کردم تو کل نمکسیا کسی جز سروش جلوی من حرفی نداره بزنه موفق باشی دوست عزیز
    اینقدر بد می نویسی که نصف جملاتت فاقد مفهوم کامل هست. بابا هم بازی قدیمی اینجا دیگه فقط انجمن ما نیست. کل بازی های مادمو اینجا منتقل شدن، سعی کن الگو باشه نه تابلو d:
    اما اون چیزی که از جملات تقریبا نا مفهومت فهمیدم رو سعی می کنم جواب بدم.
    با گل و شیرنی اومدم دیگه. به خاطر این بهت قوانین رو گوش زد کردم که بدونی اون انجمن ما رفاقتی بود اما اینجا ضوابطی. وگرنه با همه رفتار نا درستت خوشحال شدم که اومدی، با اینکه می دونم چرا اومدی و واسه چه کاری
    ببین خودت می دونی محمد تو انجمن قبل زمانی که مدیر صورتی بود به من گفت بیا مدیر زرد شو و من گفتم نمی شم و چیزی جز مدیریت صورتی رو تو انجمن قبول نمی کنم. اینجا هم این مدیر سبز عین همون مدیر زرد می مونه و واسه من، اما اینقدر نمکسیا رو دوست دارم که دارم با این تفاسیر و با داشتن کمترین اکسس ها این کار رو انجام می دم.
    ببین اینجا من به حضور تو نیاز ندارم، بلکه به حضور تمام بازیکن های قدیمی نمکسیا مثل تو نیاز دارم. اما می دونم خیلی ها خون جلوی چشاشون رو گرفته و یا اینجا نمیان یا اگه بیان به قصد تخریب من میان، اما تمام کسایی که با من بد هستن باید بدونن اگه تو بازی مولتی گری و تخلف نمی کردن من جریمشون نمی کردم که بخوان با من بد بشن. پس در نهایت مشکل از سمت خودشون بود، چون من بسیار آدم قانون مندی هستم و برای اجرای قوانین دوستی سرم نمی شه.
    تو اگه قرار بود کلای من و از سرم بر داری به اتفاق تیمی که برای این کار درست کردین از 1 سال پیش این کار و انجام می دادین. البته سعی خودتون رو کردین اما نتونستین¹10²
    من اینجا هستم چون حامدی از 1 سال پیش من رو وارد سیستم کرد و من هم تمام سعیم رو در اجرای قوانین و کمک به حامد کردم و می کنم.

5. Top | #13

پیشروی سطح: %65 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 70
    سطح
    7
    تشکر دریافتی
    105 بار در 33 پست
    دستاورد ها:
    مشاورسه ماه فعالیت500 امتیاز

جناب net_sir
    چون مدیران قسمت انجمن بازی باید کاملا بی طرف کار کنند، دلیل نمیشه بهانه کنید و بیاید با پست ها مدیران رو تحریک کنید.بحث و کل کل های بازی با هر کس که دوست دارید انجام بدید(بدون توهین).اما با مدیران انجمن هرگز.چون مدیران عملا نمیتونن از خودشون دفاع کنند و یا به درستی جواب بدن.
    دلیلش رو هم گفتم، چون باید توی انجمن بی طرف باشن.
    I heard there was a secret chord. That David played and it pleased the Lord But you don't really care for music, do you?

6. Top | #14

پیشروی سطح: %87 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 26
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    200 بار در 82 پست
    دستاورد ها:
    دوستیمشاوریک سال ثبت نام1000 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط net_sir نمایش پست ها
    جرات داری بیا خانوارز عزیزم¹8²
    تو با کل کیهان بیا من 1 کماندار کوتاه
    -------------------------------------------------
    کامران راه نداره اینجا شر کنم ؟ ¹24² میزنن منو ؟

7. Top | #15

سطح
    5
    تشکر دریافتی
    14 بار در 8 پست
    دستاورد ها:

نقل قول نوشته اصلی توسط Black.Murder نمایش پست ها
    داداش به پرو پایه بچه های نمکسیا زیادی نپیچ. بچه های ما سرعتشون زیاده، مثل خان با اسب و قاطر نمیانا، با سفینه میان، جلدی بالا سرتونن¹4²

8. Top | #16

سطح
    5
    تشکر دریافتی
    14 بار در 8 پست
    دستاورد ها:

نقل قول نوشته اصلی توسط DarkArmy نمایش پست ها
    جناب net_sir
    چون مدیران قسمت انجمن بازی باید کاملا بی طرف کار کنند، دلیل نمیشه بهانه کنید و بیاید با پست ها مدیران رو تحریک کنید.بحث و کل کل های بازی با هر کس که دوست دارید انجام بدید(بدون توهین).اما با مدیران انجمن هرگز.چون مدیران عملا نمیتونن از خودشون دفاع کنند و یا به درستی جواب بدن.
    دلیلش رو هم گفتم، چون باید توی انجمن بی طرف باشن.
    ممنون جناب ِDark Army. می دونین که همیشه تغییرات در هر جایی با مخالفت هایی رو به رو می شه و اینجا هم مثتثنی نیست. امیدوارم که دوستان رعایت قوانین رو از هر لحاظ بکنن.

9. Top | #17

پیشروی سطح: %65 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 70
    سطح
    7
    تشکر دریافتی
    105 بار در 33 پست
    دستاورد ها:
    مشاورسه ماه فعالیت500 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط black.murder نمایش پست ها
    کل کله دیگه چه خیالیه :d
    فقط یه دو سه هفته ای برو نمکسیا بزن سوتی موتی ندی تو حرفات (نیش)
    I heard there was a secret chord. That David played and it pleased the Lord But you don't really care for music, do you?

10. Top | #18

پیشروی سطح: %50 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 100
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نمیشه ما هم بیایم جنگ و کل کل اینجا؟

11. Top | #19

سطح
    5
    تشکر دریافتی
    14 بار در 8 پست
    دستاورد ها:

نقل قول نوشته اصلی توسط mnissar نمایش پست ها
    نمیشه ما هم بیایم جنگ و کل کل اینجا؟
    شما هم می تونی بیای، اما به قول Dark Army عزیز باید یه 2 هفته ای بری نمکسیا آموزش ببینی. البته 2 هفته کمه. چون تنوع آپشنها در نمکسیا خیلی خیلی بالاست و زمان می بره که شما الفبای بازی رو یاد بگیری چه برسه به اینکه انجا کل کل کنی D:

12. Top | #20

پیشروی سطح: %8 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 277
    سطح
    11
    تشکر دریافتی
    1,272 بار در 271 پست
    دستاورد ها:
    1000 امتیازسه ماه فعالیتپیشرو

نقل قول نوشته اصلی توسط Aghil نمایش پست ها
    داداش به پرو پایه بچه های نمکسیا زیادی نپیچ. بچه های ما سرعتشون زیاده، مثل خان با اسب و قاطر نمیانا، با سفینه میان، جلدی بالا سرتونن¹4²
    اون سفینه هاتونو با بالستیک می زنیم مث ملخ بیفتن پایین!

صفحه 2 از 468 نخستنخست 12341252102 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع