• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 266 از 468 نخستنخست ... 166216256264265266267268276316366 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,651 به 2,660 از 4675

موضوع: کل کل و جنگ کیهان 1

1. Top | #1

پیشروی سطح: %2 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 98
    فعالیت کل: %0.2
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    14 بار در 8 پست
    دستاورد ها:
    مشاورسه ماه فعالیت200 امتیاز

کل کل و جنگ کیهان 1

همانطور که شما عزیزان می دانید تاپیک کل کل و جنگ که پایه گذار آن God فقید در انجمن نمکسیا پارسی قبل با آدرس http://forum.nemexia.ir/viewtopic.php?f=10&t=175 بوده است، یکی از پرطرفدار و مخاطب ترین تاپیک های حال حاضر بازی های آنلاین استراتژیک ایران بوده است. اما به دلایل فنی این امکان وجود ندارد تا آن تاپیک با بیش از 700 صفحه و 7300 پاسخ و 57000 بار نمایش به این مکان انتقال یابد. بنابراین این همان تاپیک در اینجا ایجاد شده است تا ارادتمندان این تاپیک مقدس به ادامه ی صحبتهای خود در این تاپیک بپردازند. تاریخ راه اندازی و ادامه ی این تاپیک هم اکنون یعنی 1390/01/26 ساعت 17:21 می باشد.
    در ضمن دوستان اگر خواستن از مطالب اون تاپیک رو بررسی کنن می تونین به این آدرس مراجعه کنید
    http://forum.nemexia.ir/viewtopic.php?f=10&t=175 که در واقع این تاپیکی که در این انجمن زده شده ادامه ی همون تاپیک بالا در انجمن قبلی هست.
    مطلب ابتدایی که در ابتدای این تاپک توسط بنیانگذار این تاپیک نوشته شده بود به نقل از ایشان در ذیل درج می شود:

"
    دوستان از اونجایی که کم کم همه دارند می رسن به بالای 500 پس جنگها باید کم و بیش شروع شوند (که همین امروز شروع شد نبردها) این تاپیک برای کل کل کاربرها و اتحاد ها هستش.

قوانین تاپیک:
    1- قوانین عمومی انجمن
    2- می توانید تنها و تنها در این تاپیک به شوخی و تمسخر دیگران بپردازید(تنها در بازی نه در موضوع های دیگر) و شوخی ها از این تاپیک بیرون نباید برود - در صورت مشاهده برخورد می شود.
    3-اگه جنبه ندارید نیایید تو"

2. 2 کاربر از Aghil عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

mahmoodmp4 (01-02-2016),SaeedRelax (03-03-2016)

3. Top | #2651

پیشروی سطح: %75 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 25
    فعالیت کل: %0.2
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

پاسخ : کل کل و جنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط redalert1367 نمایش پست ها
    به به میبنم که بعضی ها دست به یکی کردن تا رفیق مارو بکشن پایین

پ ن پ.میخوایم ازش حمایت کنیم ،جاش محکم تر شه

4. Top | #2652

پیشروی سطح: %77 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 23
    فعالیت کل: %0
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    1 بار در 1 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad.pro نمایش پست ها
    پ ن پ.میخوایم ازش حمایت کنیم ،جاش محکم تر شه
    حسادت نکن
    حنایت کن

ورزش صورت گیمر ها :

(هر روز 2مرتبه قبل و بعد خواب)

5. Top | #2653

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 31
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad.pro نمایش پست ها
    نمیدونم چرا تا پشتیبانی خورشید دادم اتحادنفهم ها ​ریختن سرم!اونا مرده خورن یا....
    نه بابا
    روششون اینطوریه

6. Top | #2654

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    7 بار در 3 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

جلاد جون خیلی باحالی...
    میای ادعا میکنی ، میترکی ، در میری تو استراحت ، صداش هم در نمیاری...
    کی تر***دت؟

7. Top | #2655

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط DARK WARRIOR نمایش پست ها
    جلاد جون خیلی باحالی...
    میای ادعا میکنی ، میترکی ، در میری تو استراحت ، صداش هم در نمیاری...
    کی تر***دت؟
    منو!!!!!!!!!
    تر***دن!!!!!!!!!
    نه من زدم استراحت چون 2 روز دیگه امتحان دارم برای همین فقط 10 دقیقه تو بازی نبودم 500 تا باری و 300 تا بازیافتمو که یکی اواتار سبز داشت و امتیازش 3 و نیم میلیون بود زد رنکش فک کنم 4 هستش من هم فوشش دادم زدم استراحت
    سفینه هام سر جاشه

8. Top | #2656

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

جاااااااااااااااااان!!!!!!!!!! !!!!!
    متین مطمئنی ودت پشه نیستی
    چون یه دونه سیاره داشتی با 3000 تا انرژی و 16000 تا جمعیت دارو ندارت این بود اصلا تمام اتحاد brothers زیر استراحت بود کم ادعا کنین دیگه جمعش کنین بابا من خودم دیدم نفهم ها و احمقها منظورم اتحادشونه همشون فعال بودند طور خدا دیگه یکی بیاد در و پنجره رو باز بزاره این چاخان های متین بره بیرون
    ادعا نکن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

9. Top | #2657

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    7 بار در 3 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط جلاد شب نمایش پست ها
    منو!!!!!!!!!
    تر***دن!!!!!!!!!
    نه من زدم استراحت چون 2 روز دیگه امتحان دارم برای همین فقط 10 دقیقه تو بازی نبودم 500 تا باری و 300 تا بازیافتمو که یکی اواتار سبز داشت و امتیازش 3 و نیم میلیون بود زد رنکش فک کنم 4 هستش من هم فوشش دادم زدم استراحت
    سفینه هام سر جاشه

پس تو آنلاینی ترکیدی؟¹21²
    آهان 500 تا باری و 300 تا بازیافتی جزء سفینه حساب نمیشه؟
    بله این چیزا برای شمایی که 4-5 بار به طور کامل فارم شدی چیزی حساب نمیاد

10. Top | #2658

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    7 بار در 3 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

جاااااااااااااااااان!!!!!!!!!! !!!!!
    متین مطمئنی ودت پشه نیستی
    چون یه دونه سیاره داشتی با 3000 تا انرژی و 16000 تا جمعیت دارو ندارت این بود اصلا تمام اتحاد brothers زیر استراحت بود کم ادعا کنین دیگه جمعش کنین بابا من خودم دیدم نفهم ها و احمقها منظورم اتحادشونه همشون فعال بودند طور خدا دیگه یکی بیاد در و پنجره رو باز بزاره این چاخان های متین بره بیرون
    ادعا نکن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    عزیز منظورم تو بودی؟!یادت میاد التماس میکردی نزنمت با تیتان؟میگفتی میخوام برای اولین بار 3 تا ارتش جمع کنم؟یادت میاد؟پس تو یکی درباره ی حرفه ای بودن و از این جور حرفا نزن...
    احمقا و نفهم ها حرفه ای و فعال بودن؟
    بله شما خودت صاحب نظری.نه اینکه یکی از بزرگترین بازیکنای سرور ایرانی هستی نظر تو خیلی برامون مهمه...

کجای نفهم ها فعالن؟god boyکه یه سیاره اش ترکید پرید محافظت یا شیطان یا اون یارو پسره marivans که 4 تا سیاره اش رو تر***دیم تا الان؟یا فرماندشون که امروز صبح میخواستم بزنمش دلم سوخت.بیچاره کلا 200 تا باری داشت.یا اون شروین میری..؟
    احمق ها هم کلا 3 نفر بیشتر نیستن طلاجون و آلبالو و ناپلئون.پس حرفی نزن. البته اون طلاجون هم جریان داره.دلم خدایی براش سوخت دیروز.تو که باهاش رفیقی برو جریان 4 تا حمله ستاره تو یه ساعت رو بپرس...جریان ترکیدنشون تو دفاع خورشید رو هم بپرس بعد اینجا حرف بزن پسر خوب...

11. Top | #2659

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

پس تو آنلاینی ترکیدی؟¹21²
    آهان 500 تا باری و 300 تا بازیافتی جزء سفینه حساب نمیشه؟
    بله این چیزا برای شمایی که 4-5 بار به طور کامل فارم شدی چیزی حساب نمیاد
    خیر به نظر من حساب نمیاد چون مال سیاره دوم بودن به سیاره اصلیم مربوط نمی شدند و برای اینکه منابعم به هدر نره در اون یکی سیاره هام ساخته بودمشون تا 3 روزه دیگه هم بر میگردم پرتابگرها رو رو سیاره ات مانور میدم اونوقت ببین
    عزیز منظورم تو بودی؟!یادت میاد التماس میکردی نزنمت با تیتان؟میگفتی میخوام برای اولین بار 3 تا ارتش جمع کنم؟یادت میاد؟پس تو یکی درباره ی حرفه ای بودن و از این جور حرفا نزن...
    احمقا و نفهم ها حرفه ای و فعال بودن؟
    بله شما خودت صاحب نظری.نه اینکه یکی از بزرگترین بازیکنای سرور ایرانی هستی نظر تو خیلی برامون مهمه...

کجای نفهم ها فعالن؟god boyکه یه سیاره اش ترکید پرید محافظت یا شیطان یا اون یارو پسره marivans که 4 تا سیاره اش رو تر***دیم تا الان؟یا فرماندشون که امروز صبح میخواستم بزنمش دلم سوخت.بیچاره کلا 200 تا باری داشت.یا اون شروین میری..؟
    احمق ها هم کلا 3 نفر بیشتر نیستن طلاجون و آلبالو و ناپلئون.پس حرفی نزن. البته اون طلاجون هم جریان داره.دلم خدایی براش سوخت دیروز.تو که باهاش رفیقی برو جریان 4 تا حمله ستاره تو یه ساعت رو بپرس...جریان ترکیدنشون تو دفاع خورشید رو هم بپرس بعد اینجا حرف بزن پسر خوب...
    خود همشهریم می گفت که سیاره cold man و پنجه های زمان رو نابود کردیم شب و آریا که بزرگترتون بوده در رفته و اتحادتون به جز پنجه و تو کسی آن نبود از پنجه های زمان مگه فرمانده در میاد همون کسی بود که از مصطفی تو کیهان 1 چند بار شکست خورد در رفت به کیهان 2
    و تو هم که ماشالا هر وقت رو سیاره ات جاسوس میفرستادم در حال جا خالی دادن بودی و همون کسی بودی که گفتم پرتابگر دارم و بهت التماس نمی کنم بازخوانی زدی جناب
    و کسی هستی که از ترس جمعیت زیاد نمیزنی برای چی چون میترسی ازیاد جمعیت پیدا کنی تو حرف نزن دار و ندارت یک سیاره بود که اون هم اورده بودند پایین
    و میگی همه زده بودن استراحت اره من هم بلدم ردیف اخر ها رو بگم که زدند استراحت من خودم دیدم تمام احمق ها و نفهم ها آن بودند همشون و در اتحاد شما فقط 4 یا 3 نفر ان بود که البته بقیه تو استراحت بودن
    باز هم حرف بزن متین زمان تو دیگه گذشت

12. Top | #2660

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    7 بار در 3 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

خیر به نظر من حساب نمیاد چون مال سیاره دوم بودن به سیاره اصلیم مربوط نمی شدند و برای اینکه منابعم به هدر نره در اون یکی سیاره هام ساخته بودمشون تا 3 روزه دیگه هم بر میگردم پرتابگرها رو رو سیاره ات مانور میدم اونوقت ببین

خود همشهریم می گفت که سیاره cold man و پنجه های زمان رو نابود کردیم شب و آریا که بزرگترتون بوده در رفته و اتحادتون به جز پنجه و تو کسی آن نبود از پنجه های زمان مگه فرمانده در میاد همون کسی بود که از مصطفی تو کیهان 1 چند بار شکست خورد در رفت به کیهان 2
    و تو هم که ماشالا هر وقت رو سیاره ات جاسوس میفرستادم در حال جا خالی دادن بودی و همون کسی بودی که گفتم پرتابگر دارم و بهت التماس نمی کنم بازخوانی زدی جناب
    و کسی هستی که از ترس جمعیت زیاد نمیزنی برای چی چون میترسی ازیاد جمعیت پیدا کنی تو حرف نزن دار و ندارت یک سیاره بود که اون هم اورده بودند پایین
    و میگی همه زده بودن استراحت اره من هم بلدم ردیف اخر ها رو بگم که زدند استراحت من خودم دیدم تمام احمق ها و نفهم ها آن بودند همشون و در اتحاد شما فقط 4 یا 3 نفر ان بود که البته بقیه تو استراحت بودن
    باز هم حرف بزن متین زمان تو دیگه گذشت
    ولی به نظر من حساب میاد.این شد هفتمین بار فارم شدن تو این راند.رکورد دار فعلا خودتی جلاد جون.
    بله زد ولی برو از خودش بپرس تا 1 سیاره همراه 11 تا ستاره مرگ و یه بار هم تو دفاع به کمک آریا 13 تا ستاره اش رو تر***دیم که بیچاره از رو رفت و پرید تو استراحت
    آریا در رفته؟نمیدونی بدون آریا کار داشت و فردا از استراحت در میاد.ببین من مثل بعضی ها بی رحم نیستم . دلم برات سوخت بک دادم.هنوز پیام هایی که شبش التماس میکردی نزنمت هست.پر حرف نزن...یادت میاد؟گیر داده بودی که میگفتی یه روز فرصت بده و فلان این حرفا؟بمبی هارو بساز اما یهو دیدی سیاره + بمبی ها و ارتشت رو زدم.با این تفاوت که این سری التماس بکنی هم بک نمیدم.
    مشکلی داری؟ببین نمیدونی بدون من تک سیاره ای هستم اما بهتره دانش هام رو نگاه کنی بیشتر از 700 میلیون منابع رو دانش هام کار کردم.کاری که تو عمرت نتونستی انجام بدی...
    تو هم سنگ احمق هارو به سینه میزنی.یه کاری نکن همون بلایی که سر اونا اومد سر تو هم بیاد...

صفحه 266 از 468 نخستنخست ... 166216256264265266267268276316366 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع