• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 454 از 468 نخستنخست ... 354404444452453454455456464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,531 به 4,540 از 4675

موضوع: کل کل و جنگ کیهان 1

1. Top | #1

پیشروی سطح: %2 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 98
    فعالیت کل: %0.2
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    14 بار در 8 پست
    دستاورد ها:
    مشاورسه ماه فعالیت200 امتیاز

کل کل و جنگ کیهان 1

همانطور که شما عزیزان می دانید تاپیک کل کل و جنگ که پایه گذار آن God فقید در انجمن نمکسیا پارسی قبل با آدرس http://forum.nemexia.ir/viewtopic.php?f=10&t=175 بوده است، یکی از پرطرفدار و مخاطب ترین تاپیک های حال حاضر بازی های آنلاین استراتژیک ایران بوده است. اما به دلایل فنی این امکان وجود ندارد تا آن تاپیک با بیش از 700 صفحه و 7300 پاسخ و 57000 بار نمایش به این مکان انتقال یابد. بنابراین این همان تاپیک در اینجا ایجاد شده است تا ارادتمندان این تاپیک مقدس به ادامه ی صحبتهای خود در این تاپیک بپردازند. تاریخ راه اندازی و ادامه ی این تاپیک هم اکنون یعنی 1390/01/26 ساعت 17:21 می باشد.
    در ضمن دوستان اگر خواستن از مطالب اون تاپیک رو بررسی کنن می تونین به این آدرس مراجعه کنید
    http://forum.nemexia.ir/viewtopic.php?f=10&t=175 که در واقع این تاپیکی که در این انجمن زده شده ادامه ی همون تاپیک بالا در انجمن قبلی هست.
    مطلب ابتدایی که در ابتدای این تاپک توسط بنیانگذار این تاپیک نوشته شده بود به نقل از ایشان در ذیل درج می شود:

"
    دوستان از اونجایی که کم کم همه دارند می رسن به بالای 500 پس جنگها باید کم و بیش شروع شوند (که همین امروز شروع شد نبردها) این تاپیک برای کل کل کاربرها و اتحاد ها هستش.

قوانین تاپیک:
    1- قوانین عمومی انجمن
    2- می توانید تنها و تنها در این تاپیک به شوخی و تمسخر دیگران بپردازید(تنها در بازی نه در موضوع های دیگر) و شوخی ها از این تاپیک بیرون نباید برود - در صورت مشاهده برخورد می شود.
    3-اگه جنبه ندارید نیایید تو"

2. 2 کاربر از Aghil عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

mahmoodmp4 (01-02-2016),SaeedRelax (03-03-2016)

3. Top | #4531

پیشروی سطح: %78 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 22
    فعالیت کل: %0
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    26 بار در 16 پست

دستاورد ها:

پاسخ : کل کل و جنگ کیهان 1

نقل قول نوشته اصلی توسط XS_Gemini نمایش پست ها
    دوست عزیز این مسئله به دلیل یک سری اتفاقاتی بوده که در گذشته رخ داده و دلیلش زیاده خواهیه بعضی از دوستان بوده. در ضمن نمکسیا از بین نرفته و انجمنش یک مقدار خلوت تر شده. به امید خدا با تصمیمات و برنامه هایی که در حال اجرا هست, مجددا این فروم هم مثل سابق خواهد شد.

قبول دارم دوستان یه ذره زیاده خواه بودن ولی شما هم قبول کنید مدیریت بازی خیلی ضعیف بود که این شد وضعش

دادا تورج کجایی دوباره اون اسپیس رو را بندازی بریزیم و کهکشان رو فتح کنیم
    la fin justifie les moyens

4. Top | #4532

پیشروی سطح: %19 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 81
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    25 بار در 18 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط dante21 نمایش پست ها
    قبول دارم دوستان یه ذره زیاده خواه بودن ولی شما هم قبول کنید مدیریت بازی خیلی ضعیف بود که این شد وضعش

دادا تورج کجایی دوباره اون اسپیس رو را بندازی بریزیم و کهکشان رو فتح کنیم
    مدیریت قبلی بازی هم برای بازی خیلی زحمت کشیدن ولی خوب شاید کافی نبوده. به امید خدا به زودی درست میشه.
    بودن در كنار همه ى شما دوستان افتخارى بود كه نصيب من شد.

زندگى كردن در يك جامعه ى مجازى با هويتى مجازى (سياوش) هم تجربه ى لذت بخشى بود كه من شانس تجربه كردنش رو داشتم.

همتون رو دوست دارم و اميدوارم روزى بتونم به عنوان كسى كه هستم و نه "سياوش" در كنارتون باشم.

بدرود.

5. Top | #4533

پیشروی سطح: %2 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 98
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    14 بار در 8 پست
    دستاورد ها:

سلام دوستان
    مراقب باشید که حد قرمز ها رو در صحبت در مورد من رعایت کنین. حالا چون من پست نمی دم انصاف داشته باشید و لطفا رعایت کنید. از یوزرهای عادی گرفته تا مدیران دقت کنن که اونایی که تمجید می کنن لطفشون رو می رسونن و اونایی که تخریب می کنن انصاف رو رعایت کنن و با توجه به اطلاعات کمی که از بازی در گذشته و حال حاضر نسبت به من دارن نظر قطعی ندن. چون مسائلی بوده و هست که فقط من می دونستم و می دونم در مورد مشکلات و معذلات گذشته و کنون بازی.
    موفق باشید.
    عقیل
    1391/05/17
    19:17

6. Top | #4534

سطح
    4
    تشکر دریافتی
    25 بار در 18 پست
    دستاورد ها:

عقیل عزیز اینجا بحث ها دوستانه هست و بهتر هست که جبهه گیری صورت نگیره. به هر حال چه من چه شما و چه مدیران دیگر ممکن هست در مواقعی به صورت نا خواسته عملی ازمون سر زده باشه که به صلاح بازی نبوده و خدشه ای به بازی وارد کرده باشه. مهم این هست که ما سعیمون رو می کنیم که بهترین باشیم و قضاوت در مورد مدیریتمون را هم بهتره به دوستان بسپاریم و اجازه بدیم که سایرین در موردمون نظر بدن, از قدیم می گن هیچ بقالی نمیاد بگه ماست من ترشه.

خیلی خوشحال شدم که در بحث شرکت کردید و امیدوارم که بیشتر توی بحث ها ببینمتون عقیل عزیز.

موفق باشید

زندگى كردن در يك جامعه ى مجازى با هويتى مجازى (سياوش) هم تجربه ى لذت بخشى بود كه من شانس تجربه كردنش رو داشتم.

همتون رو دوست دارم و اميدوارم روزى بتونم به عنوان كسى كه هستم و نه "سياوش" در كنارتون باشم.

بدرود.

7. Top | #4535

پیشروی سطح: %68 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 32
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    2 بار در 2 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت500 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط Aghil نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مراقب باشید که حد قرمز ها رو در صحبت در مورد من رعایت کنین. حالا چون من پست نمی دم انصاف داشته باشید و لطفا رعایت کنید. از یوزرهای عادی گرفته تا مدیران دقت کنن که اونایی که تمجید می کنن لطفشون رو می رسونن و اونایی که تخریب می کنن انصاف رو رعایت کنن و با توجه به اطلاعات کمی که از بازی در گذشته و حال حاضر نسبت به من دارن نظر قطعی ندن. چون مسائلی بوده و هست که فقط من می دونستم و می دونم در مورد مشکلات و معذلات گذشته و کنون بازی.
    موفق باشید.
    عقیل
    1391/05/17
    با عرض سلام !

در مورد خلوت شدن بازی ، عقیل جان قبول کن که شما کم بی تقصیر نبودی ، بن های راند 3 یادت میاد که اتحاد سکرت آرمی بالا تا پایین بن کردی ؟

یا یزر ساسان دراگون که همه میدونستن پسر دایی احسانه ولی شما بنش کردی ؟

ولی در مورد انجمن شما واقعا کم نذاشتی *****

XS_Gemini: میلاد عزیز لطفا رعایت بفرمایید. قسمت آخر پست شما ویرایش شد.

افتخار ما کسیه که رنک 1 رو به یه حرفمون عوض نمیکنه(حمید ریس وارز)

افتخار ما کسیه که ارمنستان هم که میره تو فکرمونه(معراج پتریوس)

افتخار ما کسیه که مارو با دوست دخترش اشتب گرفته برامون لاو میترکــونه(مهدی هالک)

افتخار ما کسیه که ندیده و نشناخته مارو به عنوان فرمانده قبول میکنه(فرزاد کلدمن)

افتخار ما کسیه که از سرور 1 تا الان در کنار ما وفادارنه بازی کرده(هاشم شیطان)

افتخار ما کسیه که از اتحاد دشمن میاد پیش ما(مبین ترمیناتور)

8. Top | #4536

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 31
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

با عرض سلام خدمت همه اساتید و بازیکنان و مدیران محترم
    به شخصه تقدیر و تشکر فراوان از عقیل اکبرزاده به خاطر تلاش و زحمات فراوان و بی پاسخ و چشم داشت ایشون در این بازی و تیم پشتیبانی و مدیریت این فضای مجازی
    من هم موافق این حرف هستم که دوستان نسبت به ایشون کم لطفی خیلی زیادی کردن یکیش خود بنده که همه مستحضرید ولی خوب رقابت من با اشون دلایل خاص خودش روداشت و به نوعی جز بازی به حساب می اومد ولی بیرون فضای مجازی ما دوستان خیلی خوبی خواهیم بود نه تنها با عقیل عزیز بلکه با همه بازی کنان همونطور که که در میتینگ ها کسانی که یک سال در فضای مجازی به هم دشنام میدادن و شبانه روز زحمات همدیگه رو نابود میکردند با آغوشی باز و گرم به استقبال هم میان و تبدیل میشن به دوستانی صمیمی

و اما در مورد مدیر جدید باید بگم که جناب اقای مدیر توصیه بنده اینه که عقیل اکبر زاده سرمشق مشورت و راهنمایی بگیرید شما تازه به این بخش و فضا وارد شدید و هنوز به این سیستم اشنا نیستید به زمان احتیاج دارید تا بتونید عقیل اکبر زاده رو نقد کنید شما در حال حاضر یک ماهه اومدید و صفی از وعده وعید هارو برای کاربران به چیدمان در اوردید ولی برای من فقط زمانه که مخشخص میکنه شما مدیر خوبی هستید یا نه
    پس صراحتا باید بگم که شما با با مدیر کرا کشته ای مثل عقیل اکبر زاده هم سطح نیستید و راه طویلی برای رسیدن به این تجارب دارید

و اما در مورد عملکرد های عقیل اکبر زاده هر چند نظرات هر کس برای خودش مغتنم و محترم هست ولی به نظر من نه به بی نمکیه حامد و نه به شوری عقیل هر چند نظرش و نیستش خوب بود ولی خوب ایشون یه نقص داشت و اونم ارتباط بر قرار کردن با بازیکنان بود
    البته ایشون حق هم داشت با وجود بعضی بازیکنان که دنباله رو روش من بودند ارتباط خیلی سخت بود ولی خوب عقیل خان هم اشتیاقی برای این ارتباط نداشتن و این فضا برای من و سروش حجازی فر برای دست یافتن به اهدافمون مورد استفاده قرار گرفت
    خوب این پست فقط من باب حمایت از این مدیر باز نشسته بود و بس و دیگه نمیخوام بحث راند ها و بن کردن ها و اینا رو پیش بکشم چون این مسائل برای من و عقیل خان بسیار شفاف هست و لازم به بازگوی دوباره نیست
    متاسفانه خلاقیت و پشتکار در این بازی مخصوصا در سرور ایران که یک زمانی برترین بود با وجود چندین برابر شدن اپشن ها در نسخه های جدید تبدیل شده به تقلید ها و استفاده از باگ های برنامه نویسی بازی
    گفتم باگ های برنامه نویسی که بدونید باگ های برنامه نویسی از باگ طراحی بازی مجزا است و کاملا متفاوت هست

دومین دلیل و بارز ترین دلیل از رونق افتادن نمکسیا رو من میتونم این گونه بیان کنم که شرگت و مدیران به دلیل قوانین که برای جلو گیری از مولتی بازی در پیش گرفتند باعث شد که عملا نقش جانشین از بین بره و همچنین بالا رفتن سرعت حمله ستاره ی مرگ و نامحدود بودن نابودی سیاره های یک بازیکن باعض شده که شخص مجبور باشه همه زندگی و همه وقتشو بزار پای این بازی و این خودش باعث میشه کاربر بعد از بازی کردن روی یک سرور به اجبار و ناخواسته مجبور به ترک این بازی بشه

در حالی که بعضی از دوستان قدیمکی شاید یادشون باشه که یک ماه اول بازی ما محدود به حداکثر 20 ساعت بازی در 24 ساعت بودیم که سر مشق گرفته از خانوارز بود و بعد ها به دلیل محتوای بازی این محدودیت برداشته شد

همچنین نوع جریمه تیم پشتیبانی که فقط بن کردن رو برای جریمه خاطیان انتخاب کرده در حالی که راه های جریمه و تنبیه دیگری هم وجود داشت
    بن کردن و بن کردن های دائم یعنی اخراج بازیکن از بازی وقتی سیل انبوهی از بازی کن ها اخراج میشن به طبع فضای بازی خالی میشه از بازیکن و از هیچان بازی ها کاسته میشه
    همچنین در مواقعی سیاست های غلط شرکت در مورد کسب درام از این بازی خود باعث یک تراز منفی در درامد های این بازی شده است

شاید شرکت واقف به این موضع نبوده که ما ایرانی هستیم و با بقیه فرق داریم

امیدوارم طاعات و عباداتون قبول درگاه حق باشه
    با تشکر
    net_sir

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_ghb نمایش پست ها
    با عرض سلام !

در مورد خلوت شدن بازی ، عقیل جان قبول کن که شما کم بی تقصیر نبودی ، بن های راند 3 یادت میاد که اتحاد سکرت آرمی بالا تا پایین بن کردی ؟

من پسر دایی هام اصلا با این بازی اشنا نیستن
    بار ها گفتم پسر عمه در ضمن من خودم زبون دارم شما از من دفاع نکن
    اقایون دوستان بنده از طرف این اقا عذر خواهی میکنم ایشون به عبارتی به دلیل تنهایی تو یه 4 دیواری (خونه داداشش تهران) به در و دیوار زده زیاد به دل نگیرید

مخ من رو هم 24 ساعته داره میخوره میتینگ بزار
    خودش تهرانه بیکار هم هست هی ارد و ادا میده

خوبه میتینگ بزارم بابل که حالت جا بیاد؟

9. Top | #4537

سطح
    4
    تشکر دریافتی
    25 بار در 18 پست
    دستاورد ها:

با سلام دوست عزیز

من پست شما را که مطالعه می کردم, متوجه شدم که شما نه پست های قبلی من را خوندید و نه از ورژن های جدید بازی آگاهی دارید.

در مورد عقیل عزیز, بارها من در چت باکس و به دوستان عرض کردم که ایشون باعث و بانی تداوم بازی جنگ های فضـــــــایی بودند و زحمات ایشان بر هیچ کس پوشیده نیست.

من از روزی که نمکسیا را تحویل گرفتم, به هیچ کس وعده و وعیدی ندادم و فقط برنامه ی کاریم را در اختیار دوستان قرار دادم که آگاه بشن در مدت مدیریت بنده چه اتفاقاتی خواهد افتاد. در مورد تجربه ی مدیریتی من در عرصه ی بازیهای آنلاین بهتر هست که شما بدون آگاهی صحبتی نفرمایید و قبل از بیان مطلبی در مورد صحت آن تحقیق بفرمایید. نمکسیا ایران سومین سروری هست که بنده مدیریتش را بر عهده گرفتم که خوب خیلی از عزیزان در جریان این مسئله نیستند و بهتر هم هست که نباشند. در مورد سطح هم باید خدمت شما عرض کنم که انتخاب شدن من به عنوان مدیر نمکسیا قطعا با در نظر گرفتن همین سطحی هست که شما دوست عزیز ازش یاد می کنید.

راجع به ارتباط برقرار کردن من یا حامد با بازیکنان باید این رو خدمتتون عرض کنم که درست هست که ما مدیر هستیم و سایر کاربران بازیکن اما شعار ما همیشه این بوده که ما تافته ی جدا بافته نیستیم و ما هم روزی بازیکن بودیم و از خود بازیکنان هستیم. دلیلی هم نداره که مدیریتمون باعث بشه عوض شیم و به دوستان خودمون در محیط مجازی فخر بفروشیم.

من و همه ی مدیران بازی, سعیمون بر ایجاد یک فضای رقابتی سالم هست. مطمئنا شما این صحبت من رو جدی نمی گیرید, ولی برای ما سروری که 2 بازیکن سالم داشته باشه از سروری که هزاران مولتی اکانت داشته باشه با ارزش تر هست. اگر درآمد بازی برای ما یا تیم فنی نمکسیا مهم بود, سیستم جدید مزایده که به شدت از درآمد بازی کاسته را معرفی نمی کردیم.

همونطور که در ابتدای عرایضم خدمت شما عرض کردم, شما متاسفانه با ورژن های جدید بازی آشنایی ندارید و من به شما توصیه می کنم که آنها را مطالعه بفرمایید تا جواب سوالاتتون در مورد ستاره ی مرگ را دریافت نمایید.

در مورد جریمه ها هم مجددا و متاسفانه شما قوانین بازی را به طور کامل مطالعه نفرموده اید. چرا که اگر مطالعه کرده بودید, متوجه می شدید که جریمه های بازی تنها به بن کردن ختم نمی شه و مجازات های مختلفی در بازی وجود داره.

با تشکر از نظرات شما

موفق باشید.

بدرود.

10. Top | #4538

پیشروی سطح: %78 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 22
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    26 بار در 16 پست

دستاورد ها:

نقل قول نوشته اصلی توسط Aghil نمایش پست ها
    سلام دوستان
    موفق باشید.
    عقیل
    1391/05/17
    دادا واسه هیچ کی زحماتی که شما برا این بازی کشیدی پوشیده نیست مخصوصا مبارزه با پدیده شنیع مولتی و من شخصا ازتون تشکر میکنم
    ولی نگو اطلاعات کمی از بازی در گذشته داریم که ما به اندازه کافی از این بازی میدونیم
    در ضمن وقتی کسی ابراز عقیده میکنه 100% قصدش تخریب نیست یه ده بیست درصدی احتمال بده قصدش کمک باشه
    همیشه مسائل رو از بعد منفیش نگا نکن دادا از شما بعیده
    به امید بهتر و بهتر شدن نمکسیا
    la fin justifie les moyens

11. Top | #4539

پیشروی سطح: %68 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 32
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    2 بار در 2 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت500 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_ghb نمایش پست ها
    با عرض سلام !

ولی در مورد انجمن شما واقعا کم نذاشتی *****

XS_Gemini: میلاد عزیز لطفا رعایت بفرمایید. قسمت آخر پست شما ویرایش شد.
    داداش همین کارارو میکنین که آدم دلش نمیاد پست بده دیگه

افتخار ما کسیه که رنک 1 رو به یه حرفمون عوض نمیکنه(حمید ریس وارز)

افتخار ما کسیه که ارمنستان هم که میره تو فکرمونه(معراج پتریوس)

افتخار ما کسیه که مارو با دوست دخترش اشتب گرفته برامون لاو میترکــونه(مهدی هالک)

افتخار ما کسیه که ندیده و نشناخته مارو به عنوان فرمانده قبول میکنه(فرزاد کلدمن)

افتخار ما کسیه که از سرور 1 تا الان در کنار ما وفادارنه بازی کرده(هاشم شیطان)

افتخار ما کسیه که از اتحاد دشمن میاد پیش ما(مبین ترمیناتور)

12. Top | #4540

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 31
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط XS_Gemini نمایش پست ها
    با سلام دوست عزیز

من پست شما را که مطالعه می کردم, متوجه شدم که شما نه پست های قبلی من را خوندید و نه از ورژن های جدید بازی آگاهی دارید.

در مورد عقیل عزیز, بارها من در چت باکس و به دوستان عرض کردم که ایشون باعث و بانی تداوم بازی جنگ های فضـــــــایی بودند و زحمات ایشان بر هیچ کس پوشیده نیست.

من از روزی که نمکسیا را تحویل گرفتم, به هیچ کس وعده و وعیدی ندادم و فقط برنامه ی کاریم را در اختیار دوستان قرار دادم که آگاه بشن در مدت مدیریت بنده چه اتفاقاتی خواهد افتاد. در مورد تجربه ی مدیریتی من در عرصه ی بازیهای آنلاین بهتر هست که شما بدون آگاهی صحبتی نفرمایید و قبل از بیان مطلبی در مورد صحت آن تحقیق بفرمایید. نمکسیا ایران سومین سروری هست که بنده مدیریتش را بر عهده گرفتم که خوب خیلی از عزیزان در جریان این مسئله نیستند و بهتر هم هست که نباشند. در مورد سطح هم باید خدمت شما عرض کنم که انتخاب شدن من به عنوان مدیر نمکسیا قطعا با در نظر گرفتن همین سطحی هست که شما دوست عزیز ازش یاد می کنید.

راجع به ارتباط برقرار کردن من یا حامد با بازیکنان باید این رو خدمتتون عرض کنم که درست هست که ما مدیر هستیم و سایر کاربران بازیکن اما شعار ما همیشه این بوده که ما تافته ی جدا بافته نیستیم و ما هم روزی بازیکن بودیم و از خود بازیکنان هستیم. دلیلی هم نداره که مدیریتمون باعث بشه عوض شیم و به دوستان خودمون در محیط مجازی فخر بفروشیم.

من و همه ی مدیران بازی, سعیمون بر ایجاد یک فضای رقابتی سالم هست. مطمئنا شما این صحبت من رو جدی نمی گیرید, ولی برای ما سروری که 2 بازیکن سالم داشته باشه از سروری که هزاران مولتی اکانت داشته باشه با ارزش تر هست. اگر درآمد بازی برای ما یا تیم فنی نمکسیا مهم بود, سیستم جدید مزایده که به شدت از درآمد بازی کاسته را معرفی نمی کردیم.

همونطور که در ابتدای عرایضم خدمت شما عرض کردم, شما متاسفانه با ورژن های جدید بازی آشنایی ندارید و من به شما توصیه می کنم که آنها را مطالعه بفرمایید تا جواب سوالاتتون در مورد ستاره ی مرگ را دریافت نمایید.

در مورد جریمه ها هم مجددا و متاسفانه شما قوانین بازی را به طور کامل مطالعه نفرموده اید. چرا که اگر مطالعه کرده بودید, متوجه می شدید که جریمه های بازی تنها به بن کردن ختم نمی شه و مجازات های مختلفی در بازی وجود داره.

با تشکر از نظرات شما

موفق باشید.
    اصلا من اماتور شما هر وقت یه پاپاسی از این شرکت گیرت اومد بیا بگو من بهت میگم مدیر

صفحه 454 از 468 نخستنخست ... 354404444452453454455456464 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع