• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 455 از 468 نخستنخست ... 355405445453454455456457465 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,541 به 4,550 از 4675

موضوع: کل کل و جنگ کیهان 1

1. Top | #1

پیشروی سطح: %2 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 98
    فعالیت کل: %0.2
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    14 بار در 8 پست
    دستاورد ها:
    مشاورسه ماه فعالیت200 امتیاز

کل کل و جنگ کیهان 1

همانطور که شما عزیزان می دانید تاپیک کل کل و جنگ که پایه گذار آن God فقید در انجمن نمکسیا پارسی قبل با آدرس http://forum.nemexia.ir/viewtopic.php?f=10&t=175 بوده است، یکی از پرطرفدار و مخاطب ترین تاپیک های حال حاضر بازی های آنلاین استراتژیک ایران بوده است. اما به دلایل فنی این امکان وجود ندارد تا آن تاپیک با بیش از 700 صفحه و 7300 پاسخ و 57000 بار نمایش به این مکان انتقال یابد. بنابراین این همان تاپیک در اینجا ایجاد شده است تا ارادتمندان این تاپیک مقدس به ادامه ی صحبتهای خود در این تاپیک بپردازند. تاریخ راه اندازی و ادامه ی این تاپیک هم اکنون یعنی 1390/01/26 ساعت 17:21 می باشد.
    در ضمن دوستان اگر خواستن از مطالب اون تاپیک رو بررسی کنن می تونین به این آدرس مراجعه کنید
    http://forum.nemexia.ir/viewtopic.php?f=10&t=175 که در واقع این تاپیکی که در این انجمن زده شده ادامه ی همون تاپیک بالا در انجمن قبلی هست.
    مطلب ابتدایی که در ابتدای این تاپک توسط بنیانگذار این تاپیک نوشته شده بود به نقل از ایشان در ذیل درج می شود:

"
    دوستان از اونجایی که کم کم همه دارند می رسن به بالای 500 پس جنگها باید کم و بیش شروع شوند (که همین امروز شروع شد نبردها) این تاپیک برای کل کل کاربرها و اتحاد ها هستش.

قوانین تاپیک:
    1- قوانین عمومی انجمن
    2- می توانید تنها و تنها در این تاپیک به شوخی و تمسخر دیگران بپردازید(تنها در بازی نه در موضوع های دیگر) و شوخی ها از این تاپیک بیرون نباید برود - در صورت مشاهده برخورد می شود.
    3-اگه جنبه ندارید نیایید تو"

2. 2 کاربر از Aghil عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

mahmoodmp4 (01-02-2016),SaeedRelax (03-03-2016)

3. Top | #4541

پیشروی سطح: %19 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 81
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    25 بار در 18 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت200 امتیاز

پاسخ : کل کل و جنگ کیهان 1

نقل قول نوشته اصلی توسط net_sir نمایش پست ها
    اصلا من اماتور شما هر وقت یه پاپاسی از این شرکت گیرت اومد بیا بگو من بهت میگم مدیر
    دوست عزیز قصد من از فعالیت در نمکسیا, کسب درآمد یا اینکه شما به من بگید مدیر نیست.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_ghb نمایش پست ها
    داداش همین کارارو میکنین که آدم دلش نمیاد پست بده دیگه
    میلاد جان من تنها کاری که اینجا می کنم, پست هایی که فکر می کنم می تونه اخطار بگیره را ویرایش می کنم که خدای نکرده کسی از بچه های نمکسیا توقیف نشه.
    بودن در كنار همه ى شما دوستان افتخارى بود كه نصيب من شد.

زندگى كردن در يك جامعه ى مجازى با هويتى مجازى (سياوش) هم تجربه ى لذت بخشى بود كه من شانس تجربه كردنش رو داشتم.

همتون رو دوست دارم و اميدوارم روزى بتونم به عنوان كسى كه هستم و نه "سياوش" در كنارتون باشم.

بدرود.

4. Top | #4542

پیشروی سطح: %68 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 32
    فعالیت کل: %0
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    2 بار در 2 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت500 امتیاز

خب دوستان بی کار بودیم گفتیم چندتا از دلایلی رو که باعث شد بازی از رونق بیوفته رو از نظر خودم میخوام بگم ،

مهمترین دلیلش که فیگ.ز شدن بازی بود که بدون هیچ برو برگردی بازی رو از عرش به فرش کشوند ،

دومین دلیل عدم تبلیغات مناسبه ، البته این دوتا باعث شدن یزر های جدیدی به بازی اضافه نشه ، اما دلایلی هم بود که باعث شد

خیلی از یزرا از بازی برن ، مثل اتفاقی که تو زمان مدیریت حامد افتاد که قرار شد پرواز ها تا یه ساعت خاصی متوقف بشه ، و خب چون راند 1 ایکس بود

خیلی ها با خیال راحت رفتن و نیومدن تا زمان باز شدن پرواز ها ، ولی به جا اینکه سر ساعت خودش درست بشه چند ساعت زودتر باز شد ، حالا بچه های

امپایر از کجا فهمیدن خدا میدونه ! خودشون که میگن تست کردیم ، ولی امپرورزیا و اسپیس گاردیا تهمت زدن که امپایری ها خبر داشتن ،

یا مثلا اینکه چرا یزر ممو که میتونست اول بشه یه دفعه حذف شد ، یا چرا دد مچ بازی نزدیک به 6 ماه یا بیشتر طول کشید و خیلی مسائل دیگه

این باعث شد یه عده کثیری از بازی برن ، اتفاقات بدی که تو راند 2 افتاد بن شدن بی دلیل چند نفر مثل ساسان دراگون بود !

راند 3 هم که نگاهی میکنم بن شدن بالا تا پایین اتحاد سکرت آرمی باعث شد که کل اتحاد از بازی برن ، یا تو همون راند یزر آریا بن شده بود و بنا بر قوانین

باید بعد از اتمام زمان توقیف به استراحت میرفت ، ولی نه تنها به استراحت نرفت بلکه چند ساعت هم زودتر از بن در اومد و باعث شد اون یزر 0 بشه !

بدتر از همه هم ا ایکس استارت خوردن همون کیهان تو راند 4 بود که باعث شد سرجمع 10-12 نفر تو بازی بمونن ،

کیهان 2 رو هم که نگاه میکنیم ، به یه سری چیزای جالب بر میخوریم ، طرف خودش سان اتک میداد ، خودش دفاع میکرد ، یا با یه نفر تبانی میکرد که ستاره هاشو بزنه

بعد که گزارششون رو میدادیم جواب میومد که آره ! این از نظر ما یه تکنیک به حساب میاد ، وقتی هم با سند مدرک نشون میدادیم همین کار ،

تو کیهان 2 سرور .کام راند دومش اتفاق افتاده و مدیریت هر 2 طرف رو بن کرده ، جوابی نمیشنیدیم !!!

یا مثلا قرار شد یه سری جوایز به نفرات اول تا سوم داده بشه ، ولی جایزه نفر سوم هیچ وقت به دستش نرسید ،(یزر COLDMAN)

یا راند 5 که خودم 10 تا کریستال رو جمع کردم هیچ اعتباری دریافت نکردم ...

و دشمنی هایی که تو بازی وجود داشت روی هم رفت و باعث شد بازی خلوت بشه ....

با سپاس

XerXes

افتخار ما کسیه که رنک 1 رو به یه حرفمون عوض نمیکنه(حمید ریس وارز)

افتخار ما کسیه که ارمنستان هم که میره تو فکرمونه(معراج پتریوس)

افتخار ما کسیه که مارو با دوست دخترش اشتب گرفته برامون لاو میترکــونه(مهدی هالک)

افتخار ما کسیه که ندیده و نشناخته مارو به عنوان فرمانده قبول میکنه(فرزاد کلدمن)

افتخار ما کسیه که از سرور 1 تا الان در کنار ما وفادارنه بازی کرده(هاشم شیطان)

افتخار ما کسیه که از اتحاد دشمن میاد پیش ما(مبین ترمیناتور)

5. Top | #4543

سطح
    4
    تشکر دریافتی
    25 بار در 18 پست
    دستاورد ها:

در ابتدا من این مطلب را عنوان کنم که بازی شاید از نظر شما از رونق افتاده باشه, ولی در آماری که من می بینم, آمار رجیستر نمکسیا از بعضی از بازی ها بیشتر هم هست و ملاک رونق داشتن بازی هم به صحبت بازیکنان و یا مدیران نیست و از طریق آمار به دست میاد.

میلاد عزیز این که در جریان بازی چه اتفاقاتی افتاده و چه کسی از چه تکنیکی استفاده کرده به مدیریت مربوط نمی شه.

در مورد تبلیغات شما منظورتون را از تبلیغ مناسب بفرمایید که چی هست و ما به شما نشون میدیم که آیا مناسب تبلیغ کردیم یا نه, البته این باز هم به مدیران شرکت مربوط می شه. اگر منظور شما از تبلیغ مناسب این هست که ما در بزرگراه ها بیلبورد نصب کنیم و بازی را تبلیغ کنیم, متاسفانه اینکار برای ما غیر ممکن هست...

من از زمان مدیریت حامد عزیز چیزی نمی دونم متاسفانه, اما در مورد باز شدن زودتر پروازها لازم هست که یک توضیح مختصری به شما بدم. زمانی که پروازها توسط تیم فنی بازی بسته می شه, نامه ای به صورت خودکار به تمام بازیکنان ارسال می شه که مثلا داخلش گفته می شه پرواز های x و y و z تا ساعت 15 بسته هستند. شرکت که توی بلغارستان قرار داره, تهران هم که هست ساعت سرور هم که با ساعت تهران متفاوته, پس اینگونه اشکالات در بیان تایم ها ممکن هست پیش بیاد. از زمان مدیریت من تا حالا 2 بار دیگه این مشکل پیش آمده که خسارت تمام بازیکنان جبران شده. پس این ارتباطی به نحوه ی مدیریت یا مدیر بازی نداره.

در مورد بن شدن مولتی ها هم در پست های قبلیم اشاراتی داشتم. متاسفانه طبق فیدبک هایی که ما دریافت می کنیم, به این نتیجه می رسیم که تمام بازیکنان سرور یا کافی نت دارن, یا با 11 نفر از اعضای خانواده ی خودشون با یک کامپیوتر بازی می کنند (در برخی از موارد هم یوزر ها عکس های اون 11 نفر را برای ما ارسال می کنند و از ما می خوان که باور کنیم.) ولی خوب مطلبی که هست, قانون بازی ذکر کرده استفاده از دو حساب با یک کامپوتر اشتباه هست و طبق همین قانون ما متخلفین را مجازات می کنیم.

متاسفانه من فرصت این را ندارم که از مدیران قبلی که نقصی در کارشون داشتم دفاع کنم و خدا را شاکرم که تا اینجای فعالیتم هیچ مشکلی در بازی پیش نیومده.

موفق باشید

زندگى كردن در يك جامعه ى مجازى با هويتى مجازى (سياوش) هم تجربه ى لذت بخشى بود كه من شانس تجربه كردنش رو داشتم.

همتون رو دوست دارم و اميدوارم روزى بتونم به عنوان كسى كه هستم و نه "سياوش" در كنارتون باشم.

بدرود.

6. Top | #4544

پیشروی سطح: %68 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 32
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    2 بار در 2 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت500 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط XS_Gemini نمایش پست ها
    در ابتدا من این مطلب را عنوان کنم که بازی شاید از نظر شما از رونق افتاده باشه, ولی در آماری که من می بینم, آمار رجیستر نمکسیا از بعضی از بازی ها بیشتر هم هست و ملاک رونق داشتن بازی هم به صحبت بازیکنان و یا مدیران نیست و از طریق آمار به دست میاد.

میلاد عزیز این که در جریان بازی چه اتفاقاتی افتاده و چه کسی از چه تکنیکی استفاده کرده به مدیریت مربوط نمی شه.

در مورد تبلیغات شما منظورتون را از تبلیغ مناسب بفرمایید که چی هست و ما به شما نشون میدیم که آیا مناسب تبلیغ کردیم یا نه, البته این باز هم به مدیران شرکت مربوط می شه. اگر منظور شما از تبلیغ مناسب این هست که ما در بزرگراه ها بیلبورد نصب کنیم و بازی را تبلیغ کنیم, متاسفانه اینکار برای ما غیر ممکن هست...

من از زمان مدیریت حامد عزیز چیزی نمی دونم متاسفانه, اما در مورد باز شدن زودتر پروازها لازم هست که یک توضیح مختصری به شما بدم. زمانی که پروازها توسط تیم فنی بازی بسته می شه, نامه ای به صورت خودکار به تمام بازیکنان ارسال می شه که مثلا داخلش گفته می شه پرواز های x و y و z تا ساعت 15 بسته هستند. شرکت که توی بلغارستان قرار داره, تهران هم که هست ساعت سرور هم که با ساعت تهران متفاوته, پس اینگونه اشکالات در بیان تایم ها ممکن هست پیش بیاد. از زمان مدیریت من تا حالا 2 بار دیگه این مشکل پیش آمده که خسارت تمام بازیکنان جبران شده. پس این ارتباطی به نحوه ی مدیریت یا مدیر بازی نداره.

در مورد بن شدن مولتی ها هم در پست های قبلیم اشاراتی داشتم. متاسفانه طبق فیدبک هایی که ما دریافت می کنیم, به این نتیجه می رسیم که تمام بازیکنان سرور یا کافی نت دارن, یا با 11 نفر از اعضای خانواده ی خودشون با یک کامپیوتر بازی می کنند (در برخی از موارد هم یوزر ها عکس های اون 11 نفر را برای ما ارسال می کنند و از ما می خوان که باور کنیم.) ولی خوب مطلبی که هست, قانون بازی ذکر کرده استفاده از دو حساب با یک کامپوتر اشتباه هست و طبق همین قانون ما متخلفین را مجازات می کنیم.

متاسفانه من فرصت این را ندارم که از مدیران قبلی که نقصی در کارشون داشتم دفاع کنم و خدا را شاکرم که تا اینجای فعالیتم هیچ مشکلی در بازی پیش نیومده.

موفق باشید
    پس یه توضیحی بدین لطفا چرا تو سرور 2 ، کیهان 2 .کام وقتی حسن استارکیلر خورشید علی فری ایران رو دفاع کرد امتیاز به دست اومده اون نبرد رو از امتیاز کل استار کیلر کم کردن ؟

ولی تو اون موقعیت حساس هیچ حرکتی از طرف مدیریت صورت نگرفت ! و من به شخصه هیچ وقت ندیدم دوباره همچین اتفاقی بیوفته !

افتخار ما کسیه که رنک 1 رو به یه حرفمون عوض نمیکنه(حمید ریس وارز)

افتخار ما کسیه که ارمنستان هم که میره تو فکرمونه(معراج پتریوس)

افتخار ما کسیه که مارو با دوست دخترش اشتب گرفته برامون لاو میترکــونه(مهدی هالک)

افتخار ما کسیه که ندیده و نشناخته مارو به عنوان فرمانده قبول میکنه(فرزاد کلدمن)

افتخار ما کسیه که از سرور 1 تا الان در کنار ما وفادارنه بازی کرده(هاشم شیطان)

افتخار ما کسیه که از اتحاد دشمن میاد پیش ما(مبین ترمیناتور)

7. Top | #4545

سطح
    4
    تشکر دریافتی
    25 بار در 18 پست
    دستاورد ها:

پس یه توضیحی بدین لطفا چرا تو سرور 2 ، کیهان 2 .کام وقتی حسن استارکیلر خورشید علی فری ایران رو دفاع کرد امتیاز به دست اومده اون نبرد رو از امتیاز کل استار کیلر کم کردن ؟

ولی تو اون موقعیت حساس هیچ حرکتی از طرف مدیریت صورت نگرفت ! و من به شخصه هیچ وقت ندیدم دوباره همچین اتفاقی بیوفته !
    میلاد جان شما اگر دقت کنید اینجا انجمن نمکسیای ایران هست و مدیران این انجمن در قبال اتفاقاتی که در سرور .کام میفته مسئولیتی ندارند. شما بهتر بود این قضیه را در انجمن نمکسیا .کام بررسی می کردید.

بدرود.

8. Top | #4546

پیشروی سطح: %50 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 100
    فعالیت کل: %0.3
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    10 بار در 6 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

موقع راند یک که میلاد می گفتن، حتی من تو blogfa هم می رفتم تبلیغ نمکسیا رو می زد. بازی فضایی و ...
    ولی من جدیدا جایی ندیدم!
    الان تبلیغات خانوارزو میشه خیلی جا ها دید ولی نمکسیا کمتره خوب... مطمئنم آمار بازدید خانوارزم بیشتر از نمکسیاست...

حالا این یه حقیقته که تبلیغات کمه، اگر زیاد نشه ما بازیکنا کاری نمی تونیم بکنیم. اگر بیشتر شه هم سایت سود می کنه، هم بازی لذت بخش تر می شه... میشه مثل سرور یک دات کام پر از از بازیکن و سوجه برا زدن

حالا ضعف نمکسیا چیه؟

فکر کنم همه اینو بدونن نمکسیا بعد از مدتی یه راند خسته کننده میشه، و همیشه این اتفاق می افته... کسی برا زدن نمی مونه

حتی منی که امتیازم منابعم در حال حاضر کمه و تا صفحه 4-5 تو ضریبم هستن، وقتی گزارش می گیرم سفینه نیست بزنم!!!
    نه اینکه بگم همه حرفه ای شدن می فرستن سفر.... نه متاسفانه خیلی بدتره

آشیانه ها صفرره! من این وعده رو می دم بهتون تو صفحه 4 و 5 و 3 حداقل کهکشان 1، فقط چند نفر انگشت شمار ارتش داشته باشن. دو سه نفر... و این وعده رو میدم کمتر از 30 % تو کل کهکشانا ارتش داشته باشن

حالا هی مورد دیگه هم هست! نمکسیا یه بازیکنی داشت به نام مسلم. دو سیب! دنیای تاریک!
    حالا حواشی در مورد این بازیکن هم مثل بقیه بازیکنا زیاده. ولی این بازیکنی بود که 10 استراحت میکرد، دو روز بازی می کرد! با این رتبش 20 می شد. چرا ؟ چون 10 روز بازی نمی کرد فقط 2 تا رتبه پایین می یومد؟ چرا ؟ همه بازیکنا ضعیف کار می کردن؟ نه بازم مشکل این بود که بازیکنی نبود که ازش بالا بزنه!
    این حقیقته خیلی از بازیکنا لوگین نمی کنن فقط تو رتبه بندین ! تو اون صفحه 3 - 4 -5 فکر کنم 50 % ئشون خیلی روزا اصلا لوگین نکنن! من اونا رو بازی کن حساب نمی کنم...
    بازیکن کسیه که بازی کنه! نه اینکه بازی بلد باشه. کمن افراد که بازی بلد باشن، ولی بدبختی اونجاست که افرادی که بازیکن هم باشن کمن!
    حالا این حرف های من بود ... ممنون

فلز 8869396
    کریستال 4372346
    گاز 1479057
    ضایعات 0
    انرژی 13477

پدافند پیدا نشد

هیچ سفینه ای پیدا نشد.

جمعیت سیاره: 11

گزارش کامل جاسوسی روی

فلز 3178520
    کریستال 2218423
    گاز 1262436
    ضایعات 0
    انرژی 16755

پدافند پیدا نشد

هیچ سفینه ای پیدا نشد.

یکی از بچه های خانوارز رفت سرور 1 x بازی کرد، گفت اینجا هم آن نشی طول می کشه رتبت بیاد پایین! مثل نمکسیاست!
    جدا اون راند 1x خان وارزو با 10 x نمکسیا مقایسه کرد!
    نمکسیا بازی ای که یه شب بخوابی صبح پاشی امتیازت می تونه نصف شده باشه!
    ولی خوب اون دوستمون هم راست گفتن... شما نصف یه راندو بازی کن، فقط نصف!! نصف دوم رو بازی نکن. اگر یه خورده بازیکن باشی حتما تو 50 بازیکن برترمی مونی

همیشه جا برای پرش هست عزیزم
    ولی هیچ وقت به یه ستاره نمی رسی
    StarS
    pooria.Ttan

9. Top | #4547

سطح
    4
    تشکر دریافتی
    25 بار در 18 پست
    دستاورد ها:

نمسیس عزیز ممنون بابت نظراتت

ولی خوب شما اگه 1 ماه تموم صبحونه نهار شام رو لازانیا میل کنی, نتیجش این می شه که ازش زده می شی و دیگه نمی تونی بخوری. نمکسیا, خانوارز, ماناگور, بانوی محبوب, پنگوئنا و مد گنگ هم از این قاعده مستثنی نیستند.

بزرگترین دلیلی که باعث می شه این اتفاق یعنی بی ارتش بودن بازیکنان در نمکسیا بیفته, بازیکنانی هستند که به سبک امتیاز منبع پایین بازی می کنند. این بازیکنان مثل یک سد می مونن در بازی که اجازه نمیدن کسی از بازیکنان تازه کار از یک امتیاز خاصی عبور کنه. من در جلسات زیادی این موضوع را با تیم فنی بازی و حامد عزیز در میان گذاشتم و تنها راه حلی که بهش رسیدیم این بود که بازی مثل خانوارز به صورت سطح بندی در بیاد. ولی خوب این هم غیر ممکن هست چرا که شیرازه ی تالار افتخارات را در هم می پاشه و سیستم امتیاز دهی بازی را به کلی تغییر میده.

خوشبختانه رابطه ی تیم فنی بازی با تیم کنونی نمکسیا آی آر خیلی خوب هست و به جرات می تونم بگم ورژن جدید بازی از روی گزارش کاری که ما به تیم فنی بازی دادیم برداشت شده. شما عزیزان هم هرگونه پیشنهادی دارید مطرح کنید, با هم مشورت می کنیم و یک پیشنهاد خوب رو به تیم فنی بازی میدیم تا بتونیم باعث پیشرفت بازی بشیم.

متاسفانه پست شما, میلاد عزیز و نت-سر عزیز بیشتر ایرادات مدیریتی بازی در سالهای گذشته و قبل از مدیریت بنده را بازتاب داده بودند و هیچ پیشنهاد سازنده ای در بین این پست ها من پیدا نکردم. برای همین از همه ی شما دوستان خوبم خواهش می کنم که هر پیشنهادی, حتی پیشنهاداتی که به نظر خودتون خنده دار هست را مطرح کنید شاید که تونستیم از بینشون یک طرح خوب را پیدا کنیم.

موفق باشید

بدرود.

10. Top | #4548

پیشروی سطح: %77 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 23
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    1 بار در 1 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط Nemesis نمایش پست ها
    موقع راند یک که میلاد می گفتن، حتی من تو blogfa هم می رفتم تبلیغ نمکسیا رو می زد. بازی فضایی و ...
    ولی من جدیدا جایی ندیدم!
    الان تبلیغات خانوارزو میشه خیلی جا ها دید ولی نمکسیا کمتره خوب... مطمئنم آمار بازدید خانوارزم بیشتر از نمکسیاست...

حالا این یه حقیقته که تبلیغات کمه، اگر زیاد نشه ما بازیکنا کاری نمی تونیم بکنیم. اگر بیشتر شه هم سایت سود می کنه، هم بازی لذت بخش تر می شه... میشه مثل سرور یک دات کام پر از از بازیکن و سوجه برا زدن

حالا ضعف نمکسیا چیه؟

فکر کنم همه اینو بدونن نمکسیا بعد از مدتی یه راند خسته کننده میشه، و همیشه این اتفاق می افته... کسی برا زدن نمی مونه

حتی منی که امتیازم منابعم در حال حاضر کمه و تا صفحه 4-5 تو ضریبم هستن، وقتی گزارش می گیرم سفینه نیست بزنم!!!
    نه اینکه بگم همه حرفه ای شدن می فرستن سفر.... نه متاسفانه خیلی بدتره

آشیانه ها صفرره! من این وعده رو می دم بهتون تو صفحه 4 و 5 و 3 حداقل کهکشان 1، فقط چند نفر انگشت شمار ارتش داشته باشن. دو سه نفر... و این وعده رو میدم کمتر از 30 % تو کل کهکشانا ارتش داشته باشن

حالا هی مورد دیگه هم هست! نمکسیا یه بازیکنی داشت به نام مسلم. دو سیب! دنیای تاریک!
    حالا حواشی در مورد این بازیکن هم مثل بقیه بازیکنا زیاده. ولی این بازیکنی بود که 10 استراحت میکرد، دو روز بازی می کرد! با این رتبش 20 می شد. چرا ؟ چون 10 روز بازی نمی کرد فقط 2 تا رتبه پایین می یومد؟ چرا ؟ همه بازیکنا ضعیف کار می کردن؟ نه بازم مشکل این بود که بازیکنی نبود که ازش بالا بزنه!
    این حقیقته خیلی از بازیکنا لوگین نمی کنن فقط تو رتبه بندین ! تو اون صفحه 3 - 4 -5 فکر کنم 50 % ئشون خیلی روزا اصلا لوگین نکنن! من اونا رو بازی کن حساب نمی کنم...
    بازیکن کسیه که بازی کنه! نه اینکه بازی بلد باشه. کمن افراد که بازی بلد باشن، ولی بدبختی اونجاست که افرادی که بازیکن هم باشن کمن!
    حالا این حرف های من بود ... ممنون

فلز 8869396
    کریستال 4372346
    گاز 1479057
    ضایعات 0
    انرژی 13477

پدافند پیدا نشد

هیچ سفینه ای پیدا نشد.

گزارش کامل جاسوسی روی

فلز 3178520
    کریستال 2218423
    گاز 1262436
    ضایعات 0
    انرژی 16755

پدافند پیدا نشد

هیچ سفینه ای پیدا نشد.

یکی از بچه های خانوارز رفت سرور 1 x بازی کرد، گفت اینجا هم آن نشی طول می کشه رتبت بیاد پایین! مثل نمکسیاست!
    جدا اون راند 1x خان وارزو با 10 x نمکسیا مقایسه کرد!
    نمکسیا بازی ای که یه شب بخوابی صبح پاشی امتیازت می تونه نصف شده باشه!
    ولی خوب اون دوستمون هم راست گفتن... شما نصف یه راندو بازی کن، فقط نصف!! نصف دوم رو بازی نکن. اگر یه خورده بازیکن باشی حتما تو 50 بازیکن برترمی مونی
    با تشکر از این پسره¹4²
    یک مدتی نبودم اومدم امشب این پست رو بدم دیدم این آقا ترتیبشو داد¹22²
    ولی برای اینکه اسپم نشه بگم که آپدیت شدن بازی نه تنها باعث جذابیت بازی نشده بلکه باعث کاهش انگیزه بازیکنا هم شده.....از زشت شدن قیافه بازی تو ورژن 2 بگیر تا سیستم جاسوسی و مزایده و انتقال منابع!
    سیاوش جان شما میگی آمار یوزرا از قبل بیشتر شده ولی اینم در نظر بگیر که یوزر بازیکن حساب نمیشه..طرف یوزر میسازه کلا 1 بار هم سر نمیزنه بهش یا اینکه مدمو به صورت اتوماتیک میاد واسه یک نفر اکانت میسازه(از یوزر های بازی های دیگه)...راندی که 48 صفحه آمار داشته باشه 40 صفحه اش یوزر بیخود باشه و 5 صفخه اش فارم باشن و از اون 3 صفحه 40 نفر ارتش داشته باشن بهتر نشده که بدتر هم شده....
    با تشکر...

11. Top | #4549

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 31
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

[QUOTE=XS_Gemini;189469]دوست عزیز قصد من از فعالیت در نمکسیا, کسب درآمد یا اینکه شما به من بگید مدیر نیست.

- - - Updated - - -

پس قصدت چیه؟ عشق به نمکسیا؟ نکن این کارو اقا نکن من تا جایی که یادم میاد عقیل هم همین روش رو در پیش گرفت ما زیاد بهش گفتیم ولی ایشون گوش نکرد

شما هم عبرت بگیر و حرف گوش کن یه موقع به هوش میای میبینی ای دل غافل این بازی پیرت کرده نفهمیدی چطوری شب و روزت گذشت

این بازی نه لازانیاس و نه هیچ چیز دیگه ما تو همین بازی یک سال به صورت شبانه روز و با جون دل بازی کردیم یعنی جوری که اونایی که بودن فقط باورشون میشه در حد 2 ساعت بخواب 2 ساعت بیدار کلا 6 ساعت خواب یا یه موقع 48 ساعت تا 72 ساعت بدون خواب ما از این بازی زده نشده بودیم تو این بازی به ما توهین شد یعنی به نوعی ما اخراج شدیم و ما حس کردیم که به جای اینکه ما بیایم دنبال بازی مسئولان بازی باید بیان دنبال ما که تا به امروز دعوتی شایسته ای از ما صورت نگرفته

ولی خوب الان اگه دعوت صورت هم بگیره هم شاید ما باز هم وارد این سرور بازی نشیم

نقد درست و جامعی هم اگه نمی بینی تو حرفام به خاطر این که ما اصلا قرار نیست دیگه همین جوری سلام و صلوات به این شرکت حال بدیم از نظر من اطلاعاتی که ما داریم و روش ها تجربه هایی که ما تو این بازی کسب کردیم ارزشمنده و ما برای اون هزینه پرداخت کردیم وقت گذاشتیم به عبارتی زندگیمونو پای این بازی گذاشتیم
    این بازی به بزرگانش نیست به اهالیشه به ترفند ها روش های گوناگونه بازیکناست
    مثلا خصلت من تو این بازی این بود که حیله و فکر و گول زدن و پیش بینی و جلو زنی و هر کاری که بگی رو وارد بطن بازی میکردم از تمام هوشم برای برد استفاده میکردم

من خیلی کارها تو این باز یکردم که هنوزم که هنوزه برای خیلی ها جای سواله و همین خودش هیجان میسازه

- - - Updated - - -

خب دوستان بی کار بودیم گفتیم چندتا از دلایلی رو که باعث شد بازی از رونق بیوفته رو از نظر خودم میخوام بگم ،
    بله خوبه که خودت اعتارف کردی حالا دم به دقیقه منو بکشون به این خراب شده بگو برو جواب بده و برو نگاه کن تو نبودی من 100 سال دیگه نمی اومدم این جا پست بدم

دلم به حالتون میسوزه بر همین به برخی سوالات اون کله پوکت پاسخ میدم بلکه از ابهام در بیای

مهمترین دلیلش که فیگ.ز شدن بازی بود که بدون هیچ برو برگردی بازی رو از عرش به فرش کشوند ،
    سرور یک راند دو هم با وجود فیل بودن باز هم بازی رونق داشت حتی همون دث مچ سرور یک که بازی فیل شد تا مدت ها بازی رونق داشت و حتی خود تو به اون دورانت افتخار میکنی

فیل شدن هم نتیجه گزارش من به سازمان *****ینگ بود نامه طولانی ای نوشتم براشون کلی دلیل اوردم از خروج ارز و از ثبت نشدن شرکتشون تو ایران و کلا کار های رجیستر و اینا و مالیات پرداخت نکردنشون و اینا 24 ساعت نشده ***** کردن اخرشم رفتن یه دامنه دیگه خریدن زدن روش

دومین دلیل عدم تبلیغات مناسبه
    بخش اعظمی از کاربران اولیه این باز یها از خانوارز اومده بودن و با پیام تیم پشتیبانی به نمکسیا اومدیم در بدو تاسیس خیلی از کاربران کل مدمو حتی خانوارز از طریق کلوب اشنا شدن البته من قبل از اینکه خانوارز سرور ایران بزنه تو دات کامش بازی میکردم بعد 6 ماه دیدیم سرور ایران زد

ولی خوب تبلیغات باعث جذب کاربر جدید میشه ولی صرفا تبلیغات باعث داغ شدن بازی نخواهد شد
    شرکت هم چون تو زمینه نمکسیا سودی مثل خاوارز گیرش نیومده برای همین براش تبلیغات نمی کنه و سعی هم در تبلیغات برای سرور ایرانش رو نداره چون با کشوندن کاربران ایرانی تو سرور دات کام هم اعتبار و سطح سرور های دات کام رو کشید بالا هم پول اون مستقیما و بدون کسر پورسانت و اینا به حساب شرکت واریز شده

مثل اتفاقی که تو زمان مدیریت حامد افتاد که قرار شد پرواز ها تا یه ساعت خاصی متوقف بشه ، و خب چون راند 1 ایکس بود

خیلی ها با خیال راحت رفتن و نیومدن تا زمان باز شدن پرواز ها ، ولی به جا اینکه سر ساعت خودش درست بشه چند ساعت زودتر باز شد ، حالا بچه های

امپایر از کجا فهمیدن خدا میدونه ! خودشون که میگن تست کردیم ، ولی امپرورزیا و اسپیس گاردیا تهمت زدن که امپایری ها خبر داشتن ،

XerXes
    همونطور که سیاوش عزیز گفتن ساعت بین المللی اعلام شده و کسی حواسش به این چیزا نبود ضمنا میدونستن که سروش ایرنتنش قطعه و فکر نمیکردن که ما بزنیمشون منم که زده بودن یعنی در کمال نامردی همه افتادن سر من زدن منو فرمانده من هم به جا یاین که کمک کنه منو رفت گزارش مولتی رد کرد برای من که مثلا من زیر اتک اینا صفر نشم که داغون شدم با این حرکتش ولی به محض اینکه در اومدم چک کردم و دیدم که دقیقا پیش بنی و درست بود و سه ساعت و نیم زودتر حمله ها باز شده و سریع دست به کار شدیم هر چند یک ساعت کشید بچه هارو جمع کنم تو اتاق جنگ یک ساعت کشید راضیشون کنم
    تک تک هم نیم ساعت کشید رو مخشون کار کنم که اتک بدن

همه اینا به کنار حامد اومد ساعت 12 همون شب همه خسارت هایی که امپرورز دیده بود رو بهشون داد مخصوصا داریوش رو که من بعدا این اشکال رو بهش وارد کردم که چرا این موضع رو با این که میدونست در روند بازی تاثیر خیلی زیاید داره به ما اطلاع نداد دوم این که خسارت هایی که بچه های ما تو اون جنگ دیدنو نداد ولی امتیاز جنگ سر نفر از مارو کم کرد ولی امتیاز جنگ داریوش رو کم نکرد با اینکه خسارت رو بهش داده بود

خسارتی رو هم که سروش اتبین و بقیه بچه ها دیده بودن رو هم که خود من بهشون دادم

اکانت خود من هم که همون شب در کمال ناباور یو عجایب نمکسیا نابود شد باور میکنید دیگه اون عجایب تو نمکسیا رخ نداد و بعد ها با پنلی که از پشتیبانی گرفتم و اختیاراتشون رو دیدم فهمیدم بله چه خبره و چه کارهایی میشه کرد با این پنل دسترسی کامل داشت پنل چون اون موقع حامد ادمین بود و بعد اون ماجرا دسترسی خود حامد هم محدود شد و البته مدیر محمد شد بعدش اون

ولی خوب قضیه مارش زودتر از ساعت نبود ادمین بازی حواسش نبود که این ساعتی که بهش اعلام کردن به وقت تهران نیست و اونو به وقت تهران اعلام کرد ولی خوب با مواردی که ذکر کردم فهمیدین که اون شب چه کمک هایی به چه کسایی شد به جدای اکانت های مولتی کل امپرور که کلا دست 4 نفر بود نامردا اعتراف هم نمیکنن بیاین اعتراف کنین بعد این چند سال

- - - Updated - - -

یا مثلا اینکه چرا یزر ممو که میتونست اول بشه یه دفعه حذف شد ، یا چرا دد مچ بازی نزدیک به 6 ماه یا بیشتر طول کشید و خیلی مسائل دیگه
    ممو از نظر امتیاز جنگ داشت اول میشد و از سروش از نظر امیتزا جنگ جلو میزد به هیچ وجه اول نمی شد چون سروش این قدر منابع داشت به جدای اون امتیاز منابش کلی هم منابع تو مولتی ها خوابونده بود واسه مواقع ضروری این با داوود و این البالو یه امیپ شده بودن که البته عرفان هم خودشو می چسبوند به اینا و کاربر هایی که ول کرده بودن یا از اتحاد های دیگه رو میزدن چون از اتحاد رفته بودن بیرون بعد سر یه قضیه ای بین داوود و محمد ممو در گیری پیش اومد البته شایان به ذکر که این اختلاف کار من بود چون این ممو منو اون شب جنگ به فنا داد با امار اشتباهش و تنظیم اشتباهش منم یه جوری سرش خالی کردم که دلم خنک شه
    سر اختلافش هم عرفان اومد پرید وسطو بعد کار به سروش کشید سروش هم از داوود و عرفان حمایت کرد اختلاف سر ضایعات یه جنگی بود بعد محمد ممو قاتی کرد یهو زد همه سیاره هاشو صفر کرد و یکی رو حذف کردو بعد هم ریست کرد و بعدش هم حذف کرد یهو هم حذف نشد این اقا هم تو اتحاد ما بود و هیچ جای سوال دیگه ای هم پس در این مورد پیش نمیاد

- - - Updated - - -

چرا دد مچ بازی نزدیک به 6 ماه یا بیشتر طول کشید
    چون ***** بود و دنبال این بودن که از ***** در بیاد و بازی هم در جریان بود و رونق داشت و هم اینکه تو تیم پشتیبانی حامد عملا از کارهای اجرایی خودشو کشیده بود کنار و یه اختلافاتی بین حامد و شرکت بود که با مدیر پشتیبانی شدن محمد و ادمین کل و لیدر بودن حامد سرور ریست شد

12. Top | #4550

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 31
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

، اتفاقات بدی که تو راند 2 افتاد بن شدن بی دلیل چند نفر مثل ساسان دراگون بود !
    تو چرا گیر دادی به ساسان دراگون؟

حذف کردن یوزر منو نمیگی با اون رکورد بعد چسبیدی به ساسان دراگون؟

من که از بازی گذاشته رفتم بعدش این بازی دیگه بازی شد؟
    یادت رفته بعد اون ما نمکسیا رو تحریم کردم و **** رو بالا کشیدیم؟ من بعد قضیه اختلاف نظر من در مورد ورود این پسره (اسمش یادم رفت که بعد سروش شد مدیر از طرف حامد معرفی شده بود) و این که سروش دسترسی های منو از پشتیبانی به طور کامل قطع کرده بود و نمیذاشت سیاست های من پیاده شه من دیگه بعد اون ماجرا وارد انجمن جی ملون و بازیش نشدم که البته همه چیز طبق پیش بینی من شد و بعدا سروش اعتارف کرد که باید به حرف من گوش میکرد

البته میتینگی که ما اردیبهشت همون سال گذاشتیم باعث شد نسبت به عقیل جبهه گرفته بشه که البته همین جا اعتراف می کنم که این جبهه گیری با قصد و نیست بوده و دلایل اقتصادی و رقابتی داشت که من و سروش در دست اجرا داشتیم و تا این لحظه فکر نکنم تعداد زیادی از قضیه چگونه کنار رفتن محمد و مدیر انجمن شدن سروشو مدیر پشتیبانی شدن عقیل و اختلاف عقیل و بن شدن های من و و دلایل این کارها با خبر باشن که البته اگه یه موقع فرصت شد همه رو لو میدم و تقاضای عفو عمومی میکنم

- - - Updated - - -

سوال های دیگه ای هم دارین تاپیک بزنین توش بپرسین هفته دیگه میام به همشون اعتراف میکنم

صفحه 455 از 468 نخستنخست ... 355405445453454455456457465 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع