• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 456 از 468 نخستنخست ... 356406446454455456457458466 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,551 به 4,560 از 4675

موضوع: کل کل و جنگ کیهان 1

1. Top | #1

پیشروی سطح: %2 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 98
    فعالیت کل: %0.2
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    14 بار در 8 پست
    دستاورد ها:
    مشاورسه ماه فعالیت200 امتیاز

کل کل و جنگ کیهان 1

همانطور که شما عزیزان می دانید تاپیک کل کل و جنگ که پایه گذار آن God فقید در انجمن نمکسیا پارسی قبل با آدرس http://forum.nemexia.ir/viewtopic.php?f=10&t=175 بوده است، یکی از پرطرفدار و مخاطب ترین تاپیک های حال حاضر بازی های آنلاین استراتژیک ایران بوده است. اما به دلایل فنی این امکان وجود ندارد تا آن تاپیک با بیش از 700 صفحه و 7300 پاسخ و 57000 بار نمایش به این مکان انتقال یابد. بنابراین این همان تاپیک در اینجا ایجاد شده است تا ارادتمندان این تاپیک مقدس به ادامه ی صحبتهای خود در این تاپیک بپردازند. تاریخ راه اندازی و ادامه ی این تاپیک هم اکنون یعنی 1390/01/26 ساعت 17:21 می باشد.
    در ضمن دوستان اگر خواستن از مطالب اون تاپیک رو بررسی کنن می تونین به این آدرس مراجعه کنید
    http://forum.nemexia.ir/viewtopic.php?f=10&t=175 که در واقع این تاپیکی که در این انجمن زده شده ادامه ی همون تاپیک بالا در انجمن قبلی هست.
    مطلب ابتدایی که در ابتدای این تاپک توسط بنیانگذار این تاپیک نوشته شده بود به نقل از ایشان در ذیل درج می شود:

"
    دوستان از اونجایی که کم کم همه دارند می رسن به بالای 500 پس جنگها باید کم و بیش شروع شوند (که همین امروز شروع شد نبردها) این تاپیک برای کل کل کاربرها و اتحاد ها هستش.

قوانین تاپیک:
    1- قوانین عمومی انجمن
    2- می توانید تنها و تنها در این تاپیک به شوخی و تمسخر دیگران بپردازید(تنها در بازی نه در موضوع های دیگر) و شوخی ها از این تاپیک بیرون نباید برود - در صورت مشاهده برخورد می شود.
    3-اگه جنبه ندارید نیایید تو"

2. 2 کاربر از Aghil عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

mahmoodmp4 (01-02-2016),SaeedRelax (03-03-2016)

3. Top | #4551

پیشروی سطح: %78 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 22
    فعالیت کل: %0
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    26 بار در 16 پست

دستاورد ها:

پاسخ : کل کل و جنگ کیهان 1

احسان واقعا تو یه هیولایی

اینو میتونم بگم که راند 1 مولتی و مولتی بازار بود در حد تیم ملی
    حتی قبل اینکه من اکانت تورج رو تحویل بگیرم شده بود مولتی بچه های امپرور
    یادمه قبل جنگ ستاره ها سروش روزی 60 هزار امتیاز منابع میگرفت
    خوب اینو از کجا می اورد؟
    از هوش و ذکاوت و اتک هاش
    نه داداش از مولتی هاش که حتی تورج به پشتیبانی فیدبک زد گفتن بررسی میشه اما دریغ از یک نگاه به اکانت سروش
    قضیه هک اکانت تورج هم کار بنجامین اینا بود چون به نوعی به کنترل پنل مدیریت دسترسی داشتن
    حتی خود سروش هم میدونه و تو کنفرانسی که داریوش و بنجامین و سروش و تورج و من حضور داشتیم اعتراف کردن
    اسم اون شخص هم که امپروری بود رو همه میدونن
    la fin justifie les moyens

4. Top | #4552

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 31
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط dante21 نمایش پست ها
    احسان واقعا تو یه هیولایی
    لطف داری شما
    اینو میتونم بگم که راند 1 مولتی و مولتی بازار بود در حد تیم ملی
    حتی قبل اینکه من اکانت تورج رو تحویل بگیرم شده بود مولتی بچه های امپرور
    هوووف چه اعترافات سنگین و هولناکی بازم از اینا بگو
    یادمه قبل جنگ ستاره ها سروش روزی 60 هزار امتیاز منابع میگرفت
    خوب اینو از کجا می اورد؟
    از هوش و ذکاوت و اتک هاش
    نه داداش از مولتی هاش که حتی تورج به پشتیبانی فیدبک زد گفتن بررسی میشه اما دریغ از یک نگاه به اکانت سروش
    بله مولتی بودن حتی ستاره های مرگی که گذاشت جلوی اون همه اتک ثانیه تورج پیش بینی کرده بود که ممکنه ازدیاد بده ولی پیش بینی نیمکرد که این همه ستاره داشته باشه یعنی نمی تونست بسازه اون همه ستاره هفتاد درصدش کار اکانت من بود من اگه تو استراحت و بیکاری نمی رفتم دومین نفری میشدم که موازی رو تو بازی تموم میکردم در مورد مولتی ها هم من امار کاملی از اکانت های سروش داشتم یعنی دست خودم بودن همه رو من منتقل میکردم و ای پی عوض میکردم از مولتی های اسپیس و امپرور هم خوب مطلع بودم من خود وارد اسپیسی بودم و امار کامل داشتم حالا این که پشتیبانی برسی میکرد یا نمیکرد رو میدونم ولی نمیگم این جا و بنده از شما بابت تنبلی پشتیبانی(حامد)عذر خواهی میکنم
    قضیه هک اکانت تورج هم کار بنجامین اینا بود چون به نوعی به کنترل پنل مدیریت دسترسی داشتن
    حتی خود سروش هم میدونه و تو کنفرانسی که داریوش و بنجامین و سروش و تورج و من حضور داشتیم اعتراف کردن
    اسم اون شخص هم که امپروری بود رو همه میدونن
    اون کنفرانس رو که من خودم تشکیل دادم واسه اون اکانت هم هیچ هکی صورت نگرفت نمیدونم حذف سیاره نوید و اینا رو من خودم پایه ریزی کردم و نقششو در اختیار تورج گذاشتم علت این کار منم متعادل سازی قدرت تو بازی بود اگه یادتون باشه من تو یه دوره زمانی ای قوی بودم و موازی من چیزی نیمونده بود که تموم بشه از این امار میگرفتم به اون میدادم از اون میگرفتم به اون میدادم بازی به یک هیجان و تحرکی رسیده بود که هیچ کدوم هم به من شک نمیکردن کلا داشتم جوری پش میبردم که طرفین ضعیف بشن و من قوی بمونم هیچ کس هم به من حمله نمیکرد
    سروش و بنجامین هم وارد بازی در اوردن که کار ما بوده و اینا هیچ دست رسی ای هم به پنل بازی نداشتن اون موقع بنجامین که هیچی ولی دسترسی سروش و من به پشتیبانی ماله زمانیه که سروش شد مدیر انجمن
    اون شخصی هم که اون موقع گفتن اولش اسپیی بود اسم کاربریشو یادم نیست شاهین بود چی بود ولی اسمش فرید بود تو انجمن دارک تونل به سروش اعتراف کرد که کار اون بوده ولی خوب واسه ادمی مثل من که خودم این نقشه رو به تورج دادم این مسائل و این اعتراف ها خنده داره و و لاف محسوب میشه

در مورد شما هم همین قدر بس که من خودم 70 درصد نیروتو برای اتک به پویا تامین کردم از طریق مولتی هام
    یه اکانت بود اسمشو یادم رفته ولی اسپیس داشت اولش که البته بعدا داوود و عرفان لو دادن منو جون اکانت داده بدم دست داوود، داوود تو تارخچه اکانت دیده بود به تو فروختم که تو میتینگ اول از من بد جوری شاکی شده بودن ولی من زده بودم زیر همه چی
    من میدونستم تو کی هستی و میدونستم داری نیرو جمع میکنی دورا دور امارتو از امپرور2 داشتم من تو امپرور2 دسترسی کامل به همه کاربرا که نه 80 درصد مولتی بودن که البته اینوهیچ وقت به سروش نگفتم اینا امار من بود که به من قدرت میداد

5. Top | #4553

پیشروی سطح: %24 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 153
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    9
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    یک سال ثبت نام1000 امتیاز

سلام به دوستان عزیزم امیدوارم که حال همتون خوب باشه
    احسان جان خوبی داداش دوست دارم در رابطه با منم افشاگری کنی
    اینم برای پلیرهای جدید
    کی اینجا شاخه ؟ من 2 سال دیگه میخوام بیام نمکسیا بازی کنم خودشو آماده کنه میخوام راندو بتر***م

6. Top | #4554

پیشروی سطح: %78 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 22
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    26 بار در 16 پست

دستاورد ها:

وای خدااااااااااااااااااااااا اااا
    احسان احسان احسان
    واقعا باید اسم تو رو تاریخ نمکسیا به عنوان شرورترین و سیاست مدارترین بازیکن ثبت کنن
    خدایا همه اش میگفتم این چرا هی داره به من ستاره و نیرو میفروشه
    به خدا باید اعتراف کنم که خیلی حال کردم باهات
    اصلا کلمات نمیتونن احساسمو منتقل کنن
    ای ول داری به خداااااا
    la fin justifie les moyens

7. Top | #4555

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

وای خدااااااااااااااااااااااا اااا
    احسان احسان احسان
    واقعا باید اسم تو رو تاریخ نمکسیا به عنوان شرورترین و سیاست مدارترین بازیکن ثبت کنن
    خدایا همه اش میگفتم این چرا هی داره به من ستاره و نیرو میفروشه
    به خدا باید اعتراف کنم که خیلی حال کردم باهات
    اصلا کلمات نمیتونن احساسمو منتقل کنن
    ای ول داری به خداااااا
    شما خودتو کنترل کن من اعتراف زیاد هست کو حالا مونده مثلا قضیه اتک اون اتحاده بود نمیدونم چیشی جاویدان اتکشو دانیال با خود من مشورت کرد من وزیر اطلاعاتشون بودم مثلا منم میدونستم که امپرورزی ها پشتیبانی میدن و کلا به همین خاطر هم بود که گفتم اون جا برا یاین که سروش احساس خطر کنه و راضی به جنگ با بنجامین بشه چون من تو اتحاد و بحث های امپرورز توسط یه اکانت که هیچ وقت فکرشو همنمیکنه بودم و می دونستم که ساعت به ساعت از ما جاسوسی میگیرن و کیا تو کنفرانس هاشون هستن

میدونستید من اولین نفری بودم که تو بازی کارخونه سطح 15 ساختم؟ میدونستین من اولین نفری بودم که تو بازی ازمایشگاه 20 کردم بعد موازی رو زدم؟ می دونستین من اولین نفری بودم که از مزایده ستاره خرید؟ میدونستید من اولین نفری بودم که سیاره اصلیش ترکید؟

هیچ وقت اون شبی رو که کل امپرورز ریختن رو سر من رو یادم نمیره کل امپایر پشت منو خالی کردن
    سروش به بنجامین گفت هر کی رو میزنی به داوود کار نداشته باش الباقی رو هم شفاعتشون رو کرد که البته مثلا به عرفان نمیتونست اتک بده چون عرفان لغو صلح کرد بعد نیروهارو فرستاد بنجامین پیامداد چی شده داداش گفت دستم خورد که بنجامین درخواست داد عرفان قبول کرد و نیروها هم از پشتیبانی برنگشتن و رفتن برای پشتیبانی عقیل هم هر چی براش باقی مونده بود رو داد من خود 140 هزار نیرو داده بودم با 50 ستاره البته نابودگ زیاد بود تو بساطم 1200 تا نابودگر فرستاده بودم با 300 تا بمبی و کلی جنگی و گارد به علاوه 51 ستاره تازه کلی نیرو تو مولتی هام مثل ایدی l3ahram داشتم من تو این ایدی 120 هزار نیرو جمع کردم بودم نزدیکه 14000 تا گارد بود فقط که وقتی سروش گزارش منو داد به پشتیبانی که مثلا منو بن کنن تا اتک بهم نخوره اون ایدی و یه دو تا ایدی در حد 50 هزار تا نیرو و کلی منابع از دستم پرید و کاملا دست خالی شدم
    امپرورز هم هر کی هر چی نیرو داشت به تمام سیارات من اتک دادن که در نتیجه 3 تا سیاره درست درمون من ترکید اصلیه ههم کارخونه 14 و 15 و 13 اون خورد ازمایشگاهشم از بود اومد شد 17 از همه بدتر اشیانه من شد سطح 17 از اون کارخونه ترتیس هم 2 تا سطح کم شد یعنی اگه اون اتک ها و بن شدن مولتی هام نبود اون شب که فهمیدم 3 ساعت زودتر مارش ها باز شده به هیچ کی نمی گفتم و همه رو خودم تنهایی میزدم تازه بعد اون هم من یه یوزری به اسم دارت ویدر رو کاملا صاف کردم یه اشیانه کامل و یه اشیانه نصفه از بنجامین رو کامل نابود کردم که به پوریا کمک کرده باشم یعنی از نظر نیرو خیلی در سطح خوبی قرار داشتم همچنان با این که کلی نیرو از دست داده بودم
    خود همون شب قبل این که اتک بدن من رفتم استراحت چون زیاد بیدار موده بودم می خواستم بخوابم رفتم تو استراحت یهو دیدیم ای دل غافل یه چی چشمک میزنه از استراحت با 100 اعتبار در اومدم بعد دیدیم 14 اتک افتاده روم همین طور هم داشت زیاد میشد به 30 رسید میخواستم جلوی همه وایسم و میتونستم سروش پرید این وسط مثلا کمک کنه چون من بهش گفتم بودم این جوریاست دیگه پشت مارو خالی میکنی الان اعلام جنگ ندی پس کی میخوای بدی ضمانت بقیه رو کرده بود ولی بنجامین تمامدق و دلیشو میخواست رو من خالی کنه من هم از طریق اون ایدیم تو اتحادشون بود فهمیدم که بله اینا چون با این کار عقب افتادن و مطمئن شدن که نمیبرن میخوان من که قوی هستم رو بزنن بعدا اتک بدن به بقیه که این کارو بعدا هم کردن
    ولی من قصدم این بود که تنهایی جلوی همشون وایسم که میتونستم وایسم یعنی این جور که بن شدم و منو زدنو کلی نیرو و سیارم پرید و منابعشو رو هم کامل بردن نمی شد یه امیتاز جنگ کولاک میگرفتم البته سروش هم به این موضوع واقف بود که میتونم جلوشون وایسم و حدث میزد امتیاز جنگ و منابع من از اون بالا تر بره گزارش منو به حامد داد که منو بن کنه چون خود سروش اینترنت نداشت و نمیخواست همش انلاین بمونه با اینترنت هوشمند
    خوب دوستان سوالات دیگه هم دارین بگین که من این شب قدری همه رو اعتراف کنم

8. Top | #4556

پیشروی سطح: %68 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 32
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    2 بار در 2 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت500 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط net_sir نمایش پست ها
    شما خودتو کنترل کن من اعتراف زیاد هست کو حالا مونده مثلا قضیه اتک اون اتحاده بود نمیدونم چیشی جاویدان اتکشو دانیال با خود من مشورت کرد من وزیر اطلاعاتشون بودم مثلا منم میدونستم که امپرورزی ها پشتیبانی میدن و کلا به همین خاطر هم بود که گفتم اون جا برا یاین که سروش احساس خطر کنه و راضی به جنگ با بنجامین بشه چون من تو اتحاد و بحث های امپرورز توسط یه اکانت که هیچ وقت فکرشو همنمیکنه بودم و می دونستم که ساعت به ساعت از ما جاسوسی میگیرن و کیا تو کنفرانس هاشون هستن

میدونستید من اولین نفری بودم که تو بازی کارخونه سطح 15 ساختم؟ میدونستین من اولین نفری بودم که تو بازی ازمایشگاه 20 کردم بعد موازی رو زدم؟ می دونستین من اولین نفری بودم که از مزایده ستاره خرید؟ میدونستید من اولین نفری بودم که سیاره اصلیش ترکید؟

هیچ وقت اون شبی رو که کل امپرورز ریختن رو سر من رو یادم نمیره کل امپایر پشت منو خالی کردن
    سروش به بنجامین گفت هر کی رو میزنی به داوود کار نداشته باش الباقی رو هم شفاعتشون رو کرد که البته مثلا به عرفان نمیتونست اتک بده چون عرفان لغو صلح کرد بعد نیروهارو فرستاد بنجامین پیامداد چی شده داداش گفت دستم خورد که بنجامین درخواست داد عرفان قبول کرد و نیروها هم از پشتیبانی برنگشتن و رفتن برای پشتیبانی عقیل هم هر چی براش باقی مونده بود رو داد من خود 140 هزار نیرو داده بودم با 50 ستاره البته نابودگ زیاد بود تو بساطم 1200 تا نابودگر فرستاده بودم با 300 تا بمبی و کلی جنگی و گارد به علاوه 51 ستاره تازه کلی نیرو تو مولتی هام مثل ایدی l3ahram داشتم من تو این ایدی 120 هزار نیرو جمع کردم بودم نزدیکه 14000 تا گارد بود فقط که وقتی سروش گزارش منو داد به پشتیبانی که مثلا منو بن کنن تا اتک بهم نخوره اون ایدی و یه دو تا ایدی در حد 50 هزار تا نیرو و کلی منابع از دستم پرید و کاملا دست خالی شدم
    امپرورز هم هر کی هر چی نیرو داشت به تمام سیارات من اتک دادن که در نتیجه 3 تا سیاره درست درمون من ترکید اصلیه ههم کارخونه 14 و 15 و 13 اون خورد ازمایشگاهشم از بود اومد شد 17 از همه بدتر اشیانه من شد سطح 17 از اون کارخونه ترتیس هم 2 تا سطح کم شد یعنی اگه اون اتک ها و بن شدن مولتی هام نبود اون شب که فهمیدم 3 ساعت زودتر مارش ها باز شده به هیچ کی نمی گفتم و همه رو خودم تنهایی میزدم تازه بعد اون هم من یه یوزری به اسم دارت ویدر رو کاملا صاف کردم یه اشیانه کامل و یه اشیانه نصفه از بنجامین رو کامل نابود کردم که به پوریا کمک کرده باشم یعنی از نظر نیرو خیلی در سطح خوبی قرار داشتم همچنان با این که کلی نیرو از دست داده بودم
    خود همون شب قبل این که اتک بدن من رفتم استراحت چون زیاد بیدار موده بودم می خواستم بخوابم رفتم تو استراحت یهو دیدیم ای دل غافل یه چی چشمک میزنه از استراحت با 100 اعتبار در اومدم بعد دیدیم 14 اتک افتاده روم همین طور هم داشت زیاد میشد به 30 رسید میخواستم جلوی همه وایسم و میتونستم سروش پرید این وسط مثلا کمک کنه چون من بهش گفتم بودم این جوریاست دیگه پشت مارو خالی میکنی الان اعلام جنگ ندی پس کی میخوای بدی ضمانت بقیه رو کرده بود ولی بنجامین تمامدق و دلیشو میخواست رو من خالی کنه من هم از طریق اون ایدیم تو اتحادشون بود فهمیدم که بله اینا چون با این کار عقب افتادن و مطمئن شدن که نمیبرن میخوان من که قوی هستم رو بزنن بعدا اتک بدن به بقیه که این کارو بعدا هم کردن
    ولی من قصدم این بود که تنهایی جلوی همشون وایسم که میتونستم وایسم یعنی این جور که بن شدم و منو زدنو کلی نیرو و سیارم پرید و منابعشو رو هم کامل بردن نمی شد یه امیتاز جنگ کولاک میگرفتم البته سروش هم به این موضوع واقف بود که میتونم جلوشون وایسم و حدث میزد امتیاز جنگ و منابع من از اون بالا تر بره گزارش منو به حامد داد که منو بن کنه چون خود سروش اینترنت نداشت و نمیخواست همش انلاین بمونه با اینترنت هوشمند
    خوب دوستان سوالات دیگه هم دارین بگین که من این شب قدری همه رو اعتراف کنم
    یه افشاگری دیگه هم بکن و بگو راند 2 سان اتک های ریوولوشن چطور لو میرفت ؟ :-))

افتخار ما کسیه که رنک 1 رو به یه حرفمون عوض نمیکنه(حمید ریس وارز)

افتخار ما کسیه که ارمنستان هم که میره تو فکرمونه(معراج پتریوس)

افتخار ما کسیه که مارو با دوست دخترش اشتب گرفته برامون لاو میترکــونه(مهدی هالک)

افتخار ما کسیه که ندیده و نشناخته مارو به عنوان فرمانده قبول میکنه(فرزاد کلدمن)

افتخار ما کسیه که از سرور 1 تا الان در کنار ما وفادارنه بازی کرده(هاشم شیطان)

افتخار ما کسیه که از اتحاد دشمن میاد پیش ما(مبین ترمیناتور)

9. Top | #4557

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_ghb نمایش پست ها
    یه افشاگری دیگه هم بکن و بگو راند 2 سان اتک های ریوولوشن چطور لو میرفت ؟ :-))
    بله همین اقا میلاد یه اکانت تو روو واسه ما جور کرد که ما نگاه میکردیم البته فقط من و داوود میدونستیم و به کس دیگه ای نگفته بودیم البته ما علاوه بر نگاه کردن اون چک هم میکردیم من با انجمن کل اتحاد رو خونده بودم تا با تک تک هاعضاشون اشنا بشم و ببینم که چیا میگن تو اتحاد کینگ هم رفته بودم و خونده بودم چیز های جالبی در مورد من و سروش بود که یاد میاد خندم میگیره ولی خوب من همش جاسوسی میگرفتم از سیاره تیمی اونا 90 درصد زیر نظر گیری ها از بیرون بود چون اون ایدیه هیچ دست رسی به تیمی نداشت فقط پیام هارو میخوندم و اتک خورشید و تایمش رو نگاه میکردم تو 2 تا اتک خورشید که هر 2 تا هم بک خورد فقط به کارمون اومد بعدش اخراج شد از اتحادشون شایان ذکره که اعلام کنم اقای میلاد خان و یه نفر دیگه هم خودشون وارد این یوزر میشدن گویا چون یه بار که من وارد شدم دیدیم که پیام از پشتیبانی هست که در مورد بیبی ستینگ با این دو نفر اخطار داده فکر کنم ایدی میلاد و فرزاد بودن دقیق یادم نیست ولی میلاد رو مطمئنم

10. Top | #4558

پیشروی سطح: %77 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 23
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    1 بار در 1 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

کیهان 1 ساعت چند ریست میشه؟؟کسی خبر داره؟؟

11. Top | #4559

پیشروی سطح: %19 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 81
    فعالیت کل: %0.2
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    25 بار در 18 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_k75 نمایش پست ها
    کیهان 1 ساعت چند ریست میشه؟؟کسی خبر داره؟؟
    علی جان تیم فنی معمولا یه مقدار بدقولی می کنه سر ریست کردن راندها. ولی تایمی که با من صحبت کردن و قول دادن که تاخیری نداشته باشه چهارشنبه 15 آگست هست ساعت 15:30:00به وقت سرور. من یک روز قبل از ریست شدن سرور با پیام مدیریت اطلاع رسانی می کنم. سرعت راند هم همونطور که قبلا قولش را داده بودم 3x خواهد بود.
    بودن در كنار همه ى شما دوستان افتخارى بود كه نصيب من شد.

زندگى كردن در يك جامعه ى مجازى با هويتى مجازى (سياوش) هم تجربه ى لذت بخشى بود كه من شانس تجربه كردنش رو داشتم.

همتون رو دوست دارم و اميدوارم روزى بتونم به عنوان كسى كه هستم و نه "سياوش" در كنارتون باشم.

بدرود.

12. Top | #4560

سلام به همه ی دوستان عزیز دلم براتون تنگ شده مخصوصا برای نمکسیا بازی کردن در کنارتون

یاده خاطرات اون زمان میفتم یه احساس جالبی بهم دست میده همه ی نخوابیدن ها چند روز بیدار موندن کم خوابی ها

یادم نمیره با چه وضعیتی بازی می کردیم که همه چی بالانس بمونه یادش بخیر کنفرانس های جالبمون چقدر بعضی وقتا می خندیدم

واقعا یادش بخیر

خیلی اتفاقی مسیرم اینوری خورد , داشتم می خوندم که به حرفای احسان رسیدم دادا دیگه برای همه میبندی برا من یکی که نمی تونی

نمی گم احسان بازیکن بزرگی نبوده نه اتفاقا جذابیت بازی به بودن احسانه اما همه نمی تونن بدون مولتی هم پلیر باشن

من فقط چند نفر رو یادمه که پاک بازی می کردن و همیشه به خاطر بازیشون بالا بودن

من خودم تو این شبای عزیز قسم می خورم تو 2 راندی که واقعا بازی کردم راند 1 و 2 از هیچ مولتی استفاده نکردم چرا دروغ ندارم که بگم تو دث مچ

بالای 40 اکانت مولتی دست من بود اتحاد 1 و 2 و 3 امپایر به تکی میچرخوندم دوستان فکر کنم یادشون باشه اتحاد 2 امپایر 1 اکانت غیر مولتی داشت

که اونم بعدا جذب اتحاد شد که مجتبی شریفی بود و همه بهش شناخت دارن تو اتحاد 1 امپایرم فقط 4 نفر بودن یا 5 که بازی می کردن بقیه مولتی

یه ذره از اون منابع هم تو تیم من نیومد همش تو تیمی بود حتی نیرو ها و منابع خودمم می ریختم تو تیمی برا همین اگه دوستان یادشون باشه تونستم

تو یه شب 5 تا سیاره تیمی پر بزنم که ناوگان جاویدیا فکر کنم یادشون باشه( نه میلاد :d )

احسان خدا خفت کنه منم به حرف آوردی خلاصه من خیلی وقته بازنشسته شدم اما خاطرات قدیم هنوز شیرینه

و دوستان گلی که به دست آوردم و من کوچیک همتونم هستم از ته قلبم میگم داود !

صفحه 456 از 468 نخستنخست ... 356406446454455456457458466 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع