• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 457 از 468 نخستنخست ... 357407447455456457458459467 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,561 به 4,570 از 4675

موضوع: کل کل و جنگ کیهان 1

1. Top | #1

پیشروی سطح: %2 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 98
    فعالیت کل: %0.2
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    14 بار در 8 پست
    دستاورد ها:
    مشاورسه ماه فعالیت200 امتیاز

کل کل و جنگ کیهان 1

همانطور که شما عزیزان می دانید تاپیک کل کل و جنگ که پایه گذار آن God فقید در انجمن نمکسیا پارسی قبل با آدرس http://forum.nemexia.ir/viewtopic.php?f=10&t=175 بوده است، یکی از پرطرفدار و مخاطب ترین تاپیک های حال حاضر بازی های آنلاین استراتژیک ایران بوده است. اما به دلایل فنی این امکان وجود ندارد تا آن تاپیک با بیش از 700 صفحه و 7300 پاسخ و 57000 بار نمایش به این مکان انتقال یابد. بنابراین این همان تاپیک در اینجا ایجاد شده است تا ارادتمندان این تاپیک مقدس به ادامه ی صحبتهای خود در این تاپیک بپردازند. تاریخ راه اندازی و ادامه ی این تاپیک هم اکنون یعنی 1390/01/26 ساعت 17:21 می باشد.
    در ضمن دوستان اگر خواستن از مطالب اون تاپیک رو بررسی کنن می تونین به این آدرس مراجعه کنید
    http://forum.nemexia.ir/viewtopic.php?f=10&t=175 که در واقع این تاپیکی که در این انجمن زده شده ادامه ی همون تاپیک بالا در انجمن قبلی هست.
    مطلب ابتدایی که در ابتدای این تاپک توسط بنیانگذار این تاپیک نوشته شده بود به نقل از ایشان در ذیل درج می شود:

"
    دوستان از اونجایی که کم کم همه دارند می رسن به بالای 500 پس جنگها باید کم و بیش شروع شوند (که همین امروز شروع شد نبردها) این تاپیک برای کل کل کاربرها و اتحاد ها هستش.

قوانین تاپیک:
    1- قوانین عمومی انجمن
    2- می توانید تنها و تنها در این تاپیک به شوخی و تمسخر دیگران بپردازید(تنها در بازی نه در موضوع های دیگر) و شوخی ها از این تاپیک بیرون نباید برود - در صورت مشاهده برخورد می شود.
    3-اگه جنبه ندارید نیایید تو"

2. 2 کاربر از Aghil عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

mahmoodmp4 (01-02-2016),SaeedRelax (03-03-2016)

3. Top | #4561

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 31
    فعالیت کل: %0
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

پاسخ : کل کل و جنگ کیهان 1

نقل قول نوشته اصلی توسط Venez نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان عزیز دلم براتون تنگ شده مخصوصا برای نمکسیا بازی کردن در کنارتون

یاده خاطرات اون زمان میفتم یه احساس جالبی بهم دست میده همه ی نخوابیدن ها چند روز بیدار موندن کم خوابی ها

یادم نمیره با چه وضعیتی بازی می کردیم که همه چی بالانس بمونه یادش بخیر کنفرانس های جالبمون چقدر بعضی وقتا می خندیدم

واقعا یادش بخیر

خیلی اتفاقی مسیرم اینوری خورد , داشتم می خوندم که به حرفای احسان رسیدم دادا دیگه برای همه میبندی برا من یکی که نمی تونی

نمی گم احسان بازیکن بزرگی نبوده نه اتفاقا جذابیت بازی به بودن احسانه اما همه نمی تونن بدون مولتی هم پلیر باشن

من فقط چند نفر رو یادمه که پاک بازی می کردن و همیشه به خاطر بازیشون بالا بودن

من خودم تو این شبای عزیز قسم می خورم تو 2 راندی که واقعا بازی کردم راند 1 و 2 از هیچ مولتی استفاده نکردم چرا دروغ ندارم که بگم تو دث مچ

بالای 40 اکانت مولتی دست من بود اتحاد 1 و 2 و 3 امپایر به تکی میچرخوندم دوستان فکر کنم یادشون باشه اتحاد 2 امپایر 1 اکانت غیر مولتی داشت

که اونم بعدا جذب اتحاد شد که مجتبی شریفی بود و همه بهش شناخت دارن تو اتحاد 1 امپایرم فقط 4 نفر بودن یا 5 که بازی می کردن بقیه مولتی

یه ذره از اون منابع هم تو تیم من نیومد همش تو تیمی بود حتی نیرو ها و منابع خودمم می ریختم تو تیمی برا همین اگه دوستان یادشون باشه تونستم

تو یه شب 5 تا سیاره تیمی پر بزنم که ناوگان جاویدیا فکر کنم یادشون باشه( نه میلاد :d )

احسان خدا خفت کنه منم به حرف آوردی خلاصه من خیلی وقته بازنشسته شدم اما خاطرات قدیم هنوز شیرینه

و دوستان گلی که به دست آوردم و من کوچیک همتونم هستم از ته قلبم میگم داود !
    من چی رو برای تو خالی بستم؟ من کی و کجا گفتم ادم پاکی بودم و مولتی بازی نکردم همی الان هم میگم که جایی از بازی بونم و البته اگه لازم به مولتی داشته باشم مولتی بازی میکنم من معتقد به بازی جوانمردانه و اینا نیستم من معتقد به بازی ای هستم که تو اون لذت ببرم و فقط برای م مهمه که از بازیم لذت ببرم

این اقا داوود ما این دفعه اوله که میبینم خودشو کنترل کرده و از اول نمکسیا که نبود رو هم برامون تعریف نکرده
    ولی داوود یاد اون مکالمه های شب تا صبح عسلویه می افتم خندم میگیره یادم باشه اون پول تلفن هارو ازت بگیرم

4. Top | #4562

نقل قول نوشته اصلی توسط net_sir نمایش پست ها
    این اقا داوود ما این دفعه اوله که میبینم خودشو کنترل کرده و از اول نمکسیا که نبود رو هم برامون تعریف نکرده
    فکر نمی کردم که دیگه باید برا تو هم توضیح بدم تو که خودت بهتر منو میشناسی اما میگم که بازم بدونی

من خان وارز بازی می کردم که یه پیام دیدم که یه بازی جدید شروع شده به اسم نمکسیا امدم تو بازی خوشم امد و موندی شدم

فکر کنم روز 2 یا 3 بود که من شروع به بازی کردم از همون اول بازیم با سروش آشنا شدم و امدم تو اتحادش Gods و تا آخرم باهاش بودم چون یه دوست خوب و فرمانده لایقی بود

احسان خودتم خوب میدونی قدیمی تر از من تو اتحاد سروش نبود از جنگ با اتحاد اسکای گارد که پویای عزیز(elohim) و علی رضا(opak) گرفته بودم تا اسپیس گارد و امپرور

زمانی که تو اتحاد امدی رو خوب یادمه اسپیس گاردی اخراجی که با بهرام امدی که البته بعد از رفتن بهرام بنده خدا به سربازی خوب مولتی برات به جا موند

البته الان همه فهمیدن چه جوری آزمایشگاه سطح 20 زدی و چه جوری موازی تو زدی که همش بهش افتخار می کنی که جز اولینا بودی

تا اونجای هم که یادمه تو امتیاز جنگی نداشتی فقط منابع و ما ها همش منابع مون خرج ساخت نیرو و حمله کردن می کردیم

و خوب یادمه تا بهرام بود سخن گوی بهرام بودی جالب هیچ کسی تو اتحادم به حرفات اهمیتی نمیداد

درباره چی دوست داری از اول نمکسیا برات بگم دادا

درباره رفتن و حذف اکانت محمد memo گفتی احسان دادا میدونی مشگل تو چیه از هر چیز 2 تاشو میدونی بقیه مواردم خودت اضافه میکنی ماجرا اصلا اینی نبود که تو بیان کردی

تو بازیکن بزرگی هستی احسان اما خیلی ها هم از زندگیشون زدن نه به خاطر این بازی همه بازی می کردن به خاطر دوستای که تو بازی داشتن و با اونا بودنو به هر چیزی دیگه ای

ترجیح میدادن

5. Top | #4563

پیشروی سطح: %68 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 32
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    2 بار در 2 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت500 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط net_sir نمایش پست ها
    من چی رو برای تو خالی بستم؟ من کی و کجا گفتم ادم پاکی بودم و مولتی بازی نکردم همی الان هم میگم که جایی از بازی بونم و البته اگه لازم به مولتی داشته باشم مولتی بازی میکنم من معتقد به بازی جوانمردانه و اینا نیستم من معتقد به بازی ای هستم که تو اون لذت ببرم و فقط برای م مهمه که از بازیم لذت ببرم

ولی داوود یاد اون مکالمه های شب تا صبح عسلویه می افتم خندم میگیره یادم باشه اون پول تلفن هارو ازت بگیرم
    احسان حتما باید داود میومد سرویست میکرد تا دیگه ادعا نکنی ؟

افتخار ما کسیه که رنک 1 رو به یه حرفمون عوض نمیکنه(حمید ریس وارز)

افتخار ما کسیه که ارمنستان هم که میره تو فکرمونه(معراج پتریوس)

افتخار ما کسیه که مارو با دوست دخترش اشتب گرفته برامون لاو میترکــونه(مهدی هالک)

افتخار ما کسیه که ندیده و نشناخته مارو به عنوان فرمانده قبول میکنه(فرزاد کلدمن)

افتخار ما کسیه که از سرور 1 تا الان در کنار ما وفادارنه بازی کرده(هاشم شیطان)

افتخار ما کسیه که از اتحاد دشمن میاد پیش ما(مبین ترمیناتور)

6. Top | #4564

پیشروی سطح: %68 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 32
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    2 بار در 2 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت500 امتیاز

با توجه به اوضاع المپیک این عکس خالی از لطف نبود ...

افتخار ما کسیه که رنک 1 رو به یه حرفمون عوض نمیکنه(حمید ریس وارز)

افتخار ما کسیه که ارمنستان هم که میره تو فکرمونه(معراج پتریوس)

افتخار ما کسیه که مارو با دوست دخترش اشتب گرفته برامون لاو میترکــونه(مهدی هالک)

افتخار ما کسیه که ندیده و نشناخته مارو به عنوان فرمانده قبول میکنه(فرزاد کلدمن)

افتخار ما کسیه که از سرور 1 تا الان در کنار ما وفادارنه بازی کرده(هاشم شیطان)

افتخار ما کسیه که از اتحاد دشمن میاد پیش ما(مبین ترمیناتور)

7. Top | #4565

پیشروی سطح: %77 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 23
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    1 بار در 1 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

سیاوش جان من الان دیدم ثبت نام کیهان 1 بستسشروع که نشده؟

8. Top | #4566

پیشروی سطح: %19 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 81
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    25 بار در 18 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_k75 نمایش پست ها
    سیاوش جان من الان دیدم ثبت نام کیهان 1 بستسشروع که نشده؟
    امروز بین ساعت 15-15:30 شروع می شه علی جان
    بودن در كنار همه ى شما دوستان افتخارى بود كه نصيب من شد.

زندگى كردن در يك جامعه ى مجازى با هويتى مجازى (سياوش) هم تجربه ى لذت بخشى بود كه من شانس تجربه كردنش رو داشتم.

همتون رو دوست دارم و اميدوارم روزى بتونم به عنوان كسى كه هستم و نه "سياوش" در كنارتون باشم.

بدرود.

9. Top | #4567

پیشروی سطح: %78 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 22
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    26 بار در 16 پست

دستاورد ها:
    مشاورسه ماه فعالیت200 امتیاز

احسان نت سیر کجایی بیا و بازی رو شروع کن و اتحاد ققنوس رو بزن تا اون طرح رویایی ات رو اجراش کنیم و همه رو به ستوه درآریم
    la fin justifie les moyens

10. Top | #4568

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 31
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط Venez نمایش پست ها
    فکر نمی کردم که دیگه باید برا تو هم توضیح بدم تو که خودت بهتر منو میشناسی اما میگم که بازم بدونی

من خان وارز بازی می کردم که یه پیام دیدم که یه بازی جدید شروع شده به اسم نمکسیا امدم تو بازی خوشم امد و موندی شدم

فکر کنم روز 2 یا 3 بود که من شروع به بازی کردم از همون اول بازیم با سروش آشنا شدم و امدم تو اتحادش Gods و تا آخرم باهاش بودم چون یه دوست خوب و فرمانده لایقی بود

احسان خودتم خوب میدونی قدیمی تر از من تو اتحاد سروش نبود از جنگ با اتحاد اسکای گارد که پویای عزیز(elohim) و علی رضا(opak) گرفته بودم تا اسپیس گارد و امپرور

زمانی که تو اتحاد امدی رو خوب یادمه اسپیس گاردی اخراجی که با بهرام امدی که البته بعد از رفتن بهرام بنده خدا به سربازی خوب مولتی برات به جا موند

البته الان همه فهمیدن چه جوری آزمایشگاه سطح 20 زدی و چه جوری موازی تو زدی که همش بهش افتخار می کنی که جز اولینا بودی

تا اونجای هم که یادمه تو امتیاز جنگی نداشتی فقط منابع و ما ها همش منابع مون خرج ساخت نیرو و حمله کردن می کردیم

و خوب یادمه تا بهرام بود سخن گوی بهرام بودی جالب هیچ کسی تو اتحادم به حرفات اهمیتی نمیداد

درباره چی دوست داری از اول نمکسیا برات بگم دادا

درباره رفتن و حذف اکانت محمد memo گفتی احسان دادا میدونی مشگل تو چیه از هر چیز 2 تاشو میدونی بقیه مواردم خودت اضافه میکنی ماجرا اصلا اینی نبود که تو بیان کردی

تو بازیکن بزرگی هستی احسان اما خیلی ها هم از زندگیشون زدن نه به خاطر این بازی همه بازی می کردن به خاطر دوستای که تو بازی داشتن و با اونا بودنو به هر چیزی دیگه ای

ترجیح میدادن
    داوود جان شما از سرور یک کلا چند وقتشو سر بازی بودی؟ چند وقتشو بلد بودی بازی کنی؟ اولای سرور کجا سروش و علیرضا اوپک و اینا بودن اصلا بازیکنی به اسم صدار رو به خاطر میاری؟ راست میگی به این سوال من پاسخ بده اولین بازیکنی که تو نمکسیا نام کاربریش فارسی بود کی بود؟ هر وقت تونستی به این سوال من پاسخ بدی شما جز اولی ها به حساب میای خوب شد زدم تو پرت؟ شما برو اسکریپتی که قراره یک ساله به من برسونی رو بده بعد بیا این جا پست بده

نقل قول نوشته اصلی توسط dante21 نمایش پست ها
    احسان نت سیر کجایی بیا و بازی رو شروع کن و اتحاد ققنوس رو بزن تا اون طرح رویایی ات رو اجراش کنیم و همه رو به ستوه درآریم
    من بالا هم اعلام کردم من فعلا اصلا قصد ندارم وقت گرانبهای خودمو واسه این بازی بزارم و پول رفیقای خودم رو بریزم تو شکم این شرکت من اگه بخوام خودم توانایی اینو دارم که یک سرور قوی برای بازی انلاین قرار بدم

فقط این کار فرصت میخواد و یک تیم برنامه نویسی قوی که ماشالله هزار ماشالله تیم های قوی با افرادی واقعا باتجربه که فکر بازی هم دارن تو ایارن هست که میتونن بازی های انلاین خیلی بهتر نمکسیا رو طراحی کنن

از طرفی هم دیگه دوران بازی استراتژیک انلاین تخت وب گذشته الان شده دور ورد او وارکرافت و این جور بازی ها شما فکرشو بکن که ما یهبازی طراحی کنیم که سرورش تو ایران باشه تمام فایل ها و عکس ها تو سیستم طرف نصب بشه و در حین بازی دستورات به صورت تکت رد و بدل بشن که حجم کمتری خواغهند داشت در نتیجه سرعت بالایی هم خواهید داشت و چون سرورش تو ایرانه تاخیر کمتری نیز خواهید داشت

بعدشم الان واسه هیجان تو بازی ها باید جایزه بزاری یه جوری هم باشه که هر کس هر وقت خواست انلاین شه و بازی کنه نه اینکه مجبور باشه 24 ساعته وقتش به کنار زندگیشو بزار پای بازی
    الان هم بازی ها به سمتی رفتن که سرور های vip و free از هم مجزا هستن بگذریم بیشتر از این امار برای پیشرفت این شرکت ندم بهتره

خلاصه بگم من اگر هم تو سرور های این شرکت بازی کنم اوئل سرورش نخواهد بود از نظر من بازی کردن تو اوائل سرور برای کسی مثل من وقت تلف کردنه و این که افرادی مثل من باید گم نام بازی کنن تا بتونن پیشرفت داشته باشن و کم هم اگه بخوام یاد از خاطرات گذشته خودم بکنم به کسی نمی گم که تو کدوم سرور بازی میکنم

11. Top | #4569

پیشروی سطح: %77 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 23
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    1 بار در 1 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

یک سوال...
    سرعت ناوگان 1 ـه یا 3؟آخه خیلی کنده
    ¹4²

12. Top | #4570

پیشروی سطح: %19 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 81
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    25 بار در 18 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت200 امتیاز

علی عزیز سرعت همه چیز 3 هست و اینکه شما حس می کنید که کمتره شاید به این دلیل باشه که هنوز دانش های سرعتیتون را ارتقا ندادید.
    بودن در كنار همه ى شما دوستان افتخارى بود كه نصيب من شد.

زندگى كردن در يك جامعه ى مجازى با هويتى مجازى (سياوش) هم تجربه ى لذت بخشى بود كه من شانس تجربه كردنش رو داشتم.

همتون رو دوست دارم و اميدوارم روزى بتونم به عنوان كسى كه هستم و نه "سياوش" در كنارتون باشم.

بدرود.

صفحه 457 از 468 نخستنخست ... 357407447455456457458459467 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع