• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 1 از 468 1231151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 4675

موضوع: کل کل و جنگ کیهان 1

1. Top | #1

پیشروی سطح: %2 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 98
    فعالیت کل: %0.2
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    14 بار در 8 پست
    دستاورد ها:
    مشاورسه ماه فعالیت200 امتیاز

کل کل و جنگ کیهان 1

همانطور که شما عزیزان می دانید تاپیک کل کل و جنگ که پایه گذار آن God فقید در انجمن نمکسیا پارسی قبل با آدرس http://forum.nemexia.ir/viewtopic.php?f=10&t=175 بوده است، یکی از پرطرفدار و مخاطب ترین تاپیک های حال حاضر بازی های آنلاین استراتژیک ایران بوده است. اما به دلایل فنی این امکان وجود ندارد تا آن تاپیک با بیش از 700 صفحه و 7300 پاسخ و 57000 بار نمایش به این مکان انتقال یابد. بنابراین این همان تاپیک در اینجا ایجاد شده است تا ارادتمندان این تاپیک مقدس به ادامه ی صحبتهای خود در این تاپیک بپردازند. تاریخ راه اندازی و ادامه ی این تاپیک هم اکنون یعنی 1390/01/26 ساعت 17:21 می باشد.
    در ضمن دوستان اگر خواستن از مطالب اون تاپیک رو بررسی کنن می تونین به این آدرس مراجعه کنید
    http://forum.nemexia.ir/viewtopic.php?f=10&t=175 که در واقع این تاپیکی که در این انجمن زده شده ادامه ی همون تاپیک بالا در انجمن قبلی هست.
    مطلب ابتدایی که در ابتدای این تاپک توسط بنیانگذار این تاپیک نوشته شده بود به نقل از ایشان در ذیل درج می شود:

"
    دوستان از اونجایی که کم کم همه دارند می رسن به بالای 500 پس جنگها باید کم و بیش شروع شوند (که همین امروز شروع شد نبردها) این تاپیک برای کل کل کاربرها و اتحاد ها هستش.

قوانین تاپیک:
    1- قوانین عمومی انجمن
    2- می توانید تنها و تنها در این تاپیک به شوخی و تمسخر دیگران بپردازید(تنها در بازی نه در موضوع های دیگر) و شوخی ها از این تاپیک بیرون نباید برود - در صورت مشاهده برخورد می شود.
    3-اگه جنبه ندارید نیایید تو"

2. 2 کاربر از Aghil عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

mahmoodmp4 (01-02-2016),SaeedRelax (03-03-2016)

3. Top | #2

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 31
    فعالیت کل: %0
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

پاسخ : کل کل و جنگ

خب من اجازه دارم پست اول رو بزنم؟
    خب در پی مشکلات به وجود اومده اتحاد ها بر آن شدند برای ساختن سیاره تیمی به کار های بسیار شرافت مندانه رجوع کنن
    ارتش سبز احتمالا فکر کرده اینجا آسماندژه چون نوسته:
    فدراسیون عضوفعال میپذیردفدراسیون های دیگر میتونن با فدراسیون ما ادغام بشن تا فدراسیون قوی تری بسازیم
    گویا بعد به این نتیجه رسیدن فقط فدراسیون نمی تونه سیاره تیمی بزنه یه روزه سه نفر از نژاد نوکس با امتیاز ده بیست اومد تو قبیلشون!!!
    عجب

4. Top | #3

پیشروی سطح: %94 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 6
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

میبینم که کل اسپیسو ایمرتال رفتن استراحتو محافظتو ...ما هم که داریم مگس میپرونیم البته امدنش که میان اما وقتی ما افیم!! اخه این طفلیا 1کم با ان بودن ما به مشکل بر خوردن.
    مثل آلبالو. ارتمیس. کانگرو .دسپرسو ...
    اقا بیاین حال کنیم ما که هر چی زدیم تو انلاینی بود اسممونم شد نامرد
    اونا هم که تو افلاینی از خجالت ما در امدن شدن مردح
    الا هم که رفتن استراحتو نصفه شبی میان اما باید فکر صبح وظهرو شبشونم باشن

5. Top | #4

پیشروی سطح: %94 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 6
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

یادمه 1 زمانیایمرتالیا میگفتن در برابر ما هیچی نیستید 1 جاسوسی از ما میزن کل دنیارو پر میکردن. حالا ما روزی 10 تا لینک میزاریم این طفلیا هم که 1 کیشون داره واگذار میکنه 1کیشون میفروشه 1کی استراحته... از رو نداری لینک اسپیسیارو میزارید از اینم بدتر میشه وایسینو ببینید عاقبت نامردیو

6. Top | #5

سطح
    5
    تشکر دریافتی
    14 بار در 8 پست
    دستاورد ها:

نقل قول نوشته اصلی توسط ترتیس_69 نمایش پست ها
    خب من اجازه دارم پست اول رو بزنم؟
    خب در پی مشکلات به وجود اومده اتحاد ها بر آن شدند برای ساختن سیاره تیمی به کار های بسیار شرافت مندانه رجوع کنن
    ارتش سبز احتمالا فکر کرده اینجا آسماندژه چون نوسته:
    فدراسیون عضوفعال میپذیردفدراسیون های دیگر میتونن با فدراسیون ما ادغام بشن تا فدراسیون قوی تری بسازیم
    گویا بعد به این نتیجه رسیدن فقط فدراسیون نمی تونه سیاره تیمی بزنه یه روزه سه نفر از نژاد نوکس با امتیاز ده بیست اومد تو قبیلشون!!!
    عجب
    دوست من، در مورد این نوکس های امتیاز پایین که می گین یا اینجا برای من اسم هاشون رو پیام خصوصی کنید و یا تو بازی فیدبک بزنید. چون به احتمال زیاد مولتی باشن و باید بن بشن.

7. Top | #6

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

arshin609
    space2000
    tiraysh
    وقتی اومدم تو بازی یه همسایه داشتم امضاش این بود:
    به قول افشین رو پیشونیم نوشته خسته
    اگه عقیل نبود من خسته نمی شدم بن شدن زیاد شده
    بازی کم کم نابود می شه سرور یک 10 سیاره تیمی بود سرور 2 5 سیاره سرور 3 هم 3 تا حتما سرور بعدی هم فقط عقیل خودش بازی می کنه

شاید، شاید این ارتش سبز و اینا یه خورده تقلب کرده باشن ولی بازم ازشون ممنونم که باعث شدن سیاره تیمی ها پنج تا بشه تا جایی که من یادمه تو راهنما نوشته باید مجموع امتیاز های اعضا بشه 5 میلیون تا بشه سیاره تیمی زد... ولی الان اینا رو هم یه میلیون هم که نمی رسه امتیازشون راهنمای بازی برای قدیمه؟
    برای اعلام یک سیاره تیمی چند پیش نیاز وجود دارد: - سطح 10 از فرمانداری/کاخ ناظم/مرکز تجمع
    - حداقل 9 عضو اتحاد: 3 تا از هر نژاد (3x3)
    - مجموع 5,000,000 امتیاز کلی از 5 بازیکن برتر در کیهان (اتحاد آنها اهمیتی ندارد)

دوست من، متخلف متخلفه و باید مجازات بشه. حالا ما به دلیل شرایط بحرانی بازی خیلی سخت نگرفتیم.
    دلیل اینکه بازی به سمت بحران رفت رو در تاپیک دیگری عنوان کردم اما برای یاد آوری به شما اینجا باز هم اعلام می کنم:
    خوب همه می دونیم از زمانی که از سرور اول بازی فیل تر شد، به تدریج تعداد بازیکن ها کم تر و کم تر شد و تا جایی که در راند 3 دیگه بسیار کم شد. و می دونید در همین جمعیت بسیار کم تعداد بسیار زیادی متخلف مولتی وجود داشت. خوب این دوستان با توجه به اینکه طبق فیل ترینگ تعداد بازیکنان رو کم می بینن می خوان من رو زیر سوال ببرن و عملکرد من رو نسبت بدن به این مشکل بازی. در صورتی که چندین دلیل وجود داره که ما یوزر کم کردیم.

1: فیل ترینگ
    2: فسخ قرارداد ما با سات www.cloob.com
    3:عدم تبلیغات در هیچ سایت و رسانه ای
    4: عدم راه اندازی سرور Recommend یا همون x1 ( من قبل از را اندازی این سرور گفتم که شرط بالا بردن تعداد بازیکن های ما اینه سرور x1 ریست بشه اما متاسفانه X3 ریست کردن )

و عواملی دیگر که اگر عمری در کار باشه در سرور بعدی با توجه به اینکه سایت از فیل تر در اومده و من در برقراری قوانین بازی تلاش می کنم تعداد بازیکنان رو بالا ببریم.

8. Top | #7

پیشروی سطح: %68 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 32
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    2 بار در 2 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت500 امتیاز

Angry پاسخ : کل کل و جنگ

دلیل عمده و اصلیش حضور آقای عقیل هستش!!!

من خودم به شخصه اتحاد سکریت آرمی رو داشتم که بالای50تا پلیر داشت که هممون به جز 4-5 نفر به خاطر عدم لیاقت آقای عقیل و بن کردناش سر مسایل شخصی و چادر بازیاش همه از بازی رفتیم!!!!

پس خواهشا

9. Top | #8

سطح
    5
    تشکر دریافتی
    14 بار در 8 پست
    دستاورد ها:

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_ghb نمایش پست ها
    دلیل عمده و اصلیش حضور آقای عقیل هستش!!!

من خودم به شخصه اتحاد سکریت آرمی رو داشتم که بالای50تا پلیر داشت که هممون به جز 4-5 نفر به خاطر عدم لیاقت آقای عقیل و بن کردناش سر مسایل شخصی و چادر بازیاش همه از بازی رفتیم!!!!

پس خواهشا
    دوست عزیز، شما حواستون به کار خودتون باشه و به یاد داشته باشید این انجمن با انجمن قبلی فرق داره، اینجا کوچکترین بی ادبی براتون توقیف به همراه داره. در بازی هم با هر گونه تخلفی به شدت برخورد می کنیم حتی اگر بازیکن ها کم باشن و این کار به این دلیله که حتی اگر تعداد کمی از افراد در حال انجام بازی سالم و سلامت هستن، حقی ازشون ضایع نشه.
    اگر اسپم بدین یا پست رو در جایی بزنید که مربوط نباشه، در بار اول تذکر داده می شه و در بار بعد توقیف خواهید شد. به طور مثال این
    پست شما کاملا نا مرتبط به این تاپیک هست و باید پاک بشه، اما برای اینکه دوستان ببینن مفهوم پست نا مرتبط و یا اسپم چیه پاکش نمی کنم.
    موفق باشید

10. Top | #9

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

بدون شوخی و با افتخار اعلام میکنم که هیچ کل کلی تو هیچ بازی انلاینی تا وقتی من نخوام بهترین نخواهد بود حتی کل کل های gmelon این بارها ثابت شده مخصوصا به به شما جناب اکبر زاده که دستی تو کار ایجاد تاپیک های کل کل دارید
    میتونی منو اینجا بن کن و یا حتی به پست های من دست بزن اومدم که طبل رسواییت بشم تو این انجمن جایی که پست هاشو فقط باز یکنان نداشته نمکسیا فقط نمیخونن بلکه کل بازیکنان مدمو اون رو میخونن اومدم قدرت خودم رو تو کل کل به رخ همه بکشم
    در ضمن جناب اکبرزاده مرد اونیه که وقتی شکست خورد بگه شکست خوردم نه اون یکه پاشه بگه ما که زدیم اون موقع اسمش یه چیز دیگست چی چی پرو؟ اها همونی که خودت میدونی و همه میدونن

11. Top | #10

سطح
    5
    تشکر دریافتی
    14 بار در 8 پست
    دستاورد ها:

نقل قول نوشته اصلی توسط net_sir نمایش پست ها
    بدون شوخی و با افتخار اعلام میکنم که هیچ کل کلی تو هیچ بازی انلاینی تا وقتی من نخوام بهترین نخواهد بود حتی کل کل های gmelon این بارها ثابت شده مخصوصا به به شما جناب اکبر زاده که دستی تو کار ایجاد تاپیک های کل کل دارید
    میتونی منو اینجا بن کن و یا حتی به پست های من دست بزن اومدم که طبل رسواییت بشم تو این انجمن جایی که پست هاشو فقط باز یکنان نداشته نمکسیا فقط نمیخونن بلکه کل بازیکنان مدمو اون رو میخونن اومدم قدرت خودم رو تو کل کل به رخ همه بکشم
    در ضمن جناب اکبرزاده مرد اونیه که وقتی شکست خورد بگه شکست خوردم نه اون یکه پاشه بگه ما که زدیم اون موقع اسمش یه چیز دیگست چی چی پرو؟ اها همونی که خودت میدونی و همه میدونن
    به، نقل مجلس خودمون. می دونستم میای. تایید پستت رو بلافاصله زدم که زود پستت رو همه ببینن.
    می دونی که کلا تو انجمن قبلی خودمون هم کلا من به مطالب شما پاسخ نمی دادم چون فاقد ادب و تربیت کافی بود پست هات.
    اینجا اگه قول بدی پسر خوبی باشی جوابت رو می دم. فقط یادت باشه، اینجا خیلی قانون مندیم، اولین کلمه ای که بی احترامی محسوب بشه، توقیف داره، حذف پست داره. دومیش توقیف داره و همین طور بالا تر و این رسالتی که به عهده ی من گذاشته شده.
    اما امیدوارم با رعایت ادب و احترام به کارت ادامه بدی که حتما همین طور خواهد بود.

صفحه 1 از 468 1231151101 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع