• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

موضوع: Crysis 2 بازی

1. Top | #1

پیشروی سطح: %84 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 33
    فعالیت کل: %0
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    28 بار در 16 پست
    دستاورد ها:
    یک سال ثبت نام1000 امتیاز

Crysis 2 بازی

همتون میدونین که این بازی امروز در آمریکا و 25 ام در اروپا عرضه میشود و منتظر آن هستید
    از بازی اطلاعات خوبی کسب شده و امید وارم پیشنمایش خوبی از آب در بیاد

Publisher : EA Games

Developer : Crytek

Genre : Sci-Fi First Person Shooter

Platform : PC , PS3 , X360

مقدمه

برای مشاهده تصویر در ابعاد واقعی اینجا را کلیک کنید.

سری قیبلی این بازی فقط برای کامپیوتر های شخصی یا همان PC منتشر شده بود و از بهترین بازی های آن هست که طرفداران بسیاری دارد و هنوز هم نسخه ی PC این بازی از نسخه های کنسولی آن بهتر و دارای کیفیتی بالاتر است . این بازی یک بازی اول شخص شوتر که همان FPS است عرضه میشود . سازنده ی بازی شرکت Crytek است که مطمئنا نام آن را شنیده اید و از کارهای آن به جز کرایسیس میتوان به فارکرای نیز اشار کرد . او اینبار میخواهد کرایسیس 2 را وارد بازار کند تا مثل همیشه جزو پر فروش ترین ها باشد! ناشر بازی هم EA Games است که باز هم میدانم بازی های منتشر شده توسط این شرکت را بازی کرده اید . بازی هایی مثل Mass Effect ، Battlefield و ...

کمی در باره ی داستان بازی بگویم ! داستان در سال ما را به سال 2023 می برد که در آن زمان موجودات فضایی به زمین آمده و در حال تسخیر آن هستند و شما در شهر نیویورک به مقابله با آنان می پردازید . در گذشته داستان قدرتمندی از بازی دیده نمیشد . کرایتک این بار به جای اینکه پلیر را در جنگل ها ببرد و او را با دشمنان زمین مقابله دهد تجربه ای جدید برای پلیر به وجود آورده تا در شهری به نام نیویورک به مقابله با موجوداتی عجیب غریب بروید . شما در نقش Nomad نیستید و اینبار باید در نقش Alcatraz به بازی بپردازید . اطلاعات کمی در باره ی این شخصیت دردسترس است . مثلا استفاده از NanoSuit2 سبب افزایش قدرت وی میشود . همچنین از نظر نژادی فرق زیادی با نومد دارد و قوی تر نیز شده . رنگ پوستش سیاه است اما رنگ پوست نومد سفید....

گیم پلی

میرویم سراغ گیم پلی بازی . بدیهی است گیم پلی این بازی شباهتی به کرایسیس یک نخواهد داشت . نانوسویت که در بالا به آن پرداختیم باعث شده تا کاراکتر ها قدرت زیادی پیدا کنند . شخصیت اصلی زره ای سخت از پلاستیک دارد که قدرت آن به وضوح در حین بازی دیده می شود . هم چنین ابزار جنگی جدیدی هم به بازی اضافه شده است . هوش مصنوعی دشمنان هم قوی تر شده و طبیعی تر حرکات را انجام میدهند و به شما حمله میکنند . برای رد کردن مراحل و یا رسیدن به یک هدف راه مشخصی پیش روی شما نیست و باید خود از هر جا و به هر شکلی که میخواهید به هدف برسید که اصطلاحا به این سبک SandBox می گویند . سیستم کاور گیری هم پیشرفته تر شده است . کرایتک هم چنان هم برای نسخه ی PC با نسخه های کنسولی تفاوت قائل است زیرا گفته کنترل بازی در کامپیوتر های شخصی آسان تر و دقیق تر نسبت به کنسول هاست!
    همان گونه که شما قوی تر شده اید دشمنانتان هم قدرت بیشتری دارند . هوش مصنوعی بهتر ، قدرت های ویژه و کاور گیری و فرار و .... همه به مراتب نسبت به نسخه ی قبل بهتر شده اند . در شماره ی اول بازی که در جنگل بود جاهای زیادی برای گشت و گذار بود و به خوبی سندباکس بودن بازی حس میشد . اما این کار در شهری مثل نیویورک بسیار سخت است که کرایتک برای آن هم چاره اندیشیده است .
    این بازی مانند هر بازی دیگری که در سبک اول شخص شوتر است یک بخش مولتی پلیر هم دارد . در این بخش مپ ها بسیار متنوع و متععد بوده و مود های بسیاری هم وجود دارد . در کل 6 مود در مولتی بازی دیده میشود که میتوان به Team Death Match و ... اشاره کرد ! کلاس های بازی را نمیتوان دستکاری کرد و تغییر داد اما به مرور در بازی و کسب تجربه این کار میسر میشود .

گرافیک

همه میدانند بازی گرافیک فوق العاده ای خواهد داشت . از معدود بازی هایی که با گرافیک خیره کننده در خاطر گیمر ها مانده است همین کرایسیس است و واقعا اجرای بازی در بهترین وضعیف گرافیکی کار هر سیستمی نیست ! همان طور که میدانید کرایتک برای ساخت این بازی از موتور Cry Engine 3 بهره میبرد . این بازی در ابتدا با همین موتور ساخته میشد و قرار بود انحصاری PC باشد اما آنها به کمک Real Time DS توانستند این بازی را برای دو کنسول X360 و PS3 نیز بهینه کنند . هم چنین تغییر محیط جنگلی به یک محیط شهری بسیار سنگین است . محیط ها بسیار زیبا هستند و فوق العاده طراحی شده اند . به گفته ی سازنده بازی محیط شهری نیویورک آنقدر زیبا و خوب کار شده که شما آن محیط جنگلی را فراموش خواهید کرد . نکته ی قابل توجه دیگر در گرافیک بازی رنگ بندی فوق العاده ی آن است که بوسیله ی نانوسویت 2 به بهترین شکل ممکن کار شده اند . این بازی طبق گفته ی کرایتک سه بعدی نیز خواهد بود و این امر تایید شده است .
    این بازی از دایرکت ایکس 11 نیز پشتیبانی میکند و کرایتک گفته PC داران حتما از آن استفاده کنند چون باعث سریع تر شدن و روان تر شدن بازی میشود و دیگر نگران تیک در بازی نخواهید بود و این هم از نکاتی است که نشان میدهد کرایتک به نسخه ی PC بازی بیشتر از کنسول ها بها میدهد .
    حداقل سیستم مورد نیاز برای بازی

Intel Core 2 Duo or AMD Athlon 64 X2 2GHz or better

Nvidia 8800 GT or higher

2 GB RAM

Windows XP/Vista/7

9 GB free hard disk space

Internet connection

صدا گذاری

میرسیم به بخش صداگذاری بازی . بدون شک میتوان گفت این قسمت هیچ نقصی نخواهد داشت و کرایتک وقت خوبی برای این بازی گذاشته . واقعا چیز دیگری در مورد این بخش نمیتوانم بگویم .

سخن آخر :

سری بازی های کرایسیس از بازی های موفق و فوق العاده هستند که هیچ گاه از یاد نمیروند و همه مشتاق خرید نسخه ی جدید بازی یعنی کرایسیس 2 هستند . این بازی یک سری سه قسمتی خواهد بود و طبق گفته ی سازنده ساخت این نسخه به فروش کرایسیس 2 بستگی خواهد داشت .

باکس شات ها :

2. Top | #2

پیشروی سطح: %9 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 183
    سطح
    6
    تشکر دریافتی
    33 بار در 23 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت500 امتیاز

پاسخ : Crysis 2 بازی

خدا میدونه واسه اجرای این بازی باید چه سیستمی داشته باشی البته منظورم اجرای بی نقص و با تمام عناصر گرافیکی با فریم بالا
    ولی خب با کنسول ها به مدد سی پی یو قوی مشکلی از این لحاظ ندارین ولی یه افت فریم تو بازی گاهی می بینم دوستان میگن به خاطر آپدیت جدید کنسوله
    >>>>>>>>> نیک باشیم <<<<<<<<<<<

3. Top | #3

پیشروی سطح: %11 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 445
    فعالیت کل: %32.0
    سطح
    22
    تشکر دریافتی
    5,919 بار در 1,673 پست

دستاورد ها:
    سه ماه فعالیتمشاوردستآورد تگ - درجه 25000 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط parirooy نمایش پست ها
    خدا میدونه واسه اجرای این بازی باید چه سیستمی داشته باشی البته منظورم اجرای بی نقص و با تمام عناصر گرافیکی با فریم بالا
    ولی خب با کنسول ها به مدد سی پی یو قوی مشکلی از این لحاظ ندارین ولی یه افت فریم تو بازی گاهی می بینم دوستان میگن به خاطر آپدیت جدید کنسوله
    همین شما ها هستین که با طرفداری از کنسول ها باعث شدین دیگه کسی pc رو تحویل نگیره

آخر سر ادم مجبور میشه بره کنسول بخره ¹4²

خدایی حیف نیست به جای کیبورد و صفحه نمایش pc بری با دسته بازی کنی ¹4²
    My Name Is Khan

4. Top | #4

پیشروی سطح: %11 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 445
    فعالیت کل: %32.0
    سطح
    22
    تشکر دریافتی
    5,919 بار در 1,673 پست

دستاورد ها:
    سه ماه فعالیتمشاوردستآورد تگ - درجه 25000 امتیاز

یادمه بازیرو گرفتم خریدم بعد نشستم تریلرش رو نگاه کردم ای خدا عجب خریم من¹24²

تریلرش که نشون میداد بازی مزخرفی باید باشه البته نظر من بود

اما وقتی بازیرو اجرا کردم دیدم همونیه که من دنبالش بودم البته من نسخه Fake اش رو اون اولا که هنوز نیومده بود گرفته بودم

دیگه نسخه اصلیشو نگرفتم

اما تو بازی بیشتر از همه با INVISIBLE شدنش حال کردم میرفتی دشمنات رو غافلگیر میکردی دخلشونو میاوردی

یکی دوتا هم نبودن اخه ¹4²
    My Name Is Khan

5. Top | #5

سطح
    6
    تشکر دریافتی
    33 بار در 23 پست
    دستاورد ها:

مطمئن باشید نسخه جدیدش بی نظیره از لحاظ گرافیک که فعلا رو دست نداره شاید بعدا " battlefield 3 " بتونه رقیبی برای این بازی باشه چون دمو و تریلر های این بازی بد جوری منو متعجب کرد ، در مورد محتوای بازی هم که تا اینجا که من بازی کردم هم از داستانش لذت بردم هم از متمایل شدن بازی به سمت اکشن بودن و اصلا هم احساس تکراری بودن یا خسته کننده شدن نکردم
    اما در مورد ویژگی های کنسول خب دوست عزیز برای اجرای بازی های روز من جمله همین بازی باید سیستم های گرون قیمت و به روزی داشته باشی در صورتی که با یه کنسول و هزینه 3 الی 4 هزار تومن برای خرید بازی به راحتی از بازی کردن لذت میبریم بدون دنگ و فنگ نصب و داغ کردن سیستم و ذخیره سازی و ....

ولی اگه نسخه جدید این بازیو رو هنوز تجربه نکردید تردید نکنید که خیلی لذت بخشه

6. Top | #6

پیشروی سطح: %75 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 25
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

برای این بازی رو پی سی تا حالا گرافیکی پیدا نشده که بتونه بدون بالانس بازی رو اجرا کنه البته رو حداکثر تنظیمات تازه ورژن یکش هنوزم شرکت هایی مثل ان وی دیا یا ای تی آی برای تست چیپ هاشون از این بازی استفاده می کنن بالانس خیلی بالایی داره تو ورژن دموش معلوم بود.
    بگویید که بر گورم بنویسد:
    زندگی را دوست داشت ولی ان را نشناخت
    مهربان بود ولی مهر نورزید
    طبیعت را دوست داشت ولی از آن لذت نبرد
    در آبگیر قلبش جنب و جوش بود ولی کسی بدان راه نیافت
    در زندگی احساس تنهایی می نمود ولی هرگز دل به کسی نداد
    وخلاصه بنویسید زنده بودن را برای زندگی دوست داشت
    نه زندگی را برای زنده بودن

7. Top | #7

پیشروی سطح: %50 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 100
    سطح
    6
    تشکر دریافتی
    100 بار در 72 پست
    دستاورد ها:

به لطف پیام و احسان با alienware آشنا شدم
    اون یک مدل دسکتاپ با سی پی یو i7 اکستریم داره!!!(ببینید چیه دیگه )) مخصوص کرایسیس ه
    برید اونو بچسبید
    ولی خوب بگم که بازیش واقعا عالی بود
    واقعا عالی
    داستانش هم خیلی قشنگ بود

best musician ever

8. Top | #8

سطح
    6
    تشکر دریافتی
    33 بار در 23 پست
    دستاورد ها:

نقل قول نوشته اصلی توسط ☠r.e.v.e.n.g.e.r☠ نمایش پست ها
    به لطف پیام و احسان با alienware آشنا شدم
    اون یک مدل دسکتاپ با سی پی یو i7 اکستریم داره!!!(ببینید چیه دیگه )) مخصوص کرایسیس ه
    برید اونو بچسبید
    ولی خوب بگم که بازیش واقعا عالی بود
    واقعا عالی
    داستانش هم خیلی قشنگ بود
    البته ایسوس برای نسخه یک این بازی یه سیستم منحصر با نام همین بازی ساخته بود تو نمایشگاه e3 همون سال به نمایش گذاشته شد که از دوتا کارت گرافیک بهره میگرفت

9. Top | #9

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 31
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

والا من که تمومش کردم رو ps3 از لحاظ گرافیکی بالاتر از متوسط ولی خیلی باگ داشت طرف میدی رفت داخل دیوار و دود ها گه گاهی خیلی ضایع بودن
    از لحاظ داستانیش که خیلی چرت بود بینهایت چرت بود لااقل تو خونه سازنده لباس اگه یه ورژن جدید لباس ها رو میپوشید باحال میشد ¹24²
    هیچی اون همه اینور اون ور تو بازی رفتیم اخرش یه جزیره در اومد تر***دیم تموم شد خیلی چرت بود
    ویژگی قدرتیش رو هم تو این نسخه برداشته بودن همونی که مشت میزدی طرف پرواز میکرد¹24²اونجاش هم بدشده بود

10. Top | #10

سطح
    6
    تشکر دریافتی
    33 بار در 23 پست
    دستاورد ها:

نقل قول نوشته اصلی توسط alidarkmaster نمایش پست ها
    والا من که تمومش کردم رو ps3 از لحاظ گرافیکی بالاتر از متوسط ولی خیلی باگ داشت طرف میدی رفت داخل دیوار و دود ها گه گاهی خیلی ضایع بودن
    از لحاظ داستانیش که خیلی چرت بود بینهایت چرت بود لااقل تو خونه سازنده لباس اگه یه ورژن جدید لباس ها رو میپوشید باحال میشد ¹24²
    هیچی اون همه اینور اون ور تو بازی رفتیم اخرش یه جزیره در اومد تر***دیم تموم شد خیلی چرت بود
    ویژگی قدرتیش رو هم تو این نسخه برداشته بودن همونی که مشت میزدی طرف پرواز میکرد¹24²اونجاش هم بدشده بود
    بی انصاف نباشید گرافیک خیلی چشم نواز کم نظیر بود
    داستان هم خب ما انگلیسی نابلد ها معلومه لذتی نمی بریم مگر مثل من حقیر از تو مجله یا سایت یه چیز های کلی از بازی دستگیرمون بشه
    من که هنوز تمومش نکردم چون از بازی لذت میبرم خیلی کم بازی میکنم منتها در مورد ویژگی ای که گفتین کم که نشده کلی ویژگی های دیگه هم اضافه شده حدود بیست ویژگی که با زدن کلید select میتونین انتخاب کنید ، بعد هم لباس نانو سوئیت رو که نمی بینین به خاطر اول شخص بودن بازی حالا لباس جدید هم می پوشید یا اصلا با لباس رئال مادرید میومد فرقی نمی کرد

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین