• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456
نمایش نتایج: از 51 به 56 از 56

موضوع: تاریخچه ی راند 1 به روایت ...

1. Top | #1

پیشروی سطح: %2 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 98
    فعالیت کل: %0.2
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    12 بار در 8 پست
    دستاورد ها:
    مشاورسه ماه فعالیت200 امتیاز

تاریخچه ی راند 1 به روایت ...

با سلام.
    دوستان،
    در این تاپیک می خواهیم تاریخچه ی شروع بازی نمکسیا در راند اول در سرور ایران را روایت کنیم. به همین دلیل از تمامی عزیزانی که در راند 1 حضور داشتند، تقاضا می شود به یاری ما بشتابند.
    با سپاس
    1389/12/20
    13:54:04

2. 2 کاربر از Aghil عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

rezajoooon (11-17-2016),SaeedRelax (05-25-2016)

3. Top | #51

پیشروی سطح: %75 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 25
    فعالیت کل: %0
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    126 بار در 102 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت200 امتیاز
    راند یک دیگه چیه که تاریخچه هم ازش منتشر میکنید

یه مشت فارمید دیگه چرا اینقدر خودتونو گنده میکنید؟

4. Top | #52

پیشروی سطح: %71 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 59
    فعالیت کل: %1.3
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    359 بار در 188 پست

دستاورد ها:
    دوستی1000 امتیاز31 روز فعالیت
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_esf نمایش پست ها
    راند یک دیگه چیه که تاریخچه هم ازش منتشر میکنید

یه مشت فارمید دیگه چرا اینقدر خودتونو گنده میکنید؟
    تو مگه اینم بازی می کنی اخه!؟!؟
    This is me for forever
    One of the lost ones
    The one without a name
    Without an honest heart as compass
    This is me for forever
    One without a name
    These lines the last endeavor
    To find the missing lifeline

Oh how I wish
    For soothing rain
    All I wish is to dream again
    My loving heart
    Lost in the dark
    For hope I'd give my everything

My flower withered between
    The pages 2 and 3
    The once and forever bloom
    Gone with my sins
    Walk the dark path
    Sleep with angels
    Call the past for help
    Touch me with your love
    And reveal to me my true name

Oh how I wish
    For soothing rain
    My loving heart
    Lost in the dark
    Oh, how I wish
    For soothing rain
    Oh how I wish to dream again
    Once and for all
    And all for once
    Nemo my name forevermore

Nemo sailing home
    Nemo letting go

5. Top | #53

پیشروی سطح: %71 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 59
    فعالیت کل: %1.3
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    359 بار در 188 پست

دستاورد ها:
    دوستی1000 امتیاز31 روز فعالیت
    ینی حال می کنم چقدر بازی فعال پیش میره من
    12-18-2014
    پیام دادم یکی هم پیام رو پاسخ نداده فکر کن!؟!؟
    This is me for forever
    One of the lost ones
    The one without a name
    Without an honest heart as compass
    This is me for forever
    One without a name
    These lines the last endeavor
    To find the missing lifeline

Oh how I wish
    For soothing rain
    My loving heart
    Lost in the dark

My flower withered between
    The pages 2 and 3
    The once and forever bloom
    Gone with my sins
    Walk the dark path
    Sleep with angels
    Call the past for help
    Touch me with your love
    And reveal to me my true name

Oh how I wish
    For soothing rain
    My loving heart
    Lost in the dark
    Oh, how I wish
    For soothing rain
    Oh how I wish to dream again
    Once and for all
    And all for once
    Nemo my name forevermore

Nemo sailing home
    Nemo letting go

6. کاربر زیر از kingdeathknight برای ارسال این پست تشکر کرده است:

SaeedRelax (06-10-2016)

7. Top | #54

پیشروی سطح: %68 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 32
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    1 بار در 1 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت500 امتیاز
    فقط میتونم برای سرنوشت نمکسیا اشک بریزم ...

یادم نمیره سال 88-89 چه عظمتی و چه پلیرایی ....

یه تیم عادی از نمکسیا قوی ترین پلیرهای خانوارز رو توی ماناگور شکست دادن ...

دلیل رکود بازی مدیریت غلط بازیه فقط ...

و سرد شدن انجمن اینه که اولا انجمنا جدا شد ، وقتی این انجمن تاسیس شد هیچکی دید خوبی به قضیه نداشت ...

و به اولین مدیر انجمن نمکسیا که "عقیل" باشه دید خائنی داشتن ، در کنار اون رفتارای بدی که مدیرهای خانوارزی با نمکسیایی ها داشتن

باعث شد انجمن خلوت بشه ...

بازی هم علاوه بر پولکی شدنش ، وجود افرادی مث پوریا آرتمیس و باگ ها اشکالات و سو مدیریت ها و تقلب هایی که به کرات دیده میشد ...

بارزترین سومدیریت بازی هم از سمت آقای عقیل بود که اول راند سه کیهان 1 ، کل اعضای اتحاد Secret Army که مجموعه ای از وحشی ترین ها بود رو بن کرد

اونا هم از بازی رفتن تا بازی تو اون از حالت چند قطبی دربیاد و دو قطبی بشه و راندهای بعد دیگه کلا تک قطبی ...

و باعث بشه سرور یک کلا محل مسخره بازی باشه تا بازی ...

کیهان دو هم تا جایی که یادمه تغییرات بازی

و اینکه مدیران ارشد بیشتر به فکر فارم ها بودن تا پلیر های حرفه ای و قشنگترین لذت بازی "ترکوندن سیاره" با ناوگان اصلی رو تقریبا از بین بردن

و باعث شدن یه سری بازی کنِ نابلد که عمدتا بعد از یکی دو راند از بازی خسته میشن روی کار بیان ....

میدونم نوشته هام بی ربط بود !

ولی کاشکی پاک نشه تا همه ببیننش :-)

کلام آخر !

یاد "دامن گلگلیِ" صلح جو ترین پلیر و فرمانده اتحاد راند یک بخیر خخخخخ

افتخار ما کسیه که رنک 1 رو به یه حرفمون عوض نمیکنه(حمید ریس وارز)

افتخار ما کسیه که ارمنستان هم که میره تو فکرمونه(معراج پتریوس)

افتخار ما کسیه که مارو با دوست دخترش اشتب گرفته برامون لاو میترکــونه(مهدی هالک)

افتخار ما کسیه که ندیده و نشناخته مارو به عنوان فرمانده قبول میکنه(فرزاد کلدمن)

افتخار ما کسیه که از سرور 1 تا الان در کنار ما وفادارنه بازی کرده(هاشم شیطان)

افتخار ما کسیه که از اتحاد دشمن میاد پیش ما(مبین ترمیناتور)

8. Top | #55
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aghil نمایش پست ها
    تاریخچه ی راند 1 به روایت بازیکن عقیل با یوزر Aghil با شماره ی Id :346 در راند اول سرور اول بازی نمکسیا ...

دوستان این خاطرات و تاریخ بازی نمکسیا از شروع تا پایان رند اوله که به روایت و دیدگاه من نقل شده و می تونه از دیدگاه دیگران قابل هضم نباشه و یا نادرست باشه، اما تاکید می کنم بر اساس حقیقت نوشته شده و هیچ جا دروغ یا بی احترامی در این نوشته دیده نمی شه. این توضیح رو بدم که این متن یک سال پیش نوشته و در انجمن قدیم نمکسیا ثبت گردید و با توجه به اینکه در تاپیک خاطرات، هر کسی حق داره از دیدگاه خودش با رعایت ادب و احترام خاطراتش رو نقل کنه لازم دونستم که اینجا هم ثبت کنم و بگم که خیلی از این دوستانی که در این تاپیک به عنوان دشمن من تلقی شدن در حال حاضر و در زندگی حقیق امکان داره به عنوان یکی از بهترین دوست های من تلقی بشن.
    خطابه ی نهایی :
    سلام خدمت دشمنان و دوستان
    دوستانی که شرم دوستیشان پیشانیم را سفید کرده و دشمنانی که به خاطر دشمن بودنشان تحسینشان می کنم. چون از دو نظر این دشمنان قابل تحسین اند :
    1: رسالتشان دشمنی است و به رسالتشان تا آخرین لحظه عمل می کنند و به طبع این دشمنی خوی دشمنی دارند ( مثل Hulk عزیز ). اما بیچاره دوستی که رسالتش دوستیست و دشمنی به جای آرد ...
    خوب دوستان فکر می کنم دیگه با این شروع لااقل بخشی از صحبت های من از پیش براتون مشخص شده باشه. اما من تو این نوشته به خیلی از چیزا می خوام اشاره کنم که اولین بحث همینه که در بالا اشاره کردم.
    البته باید وقت داشته باشین بخونین و بتونین حضم کنین. چون این آخرین نوشته ی من تو این بازیه و بعد از این نوشته به طور یقین خیلی ها می خوان از شرافت و شخصیتشون دفاع کنن و در محضر جواب من بر میان، اما من دیگه جوابی نمی دم و قضاوت رو به شما واگذار مي كنم. اما خوب Id یاهوم رو بهتون می دم اگه خواستین فحش یا تیکه ای بارم کنین اونجا بهم بگین.
    به هر حال ممنون که وقت می زارین و می خونید.
    خوب می خوام یه داستانی براتون تعریف کنم.
    یه روز یه بازی بود به نام Khanwars که من توش بازی می کرم. نمی دونم کی بود که یهو از طرف مدیریت یه پیغام اومد که بازی جدید Nemexia راه اندازی شده. اون موقع من تو Khanwars رتبه ی 121 بودم.
    بلافاصله رو لینک Nemexia کلیک کردم و دیدم به ظاهر یه بازی خشک و بی روح باز شد که اسمش نمکسیاست.اما بعدها به یکی از بهترین م محبوبترین بازی هایی که من تا حالا انجام دادم تبدیل شد. در پستي من اعلام كرده بودم كه اين بازي عين هروئين ميمونه و يكي از چند دليلي رو كه باعث شد من حذف نكنم رو همين هروئين بودن بيان كردم‏، دوستان زيادي براي من شاكي شدن كه اگه نمي خواي بري چرا بهانه مياري. اما جايه شكرش باقيه كه يك ماه بعد‏، كانگروي عزيز در همين تاپيك حرف من رو نقل قول كرد و صحت حرف من رو تاييد كرد. چون ميتونم بگم اكثر ك+سايي كه فارم شدن و حذف كردن و يا به هر دليل مثل God Of War بيخيال شدن و رفتن، دوباره برگشتن. چون اين بازي معتادي داره و روح و روان آدم رو به تسخير خودش در مياره...
    بلافاصله لاگین کردم و تو مختصات 1:38:23 جا خوش کرم.
    رفتم دیدم به به یه جایی داره به اسم رنکینگ و گفتم یه نگاهی بندازم ببینم خودم کجاشم. رتبه ی 18 بودم اما ندیدم از چند نفر.
    چیزی که توجه من و جلب کرد نفر اول بازی بود به اسم God .
    البته بعد اون در خلال بازی خیلی از این God های تقلبی زیاد شدن ( God Of War امیر و God of Nemexia سروش به خودشون نگیرنا )
    سرتون و درد نیارم بعد از گذشت روزها این آقای God که فرمانده ی اتحاد Galaktic Federation بود بازی نکرد و شد بازیچه ی دست بچه های بازی. واقعا شخصيت والايي داشت ...
    از اینجا بو د که من با چند نفری آشنا شدم.
    البته قبل این اولین نفری که به من حمله زد شخصی بود به نام Defat Alone كه هميشه يادم مي مونه ...
    بگذریم.
    اولین افرادي که باهاشون آشنا شدم کید ریپر ، روهان ، ماوریک ، بنجامبن و بعد سروش بودن.
    که غیر از سروش و بنجامین با همشون حداقل در حد یه راهزنی درگیری داشتم که همین راهزنی باعث شد که یکی از بهترین و با معرفت ترین دوستام به اسم روهان و پیدا کنم.
    به تدریج اتحاد ها شکل گرفت و ما هم گفتیم یه اتحاد بزنیم و با دوست و همکار خوبم Darkman و Omid59که میشه گفت از اول با هم شروع کردیم یه اتحاد زدیم و به سرعت جمعیتی بالای 60 نفر عضو اتحاد ما شدن که به جرات می تونم بگم که تو اون برهه بزرگتیرن اتحاد بازی به لحاظ جمعیت بود. گرچه که اتحاد های Space Gard و Emprror و Persia Galaxy و Galaxy Army و Confedration و Gods و Sky King و 5+1 و بعد از گذشت چند ماه اتحاد ناوگان جاویدان و سبز اندیشان و چند اتحاد دیگه بهشون اضافه شدن که تمام این اتحاد ها به غیر از اتحاد Aghil , Space Gard , Emprror یا بارها اسم عوض کردن یا تو هم ادغام شدن یا به کل محو شدن.
    البته من معتقدم که عوض کرن اسم اتحاد غیر قابل قبول و غیر منطقیه. مثل اینکه بچه ای که به دنیا میاد، 1 ماه اسمش باشه x وبعد از یه ماه y صداش کنن.
    اينجا صراحتا اعلام مي كنم. با تمام دشمني كه با Space Gard و يارانش دارم‏، به جرات مي تونم بگم زماني كه ما به دنبال محكم كرن اتحادمون بوديم (* اين ما، نه من، بلكه تمام اتحاد هاي بازي و ميگم ) اتحاد قدرت مند Space Gard تنها اتحادي بود كه به رهبري تورج عزيز با برنامه هاي درست و حساب شده بازي ميكرد. با جلسات حساب شده و تصميم گيري هاي عالي. مشاركت جمعي و هم فكري كلي و در نهايت تاييديه از طرف تورج. من كه به شخصه تحسينشون مي كمنم و ك+سايي كه تو اين بازي مي فهمن استراتژي چيه‏، كاملا حرفاي من و تاييد مي كنن. چون چيزي جز اين نيست. افشين، كانگرو و Hulk عزيز هم بازو هاي تورج بودن و الان Hulk و تحسين مي كنم كه با همه ي سختي ها حاضر شده خزنده به بازي ادامه بده اما ميدون رو ترك نكنه (* فقط به خاطر الفاظ بدي كه هميشه نسبت به من لطف مي كرد و مي داد يه كمي از دستش ناراحتم كه اونم مهم نيست )
    به هر حال ما سیاستمون رو گذاشتیم رو دوستی و دست دوستی دراز کردیم.
    رفتیم بالا و رنک شدیم. تو این تایم آقای ماوریک نفر اول بازی بودن. گرچه تا دو ماه پیش فکر می کردم آدم با شخصیتیه و همه جا در مورد شخصیتش می گفتم، اما زمانی که توسط سروس عزیز کل اتحادشون فارم شد و من بهش به رسم دوستی تسلیت گفتم رسما به من فحش و بد بیرا داد که خیلی برام تکا ن دهنده بود و فهمیدم که در مورد شخصیتش اشتباه می کرم ( همین جا می تونه بیاد و از خودش دفاع کنه، اما نمیتونه بگه که من دارم دروغ می گم چون عین واقعیته )
    بگذریم.
    اتحاد SpaceGard شد دشمن با تمام کهکشان و ما و بقه ي اتحادها شدیم دوست با تمام کهکشان.
    خلاصه می کنم. دیگه تو این مرحله چهار تا اتحاد بیشتر نبود.
    اتحاد سروش و بنجامین و من و ماوریک.
    تو این برهه با دوستای خوب دیگه ای مثل Elohim ( پویا ) Net Sir ( احسان ) و Joopiter ( افشین، طالقان سابق ) آشنا شدم.
    خوب همین جا بگم که بنجامین و سروش عزیز که اون زمان نسبت به من تو رنکینک پایین تری بودن، اما جزو کسایی بودن که من روشون حساب می کردم، برای کمک به من برای نابودی.SpapeGard و خودشون می تونن شهادت بدن که من یک تنه با اتحاد جنگجوی Space Gard تو اون بالای جدول در نبرد بودم و چندین بار دشمنای خوبی مثل کیدریپر و کانگروی عزیز رو به کل پاکسازی از هر لشکر جنگی ای کردم.
    به تدریج با تلاش وحشتناک، شب نخوابیدن ها و صبح سر کار نرفتن ها تونستم به رتبه ی اول جدول برسم و چند مدتی اون بالا باشم.
    این مدت اوج قدرت SpaceGard ها بود که با بیرحمی تمام کهکشان رو قلع و قم می کردن و البته کار درستی می کردن، چون منی که این کا رو نکردم و دست دوستی به سمت خیلی ها دراز کردم، الان می بینید به چه روزی افتادم ( نیش عقرب نه از ره کین است اقتضای طبیعتش این است )
    به غول بچه ها مخصوصا Hulk عزیز و بی ادب ( تاج سر ماست ایشون ) خودمون من فقط کشاورزی کردم و نیرو ساختم به طوری که تو 4 ماه اول بازی بالاترین امتیاز منابع رو به خودم اختصاص دادم.
    اما خوب می دونین چرا Hulk به من می گفت کشاورز که؟ چون من دوست نداشتم به کسی حمله کنم و دوست داشتم با همه دوست باشم و این شد دلیلی که برای من حرف دربیارن و یاوه گویان ساکت نشینن.
    خوب من نیرو ساختم و دوستای خوبی هم تو اتحاد ما اضافه شدن که یار همیشگیم بودن که شایستس اسمون رو قید کنم : Diktator و Pershen و Ghaffar و دوستای خوب دیگه ...
    البته یه دوست دیگه که تازه داشت پا می گرفت رو جذب کردیم به اسم Badboy که با اون رسوایی که به بار آورد دیگه الان همه قدیمیا ( نه این بچه هایی که الان بالای رینکینگن ) می شناسنش. و اینم بگم که این دوستمون اصول یک بازی استراتژیک رو کاملا بلد بود و خیلی خوب و اصولی پیشرفت می کرد.
    اما یهو یه مشکلی برای من پیش اومد. یه مشکل کاملا شخصی که باعث شد دیگه نتونم به بازی ادامه بدم و به شدت حتی زندگی واقعیم رو تحت تاثیر قرار داد.
    و همین باعث شد که بازی رو ول کنم و اتحاد رو لغو کنم و اعضا رو اخراج کنم که به راحتی بتونن به اتحاد دیگه ای برن و چون اون موقع، اول بچه های Emprror و بعد بچه های Gods دوست من بودن به همه ی بچه های قوی و ضعیف گفتم که اونایی که دوس دارن به Emprror اونایی که ندارن به Gods برن.
    اتحاد رو بستم و گفتم اکانت و حذف کنم، اما قبلش به وزیر جنگ عزیزم Darkman اعلام کردم که برای تست، اکانتش و حذف کنه و اون هم این کار و کرد و از طرف بازی با این پیغام مواجه شد ( اکانت شما تا 24 ساعت آینده حذف خواهد شد ) اما در کمال بی مسئولیتی نه تنها این اکانت حذف نشد بلکه بازیچه ی دست افرادی مثل Hulk عزیز شد که این امر باعث گردید برای حذف اکانت خود کمی تردید کنم اما همچنان به صورت نیمه قطعی تصمیم به حذف گرفته بودم.
    در این تایم اول از همه دوست خوبم روهان عزیز که می توتم بگم بدونه اینکه یک قرون پول خرج کنه و حتی اکانت پرمیم داشته باشه و بهترین بازیکن این بازی بود از من خواست که حذف نکنم و تو ادامه ی بازی برای نابود کردن اسپیس گارها، هم کمک اون و هم کمک اتحاد Emprror باشم. چون تو اين تايم بود كه روهان هم به اتحاد Emprror رفته بود.
    همون شب همچین پیغام مشابه ای از طرف برادر عزیزم Benjaminzeev عزیز ( که در این لحظه که این متن رو دارم تایپ می کنم داره به ما حمله می کنه ! ) دریافت کرم که عقیل نباید حذف کنی و بری، باید باشی و با هم SpaceGard رو نابود کنیم و من هم با تمام وجود چون این عزیزان رو دوست داشتم و براشون احترام قائل بودم ( بنجامین که هنوزم داداشمه اما داره بهم حمله می کنه ! چتونه؟ چرا گر گرفتین؟سو استفاده نکنین از اختلاف دو تا داداش تو یه خونواده! برادر با برادر دعواش می شه تازه ممکنه گاها هم همدیگرو بکشن، این که عیبی نداره ! و دادا روهانم که با معرفت ترین آدم این بازی بوده و هست ) به حرفشون گوش کردم و با تمام مشغله ی کاری و مشکل شخصی که گفتم به بازی برگشتم و زود دوباره به رتبه ی 3 رسیدم.
    با برگشت من، Darkman عزیز هم که دیگه شده بود فارم بچه های تازه به دوران رسیده (Hulk عزيز به خودت نگيريا. تو كنه به دورون رسيده اي ) به بازی برگشت تا یار و یاور من باشه.
    خلاصه دوباره با هم شروع کردیم و وقت گذاشتیم. دیگه اینجا بود که بعد از تغییر نام های زیاد و کشمکشهای فراوان و تغییرات زياد و چند فرمانده شدن اتحاد Empire فعلی اسم این اتحاد به Empire Of Nemexia به فرماندهی سروش عزیز تغییر یافت که هم اکنون هم به همین نام میشناسیمش.
    فرمانده ی این اتحاد از قدیم یعنی از زمانی که وسط های جدول بود با من دوست بوده و هنوز هم هست. ایشون خوب بازی می کرد و یه طرح ها و نقشه های خوبي می ریخت.
    یه سری از این طرح ها تو رویا قشنگ و شدنی بود و یه سریشونم تو جنگهای جهانی و یه سریشونم می شد تو جنگ خلیج فارس ازشون استفاده کرد.
    البته نفس عمل مهم بود که سروش طرح این جنگها رو می داد و همین یعنی اینکه آدم هوشمندیه و اگه آب داشته باشه شناگر قابلیه.
    یکی از همین طرح هاش بود که از رویا جنبه ی واقعیت پیدا کرد و عملی شد و همین عملی شدنش بود که باعث شد Space Gard ی ها کلا نابود و منقرض بشن و تو این حرکت دشمنان عزیز مثل Maverik ، Kangro ، Hulk عزیز ، Joopiter ، God Of War ، Bad Boy و چند نفر دیگه از سران این اتحاد یا بهتر بگم همشون به باد نابودی برن.
    البته این رو هم بگم كه سروش عزیز، اسم این رویایه ی صادقه رو – ضربه ی نهایی استاد – گذاشت که ما هم به خاطر این حرکت از ایشون تشکر می کنیم. غیر از ما هم باید یه تعداد Emprror ی ها و SpaceGard ی ها دور سر سروش بگردن، چون این اتفاق باعث شد دوستان و دشمنان محترم و نا محترمي مثل Zero cool و DART VIDER و Irane.Azad و چند نفر دیگه که ننگم میاد اسمشون رو به عنوان هم بازی یا دشمن در کنار خودم ببینم و خطاب کنم پر و بال بگیرن و بزرگ شن و از نمی دونم صفحات چند رنکینگ به جایی برسن که به سر کردگی Emprror به ما خیانت کنن ( غیر از Kamedelon یا همین Dart Vider که همیشه رتبش تو صفحه ی اول بین 15 تا 25 بوده و اکنون با این خیانت به رتبه ی 5 رسیده. پس نتیجه گیری اخلاقی اینکه اگه شخصي می خواد به رنکینگ بالا برسه اول طرح دوستی بریزه یا به واقع دوست باشه و بعدش خیانت کنه ! ) و به جایی برسن که رو داداش عزیزم بنجامین تا حدی تاثیر بزارن که به من حمله کنه ( البته به گفته ی خودش برو بچ پشت اکانتش بودن و به من حمله زدن و چون من هنوز جانشینشم به من گفت داداشی تو برو از اکانت من Back بده. جالب نیست؟ ) گرچه با این حمله ي دوباره ای که الان داره به ما می شه از اکانت بنجامین دیگه داداشم نمی دونم می خواد بگه کی پایه اکانتشه ... ( یعنی الان کی پایه اکانت Beny یه منه؟ ).
    البته یه توضیح همین جا بدم که اولین کسی که تو این بازی مورد حمله ی با ستاره مرگ قرار گراف Elohim ( پویاااااااااااااای گلم ) بود که الانم از موقعی که Emprror به ما خیانت کرد و من با هاشون درگیر شدم حالی از من نپرسیده و خبری ازش نیست. این به نظر شما معنی خاصی می تونه داشته باشه؟؟!
    زمانی که ماوریک با ستاره هاش ریخت سر Elohim ، ماها هیچ کدوم نتونستیم کمک خاصی بهش بکنیم جز دلداری. چون ستاره یا تیتان نداشتیم و البته اینم بگم که به دلیل اینکه وسط تحقیق جهانهای موازی جناب ماوریک یه باگ تو بازی به وجود اومد و همه ی تحقیق ها كامل شد و جناب ماوریک هم از این موقعیت نهایت استفاده رو بردن و رفتن برای ساخت ستاره و ما بدبختا که طبق روال داشتیم ستاره می ساختیم مورد حمله ی زودتر از موعد ایشون قرار گرفتیم. البته با ايشون كه صحبت مي كردم، ايشون گفتن كه زير 15 ساعت از تحقيقشون مونده بود كه اين باگ به وجود اومد و تحقيقشون كامل شد !
    بعد از اینکه حسابی رس پویا رو کشیدن و بیچارش کردن دیگه کم کم میشه گفت ستاره فروشی تو Space اوج گرفت و چند تا از دوستان هم به سرعت ستاره دار شدن.
    همین جا این پرانتز و باز کنم که تو همین زمان ها بود که من رفتم یه کلونی تو جهان 8 زدم پیش God Of War امیر که از اونجا فارمش کنم و اونم همین حرکت و تو جهان یک پیش من کرد که انصافا هم موفق تر از من بود چون این کارا وقت می خواست که منم نداشم. البته يكي دوبار اون بغل من نامردي كرد و از من وقت گرفت براي صلح كه نزنمش و منم اين وقت و بهش دادم و از همون جا زد پدر من و در آورد. گرچه الان از دستش ناراحت نيستم. پس نتيجه ي اخلاقي اينكه تو اين ژانر بازيا نبايد به دشمن جماعت رحم كني. البته من هم يك بار جواب نامرديش و با نامردي دادم كه بفهمه نامردي خيلي كار بديه ...
    از اینجا به بعد دیگه حمله های با ستاره از طرف سه نفر به من شروع شد ( Maverik & God Of War & Kangro ) که هر نفر با 30 ستاره ، روزی حدودا 6 حمله می کردن و می شه گفت فشار بیش از حدی رو متحمل شدم. ) God Of War امير تو اون تايمي كه از من تقاضاي صلح كرده بود، يه روز اومد و معذرت خواهي كرد و گفت كه به دستور Maverik بايد همين الان به من حمله كنه و اين كارم كرد. در توضيح بند بالا :d (
    در همین تایم بود که سروش عزیز فرصت پیدا کرد تا مقدمات مهمونی بزرگ اپیس گاردها رو مهیا کنه و من هم در جریان این قضیه بودم اما دقیقا نمی دونستم می خواد چی کار کنه چون به من هم نمی گفت و وقتی ازش می پرسیدم می گفت لذتش به اینه که ندونم و یهو ببینم چی مشه و البته دعا می کردیم که این طرح جواب بده چون هیچ کدوم دقیقا نمی دونستیم این طرح موفق می شه یا نه.
    اینم بگم که قبل از اینکه حمله ها به من شروع بشه یک بار به یک کلونی از سروش عزیز حمله شد و برای اینکه سروش موند که دفاع کنه، کلنیش منفجر شد و می شه گفت تمام نیروهاش از بین رفت و بعد از اون بود که حمله ها به من شروع شد.
    حدود 15 تا 20 روز به من حمله شد که این تایم زمان خوبی برای Recovery و جمع کردن شام مفصلی برای پذیرایی از SpaceGard یها توسط سروش بود.
    سروش ساخت و ساخت و ساخت تا ترکو ند بچه های SpaceGard و بعد اون دفاع بی نظیر در کل کهکشان با امتیازی که گرفت به امپراطور بازی تبدیل شد که این برای هممون یه پیروزی بود.
    خوب بعدش چی شد ؟
    تا اینجا خوندین و خسته شدین اما جاهای باحال و مهمش مونده و حتما بخونید.
    از اینجا به بعد دیگه ک+سی نموند تو بازی جز
    ما و Emprror و Empire Of Nemexia
    که هممونم با هم دوست و رفیق و داداش! بودیم ...
    از اینجا به بعد دیگه همه زدیم تو فاز کشاورزی و تا می تونستیم نیرو ساختیم و سروش یکه تاز امتیازها بود.
    بچه های SpaceGard چون دیگه چیزی ازشون نمونده بود کم کم یا بازی و ول کردن یا حذف کردن.
    این وسط یه اتفاقاتی افتاد. یه روز سروش به من گفت یه طرح داره برای نابودی و انقراض کامل نسل SpaceGard ها و منم با جون و دل قبول کردم چون به جرات می تونم بگم بیشترین کسی که بالاترین صدمه ها رو از SpaceGard ها دیده بود من بودم و اون طرح این بود :
    سروش به من گفت عقیل من نقشم اینه کم کم به طرفندی اتحاد رو ازشون می گیرم و می دم دست تو و از اون به بعدش که قرار بود چه کاری من بکنم محرمانست و نمیتونم بهتون بگم. اگه کسی خواست Pm شخصی بده تا بهش بگم.
    منم گفتم با طرفند های خاص این کار رو انجام می دم که به اتحاد خودم لطمه وارد نشه اما SpaceGard ها به کل منقرض بشن.
    چند روزی من منتظر خبر سروش موندم اما خبر رسید که طرح کنسل شده.
    اما در همین تایمی که به من خبر و داده بودن که طرح کنسل شده، به صورت نا محسوس سروش اجرای این طرح رو به بنجامین عزیز واگذار کرده بود بدون هماهنگی با من.
    طبق مصالح این طرح، بنجامین موظف بود تا اعضای SpcaeGard رو به دلایلی که اینجا نمیتونم بگم جذب اتحاد Emprror بکنه و بعد از اون اتحاد Space رو برای نابودی به من بسپره.همین جا بگم این جوابیه برای تمام کسایی که داشتن خودشون رو با آب و آتیش می زدین که این چه کاریه که Emprror کرده و همه ی دشمنای ما رو پناه داده و پدر داداش گل من بنجامین و در آوردن و زیر فشار قرارش دادن! چه بچه های Emprror و چه بچه های Empire :
    دوستان توجه کنید که تا اینجای کار Benjamin هيچ خيانتي نکرده بود و کاملا طبق نقشه داشته عمل می کرده اما از این به بعد یه چیزایی عوض شد ... يه بوهايي اومد كم كم ...
    ما یا بهتر بگم من و سروش منتظر موندیم تا بنجامین به ما خبر بده و اما همچنان به انتظار غبار بی سوار نشستن بود.
    نه تنها اتحاد اسپیس برای نابودی به ما واگذار نشد بلکه با قدرت از لحاظ سیاره ی تیمی به سرکردگی Hulk عزیز به بازی ادامه داد و همچنان هم می دهد. ( البته الان که دارم این متن و Edit می کنم دیگه نابود شد )
    تو همین زمان میشه گفت دیگه ما کاملا متوجه شدیم که طرح کاملا کنسل شده و بنجامین عزیز و داداشه من داره بچه های SpaceGard و دونه دونه جذب می کنه و از اونجایی که دیگه الان وقت تلافی کردن من بود، من حملات پی در پی رو به Kangro و Saeeder و يكي دو نفر دیگشون می کردم و این دوستان از ترس اینکه به کل فارم بشن به اتحاد Emprror پناهده شدن. من به بنجامین عزیز گفتم که داداشی اينا رو الان پناه نده و زمانی که من حمله هام تموم شد قبولشون کن. اما بنی گلم همون روز اینا رو قبول کرد و منم بهش گفتم من برای اینکه یه حمله ی دیگه به اینا بکنم امشب پیمان و لغو می کنم و بهشون حمله می کنم و فردا دوباره پیمان می بندم. و این کارم کردم و اما چه شد؟ ...
    همین جا باید این توضیح و بدم که یکی از خطا کاران اتحاد Empire به نام Discovery در زمانی که ما هنوز با اتحاد Empire پیمان مکتوب نداشتیم به یکی از یارای ما حمله می کنه و از اونجایی که بعد از حمله یار من به استراحت می ره یک ماه بعد ما متوجه حمله شدیم اما چون دیگه با Empire اتحاد داشتیم نمی تونستیم بهش حمله کنیم و دقیقا عین همین قضیه تکرار شد و من با سروش صحبت کردم که اتحاد و لغو می کنیم و این بازیکن خاطی رو ادب می کنیم و فرداش پیمان می بندیم و این کارم کردیم. بدن اینکه مشکلی پیش بیاد.
    اما زمانی که برای یک روز پیمان رو با Emprror لغو كردیم تا اون چند نفر SpaceGard رو ادب کنیم چی شد؟
    فردا صبحش با کوهی از حملات ياران وفادارمون ( امپروری هاي عزيز كه همين الان هم در كمال ... به سروش‏، پويا و مسعود حمله كردن و دارن مي كنن ) مواجه شدیم و داداش گلم بنجامین هم هیچ تلاشی برای توقف این حمله ها نکرد ...
    بعد از اینکه با بنی صحبت کردیم به من گفت که به خاطر اینکه ما با هم پیمان مکتوب نداشتیم یاراش به ما حمله کردن و این شد توجیح حملشون.
    حالا من همین جا چند تا سوال از خائنین Emprror كه به ما حمله كردن دارم و سروش هم می تونه حرفای من رو تایید کنه و بایدم تایید کنه چون چیزی غیر واقعیت نیست و همه ی کسایی که از اول تو بازی بودن یادشون هست و تایید می کنن که از ابتدای بازی، اتحاد ما با هیچ اتحادی هیچ پیمان مکتوبی نمی بست. حتي زماني كه درخواست صلحي به ما داده مي شد، من شخصا اين پاسخ رو مي دادم : دوست عزيز، ما استقبال مي كنيم كه دوست شما باشيم. اما با هيچ اتحادي پيمان مكتوب نمي بنديم.
    چه جنگ و چه صلح.
    اما با دوستان دوست و با دشمنان دشمن بودیم. کسی هم تخطی نمی کرد.
    پیمان روی شرافت و انسانیت بود و همه به هم احترام میگذاشتن. همه به فرماندشون احترام می زاشتن. حرف فرمانده اعتبار داشت. وقتی فرمانده تو صفحه ی اول اتحدادش می نویسه اتحادها ی هم پیمان Aghil , Empire دیگه پیمان رو کاغذ معنی پیدا نمی کنه. این نوشته از هر پیمانی محکم تره. چون همه قبول کردن نظر فرمانشون رو. چون فرماندشون ک+سیه که باعث و بانی شکل گیری این اتحاد بوده.مگه میشه این جمله نوشته باشه و بچه های Emprror به من حمله كنن و فرمانده بنجامين هم بگه من در جريان نيستم؟ مگه می شه 3 حمله از طرف داداشه من بنجامین به من بشه و وقتی که بهش زنگ می زنم میگه من در جریان نیستم؟ مگه میشه همون لحظه من و سروش و بنجامین تو یه کنفرانس تو اینترنت باشيم و داداشم بنجامین در حالی که سه حمله به من داده میگه من نمیتونم به سایت لاگین کنم و نمی دونم کی بهت حمله داده. مگه میشه این همه بی احترامی از طرف کسی که خودش رو داداش آدم مي دونه و از اول بازی یار و یاور داداشش بوده و اونم برای یک هدف که اونم نابودی اتحاد مستکبر …SpcaeGard رو تحمل كرد؟ اما در مورد حمله ی اولش من کاملا متقاعد شدم که خودش نبوده با اون قسمی که برام خورد اما باز هم ناراحتم و اين حمله ي دومش رو توجيح نمی کنه. و الانم كه ديگه حمله هاي به شخص سروش و پويا و مسعود و 150 مليون ضايعات كه رو سياره ي سروشه ...
    اصلا قبل از اینکه این پیمان ها توسط Admin بازی جنبه ی رسمی پیدا کنه، بچه های قدیمی می دونن که حتی اگه با اتحادی هم پیمانی می داشتی هم می شد بهش حمله کنی و چون این نسخه ی بتای بازی بوده مرحله به مرحله این مشکلات تصصیح می شده.
    اما داداش گلم بنجامین عزیز توقع داشت من اینها رو ندید بگیرم و ساکت باشم و وقتی می گم که ساکت موندن من به این معناست که ک+سی ببینه شرفش داره زیر سوال میره و ساکت مونده، به من میگه تو نباید این حرف و بزنی. و جالب تر از اون اینه که دوست عزیز و قدیمیم، فرمانده ی بزرگ کهکشان، یگانه مدافع نمکسیا، سروش عزیز بعد این فجایا من و بنجامین رو به کنفراسی دعوت کره که مشکلات رو حل کنه و در آخر به این نتیجه رسیده که چون داداش گل من بنجامین مسئولیت این حمله ها و بی احترامی ها رو یک تنه پذیرفته و از من معذرت خواهي كرده، من باید گذشت کنم و هیچ حرکتی نکنم که در فاز اول حمله های Emprror به ما، ما هم به احترام بنجامين و سروش عزیز گذشت كردیم و سکوت. در این فاز بود که من و یارانم خسارتی معادل 200 ملیون منابع و حدودا 600 ساعت ساخت نیرو رو تحمل کردیم و حاضر شدیم به احترام دوستان گذشت کنیم و بنجامین عزیز هم خسارت یاران من و من رو تمام کمال بپردازه و من همین جا گفتم که از تمام خسارت خودم که یک کارخونه ی سطح 14 و 2 آشیانه ی سطح 20 بود می گذرم.
    اما فاز دوم حملات Emprror به من و يارانم آغاز شد و باز زمانی که من می خواستم جواب این حملات رو بدم سروش عزیز من و بنجامین رو به کنفرانسی دعوت کرد که مسئله رو حل و فصل کنه و باز هم بنجامین مسئولیت رو به عده گرفت اما این بار حدود 4 کلونی که هر کلونی 25000 نیرو داشت زیر این حملات منفجر شد. .به نظر شما بنجامین چطور تونست مسئولیت اینها رو به عهده بگیره ؟ و سروشم در تایید حرف اون با تئوریهای لایه بندی شده ی خودش از من خواست که فعلا سکوت کنم.
    اما همین جا من از این عزیزام می پرسم که اگه من سکوت می کردم واقعا لفظ انسان با شرافت برای من صادق بود؟ پس شرف و انسانیت از نظر شما اینه که به خود و یاراتون حمله کنن و سکوت کنین؟
    سروش عزیز، تو که از من می خوای سکوت کنم، خودت این کار و می کنی؟
    بنجامین عزیز، شما که در مقابل حملات من که به دشمنان قسم خورده ی ما و کل کهکشان یعنی SpaceGard که از ترس به اتحاد شما پناهنده شده بودن فرمان حمله به من رو صادر کردی می تونی حرفی داشته باشی؟ تو در مقابل حمله ی من به این دشمنان دستور حمله به من و صادر کردی، پس چطور از من می بخوای در قبال این همه نامردی و بی احترامی و حمله به خودم و یارانم سکوت کنم؟
    سروش عزیز، تو چی؟
    این طور بود که Emprror به ما خيانت كرد و Empire Of Nemexia هم به سركردگی سروش عزیز با سكوتش در حق تفکر من خیانت کرد نه اتحاد من ( چون هیچ جا یی نگفته بود که در قبال حملات Emprror به من، از من حمایت خواهد کرد و هیچ وظیفه ای برای این کار نداشت و این تفکری بود که شخصا در زهن می پنداشتم ) گرچه دقايقي پيش هم خودش از همون جايي ضربه خردن كه من خوردم و قرباني خيانت شدن.
    چون سروش هميشه وانمود مي كرد كه با ماست و پشت به پشت هم هستیم و یا شاید من به اشتباه چنین برداشتی کرده بودم.
    البته خوب واضحه که برنده شدن تو این Server براي دوستان مهمتر از رفاقت و دوستیه.
    شاید من هم اگه الان رتبه ی بالای جدول می بودم هم چنین خلق و خویی کسب می کردم.
    گرچه من رتبه ی اول بازی بودم و هیچ تغییری در رفاقت و نوع دوستی خودم مشاهده نکردم و در عمل هم این رو به دوستان عزیز بازی و مخصوصا بنجامین و سروش ثابت کردم.
    گواه این جمله این که از زمانی که حملات Emprror به ما آغاز شد و Empire Of Nemexia هم هيچ پشتیبانی نکرد، پیغام های متعددی از سوی بازیکنان این دو اتحاد دریافت کردم که یاران سروش عزیز ناراحت و شرمسار از این بودند که اتحادشنان هیچ گونه پشتیبانی از ما نکرده و یاران Emprror با عذر خواهی های فراوان بی اینکه کاری از دستشان بر آید هم دردی می کردند و این حرکت را محکوم می کردند. حتی تا جایی شرافت این عزیزان ستایش شدنیست که به من پیشنهاد کردند اگر من بگوییم از اتحادشان خارج شده و پا به پایه ما خواهند جنگید.
    جز در سایه ی دوستي و انسانیت این هم دردی ها می توانست به سوی ما شکل بگیرد؟
    این بند رو الان اضافه مي كنم چون دیشب توسط سروش عزیز پرونده ی اتحاد از قدیم قدرت مند Space Gard در هم پیچیده شد و میشه گفت نسل این اتحاد منقرض شد.
    -از سویی بسیار خوشحال شدم و از شدت این خوشحالی بر خلاف وعده ی خودم که گفته بودم تو انجمن دیگه نخواهم نوشت، نوشتم چون این پیروزی اونقدر مهم بود که اون سه نفری که سروش عزیز اسم سه تا سیارش و به نام اونا کرد که یکیشون خودمم، بیش از هر کسی مورد خشونت و بی رحمی اتحاد خشن و قدرت مند SpaceGard قرار گرفتن و چه شبهایی رو در حالی که آسمونشون پر از ستاره بود با این فکر که تا صبح چند تا کلونیشون بپره صبح کردن ... ( Elohim )*گل من تاييد مي كنه : ((
    از سوی دیگر دلم گرفت، چون نابودی Space Gard برای من به معنای پایان بازی و دوران خوش بازیم بود. چون درسته این دوستان، دشمنان من و ما بودند، اما بازی بدون اینها از لذت و جذابیت میافته و میشه گفت تموم شدست ... -
    همین جا از سروش تشکر می کنم به خاطر نام گذاری یکی از سیارهاش به نام من، از منش و بزرگواریش بسار خرسندم.
    همين الان هم اين مطلب اضافه شد ( 13/02/1389 ساعت 12:06 ظهر ) خبر حمله ي سراسري Emprror به اتحاد Empire Of Nemexia كه بهت و شرمساري من رو برانگيخت زماني كه بالاي 15 لينك جنگ و 400 مليون ضايعات روي سياره ي Elohim و God Of Nemexia ي عزيز ديدم و ديگه هيچ چي نميتونم در مورد اين خيانت بزرگ بيان كنم، جز اينكه Emprror به همه خيانت كرد ...
    مطلب رو کوتاه می کنم.
    هدف از نوشتن این مطالب درد دلی با بنجامین برادر عزیزم و سروش دوست خوبم و بيان تاريخچه ي Nemexia به روايت من و اتحادم بود. گرچه شما عزیزان رو مورد خطاب قرار دادم. فقط واقعیت ها را بدون کم و کاستی بیان کردم.
    و به این نکته اشاره کنم که هنوز که هنوزه زمانی که کلمه ی مختصات رو از دهان کسی یا توی اخبار میشنوم و یا شبها که می خوابم این شماره ها در زهنم کابوس وار و بی رحمانه رژه می رن ...
    1:38:23
    1:77:2
    1:57:11
    1:28:14
    2:59:2
    8:43:16
    1:38:9
    2:2:21
    1:30:12
    6:6:9
    3:27:14
    3:8:1
    1:71:20
    اما خوشحالم که چند ماهی که در این بازی بودم، مخصوصا قبل از زمانی که ستاره و تیتان و الهه به بازی اضافه بشن یکی از بهترین دوران روحی من بود. چون خوشحال و شاد بودم ...
    در پایان هم تک تک اسم دوستان رو با یادواره ای که ازشون تو ذهن دارم قید می کنم.
    ايثار ( Darkman ) عزیز که همکار و دوست خوبم بود و از اول با هم شروع کردیم و اون زماني كه من هيچ نبودم و تو رنكينگ صفحه 3 بودم‏، ايشون رتبه ي 6 جدول بود و باعث شد اعتبار براي اتحاد Aghil به وجود بياد و با جنگهاي تند و آتشين خودش در ابتداي بازي اعتبار رو براي اتحاد عقيل اول به وجود آورد.
    امید ( Omid59 ) عزیز که اونم دوست و همکار خوبم بوده و پابه پای من بوده.
    مازیار ( Diktator ) عزیز که اونم از همکارار خوب و عزیزم بوده وهست.
    حسین ( Pershen ) عزیز که یکی از بهترین دوستان و تئورسین های اتحاد ما بود و چه شبهايي رو در كنفرانس ها به بحثو تبادل نظر مي پرداختيم.
    پارسای( Parsa ) عزیز که تازه به ما پیوست و بعد خیانت Emprror شرمندش شدیم. چون ما ديگه نبوديم كه ادامه بديم.
    Die Hard عزیز که تازه وارد اتحاد ما شده و به سرعت داره پیشرفت می کنه و بسیار خوب هم بازی می کنه، اما با اتمام بازی من به کل شرمندش شدم.
    روهان ( Rohan ) عزیز. داداش داداشا و با معرفت و خوب.
    پویای ( Elohim ) عزیز و خیلی خوب و دوست داشتنی كه چه شبهایی رو با هم ستاره بارون گذروندیم. به پويا كه نگاه مي كنم خواه نا خواه دلم مي گيره از اين همه بلاهايي كه سر جفتمون اومد و نوستالژي عجيبي وجودم و مي گيره ...
    هاک ( Hulk ) عزیز که همیشه دشمن قسم خورده ی من بود و این دشمنی رو هنوز که هنوزه به نحو احسنت داره انجام می ده. اما زمانی که ما با Space Gard درگیر جنگهای ستاره دار و تیتانی بودیم و این دوستمون جز رزم ناو و نابودگر چیزی نداشت، همش دوست داشت تو جنگ بزرگترا دخالت کنه و به خاطر همینم بین ما و سران Empire و Emprror به ... معروف بود که اگه خودش خواست تو Pm شخصی بهش می گم. چون اینجا برازنده نیس ( ناراحت نشیا ) البته در مورد Hulk می شود بسیار نوشت و دوس دارم بنویسم اما مجال اجازه نمی ده. ( ناراحت نشيا Hulk. اين همه به من گفتي چادر گلي. جنبه داشته باش مرد. بازي تموم شده )
    ماوریک ( Maverik ) عزیز که بزرگترین دشمن من بود و الان هم اون طوری که شنیدم داره فعالیتهای زیر آبی رو انجام میده. ایشون همیشه خوب بازی می کرد و Arengment کردن رو به خوبی بلد بود و نکته ی جالبش این بود که وقتی خودش و یارانش به دست سروش تارومار شدن، به راحتی شکست رو پذیرفت و بازی رو ترک کرد. این اخلاقش بسیار پسندیده و دوست داشتنیه.
    امیر ( God Of War ) عزیز که در طول بازی هر بی احترامی و دهن کجی که به من کرد رو به سن پایینش گذاشتم و خیلی ازش ناراحت نشدم. اما زمانی که بنی با سه ستاره ی طلایی، کلونیش رو فرستاد خونه ی بخت دلم خیلی براش سوخت و ناراحت شدم. چون حالش و درک می کردم و می دونستم که فقط نیرو ساخته که تا خرخره با من و بقیه به موقعش بجنگه.
    افشین ( Joopiter ) عزیز که می تونم بگم بعد از روهان به لحاظ بازی گری و جوانمردی، به نظر من بهترین کرکتر این بازی بود و با افتخار رفت.
    احسان ( Net_Sir ) عزیز و حرراف که خودم به شخصه بارها فارم شدنش و دیدم و از رو نرفته و همین الان که دارم این و می نویسم داره یه نقشه های میکشه. بارها به خاطر بی ادبی و پرروییش باهاش حرفم شد اما بعدش فهمیدم که تو دلش هیچی نیست و اینم بگم که یگانه کل کلر تاپیکهاست و انصافا نباید کسی باهاش کل کل کنه. چون نه می تونه مثل اون تایپ کنه و نه از رگ و رودش حرف در بیاره. خسته نمی شی احسان؟؟
    کانگرو، کانگرو، کانگرو ( Kangro ) همیشه ازت خوشم میومد و از مرام معرفتت می گفتم. عین ماوریک. اما از زمانی که اول جدول شدی به کل عوض شدی و احترام من تازه به دوران رسیده و پیشکسوتا رو نگه نداشتی که خیلی از این حرکات ناراحت شدم.واقعا صدر جدول اینجوریه؟ها سروش؟تو بگو.اینجوریه؟
    به جون خودم من که اون بالا بودم اینجوری نبودم.
    کل کل می کردم و رجز می خوندم، اما پا رو فراتر از گلیمم نمیزاشتم. بگذریم پویان جان. دلم برات تنگ شده، با اینکه بالغ بر 30 حمله 500 ستاره ای بهم زدی.
    کید ریپر ( Kid Ripper ) عزیز که از اونم جز خوبی و ادب چیزی ندیدم.یادش بخیر، دارکمن بهش می گفت عروسک قاتل ...
    اگه این و می خونه بیاد به من بگه چه جوری حذف کرد که بلافاصله از رونقشه محو شد. به خدا دوباره حذف می کنم اما تا 5 روز سر جام هستم. همين الانم كه داركمن و يكي ديگه از دوستام كه خودم براشون حذف كرن بعد 8 روز هنوز هم حذف نشدن. به آقايون و خانومايي كه دم از حذف كردن مي زنن و فكر مي كنن به اين راحتيه. ك+سي تا به حال بيشتر از من رو گزينه ي حذف مانور نداده.شما حذف و مي زنين و مي نويسه 24 ساعت. اما 24 ساعت كه هيچي 240 ساعت بعدم حذف نميشه و ميشين فارم هر ك+س و ناك+س ...
    رزیتا جان ( Topoly ) که به نظر من دختر با شخصیتی بود و هست. اما خوب دیگه کل کل دهن ها رو باز میکنه و باعث میشه که حریم یک خانوم حفظ نشه. فکر میکنم الان برگشتی. خوشحالم.
    شاهین جون ( Shahinjoon ) که از اول بازی من نفهمیدم که بهش میگفتن مولتی هستش و تقلب می کنه و من آخرش نفهمیدم که حقیقت داره یا نه و همین جا بهش می گم که این مطلب رو گذاشتم که اگه اینطور نیست بتونه از خودش دفاع کنه. البته من یک بار یه مورد مشکوک از ایشون دیدم که به Admin گزارش دادم و نمی دونم چی شد آخرش و اگه اشتباه کردم میخوام که همین جا من رو ببخشه.
    ژنرال امیر ( Amir ) عزیز که همیشه از ابتدای بازی یکی از ک+سایی بود که به سرعت سپاه ساخت و مردونه همیشه سپاهش خونه بود. نه مثل من یا بعضیا که به قول Hulk عزیز چادر گلی به سر میکردیم و در می رفتیم. ( همین جا اونایی که تازه وارد انجمن شدن و مطالبی در مورد چادر گلی میخونن و نمی دونن جریانش چیه روشن بشن )
    خيلي نامردي Hulk . من فقط چادر گلي مي زاشتم و در مي رفتم؟ مي شه به من بگي قبل اينكه آق تيتان و ستاره و الهه خانوم به دنيا بيان غيراز ژنرال امير اسيس گارد، كي تو خونه نيرو نگه ميداشت مرد؟بي انصاف ( شوخي )
    ولي جدي مي گم. تو دشمن تحسين بر انگيزي هستي Hulk . و وفادار. اگه زمان هيتلر بود بهت نشان لياقت مي دادن :d
    Hulk عزيز. گفتي رعايت اصاف و بكنم تو اين متن و من هم سعيم و مي كنم. اما اين و بدون، اين روايت بازي نمكسيا به زبان شخص و اتحاد عقيله و خواه ، نا خواه جهت گيري كمي توش، اجتناب نا پذيره كه همين جا ازت عذر مي خوام. دشمن ِ دوست ِ من ...
    مستر ( Master ) عزیز که همیشه رابطه ی خوبی با هم داشتیم و از کسایی بود که مثل من و پویا خیلی از دست ماوریک خسارت دید.
    استار لرد ( StarLord ) عزیز که خوشحالم کم کم جزو رنکینگ بالای جدول می بینمشون. گرچه همه می دونن یک بار با هم در این تاپیک درگیر شدیم اما بعد از او متوجه شدم آدم فهیم و خوبیه.
    سروش ( God Of Nemexia ) خوب، مهربان، دوست، با معرررررفت، فداکار، مدافع، قهرمان، تئوریسین، رویا پرداز، خشن، یک جور حرف زن، سازشکار، محافظه کار، تک شخصیت و اما در آخر ضربه خورده ي خيانتEmprror ... و دیگه بیشتر از این در موردش نمی گم چون کل این متن در موردش گفتم d:
    و حالا برسیم به شخصیت اصلی این فیلم سینمایی، بنجامین Benjaminzeev خودم.
    بنی ازتو باید به چه عنوان یاد کنم؟
    خوب اول از همه که داداشمی. نیستی؟هستی بابا. همیشه بودی و الانم هستی. بازی فدای سرت. پس فردا میام تهران و می خوام ببینمت اساسی.
    بقیه ی چیزایی که ممکنه باشی و من ندونم و نباشیو بازم من ندونم و از خوندن این متن دوستان متوجه میشن.
    انسانیت ، رفاقت ، معرفت ، برادری ، دوستی و .... که همش تو تو موج می زنه داداشم. باور کن جدی می گم.
    اما داداشی، بد کردی. با داداشت ) Aghil ( بد كردی.خیلی بد. تا جایی که به خاطر کاری که تو با من کردی من رو ندارم حتی تو چشات نگاه کنم ...
    واااااي واااااي وااااي
    بنننننننننننننننيي ( Benjamin ) چي كار كردي دوباره تو؟ اين جملات الان اضافه شده به سوگ بلايي كه سر Empire آوردين...
    نمي دونم چي بگم. فقط بعد حمله هاي شما و يارانت كه باهات صحبت كردم من و قانع كردي كه تو نبودي كه به سروش حمله زدي و من متقاعد شدم. اما الان دارم انجمن و مي خونم. وااااااااااااااااااي بني‏، يارات چي مي گن؟ God Of War و بقيه چي ميگن؟؟؟
    بگو كه داداشي حقيقت نداره. داداشي اينا مي گن به سروش فحش و بد و بيرا مي دادي تو اجتماعاتتون. مي گن تو دستور حمله ي ديشب و تو صادر كردي. اما تو الان اينجا مي گي من نمي دونم و به منم همين و گفتي. اما يارات چيزاي ديگه مي كن. سروش ميگه تو گفتي اخراج كن اما تو گفتي كه به سروش چنين اجازه اي ندادي.هنوزم داداشيم؟ پس بيا از خودت دفاع كن.سروش، تو هم بايد جواب من و بدي. چي شد اون همه اعتماد؟اعتمادي كه باعث شد من و داركمن جلوي 10 نفر بمونيم و تو عين يه مررررررد بخواي دم از مذاكرات و سياست بزي واسه من؟ سروش مگه بني داداشمون نيست؟پويا؟ تو بگو. تو از همه بي طرف تري. چي شده اين وسط ؟سروش گول خورده و من تا رو مار شدم و من گول خوردم و شما تار و مار شدين و همه گول خوردن ؟كي مي تونه اين همه آدم و گول بزنه؟
    بني؟اون ك+س كه تو نيستي داداشي؟؟هاااااا؟آخه يارات مي گن تويي. نه من باورم نميشه اين همه كثافت كاري به خاطر يه بازي؟
    واااي مخم تركيد. Player هاي عزيز، من نمي تونم تحليل كنم كه دروغ مي گه؟ مي شه كمكم كنين؟
    و الان هم بلايي كه سر من آوردين و سر سروش آوردي، اسم اون رو نتيجه گيري جمعي ميزاري و به همين دليل هيچ دخالتي به عنوان فرمنده توش نميكني تا يارات بزنن و بپاشن و حرمت بشكنن ...
    همین جا اعلام می کنم این نوشته ها بر اساس واقعیت ها و اتفاقات کامل این بازی بوده و ذره ای تحریف نشده.
    تمام کسایی که فکر میکننن با نوشتن این مطلب رسوا شدن یا زیر سوال رفتن، میتونن به اعمال گذشته و اکنونشون نگاهی بندازن و متوجه بشن که چه اعمال شنیع و کریحی برای پیروز شدن در این بازی انجام دادن.
    اگر اسم کسی و جا انداختم برای تعریف یا گلایه کردن باز هم ازش عذر می خوام. این لحظه که دارم این مطلب رو می نويسم فشار زیادی روم هست چون حس می کنم ک+سایی که بهشون اعتماد کردم رو به درستی انتخاب نکردم و یا شاید ...
    دیگه عرضی ندارم و امیدوارم که در سرور 2 یا همین سرور بعد از ریست شدن ببینمتون.
    گرچه به دليل اين مسائل چندش بر انگيز و شرايط كاري جديد بعيد مي دونم بتونم در سرور بعد به بازي ادامه بدم. بعد از ارسال اين متن نيز بازي در اين سرور رو تموم مي كنم و اون سياره ي تيمي هم كه زدم‏، براي Parsa و Albalo و ساير بچه هاي اتحادم بود كه بازي رو دوس دارن و دارن ادامه ميدن. وگرنه بعد از اين متن بنده در بازي وجود خارجي نخواهم داشت و لينك حمله هاي موفقتون به من رو به حساب اشتباه من نزاريد و با افتخار لينك حمله ي موفقتون به عقيل رو پخش نكنين ( يا حذف مي كنم يا به شخص ديگه اي مي سپرم Account خودم و اتحادم رو )
    از Admin، Xsis عزیز و همچنین Mohammad مدیر ارشد انجمن تشکر می کنم که اجازه دادن این خطابه رو بی هیچ تغییری با این حجم در این تاپیک قرار بدم. و ممنونم که هیچ Edit ای هیچ کدوم از مدیران روی این متن انجام ندادن.
    ممنونم که تحمل کردین و این توصیف نامه در مورد خود و بازی رو مطالعه کردین.
    در اين دنيا كه نامردان عصا از كور مي دزدند / من از خوش باوري،‏ اينجا محبت آرزو كردم ...
    قديم خيلي خوب بود ... چون خيلي چيزاي خوب توش و بود و خيلي چيزاي بد توش نبود ...
    به اميد دنياي بدون خيانت و نامردی
    عقیل
    Aghil_ht@yahoo.com

1389/02/14
    واقعا بابت وقتی که گذاشتی خیلی ممنون هستم ازت، فقط یک کوچولو طولانی بود اما در هر حال عالی بود.

9. Top | #56

پیشروی سطح: %43 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 115
    سطح
    9
    تشکر دریافتی
    731 بار در 376 پست

دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت1000 امتیاز
    این تاپیک سنش از منم بیشتره )
    به سلامتی دهه هفتادیا… که اومدن تیپ خودشونو بزنن خیابونا پر گشت ارشاد شد… اومدن کنکور بدن برداشتن آزاد و سراسری رو یکی کردن… اومدن برن دانشگاه دخترونه پسرونه کردن… اومدن معافیت بگیرن 99درصد معافیت رو برداشتن… اومدن گواهینامه بگیرن ماشینو موتور شد قیمت خونه…دهه شصتیا نسل سوختن درست… اما هفتادیا خاکستر شدن… به سلامتی همه اونایی که سنی ندارن ولی روزگار دلشونو بدجور پیر کرده… ​

گرگ باش بي اعتماد باش بي اعتنا يکتا هميشه با گله اما تنها ......

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ غـــرور مـن ★آذر مـاهـی★ امپراطوری بزرگیست♔♚ ک بـه پای هیچکس سقـوط نمــیکند...!╤───
    با کلیک برو روی لینک زیر از ما حمایت کنید
    ▂▃▄▅▆▇█▓▒░Datis░▒▓█▇ ▆▅▄▃▂

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456