• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 20

موضوع: تاریخچه ی راند 2 به روایت ...

1. Top | #1

پیشروی سطح: %2 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 98
    فعالیت کل: %0.2
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    14 بار در 8 پست
    دستاورد ها:
    مشاورسه ماه فعالیت200 امتیاز

تاریخچه ی راند 2 به روایت ...

با سلام.
    دوستان،
    در این تاپیک می خواهیم تاریخچه ی بازی نمکسیا در راند دوم در سرور ایران را روایت کنیم. به همین دلیل از تمامی عزیزانی که در راند 2 حضور داشتند، تقاضا می شود به یاری ما بشتابند.
    با سپاس
    1389/12/20
    13:59

2. Top | #2

سطح
    5
    تشکر دریافتی
    14 بار در 8 پست
    دستاورد ها:

پاسخ : تاریخچه ی راند 2 به روایت ...

دوستان به یاد داشته باشید برای روایت تاریخ، رعایت انصاف و ادب و احترام را نموده و سعی نمایید حقایق را نقل نمایید و از ذکر زیاده گویی و دروغ اجتناب کنید.
    نقطه نظرات شما در باره ی راند 2، حتی اگر تلخ و تکان دهنده باشد، در صورتی که حقیقت باشد می تواند در آینده در کتابی که قرار است در رابطه با نمکسیا به چاپ برسد ثبت گردد.
    با سپاس

3. Top | #3

پیشروی سطح: %94 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 6
    فعالیت کل: %0
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

آخ آخ دست عقیل درد نکنه خوب شدمیشه 1کم تجدید خاطره کرد
    راند 1 که با پیچیدن ندای مرگ که مثلا ارتش سوم من بودو قرار بود مارو پشتیبانی بده هر چند که بودو نبودش فرقی نداشت تموم شد البته آخرش هر 3تا ناوگان جاویدان رو زدیمو تر***دیم با کمک star war
    راند 2 شروع شد هنوز تو توهمات راند 1 بودیم که دیدیم به به تموم برو بچ 1 هستن و از همون اول معلوم بود که دنبال تلافی کردن بودن
    اما همه چی بر خلاف چیزی که من فکر میکردم بود هر کی واسه خودش تیمی زده بودو ...اونوقتا ندای مرگم تیم زد که دید ازش استقبال نشدو امد تو تیم من خیلی موافق نبودم آخه بهنام بیشتر به جای عمل حرف میزنه
    خلاصه بخاطر اسرار سیاوش(شپرد)قبول کردیم star lordamتیم قوی ساخته بود sharif masuod 007 و خیلیای دیگه توش بودن.
    جنگها که شروع شد شپردو مسعود زدن به تیپ هم منم با عرفان star lord درگیر بودم واقعا جنگهای حرفه ای و قشنگی بود خیلی حال میکردیم
    تا اینکه شب ما خابیدیم صبح 1 هو زدو بهنام فارمر که همرو فارم کرده بود (این همه که میگم مال 1 دقیقش بود البته در رویا و خالی بندی)شورشی بر پا کرده بود ما با چشمای پوف کرده اونم صبحه کله سحر دیدیم چشمتون روز بد نبینه چه کرده!چه شورشی!چه کودتایی خلاصه ما شورشو خنثی کردیمو ندارو بیرون اما جالب اینه دامنه اختشاشات این شورشی افسانه ای به تیم دشمن هم کشیده شد و اونها هم بر علیه فرمانده خود قیام خونینی کرده بودن که در راس این شورشی ها علی پنجه قرار
    داشت .البته عرفان به خوبی از پس اینها بر نیومد و اسیر اشتباهات فردی شدم تیمش کمی ضعیف شد بعد از 5 روز ما بازهم با چشمانی پر باد و گرد دیدیم ای داد اتحاد شورشیان بپا خواسته تا ریشه ظلم و فساد در نمکسیارو ریشه کن کنه!! و ما که از چشم اونها عامل ظلم فساد اخلاقی ضعیف کشی ... بودیم در راس قرار گرفتیم تا اینکه (ا اینو یادم رفت بگم کل تیم اعضای اخراجیا که اسمشونو گذاشته بودن انقلابیون همه بازیکنهایی بودن که از تیمهای دیگه به بیرون پرت شده بودن) تا اینکه star lord الهه نوکسش در امد و بخاطر قطع شدن نتش و هوشیاری بالای سر باز دلیر و بیباکی همچون عمو بهنام فارمر خودمون 25 تا از این نعمت رو از دست دادو به دلایل ...عرفان بعد از مدتی رفت فرماندهی افتاد دست elohimکه واقعا لایق بودو اما بازهم به دلایلی کلا تیمشون منحل شدن.
    در این میون که جنگ شپرد و مسعود دیگه عادی شده بودو تو سرو کله هم میزدن انقلابیون سیاست اتحاد دادو من هم که از کودتا چی ها خوشم نمیومد رد کردم و جنگ اعلام کردیم زدو نخورد ها ادامه داشت تا اینکه در 1 روز آفتابی من روی ناوگان خودم 1 حمله 3 ساعته دیدمو به خودم گفتم ای دل قافل دیدی! انقدر با ستاره اتک ندادی که این 4... دادن راستش خیلی بدم امد که 4 تا بازیکن آماتور و ضعیف بهم اتک دادن ترجیح میدادم venez یا sharifi اتک میدادن بگذریم رفته رفته چشمکهای ناوگان بیشتر میشد باه درست حدس زدین ناوگانهای دیگهای هم بود 3 تا ناوگان ستاره و فکر کنم 4 تا پشتیبان از طرف دست گرمی که عکس 1 دختر خوشکلو رو خودش گذاشته بود تا از ضعف برو بچ همیشه هیز استفاده کنه و علی پنجه که همیشه از زمانو این چیزها که ما سر در نمیاریم میگفتو بلاخره سوپر استار بزرگ عمو بهنام فارمر بزرگ بودن
    من اینجا در کنار اریا و شپرد نشسته بودم و به راحتی سیاره پر میکردم اونها هم پیامهای غیر ورزشکارانه میدادن امدنو امدن تا اینکه من 35 هزار نیرو پر کردم تو ثانیه اخر دست گرمیو علی پنجه باز خونی کردن بیچاره ندای مرگ که دیر به خودش امدو حس انتقام درش شعله ور بود با 1 ناوگان 25 هزار به 35 هزار من خوردو ترکید و در نطفه خفه شد
    و دیگه بعد از اون اتکی از این نامبرده دیده نشد
    قدرت کامل مال کینگ بودو همه مارو قهرمان راند میدونستندو اتکهای دشمنان هم مثل جیش کردن در باد بود !!ما هم سر خوشو مسرور بودیم که 1 روز صبح که از خواب بیدار شدیم و چشمامونم ایندفعه باز باز نبود که دیدیم تقریبا 34 نفر از 50 نفر جدول 1 توقیف شدن و جالب اینکه از اون 34 نفر 19 نفرشون از تیم ما بودن !!
    بعد 2 روز همه بازیکنها جز بیشتر بازیکنهای ما از جمله آریا شپرد و خودم آزاد شدن !!!تاریخ توقیف و صحبت با ادمین نشان دهنده این بود که ما نباید به فکر ازاد شدن از بن می افتادیم وخیلی اتفاقها افتاد که نمیشه گفتو خلاصه کینگ کله پا شد
    بعد از اون چندتا از بچه ها (جز10 نفر اول بودن اکانتشونو پیشنهاد کردن که من قبول نکردم ) خلاصه منو اریا به سرور روسیه آلمان و .comرفتیمو بعد از دومی تو آلمانو مقامهای خوب تو روسیه فکردیمکه الان میگن دمشون گرم که پرچم ایرانو بالا نگه داشتن که دیدیم میگن ای بابا تو آلمان برنده شدن کاری نداره اونجا سفینه خیرات میدن ستاره میزارن 1کی بخر 10 تا ببرو از این صحبتها...دیگه آخرایه راند 2 ایران بود که بهنام زنگ زدو اینو گفت داش حامد 1 زنگ بزن!!من که اخلاق بهنامو میدونستم نزدم که دوباره زنگ زدو داش حامد بیا تو بازیو من مهدی هالکو اوردمو کیکو اوردمو میخام عجایب 7 گانرو بیارم تو بازی که نزارم سروش راندو ببره حتی پیشنهاد بازی با اکانت خودش و فرماندهیه تیمشم دادو من گفتم نه خلاصه سروش هم بازیو بردو راند 2 به پایان رسید
    این خاطره من بود از راند 2 یه کم پر حرفی کردم ببخشید و 1کمیم طنز گونه نوشتم
    راستی بهترین خاطرم تو این راندم این بود که دسپرسو و آلبالو با بهنام ریختن سرم با 6تا ناوگان 25 هزار منم بازم 45 هزار پر کردم و خاطره تلخ راند قبل برا بهنام و اون 2تا تکرار شد خیلی حال میکنم تو انلاینیم تا اینجا کسی نتونسته بزنم و تو افلاینی میان
    به امید اینکه تو زندگی واقعیمون بهتر از اینا باشیم

4. Top | #4

سطح
    5
    تشکر دریافتی
    14 بار در 8 پست
    دستاورد ها:

حالا بچه ها بیان ببینن اینا رو غوغا می شه d:

5. Top | #5

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 31
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

فکر کنم راند دو بودم ولی تو این خاطره حامد خان من نبودم چرا؟ اخی خیلی گناه دارم خوب شد نذاشتم اسمم ثبت شه اخه حال و حوصله نداشتم تو خیابون راه میرم هی دورم جمع شن امضا بگیرن
    یه خاطره خیلی توپ داره سرور یک اونم مشروط شدن من دو تا خاطره مشترک داره سرورو یک و دو برای من باز هم کسی اسم منو تو اسامی صد نفر ندید و افسانه به تاریخ پیوست و دوم مشروط مجدد دی: خوبی دانشگاه بی درو پیکر اینه که دو بار مشروط شی اخراجت نمیکنن تعهد میگیرن

6. Top | #6

پیشروی سطح: %94 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 6
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

به به احسان خان
    اره یادم رفت تو هم بودی یادش بخیر تیمتم ققنوس بودو چقدر نابودگر خریده بودی
    ما که نبودیم اون اخراش میگفتن تر***ده بودیو اولم شده بودی ؟

7. Top | #7

سطح
    5
    تشکر دریافتی
    14 بار در 8 پست
    دستاورد ها:

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed joker. نمایش پست ها
    به به احسان خان
    اره یادم رفت تو هم بودی یادش بخیر تیمتم ققنوس بودو چقدر نابودگر خریده بودی
    ما که نبودیم اون اخراش میگفتن تر***ده بودیو اولم شده بودی ؟
    منظورت کدوم اتحاده؟
    من یه اتحاد یادمه که همش یک نفر بودن و همشون بن شدن.
    همون و میگی؟d:

8. Top | #8

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 31
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

کسی راند یک یادش نیست برای اون تاپیک بزنه؟
    ببخشید پستم مفید نیست ولی حقیقتش من هیچی از اون راند یادم نیست جز اتحاد خودمون

9. Top | #9

سطح
    5
    تشکر دریافتی
    14 بار در 8 پست
    دستاورد ها:

نقل قول نوشته اصلی توسط ترتیس_69 نمایش پست ها
    کسی راند یک یادش نیست برای اون تاپیک بزنه؟
    ببخشید پستم مفید نیست ولی حقیقتش من هیچی از اون راند یادم نیست جز اتحاد خودمون
    من یه تاریخچه دارم به روایت خودم به اسم خطابه ی نهایی که خیلی متن طولانی هست. اگر بشه اینجا می زارم، البته تو انجمن قبلی هم گذاشته بودم.

10. Top | #10

سطح
    5
    تشکر دریافتی
    14 بار در 8 پست
    دستاورد ها:

دادا اینم تاریخچه ی راند یک از زبون من:
    http://forum.xs-games.ir/showthread.php?t=40