• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 23

موضوع: دنیای 10 سرور عربستان راند 6 و7 و در آینده 8

1. Top | #1

پیشروی سطح: %2 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 98
    فعالیت کل: %0
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

دنیای 10 سرور عربستان راند 6 و7 و در آینده 8

تو این تاپیک دو تا قصد دارم یکی جمع کردن دوستان حرفه ای برای راند بعد و یکی گزارش وضع ایران در دنیای 10 عرب

2. Top | #2

سطح
    4
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

پاسخ : دنیای 10 سرور عربستان راند 6 و7 و در آینده 8

همون طور که می دونید راند 6 دنیای 10 عربستان با زحمت تمام دوستان رنک 1 شخصی و شوالیه و بیشترین نشاندار رو گرفتیم و البته چون سرور رو یه روز بیشتر از تاریخ قانونیش ادامه دادن رنک 1 قبیله رو از ما گرفتن و رنک 2 قبیله شدیم و دیگر قبیله ی ایرانمون هم رنک 4 شد.

راند 6 با شرایطی این افتخارات بدست اومد که همه ی بچه ها 6 روز دیر شروع کردن و دوتا از بهترین ها وسط راند بن شدن و چون کسی نمی خواست به عرب ها پول بده سکه نخریدیم و انتقال سکه هم که اصلا نمیشد از سرور ایران.

3. Top | #3

سطح
    4
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

اما راند 7 من که رفتم استراحت و فقط یه اکانت برای پشتیبانی از دوستان بالا اوردم .اما 4 تا ازدوستان بسیار خوب ایرانیم تونستن اونجا خاری بشن در چشم کل سرور . راند 7 رو بچه ها از اول شروع کردن برا همین با قدرت تمام اومدن و تقریبا هفته های اول تمام بزرگان سرور رو فارم کردن یا با خواهش و التماس عرب ها صلح کردن . به هر حال اوضاع بچه ها الان عالی و خدا بخواد 2 روزه دیگه راند تمومه . احسان عزیزم که این راند در خدمتش هستم به همراه برادر گرامیش پیمان الان رنک 1 رو با اختلاف بسیار عالی داره .
    رنک 1 قبیله رو هم با اختلاف داریم و خدا بخواد مشکلی پیش نیاد صد در صد رنک 1 قبیله و بازیکن میشیم.

تو قبیله ی پرشین گلف هم آقا شهرام و اسماعیل عزیز هستن . که رنک 2 آقا اسی هم صد در صده و با ورودش روزه اخر به قبیله صد در صد اونا هم رنک 2 قبیله رو میگیرن . و همچنین رنک 2 بازیکن . که خیلی خیلی مبارکش باشه .
    البته تا چند روزه پیش کیان و شهرام خان بزرگوار هم رنک 3 و4 بودن که متاسفانه برای کار شب عید شهرام خان کمی از رنک عقب افتاد و کیان عزیز هم برای مشکلات قبیله دن 1 کمی عقب افتاد .

اما خدا بخواد صد در صد رنک 1 و 2 قبیله و بازیکن رو گرفتیم و رنک 1 شوالیه و رنک 1 و2 بیشترین نشاندار رو هم داریم.

رنک 1 بیشترین نشاندار رو احسان عزیز با 16 مدال که 13 تای اون طلا هست با قاطعیت داره و شهرام خان عزیز هم با 8 مدال نفر 2 هست. جالب هست که سرور فقط 6 هفته مدال بوده . که واقعا فکر می کنم احسان یه رکورد عالی زده تو 6 هفته بازی 16 مدال که اونم 12 تا طلا. یعنی نصفه طلاها رو گرفته که بیشترشم غارت بوده و مهاجم.

عزیزان ایرانی دوست راند 7 : احسان - پیمان - شهرام خان - اسماعیل جان - کیان عزیز و بزرگوار و بقیه شرمنده اسم بقیه رو بلد نیستم . (دم همتون گرم .)

4. Top | #4

سطح
    4
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

البته یادم رفت اسم دلاوران در راند 6 رو هم بگم : محمد ام پی اس عزیز که تا وسط راند با هم رو یه اکانت بودیم و بعد هم کمک یکی دیگه از دوستان رفت.
    محمد سالار(انیک و فرزاد) عزیز که واقعا تو قهرمانی اون راند من خیلی خیلی کمک کرد. کیان جان عزیز - شهرام خان بزرگوار - محسن کاشی عزیز - عقیل جان- (محسن لحنی و آبتین عزیز که متاسفانه وسط راند الکی بن شدن -)

و خواهر عزیز خودم که واقعا هر جا رنک آوردم اون هم بازیم بوده و همیشه اعتراف کردم که خیلی بازیش از من بهتره.

5. Top | #5

سطح
    4
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

از تمام دوستان فقط و فقط حرفه ای دعوت می کنم راند 8 دنیای عرب که در تاریخ 10.03.2012 شروع خواهد شد به قبیله ی ایران مای لاو بپیوندند تا پرچم ایران دوباره بالا بماند.

6. Top | #6

پیشروی سطح: %77 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 23
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

داداش ریست شد خبر بده
    یه تاپیک بزن

7. Top | #7

سطح
    4
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط iranparast45 نمایش پست ها
    داداش ریست شد خبر بده
    یه تاپیک بزن
    چشم حتما . خیلی خیلی خوشحال میشم تشریف بیارید

8. Top | #8

پیشروی سطح: %75 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 25
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

سلام به همه بچه های گل ایران و عاشقان خانورز
    به نظر می رسه دیگه یواش یواش داره این راند از این سرورم تموم می شه و با کمک خدا تونستیم این راند قبیله ایران مای لاو رو اول کنیم و خودمم با اختلاف قابل توجه در مکان اول رنکینک قرار بگیرم
    اشالا بعد از تموم شدن راند نتیجه کلی راند رو با عکس های مربوطه ارسال می کنم تا برا رانده بعدم بچه ها بیانو با کمک همدیگه بتونن پرچم ایرانو تو این سرور بالا نگه دارن
    از بچه های ایرانی دیگه ای که تو این سرور بودن مثل کیشکرت که اشالا دوم میشه و اریو برزن و کیان اطلاعی ندارم ولی در مورد اکانت خودم می تونم بگم که من واقعا بدون سکه باگ و مولتی بازی کردم و تمامی مدالهای مهمم مخصوصا تمامی طلاهای غارت گرو گرفتم
    به امید اینکه روزی سرورهای ایران هم از سکه بازی باگ مولتی و ..... پاک بشه تا همه بتونن از این بازی لذت ببرن

9. Top | #9

سطح
    4
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط ali8014 نمایش پست ها
    سلام به همه بچه های گل ایران و عاشقان خانورز
    به نظر می رسه دیگه یواش یواش داره این راند از این سرورم تموم می شه و با کمک خدا تونستیم این راند قبیله ایران مای لاو رو اول کنیم و خودمم با اختلاف قابل توجه در مکان اول رنکینک قرار بگیرم
    اشالا بعد از تموم شدن راند نتیجه کلی راند رو با عکس های مربوطه ارسال می کنم تا برا رانده بعدم بچه ها بیانو با کمک همدیگه بتونن پرچم ایرانو تو این سرور بالا نگه دارن
    از بچه های ایرانی دیگه ای که تو این سرور بودن مثل کیشکرت که اشالا دوم میشه و اریو برزن و کیان اطلاعی ندارم ولی در مورد اکانت خودم می تونم بگم که من واقعا بدون سکه باگ و مولتی بازی کردم و تمامی مدالهای مهمم مخصوصا تمامی طلاهای غارت گرو گرفتم
    به امید اینکه روزی سرورهای ایران هم از سکه بازی باگ مولتی و ..... پاک بشه تا همه بتونن از این بازی لذت ببرن
    مرسی داداش احسان من خودمم شاهد بودم چقدر زحمت کشیدی ایول داری . رنک قبیلمون واقعا مبارکه همه . چیزی که راند قبل به نامردی ازمون گرفتن این راند پس گرفتیم. مبارکه همه باشه . امیدوارم راند بعد یکی بیاد که حال رنک داشته باشه و بریم کمکش ایشالله راند بعد هم یه ایرانی اول بشه که برای سومین بار رنک رو رو بگیریم. بقیه دوستان هم سالم و عالی بازی کردن . کیشکرت عزیز فوق العاده بود برای کار شب عید یکم سرش شلوغ بود که بازم رنک 2 خیلی عالیه بهش تبریک می گم همینطور کیان جان و شهرام خان

10. Top | #10

پیشروی سطح: %77 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 23
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidbarandi نمایش پست ها
    از تمام دوستان فقط و فقط حرفه ای دعوت می کنم راند 8 دنیای عرب که در تاریخ 10.03.2012 شروع خواهد شد به قبیله ی ایران مای لاو بپیوندند تا پرچم ایران دوباره بالا بماند.
    یعنی ما نیایم؟

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین