• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 40

موضوع: Call OF Duty Modern WarFare 3 آیا بلی آیا خیر ؟

1. Top | #1

پیشروی سطح: %11 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 445
    فعالیت کل: %32.0
    سطح
    22
    تشکر دریافتی
    5,920 بار در 1,673 پست

دستاورد ها:
    سه ماه فعالیتمشاوردستآورد تگ - درجه 25000 امتیاز

Call OF Duty Modern WarFare 3 آیا بلی آیا خیر ؟

قبل از شروع سال 2011 میلادی و مدتی پس از ارائه بازی Black ops شایعات زیادی پخش شده بود مبنی بر اینکه

به نظر میرسید شرکت Infinity WRAD مشغول ساخت پیش در آمدی بر بازی Call of Duty 4: Modern Warfare

است که در آن به شخصیت محبوب Ghost بیشتر پرداخته شده است. این بازی نشان می دهد که Ghost چگونه

به عضویت گروه Task Force 141 در بازی Modern Warfare 2 در آمد. همچنین در خبرها شنیده میشد که این

کمپانی از همان موتور بازیسازی Modern Warfare 2 برای این بازی استفاه می کند.

اما کمی بعد از سال نو میلادی در ماه Fubrary خبرهای جدیدی به گوش رسید :

بر اساس گزارش های منتشر شده، Activision کار ساخت بازی Modern Warfare 3 را به دو استودیوی

بازیسازی Infinity Ward و Sledgehammer سپرده است. این دو استودیو این بازی را با همکاری یکدیگر خواهند

ساخت. این خبر هنوز به طور رسمی از سوی Activision تایید نشده است. اما به نظر می رسد که بازی Call of

Duty: Modern Warfare 3 در نوامبر امسال منتشر شود.

اما کمی بعد سایت FindMakarov.com که از ابتدا معرف این بازی بود نشان داد که هدف اصلی او معرفی عنوان

بعدی از بازیهای Call Of duty است و نه انحصارا عنوان Modern Warfare 3.و حتی این سایت تصاویری رو از این

بازی منتشر کرد که بیشتر شبیه به یک فیلم سینمایی زنده بودند.

در واقع این سایت همراه با اتشار این تصاویر شمارش معکوسی رو برای رونمایی از این بازی قرار داد که اینکار

با واکنش شرکت Activision مواجه شد و مسئولین این شرکت اعلام کردند که هیچ ارتباطی با این سایت

نداشته و اینکه قرار است پس از این شمارش معکوس بازی رونمایی شود یک شوخی است.

اما مدتی بعد مجله PSM3 عنوان کرد نسخه بعدی سری بازی های Modern Warfare از سوی Activision

درتاریخ 30 ام آپریل رونمایی شود. بر اساس این اطلاعات شخصیت اصلی این سری از بازی ها Ghost خواهد

بود.

متاسفانه تاکنون چنین اتفاقی نیفتاده اما تریلر های مختلفی از این بازی در همان سایت FindMakarov.com

منتشر شده بود که اگرچه در این ویدیو ها صرفا نامی از عنوان اینده این بازی برده نشد اما بنابر گفته خود سایت

این تریلر ها مربوط به بازی CAll OF DUTY MODERn WARfARE 3 میباشد

باید دید این عنوان بزرگ که حتی بسیاری زا سایتهای اینترنتی تاریخ انتشار آن را نیمه اول سال 2011

اعلام کردند چه سرنوشتی پیدا خواهد کرد

My Name Is Khan

2. Top | #21

پاسخ : Call OF Duty Modern WarFare 3 آیا بلی آیا خیر ؟

اصلا تا بحال بازی با این موزیک متن و این صدا گذاری و داستان عالی تا بحال تو سبک اکشن شخص اول بازی نکردم . MW2 فوق العاده بود .
    من خودم عاشق مرحله نجات کاخ سفیدش هستم
    Modern Warfare اینقدر طرفدار داره مخصوصا اگه Infinity Ward پروژه اش رو انجام بده .

Time is Running out for the Planet Earth

3. Top | #22

پیشروی سطح: %94 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 6
    فعالیت کل: %0
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    1 بار در 1 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط khan1990 نمایش پست ها
    بر اساس اطلاعات منتشر شده، به نظر می سد که Modern Warfare 3 در ماه جاری و به احتمال زیاد در این هفته معرفی خواهد شد. آقای کریگ فیربرس (Craig Fairbrass) که در دو نسخه قبلی MW روی شخصیت های Ghost و Gaz صداگذاری کرده بود، درباره نسخه سوم گفته که آن ها یک معرفی بزرگ در ماه می خواهند داشت. او در صحبت هایش به این موضوع اشاره کرد که آن ها هم اکنون در لوس آنجلس به سر می برند و قصد دارند یک چیز جدید را در ماه می معرفی کنند.

در کل تمام قسمت های این یازی که تا حالا منتشر شده از لحاظ داستانی و حتی از لحاظ گرافیکی جوری بوده که من خودم بشخصه سر این بازی میخکوب صندلی میشدم مخصوصا تو تعغیب و گریزاش که به نظرم جای حرفی باقی نمی گذاشت

4. Top | #23

پیشروی سطح: %98 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 2
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    1 بار در 1 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط THE.DARK.ANGEL نمایش پست ها
    داستان بازی دقیقا ادامه قسمت 2 خواهد بود .

ولی معلوم نیست که بتونه بازی Battlefield 3 رو با اون موتور گرافیکی بدون نقصش ( Frostbite 2.0 ) کنار بزنه.
    اون زمان که هنوز رو سیستمای بالا گرافیک 64 پیشنهاد میکردن و بازی بالای 32 نبود call of duty ورژن یکش با گرافیک 128 وارد بازار کرد.
    الان حدود 10 سال میگذره هنوز هیچ بازی ای نتونسته رو دستش در بیاد چون هر سری کاری میکنن که برترین باشنbattel هر چقدر با کیفیت کار کنه باز نمیتونه سرعت و کیفیت call of duty داشته باشه.
    خوشبخت ترین انسانها کسی است که خوشبختی را به دیگران میاموزد.

5. Top | #24

آقای فلدوسیپور !! یه سوالی دارم !
    مگه Ghost تو MW2 کشته نشد ؟ اونوقت چطوری ادامه بازی رو میخوان با همون شخصیت ادامه بدن ؟

Time is Running out for the Planet Earth

6. Top | #25

پیشروی سطح: %65 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 70
    سطح
    7
    تشکر دریافتی
    105 بار در 33 پست
    دستاورد ها:
    مشاورسه ماه فعالیت500 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط Pami نمایش پست ها
    آقای فلدوسیپور !! یه سوالی دارم !
    مگه Ghost تو MW2 کشته نشد ؟ اونوقت چطوری ادامه بازی رو میخوان با همون شخصیت ادامه بدن ؟
    داستانی که MW3 روایت میکنه چند ماه یا سالی بر میگرده به قبل از کشته شدن سید Ghost
    I heard there was a secret chord. That David played and it pleased the Lord But you don't really care for music, do you?

7. Top | #26

پیشروی سطح: %65 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 70
    سطح
    7
    تشکر دریافتی
    105 بار در 33 پست
    دستاورد ها:
    مشاورسه ماه فعالیت500 امتیاز

آهان از من نپرسیدی؟ شرمنده هواسم نبود :d
    I heard there was a secret chord. That David played and it pleased the Lord But you don't really care for music, do you?

8. Top | #27

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 31
    فعالیت کل: %0.2
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    1 بار در 1 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

وقتي يك بازي عرضه ميشه اول از همه يك بازي تك نفره هست و داستانش و گيم پلي و بخش تك نفره مد نظره.مولتي پلير هر بازي يك بخش جانبيه و اصلا معياري بر مقايسه بازي ها نيست.
    برای همین میگم شما اطلاعات کافی در زمینه بازی ها ندارید . برای یه بازی مثه BF و CoD مهم ترین بخش Multiplayer هست . یه مولتی پلیر پر از نوب و سرور های مزخرف = CoD تازه هر کی هم دستش میرسه گلیچ میکنه هیچ بن منی هم تو کار نیست . اما برای BF خیلی فرق داره . منتقد ها هم نگاه کنی خیلی از BC2 خوششون اومده بود . سینگل پلیر این بازی ها 6 7 ساعت بیشتر نیست . اما مولتی پلیرشون خیلی بیشتره .

یکی اومد گفت گرافیک . واقعا نمیدونم چی بگم . گرافیک BC2 بسیار بالاتر از هر گرافیک دیگه ای غیر از Crysis 2 &1 روی PC هست . مپ های بزرگ محیط های سند باکس ... CoD میندازه شما رو تو یه خط و میگه همش از A به B برو هوش مصنوعی هم که تعطیل همیشه رفتارش یه جوره .. باید تو یه خط 2 متری همیشه حرکت کنی اما تو BC میتونی از چند طریق مختلف هر قسمت مرحله رو رد کنی .

9. Top | #28

پیشروی سطح: %87 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 26
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    199 بار در 81 پست
    دستاورد ها:
    دوستیمشاوریک سال ثبت نام1000 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط spiderferi نمایش پست ها
    برای همین میگم شما اطلاعات کافی در زمینه بازی ها ندارید . برای یه بازی مثه BF و CoD مهم ترین بخش Multiplayer هست . یه مولتی پلیر پر از نوب و سرور های مزخرف = CoD تازه هر کی هم دستش میرسه گلیچ میکنه هیچ بن منی هم تو کار نیست . اما برای BF خیلی فرق داره . منتقد ها هم نگاه کنی خیلی از BC2 خوششون اومده بود . سینگل پلیر این بازی ها 6 7 ساعت بیشتر نیست . اما مولتی پلیرشون خیلی بیشتره .

یکی اومد گفت گرافیک . واقعا نمیدونم چی بگم . گرافیک BC2 بسیار بالاتر از هر گرافیک دیگه ای غیر از Crysis 2 &1 روی PC هست . مپ های بزرگ محیط های سند باکس ... CoD میندازه شما رو تو یه خط و میگه همش از A به B برو هوش مصنوعی هم که تعطیل همیشه رفتارش یه جوره .. باید تو یه خط 2 متری همیشه حرکت کنی اما تو BC میتونی از چند طریق مختلف هر قسمت مرحله رو رد کنی .
    داداش من چند تا گلیچ میخوای توی BC بهت نشون بدم ؟گلیچ ها و باگ های BC2 ده برابر بیشتره.
    اولا بهم بگو چند به چند bc رو بازی کردی و اومدی اینجا میگی گلیج و اینا ؟
    حالا من یه گلیچ توی bc2 بهت یاد میدم :
    برو کنار تانک و یه C4 در بیار .زمانی که میندازیش B رو نگه دار برو توی تانک و بیا بیرون.حالا میبینی c4 بینهایت داری.مپ رو یه جا منفجر کن عزیزم.
    خواهش میکنم توهین نکن و با احترام صحبت هات رو شروع کن.دفعه بعدی شدیدا باهات برخورد میکنم.

10. Top | #29

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 31
    فعالیت کل: %0.2
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    1 بار در 1 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

داداش من چند تا گلیچ میخوای توی BC بهت نشون بدم ؟گلیچ ها و باگ های BC2 ده برابر بیشتره.
    این جمله رو اگه تو یه فروم مثه Neogaf گفته بودی تا الان 10 تا GIF لول و این حرفا برات گذاشته بودن . کافیه فقط اون عینک تعصب رو ا چشمتون بردارید واقع گرایانه نگاه کنین .
    BC2 مولتیش بهترین مولتی ِ از نظر من . اون هم که گفتی درست یه باگ ِ .

اما بهتر از هک ِ . تو MW2 وقتی داری مولتی بازی می کنی اونم با دیسک اوریج یهو میای تو یه مپ میبینی طرف نیومده 10 تا RPG تو 5 ثانیه میزنه . میبینی اسلحه هاش Reload ندارن . تیرش بی نهایته . تیرش میزنی نمی میره . کل مپ رو با مورتار استرایک به F میده . خوب این بهتره یا اون ؟!

بعدشم من کاملا مودبانه صحبت کردم . اطلاعات کافی نداشتن توهین نیست .

11. Top | #30

پیشروی سطح: %87 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 26
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    199 بار در 81 پست
    دستاورد ها:
    دوستیمشاوریک سال ثبت نام1000 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط spiderferi نمایش پست ها
    این جمله رو اگه تو یه فروم مثه Neogaf گفته بودی تا الان 10 تا GIF لول و این حرفا برات گذاشته بودن . کافیه فقط اون عینک تعصب رو ا چشمتون بردارید واقع گرایانه نگاه کنین .
    BC2 مولتیش بهترین مولتی ِ از نظر من . اون هم که گفتی درست یه باگ ِ .

اما بهتر از هک ِ . تو MW2 وقتی داری مولتی بازی می کنی اونم با دیسک اوریج یهو میای تو یه مپ میبینی طرف نیومده 10 تا RPG تو 5 ثانیه میزنه . میبینی اسلحه هاش Reload ندارن . تیرش بی نهایته . تیرش میزنی نمی میره . کل مپ رو با مورتار استرایک به F میده . خوب این بهتره یا اون ؟!

بعدشم من کاملا مودبانه صحبت کردم . اطلاعات کافی نداشتن توهین نیست .
    اینجا با فروم های دیگری که شما توش پست میدی فرق میکنه.ادبیات رو رعایت نکنی اینجا جایی نداری.این اولین دلیل
    دومین دلیل هم اینکه بسیار اسپم میدی.تیم call of duty ما توی ایران حرف نداره و تا حالا این خیالبافی هایی که شما کردی رو ما توش ندیدیم.
    پس اینو یاد بگیر که هیچ وقت با تخریب دیگران نمیتونی خودتو بسازی.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین