• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 40

موضوع: Call OF Duty Modern WarFare 3 آیا بلی آیا خیر ؟

1. Top | #1

پیشروی سطح: %11 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 445
    فعالیت کل: %32.0
    سطح
    22
    تشکر دریافتی
    5,920 بار در 1,673 پست

دستاورد ها:
    سه ماه فعالیتمشاوردستآورد تگ - درجه 25000 امتیاز

Call OF Duty Modern WarFare 3 آیا بلی آیا خیر ؟

قبل از شروع سال 2011 میلادی و مدتی پس از ارائه بازی Black ops شایعات زیادی پخش شده بود مبنی بر اینکه

به نظر میرسید شرکت Infinity WRAD مشغول ساخت پیش در آمدی بر بازی Call of Duty 4: Modern Warfare

است که در آن به شخصیت محبوب Ghost بیشتر پرداخته شده است. این بازی نشان می دهد که Ghost چگونه

به عضویت گروه Task Force 141 در بازی Modern Warfare 2 در آمد. همچنین در خبرها شنیده میشد که این

کمپانی از همان موتور بازیسازی Modern Warfare 2 برای این بازی استفاه می کند.

اما کمی بعد از سال نو میلادی در ماه Fubrary خبرهای جدیدی به گوش رسید :

بر اساس گزارش های منتشر شده، Activision کار ساخت بازی Modern Warfare 3 را به دو استودیوی

بازیسازی Infinity Ward و Sledgehammer سپرده است. این دو استودیو این بازی را با همکاری یکدیگر خواهند

ساخت. این خبر هنوز به طور رسمی از سوی Activision تایید نشده است. اما به نظر می رسد که بازی Call of

Duty: Modern Warfare 3 در نوامبر امسال منتشر شود.

اما کمی بعد سایت FindMakarov.com که از ابتدا معرف این بازی بود نشان داد که هدف اصلی او معرفی عنوان

بعدی از بازیهای Call Of duty است و نه انحصارا عنوان Modern Warfare 3.و حتی این سایت تصاویری رو از این

بازی منتشر کرد که بیشتر شبیه به یک فیلم سینمایی زنده بودند.

در واقع این سایت همراه با اتشار این تصاویر شمارش معکوسی رو برای رونمایی از این بازی قرار داد که اینکار

با واکنش شرکت Activision مواجه شد و مسئولین این شرکت اعلام کردند که هیچ ارتباطی با این سایت

نداشته و اینکه قرار است پس از این شمارش معکوس بازی رونمایی شود یک شوخی است.

اما مدتی بعد مجله PSM3 عنوان کرد نسخه بعدی سری بازی های Modern Warfare از سوی Activision

درتاریخ 30 ام آپریل رونمایی شود. بر اساس این اطلاعات شخصیت اصلی این سری از بازی ها Ghost خواهد

بود.

متاسفانه تاکنون چنین اتفاقی نیفتاده اما تریلر های مختلفی از این بازی در همان سایت FindMakarov.com

منتشر شده بود که اگرچه در این ویدیو ها صرفا نامی از عنوان اینده این بازی برده نشد اما بنابر گفته خود سایت

این تریلر ها مربوط به بازی CAll OF DUTY MODERn WARfARE 3 میباشد

باید دید این عنوان بزرگ که حتی بسیاری زا سایتهای اینترنتی تاریخ انتشار آن را نیمه اول سال 2011

اعلام کردند چه سرنوشتی پیدا خواهد کرد

My Name Is Khan

2. Top | #31

پیشروی سطح: %94 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 6
    فعالیت کل: %0
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    1 بار در 1 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

پاسخ : Call OF Duty Modern WarFare 3 آیا بلی آیا خیر ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط spiderferi نمایش پست ها
    برای همین میگم شما اطلاعات کافی در زمینه بازی ها ندارید . برای یه بازی مثه BF و CoD مهم ترین بخش Multiplayer هست . یه مولتی پلیر پر از نوب و سرور های مزخرف = CoD تازه هر کی هم دستش میرسه گلیچ میکنه هیچ بن منی هم تو کار نیست . اما برای BF خیلی فرق داره . منتقد ها هم نگاه کنی خیلی از BC2 خوششون اومده بود . سینگل پلیر این بازی ها 6 7 ساعت بیشتر نیست . اما مولتی پلیرشون خیلی بیشتره .

یکی اومد گفت گرافیک . واقعا نمیدونم چی بگم . گرافیک BC2 بسیار بالاتر از هر گرافیک دیگه ای غیر از Crysis 2 &1 روی PC هست . مپ های بزرگ محیط های سند باکس ... CoD میندازه شما رو تو یه خط و میگه همش از A به B برو هوش مصنوعی هم که تعطیل همیشه رفتارش یه جوره .. باید تو یه خط 2 متری همیشه حرکت کنی اما تو BC میتونی از چند طریق مختلف هر قسمت مرحله رو رد کنی .
    دروود می دونی دوست عزیز مشکل کجاست بدیه ما اینه که اگه دوبار تو قارچ خور رکورد بزنیم فکر می کنیم گیمر هستیم خوب آدم قبل حرف زدن یه پیش زمینه ای داشته باشه میای دو تا کلمه میگی که نه پایه داره نه اساس اگه دنبال گلیچ هستی فکر کنم همینجوری تو bc2 ریخته باشه یه مقدار تو مقایسه هات از احساساتت کم کن به معلوماتت اضافه کن
    برو واسه خودت

3. Top | #32

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 31
    فعالیت کل: %0.2
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    1 بار در 1 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

دروود می دونی دوست عزیز مشکل کجاست بدیه ما اینه که اگه دوبار تو قارچ خور رکورد بزنیم فکر می کنیم گیمر هستیم خوب آدم قبل حرف زدن یه پیش زمینه ای داشته باشه میای دو تا کلمه میگی که نه پایه داره نه اساس اگه دنبال گلیچ هستی فکر کنم همینجوری تو bc2 ریخته باشه یه مقدار تو مقایسه هات از احساساتت کم کن به معلوماتت اضافه کن
    برو واسه خودت
    واو .
    من تو فروم بازیسنتر ( Bazicenter.com ) که معروفترین فروم ِ بازی ایرانه با همین آیدی عضوم و 7 روزه بن شدم که انشالله تا هفته دیگه در خدمتتون خواهم بود . فقط میتونید اونجا از اعضای تحریریش در مورد من و اطلاعاتم پرس و جو کنین . تو مجله اینترنتی Bazione هم مقاله مینویسم که مقاله ایندفم در مورد Deus Ex : Human Revolution هست . پس الکی انگ کم اطلاعاتی به من نزنین که خودتون خراب میشین .

در مورد اون دوست عزیز مدیرمون هم من تو فروم های بسیار معتبر تر از اینجا هم این به هرچی دادن رو به کار بردم اما چون منظورم فحش نبود و فقط میخواستم عمق فاجعه رو نشون بدم مدیرا هیچکاری نمی کردن . حالا اگه شما فک کردین من توهین کردم عذر میخوام . در ضمن خوشحال میشم اسم کلنتون رو به من بگین .
    راستی در مورد اسپم ... به نظر من اسپم میتونه اون چیزی باشه که وقتی حرفی برای گفتن ندارید انگ اسپم زدن بزنین .

دوستان کافیه یه سرچ تو اینترنت بزنین در مورد گلیچ ها و هک های MW2 اون موقع تعداد Result ها رو با مال ِ BC2 مقایسه کنین . یا تو یوتوب ازش فیلم ببینین . خیلی خیلی بیش تر ِ . من خودم MW1 رو خیلی قبول دارم اما بعد از اون سری CoD به ورطه تکرار افتاد فقط بخاطر این که خوب فروش میره .

4. Top | #33

پیشروی سطح: %65 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 70
    سطح
    7
    تشکر دریافتی
    105 بار در 33 پست
    دستاورد ها:
    مشاورسه ماه فعالیت500 امتیاز

واو .
    من تو فروم بازیسنتر ( Bazicenter.com ) که معروفترین فروم ِ بازی ایرانه با همین آیدی عضوم و 7 روزه بن شدم که انشالله تا هفته دیگه در خدمتتون خواهم بود . فقط میتونید اونجا از اعضای تحریریش در مورد من و اطلاعاتم پرس و جو کنین . تو مجله اینترنتی Bazione هم مقاله مینویسم که مقاله ایندفم در مورد Deus Ex : Human Revolution هست . پس الکی انگ کم اطلاعاتی به من نزنین که خودتون خراب میشین .

در مورد اون دوست عزیز مدیرمون هم من تو فروم های بسیار معتبر تر از اینجا هم این به هرچی دادن رو به کار بردم اما چون منظورم فحش نبود و فقط میخواستم عمق فاجعه رو نشون بدم مدیرا هیچکاری نمی کردن . حالا اگه شما فک کردین من توهین کردم عذر میخوام . در ضمن خوشحال میشم اسم کلنتون رو به من بگین .
    راستی در مورد اسپم ... به نظر من اسپم میتونه اون چیزی باشه که وقتی حرفی برای گفتن ندارید انگ اسپم زدن بزنین .

دوستان کافیه یه سرچ تو اینترنت بزنین در مورد گلیچ ها و هک های MW2 اون موقع تعداد Result ها رو با مال ِ BC2 مقایسه کنین . یا تو یوتوب ازش فیلم ببینین . خیلی خیلی بیش تر ِ . من خودم MW1 رو خیلی قبول دارم اما بعد از اون سری CoD به ورطه تکرار افتاد فقط بخاطر این که خوب فروش میره .
    عزیز من ما کاری نداریم شما کجا بودی.بازی سنتر رو هم همه میشناسن.اکثر کاربراش همینطور توهین میکنن و به خاطر یک بازی و یا یک کنسول هر چی از دهنشون میاد به هر کس میگن و هیچ کس هم کاری نداره.اما اینجا اینجوری نیست.اینجا ادب و نذاکت رعایت میشه و کاربران در کمال احترام با هم حرف میزنن.شما برو قسمت کل کل های انجمن رو ببین؟ بازیکنان واقعا با هم در جنگ هستن اما در کمال شخصیت و ادب با هم حرف میزنن.کل کل میکنن اما با ادب
    حالا ما کاری نداریم که این فروم معتبر نیست و انجمنی که شما می فرمایید و توش هر حرفی زده میشه معتبر
    کاری هم نداریم که فورومی که توش F دادن آزاده معتبر هست یا نه و در این مورد هم بحث نمیکنیم چون به هر حال ما هم اونجا دوستانی داریم و ممکنه دلگیر بشن.
    اما به طور کلی وقتی تشریف میارید یک فوروم و ثبت نام میکنید قوانین اون فوروم رو پذیرفتید پس خواهش میکنم به روال این فوروم احترام بگذارید.

بله بنده شما رو همون اول که ثبت نام کردید شناختم و توی بازی سنتر هم با شما آشنا هستم.خیلی هم خوشحالم که تشریف آوردید اینجا و کاربران میتونن از اطلاعات جامع شما استفاده کنند، چنانچه تمایل داشتید هم بسیار خوشحال تر میشیم که بعد از اون 7 روز هم در این انجمن فعالیت کنید اما به هر حال توهین و تمسخر کاربران به هر نحو جزء قوائد اینجا نیست و در ارجهیت همه چیز قرار داره.
    تمام صحبتهای Black_Murdor هم همینه و بس
    I heard there was a secret chord. That David played and it pleased the Lord But you don't really care for music, do you?

5. Top | #34

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    1 بار در 1 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

عزیز من ما کاری نداریم شما کجا بودی.بازی سنتر رو هم همه میشناسن.اکثر کاربراش همینطور توهین میکنن و به خاطر یک بازی و یا یک کنسول هر چی از دهنشون میاد به هر کس میگن و هیچ کس هم کاری نداره.
    موافقم . اما فک کنم اگه منو تو بازیسنتر میشناختید میدونستید که من کلن تو بحث های کنسولی بیخود شرکت نمی کردم . برای همین من جز ِ اون دسته از آدما نیستم که تمسخر کنم . مشکلی ندارم با نظرات دیگران کمبود که ندارم دوست من .
    کل کل و جنگ یادش بخیر تو انجمن نمکسیا هم اول همینطور بود اما الان برین ببینین چی شده .
    به نظر من سختگیری تو این فروم رو اعصابه . میدونین خیلی الکی سختگیری می کنن . به من الکی انگ اسپم میزنن فقط به خاطر این که نظرم مخالف مدیره . من فقط میخواستم عمق فاجعه رو نشون بدم چشم دیگه از این استفاده نمی کنم میدونین اما لازمه یه فروم برا پیشرفت اینه که آزاد تر باشه اما قاطع برخورد شه . بهرحال فروم اینجا در آن واحد آنچنان معتبر نیست . پس بهتر ِ کادر مدیریتی به جای پروندن یوزر ها یه خرده صمیمانه تر بر خورد کنن .

بهرحال دوست من من کمبود ندارم وقتی دارم از یه بازی دفاع میکنم الکی کسی رو مسخره کنم . اما وقتی طرف مقابل فک می کنه من یه هویجم چی کار کنم ؟ وقتی مودبانه حرف میزنم فک می کنه کم آوردم ؟

6. Top | #35

پیشروی سطح: %65 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 70
    سطح
    7
    تشکر دریافتی
    105 بار در 33 پست
    دستاورد ها:
    مشاورسه ماه فعالیت500 امتیاز

موافقم . اما فک کنم اگه منو تو بازیسنتر میشناختید میدونستید که من کلن تو بحث های کنسولی بیخود شرکت نمی کردم . برای همین من جز ِ اون دسته از آدما نیستم که تمسخر کنم . مشکلی ندارم با نظرات دیگران کمبود که ندارم دوست من .
    کل کل و جنگ یادش بخیر تو انجمن نمکسیا هم اول همینطور بود اما الان برین ببینین چی شده .
    به نظر من سختگیری تو این فروم رو اعصابه . میدونین خیلی الکی سختگیری می کنن . به من الکی انگ اسپم میزنن فقط به خاطر این که نظرم مخالف مدیره . من فقط میخواستم عمق فاجعه رو نشون بدم چشم دیگه از این استفاده نمی کنم میدونین اما لازمه یه فروم برا پیشرفت اینه که آزاد تر باشه اما قاطع برخورد شه . بهرحال فروم اینجا در آن واحد آنچنان معتبر نیست . پس بهتر ِ کادر مدیریتی به جای پروندن یوزر ها یه خرده صمیمانه تر بر خورد کنن .

بهرحال دوست من من کمبود ندارم وقتی دارم از یه بازی دفاع میکنم الکی کسی رو مسخره کنم . اما وقتی طرف مقابل فک می کنه من یه هویجم چی کار کنم ؟ وقتی مودبانه حرف میزنم فک می کنه کم آوردم ؟
    حال اگه میخواید جنبه تون رو نشون بدید( هر دو طرف) از الان دیگه همه چیز رو فراموش کنید و به جای این بحثهای کودکانه بیاید و یه چیزایی بگید که بقیه کاربرا هم لذت ببرن و اطلاعات واقعی هر دوتون رو ببینن.الان که از هر کی بپرسی فلانی و فلانی کیه میگن یکیه که میخواد کل کل کنه
    پس بهتره گه بگذریم
    I heard there was a secret chord. That David played and it pleased the Lord But you don't really care for music, do you?

7. Top | #36

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    1 بار در 1 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

خب من بحث بچه گاه نکردم . فقط میخواستم بدونم چطوری میگن مولتی ِ MW2 و BO بهتر از BC2 بودن ؟! هنوزم سر ِ حرفم هستم که BC2 گلیچ هاش و هک هاش خیلی کمترن . رو PC فقط MW2 بازی کنین با دیسک اوریج به باد فنا میرین :d و میگین حیف پول !
    نظر من هم نسبت به MW3 کاملا منفی است . تو سینگل پلیر با یه سری صحنه های سینمایی الکی هیجان به بازی وارد می کنن از نقطه A میری به B ... کلن هیچگونه انعطاف پذیری تو سری CoD بعد از مدرن شدنش ندیدم .
    این که خوب میفروشه شکی نیست ... اما خب خوب فروختن دلیل بر بهترین بودن نیست .

8. Top | #37

پیشروی سطح: %87 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 26
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    199 بار در 81 پست
    دستاورد ها:
    دوستیمشاوریک سال ثبت نام1000 امتیاز

خب من بحث بچه گاه نکردم . فقط میخواستم بدونم چطوری میگن مولتی ِ MW2 و BO بهتر از BC2 بودن ؟! هنوزم سر ِ حرفم هستم که BC2 گلیچ هاش و هک هاش خیلی کمترن . رو PC فقط MW2 بازی کنین با دیسک اوریج به باد فنا میرین :d و میگین حیف پول !
    نظر من هم نسبت به MW3 کاملا منفی است . تو سینگل پلیر با یه سری صحنه های سینمایی الکی هیجان به بازی وارد می کنن از نقطه A میری به B ... کلن هیچگونه انعطاف پذیری تو سری CoD بعد از مدرن شدنش ندیدم .
    این که خوب میفروشه شکی نیست ... اما خب خوب فروختن دلیل بر بهترین بودن نیست .
    دوست من اصلا دوست ندارم ناراحت بشی.ولی شما با عنوان تاپیک نگاه کن.چیزی از BC میبینی ؟نه .واسه همین گفتم.
    اگر میخوای مقایسه کنی برو یه تاپیک بزن و بگو bc بهتره.طرفداراش میان میگن ایول مخالفاش هم میان دلیل میگن.
    من خودم call of duty رو با هیچی عوض نمیکنم.چون به شوتینگش عادت دارم.حالا شما هم نظر خودتو داری.
    این بحث bc رو هم بیخیال بشید و اگر دوست داشتید خودتون یه تاپیک بزنید
    ممنون

9. Top | #38

به نظرتون اسلحه های این سری جدیدتر میشن ؟

Time is Running out for the Planet Earth

10. Top | #39

پیشروی سطح: %87 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 26
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    199 بار در 81 پست
    دستاورد ها:
    دوستیمشاوریک سال ثبت نام1000 امتیاز

معلوم نیست.همیشه یه نوع آوری میکنه.ایندفعه رو ببینیم چی کار میکنن

11. Top | #40

پیشروی سطح: %77 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 23
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

[CENTER]

تبلیغ سایت دیگر در امضا ممنوع است.Black.Murder

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234