• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 3 از 11 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 108

موضوع: خواستگاری

1. Top | #1

پیشروی سطح: %64 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 109
    فعالیت کل: %0
    سطح
    11
    تشکر دریافتی
    2,042 بار در 1,005 پست
    دستاورد ها:
    مشاور1000 امتیازسه ماه فعالیت

خواستگاری

رفتیم خواستگاری بعد احوالپرسی با خونواده دختر می رسیم به پرسشهای پدر دختر از خودمون می پرسه کار داری می گیم اره می گه خونه داری می گیم اره الهی شکر می گه ماشین داری می گیم اره از نوع 2010 می گه مبارک صاحبش مادیات برا ما مهم نیست اقا پسر شرط من به تو اینه بری بازی جنگ خانها رو یاد بگیری در این حین می پرم وسط می گم حاجی بلدیم برا قبیله بازی می کنیم مقام داریم تو قبیله که بازی کردیم حتی اولم شدیم می گه پس شکر که بلدی شرطمون اینه بری دنیا 2 3 تا اک بالا بیاری مولتیم بشی برام سنگین بزنی اول شدم دخترم رو می دم بهت نه دیکه بی خیال خونواده ما شو عجب دنیایی داریم ما

2. کاربر زیر از .farshid. برای ارسال این پست تشکر کرده است:

dark_shadows (12-17-2013)

3. Top | #21

پیشروی سطح: %15 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 171
    فعالیت کل: %0.7
    سطح
    6
    تشکر دریافتی
    101 بار در 54 پست

دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت500 امتیاز

پاسخ : خواستگاری

نقل قول نوشته اصلی توسط .farshid. نمایش پست ها
    پ ن پ فکر کردی عاقلم نه حاجی
    ¹24²¹24² ¹24²
    1%
    viva 13

4. Top | #22
    IRAN MY LOVE

نقل قول نوشته اصلی توسط M20N.5HiN3 نمایش پست ها
    مرسی از این شرطا تو خواستگاری استفاده میکنم
    عذر تقصیر

اما این شرطا که فرشید عزیزم گفت برا قویما بوده .الان قحط الرجال. این شرط ها کارای نداره

5. Top | #23

پیشروی سطح: %1 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 398
    سطح
    20
    تشکر دریافتی
    3,546 بار در 1,730 پست

دستاورد ها:
    مشاور1000 امتیازیک سال ثبت نام

نقل قول نوشته اصلی توسط IRAN MY LOVE نمایش پست ها
    عذر تقصیر

اما این شرطا که فرشید عزیزم گفت برا قویما بوده .الان قحط الرجال. این شرط ها کارای نداره
    سعید جان
    در این مورد
    من به شخصه
    به شدت موافقــــــــــــــم
    آقایون شرایط ازدواجتون چیه؟

6. Top | #24

پیشروی سطح: %28 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 144
    سطح
    10
    تشکر دریافتی
    278 بار در 99 پست
    دستاورد ها:
    پیشرو1000 امتیازیک سال ثبت نام

خیلی جالب بود به رنک 1 هم قانع نیست رکورد هم میخواد بزنه ) بگو یکدفعه نه بگو دیگه چرا داری میپیچیونی
    کنار هر قلعه ی خانوارز هزار خاطره دفنه اونقدر خاطره داریم که گویی قدر یک قرنه چیزایی رو که من تو این بازی فراموش کردم تو هنوز یاد نگرفتی خان پسر..
    مهم نیست تو قهرمان شده باشی یا رکورد زده باشی ..همیشه تموم میشه ...

و خانوارز یک بیماری بدخیم روحی بود...

http://irforum.madmoo.com/showthread.php?t=17190

7. Top | #25

پیشروی سطح: %41 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 59
    فعالیت کل: %0.5
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    126 بار در 100 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

حالا بعد اینکه پدر گفت نوبت شرایط دختر رسید اونم باید یک جای بریم با هم بقول معروف حرفامون رو پوستکنده بزنیم
    حرفامون این بود من سلام خوبین دختر ممنون شما خوبین من به شکر میمنت بزرگواری شما بعد این احوالپرسی دختره ازچی خوشتون میاد من از زندگی ازادی همه خوبی ها رو خوشم میاد همه بدی ها رو نه دختره شما از زندگی متاهلی چه می خواهین من حالا بگذریم برسیم به شرط دختره
    دختره اقا من دکتر مهندس خیلی خواستگار دارم من دختر با کمالاتی مثل شما معلومه چنین خواستگارهای داشته باشه
    دختره اما یک دلیل من همشون رو رد کردم اونم این شرط شرط پدرم رو پذیرفت اما مال من رو نه من شرط شما چیه شرط من اینه که در دنیای 5 5 تا اک بالا بیاری و با هاشون به روح خان حمله کنی نیروهای روح خان رو بزنی و من قلعه های روح خان رو بگیرم بعد گرفتن قلعه های روح خان تو سنگین بسازی و به من بفرستی تا من رکورد اشکین رو بشکنم می گه اگر اول شم که شدم نشدم ج من به تو رده من بالاجبار اینم قبول کردم وا مصیبتا عجب دنیایی دارم من

ادامه دارد
    ¹24²¹24²¹24²¹24²

داش فرشید دونه ای
    خیلی باحالی¹24²
    بازم از این کارا بکن اینقدر تو بحث رومز بودیمم خسته شده بودم¹24²
    ممنون از این قسمتی که درست کردی ¹11²

8. Top | #26

سطح
    11
    تشکر دریافتی
    2,042 بار در 1,005 پست
    دستاورد ها:

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkin.66 نمایش پست ها
    خیلی جالب بود به رنک 1 هم قانع نیست رکورد هم میخواد بزنه ) بگو یکدفعه نه بگو دیگه چرا داری میپیچیونی
    دادا اسم تو رو برا شوخی گذاشتیم اما پسر این چه امتیازیه پدرم در میاد تا دختره رو به این امتیاز برسونم دی

9. Top | #27
    IRAN MY LOVE

دادا اسم تو رو برا شوخی گذاشتیم اما پسر این چه امتیازیه پدرم در میاد تا دختره رو به این امتیاز برسونم دی
    خداییش من کلی داشتم برنامه میچیدم یه راند بیام 2 میلیارد بگیرم بتر***ه تو بازی . اما دیدم فرشید زده تر***ده .¹24² حالا باید بریم برنامه برا 3 میلیارد بذاریم¹24²

10. Top | #28

سطح
    11
    تشکر دریافتی
    2,042 بار در 1,005 پست
    دستاورد ها:

حالا ادامه داستان دختره هم شرایطش رو گفت ما و با هزار جور مشکل والدین محترم با ماشین خود و من در ماشین خودم تو این فکر چه کنم دنیا 2 بازی یک اک بالا اوردن سخته چه رسد 3 اک اونم سنگین بزنم این از این به دختره چی با سرغت زیاد می روندم که یک مامور راهنمایی رانندگی ایست داد من بالاجبار ایستادم شانس رو نگاه شانس رو شانس مامور می گه ماشینت باید بره پار کینگ من تو رو جون هرچی که دوست داری بی خیال شو الان از خواستگاری میام بی خیال شو ماموره پس چرا اینهمه فکری جریان روگفتم کفت ایول منم خانورز بازی می کنم به یک شرط می گم شرطط رو بگو می گه فردا دویل می زنیم دنیایی یک باهم به شرط این قبض جریمه قبضت 200 هزار اگر بردی جریمه رو من می پردازم اگر باختی جریمه رو خودت می پردازی و مبلغ جریمه رو هم بهم میدی من که دیکه دیدم چااره ندارم گفتم باشه بزنیم این دویل رو با هم بازم شانس اوردیم تو سنگین و اک بالا اوردن از من نخواستی خدا خیرت بده دنیایی بیهوده ای دارم من

11. Top | #29
    IRAN MY LOVE

حالا ادامه داستان دختره هم شرایطش رو گفت ما و با هزار جور مشکل والدین محترم با ماشین خود و من در ماشین خودم تو این فکر چه کنم دنیا 2 بازی یک اک بالا اوردن سخته چه رسد 3 اک اونم سنگین بزنم این از این به دختره چی با سرغت زیاد می روندم که یک مامور راهنمایی رانندگی ایست داد من بالاجبار ایستادم شانس رو نگاه شانس رو شانس مامور می گه ماشینت باید بره پار کینگ من تو رو جون هرچی که دوست داری بی خیال شو الان از خواستگاری میام بی خیال شو ماموره پس چرا اینهمه فکری جریان روگفتم کفت ایول منم خانورز بازی می کنم به یک شرط می گم شرطط رو بگو می گه فردا دویل می زنیم دنیایی یک باهم به شرط این قبض جریمه قبضت 200 هزار اگر بردی جریمه رو من می پردازم اگر باختی جریمه رو خودت می پردازی و مبلغ جریمه رو هم بهم میدی من که دیکه دیدم چااره ندارم گفتم باشه بزنیم این دویل رو با هم بازم شانس اوردیم تو سنگین و اک بالا اوردن از من نخواستی خدا خیرت بده دنیایی بیهوده ای دارم من
    فرشید جالبه . همینطوری سریالی پیش بری میتر***ی .میشی داستان نویس بزرگ خان وارزی . خداییش مت گرم . منتظر قسمت های بعدی هستیم.¹24²

12. Top | #30

سطح
    11
    تشکر دریافتی
    2,042 بار در 1,005 پست
    دستاورد ها:

چون داستان من در اوردیه من دراوردیه وود خارجی نداره بازی با کلماتش خیلی سخته اما خدا رو شکر خوب ج گرفتم

صفحه 3 از 11 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین