• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 41

موضوع: یکی این جنگ رو تحلیل کنه!

1. Top | #1

پیشروی سطح: %8 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 277
    فعالیت کل: %0
    سطح
    11
    تشکر دریافتی
    1,272 بار در 271 پست
    دستاورد ها:
    1000 امتیازسه ماه فعالیتپیشرو

یکی این جنگ رو تحلیل کنه!

سلام

امروز یه لینک جنگ تو دنیای 3 به دستم رسید واقعا جالب بود واسم،شما هم ببینید و نظرتونو بگشد.(البتهلینکو نمی تونم بذارم به خاطر قوانین انجمن اما آغاز و پایانشو می ذارم و اگه خواستید هر راندی رو که لازم باشه می ذارم)

آغازش:

مهاجم:

مدافع:

اینم پایانش:

ﺩﯾﮕﻪ ﺩﻟﻢ ﻧﻪ ﭘﻮﻝ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻧﻪ ﺁﻏﻮﺵ ﻧﻪ ﻣﻬﻤﻮﻧﯽ ﻧﻪ ﺣﺘﯽ ﺁﯾـــــــــــﻨﺪﻩ .... ﺩﻟﻢ ..... . . . . . . . . . . ﺑﭽـــــــــــــــــــﮕﯿ ﻤﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ! ﺧﻮﻧﻪ ﺳﺎﺣﻠﯽ ﺑﺎ ﺁﺗﯿﺶ ! ﭘﺎﻫﺎﯼ ﺷﻨــــــــــــﯽ ﺩﺳﺘﺎﯼ ﮐﺎﮐﺎﺋﻮﯾﯽ! ﺩﻟﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﻼﻝ ﻣﯿﺨﻮﺭﻡ ﮐـــــــﻞ ﺻﻮﺭﺗﻢ ﺯﻏﺎﻟﯽ ﺷﻪ ! 100 ﺑﺎﺭ ﯾﻪ ﺳﺮﺳﺮﻩ ﯼ 1 ﻣﺘﺮﯼ ﺭﻭ ﺑﺮﻡ ﺑﺎﺯﻡ ﺧﺴﺘﻪ ﻧﺸﻢ ! ﭼﺎﯾﯽ ﺭﻭ ﺑﺎ 10 ﺗﺎ ﻗﻨﺪ ﺑﺨﻮﺭﻡ ! ﺑﺴﺘﻨﯽ ﻭ ﭘﻔﮏ ﻭ ﻟﻮﺍﺷﮑﻮ ﺑﺎﻫﻢ ﺑﺨﻮﺭﻡ ! ﺳﺮﭼﯿﺰﺍﯼ ﻣﺴﺨﺮﻩ ﺍﻧﻘﺪ ﺑـــــــــــــــﺨﻨﺪﻡ ﺑﯿﺎﻓﺘﻢ ﮐﻒ ﺍﺗﺎﻕ ! ﺑﺎ ﺧﻂ ﻟﺐ ﻣﺎﻣﺎﻧﻢ ﺑﺮﺍ ﺧﻮﺩﻡ ﺳﯿﺒﯿﻞ ﺑﮑﺸﻢ! ﺩﻟﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻣﺚ ﺑﭽﮕﯿﺎ ﺑﻮﯼ ﺳﯿﮕﺎﺭ ﺣﺎﻟﻤﻮ ﺑﺪ ﮐﻨﻪ ... ﺁﺩﺍﻣﺲ ﺑﭽﺴﺒﻮﻧﻢ ﺯﯾﺮ ﻣﯿﺰ ﮐﻼﺳﺎ ! ﻋﯿﺪﯾﺎﻣﻮ ﺑﺮﯾﺰﻡ ﺗﻮ ﺍﻭﻥ ﻗﻠﮏ ﭼﻮﺑـــــﯿﻪ !ﻣﻮﺭﭼﻪ ﻫﺎﺭﻭ ﺑﮑﺸﻢ !ﻏﺮﻭﺑﺎﯼ ﺟــــــــــــــــــﻤﻌﻪ ﻓﻘﻂ ﻣﻨﺘﻈﺮ "ﻓﻮﺗﺒﺎﻟﯿﺴﺘﺎ" ﺑﺎﺷﻢ ﻭ ﺗﺎ ﺷﺐ ﺧﻮﺩﻣﻮ ﺑﺎ ﭘﻠﯽ ﺍﺳﺘﯿﺸﻨﻢ ﺑﮑﺸﻢ !ﻣﺎﺩﺭﻡ ﮐﻪ نماز ﻣﯿﺨﻮﻧﻪ ﺑﺮﻡ ﺟﻠﻮﺵ ﺍﻧــــــﻘﺪ ﺍﺩﺍ ﺩﺭﺑﯿﺎﺭﻡ ﺗﺎ ﺑﺨﻨﺪﻩ ﻧﻤﺎﺯﺷﻮ ﺑﺸﮑﻨﻪ ﻭ ﺑﻌﺪﺵ ﻓـــــﺮﺍﺭ ﮐﻨﻢ ... ^_^ . . . ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﺍﺷﺘﺒﺎﻫﻢ ﺍﯾﻦ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺁﺭﺯﻭ ﮐﺮﺩﻡ ﺑﺰﺭﮒ ﺷﻢ! ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺁﺩﻡ ﺑﺰﺭﮔﺎ ﺧﯿـــــــــــــــﻠﯽ ﺳﺮﺩ ﻭ ﺗﻨﻬﺎﺱ ! ﺩﺭﮔﯿﺮ ﻗﻠﺐ ﻭ !.... ﺍﻩ!

2. Top | #11

پیشروی سطح: %28 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 144
    سطح
    10
    تشکر دریافتی
    278 بار در 99 پست
    دستاورد ها:
    پیشرو1000 امتیازیک سال ثبت نام

پاسخ : یکی این جنگ رو تحلیل کنه!

نقل قول نوشته اصلی توسط Afshin Shakeri نمایش پست ها
    سلام

امروز یه لینک جنگ تو دنیای 3 به دستم رسید واقعا جالب بود واسم،شما هم ببینید و نظرتونو بگشد.(البتهلینکو نمی تونم بذارم به خاطر قوانین انجمن اما آغاز و پایانشو می ذارم و اگه خواستید هر راندی رو که لازم باشه می ذارم)

آغازش:

مهاجم:

مدافع:

اینم پایانش:

دلیلش شاید این باشه طرف همه نیروهاشو زده خط 1 و 2 یه جوری میخوره تو دسترس باشن اما بازم عجیبه فوقش 3 میل
    یگان آلمان خط 3 هم یه ت***ی میده در کل خیلی جالبه )
    کنار هر قلعه ی خانوارز هزار خاطره دفنه اونقدر خاطره داریم که گویی قدر یک قرنه چیزایی رو که من تو این بازی فراموش کردم تو هنوز یاد نگرفتی خان پسر..
    مهم نیست تو قهرمان شده باشی یا رکورد زده باشی ..همیشه تموم میشه ...

و خانوارز یک بیماری بدخیم روحی بود...

http://irforum.madmoo.com/showthread.php?t=17190

3. Top | #12

پیشروی سطح: %8 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 277
    سطح
    11
    تشکر دریافتی
    1,272 بار در 271 پست
    دستاورد ها:
    1000 امتیازسه ماه فعالیتپیشرو

150 بار اینو شبیه سازی کردیم اصلا نتیجش کاملا متفاوته.مدافع 2 میلیونم نمی گیره اما جنگ واقعی رو ببینید
    ﺩﯾﮕﻪ ﺩﻟﻢ ﻧﻪ ﭘﻮﻝ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻧﻪ ﺁﻏﻮﺵ ﻧﻪ ﻣﻬﻤﻮﻧﯽ ﻧﻪ ﺣﺘﯽ ﺁﯾـــــــــــﻨﺪﻩ .... ﺩﻟﻢ ..... . . . . . . . . . . ﺑﭽـــــــــــــــــــﮕﯿ ﻤﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ! ﺧﻮﻧﻪ ﺳﺎﺣﻠﯽ ﺑﺎ ﺁﺗﯿﺶ ! ﭘﺎﻫﺎﯼ ﺷﻨــــــــــــﯽ ﺩﺳﺘﺎﯼ ﮐﺎﮐﺎﺋﻮﯾﯽ! ﺩﻟﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﻼﻝ ﻣﯿﺨﻮﺭﻡ ﮐـــــــﻞ ﺻﻮﺭﺗﻢ ﺯﻏﺎﻟﯽ ﺷﻪ ! 100 ﺑﺎﺭ ﯾﻪ ﺳﺮﺳﺮﻩ ﯼ 1 ﻣﺘﺮﯼ ﺭﻭ ﺑﺮﻡ ﺑﺎﺯﻡ ﺧﺴﺘﻪ ﻧﺸﻢ ! ﭼﺎﯾﯽ ﺭﻭ ﺑﺎ 10 ﺗﺎ ﻗﻨﺪ ﺑﺨﻮﺭﻡ ! ﺑﺴﺘﻨﯽ ﻭ ﭘﻔﮏ ﻭ ﻟﻮﺍﺷﮑﻮ ﺑﺎﻫﻢ ﺑﺨﻮﺭﻡ ! ﺳﺮﭼﯿﺰﺍﯼ ﻣﺴﺨﺮﻩ ﺍﻧﻘﺪ ﺑـــــــــــــــﺨﻨﺪﻡ ﺑﯿﺎﻓﺘﻢ ﮐﻒ ﺍﺗﺎﻕ ! ﺑﺎ ﺧﻂ ﻟﺐ ﻣﺎﻣﺎﻧﻢ ﺑﺮﺍ ﺧﻮﺩﻡ ﺳﯿﺒﯿﻞ ﺑﮑﺸﻢ! ﺩﻟﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻣﺚ ﺑﭽﮕﯿﺎ ﺑﻮﯼ ﺳﯿﮕﺎﺭ ﺣﺎﻟﻤﻮ ﺑﺪ ﮐﻨﻪ ... ﺁﺩﺍﻣﺲ ﺑﭽﺴﺒﻮﻧﻢ ﺯﯾﺮ ﻣﯿﺰ ﮐﻼﺳﺎ ! ﻋﯿﺪﯾﺎﻣﻮ ﺑﺮﯾﺰﻡ ﺗﻮ ﺍﻭﻥ ﻗﻠﮏ ﭼﻮﺑـــــﯿﻪ !ﻣﻮﺭﭼﻪ ﻫﺎﺭﻭ ﺑﮑﺸﻢ !ﻏﺮﻭﺑﺎﯼ ﺟــــــــــــــــــﻤﻌﻪ ﻓﻘﻂ ﻣﻨﺘﻈﺮ "ﻓﻮﺗﺒﺎﻟﯿﺴﺘﺎ" ﺑﺎﺷﻢ ﻭ ﺗﺎ ﺷﺐ ﺧﻮﺩﻣﻮ ﺑﺎ ﭘﻠﯽ ﺍﺳﺘﯿﺸﻨﻢ ﺑﮑﺸﻢ !ﻣﺎﺩﺭﻡ ﮐﻪ نماز ﻣﯿﺨﻮﻧﻪ ﺑﺮﻡ ﺟﻠﻮﺵ ﺍﻧــــــﻘﺪ ﺍﺩﺍ ﺩﺭﺑﯿﺎﺭﻡ ﺗﺎ ﺑﺨﻨﺪﻩ ﻧﻤﺎﺯﺷﻮ ﺑﺸﮑﻨﻪ ﻭ ﺑﻌﺪﺵ ﻓـــــﺮﺍﺭ ﮐﻨﻢ ... ^_^ . . . ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﺍﺷﺘﺒﺎﻫﻢ ﺍﯾﻦ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺁﺭﺯﻭ ﮐﺮﺩﻡ ﺑﺰﺭﮒ ﺷﻢ! ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺁﺩﻡ ﺑﺰﺭﮔﺎ ﺧﯿـــــــــــــــﻠﯽ ﺳﺮﺩ ﻭ ﺗﻨﻬﺎﺱ ! ﺩﺭﮔﯿﺮ ﻗﻠﺐ ﻭ !.... ﺍﻩ!

4. Top | #13

پیشروی سطح: %77 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 23
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

دم مدافع گرم،

من یه سبک داشتم شبیه به این،مهران دیده بود،واسه گوت بود که فرانک رو باهاش بزنم

من سنگین گذاشتم ۳.تقریبا جواب میداد

ولی* دلیل باخت

من لینک دیدم که یارو معکوس زده و باخت

دلیلش هم اینه بعضی* وقتا وقتی* سنگین میره عقب حمله*ای بهش نمی*شه،و سنگینا میمونن،حالا بده چند راند مدافع سنگینای مهاجم رو زده،گرچه بقیه یگانهاش مردن

حالا سنگین میتون به تنهایی با تمام کماندرا و بالستیکه طرف بجنگه و بزنه

اتفاق نادر ولی* میافته

بهترین روش هم برای زدن فرانک و آلمان همینه
    The grass was greener
    The light was brighter
    The taste was sweeter
    The nights of wonder
    With friends surrounded
    The dawn mist glowing
    The water flowing
    The endless river

For ever remember

همیشه به یادتونم رفقا

عشق اول اخرم امپراظوران

5. Top | #14
    IRAN MY LOVE

من میگم یا مدافع خیلی خوش شانس بوده یا خیلی حرفه ای که ما سر در نمیاریم . واقعا جالبه سبکش . هر کسی ببینه شک نداره باخته حتمیه . اما خب با این نتیجه که شما زدی به نظرم یه جور ابتکار از سمت مدافع بوده .البته شاید . شایدم شانس

6. Top | #15

پیشروی سطح: %64 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 109
    سطح
    11
    تشکر دریافتی
    2,041 بار در 1,004 پست
    دستاورد ها:
    مشاور1000 امتیازسه ماه فعالیت

نقل قول نوشته اصلی توسط Afshin Shakeri نمایش پست ها
    سلام

آغازش:

مهاجم:

مدافع:

اینم پایانش:

خدایی من عجب ادمه پاستوریزه هستم هی فکر می کردم این مدافع چه سبکی گذاشته تر***ده بعد خوندن تایپیک ها فهمیدم معکوس که می کن اینه

7. Top | #16

پیشروی سطح: %66 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 102
    سطح
    15
    تشکر دریافتی
    2,070 بار در 901 پست

دستاورد ها:
    دوستیبیش فعالیک سال ثبت نام

سلام

اساسی ترین کار رو توی نبرد صلیبی میکنه ، پخش میشه و همه یگانهای رو به روشو میزنه .... حالا دلیل این حرفام چی بود و چه ربطی داشت به این عکس . اول اینکه صلیبی طرف خط 2 هستش یعنی 4 خط جلوتر رو میزنه که مهمترین یگان رو به روش بالستیک طرف هست . بالستیک تعدادش بالاست ... از این میگذریم ، صلیبی مدافع 4 ایستاده و بالستیکش 3 . یعنی بالستیکش میچسبه به بلند مهاجم و ترتیبشو میده . صلیبی مدافع هم توی راند دو همه صلیبی های مهاجم رو میزنه ، لینک رو ندیدم ولی فکر می کنم توی راند 3 یا حداکثر 4 مهاجم دیگه صلیبی نداشته باشه . اما یه دلیل اساسی وجود داره که صلیبی یعنی مهمترین یگان مدافع نترکه و بتونه کار خودش یعنی زدن بالستیک و صلیبی و سنگین مهاجم رو تموم کنه اینه که همیشه توی نبرد یگان ویژه ؛ نجیب و سنگین توی اولویت صلیبی های مهاجم هستن ، سنگین طرف توی خط 4 هست ، یگان ویژش هم همینطور ! پس صلیبی و بالستیک مهاجم مشغول اینا میشن و حسابی به توریستی ترین شهر ایران سفر میکنن ! و نکته آخر اینکه چیزی که بهش دقت نکردید اینه که هر دو یک قوم هستن با مهارت برابر ، اما با یک تفاوت اونم بخت و اقبال در نبرد هستش ! مدافع بخت و اقبالش 2 هست و مهاجم 1 ، این توی زنده موندن همون تعداد کم از نیروهای مدافع خیلی تاثیر داشته و صد البته توی هر دوره نبرد تاثیر بسزایی داره ...
    شرمنده اگر اطلاعاتم کم بود یا نکته اشتباهی رو بیان کردم .....

8. Top | #17

پیشروی سطح: %77 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 23
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    4 بار در 3 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

دقیق که دیده باشین مهاجم سبکش عالیه ولی مدافع هم کم نزاشته
    مدافع خط 1 و 2 رو ادوات محاصره و چرت چیده چرا؟ چون وقتی مهاجم در گیر اون ادوات میشه و وقت رو واسه نابود کردن اونا هدر داده کماندارای مدافع نیروهای پیاده مهجمرو تر***دن با همین حال به نظر من بازی تساوی بوده
    من میگم بختو اقبال هم کمک کرده به مدافع چون 1 امتیاز بیشتر داشته
    مدافع تو جنگ پایانی سنگین کم نیوورده و برده البته روی کاغذ

اونایی که نمیتونن ببینن به عینک نیاز ندارن فقط کافیه ctrlو + رو نگه دارن تا تصویر زوم کنه
    زنده باد منطقه 10

ezio-25
    ezio-19
    فری-قصاب
    MAlake-farzan
    ghzan
    festival4
    azee
    l.enricue
    سلامتی همه بچه های منطقه-10

9. Top | #18

پیشروی سطح: %66 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 102
    سطح
    15
    تشکر دریافتی
    2,070 بار در 901 پست

دستاورد ها:
    دوستیبیش فعالیک سال ثبت نام

نقل قول نوشته اصلی توسط ezio-25 نمایش پست ها
    مدافع خط 1 و 2 رو ادوات محاصره و چرت چیده چرا؟ چون وقتی مهاجم در گیر اون ادوات میشه و وقت رو واسه نابود کردن اونا هدر داده کماندارای مدافع نیروهای پیاده مهجمرو تر***دن با همین حال به نظر من بازی تساوی بوده

اونایی که نمیتونن ببینن به عینک نیاز ندارن فقط کافیه ctrlو + رو نگه دارن تا تصویر زوم کنه
    داداش میگم یه ezio-sepehr توی دن یک بود ، شما نیستی ؟! در ضمن تحلیلت خیلی اساسی بود خیلی حال کردم باهاش اما ساده شده حرفای خودم بود

10. Top | #19

پیشروی سطح: %37 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 126
    فعالیت کل: %5.0
    سطح
    10
    تشکر دریافتی
    3,087 بار در 780 پست

دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت1000 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط RevengeR نمایش پست ها
    سلام

اساسی ترین کار رو توی نبرد صلیبی میکنه ، پخش میشه و همه یگانهای رو به روشو میزنه .... حالا دلیل این حرفام چی بود و چه ربطی داشت به این عکس . اول اینکه صلیبی طرف خط 2 هستش یعنی 4 خط جلوتر رو میزنه که مهمترین یگان رو به روش بالستیک طرف هست . بالستیک تعدادش بالاست ... از این میگذریم ، صلیبی مدافع 4 ایستاده و بالستیکش 3 . یعنی بالستیکش میچسبه به بلند مهاجم و ترتیبشو میده . صلیبی مدافع هم توی راند دو همه صلیبی های مهاجم رو میزنه ، لینک رو ندیدم ولی فکر می کنم توی راند 3 یا حداکثر 4 مهاجم دیگه صلیبی نداشته باشه . اما یه دلیل اساسی وجود داره که صلیبی یعنی مهمترین یگان مدافع نترکه و بتونه کار خودش یعنی زدن بالستیک و صلیبی و سنگین مهاجم رو تموم کنه اینه که همیشه توی نبرد یگان ویژه ؛ نجیب و سنگین توی اولویت صلیبی های مهاجم هستن ، سنگین طرف توی خط 4 هست ، یگان ویژش هم همینطور ! پس صلیبی و بالستیک مهاجم مشغول اینا میشن و حسابی به توریستی ترین شهر ایران سفر میکنن ! و نکته آخر اینکه چیزی که بهش دقت نکردید اینه که هر دو یک قوم هستن با مهارت برابر ، اما با یک تفاوت اونم بخت و اقبال در نبرد هستش ! مدافع بخت و اقبالش 2 هست و مهاجم 1 ، این توی زنده موندن همون تعداد کم از نیروهای مدافع خیلی تاثیر داشته و صد البته توی هر دوره نبرد تاثیر بسزایی داره ...
    شرمنده اگر اطلاعاتم کم بود یا نکته اشتباهی رو بیان کردم .....
    سلام
    باید بگم که مهاجم تا دور 8 صلیبی داشت
    نکته ای که افشین گفت این بود که بارها تو شبیه ساز همین سبک با همین تعداد و همین مهارت ها رو تست کرده امتیاز مدافع از 2 میل بیشتر نشده هر بار هم به بدترین شکل باخته اما تو این لینک مدافع پیروز شده
    چون مدافع برده همه دنبال نقطه قدرتش هستن ولی اگه بخواین دنبال نقطه های ضعفش بگردین بعد شاید نظرتون عوض بشه در ضمن این یه حمله شبانه بود و مدافع اصلا انلاین نبود اگه انلاین بود هرگز با همچین سبکی جلوی 50 ک حاظر نمیشد
    کافیه فقط یکبار شبیه سازی کنین متوجه اختلاف نتیجه شبیه ساز با نبرد واقعی میشید
    در کل منظور این بود این سبک نباید میبرد ولی برد
    به امید خدا راند اخرمه

11. Top | #20

پیشروی سطح: %28 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 144
    سطح
    10
    تشکر دریافتی
    278 بار در 99 پست
    دستاورد ها:
    پیشرو1000 امتیازیک سال ثبت نام

نقل قول نوشته اصلی توسط ezio-25 نمایش پست ها

میگم این مستند بود گفتی ؟ مگه فیلم داری تعریف میکنی مومن سبکه نیمه معکوسه چرا دارین تعریف میکنین از سبک ) طرف سبک غارتش این بود ارتش خفت شده دوئل که نبوده
    هرچی هست زیره سره شوالیه هست و آهنگری طرف ضعیف بوده اما بازم امکان نداره بازی قاطی کرده مشکل از سیستمه از نظره من وگرنه همچین بردی مسخره هست سنگین خط 4 بعدش ببری؟! عمرا
    کنار هر قلعه ی خانوارز هزار خاطره دفنه اونقدر خاطره داریم که گویی قدر یک قرنه چیزایی رو که من تو این بازی فراموش کردم تو هنوز یاد نگرفتی خان پسر..
    مهم نیست تو قهرمان شده باشی یا رکورد زده باشی ..همیشه تموم میشه ...

و خانوارز یک بیماری بدخیم روحی بود...

http://irforum.madmoo.com/showthread.php?t=17190

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین