• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 41

موضوع: یکی این جنگ رو تحلیل کنه!

1. Top | #1

پیشروی سطح: %8 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 277
    فعالیت کل: %0
    سطح
    11
    تشکر دریافتی
    1,272 بار در 271 پست
    دستاورد ها:
    1000 امتیازسه ماه فعالیتپیشرو

یکی این جنگ رو تحلیل کنه!

سلام

امروز یه لینک جنگ تو دنیای 3 به دستم رسید واقعا جالب بود واسم،شما هم ببینید و نظرتونو بگشد.(البتهلینکو نمی تونم بذارم به خاطر قوانین انجمن اما آغاز و پایانشو می ذارم و اگه خواستید هر راندی رو که لازم باشه می ذارم)

آغازش:

مهاجم:

مدافع:

اینم پایانش:

ﺩﯾﮕﻪ ﺩﻟﻢ ﻧﻪ ﭘﻮﻝ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻧﻪ ﺁﻏﻮﺵ ﻧﻪ ﻣﻬﻤﻮﻧﯽ ﻧﻪ ﺣﺘﯽ ﺁﯾـــــــــــﻨﺪﻩ .... ﺩﻟﻢ ..... . . . . . . . . . . ﺑﭽـــــــــــــــــــﮕﯿ ﻤﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ! ﺧﻮﻧﻪ ﺳﺎﺣﻠﯽ ﺑﺎ ﺁﺗﯿﺶ ! ﭘﺎﻫﺎﯼ ﺷﻨــــــــــــﯽ ﺩﺳﺘﺎﯼ ﮐﺎﮐﺎﺋﻮﯾﯽ! ﺩﻟﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﻼﻝ ﻣﯿﺨﻮﺭﻡ ﮐـــــــﻞ ﺻﻮﺭﺗﻢ ﺯﻏﺎﻟﯽ ﺷﻪ ! 100 ﺑﺎﺭ ﯾﻪ ﺳﺮﺳﺮﻩ ﯼ 1 ﻣﺘﺮﯼ ﺭﻭ ﺑﺮﻡ ﺑﺎﺯﻡ ﺧﺴﺘﻪ ﻧﺸﻢ ! ﭼﺎﯾﯽ ﺭﻭ ﺑﺎ 10 ﺗﺎ ﻗﻨﺪ ﺑﺨﻮﺭﻡ ! ﺑﺴﺘﻨﯽ ﻭ ﭘﻔﮏ ﻭ ﻟﻮﺍﺷﮑﻮ ﺑﺎﻫﻢ ﺑﺨﻮﺭﻡ ! ﺳﺮﭼﯿﺰﺍﯼ ﻣﺴﺨﺮﻩ ﺍﻧﻘﺪ ﺑـــــــــــــــﺨﻨﺪﻡ ﺑﯿﺎﻓﺘﻢ ﮐﻒ ﺍﺗﺎﻕ ! ﺑﺎ ﺧﻂ ﻟﺐ ﻣﺎﻣﺎﻧﻢ ﺑﺮﺍ ﺧﻮﺩﻡ ﺳﯿﺒﯿﻞ ﺑﮑﺸﻢ! ﺩﻟﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻣﺚ ﺑﭽﮕﯿﺎ ﺑﻮﯼ ﺳﯿﮕﺎﺭ ﺣﺎﻟﻤﻮ ﺑﺪ ﮐﻨﻪ ... ﺁﺩﺍﻣﺲ ﺑﭽﺴﺒﻮﻧﻢ ﺯﯾﺮ ﻣﯿﺰ ﮐﻼﺳﺎ ! ﻋﯿﺪﯾﺎﻣﻮ ﺑﺮﯾﺰﻡ ﺗﻮ ﺍﻭﻥ ﻗﻠﮏ ﭼﻮﺑـــــﯿﻪ !ﻣﻮﺭﭼﻪ ﻫﺎﺭﻭ ﺑﮑﺸﻢ !ﻏﺮﻭﺑﺎﯼ ﺟــــــــــــــــــﻤﻌﻪ ﻓﻘﻂ ﻣﻨﺘﻈﺮ "ﻓﻮﺗﺒﺎﻟﯿﺴﺘﺎ" ﺑﺎﺷﻢ ﻭ ﺗﺎ ﺷﺐ ﺧﻮﺩﻣﻮ ﺑﺎ ﭘﻠﯽ ﺍﺳﺘﯿﺸﻨﻢ ﺑﮑﺸﻢ !ﻣﺎﺩﺭﻡ ﮐﻪ نماز ﻣﯿﺨﻮﻧﻪ ﺑﺮﻡ ﺟﻠﻮﺵ ﺍﻧــــــﻘﺪ ﺍﺩﺍ ﺩﺭﺑﯿﺎﺭﻡ ﺗﺎ ﺑﺨﻨﺪﻩ ﻧﻤﺎﺯﺷﻮ ﺑﺸﮑﻨﻪ ﻭ ﺑﻌﺪﺵ ﻓـــــﺮﺍﺭ ﮐﻨﻢ ... ^_^ . . . ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﺍﺷﺘﺒﺎﻫﻢ ﺍﯾﻦ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺁﺭﺯﻭ ﮐﺮﺩﻡ ﺑﺰﺭﮒ ﺷﻢ! ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺁﺩﻡ ﺑﺰﺭﮔﺎ ﺧﯿـــــــــــــــﻠﯽ ﺳﺮﺩ ﻭ ﺗﻨﻬﺎﺱ ! ﺩﺭﮔﯿﺮ ﻗﻠﺐ ﻭ !.... ﺍﻩ!

2. Top | #21

پیشروی سطح: %66 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 102
    سطح
    15
    تشکر دریافتی
    2,070 بار در 901 پست

دستاورد ها:
    دوستیبیش فعالیک سال ثبت نام

پاسخ : یکی این جنگ رو تحلیل کنه!

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi61 نمایش پست ها
    سلام
    باید بگم که مهاجم تا دور 8 صلیبی داشت
    نکته ای که افشین گفت این بود که بارها تو شبیه ساز همین سبک با همین تعداد و همین مهارت ها رو تست کرده امتیاز مدافع از 2 میل بیشتر نشده هر بار هم به بدترین شکل باخته اما تو این لینک مدافع پیروز شده
    چون مدافع برده همه دنبال نقطه قدرتش هستن ولی اگه بخواین دنبال نقطه های ضعفش بگردین بعد شاید نظرتون عوض بشه در ضمن این یه حمله شبانه بود و مدافع اصلا انلاین نبود اگه انلاین بود هرگز با همچین سبکی جلوی 50 ک حاظر نمیشد
    کافیه فقط یکبار شبیه سازی کنین متوجه اختلاف نتیجه شبیه ساز با نبرد واقعی میشید
    در کل منظور این بود این سبک نباید میبرد ولی برد
    شبیه ساز هیچ اعتباری نداره ، به شخصه هر وقت بهش تکیه کردم به بدترین نتایج رسیدم و هر وقت به ذهن خودم تکیه کردم برنده شدم . این راند با مغول فرانک رو با 2500 ویژه صاف کردم(البته سبک از خودم بود اما مارش رو یکی دیگه داد)از وقتی به مشکلات شبیه ساز پی بردم دیگه ازش استفاده نکردم و گذاشتمش کنار ... در ضمن سبک مدافع درسته خیلی اشکال داره اما همچینم افتضاح نیست و بی مناسبت با سبک مهاجم چیده نشده ! مهاجم طوری چیده که خط سه و چهار حریف رو صاف کنه و راه برای خط یک و دو خودش باز بشه برای زدن حریف و مدافعم دقیقا طوری چیده که خط 1 و 2 نداشته باشه و خط سه و چهار قدرتمندی داشته باشه ... به هر حال سبک و نتیجه عجیبه و نمیشه تحلیل درستی روش کرد ...

3. Top | #22

پیشروی سطح: %34 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 266
    سطح
    18
    تشکر دریافتی
    1,181 بار در 650 پست
    دستاورد ها:
    اولین گروهپیشروسه ماه فعالیت

نقل قول نوشته اصلی توسط jigh نمایش پست ها
    ایول ایول اشکین ایسن سبک مهاجم یادمه سعید فورغی ساخت داد بهم گفت مردشی ضدشو بساز منم هرچی میساختم نمیشد الان دیدم کف کردم!سبک مدافع انقدر افتضاح اینو زده:جی مدافع سبکش شبیه سبک غارت اوله بازیه بیشتر)))
    آفرین داداش بغیر شما همه چرتو پرت نوشتن البته دوستان ناراحت نشن مدافع منم من 3 هفتست سبک غارتمو پاک کردم اما چون بهم حمله نمیشد پیش ورز انتخاب نکرده بودم بخاطر همین سبکم همین موند یکی از دوستان هم گفت شبانه زده شده و من آن نبودم اونم درست گفته .

4. Top | #23

سطح
    18
    تشکر دریافتی
    1,181 بار در 650 پست
    دستاورد ها:

دلیل بردم این بود که چون دوسطح پایینتر بودم فکر کنم 10 درصد مهارت مدافع جایزه کرفتم. خط 1 من که رفت راه 2600 آلمان برا قتل عام باز شد همین خودش کلی تلفات وارد کرد سنگینام دست نخورده موند 2 راند آخر رو سنگینا فقط شرکت داشتن تازه مهمترین مهارت یعنی بخت من هم از اون بیشتر بود اما خدایی تا 100 سال دیگه هم بخوام سبک بچینم اینطوری نمیچینم چون سنگینام اگر خط 1 بود آلمان هم 1 بود فکر کنم نصف ارتشم زنده میموند

5. Top | #24

پیشروی سطح: %78 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 67
    فعالیت کل: %4.0
    سطح
    14
    تشکر دریافتی
    3,436 بار در 1,253 پست

دستاورد ها:
    دستآورد تگ - درجه 2مشاورسه ماه فعالیت

نقل قول نوشته اصلی توسط persian.gulf.boy نمایش پست ها
    دلیل بردم این بود که چون دوسطح پایینتر بودم فکر کنم 10 درصد مهارت مدافع جایزه کرفتم. خط 1 من که رفت راه 2600 آلمان برا قتل عام باز شد همین خودش کلی تلفات وارد کرد سنگینام دست نخورده موند 2 راند آخر رو سنگینا فقط شرکت داشتن تازه مهمترین مهارت یعنی بخت من هم از اون بیشتر بود اما خدایی تا 100 سال دیگه هم بخوام سبک بچینم اینطوری نمیچینم چون سنگینام اگر خط 1 بود آلمان هم 1 بود فکر کنم نصف ارتشم زنده میموند
    نقل قول نوشته اصلی توسط kug3000 نمایش پست ها
    كاشكي ميتونستم لينك نبرد و ببينم اول ميخواستم بگم اهنگري و كهنه دليل نميشه تنها دليل دوام
    مدافع و نبختن تعداد خاص زياد مدافع است كه دوبرابر مهاجم مي باشد تنها توجيح بنظر من همينه
    در ضمن برا قومهاي المان و فرانك بخت3 مثل نون شب واجبه اونم بي تاثير نيست البته ليك و ببينم
    نظرم شايد عوض شه
    نظز مارو هم ميديدي

سلامتی اون پسری که وقتی ده سالش بود باباش زد تو گوشش چیزی نگفت
    وقتی بیست سالش شد باباش زد تو گوشش چیزی نگفت
    وقتی سی سالش شد باباش زد تو گوشش گریه کرد
    باباش گفت چرا گریه میکنی
    گفت :
    آخه اون وقت ها دست هات نمی لرزید

6. Top | #25

سطح
    18
    تشکر دریافتی
    1,181 بار در 650 پست
    دستاورد ها:

نقل قول نوشته اصلی توسط kug3000 نمایش پست ها
    نظز مارو هم ميديدي
    خدایی ندیده بودم اینو ببخشید داداش

7. Top | #26

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 31
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط RevengeR نمایش پست ها
    شبیه ساز هیچ اعتباری نداره ، به شخصه هر وقت بهش تکیه کردم به بدترین نتایج رسیدم و هر وقت به ذهن خودم تکیه کردم برنده شدم . این راند با مغول فرانک رو با 2500 ویژه صاف کردم(البته سبک از خودم بود اما مارش رو یکی دیگه داد)از وقتی به مشکلات شبیه ساز پی بردم دیگه ازش استفاده نکردم و گذاشتمش کنار ... در ضمن سبک مدافع درسته خیلی اشکال داره اما همچینم افتضاح نیست و بی مناسبت با سبک مهاجم چیده نشده ! مهاجم طوری چیده که خط سه و چهار حریف رو صاف کنه و راه برای خط یک و دو خودش باز بشه برای زدن حریف و مدافعم دقیقا طوری چیده که خط 1 و 2 نداشته باشه و خط سه و چهار قدرتمندی داشته باشه ... به هر حال سبک و نتیجه عجیبه و نمیشه تحلیل درستی روش کرد ...
    میشه بگید مشکلات شبیه ساز چیه تا مبتدایی مثل من هم یاد بگیرند وقتشون تلف نشه؟

8. Top | #27

پیشروی سطح: %66 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 102
    سطح
    15
    تشکر دریافتی
    2,070 بار در 901 پست

دستاورد ها:
    دوستیبیش فعالیک سال ثبت نام

نقل قول نوشته اصلی توسط Rhinoceros نمایش پست ها
    مشکلش اینه که مبتدیا ازش اسفاده میکنن ! نتایجی که میده با نبرد واقعی خیلی تفاوت داره . ده بار هم توی آنالیزور یک نبرد رو امتحان کنی هیچوقت درست از آب در نمیاد . همین الان یه گزارش نبرد خودتونو به همون شکل توی آنالیزور پیاده کنید و ده بار گزارش بزنید ؛ هیچکدوم شبیه نتیجه نبرد شما در نمیاد ...

9. کاربر زیر از RevengeR برای ارسال این پست تشکر کرده است:

tayfun (09-01-2014)

10. Top | #28

پیشروی سطح: %37 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 126
    فعالیت کل: %5.0
    سطح
    10
    تشکر دریافتی
    3,087 بار در 780 پست

دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت1000 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط Rhinoceros نمایش پست ها

شبیه ساز نتیجه اش با نبرد اصلی تفاوت داره برای همین میگن نمیشه بهش اعتماد کرد
    به نظر منم مشکل داره اما تو نتیجه های نزدیک به هم ولی اینجا مشخصه کی میبره همونجوری که خود اقا رضا هم گفت این سبک غارتش بوده خب با سبک غارت یکی رو زدن یخورده خوش شانسیه
    به امید خدا راند اخرمه

11. کاربر زیر از mehdi61 برای ارسال این پست تشکر کرده است:

tayfun (09-01-2014)

12. Top | #29

پیشروی سطح: %50 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 100
    فعالیت کل: %0.5
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    1,062 بار در 443 پست
    دستاورد ها:
    مشاورسه ماه فعالیت1000 امتیاز

به نظر من بخاطر بخت اقبالش برده.
    توی ان بازی بخت اقبال یکی از حساسترین مهارت ها هستش
    از ایــن به بــَعد هـــرکیــــــــــــو تحویل گرفــتم بهش رسیـــــــــد میـدم کـــــه بعداً واســــم شـــاخ نشـــــــــــه ...!!!

13. کاربر زیر از Dark Master برای ارسال این پست تشکر کرده است:

tayfun (09-01-2014)

14. Top | #30

سطح
    18
    تشکر دریافتی
    1,181 بار در 650 پست
    دستاورد ها:

نقل قول نوشته اصلی توسط Dark Master نمایش پست ها
    به نظر من بخاطر بخت اقبالش برده. توی ان بازی بخت اقبال یکی از حساسترین مهارت ها هستش
    مهمترین مهارته بخاطر همینه تا قبل 3 شدن جمعیت آلمانو فرانک همه عرب برمیداشتن

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین