• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 41 از 41

موضوع: یکی این جنگ رو تحلیل کنه!

1. Top | #1

پیشروی سطح: %8 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 277
    فعالیت کل: %0
    سطح
    11
    تشکر دریافتی
    1,272 بار در 271 پست
    دستاورد ها:
    1000 امتیازسه ماه فعالیتپیشرو

یکی این جنگ رو تحلیل کنه!

سلام

امروز یه لینک جنگ تو دنیای 3 به دستم رسید واقعا جالب بود واسم،شما هم ببینید و نظرتونو بگشد.(البتهلینکو نمی تونم بذارم به خاطر قوانین انجمن اما آغاز و پایانشو می ذارم و اگه خواستید هر راندی رو که لازم باشه می ذارم)

آغازش:

مهاجم:

مدافع:

اینم پایانش:

ﺩﯾﮕﻪ ﺩﻟﻢ ﻧﻪ ﭘﻮﻝ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻧﻪ ﺁﻏﻮﺵ ﻧﻪ ﻣﻬﻤﻮﻧﯽ ﻧﻪ ﺣﺘﯽ ﺁﯾـــــــــــﻨﺪﻩ .... ﺩﻟﻢ ..... . . . . . . . . . . ﺑﭽـــــــــــــــــــﮕﯿ ﻤﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ! ﺧﻮﻧﻪ ﺳﺎﺣﻠﯽ ﺑﺎ ﺁﺗﯿﺶ ! ﭘﺎﻫﺎﯼ ﺷﻨــــــــــــﯽ ﺩﺳﺘﺎﯼ ﮐﺎﮐﺎﺋﻮﯾﯽ! ﺩﻟﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﻼﻝ ﻣﯿﺨﻮﺭﻡ ﮐـــــــﻞ ﺻﻮﺭﺗﻢ ﺯﻏﺎﻟﯽ ﺷﻪ ! 100 ﺑﺎﺭ ﯾﻪ ﺳﺮﺳﺮﻩ ﯼ 1 ﻣﺘﺮﯼ ﺭﻭ ﺑﺮﻡ ﺑﺎﺯﻡ ﺧﺴﺘﻪ ﻧﺸﻢ ! ﭼﺎﯾﯽ ﺭﻭ ﺑﺎ 10 ﺗﺎ ﻗﻨﺪ ﺑﺨﻮﺭﻡ ! ﺑﺴﺘﻨﯽ ﻭ ﭘﻔﮏ ﻭ ﻟﻮﺍﺷﮑﻮ ﺑﺎﻫﻢ ﺑﺨﻮﺭﻡ ! ﺳﺮﭼﯿﺰﺍﯼ ﻣﺴﺨﺮﻩ ﺍﻧﻘﺪ ﺑـــــــــــــــﺨﻨﺪﻡ ﺑﯿﺎﻓﺘﻢ ﮐﻒ ﺍﺗﺎﻕ ! ﺑﺎ ﺧﻂ ﻟﺐ ﻣﺎﻣﺎﻧﻢ ﺑﺮﺍ ﺧﻮﺩﻡ ﺳﯿﺒﯿﻞ ﺑﮑﺸﻢ! ﺩﻟﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻣﺚ ﺑﭽﮕﯿﺎ ﺑﻮﯼ ﺳﯿﮕﺎﺭ ﺣﺎﻟﻤﻮ ﺑﺪ ﮐﻨﻪ ... ﺁﺩﺍﻣﺲ ﺑﭽﺴﺒﻮﻧﻢ ﺯﯾﺮ ﻣﯿﺰ ﮐﻼﺳﺎ ! ﻋﯿﺪﯾﺎﻣﻮ ﺑﺮﯾﺰﻡ ﺗﻮ ﺍﻭﻥ ﻗﻠﮏ ﭼﻮﺑـــــﯿﻪ !ﻣﻮﺭﭼﻪ ﻫﺎﺭﻭ ﺑﮑﺸﻢ !ﻏﺮﻭﺑﺎﯼ ﺟــــــــــــــــــﻤﻌﻪ ﻓﻘﻂ ﻣﻨﺘﻈﺮ "ﻓﻮﺗﺒﺎﻟﯿﺴﺘﺎ" ﺑﺎﺷﻢ ﻭ ﺗﺎ ﺷﺐ ﺧﻮﺩﻣﻮ ﺑﺎ ﭘﻠﯽ ﺍﺳﺘﯿﺸﻨﻢ ﺑﮑﺸﻢ !ﻣﺎﺩﺭﻡ ﮐﻪ نماز ﻣﯿﺨﻮﻧﻪ ﺑﺮﻡ ﺟﻠﻮﺵ ﺍﻧــــــﻘﺪ ﺍﺩﺍ ﺩﺭﺑﯿﺎﺭﻡ ﺗﺎ ﺑﺨﻨﺪﻩ ﻧﻤﺎﺯﺷﻮ ﺑﺸﮑﻨﻪ ﻭ ﺑﻌﺪﺵ ﻓـــــﺮﺍﺭ ﮐﻨﻢ ... ^_^ . . . ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﺍﺷﺘﺒﺎﻫﻢ ﺍﯾﻦ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺁﺭﺯﻭ ﮐﺮﺩﻡ ﺑﺰﺭﮒ ﺷﻢ! ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺁﺩﻡ ﺑﺰﺭﮔﺎ ﺧﯿـــــــــــــــﻠﯽ ﺳﺮﺩ ﻭ ﺗﻨﻬﺎﺱ ! ﺩﺭﮔﯿﺮ ﻗﻠﺐ ﻭ !.... ﺍﻩ!

2. Top | #41

پیشروی سطح: %45 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 275
    فعالیت کل: %0
    سطح
    23
    تشکر دریافتی
    6,472 بار در 3,380 پست
    دستاورد ها:
    دوستی5000 امتیازیک سال ثبت نام
    نقل قول نوشته اصلی توسط Return.of.wolf نمایش پست ها
    دوست عزیز من با ایبری بازی کردم
    جلوی قوم آلمان و پارس و روم شرقی هیچ شانسی نداره
    چون معمولا این قوم ها 2 خطی میچینن و اول کار یگان ویژه را میزنن
    دوست عزیز لطفا به تاریخ تشکیل و ایجاد تاپیک دقت کنید
    درسته فعال بودن و فعالیت مثبت خوبه اما نه اینکه هر تاپیک قدیمی و تاریخ گذشته ای را بالا بیاورید
    لطفا مراعات کنید

- - - - - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط power1978 نمایش پست ها
    به نظر من مدافع خوش شانس بوده
    ماهجم اکثر یگانهاش 1 راند ضربه نزدن چون یگان های مدافع در دوردست بوده و چون خط 1 مهاجم خالی نشده خوب صلیبی و بلند مهاجم دیر اومدن جلو تو دو راند اول جنگ کمانداری مدافع باید شدیدا ضربه زده باشن
    تو اینجور سبک ها تا موقعی که بالستیک مدافع نمیره مهاجم جلو می افته ولی چون شوالیه مدافع زیاد بوده راند های آخر جنگ جبران کرده و لب به لب پیروز شده
    البته اینو هم بگم بخت و اقبال خیلی خیلی مهمه و کمتر از 3 مشکل ایجاد میکنه و شک نکنید اینجا به شدت تاثیر گذار بوده
    افشین ببین با این چیزایی که گفتم تو جنگ نوسان بوده یا نه منظورم اینه که هر راند جنگ نتیجه تغییر میکرده؟
    دوست عزیز لطفا به تاریخ تشکیل و ایجاد تاپیک دقت کنید
    درسته فعال بودن و فعالیت مثبت خوبه اما نه اینکه هر تاپیک قدیمی و تاریخ گذشته ای را بالا بیاورید
    لطفا مراعات کنید
    خـیـام اگـر زبـاده مــسـتـی خـوش بــاش *** بـا ماه رخـی اگـر نـشسـتـی خـوش باش
    چـون عـاقـبـت کـار جـهـان نـیستی است ***
    انگار که نیستی؛ چو هستی خوش باش

خانوارز یک اعتیاد فاجعه بار بود که خوشبختانه برای من خیلی وقته دورانش تموم شده
    زنده باد زندگی

3. 3 کاربر از saharj24 عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

0012a (08-30-2016),lagharsho (01-21-2019),rezajoooon (09-26-2016)

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345