• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان راند 6 سرور 2

رأی دهندگان
66. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • arman1810

5 7.58%
  • mym.zeus.ir

6 9.09%
  • mohi110.d

35 53.03%
  • last nobelman

3 4.55%
  • king selective

10 15.15%
  • aminosh

7 10.61%
صفحه 27 از 27 نخستنخست ... 17252627
نمایش نتایج: از 261 به 263 از 263

موضوع: نظر سنجی قهرمان سرور 2 در راند 6

1. Top | #1

پیشروی سطح: %75 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 25
    فعالیت کل: %0
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نظر سنجی قهرمان سرور 2 در راند 6

سلام به همه دوستان گل خانوارز

حدوداً 2 ماه پیش بهزاد ( بهزاد خان ) یا همون last_nobelman که این راند رو ناشناس شروع کرده بود یه نظر سنجی گذاشت با این عنوان
    قهرمان راند 6 سرور 2 چه کسی است؟

چون در ابتدای راند این نظر سنجی گذاشته شد همه بازیکن هایی که شانس قهرمانی داشتند اسمشون ذکر نشده بود . همون طور که می دونید سرور 2 یه سرور کاملاً فرسایشی هست و کار هرکسی نیست توی این سرور از ابتدا تا انتها بتونه دوام بیاره ¹21²
    گزینه هایی رو که ابتدای راند مطرح شد این بازیکن ها بودند :
    uri.21
    last_nobelman
    king_selectiv
    mym.zeus.ir
    kingall007
    soheil_solomon
    janvaljan
    dramzzz

http://forum.xs-games.ir/showthread.php?t=5033

به هر ترتیب جدا از هر نتیجه ای که اون نظر سنجی داشت به نظر من الان زمانی هست که باید گزینه های دیگری مطرح بشن .
    توی این مدت یه بازیکنی به اسم masih هم اومد یه مدت خودی نشون داد ولی گفتم که سرور 2 کار هر کسی نیست .¹10²

از همه دوستانی که این بازیکن ها رو می شناسند خواهش می کنم در این نظر سنجی شرکت کنند .

2. Top | #261

پیشروی سطح: %75 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 25
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

پاسخ : نظر سنجی قهرمان سرور 2 در راند 6

نقل قول نوشته اصلی توسط carlos_gt نمایش پست ها

من دست پروده محسن نیستم بهزاد قبل اینکه خانوارز بیاد تراوین بازی می کردم قبل اون بایت فایت و چندتا بازی دیگه که اسماشون یادم نیست اون موقع هنوز adslجا نیوفتاده بود با دیال اپ بازی می کردیم
    اون موقع همه می رفتن همه می رفتن چت روم های یاهو
    محسن دوستمه دوسته صمیمیم هست رفیق جینگمه بهش افتخار می کنم اگه هم بگی دست پروردشم افتخارم می کنم تشکر هم ازات می کنم
    اگه می گی به من ربطی نداره خوب اگه یکی بیاد ازات طرفداری کنه به اون ربط داره ؟؟
    انجمن اسمش روشه انجمن حالا معنی اش اینه که همه بیان نظر بدن بالا بری پایین بیای همینه اسمش
    من دوربین دستم نمی گیرم از همه چی عکس بگیرم عادتم ندارم تازه گیا عکاس چقدر زیاد شده نه ))))))
    من فحش زیاد خوردم ( همه جورشو ) تو بازی نه زن دارم نه بچه نه خواهر یه مادر دارم حالا دوستان بدونن مادر من تو خان وارز بازی نمی کنه لطف کنید فحش ندید بهش اگه من کاره بدی کردم ( نامردی به هیچ کس نکردم بیاین بگین هر کی نامردی ازام دیده ) وسط انجمن دارم داد می زنم مدیونید اگه اگه من نامردی کرده باشم نگه کسی اگه تو رفاقت کم واسه کسی گذاشتم هر کی ارش رافیک رو می شناسه بیاد بگه
    شما دیروز دو تا عکس دادی به من یکیش اینه که حرص محسن رو در اوردی یه جوری که به یکی از مدیران حرف زده ( اقای سایرکس ) بعد عکس گرفتی دادی پزمان
    عکس بدی هم معلوم بود که یه حرفی زدی که محسن گفته این کارو برای کی کردم ( مودبانه فحشا رو گفتم )
    به من گفتی محسن رو دوست داری می خوایی رابطت خوب بشه من فحشی ندادم به محسن چون دوست داشتم رابطه تون خوب بشه و فکر می کردم شما حرف بد نمی زنید قرار گذاشتم باهاش امروز
    اس ام اس های سند شده و دریافت شده رو خوندم با تاریخ و زمان جواب و پاسخ واقعا خجالت کشیدم بازم گفتم بی خیال محسن
    که یه هو اس ام اس دادی ها ها ها بن شدی یه حرف بدی هم زدی
    اخه بازی که تموم شده به منم گفتی برم درست کنم این اس ام اس چی بود محسن که جواب زنگ های تورو نمی ده
    بچه 7 ساله با بچه ای که بدنیا نیومده نباید فحش بخورن .......

اس ام اس هایی داده بودی که روم نمی شد بخونم اس ام اس های سند کرده و کانورسیشن رو خوندم اونم گفته بود ولی این کجا و ان کجا
    lol
    ببین حاجی دلیلی نداره من بخوام واسه تو توضیح بدم!!! یه بار واست توضیح دادم باز میگی یه چی گفتی
    خود محسن میدونه چی گفته جوابشم گرفت!!! من موندم شما چرا داستان رو به شیوه ای دیگه تعریف میکنید!!! من کی گفتم برو رابطه رو درست کن!!! گفتم برو حالی محسن کن که اشتباه متوجه شده!!! من اصلا با محسن حرف نزدم جانب داری هم حدی داره آرش خان!!! ایشون بن شد تو یاهو اولین پیامش اون بود که عکسش رو بهت دادم اولیش فحش به ناموس من و دومیش فحش به آقای سایرکس!!!!
    شما اگه افتخار میکنی با محسن رابطه داری من افتخار میکنم که رابطم با ایشون تموم شد!!! کلا تو خود بازی هم اکثرا شناختندش. تو مایه های یکی تو راند قبل بود!!! شما امروز به من زنگ زدی بغل محسن نشستی میگی بهزاد چرا فحش دادی؟!! حالا محسن اول فحش داده ها میگی اینا که محسن گفته عادیه طوری نیست تو چرا فحش دادی این مدلیش هم دیدیم.هر کی خربزه میخوره پای لرزشش میشینه!!! ادب نگه دار بعد از بقیه ادب انتظار داشته باش!!! اصلا یه چیز تابلوتر پشت گوشی من مدام حرفهای رکیک میشنیدم از محسن!!! خوب شرمنده آرش جان من آدمی نیستم که راه برم فحش حواله اینو اون بکنم، محسن واسش عادیه، باشه، خوش باشه.

در ضمن یه چیز دیگه!!! این محسن بود دم به دقیقه به من زنگ میزد من جواب ندادم!!! آخر بازی زنگ زدم بگم قضیه چی بوده جواب نداد!!! مگه من نشستم بیکار به این آقا زنگ بزنم!!! آقا محسن که همه چیز رو بهت نشون میده برو ببین آخرین تماس من کی بوده دقیق روز جمعه ساعت 5 اینا بود بعد هم جواب نداد دیگه زنگی نزدم که بخواد جواب نده!!!!
    یه پرینت هم از مکالمات تلفنم میگیرم که من تو عمرم یه بار به این آقا زنگ زدم نهایت 30 مین ایشون 5 الی 6 بار به مدت 6 ساعت !!!

حرف میزنی با مدرک بزن من همونجا به محسن گفتم عکس میگیرم !!! اگه من شروع کردم ایشون هم عکس میگرفت!!!! در ضمن من اس ام اس ها ها ها ها ندادم !!! روغن داغ زیاد میکنی چرا؟!
    ایشون حتما یه کاری کرده که اخراج شده به من مربوط نیست !!!
    پل استر
    بود...دیگر هرگز نخواهد بود...به خاطر بسپار...

3. Top | #262

پیشروی سطح: %7 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 93
    فعالیت کل: %8.0
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    6 بار در 5 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط ♰deadman♰ نمایش پست ها
    lol
    ببین حاجی دلیلی نداره من بخوام واسه تو توضیح بدم!!! یه بار واست توضیح دادم باز میگی یه چی گفتی
    خود محسن میدونه چی گفته جوابشم گرفت!!! من موندم شما چرا داستان رو به شیوه ای دیگه تعریف میکنید!!! من کی گفتم برو رابطه رو درست کن!!! گفتم برو حالی محسن کن که اشتباه متوجه شده!!! من اصلا با محسن حرف نزدم جانب داری هم حدی داره آرش خان!!! ایشون بن شد تو یاهو اولین پیامش اون بود که عکسش رو بهت دادم اولیش فحش به ناموس من و دومیش فحش به آقای سایرکس!!!!
    شما اگه افتخار میکنی با محسن رابطه داری من افتخار میکنم که رابطم با ایشون تموم شد!!! کلا تو خود بازی هم اکثرا شناختندش. تو مایه های یکی تو راند قبل بود!!! شما امروز به من زنگ زدی بغل محسن نشستی میگی بهزاد چرا فحش دادی؟!! حالا محسن اول فحش داده ها میگی اینا که محسن گفته عادیه طوری نیست تو چرا فحش دادی این مدلیش هم دیدیم.هر کی خربزه میخوره پای لرزشش میشینه!!! ادب نگه دار بعد از بقیه ادب انتظار داشته باش!!! اصلا یه چیز تابلوتر پشت گوشی من مدام حرفهای رکیک میشنیدم از محسن!!! خوب شرمنده آرش جان من آدمی نیستم که راه برم فحش حواله اینو اون بکنم، محسن واسش عادیه، باشه، خوش باشه.

در ضمن یه چیز دیگه!!! این محسن بود دم به دقیقه به من زنگ میزد من جواب ندادم!!! آخر بازی زنگ زدم بگم قضیه چی بوده جواب نداد!!! مگه من نشستم بیکار به این آقا زنگ بزنم!!! آقا محسن که همه چیز رو بهت نشون میده برو ببین آخرین تماس من کی بوده دقیق روز جمعه ساعت 5 اینا بود بعد هم جواب نداد دیگه زنگی نزدم که بخواد جواب نده!!!!
    یه پرینت هم از مکالمات تلفنم میگیرم که من تو عمرم یه بار به این آقا زنگ زدم نهایت 30 مین ایشون 5 الی 6 بار به مدت 6 ساعت !!!

حرف میزنی با مدرک بزن من همونجا به محسن گفتم عکس میگیرم !!! اگه من شروع کردم ایشون هم عکس میگرفت!!!! در ضمن من اس ام اس ها ها ها ها ندادم !!! روغن داغ زیاد میکنی چرا؟!
    ایشون حتما یه کاری کرده که اخراج شده به من مربوط نیست !!!
    بهزاد جان خودت دیروز گفتی من محسن رو دوست دارم برو باهاش صحبت کن که من فحش ندادم
    فحش ندادم یعنی کلا فحش ندادم
    در ضمن من امروز رفتم باهاش بیرون تو بر گشتی اس ام اس دادی می گی .... بن شدی
    توی بازی بهزاد خدا وکیلی برای رنکینگ همه کار می کنی راند قبل که همه ازات شاکی بودن هی می رفتی این قبیله و اون قبیله و کلی کار دیگه این راندم که برا رنکینگ به محسن گفتی هر کی رنک یک شد یه کاری کنه ( من در شخصیتم نیست بگم چی کار اس ام اس ها رو خوندم )

خوب بهزاد تو الان پژمان پژمان که می کنی خود اکانت بهزاد خان که تو انجمن بود به پژمان فحش دادی بنت کردن

یه اخلاق محسنم اینه که 3 ساعت حاضره حرف بزنه دو کلمه حاضر نیست تایپ کنه همه می شناسنش می خوای قبض موبایلشم برات بگیرم
    تو زنگ نمی زنی چون ******

کل کل در حد قانونی

ویرایش JRG : توهین به قومیتها و شهرها اخطار اعلام شد.

4. Top | #263

پیشروی سطح: %20 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 160
    سطح
    10
    تشکر دریافتی
    1,066 بار در 240 پست
    دستاورد ها:
    اولین گروهمشاوریک سال ثبت نام1000 امتیاز

با توجه به اینکه دارین از موضوع تاپیک مکررا حاشیه میرین. تاپیک بسته میشه. در صورتی که خواستین در مسیر درستش پیش برین پ خ بدین تا بررسی کنیم. متشکرم

صفحه 27 از 27 نخستنخست ... 17252627