• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 25 از 25

موضوع: تشکر از بچه های قبیله قهرمان ********korosh_kabir**********

1. Top | #1

پیشروی سطح: %9 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 182
    فعالیت کل: %0
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    193 بار در 112 پست

دستاورد ها:
    500 امتیازیک سال ثبت نام

تشکر از بچه های قبیله قهرمان ********korosh_kabir**********

با سلام

من محسن هستم و از راند 3 این بازی با اکانت fabregassoler بازیمو شروع کردم از روزای اول حضورم فرمانده قبیله کوروش بودم و 3 راند تو دنیا 2 فرمانده کوروش بودم و همیشه ارزو 1 کردن این قبیله تو دنیا 2 رو داشتم و بعد کلی زحمت که با بچه های قبیله همگی تلاش کردیم این کار انجام شد. و با گرفتن 3 کاپ برای قبیله کوروش از بازی فعلا خدافظی کردم
    بعد از گذشت 50 روز از بازی راند قبلمون تازه میخوام تشکرها رو از بچه های قبیلم انجام بدم چون واقعا تو اون مدت بازی که واقعا نفس گیر بود و بعدشم خستگی راند حوصله نداشتم اما دیدم اگه این کارم نکنم نامردیه.

راندی که برای رنک 1 قبایل اومدیم و رنک 1 برای قبیله اصلی و رنک 3 برای زیر مجموعه که قرار نبود این رنک برای زیر مجموعه گرفته شه اما دوستانی که تو زیر مجموعه روزی فرمانده بودن که آریا، پور حسین و دانیال جان بودن این رنک رو هم برای زیر مجموعه گرفتن و نام بزرگ قبیله کوروش کبیر رو تو دنیا 2 برای اولین بار تونستیم جلو یه قبیله عالی با نام کاسپین تو رنک 1 ببینیم و با اقتدار قهرمان بشیم واقعا راند خوبی بود برای هر دو قبیله واقعا همه بچه هایی که تو هر دو قبیله بودن به نظر من از این بازی لذت بردن قبیله کاسپین اول بازی با اقتدار شروع به روح گیری کرد و اختلاف خیلی زیادی رو بین قبیله های دگه ایجاد کرد و وسطای بازی این اختلاف به بالا 7000 رسید و قبیله دوم که قبیله کوروش بود 7000 امتیاز کمتر از کاسپین بود اما در 1 ماه اخر بازی شرایط خیلی فرق کرد و با تیز هوشی بچه های کوروش رنک 1 رو در 1 ماه اخر از کاسپین گرفتیم و به سلطه 5 ماهه کاسپین در دنیا 2 پایان دادیم در اخر با اختلاف 18000 اول شدیم که البته لازم به ذکر این رو هم اضافه کنم که تو این مدت بچه های قبیله ما به مدت 1 هفته از قبیله اخراج شدن که ظاهرا کار یه هکر بود و از 3 قبیله اول از هر کدوم 2 3 نفر اخراج کرد اما از قبیله ما .... و 7 تا روح 3 برامون تو 1 هفته امتیازی نداد .
    به قبیله کاسپین هم واقعا خسته نباشید میگم و نایب قهرمانی شون رو هم تبریک میگم این دومی چیزی از ارزش های بازی کنای حرفه ای کاسپین کم نمیکنه و یه خسته نباشید ویژه به مجتبی محسنی عزیز که فرماندهی رو دوشای این عزیز بود مثل من و میدونم چقدر سختی کشید تو این 6 ماه

اما اینجا میخوام از بچه های قبیلم تشکر کنم و جز نفر اولی که نامشو جلوتر از بقیه میبرم بقیه رو دگه همینجوری اسماشونو مینویسم و کارایی که کردن واسه همین ناراحت نشین که اسمتون 5 یا 10 مهم اوله.

نفر اول که همیشه تو اخلاق بازی و تو همه چی اول بوده و هست محمد عسکری کسی که واقعا میتونم با افتخار بگم دوست واقعی منه و یکی از بهترین دوستانی که تو خان وارز پیدا کردم محمد عسکری قصد بازی نداشت و با اصرار های من به بازی اومد و رو اکانتی که من یه راند روش بازی کردم( ViRaNgAR_SaSa ) اومد به بازی و واقعا به من بازی کردن یاد داد و تازه فهمیدم هیچی بلد نیستم اکانت بدون سکه و بدون وی ای پی وی رو طوری درست کردش که در ماه های اخر بالای 600 کیلو مارش فدایی روح 4 به قبیله داد و فقط برای قبیله جنگید و شاید 20% قهرمانی رو مدیون این یه نفر هستیم واقعا ازش ممنونم و امید وارم هر چه زود تر با سلامتی کامل برگرده و یه راند دگه کنارش ازش بازی یاد بگیرم.(خدا بیامرزتش( )
    اما بقیه:

Ghole-marhale-8: اکانتی که اینم به خاطر من با بازی برگشت مهدی عبرت که راند 3 بازی خوبشو به رخ همه کشید و بعد 40 روز از بازی گذشته اومد و رنک 1 شد این اکانت بعد گذشت یه هفته از بازی توسط مهدی، نوید و خودم گردونده شد که بعد از اینکه 2 مه از بازی گذشت مهدی عبرت قیب شد و تااااا 10 روز از پایان بازی کسی پیداش نکرد اما وسط بازی پیمان هم به جمع ما اضافه شد و 2 ماه بازی کرد و بعد 2 ماه رفت و 2 ماه اخر بازی من نوید تنها بودیم اما این اکانت با بازیکناش تونست رکود های خوبی رو بزنه

ساخت قصر سطح 4 با 20 کیلو ارتش و 10 تا نجیب و 500 تا منجنیق تو 28 روز اول بازی یه رکود به جا ماندنی بود ،که همه گفتن با مولتی بوده اما بهشون نشون دادیم که اشتباه میکنن اونم با مدارک و2500 تا منجنیق تا اخر بازی و دادن 650 کیلو فدایی برای روح 4 که از مهدی ممنونم که اجازه داد من و نوید با اکانتش بازی کنیم
    shovalie-siah:دکتر مهرداد و نصیر عزیز دوستانی که از اول بازی یکی از بهترین های بازی بودن و حقشون رتبه 4 نبود و 100% باید جز 3 تا بودن با وجور اینکه 100%واسه رنک بازی نمیکردن و از توضیحات بعدیم معلوم میشه، این بازیکنا با روح گیری از دشمن و قلعه گیری از دشمن و دادن فدایی برای روح یکی از ارکان مهم قهرمانی ما بودن و اگه روح گیری های اینها نبود قهرمانی هم ممکن نبود و اولین روح گیری از دشمن توسط ایشون بود و این اکانت اولین ارتش 50 کیلو دنیا 2 رو ساخت و کابوس همه شد

M_matrix:مهدی این بازیکن که پا به پای من از راند 3 بازی بوده و همیشه هم یار و یاور قبیله بوده و من میدونم چه کارایی که برای قبیله نکرد واقعا خسته نباشید جانانه ای باید بگم بهش و تبریک برای رتبه 2 که گرفت و رکورد گرفتن 150 میلیون تجربه تو 24 ساعت بازی تو دنیا 2 دست مهدی خودمونه))))))))) و مدافع هفته با 954000 کشته))))))))))))))) بزنم به تخته تر***د
    Mehdi_nejati_2011_cloob: مهدی نجاتی بنیان گذار کوروش کبیر که واقعا کابوس بچه ای کاسپین بود مهدی فکر کنم رکورد روح گیر ترین و قلعه گیر ترین بازیکن تو دنیا 2رو برای خودش ثبت کرد و کسی نمیتونه اندازه این بازیکن فعلا روح و قلعه از دشمن بگیره مهدی با روح گیری از قبیله کاسپین یکی از ارکان خیلی خیلی مهم قبیله ما بود و تقریبا میشه گفت 6 7 نفر از بچه های قبیله مقابل رو از 11 قلعه به 7قلعه کاهش داد و میتونیم بگیم 20% قهرمانی رو هم مدیون مهدی هستیم
    Feredmirza:فرید بازی کن خیلی بزرگیه همیشه بدون سکه و وی ای پی 3 ماه اخر بازی رو میاد و بازی میکنه و همیشه هم جز 50 تای اول بازیکن ها میشه و همیشه هم اقلا 2 تا روح 4 به قبیله میده واقعا اگه از اول راند بازی کنه مطمئنن جزئ 3 نفر اول بازی و تونس تو دوئل کسی رو که 7 سطح با این اختلاف داشت و از فرید 7 سطح بالاتر بود شکست بده
    Farshadsami:فرشاد هم یار یاور کل قبیله بود هر کی بنای روح گیری قلعه گیری داشت به فرشاد میگفت نه نمیگفت فرشاد هم با روح گیری هایی که برای قبیله انجام داد و کمک هایی که تو کم کردن وفاداری های روح خان برای قبیله انجام داد واقعا یکی از عامل های قهرمانی ما بود
    Aida84:کامبیزبزرگ قبیله کوروش که واقعا بازی کردن در کنار این بازیکن افتخاریه کامبیز خان واقعا یه روح گیر به تمام معنا بود و با هم کاری 2 نفره ای که با پور حسین داشت روح گیری رو تر***دن و هفته ای 2 3 تا روح 3 4 بهمون میدادن که واقعا زحمت زیادی کشید و یکی از ارکان قهرمانی بود بدون شک
    Kazem_TNT:کاظم با اینکه کلا وقت بازی کردن نداشت ولی باز هم اومد و بازی کرد برای قبیله و فدایی های زیادی رو برای قبیله داد و هر وقت فدایی کم داشتیم به کاظم میگفتیم نه نمیگفت
    Meysam123:میثم کسی که برای رنک 1 اومده بود))))) میثم یکی از بهترین های بازی بود که تو راند اول بازیش با بازی خوبی که کرد همه فکر کردن این یه بازیکن حرفه ای و قدیمی و فکر کنم رکورد کاهش سطح ساختمون تو دنیا 2 دست میثم باشه میثم هم واقعا فدایی زیادی برای قبیله داد و ازش ممنونم
    Por_hossin:پور حسین کلا من این پسر رو هم نشناختم امروز میومد میگفت دیود کاپر فیلدم فردا میگفت لیونل مسیم خلاصه کلا تو کار سر کار گذاشتن بود اما با کامبیز خان واقعا خوب روح میگرفتو همیشه مارو با روح گیریاشون خوشحال میکردن.
    Derafshkaviani:دانیال عزیز که همیشه کمک قبیله بوده و هیچ راندی برای رنک خودش بازی نکرده و فدایی های خیلی زیادی رو برای قبیله داد و همیشه کمک دست همه بچه ها بودش
    esi.reza:رضا و حسن که واقعا یه طرف نقشه رو گرفته بودن و اجازه نفس کسیدن به کسی نمی دادن و رکورد اولین قلع گیری تو دنیا 2اونم با 2 3 تا نجیب که وقتی من لینک دیدم کفم برید دست این دو بازیکن خوب قبیله هستش که واقعا کمک قبیله بودن.

Ali8014:پیمان، احسان و اسم اون یکی داداششون رو یادم نیست واقعا با اینکه هر 3 تاشون کار داشتن و نمیتونستن بازی کنن اما کمک قبیله بودن و فدایی های به موقع برای قبیله دادن
    Gl4di4t0r:اریا عزیز که ایشون هم همیشه برای قبیله بازی کرده و رنک شخصی براش اصلا مهم نبوده و هر وقت بهش گفتیم فدایی روح خان میخوایم با کمال میل بهمون فدایی داده.
    Vishtasb:من که نه اسم این بازی کن فهمیدم نه فهمیدم کیه نه به پیام هامون جواب میداد نه هیچی کلا من نفهمیدم این کیه مهدی نجاتی اوردتش، اما واقعا کمک قبیله کرد و تو قلعه گیری و فدایی واقعا کمک دست قبیله بود اما کلا ادم ساکتی بود
    Dark—queen:ملکه قبیله کوروش که با سرعت کند سرور 2 نتونست بسازه و این رو دنیا 3 ثابت کرد که راندی رو که جدی بازی کرد بدون خرج کردن یه سکه تونست رنک 16 بگیره و ثابت کرد مثل خیلی های دگه به سرعت دنیا 2 عادت نداره وگرنه بازیکن خیلی بزرگیه اما با قلعه ای که به من داد و من قلعه اصلی ایشون رو گرفتم واقعا کمک خیلی بزرگی تو قهرمانی کوروش داشت و همیشه ازش ممنونم قلعه واقعا عالیی بود
    Sotedelan:نیما که از راند 4 با ما هستش و همیشه وفادار به کوروش که بودنش تو قبیله یه نعمت بزرگه و نیما جان هم با وقت کمی که داشت برای قبیله جنگید و روح خانهایی که برای قبیله گرفت واقعا مهم بود .
    Pasha1818:پاشا که همیشه میاد میره بازی نمیکنه ازش ممنونم که باز به خاطر من اومد ولی نتونست بازی کنه و مجبور شد بره
    Dada_1000:محمد عزیز و با سابقه که اولا با اکانت k_gilbert بازی میکرد و واقعا یه بازیکن قدیمی و حرفه ای اما به خاطر نداشتن وقت زیاد نتونست خودی نشون بده اما بازیش حرف نداره و همیشه کمک دست قبیله و مشاور خوب من بوده
    Aria22:حاج منصور گل که همیشه شرمنده اونم چون قرار بود یه نفر بزنم براش ولی چون سرم شلوغ بود هی میپیچوندمش اما واقعا کمک قبیله کرد و همیشه برای قبیله بوده و تو همه دنیا های که قبیله کوروش بوده برای کمک به قبیله اومده و قبیله رو کمک کرده
    Bokhom:اگه اشتبا نکنم شایان، که اواسط راند به ما اضافه شد ولی با روح هایی که برای قبیله گرفت و فدایی هایی که داد برای من هیچ فرقی با بقیه بچه ها نداشت که از اول راند بودن
    Send_king:سجاد عزیز که ایشون هم اواسط راند اومدن اما با فدایی و روح گیری هایی که کردن برای قبیله خیلی کمک دست قبیله بودن
    Arman_1810: واییی ارمان کسی که وسطای راند اضافه شد به ما با 2 تا روح 4 و یه روح 3 خیلی کمک فبیله کرد اما واقعا ماجراهای جالبی داشت روح خان 4 هایی که ارمان میزد همیشه قوی بود و بالا 200 کیلو از بچه های قبیله تلفات میگرفت و ارمان وسط رقابت ما و کاسپین یهو با 2 تا روح یکی 4 و یکی 3 رفت بیکاری و کم مونده بود رنک رو از دست بدیم یه 12 روزی نبود واقعا پسر گلی بود و تو قبیله کلی با هم خندیدیم

mahbud: دوست عزیزم مهبد یادگارچی که با اینکه دیر به قبیله اضافه شد اما گل کاشت واقعا تر***د تا اومد فرداش یه روح 4 خالی کرد برامون و تا اخر راند هم تا گفتیم مارش میخوایم نه نیورد واقعا ازش ممنونم و ازش معذرت میخوام چون اسمشو یادم رفت و دارم الان اپدیت میکنم و اسموشو الان اضافه کردم شرمنده دوست عزیز

در اخر جا داره از کسانی که اسمشون تو این لیست نیست معذرت بخوام چون واقعا ذهن یاری نمیکنه و گه کسی رو یادم بیاد مطمئنن اضافه میکنم و خوشحال میشم هر کسی که دید اسمش تو این لیست نیست به من یاد اوری کنه.
    در اخر از amry2 که نبودش تو قبیله احساس میشد و همیشه یار همیشگی کوروش بوده و همیشه ازش ممنونم و میتونم بگم یکی از بهترین های خاون وار بوده و هست.black_ros3 امید عزیز که تو این راند واقعا جاش خالی بود و همیشه بهترین بوده و هست ارشdramzzz ممنونم که کمک قبیله بود

از دوستان گلم عادل صادقی و نازنین جان رو اکانت hidden.s.love که رنک 3 رو گرفتن خیلی ممنونم و رنک 3 رو هم تبریک میگم .از ارش رافیک گل ممنونم که همیشه به حرفای من گوش میداد و با هم میخندیدیم از محمد مهدی کریمی منفرد(خارج دیده مثل خودم )))))))) ) و عرفان رو اکانت بهزاد خان ازشون تشکر میکنم و رنک 1 رو به 3 تاشون تبریک میگم. از علی زندگی عزیز هم تشکر
    از دوستان خوبم تو کاسپین m.d63 ,Persian elf, pars blue, mahyar redviro zendegi, ,aminosh,gholi,dash_mohsen,sorosh khan,mohamad reza 4444 ,……بهشون خسته نباشید بگم از همشون بابت کمک ها و حمله ایی که زدن تشکر کنم و امید وارم درگیری هایی که پیش اومد رو به دل نگیرن و به بزرگ واری خودشون ببخشن
    محمد عسکری همیشه به یادتم

dark--queen همیشه به یادتم

2. کاربر زیر از fabregassoler برای ارسال این پست تشکر کرده است:

mahdi_nejati2001 (07-06-2013)

3. Top | #21

پیشروی سطح: %9 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 182
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    193 بار در 112 پست

دستاورد ها:
    500 امتیازیک سال ثبت نام

پاسخ : تشکر از بچه های قبیله قهرمان ********korosh_kabir**********

نقل قول نوشته اصلی توسط pershan نمایش پست ها
    همچنان به دنبال پشمالو
    sاسمت واسم خلس اشناست اما نمیشناسمت شما؟؟؟
    محمد عسکری همیشه به یادتم

dark--queen همیشه به یادتم

4. کاربر زیر از fabregassoler برای ارسال این پست تشکر کرده است:

5. Top | #22

زندا باد بچه های کوروش کبیر

6. کاربر زیر از black_ros3 برای ارسال این پست تشکر کرده است:

7. Top | #23

پیشروی سطح: %98 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 2
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    6 بار در 5 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

بچه ها متشکریم
    بچه ها متشکریم
    [IMG][/ IMG]
    امشب امیر در میخانه تویی تو!!! فریادرس ناله مستانه تویی تو!!

8. کاربر زیر از elfaidin برای ارسال این پست تشکر کرده است:

9. Top | #24

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 31
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    1 بار در 1 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

ماشالله ماشالله بابا حالا خوبه مقام اوردین کلاس نداره 2 ساعت خوابیدم و.... دمتون گرم

10. کاربر زیر از ..1.. برای ارسال این پست تشکر کرده است:

11. Top | #25

پیشروی سطح: %34 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 267
    سطح
    19
    تشکر دریافتی
    1,603 بار در 995 پست

دستاورد ها:
    دوستیبیش فعالدستآورد تگ - درجه 2یک سال ثبت نام
    نقل قول نوشته اصلی توسط m_matrix نمایش پست ها
    سلام به همگی مهدی هستم عاشق سری فیلمهای ماتریکس¹21²
    خوب از داداش محسن ممنونم بابت تشکراتش
    از همه دوستان که بالا اسماشون برده شده هم تشکر میکنم
    به خصوص محمد عسگری که ایشالله هر جا هست موفق و موئد باشه و داداشای گلم مهرداد ونصیر که با بازی خوبشون خیلی کمکمون کردن و مهدی نجاتی موسس کوروش با بازی خیلی جالبش¹8²¹8²

منم دیگه باید از این دنیا خداحافظی کنم شاید تا اخر این راند شاید تا اول تابستون دیگه واقعا خسته شدم از این بازی دیگه مغزمون هنگ کرد
    یادش به خیر4 روز اخر راند قبل رو من یه 4 ساعت خوابیدم و یه 1 ساعت ¹24²
    به به چه خوش کلن ولی این چه فایده
    فایدش فقط دوستیه

شـــــــــــایــد خـــوب ؛ شـــایـد بـــد ؛ شــایـد بـه تـلـخــــی بایــد عـــادت کـــرد

12. 2 کاربر از amirhossein victor عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

mahdi_nejati2001 (07-06-2013),مسعود9090 (05-19-2013)

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123