• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 50

موضوع: آیا قصد ادامه در سرور بلغارستان را دارید؟؟

1. Top | #1

پیشروی سطح: %46 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 162
    فعالیت کل: %0
    سطح
    12
    تشکر دریافتی
    117 بار در 65 پست
    دستاورد ها:
    دوستی1000 امتیازیک سال ثبت نام

آیا قصد ادامه در سرور بلغارستان را دارید؟؟

.سلام خدمت تمام سروران و استاتید.
    من طبق درخواست وفرمایش دوست عزیزمان سعید خان دیروز اکانت خودمون تو بلغار ریست کردم.وامیدوارم ایشان نیز بزودی پس از بهبودی به بازی برگردند.ولی امروز به درخواست عزیز دیگری به سرور بلغار برگشتم.فعلا که هنوز قبیله ایران مای لاو در بلغارستان ریست نشده ولی در 3 ساعت گذشته چک کردم هیچکدام از بازیکنان آنلاین نبودند.نمیدونم که آیا سعید جان قصد دارند قبیله رو برای راندهای آتی نگه دارند یا نه.ولی طبق گفته خودشان که حداقل این راند را بازی نمیکنند.این تاپیکو زدم که اگه کسی برای رفتن از سرور عجله نداره.اونجا با من با اکانت astyag در تماس باشه که در غربت هوای هم رو داشته باشیم.در ضمن یکی از بازیکنان ایرانی هم در سرور هست که الان رنک 9 را دارد در غیاب اساتید می توانید جهت گرفت مارش روح ویا همکاریهای دیگر با ایشان هماهنگ بفرمایید.من شاگرد همه هستم .حیف شد نتونستم کمکی به قبیله بکنم..

2. Top | #2

پیشروی سطح: %66 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 102
    سطح
    15
    تشکر دریافتی
    2,070 بار در 901 پست

دستاورد ها:
    دوستیبیش فعالیک سال ثبت نام

پاسخ : آیا قصد ادامه در سرور بلغارستان را دارید؟؟

کلا اسم اکانت و آواتارت تو حلقم ؛ اسم بهتر از این نبود ؟! 666 ! فراماسونر ملعون ¹21² من که قلعمو گرفتن اکانت رو با 650 سکه ول کردم اومدم بیرون
    یه روز به حساب همه رسیدگی میشه
    پس

حاسبوا قبل ان تحاسبوا
    [/CENTER]

3. Top | #3

پیشروی سطح: %61 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 156
    سطح
    19
    تشکر دریافتی
    3,542 بار در 1,728 پست

دستاورد ها:
    مشاور1000 امتیازیک سال ثبت نام

قرار شد صبر کنم تا دوستا تا ساعت12 امشب ریست کنند هرکس ریست نزد همه اخراج و قبیله منحل میشه
    هرکس دوست داشت بازی کنه یا یک قبیله دیگه بزنه یا تک فره بازی کنه
    تصمیم من به تنهایی نبوده
    شرمنده از همه دوستان
    ♔ ♕ ♚ ♛بازنشسته خانوارز♔ ♕ ♚ ♛
    یک زمانی تمام افتخارم این بود نمیتونم خانوارز رو رها کنم دلش میشکنه من برم
    اما حالا باشه برای نسل جدید
    به ما نخورد بهش 'بر' خورد !

این روزهــا...!! هر جایی را که نگاه می کنم...!! پـــــــــر است...!! ... از وجود ِ آدم های بی وجــــود ...!

4. Top | #4

پیشروی سطح: %30 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 70
    فعالیت کل: %0.3
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    35 بار در 24 پست

دستاورد ها:
    دوستی200 امتیازسه ماه فعالیت

عجب جالبه

5. Top | #5

سطح
    12
    تشکر دریافتی
    117 بار در 65 پست
    دستاورد ها:

نقل قول نوشته اصلی توسط RevengeR نمایش پست ها
    کلا اسم اکانت و آواتارت تو حلقم ؛ اسم بهتر از این نبود ؟! 666 ! فراماسونر ملعون ¹21² من که قلعمو گرفتن اکانت رو با 650 سکه ول کردم اومدم بیرون
    خودادا درسته که ما به پشتیبانی سعید وبقیه بزرگترا رفته بودیم اونجا ولی اونا هم روما حساب میکردن دیگه.اگه غیر این بود که سعید اونهمه درخواست تو انجمن نمیداد واسه پیوستن به قبیله.خودش با 3 تا ازدوستای نزدیکش میرفت شروع میکرد.حالا هم خوردیم به بد بیاری باگ وتصادف و این جور چیزای دیگه. خوب اگه بازی کن سرور خارجی هستی (که من نیستم) میشه واستیم واسه خودمون بازی کنیم دادا به تجربش که میارزه.اگه رنک بچه ها در مجموع بالا بود روز آخرم یه قبیله میزنیم.ولی تو طول بازی دیگه تنها نیستیم.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط khandadash نمایش پست ها
    قرار شد صبر کنم تا دوستا تا ساعت12 امشب ریست کنند هرکس ریست نزد همه اخراج و قبیله منحل میشه
    هرکس دوست داشت بازی کنه یا یک قبیله دیگه بزنه یا تک فره بازی کنه
    تصمیم من به تنهایی نبوده
    شرمنده از همه دوستان
    دادا اصن مهم نیست مهم این بود که همه ما فهمیدیم.وقتی اسم ایران در میون باشه همه میان دادا.وقتم زیاده. قبیله رو هم اگه میشه ریست نکنید نگه دار بعدا دوباره بر میگردیم .

6. Top | #6

پیشروی سطح: %61 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 156
    سطح
    19
    تشکر دریافتی
    3,542 بار در 1,728 پست

دستاورد ها:
    مشاور1000 امتیازیک سال ثبت نام

خیلی ها دارند فکر میکنند من دارم از روی خود خواهی اینکار رو میکنم
    جای من که فرمانروا نیستن که یک بلغاری بره از مترجم گرگل یک متن فارسی برا من بفرسته من فکر کنم ایرانیه بعدش آخر دفعه تیکه بارم کنه و به همه و قبیله توهین کنه
    ما قصد داشتیم باشه تا شاید دلیلی باشه بقیه دوستان هم اکانت پارک کنند تا در راند های آتی ادامه دهیم اما من بشخصه بعد از این توهین ها صلاح در این میبینیم ریست بدم
    ♔ ♕ ♚ ♛بازنشسته خانوارز♔ ♕ ♚ ♛
    یک زمانی تمام افتخارم این بود نمیتونم خانوارز رو رها کنم دلش میشکنه من برم
    اما حالا باشه برای نسل جدید
    به ما نخورد بهش 'بر' خورد !

این روزهــا...!! هر جایی را که نگاه می کنم...!! پـــــــــر است...!! ... از وجود ِ آدم های بی وجــــود ...!

7. Top | #7
    IRAN MY LOVE

نقل قول نوشته اصلی توسط 666 نمایش پست ها
    .سلام خدمت تمام سروران و استاتید.
    من طبق درخواست وفرمایش دوست عزیزمان سعید خان دیروز اکانت خودمون تو بلغار ریست کردم.وامیدوارم ایشان نیز بزودی پس از بهبودی به بازی برگردند.ولی امروز به درخواست عزیز دیگری به سرور بلغار برگشتم.فعلا که هنوز قبیله ایران مای لاو در بلغارستان ریست نشده ولی در 3 ساعت گذشته چک کردم هیچکدام از بازیکنان آنلاین نبودند.نمیدونم که آیا سعید جان قصد دارند قبیله رو برای راندهای آتی نگه دارند یا نه.ولی طبق گفته خودشان که حداقل این راند را بازی نمیکنند.این تاپیکو زدم که اگه کسی برای رفتن از سرور عجله نداره.اونجا با من با اکانت astyag در تماس باشه که در غربت هوای هم رو داشته باشیم.در ضمن یکی از بازیکنان ایرانی هم در سرور هست که الان رنک 9 را دارد در غیاب اساتید می توانید جهت گرفت مارش روح ویا همکاریهای دیگر با ایشان هماهنگ بفرمایید.من شاگرد همه هستم .حیف شد نتونستم کمکی به قبیله بکنم..

سلام دادا خوبی ؟ درسته من تصادف کردم .اما دادا مطمئن باش اگه تصادف هم نکرده بودم . بخاطر باگ منابعی که داشتند ریست میزدم . چون بازی اونا با تقلب بود و ما حتی اگه اول میشدیم زحمتی 10 برابر باید میکشیدیم برای یه مشت متقلب پس ارزش نداشت . به نظرم ریست کن دادا و بذار یه راند که این باگ رو بستن میریم با قدرت لهشون میکنیم . رنک 9 راستی کیه الان ؟ اون دوستمون که به من بد و بیراه گفته بود هم شنیدم داره ادامه میده و امیدوارم حداقل بخاطر من به اون کمک نکنید خیلی این حرفش که گفت خارجی ها به شما ایرانی ارزش دارند برام زور داشت . بگذراید این وطن فروش پیش همون دوستان خارجیش حال کنه

8. Top | #8

سطح
    12
    تشکر دریافتی
    117 بار در 65 پست
    دستاورد ها:

نقل قول نوشته اصلی توسط IRAN MY LOVE نمایش پست ها
    سلام دادا خوبی ؟ درسته من تصادف کردم .اما دادا مطمئن باش اگه تصادف هم نکرده بودم . بخاطر باگ منابعی که داشتند ریست میزدم . چون بازی اونا با تقلب بود و ما حتی اگه اول میشدیم زحمتی 10 برابر باید میکشیدیم برای یه مشت متقلب پس ارزش نداشت . به نظرم ریست کن دادا و بذار یه راند که این باگ رو بستن میریم با قدرت لهشون میکنیم . رنک 9 راستی کیه الان ؟ اون دوستمون که به من بد و بیراه گفته بود هم شنیدم داره ادامه میده و امیدوارم حداقل بخاطر من به اون کمک نکنید خیلی این حرفش که گفت خارجی ها به شما ایرانی ارزش دارند برام زور داشت . بگذراید این وطن فروش پیش همون دوستان خارجیش حال کنه
    خوبی دادا.امیدوارم هرچه زودتر برگردی به بازی.نه دادا این بازیکن نمای بی اخلاق رو که میگی منم اصن نمیشناسم.مخصوصا این بابا رو یادم میمونه.منتظرم یه روزی بیای بگی پیداش کردی.بهر حال اونجام گفتم دادا (کی شود دریا زپوز سگ نجس).

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط 666 نمایش پست ها
    خوبی دادا.امیدوارم هرچه زودتر برگردی به بازی.نه دادا این بازیکن نمای بی اخلاق رو که میگی منم اصن نمیشناسم.مخصوصا این بابا رو یادم میمونه.منتظرم یه روزی بیای بگی پیداش کردی.بهر حال اونجام گفتم دادا (کی شود دریا زپوز سگ نجس).
    رنک 9 رو هم که خودت میشناسی دادا روزی که شما تصادف کردی درخواست داد به قبیله که حداقل بچه ها زیاد ناامید نشن.ولی دیگه تصمیم به عضوجدید نبوده ظاهرا.منم اینجا نمیگم چون اگه ایرانی زیاد نشه شاید ماهم نمونیم.دیگه توان تنهایی رو نداریم.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط khandadash نمایش پست ها
    خیلی ها دارند فکر میکنند من دارم از روی خود خواهی اینکار رو میکنم
    جای من که فرمانروا نیستن که یک بلغاری بره از مترجم گرگل یک متن فارسی برا من بفرسته من فکر کنم ایرانیه بعدش آخر دفعه تیکه بارم کنه و به همه و قبیله توهین کنه
    ما قصد داشتیم باشه تا شاید دلیلی باشه بقیه دوستان هم اکانت پارک کنند تا در راند های آتی ادامه دهیم اما من بشخصه بعد از این توهین ها صلاح در این میبینیم ریست بدم
    دادا من که اصلا جزوه اون افراد نیستم.بهر حال اگه این موضوع مارو ناراحت کرد.که اولا تقصیر شما نبود دوما شما رو حتما بیشتر ناراحت کرده.ما نه تنها تو این تجربه جدید بلکه تو سرور های دیگه هم همچین مسائلی داشتیم دادا.من ازدوستان میخوام از تجربه بازیکنای قدیمی تر استفاده بکنن این بازی شاید تو ایران یه بازی تک نفره باشه ولی وقتی پای سرور خارجی میون میاد یقینا یه بازی گروهی هست.چرا خبره های ما نباید 4 نفر بازیکن پشتیبان داشته باشن ها؟؟؟ که خودشون مجبور شن اکانت بسازن.که نتیجشم
    معلومه. خوب من که بازیکن نیستم.دلمم میخواد بیام با شما سرور خارج همون اول بگم دادا من میخوام پشت دست شما باشم که هم بازیم حوب شه هم تجربه بیشتر بدست بیارم وهم کسی جرات نکنه به من مارش بده چون شما باید حمایتم کنید واسه شروع..هم قبیله یعنی این نه که حتما تو قسمت قبیله اسم قبیلم باشه.خوبه من از اول تو گروهی گفتم من تو هفته آخر واسه هماهنگی با رنک بالای قبیله حالا هرکی میخواد باشه میام از قبیله بیرون.ما همه میایم قبیله ولی دنباله کاره خودمون هستیم.من منظورم اصلا این قبیله یا دوستان خودمون تو ایران مای لاو نیست .کلا اشکال بازیکنای ایرانی رو گفتم.

9. Top | #9

پیشروی سطح: %34 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 133
    سطح
    10
    تشکر دریافتی
    574 بار در 298 پست
    دستاورد ها:
    دوستی1000 امتیازسه ماه فعالیت

نقل قول نوشته اصلی توسط RevengeR نمایش پست ها
    مگه چشه؟ 666 سه تا 6 داره

مراقـــب حــــرف هایتـــان باشیـــد ...

وقــــتی زده شدنـــــد

فقـــــط قابـــــل بخشش هستنـــد,

نـــــــــــه فرامــــــوش شــــــدن ..

10. Top | #10

پیشروی سطح: %34 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 132
    سطح
    10
    تشکر دریافتی
    270 بار در 106 پست

دستاورد ها:
    دوستییک سال ثبت نام1000 امتیاز

سلام . نمیدونم چی بگم. یه عکس میذارم .....
    ( اونجا که قرمز شده مناسب نبود دیده بشه!!!)

2012-06-25_121139.jpg

شمایی که میای یه کلمه بلغاری کپی پیست میکنی و اکانت میسازی..
    شمایی که یک متن بلغاری کپی پیست میکنی میزنی توی پیغام و خودتو بلغار معرفی میکنی.

جواب شما رو مختصر دادم
    .....

2012-06-25_121323.png
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین