• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12

موضوع: قبیله قدرتمند only_war

1. Top | #1

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 31
    فعالیت کل: %0
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

Wink قبیله قدرتمند only_war

واسه بچه هایی که تو دنیای 6 بازی میکنن که نیاز به معرفی نداره همه میشناسنش.
    فقط برای بازیکنای حرفه ای و فعال ساخته شده پس از تمامی حرفه ای ها دعوت میکنم به قبیله خودشون بیان

2. Top | #11

پیشروی سطح: %74 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 53
    سطح
    9
    تشکر دریافتی
    2,594 بار در 1,029 پست
    دستاورد ها:
    دوستیمشاوریک سال ثبت نام1000 امتیاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein victor نمایش پست ها
    چقدر تاپیک قدیمیه

ببخشید تاپیکو میارم بالا خواستم خاطرات داوود زنده بشه
    خوب شد یادم انداختی دادا. اصلا حواسم به این تاپیک نبود. یادش بخیر مال دن6 هست. یه پیام خداحافظی هم اینجا کپی میکنم همتونو به خدا سپردم.
    درود بیکران بر دلاوران انلی وار و دوستان عزیز دیگر قبایل.

این پیام آخرین پیام من هست که ازم میبینین. دیگه وقتش رسیده ما هم بریم پی زندگیمون. خیلی خوشحالم که اولین حضور خودمو تو قبیله بزرگ انلی وار تو دن6 با کاپ اولی شروع کردم و آخرین راند هم با یه کاپ ناقابل اونم با تعداد 12 نفر تو دن5 تموم میکنم.
    و بهتر دونستم مثل بعضیا که الکی میان تاپیک میزنن خداحافظ خانوارز و فلان بعد میبینی زیر چادر دارن بازی میکنن عمل نکنم و پیام خداحافظی خودمو تو تاپیک قبیله پر از مهر خودمون بنویسم.
    امیدوارم کسی هم بدی از ما دید بدل نگرفته باشه و حلالمون کنه.(البته غیر از بعضی عقده ای که هیچی حساب نمیشن) تنها چیزی که از این بازی برا من به یادگار موند دوستای خوبی بودن که پیدا کردم. چه اونایی که رقیب بودن توقبایل و چه بچه های خودمون تو انلی وار.تعداد اینقدر زیاده که متاسفانه نمیشه اسم برد.
    خدا رو شکر تو این مدت بازی نه به کسی سر خم کردیم نه حق کسی رو پایمال کردیم. وجدانمونم راحته که سربلند داریم صحنه خانوارزو ترک میکنیم.
    یه نصیحت هم برای همه عزیزان دارم. اگه میخواین این بازی رو ادامه بدین فقط برای مدت کوتاه مثلا یکی دو راند برین سراغش. بیشتر از این فقط هدر دادن وقت و زندگی هست. اینو واقعا جدی گفتم عزیزان.
    همتونوبه خدای بزرگ میسپارم و امیدوارم در تمام مراحل زندگیتون موفق و پیروز باشین.
    دوستان گلم شمارمو دارن. هر موقع خواستن میتونم در خدمتشون باشم. اما غیر از محیط بازی.دی.

خوشا آنان که از پیمانه دوست شراب عشق نوشیدند و رفتند

خوشا آنان که با ایمان و اخلاص حریم دوست بوسیدند و رفتند

خوشا انان که بار دوستی را کشیدند و نرنجیدند و رفتند
    ONLY_WAR

3. Top | #12

پیشروی سطح: %34 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 267
    سطح
    19
    تشکر دریافتی
    1,603 بار در 995 پست

دستاورد ها:
    دوستیبیش فعالدستآورد تگ - درجه 2یک سال ثبت نام
    نقل قول نوشته اصلی توسط kral نمایش پست ها
    خوب شد یادم انداختی دادا. اصلا حواسم به این تاپیک نبود. یادش بخیر مال دن6 هست. یه پیام خداحافظی هم اینجا کپی میکنم همتونو به خدا سپردم.
    درود بیکران بر دلاوران انلی وار و دوستان عزیز دیگر قبایل.

این پیام آخرین پیام من هست که ازم میبینین. دیگه وقتش رسیده ما هم بریم پی زندگیمون. خیلی خوشحالم که اولین حضور خودمو تو قبیله بزرگ انلی وار تو دن6 با کاپ اولی شروع کردم و آخرین راند هم با یه کاپ ناقابل اونم با تعداد 12 نفر تو دن5 تموم میکنم.
    و بهتر دونستم مثل بعضیا که الکی میان تاپیک میزنن خداحافظ خانوارز و فلان بعد میبینی زیر چادر دارن بازی میکنن عمل نکنم و پیام خداحافظی خودمو تو تاپیک قبیله پر از مهر خودمون بنویسم.
    امیدوارم کسی هم بدی از ما دید بدل نگرفته باشه و حلالمون کنه.(البته غیر از بعضی عقده ای که هیچی حساب نمیشن) تنها چیزی که از این بازی برا من به یادگار موند دوستای خوبی بودن که پیدا کردم. چه اونایی که رقیب بودن توقبایل و چه بچه های خودمون تو انلی وار.تعداد اینقدر زیاده که متاسفانه نمیشه اسم برد.
    خدا رو شکر تو این مدت بازی نه به کسی سر خم کردیم نه حق کسی رو پایمال کردیم. وجدانمونم راحته که سربلند داریم صحنه خانوارزو ترک میکنیم.
    یه نصیحت هم برای همه عزیزان دارم. اگه میخواین این بازی رو ادامه بدین فقط برای مدت کوتاه مثلا یکی دو راند برین سراغش. بیشتر از این فقط هدر دادن وقت و زندگی هست. اینو واقعا جدی گفتم عزیزان.
    همتونوبه خدای بزرگ میسپارم و امیدوارم در تمام مراحل زندگیتون موفق و پیروز باشین.
    دوستان گلم شمارمو دارن. هر موقع خواستن میتونم در خدمتشون باشم. اما غیر از محیط بازی.دی.

خوشا آنان که از پیمانه دوست شراب عشق نوشیدند و رفتند

خوشا آنان که با ایمان و اخلاص حریم دوست بوسیدند و رفتند

خوشا انان که بار دوستی را کشیدند و نرنجیدند و رفتند
    داوود ماله دن 4 هم هست
    اصلا بیا ترک نکن الان برو این قبیله رو 1 کن بعد بروووووووووووووو
    خخخخخخ
    داداش شوخی کردم
    منم دیگه نمیستم
    بای

شـــــــــــایــد خـــوب ؛ شـــایـد بـــد ؛ شــایـد بـه تـلـخــــی بایــد عـــادت کـــرد

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12