• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 23

موضوع: جنگ های فضایی نسخه ی 2.5.2

1. Top | #1

پیشروی سطح: %19 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 81
    فعالیت کل: %0.2
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    25 بار در 18 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت200 امتیاز

جنگ های فضایی نسخه ی 2.5.2

درود فرمانده

در روز پنج شنبه مورخ 22 تیر 1391, تغییراتی در بازی جنگ های فضایی صورت خواهد گرفت.
    در زمان بارگزاری نسخه ی جدید جنگ های فضــــایی بازی قطع نخواهد شد و هیچ گونه توقفی در پروازها وجود نخواهد داشت.

تغییرات بازی جنگ های فضـــــایی در نسخه ی 2.5.2 عبارتند از:

1. در نبردهای تیمی, به جای نوشتن آمار (جان و حمله) یکی از سپرها, آمار آنها (هر نوع سپر) جداگانه نوشته خواهد شد تا دیگر مورد سردرگمی بازیکنان نشود. در قبل اینطور تصور می شد که در نبردهای تیمی, عمر سپرها کاسته نمی شود که با این تغییر این مشکل حل می شود.
    2. یکی از مهارتهای ادمیرال که "عمر" نام دارد, از این پس در گزارش های جنگ, در قسمت عمر پدافند قرار خواهد گرفت.
    3. بارگزاری منابع در پروازهای حمله به خورشید امکان پذیر نخواهد بود. این امر به دلیل جلوگیری سوء استفاده های احتمالی می باشد.
    4. در نسخه ی جدید جنگ های فضــــایی, وجود کاوشگرهای جاسوسی مانع جابه جایی سیاره های شما نمی شوند و زمانی که شما سیاره ی خود را جابه جا کنید, تمام پروازهای جاسوسی موجود بر روی سیاره شما به سیاره ی مبدا خود باز میگردند.
    5. پیام های شما به جای 24 ساعت, 48 ساعت نگاه داشته خواهند شد. در صورتی که شما اشتراک حساب پرمیوم خود را فعال کنید, پیام های شما 5 روز نگاه داشته خواهند شد که این مقدار در نسخه های قبلی, تنها 3 روز بود.
    6. زمانی که بازیکنی پیشنهادهای شما در مرکز تجارت یا مارکت سفینه را خریداری می کند, شما یک پیام سیستم دریافت خواهید کرد.
    7. بسته ی شامل یگان های ویژه (ستاره ی مرگ/تیتان/الهه ی نوکس) مجددا به مزایده باز خواهند گشت, با این تفاوت که شما نیاز به 300000 امتیاز منابع برای خرید آنها دارید.
    8. تغییراتی در عملکرد بانک نیز صورت خواهد گرفت. زمانی که شما از بانک وامی دریافت می نمایید, اگر ظرف مدت یک هفته آن را بازپس دهید, 10 درصد کارمزد نیز باید علاوه بر منابع بپردازید. هر هفته تاخیر در بازگرداندن وام, به کارمزد آن مقدار 10 درصد می افزاید تا زمانی که میزان کارمزد به 40 % برسد. در صورتی که شما ظرف مدت 28 روز وام را بازنگردانید, وام شما منقضی می شود و بانک اعتبارهایی که برای وام خود گرو گذاشته اید را مصرف می نماید و آن اعتبار ها به شما بازگردانده نخواهد شد ولی شما میتوانید وام جدیدی را مجددا دریافت نمایید. این به این معنی است که بانک شما تا آخر راند بلوکه نخواهد شد و شما می توانید مجددا از آن استفاده کنید. همچنین شما نیاز دارید که وام را از سیاره ای که دریافت نموده اید پرداخت کنید و پرداخت وام, از سیارات دیگر ممکن نخواهد بود.
    9. یگان های ویژه (ستاره ی مرگ/تیتان/الهه نوکس) در صورتی که ارتقا نیابند, قادر به نابودی سیاره و یا پایین آوردن سطح ساختمانها نخواهند بود. هر ارتقا مقدار مشخصی به درصد نابودی سیاره ها (0.3% به ستاره ی مرگ, 0.25% به تیتان و 0.15% به الهه ی نوکس) یا امتیاز خاصی برای پایین آوردن سطح ساختمانها (10 امتیاز برای ستاره ی مرگ, 9 امتیاز برای تیتان, 5.5 امتیاز برای الهه ی نوکس) به هر یگان ویژه می دهد. این بدین معناست که تنها بازیکنانی که جهان های موازی را تحقیق کرده اند می توانند از حداکثر قدرت یگان های ویژه برخوردار شوند و ارتقای سفینه ها از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد شد.

.
    تیم مدیریت جنگ های فضـــــایی امیدوار است که شما بازیکنان گرامی, با تغییرات ایجاد شده, تجربه ی بهتری از جنگ های فضــــــایی را کسب نمایید.

در صورتی که هرگونه سوالی در مورد جنگ های فضـــــایی 2.5.2 دارید, در همین تاپیک اعلام نمایید تا جواب خود را دریافت نمایید.

موفق باشید؛

تیم مدیریت جنگ های فضــــــایی

2. Top | #11

پیشروی سطح: %75 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 25
    فعالیت کل: %0
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

Exclamation پاسخ : جنگ های فضایی نسخه ی 2.5.2

نقل قول نوشته اصلی توسط XS_Gemini نمایش پست ها
    اتفاقا به نظر خود من, ارزش یگان ویژه خیلی بیشتر شده, چون رسیدن به قدرت واقعیش سخت تر شده و تلاش بیشتری را می طلبه. در کیهان های کلاسیک این امر یک مقدار مشکل زا هست چون سطح 10 ستاره یا الهه یا تیتان در این کیهان ها خیلی سخت هست ارتقاش و کمتر دیده شده که کسی بتونه به این ارتقا برسه. ولی در کیهان های سرعت, به نظر من باعث جذابیت بیشتر بازی خواهد شد.

در مورد دفاع هم, تعبیر های زیادی از دفاع هست, حتما دلیل نمی شه که شما با پرتابگر هاگ دفاع کنید, اگر نیاز شد, یه تاپیک آموزشی دفاع هم قرار میدم حتما.

موفق باشید.
    با سلام
    بعد از مدتهاست که می خواهم در این انجمن پست بدم ولی دیدم لازم !!!
    من عرایضم رو بیان می کنم اگه جاییش مشکل داشت شما اصلاح کنید و منو راهنمایی کنید .!!
    با این تغییرات مثلا اگه یک شخصی که اکانت کنف داره باید مثال 20 تا ستاره در سطح 5 داشته باشد تا 30 % شانش نابودی تکمیل شود ؟!! عرض بنده درسته ؟!!!
    خوب اگه درسته برای ارتقا دادن ستاره تا سطح 5 باید 62 میل فلز 31 میل مواد معدنی 15.5 میل گاز لازم هست و تقریبا 110 ساعت بابت ایت ارتقاع ها !!!!! که می شه تقریبا 4.5 روز !!!!
    درسته ؟!!!!!
    اگه درسته با گذشته مقایسه می کنیم !!! در گذشته با 10 تا ستاره سطح 0 هم 30 % شانس نابودی رو داشتیم پس یعنی در ورژن جدید علاوه بر ارتقاع که در بالا گفتم باید 10 عدد ستاره بیشتر ساخته بشود که برای ساخت آن 40 میل فلز 30 میل معدنی و 10 میل گاز لازم هست ؟!!!!! بازم درسته ؟!!!
    خوب همه این منابع رو که گفتم جمع بزنید می شه 102 میل فلز 61 میل معدنی 25.5 میل گاز و 4.5 روز زمان ارتقا زمان ساخت 10 تا ستاره اضافی رو نگفتم چون بستگی به سطح سفینه سازی داره و اینکه طرف مزایده میکنه یا نه !!!!!
    حالا اصل مطلب و می گم آره ساخت ستاره سخت تر شده چون هم تعداد بیشتر لازم هست هم ارتقا پس هم منابع و هم زمان بیشتری نسبت به ورژن قبلی لازم هست اما آیا هر سختی باعث بهتر شدن بازی می شه ؟!!!!!!
    نه دلیلشو در این باره می گم آیا ساختن 20 ستاره در سطح 5 راحت تره یا ساختن 25 کیلو دفاع ؟!!!!!! تو هر ساعت از مزایده 1 عدد ستاره هست اونم متونی وقتی برداری که منابت 300000 به بالا باشه !! در صورتی که در هر ساعت مزایده 6 بسته دفاع ( فقط بسته های یون و پلاسما رو می گم چون برجک های اصلی هستند ) وجود دارد . این یه دلیلش بود دلیله دیگش وقتی زمان فراهم کردن ستاره ها به خاطر افزایش تعداد و ارتقاع زیاد شده طرف به راحتی می تواند 25 کیلو دفاع بسازه حالا اگه اون شخص ترکیب صحیح دفاع ساختن رو بلد باشه که ماشالا همه یاد گرفتن دیگه اگه شما با 35 تا ستاره( منظور یک آشیانه کامل ستاره ) در سطح 10 هم بهش حمله کنید نه تنها موفق به نابود کردن سیاره حریف نمی شوید بلکه به او امتیاز جنگ هم می دهید .
    تازه اینم میدم واسه کسایی که نمی دونند ( پدافندها نیز شانس نابودی را کاهش می دهند - 1000 جمعیت از پدافندها 1% شانس نابودی را کاهش می دهد. به این معنی که اگر مهاجم 10 ستاره مرگ برای 30% شانس نابودی داشته و مدافع 25,000 جمعیت پدافند داشته باشد - شانس نابودی برابر با 30% - 25% = 5% خواهد بود. )
    خوب فکر کنم همه دارند می گن از فردا که راند شروع شد بریم سراغ پدافند

کوتاه می کنم این تغییر رو گذاشتید یا گذاشتن !!! برای افزایش زمان هر راند بدهیه نگید نه و در نتیجه جبران درآمد ناشی از حذف مزایده با اعتبار ، وگرنه این تغییر هیچ سودی واسه بازیکن ها و پیشرفت بازی نداره!!!!
    انتظار غیر اینو نداشتم !!!!

3. Top | #12

پیشروی سطح: %50 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 100
    فعالیت کل: %0.3
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    10 بار در 6 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

پاسخ : جنگ های فضایی نسخه ی 2.5.2

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_perennial نمایش پست ها
    با سلام
    بعد از مدتهاست که می خواهم در این انجمن پست بدم ولی دیدم لازم !!!
    من عرایضم رو بیان می کنم اگه جاییش مشکل داشت شما اصلاح کنید و منو راهنمایی کنید .!!
    با این تغییرات مثلا اگه یک شخصی که اکانت کنف داره باید مثال 20 تا ستاره در سطح 5 داشته باشد تا 30 % شانش نابودی تکمیل شود ؟!! عرض بنده درسته ؟!!!
    خوب اگه درسته برای ارتقا دادن ستاره تا سطح 5 باید 62 میل فلز 31 میل مواد معدنی 15.5 میل گاز لازم هست و تقریبا 110 ساعت بابت ایت ارتقاع ها !!!!! که می شه تقریبا 4.5 روز !!!!
    درسته ؟!!!!!
    اگه درسته با گذشته مقایسه می کنیم !!! در گذشته با 10 تا ستاره سطح 0 هم 30 % شانس نابودی رو داشتیم پس یعنی در ورژن جدید علاوه بر ارتقاع که در بالا گفتم باید 10 عدد ستاره بیشتر ساخته بشود که برای ساخت آن 40 میل فلز 30 میل معدنی و 10 میل گاز لازم هست ؟!!!!! بازم درسته ؟!!!
    خوب همه این منابع رو که گفتم جمع بزنید می شه 102 میل فلز 61 میل معدنی 25.5 میل گاز و 4.5 روز زمان ارتقا زمان ساخت 10 تا ستاره اضافی رو نگفتم چون بستگی به سطح سفینه سازی داره و اینکه طرف مزایده میکنه یا نه !!!!!
    حالا اصل مطلب و می گم آره ساخت ستاره سخت تر شده چون هم تعداد بیشتر لازم هست هم ارتقا پس هم منابع و هم زمان بیشتری نسبت به ورژن قبلی لازم هست اما آیا هر سختی باعث بهتر شدن بازی می شه ؟!!!!!!
    نه دلیلشو در این باره می گم آیا ساختن 20 ستاره در سطح 5 راحت تره یا ساختن 25 کیلو دفاع ؟!!!!!! تو هر ساعت از مزایده 1 عدد ستاره هست اونم متونی وقتی برداری که منابت 300000 به بالا باشه !! در صورتی که در هر ساعت مزایده 6 بسته دفاع ( فقط بسته های یون و پلاسما رو می گم چون برجک های اصلی هستند ) وجود دارد . این یه دلیلش بود دلیله دیگش وقتی زمان فراهم کردن ستاره ها به خاطر افزایش تعداد و ارتقاع زیاد شده طرف به راحتی می تواند 25 کیلو دفاع بسازه حالا اگه اون شخص ترکیب صحیح دفاع ساختن رو بلد باشه که ماشالا همه یاد گرفتن دیگه اگه شما با 35 تا ستاره( منظور یک آشیانه کامل ستاره ) در سطح 10 هم بهش حمله کنید نه تنها موفق به نابود کردن سیاره حریف نمی شوید بلکه به او امتیاز جنگ هم می دهید .
    تازه اینم میدم واسه کسایی که نمی دونند ( پدافندها نیز شانس نابودی را کاهش می دهند - 1000 جمعیت از پدافندها 1% شانس نابودی را کاهش می دهد. به این معنی که اگر مهاجم 10 ستاره مرگ برای 30% شانس نابودی داشته و مدافع 25,000 جمعیت پدافند داشته باشد - شانس نابودی برابر با 30% - 25% = 5% خواهد بود. )
    خوب فکر کنم همه دارند می گن از فردا که راند شروع شد بریم سراغ پدافند

کوتاه می کنم این تغییر رو گذاشتید یا گذاشتن !!! برای افزایش زمان هر راند بدهیه نگید نه و در نتیجه جبران درآمد ناشی از حذف مزایده با اعتبار ، وگرنه این تغییر هیچ سودی واسه بازیکن ها و پیشرفت بازی نداره!!!!
    بذار به نفع بازیکنان تازه وارد
    در عوض بعد از 8 روز بازی تک قطبی نمی شه، دیگه کل بازی رو ساخت ستاره نیست شما که اینقدر وقت می ذاری برای ستاره هات، برو یه ارتش ناو بساز خودتو راحت کن امتیاز هم میگیری

همیشه جا برای پرش هست عزیزم
    ولی هیچ وقت به یه ستاره نمی رسی
    StarS
    pooria.Ttan

4. Top | #13

پیشروی سطح: %72 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 29
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    2 بار در 2 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

پوری اگه اینجوریه که ستاره رو حذف کنییم بهتره نه؟
    با خدا باش,پادشاهی کن
    بی خدا باش,هرچه خواهی کن

5. Top | #14

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

با سلام اول از همه تشکر می کنم از مدیریت محترم !! بابت جواب دادن به پست بنده ، انتظار بیشتر از این هم نداشتم !!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nemesis نمایش پست ها
    بذار به نفع بازیکنان تازه وارد
    در عوض بعد از 8 روز بازی تک قطبی نمی شه، دیگه کل بازی رو ساخت ستاره نیست شما که اینقدر وقت می ذاری برای ستاره هات، برو یه ارتش ناو بساز خودتو راحت کن امتیاز هم میگیری
    و اما در جواب به ابن دوست عزیز باید بگم در همه ی راند ها و بازی ها برنده ی راند رو یگان های ویژه مشخص می کنه !!! بله اتحادی که زود تر به این یگان ها برسه و بلد باشه چطور با این یگان ها عمل کن قهرمان می شه
    بیشتر توضیح میدم اگه شما کسیو فارم کنید طرف روز تموم نشده دوباره اون سفینه هارو جبران می کنه مخصوصا الان که مزایده تغییر کرده پس مشکلی واسش پیش نمی یاد !!
    ولی اگه در یک روز 1-2 سیاره از خودش رو از دست بده امکان داره کل راند رو بزاره کنار بله اینجوری یک یک همه رقیب هارو می زنی کنار و قهرمان می شی
    پس الکی نگید بهتر شده !!!!
    بازم دلیل بیارم ؟!! اگه سریع به ستاره برسی و رقیب هاتو بزنی دگه یا کسی نیست که از سان شما دف بده یا اگه هستن همه از ترس تک سیاره شدن که نمی تونن زیاد دف بدن
    دیگه اگه قرار بود کسی بفهمه فهمیده و اینم اضافه کنم بهت که یا تو منو نمی شناسی یا اصلا نمکیسا بازی نکردی یا اصلا تالار رو نگاه نکردی چون غیر از این بود می فهمیدی کی امتیاز جنگ من همشه بالا بوده ونیاز نیست که شما راهنمایی کنی ...!!!
    در آخر باز میگم
    این تغییر رو گذاشتید یا گذاشتن !!! برای افزایش زمان هر راند بدهیه نگید نه و در نتیجه جبران درآمد ناشی از حذف مزایده با اعتبار ، وگرنه این تغییر هیچ سودی واسه بازیکن ها و پیشرفت بازی نداره!!!!
    و این هم بگم که این تغییر بدترین تغییر نمکیسا بوده تا الان

6. Top | #15

سطح
    4
    تشکر دریافتی
    25 بار در 18 پست
    دستاورد ها:

با سپاس بابت نظرات شما دوستان عزیز

این بازی یک بازی استراتژیک هست و همونطور که از اسمش پیداست, باید ترفندها و استراتژی های گوناگونی در بازی امتحان بشه تا بهترین اونها پیدا بشه. حالا در صورتی که با تغییرات اعمال شده, که از نظر بنده و سایر اعضای تیم فنی بازی, یکی از بهترین تغییرات بازی در چند سال اخیر بوده, شما بفرمایید چون بازی سخت شده از جذابیتش کاسته شده, خلاف منطق هست. پرتال بازیهای مدمو بازیهای دیگری را هم ارائه داده که از نظر سطح دشواری بسیار ساده تر از بازی جنگ های فضــــایی هستند که برای نمونه من می تونم بازی بانوی محبوب و پنگوئن های قطبی را به شما معرفی کنم.

متاسفانه مشکلی که ما در ریلیز کردن آپدیت هامون داریم این هست که تمام دوستان فکر می کنند تیم فنی بازی تمام تمرکزش بر روی درآمد زایی هست, اما دوست عزیز در صورتی که تمام تمرکز تیم فنی بازی روی این مسئله بود, مزایده را از حالت اعتباری خارج نمی کرد و به همان صورت قبلی رها می کرد که سود بسیار بیشتری برای شرکت داشت. در مورد طولانی شدن راند ها هم باید خدمتتون عرض کنم که طولانی شدن راندها هیچ تاثیری در درآمد شرکت نداشته و ندارد و از شما هم خواهش می کنم بدون آگاهی در مورد موضوعی, آن را در فضــــای انجمن بیان ننمایید.

از شما هم تقاضا داریم این عینک بدبینی را از چشم خود بردارید و به تغییرات با دید مثبت بنگرید.

موفق باشید
    بودن در كنار همه ى شما دوستان افتخارى بود كه نصيب من شد.

زندگى كردن در يك جامعه ى مجازى با هويتى مجازى (سياوش) هم تجربه ى لذت بخشى بود كه من شانس تجربه كردنش رو داشتم.

همتون رو دوست دارم و اميدوارم روزى بتونم به عنوان كسى كه هستم و نه "سياوش" در كنارتون باشم.

بدرود.

7. Top | #16

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

باسلام خدمت همه ی عزیزان
    همینطور که در اولین پستم ارض کردم که بعد از مدت هاست که دارم پست می دم در این انجمن الان میفهمم که اشتباه کردم که پست دادم چون فکر می کردم جو انجمن عوض شده ولی گویا اشتباه می کردم به همین خاطر احتمالا این آخرین پست من خواهد بود
    ابتدا ارض می کنم که بنده راند اولم نیست که این بازیو می کنم !!! و میدونم که سبک این بازی چیه و باید بگم که بله تغییراتی در بازی انجام شد که واقعا عالی بود و خودم که دیگر قسط بازی رو نداشتم رو به بازی کشوند ولی دلیل نمی شه چون بازی تغییرات خوب داشته من همه ی تغییرات رو خوب بدونم ...! و از بعضی از تغییرات انتقاد نکنم ..!!
    در رابطه با طولانی شدن راند و درآمد زایی همین قدر بگم که هرچه راند طولانی تر باشه در نتیجه افراد برای فعال کردن حساب پرمیوم باید اعتبار بیشتری هزینه کنند این اصلی ترین موضوع هست و اما فرعی هاش راند طولانی تر = استفاده از تحریک بیشتر و استفاده از ویژگی بیشتر و استفاده از محافظت بیشتر استفاده از .............
    و هرچه راند ها طولانی تر در نتیجه تعداد راند ها در یک بازه ی زمانی کمتر در نتیجه جوایز نفرات اول و برتر راند کمتر ....!!!!
    بد بین نیستم اینجا ایران !!! و منم واقع بین
    اون جمله ی آخرت یعنی امضات خیلی زیباست امیدوارم فقط برای دیگران نباشه ....!!!
    موفق باشید .
    خداحافظ همیگی

8. Top | #17

سطح
    4
    تشکر دریافتی
    25 بار در 18 پست
    دستاورد ها:

دوست عزیز من دوست دارم که شما هم درک بفرمایید که هیچ گونه جوی بر انجمن حاکم نیست و من به عنوان یک دوست به سوالات شما پاسخ میدم.

اول از شما تشکر می کنم که مجددا جنگ های فضـــــایی یا برای شما که قدیمی هستید نـمکسـیا¹4² را دارید بازی می کنید.

در مورد طولانی شدن راند این نکته را هم به خاطر داشته باشید که وقتی به اواخر راند نزدیک می شیم, استفاده از ویژگی ها, خرید منابع, ماجراجویی, ارتقا سفینه ی فرمانده و ... نیز کاهش پیدا می کنه. در ضمن با تغییری که ایجاد شده, با این فرض که سیاره ای نابود نمی شه که میشه, راند ها کوتاه تر میشن چرا که هیچ یک از بازیکنان از جریان بازی عقب نمی افته و مجبور نیست خسارت وارده ناشی از نابودی سیارش را جبران کنه.

باز هم از نظرات ارزشمند شما سپاسگذاری می کنم و امیدوارم که باز هم ما را از این نظراتتون بهره مند سازید.

موفق باشید.

زندگى كردن در يك جامعه ى مجازى با هويتى مجازى (سياوش) هم تجربه ى لذت بخشى بود كه من شانس تجربه كردنش رو داشتم.

همتون رو دوست دارم و اميدوارم روزى بتونم به عنوان كسى كه هستم و نه "سياوش" در كنارتون باشم.

بدرود.

9. Top | #18

پیشروی سطح: %70 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 30
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    5 بار در 2 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

مدیریت مهترم چرا نمیخواید قبول کنید با این تغییرات زیاد بدست اودن تایتانو مشکل کردید میشه تایتانو بدست ؟آورد ولی در مدت زمان خیلی خیلی زیاد و ولانی همونطور که مصعود گفته

10. Top | #19

سطح
    4
    تشکر دریافتی
    25 بار در 18 پست
    دستاورد ها:

نقل قول نوشته اصلی توسط arash17000000 نمایش پست ها
    مدیریت مهترم چرا نمیخواید قبول کنید با این تغییرات زیاد بدست اودن تایتانو مشکل کردید میشه تایتانو بدست ؟آورد ولی در مدت زمان خیلی خیلی زیاد و ولانی همونطور که مصعود گفته
    دوست عزیز شما تغییرات رو خوندید کامل؟ کجای این تغییرات نوشته شده به دست آوردن تیتان سخت تر شده؟ اگر محبت کنید اون قسمت را به من نشون بدید ممنون میشم.

بدرود.

11. Top | #20

پیشروی سطح: %70 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 30
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    5 بار در 2 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

خواهشن عصبانی نشو منظور من درمورد سخت تر شدن این بودکه باید بها و زمان بیشتری رو سرف ساخت تایتان یا الهه یا ستاره کرد منابعی که باید ما سرف ساخت منابع بیشتر بکنیم بکنار ارتقاها رو چی میگی دقیقا مثل محاسیات سعید هم باید زمان وهم منابع بیشتری خرج کنیم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین