• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 23 از 23

موضوع: جنگ های فضایی نسخه ی 2.5.2

1. Top | #1

پیشروی سطح: %19 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 81
    فعالیت کل: %0.2
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    25 بار در 18 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت200 امتیاز

جنگ های فضایی نسخه ی 2.5.2

درود فرمانده

در روز پنج شنبه مورخ 22 تیر 1391, تغییراتی در بازی جنگ های فضایی صورت خواهد گرفت.
    در زمان بارگزاری نسخه ی جدید جنگ های فضــــایی بازی قطع نخواهد شد و هیچ گونه توقفی در پروازها وجود نخواهد داشت.

تغییرات بازی جنگ های فضـــــایی در نسخه ی 2.5.2 عبارتند از:

1. در نبردهای تیمی, به جای نوشتن آمار (جان و حمله) یکی از سپرها, آمار آنها (هر نوع سپر) جداگانه نوشته خواهد شد تا دیگر مورد سردرگمی بازیکنان نشود. در قبل اینطور تصور می شد که در نبردهای تیمی, عمر سپرها کاسته نمی شود که با این تغییر این مشکل حل می شود.
    2. یکی از مهارتهای ادمیرال که "عمر" نام دارد, از این پس در گزارش های جنگ, در قسمت عمر پدافند قرار خواهد گرفت.
    3. بارگزاری منابع در پروازهای حمله به خورشید امکان پذیر نخواهد بود. این امر به دلیل جلوگیری سوء استفاده های احتمالی می باشد.
    4. در نسخه ی جدید جنگ های فضــــایی, وجود کاوشگرهای جاسوسی مانع جابه جایی سیاره های شما نمی شوند و زمانی که شما سیاره ی خود را جابه جا کنید, تمام پروازهای جاسوسی موجود بر روی سیاره شما به سیاره ی مبدا خود باز میگردند.
    5. پیام های شما به جای 24 ساعت, 48 ساعت نگاه داشته خواهند شد. در صورتی که شما اشتراک حساب پرمیوم خود را فعال کنید, پیام های شما 5 روز نگاه داشته خواهند شد که این مقدار در نسخه های قبلی, تنها 3 روز بود.
    6. زمانی که بازیکنی پیشنهادهای شما در مرکز تجارت یا مارکت سفینه را خریداری می کند, شما یک پیام سیستم دریافت خواهید کرد.
    7. بسته ی شامل یگان های ویژه (ستاره ی مرگ/تیتان/الهه ی نوکس) مجددا به مزایده باز خواهند گشت, با این تفاوت که شما نیاز به 300000 امتیاز منابع برای خرید آنها دارید.
    8. تغییراتی در عملکرد بانک نیز صورت خواهد گرفت. زمانی که شما از بانک وامی دریافت می نمایید, اگر ظرف مدت یک هفته آن را بازپس دهید, 10 درصد کارمزد نیز باید علاوه بر منابع بپردازید. هر هفته تاخیر در بازگرداندن وام, به کارمزد آن مقدار 10 درصد می افزاید تا زمانی که میزان کارمزد به 40 % برسد. در صورتی که شما ظرف مدت 28 روز وام را بازنگردانید, وام شما منقضی می شود و بانک اعتبارهایی که برای وام خود گرو گذاشته اید را مصرف می نماید و آن اعتبار ها به شما بازگردانده نخواهد شد ولی شما میتوانید وام جدیدی را مجددا دریافت نمایید. این به این معنی است که بانک شما تا آخر راند بلوکه نخواهد شد و شما می توانید مجددا از آن استفاده کنید. همچنین شما نیاز دارید که وام را از سیاره ای که دریافت نموده اید پرداخت کنید و پرداخت وام, از سیارات دیگر ممکن نخواهد بود.
    9. یگان های ویژه (ستاره ی مرگ/تیتان/الهه نوکس) در صورتی که ارتقا نیابند, قادر به نابودی سیاره و یا پایین آوردن سطح ساختمانها نخواهند بود. هر ارتقا مقدار مشخصی به درصد نابودی سیاره ها (0.3% به ستاره ی مرگ, 0.25% به تیتان و 0.15% به الهه ی نوکس) یا امتیاز خاصی برای پایین آوردن سطح ساختمانها (10 امتیاز برای ستاره ی مرگ, 9 امتیاز برای تیتان, 5.5 امتیاز برای الهه ی نوکس) به هر یگان ویژه می دهد. این بدین معناست که تنها بازیکنانی که جهان های موازی را تحقیق کرده اند می توانند از حداکثر قدرت یگان های ویژه برخوردار شوند و ارتقای سفینه ها از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد شد.

.
    تیم مدیریت جنگ های فضـــــایی امیدوار است که شما بازیکنان گرامی, با تغییرات ایجاد شده, تجربه ی بهتری از جنگ های فضــــــایی را کسب نمایید.

در صورتی که هرگونه سوالی در مورد جنگ های فضـــــایی 2.5.2 دارید, در همین تاپیک اعلام نمایید تا جواب خود را دریافت نمایید.

موفق باشید؛

تیم مدیریت جنگ های فضــــــایی

2. Top | #21

سطح
    4
    تشکر دریافتی
    25 بار در 18 پست
    دستاورد ها:

پاسخ : جنگ های فضایی نسخه ی 2.5.2

دوست عزیز اولا که دلیلی نمی بینم که بخوام عصبانی بشم و عصبانی هم نشدم و نیستم.

ببینید در اولین ورژن نمکسیا که اومد, بمب افکن تواناییش به مراتب کمتر بود در برابر ستاره مرگ و به همین دلیل ستاره با ارزش ترین سفینه ی بازی بود.

در سیستم قدیم بازی, که ستاره ی سطح 0 هم سیاره ها را نابود میکرد, ما مشکل مزایده را داشتیم که خوب دوستانی که پیش نیازهای ستاره را نداشتند نیز می تونستن سیاره ها را نابود کنن. همچنین مشکل دیگری که موجود بود, این بود که بازیکنان بدون نیاز به کارخانه ی سطح 14 میتونستند ستاره را از دوستانشون بخرن. این قضیه ی ارتقا ستاره, تمام این باگ ها را برطرف کرد و یک سیستم بدون باگ را ارائه داد.

من به دوستمون سعید عزیز هم گفتم, پرتال مدمو بازیهای زیادی داره که هرکدوم سختی ها و آسونی های خودشون را دارن. تمام بازیکنای حرفه ای هم بر این عقیده هستند که در ورژن قبلی, ارزش ستاره ی مرگ بسیار پایین اومده بود و استفاده از ستاره جذابیت خودش را از دست داده بود.

بعد این شرایط برای همه ی دوستان یکسان هست, ما که این تغییرات رو تنها در اکانت شما اعمال نکردیم که نگران عقب افتادن از جریان بازی هستید.

امیدوارم با توضیحاتم تونسته باشم قانعتون کنم.

موفق باشید.
    بودن در كنار همه ى شما دوستان افتخارى بود كه نصيب من شد.

زندگى كردن در يك جامعه ى مجازى با هويتى مجازى (سياوش) هم تجربه ى لذت بخشى بود كه من شانس تجربه كردنش رو داشتم.

همتون رو دوست دارم و اميدوارم روزى بتونم به عنوان كسى كه هستم و نه "سياوش" در كنارتون باشم.

بدرود.

3. Top | #22

پیشروی سطح: %70 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 30
    فعالیت کل: %0.3
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    5 بار در 2 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

خوب عزیز من وقتی شما می تونستید همون جور که دانشی تا امکانت لازمش نباشه نمیشه تحقیقش کرد شما هم جلوی مزایده یا در مارکت سفینه بیان میکردید که بازیکن محترم شما بدلیل نداشتن شرایط لازم حق خرید این پیشنهاد رود ندارید ویا حق شرکت در این مزایده رو ندارید به نظر شما این راه بهتر نبود تا اینکه مخارج وزمان ارتقا ی سفینه رو بالا ببرید .
    درمورد وقفه زمان فقط موضوع من یا سعید یا امسال ما که نیست درمورد همه هست دوست من.

4. Top | #23

سطح
    4
    تشکر دریافتی
    25 بار در 18 پست
    دستاورد ها:

دوست عزیز مطمئن باشید که ما تمام شرایط را بررسی کردیم و این بهترین راهی بود که می تونستیم از این مشکل جلوگیری کنیم. شرایط هم برای همه یکسان هست. در ضمن مجددا شما درست نخوندید اون پست اول من رو, جایی حرفی از گران شدن ارتقاها زده نشده...
    بودن در كنار همه ى شما دوستان افتخارى بود كه نصيب من شد.

زندگى كردن در يك جامعه ى مجازى با هويتى مجازى (سياوش) هم تجربه ى لذت بخشى بود كه من شانس تجربه كردنش رو داشتم.

همتون رو دوست دارم و اميدوارم روزى بتونم به عنوان كسى كه هستم و نه "سياوش" در كنارتون باشم.

بدرود.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123