• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 23

موضوع: جنگ های فضایی نسخه ی 2.5.2

1. Top | #1

پیشروی سطح: %19 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 81
    فعالیت کل: %0.2
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    25 بار در 18 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت200 امتیاز

جنگ های فضایی نسخه ی 2.5.2

درود فرمانده

در روز پنج شنبه مورخ 22 تیر 1391, تغییراتی در بازی جنگ های فضایی صورت خواهد گرفت.
    در زمان بارگزاری نسخه ی جدید جنگ های فضــــایی بازی قطع نخواهد شد و هیچ گونه توقفی در پروازها وجود نخواهد داشت.

تغییرات بازی جنگ های فضـــــایی در نسخه ی 2.5.2 عبارتند از:

1. در نبردهای تیمی, به جای نوشتن آمار (جان و حمله) یکی از سپرها, آمار آنها (هر نوع سپر) جداگانه نوشته خواهد شد تا دیگر مورد سردرگمی بازیکنان نشود. در قبل اینطور تصور می شد که در نبردهای تیمی, عمر سپرها کاسته نمی شود که با این تغییر این مشکل حل می شود.
    2. یکی از مهارتهای ادمیرال که "عمر" نام دارد, از این پس در گزارش های جنگ, در قسمت عمر پدافند قرار خواهد گرفت.
    3. بارگزاری منابع در پروازهای حمله به خورشید امکان پذیر نخواهد بود. این امر به دلیل جلوگیری سوء استفاده های احتمالی می باشد.
    4. در نسخه ی جدید جنگ های فضــــایی, وجود کاوشگرهای جاسوسی مانع جابه جایی سیاره های شما نمی شوند و زمانی که شما سیاره ی خود را جابه جا کنید, تمام پروازهای جاسوسی موجود بر روی سیاره شما به سیاره ی مبدا خود باز میگردند.
    5. پیام های شما به جای 24 ساعت, 48 ساعت نگاه داشته خواهند شد. در صورتی که شما اشتراک حساب پرمیوم خود را فعال کنید, پیام های شما 5 روز نگاه داشته خواهند شد که این مقدار در نسخه های قبلی, تنها 3 روز بود.
    6. زمانی که بازیکنی پیشنهادهای شما در مرکز تجارت یا مارکت سفینه را خریداری می کند, شما یک پیام سیستم دریافت خواهید کرد.
    7. بسته ی شامل یگان های ویژه (ستاره ی مرگ/تیتان/الهه ی نوکس) مجددا به مزایده باز خواهند گشت, با این تفاوت که شما نیاز به 300000 امتیاز منابع برای خرید آنها دارید.
    8. تغییراتی در عملکرد بانک نیز صورت خواهد گرفت. زمانی که شما از بانک وامی دریافت می نمایید, اگر ظرف مدت یک هفته آن را بازپس دهید, 10 درصد کارمزد نیز باید علاوه بر منابع بپردازید. هر هفته تاخیر در بازگرداندن وام, به کارمزد آن مقدار 10 درصد می افزاید تا زمانی که میزان کارمزد به 40 % برسد. در صورتی که شما ظرف مدت 28 روز وام را بازنگردانید, وام شما منقضی می شود و بانک اعتبارهایی که برای وام خود گرو گذاشته اید را مصرف می نماید و آن اعتبار ها به شما بازگردانده نخواهد شد ولی شما میتوانید وام جدیدی را مجددا دریافت نمایید. این به این معنی است که بانک شما تا آخر راند بلوکه نخواهد شد و شما می توانید مجددا از آن استفاده کنید. همچنین شما نیاز دارید که وام را از سیاره ای که دریافت نموده اید پرداخت کنید و پرداخت وام, از سیارات دیگر ممکن نخواهد بود.
    9. یگان های ویژه (ستاره ی مرگ/تیتان/الهه نوکس) در صورتی که ارتقا نیابند, قادر به نابودی سیاره و یا پایین آوردن سطح ساختمانها نخواهند بود. هر ارتقا مقدار مشخصی به درصد نابودی سیاره ها (0.3% به ستاره ی مرگ, 0.25% به تیتان و 0.15% به الهه ی نوکس) یا امتیاز خاصی برای پایین آوردن سطح ساختمانها (10 امتیاز برای ستاره ی مرگ, 9 امتیاز برای تیتان, 5.5 امتیاز برای الهه ی نوکس) به هر یگان ویژه می دهد. این بدین معناست که تنها بازیکنانی که جهان های موازی را تحقیق کرده اند می توانند از حداکثر قدرت یگان های ویژه برخوردار شوند و ارتقای سفینه ها از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد شد.

.
    تیم مدیریت جنگ های فضـــــایی امیدوار است که شما بازیکنان گرامی, با تغییرات ایجاد شده, تجربه ی بهتری از جنگ های فضــــــایی را کسب نمایید.

در صورتی که هرگونه سوالی در مورد جنگ های فضـــــایی 2.5.2 دارید, در همین تاپیک اعلام نمایید تا جواب خود را دریافت نمایید.

موفق باشید؛

تیم مدیریت جنگ های فضــــــایی

2. Top | #2

پیشروی سطح: %72 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 29
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    5 بار در 5 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

پاسخ : جنگ های فضایی نسخه ی 2.5.2

من دقیقا متوجه نشدم. یعنی مثلا با 21 الهه نوکس در سطح 4 چقدر شانس نابودی یک سیاره رو داریم؟
    اگر چیزی که من گرفتم درست باشه یعنی (21*4*0.15) اینطوری نوکس ها خیلی شانس کمی پیدا میکنن برای نابودی سیاره.
    باید منابع مورد نیاز برای ارتقاء یگانهای اصلی رو بیارید پایین که بشه اصلا سیاره ای رو نابود کرد.
    مثلا بدست آوردن 128 میلیون فلز و 64 میلیون کریستال و 32 میلیون گاز اصلا کار ساده ای نیست.

3. Top | #3

سطح
    4
    تشکر دریافتی
    5 بار در 5 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

طبق اون چیزی که من توی این میبینم ارتقای الهه و ستاره و تیتان یک قیمته. فقط خود سفینه ها ارزونتر هستن.¹22² اینطور که به نظر من میاد به این طریق نوکس ها شانس کمتری برای نابود کردن سیاره خواهند داشت. مگر اینکه محدودیت 30% حداکثر شانس رو بردارید.
    http://help.xs-software.com/online/g.../147/game.html

4. Top | #4

سطح
    4
    تشکر دریافتی
    25 بار در 18 پست
    دستاورد ها:

نقل قول نوشته اصلی توسط sunshinemistery نمایش پست ها
    طبق اون چیزی که من توی این میبینم ارتقای الهه و ستاره و تیتان یک قیمته. فقط خود سفینه ها ارزونتر هستن.¹22² اینطور که به نظر من میاد به این طریق نوکس ها شانس کمتری برای نابود کردن سیاره خواهند داشت. مگر اینکه محدودیت 30% حداکثر شانس رو بردارید.
    http://help.xs-software.com/online/g.../147/game.html
    من هم الان این موضوع را دیدم و حق با شماست, این امر باعث تضعیف نژاد نوکس می شه, من این موضوع رو به تیم فنی بازی ارجاع میدم.
    محدودیت 30 درصد شانس اگر برداشته بشه, ممکنه شما به تعداد کافی الهه ی نوکس جمع آوری کنید و با شانس 100 درصد به دشمنتون حمله کنید که خوب طبیعتا این امر باعث کاهش جذابیت بازی میشه.
    موفق باشید

5. Top | #5

فعالیت کل: %0
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    2 بار در 2 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

همه ی بازیکنای قدیمی با ورژن قدیمی بیشتر حال میکردن دیگه هر روز یه ورژن جدید اعمال نکنید

6. Top | #6

سطح
    4
    تشکر دریافتی
    25 بار در 18 پست
    دستاورد ها:

نقل قول نوشته اصلی توسط !KING! نمایش پست ها
    همه ی بازیکنای قدیمی با ورژن قدیمی بیشتر حال میکردن دیگه هر روز یه ورژن جدید اعمال نکنید
    خوب دوست عزیز مشکلاتش رو به ما بگید, ما ارجاع میدیم و در ورژن های جدید سعی می شه اصلاح بشه.

7. Top | #7

سطح
    4
    تشکر دریافتی
    5 بار در 5 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط XS_Gemini نمایش پست ها
    خوب دوست عزیز مشکلاتش رو به ما بگید, ما ارجاع میدیم و در ورژن های جدید سعی می شه اصلاح می شه.
    یک مشکل داره. وقتی یک نفر پیشنهادی رو در مرکز تجارت خریداری میکنه از ما سیستم فقط یک پیام خالی میفرسته در صورتی که توی سرور دات کام توضیح میده از کدام سیاره خرید صورت گرفته.

8. Top | #8

سطح
    4
    تشکر دریافتی
    25 بار در 18 پست
    دستاورد ها:

یک مشکل داره. وقتی یک نفر پیشنهادی رو در مرکز تجارت خریداری میکنه از ما سیستم فقط یک پیام خالی میفرسته در صورتی که توی سرور دات کام توضیح میده از کدام سیاره خرید صورت گرفته.
    این مشکل گزارش شده و به زودی حل خواهد شد.

- - - Updated - - -

من دقیقا متوجه نشدم. یعنی مثلا با 21 الهه نوکس در سطح 4 چقدر شانس نابودی یک سیاره رو داریم؟
    اگر چیزی که من گرفتم درست باشه یعنی (21*4*0.15) اینطوری نوکس ها خیلی شانس کمی پیدا میکنن برای نابودی سیاره.
    باید منابع مورد نیاز برای ارتقاء یگانهای اصلی رو بیارید پایین که بشه اصلا سیاره ای رو نابود کرد.
    مثلا بدست آوردن 128 میلیون فلز و 64 میلیون کریستال و 32 میلیون گاز اصلا کار ساده ای نیست.
    من طی صحبت هایی که با تیم فنی بازی داشتم, اونا تونستن منو قانع کنن که هیچ تفاوتی بین سه نژاد ایجاد نشده با این تغییر. ببینید دوست عزیز, شما برای 21 الهه ی نوکس که در سطح 4 باشند, 12.6 شانس نابودی سیاره رو دارید. در ورژن قبلی هم معمولا 20 الهه یا 10 ستاره مرسوم بود برای 30 درصد شانس نابودی سیاره, حالا اگر ما شانس 10 ستاره ی مرگ در سطح 4 رو بررسی کنیم, می شه 12 درصد. یعنی دقیقا مثل قبل هست و شما می تونید در سطح 4, با 50 الهه ی نوکس شانس 30 درصدی خودتون را داشته باشید, این در حالیه که برای ستاره ی مرگ (در سطح 4), شما باید 25 ستاره داشته باشید... پس هیچ تغییری در عملکرد یگان ویژه داده نشده تقریبا.

9. Top | #9

سطح
    4
    تشکر دریافتی
    5 بار در 5 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط XS_Gemini نمایش پست ها
    این مشکل گزارش شده و به زودی حل خواهد شد.

- - - Updated - - -

من طی صحبت هایی که با تیم فنی بازی داشتم, اونا تونستن منو قانع کنن که هیچ تفاوتی بین سه نژاد ایجاد نشده با این تغییر. ببینید دوست عزیز, شما برای 21 الهه ی نوکس که در سطح 4 باشند, 12.6 شانس نابودی سیاره رو دارید. در ورژن قبلی هم معمولا 20 الهه یا 10 ستاره مرسوم بود برای 30 درصد شانس نابودی سیاره, حالا اگر ما شانس 10 ستاره ی مرگ در سطح 4 رو بررسی کنیم, می شه 12 درصد. یعنی دقیقا مثل قبل هست و شما می تونید در سطح 4, با 50 الهه ی نوکس شانس 30 درصدی خودتون را داشته باشید, این در حالیه که برای ستاره ی مرگ (در سطح 4), شما باید 25 ستاره داشته باشید... پس هیچ تغییری در عملکرد یگان ویژه داده نشده تقریبا.
    ممنون از توضیحتون. با این آپدیت ارزش یگان ویژه کمتر شده چون باید بیشتر ساخته بشه.
    همینطور مقابله سخت تر میشه.
    مثلا من میتونم با 1000 پرتابگر هاگ و تعداد قابل توجهی جاذب جلوی این اتکها (تا 20 ستاره سطح 2) ایستادگی کنم اما اینطوری اصلا نمیشه مقاومت کرد و «حمله با 25 ستاره/20 تیتان/50 الهه نوکس = نابودی تمام نیروهای مدافع + 30% نابودی سیاره»
    فراموش نکنید با هر سطح ارتقاء حمله و دفاع هر یگان جنگی بیشتر میشه.
    راه حل که نگید فقط غر میزنن : میتونید برای اثر دادن علوم در خرید مزایده قانونی بذارید که اگر نیروی یگان ویژه ای سطح ارتقائی بیشتر از 0 داشت قابلیت نابود کردن سیاره رو داشته باشه نه اینکه به ازای هر سطح شانس نابودی بالا بره.
    (خرجش بجای یه فرمول محاسبه یه عبارت شرطی if میشه. من خودم برنامه نویسم)

10. Top | #10

سطح
    4
    تشکر دریافتی
    25 بار در 18 پست
    دستاورد ها:

ممنون از توضیحتون. با این آپدیت ارزش یگان ویژه کمتر شده. همینطور مقابله سخت تر میشه.
    مثلا من میتونم با 1000 پرتابگر هاگ و تعداد قابل توجهی جاذب جلوی این اتکها (تا 20 ستاره سطح 2) ایستادگی کنم اما اینطوری اصلا نمیشه مقاومت کرد و «حمله با 25 ستاره/20 تیتان/50 الهه نوکس = نابودی تمام نیروهای مدافع + 30% نابودی سیاره»
    اتفاقا به نظر خود من, ارزش یگان ویژه خیلی بیشتر شده, چون رسیدن به قدرت واقعیش سخت تر شده و تلاش بیشتری را می طلبه. در کیهان های کلاسیک این امر یک مقدار مشکل زا هست چون سطح 10 ستاره یا الهه یا تیتان در این کیهان ها خیلی سخت هست ارتقاش و کمتر دیده شده که کسی بتونه به این ارتقا برسه. ولی در کیهان های سرعت, به نظر من باعث جذابیت بیشتر بازی خواهد شد.

در مورد دفاع هم, تعبیر های زیادی از دفاع هست, حتما دلیل نمی شه که شما با پرتابگر هاگ دفاع کنید, اگر نیاز شد, یه تاپیک آموزشی دفاع هم قرار میدم حتما.

موفق باشید.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین