• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 55

موضوع: طرح مسابقات توسط شما

1. Top | #1

پیشروی سطح: %2 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 98
    فعالیت کل: %0.2
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    14 بار در 8 پست
    دستاورد ها:
    مشاورسه ماه فعالیت200 امتیاز

طرح مسابقات توسط شما

با سلام.
    دوستان مدیریت بازی جنگ های فضایی ( نمکسیا ) بر آن شده است تا مسابقات گسترده ای برای شما عزیزان برگزار نماید. این مسابقات با جایزه هایی بر حسب اعتبار برای شما عزیزان همراه خواهد بود.
    در تمامی این مسابقات جایزه ها اینگونه خواهد بود.
    نفر اول : 1500 اعتبار
    نفر دوم : 1000 اعتبار
    نفر سوم 750 اعتبار
    ----------------------------------
    برای این منظور ایده های شما عزیزان در طرح مسابقات بررسی و در نهایت مسابقه ی مورد نظر اعمال خواهد شد.
    در این تاپیک شما عزیزان می توانید مسابقاتی که در ذهن دارید را مطرح نمایید و به مدیریت انجمن جنگ های فضایی اعلام نمایید، مدیریت این طرح شما را بررسی و در صورتی که مورد قبول واقع شد به طراح مسابقه از طریق پیام خصوصی اطلاع رسانی نموده و در انجمن به صورت کلی اعلام خواهد نمود.
    در مسابقات طراحی شده باید موارد زیر رعایت شود:
    1: هیچگونه مسیری برای تبانی و یا تقلب موجود نباشد.
    2: تعادل بازی را برهم نزده به طوری که اتحاد یا گروه خاصی برای پیروز شدن در مسابقه با هم متحد نشده و تبانی صورت دهند.
    3: برای پیروز شدن در بازی اقدام به ساختن اکانت های متعدد ننمایند.
    4: درگیری های لفظی در بازی ایجاد ننماید ( کل کل مجاز می باشد )
    و ...
    تمامی تخلفات بالا اگر برای پیروز شدن در مسابقه دیده شود، در بازی به شدت مجازات خواهد داشت.
    منتظر ایده های شما هستیم ...

2. 2 کاربر از Aghil عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

Dr Dre (12-20-2013),safavifilm (12-10-2016)

3. Top | #2

پیشروی سطح: %52 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 48
    فعالیت کل: %0
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:

پاسخ : طرح مسابقات توسط شما

با سلام اگه برای بیشترین امتیاز منابع وهمینطور جنگ ومجموع جایزه وجود داشت خیلی رقابت جلبی میشد...

وجایزه دیگه به گونه ای باشه که بهترین مهاجم فضا به صورتی چند تا سیاره در طول یه راند بتونه بتر***ه...

4. Top | #3

سطح
    5
    تشکر دریافتی
    14 بار در 8 پست
    دستاورد ها:

نقل قول نوشته اصلی توسط esi.a1502 نمایش پست ها
    با سلام اگه برای بیشترین امتیاز منابع وهمینطور جنگ ومجموع جایزه وجود داشت خیلی رقابت جلبی میشد...

وجایزه دیگه به گونه ای باشه که بهترین مهاجم فضا به صورتی چند تا سیاره در طول یه راند بتونه بتر***ه...
    دوست من این جوری که شما مطرح کردین اول اینکه که معلوم نشد طرحتون چیه ؟ دوم اینکه کلی امکان تخلف و تبانی توش هست.
    من گفتم که طرح کامل و جامع بیان کنین و طرح هایی که اینجا کامل نباشه به هیچ وجه بررسی نمی شه.
    پس چند چیز رو رعایت کنین:
    1- اگر طرح میدین تا آخر طرح ریز به ریز حتی مراحل مسابقه رو اعلام کنید.
    2- جاهایی که ممکنه تبانی یا تخلف صورت بگیره و چگونگی جلوگیری از این قضیه رو مطرح کنین.
    3- مسابقه به هیچ وجه باعث ایجاد گروه های تیمی و تبانی و اخلال گر در بازی نشن.
    سپاس

5. Top | #4

سطح
    4
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:

حالا فهمیدم منظورتون چیه:

بهترین مهاجم فضا...:

کسی بتونه در طول یه راند بیشترین سیاره رو از دشمن نابود کنه به عنوان بهترین مهاجم شناخته میشه

مهاجم از یک نفر فقط 1بار میتونه سیاره نابود کنه ودفعات بعد جزو رنج مسابقه نباشه که نشه تبانی کنه و یه نفر هی سیاره بسازه و به یکی بگه که بزنه

سیاره نابود شده باید سیاره اصلی باشه یعنی سیاره که تمام ساختها وسازه های خاص روش باشه و سیاره خالی وبی اب علف اگه نابود بشه به حساب نمیاد

نابودی سطح از ساختمان به حساب نمیاد و در مسابقه شرکت داده نمیشه

تعداد در حمله یا دفاع و نوع وشگرد حمله در دفاع وحمله ازاد باشه وفقط هدف نابودی سیاره هستش وتعداد سیاره ملاک سنجش باشه

2اتحاد حتما باید در جنگ باشن وکسانی که بی اتحاد بازی میکنن یا اتحادهایی که با هم سیاستی ندارن نفراتشون جزو مسابقه به حساب نمیان

زمان حمله باید مدافع در حالت دفاع باشد وسیاره نابود شود واگر سیاره خالی باشد ونابود شود به حساب نیاید

اگه بشه به برنده مسابقه مدال یا کاپ یا نشانی داده بشه که به عنوان بهترین مهاجم در درراند x توی پروفایل بمونه خیلی عالیه

این طرح اولیه وبه مرور کاملش میکنم

6. Top | #5

سطح
    5
    تشکر دریافتی
    14 بار در 8 پست
    دستاورد ها:

ممنون اسی جان.
    دوستان رو این طرح خام کار کنن و کاملش کنن که ببینیم چی ازش در میاد.
    چون الان کلی نقص داره و همچنین امکان تبانی موجوده.

7. Top | #6

سطح
    4
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:

نقل قول نوشته اصلی توسط Pouriab نمایش پست ها
    این طرح چند تا مشکل داره که من ذکر می کنم:
    شما گفتید که باید سیاره اصلی باشه که ساختمان های اصلی توش ساخته شده باشه, می شه بپرسم ناظر مسابقه از کجا باید به اصلی بودن یا نبودن سیاره پی ببره؟
    اینجوری تمایل دوستان برای دفاع کم می شه, چون در صورتی که دفاع نشه, امتیازی به مهاجم داده نمی شه و مهاجم نمی تونه برای مسابقه پوینت جمع کنه.
    امکان تبانی زیادی وجود نداره توی این طرح, از اونجایی که معمولا کسی دوست نداره سیارش نابود شه, اونهم توی 1 ایکس, پس بعیده که کسی سیارش رو برای تبانی از دست بده.
    این طرح یک ایراد دیگه هم داره و اون هم تشویق بازیکنان برای حمله با ستارست, من خودم حمله با ستاره رو خیلی دوست دارم, اگه بقیه هم به اندازه ی من علاقه مند بشن که بازی بسیار مضحک خواهد شد
    داداشم البته شما با تجربه تر هستید و این طرح هم اگه بررسی بشه میشه یه چیزایی ازش در اورد

دلیل اینکه گفتم بهترین مهاجم به خاطر اینه که توی بازیهای استراژیک بنای بازی به حمله هست و هر کسی حمله رو بهتر انجام بده موفق تره

من نمیدونم امکانات ادمین در چه حد ولی فک میکنم بتونه بفهمه سیاره خالی زده شده یا سیاره کامل

چون حمله به منظور نابودی سیاره زده میشه اگه تمایل برای دفاع نباشه سیاره احتمال نابودیش زیاده من بیشتر اینو گفتم که یکی هی نگرده موقعی که طرف اف بزنه اینو اونو بتر***ه وبگه مهاجم هستم وجنگ های زیبا وجالب اتفاق بیفته...

حمله با نابودگرای سیاره هم ( ستاره مرگ .تیتان .الهه نوکس) بهترین روش برای ایجاد جنگ وجلوگیری از جا خالیه والبته بازیکنهایی که مثل شما حرفه وبازی بلدن باید بیشتر ازش استفاده کنن ...این باعث میشه خیلیها که ستاره میسازن و ترشی میندازن وراند قبل من خودم روی سیارشون میزدم دیگه این کار نکنن با نابودگراشون هم بجنگن

8. Top | #7

سطح
    5
    تشکر دریافتی
    14 بار در 8 پست
    دستاورد ها:

ببینین بچه ها
    اول اینکه بله حمله با ستاره 100 درصد بازی رو جذاب تر می کنه تا حمله با سفینه های معمولی.
    چون شما اگر با جنگی به من حمله کنین من جا خالی می دم اما اگر با ستاره و تیتان به من حمله کنین من نمی تونم جا خالی بدم و این باعث می شه که جنگ به وجود بیاد و کشاورزی در بازی کم بشه و جنگ که به وجود بیاد هم بازی جذاب تر می شه.
    اما ادمین چنین امکانی نداره که بفهمه سیاره ی اصلی کدمومه.
    بله ادمین همه چیز رو تو پنل شما می بینه، اما این دلیل نمی شه.
    من خودم مدعی می شم که در 2 سیاره ام 40 درصد ساخت و ساز می کنم و تو سیاره ی دیگه 20 درصد، کی می تونه به من بگه اصلی کدومه؟
    پس این جریان اصلی و فرعی رو باید بی خیال شد.
    تو راند قبل هم اینکه من مسابقه ی مدافعان ترتیب دادم نه مهاجمین دلیل این بود که امکان تبانی وجود نداشت.
    تبانن در این طرح شما اینجوری هم می شه که من با ستاره با 2 ستاره 5 رانده به شما اتک می دم و یه امتیازی می گیرم و شما 100 بمب افکن برای من می زاری و 2 تا ستاره رو می پوکو نی.
    بچه ها طرح جامع و کامل بدین من که من فقط بررسی نهایی کنم و اعمال کنم.
    مثلا اون مسابقه ی مدافعان که من گذاشتم هیچ امکان تبانی نداشت، چون طرف مدافع اگر تبانی می کرد ممکن بود در ازای این کارش سیارش بره هوا و از طرفی چون ملاک پوینت بیشتر بود طرف باید با ارتش 25000 تایی حمله می کرد d:

9. Top | #8

سطح
    4
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:

نقل قول نوشته اصلی توسط Aghil نمایش پست ها
    ببینین بچه ها
    اول اینکه بله حمله با ستاره 100 درصد بازی رو جذاب تر می کنه تا حمله با سفینه های معمولی.
    چون شما اگر با جنگی به من حمله کنین من جا خالی می دم اما اگر با ستاره و تیتان به من حمله کنین من نمی تونم جا خالی بدم و این باعث می شه که جنگ به وجود بیاد و کشاورزی در بازی کم بشه و جنگ که به وجود بیاد هم بازی جذاب تر می شه.
    اما ادمین چنین امکانی نداره که بفهمه سیاره ی اصلی کدمومه.
    بله ادمین همه چیز رو تو پنل شما می بینه، اما این دلیل نمی شه.
    من خودم مدعی می شم که در 2 سیاره ام 40 درصد ساخت و ساز می کنم و تو سیاره ی دیگه 20 درصد، کی می تونه به من بگه اصلی کدومه؟
    پس این جریان اصلی و فرعی رو باید بی خیال شد.
    تو راند قبل هم اینکه من مسابقه ی مدافعان ترتیب دادم نه مهاجمین دلیل این بود که امکان تبانی وجود نداشت.
    تبانن در این طرح شما اینجوری هم می شه که من با ستاره با 2 ستاره 5 رانده به شما اتک می دم و یه امتیازی می گیرم و شما 100 بمب افکن برای من می زاری و 2 تا ستاره رو می پوکو نی.
    بچه ها طرح جامع و کامل بدین من که من فقط بررسی نهایی کنم و اعمال کنم.
    مثلا اون مسابقه ی مدافعان که من گذاشتم هیچ امکان تبانی نداشت، چون طرف مدافع اگر تبانی می کرد ممکن بود در ازای این کارش سیارش بره هوا و از طرفی چون ملاک پوینت بیشتر بود طرف باید با ارتش 25000 تایی حمله می کرد d:
    خوب وقتی روی 2تا 40 درصد ساخته و یکی 20در صد اون سیاره که توی 40 درصدی سطح سازهاش بالا تره میشه اصلی

خوب کسی با 100 تا بمب افکن سیاره اصلیشو میده میتونه تبانی کرده باشه ولی میشه توی قوانین ذکر بشه که دفاع کامل باشه و کسی زیر اتک باید با دفاع کامل ذفاع کنه و فکر نمیکنم کسی بخوا برای تبانی سیارشو بده اونم سیاره ای که همه تجهیزات اصلی روشه این توی 1ایکس یعنی بای با بازی

دلیل اینکه میگم بهترین مهاجم برای اینکه همیشه کسایی که تو بازی تهاجمی بازی کنن خبلی بهتر وحرفه ای تر بازی میکنن وکلا بنای بازی بر اساس تهاجم

10. Top | #9

سطح
    5
    تشکر دریافتی
    14 بار در 8 پست
    دستاورد ها:

نقل قول نوشته اصلی توسط Pouriab نمایش پست ها
    البته بماند که بعضی ها به من گفتن تبانی کردم برای قهرمانی

داداشی اول یه وانت خبر کن من این هندونه ها رو که گذاشتی زیر بغلم بار وانت کنم بره

به نظر من, توی هر چیزی می شه تبانی کرد حتی توی تصمیمات بزرگ یه کشور, حالا این که یه بازیه!! پس اساسا این که گفته بشه معتبر بودن یک مسابقه عدم وجود تبانی توش هست کلا حرف صحیحی نیست. ما می تونیم بگیم که امتیازی که از شخص خونه خراب شده کم می شه, باید بالای 150 هزار باشه, ولی باز هم اگر مسابقه مهم باشه برای طرفین, مهاجم می تونه یه سیاره خالی رو بزنه و بعد مدافع تمامی معادنش رو خراب کنه تا این کسر امتیاز رو داشته باشه چون همه می دونیم که وقتی ستاره میاد, درآمد معدن خود آدم خیلی مهم نیست و این درآمد معدن تارگت های غارت هست که از اهمیت بالایی برخورداره

به نظر من این گونه مسابقات جنگی برای شروع بازی خیلی معتبر نیست, عقیل جان شما می تونی مسابقه بزاری برای زیباترین تریبون اتحاد, یا زیباترین لوگوی اتحاد و از اونجایی که این عناوین ارزش چندانی نداره, شما می تونی فقط به نفر اول جایزه بدی و اونم مثلا 200 یا 300 اعتبار یا مثلا لوگوی رایگان اتحاد برای 2 یا 3 ماه.
    اینایی که شما می گین درسته، اما می خوام مسابقه ی کاربردی باشه و تاثیر گزار تو حوادث بازی.
    در مورد تریبون اتحاد ها می شه، اما خیلی جذاب نیست.
    جذاب تر ندارین ؟d:

11. Top | #10

سطح
    5
    تشکر دریافتی
    14 بار در 8 پست
    دستاورد ها:

کلا این همه ذهن خلاق همین از توش در اومد؟

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین