• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 5 از 10 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 96

موضوع: اتفاقات قبیله مشنگ ها در راند 12

1. Top | #1

پیشروی سطح: %51 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 98
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    894 بار در 323 پست

دستاورد ها:
    بیش فعالاولین گروهدستآورد تگ - درجه 11000 امتیازسه ماه فعالیت

اتفاقات قبیله مشنگ ها در راند 12

سلام خدمت همه دوستان عزیزم
    میخوام توی این تاپیک اتفاقاتی که راند فعلی (راند 12) در قبیله مشنگ ها افتاد و منجر شد خیلی از دوستی ها به هم بخوره، حرمت ها شکسته بشه، نزدیکترین دوستان من اتهامات زیادی به من بزنند، چهره واقعی برخی روشن بشه و ... و البته خیلی ها هم از این موضوع بی خبر هستند، رو بیان کنم...
    انتهای راند قبلی تصمیم بر این شد که مشنگ.ها بره برای مشنگ بازی؛ از ابتدای راند هم که دوستان جاودانگانی لطف کردند و تشریف آوردن به قبیله مشنگ ها؛ بعد از گذشت 1 یا 2 روز از بازی و بررسی قبایل رقیب و مشخص بودن قدرت مشنگ ها به لطف حضور جاودانگان، تصمیم بر این شد که سیاست قبیله تغییر کنه و بره برای رنک قبایل.
    اکانت من از ابتدای راند، توی قبیله نبود و قصد داشتم چند روز اول راند رو بیرون قبیله بازی کنم تا زمان غیر فعال شدن قلعه ها. اما همه دوستان من خبر داشتند که من بر میگردم قبیله مشنگ ها؛ خب وقتی کسی میخواد بره برای رنکینگ، باید شروع خوبی هم داشته باشه، واسه همین من از اول راند شروع کردم به غارت و ساخت و ساز مناسب، جوری که آخر هفته رنک 1 غارتگر هم شدم... اما از طرف دیگه طبق یه سنت قدیمی، تمامی فارم ها برای اینکه بتونن پشتوانه خوبی برای دفاع از خودشون داشته باشند درخواست عضویت به قبیله میدهند... فارم های اطراف من هم همگی درخواست عضویت به قبیله مشنگ ها رو میدادند؛ فرمانروای قبیله هم جناب آقای معز (طبق حرفهایی که خودشون تلفنی به من گفتند) با اینکه میدونست اینها فارم من هستند و من هم تا چند روز دیگه به قبیله برمیگردم و تا حد ممکن هم به قبیله کمک میکنم، اما اینها رو به قبیله راه داد و در جواب اعتراض من فقط به یک جمله بسنده کرد : تو تا وقتی بیرون قبیله هستی من برات ارزش قائل نیستم !!!!!!!!
    شاید خیلی از دوستان ندونند که من و معز تا چه حد با هم دوست بودیم؛ واسه همین میگم تا بدونن. از راند 7 با هم دوست شدیم، کار گروهی میکردیم و در نهایت راند 8 با کمک هم و روی اکانت معز رنک 1 گرفتیم. راند 11 هم که راند قبل بود من تقریبا 70% راند رو که میتونستم بازی کنم روی اکانت معز بازی میکردم؛ راندهای دیگه هم وقتی معز یه مدت نمیومد روی اکانت، من قبیله مشنگ ها رو میگردوندم و یه جورایی نانوشته جانشین فرمانروا بودم... بگذریم
    سر این مسأله اختلافاتی بین من و معز پیش اومد و در ادامه اختلافات، معز حرفهای زیاد دیگه ای به من زد و به تبع این مسأله من هم جوابش رو دادم... بعد از این اختلافات من و سروش و مهدی (مسیح) تصمیم گرفتیم به خاطر حفظ دوستی ها و حرمت ها، برگردیم به قبیله و در همین راستا، من به معز هم زنگ زدم و باهاش حرف زدم و با وجود اینکه مقصر هم نبودم ازش عذرخواهی کردم و دعوا رو به خیال خودم خاتمه دادم، اما نمیدونستم در پشت پرده معز کلا قصدش این بود که رنک 1 به ما نرسه و به دامادشون رضا (123azazyl) برسه... واسه همین شروع کردیم به ادامه بازی و طی صحبتهایی که شد، معز گفت توی قبیله فقط شما میرید برای رنک 1 و کسی دیگه نمیره برای رنک 1... رضا رو هم اگه بتونیم 2 یا 3 میکنیم؛ خود رضا هم با این قضیه واقعا مشکل نداشت، اما معز کاسه داغ تر از آش شد و ما بی خبر....
    وقتی بچه ها قول رنک رو به ما دادن، ما هم تصمیم گرفتیم تا جایی که ممکنه برای قبیله بازی کنیم و برای قبیله روح بزنیم تا با قبایل دیگه فاصله بندازیم و آخر راند با خیال راحت به فکر رنک خودمون باشیم... واسه همین دست به یک خودکشی بزرگ بخاطر قبیله زدیم و اولین روح 4 سرور رو با 3 مارش خالی کردیم و خودمون یه صبح تا شب نشستیم و نجیب زدیم تا گرفتیمش...
    از اون روز به بعد باز هم تصمیم گرفتیم به روح زدن برای قبیله و مجموعا 3،4 تا مارش 1، بیشتر از 8 تا مارش 2 و تقریبا 6 یا 7 تا مارش 3 زدیم؛ اونهایی که حرفه ای تر هستن میدونن که هیچکس به خاطر رنک شخصی خودش نمیاد اینجوری مارش 1 و 2 بزنه... اما ما بخاطر قبیله مارش زدیم و تا الان هم که من این متن رو مینویسم بیشترین مارش به روح رو توی قبیله کلا ما زدیم، تا امروز فقط یه دونه دوئل با اکراد عزیز زدیم (فقط همین وبس) و هرچی تجربه گرفتیم هم حاصل از روح زدن هستش؛
    بعدش معز توی قبیله یه پیام گروهی داد که امین و یه سری دیگه دارن برای رنک شخصی خودشون بازی میکنن و ...، در صورتیکه خود معز اون موقع نصف ما هم مارش روح نزده بود، چون تازه سطحش به زدن روح 4 رسیده بود... اما اینجوری ما رو خراب کرد... حرفش در نوع خودش جالب بود، بازم تکرار میکنم از اول راند تا الان بیشترین مارش به روح 4 رو ما زده بودیم اما معز میگه ما برای رنک شخصی بازی میکنیم و میخواد ما رو تک قلعه کنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    خلاصه کار به همین منوال پیش رفت تا جایی که قرار شد معز برای ما مارش 3 روح جور کنه، اما هر روز که میگذشت و ساعت 12 شب میشد میدیدیم از 1 دونه مارش 3 هم خبری نیست ولی معز برای بقیه مارش جور میکنه و ما هم مجبور میشدیم خودمون 1 دونه مارش 2و3 بزنیم... جالبه وقتی هم فردا بهش میگفتیم دیشب که مارش ندادی امشب مارش رو جور کن، میگفت شما که دیشب مارش زدی و هر روز به همین شکل....
    ماجرا به همین صورت پیش رفت تا معز به یکی از همبازی های من زنگ زد و گفت : من میخوام امین رو تحریم کنم و به بچه ها پیام گروهی بدم امین هک شده، بزنیدش !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؛ دلیلش از این حرفش جالبتره ===> چون امین بهم نمیگه مارش 1و2 روحی که دیروز خالی کرد رو کی زده !!!!!!!!!!!
    وقتی این خبر به گوش من رسید، تازه متوجه شدم رنک گرفتن توی این بازی افتخار نیست، بلکه یه لکه ننگه و من هم یه لکه ننگ توی پروفایلم هست، بهتره 2 تا نباشه
    حالا میفهمم چقدر ساده و واقعا شهرستانی بودم که روی اکانت معز برای رنک 1، 250 هزار تومان هزینه کردم و سکه خریدم... چقدر ساده بودم که روی اکانت معز راند قبل، حتی با اینکه هدف رنک نبود 100 هزار تومان سکه خریدم، چقدر ساده بودم که بخاطر طرفداری کردن از معز، با خیلی از دوستانم درگیر شدم و اونها رو از دست دادم، تازه فهمیدم که رفاقت توی این بازی اصلا معنایی نداره
    معز عزیز، تو اگه فکر میکنی بزرگ شدی، وجود امثال من و بچه های مشنگ ها هست که تو رو بزرگ کردن...
    شروین جان، بابک جان الان دارم متوجه میشم شما راند 8 چی میگفتید و من ساده بی خود و بی جهت از معز دفاع میکردم...
    سروش جان، مهدی خان، این راند هرچی نداشت باعث شد من با شما خیلی بیشتر از قبل آشنا بشم و باعث بشه دوستای خیلی خوبی داشته باشم....
    از تمامی دوستانی که این راند بهشون مارش دادم یا به هر نوعی اذیتشون کردم و یا حرف نادرستی دربارشون زدم میخوام من رو حلال کنن...
    ما میریم تا برای دوستان دیگه و مخصوصا جناب آقای معز عزیز جا تنگ نباشه؛ اما فقط یه جمله میگم آقای معز، توی زندگی آویزه گوش خودت کن : «هیچ وقت تخریب دیگران رو پله ای برای پیشرفت خودمون نکنیم»
    دوستان ریست فعال شد
    امیدوارم موفق باشید
    امین

2. Top | #41

پیشروی سطح: %75 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 25
    فعالیت کل: %0
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

پاسخ : اتفاقات قبیله مشنگ ها در راند 12

نقل قول نوشته اصلی توسط IRAN MY LOVE نمایش پست ها
    احد من فقط آخرش رو خوندم )

ببخشید اینجا پیام میدم .اما احد جان من اومدم بهت پیام بادم . بازدیدکننده ها رو کلا بستی و پیام شخصیت هم صندوقش فوله فول هست .رفقا برا مجله قراره باهات مصاحبه کنن .البته مربوط به سرور خارجی دن 4 ما کار نداریم گفتم اگه امکان داره صندوقت رو خالی کن بشه پیام بدیم برادر .
    کنکورت رو هم خوب بدی ایشالله
    سلام
    چرا شایعه میندازی صندوق خالیه :ی

2 ماه نبودم همه چی بهم ریخت

کنکورم امروز صبح رفتیم .... فقط هیچ کدوم از سوالارو داخل کتاب و تستام ندیده بودم
    ولی خوب بود
    اونم اکی شد ای دیمو ادد کرد بد بوی
    منم من مهمان هر شبت , لولی وش مغموم
    منم من , تیپا خورده ی رنجور
    منم دشنام پس آفرینش , نغمه ی نا جور
    نه از رومم , نه از زنگم , همان بی رنگ بی رنگم
    بیا بگشای در , بگشای , دلتنگم
    حریفا ! میزبانا ! میهمان سال و ماهت پشت در چون موج میلرزد
    تگرگی نیست , مرگی نیست
    صحبتی گر شنیدی , صحبت سرما و دندان است
    من امشب آمدم وام بگذارم
    حسـابت را کنار جام بگذارم

3. Top | #42

نقل قول نوشته اصلی توسط JaCkSoN نمایش پست ها
    آقا جون هرکی دوس دارین بازی رو به رفاقت ترجیح ندین . هر اتفاقی هم افتاده فراموش کنین . روی همدیگرو ببوسین بره پی کارش . 4 روز دیگه هر دوتون بازی رو ترک میکنین { اگه معتاد نباشین } و تنها چیزی که میمونه
    رفاقته که مونده یا از بین رفته . فردا روز ، خودتون پشیمون میشین . آشتی کنین . نکنین این کارارو . ببین کار خانوارز به کجا کشیده که داره دوستی های چند ساله رو بهم میریزه ...
    اره دوستان اين رفيقمون حرف واقعا قشنگي زد بيخيال بشيد بابا يك بازي بيشتر نيست
    نبايد دوستي ها چندين ساله رو به خاطر يك بازي بي ارزش بهم بزنيد
    به نظر من همه اين بازي رو بزارن كنار و برن عشق زندگي رو بكنن

4. Top | #43

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 31
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

به به ببین چه خبره اینجا
    من که فکر میکنم همیشه پای یک سروش در میانه آخه قدیما که هرچی دودره بازیو دودوزه بازیو دو بهم زنیو اینا بود پای سروش بود هیچوقتم یه اکانت رو نتونست سالم به ته راند برسونه خود خودشه بگیرینش ))))))
    نکنین از این کارا بشینین باز با هم صحبت کنین
    پولاتونم برای این بازی اینقدر خرج نکنین بدین به من سرمایه گذاری کنم براتون )))
    در پایان هم خاک بر سر معز و مهتاب و مخصوصا سروش و همه رفتگان مشنگ ها ¹4²¹4²¹4²

5. Top | #44

پیشروی سطح: %2 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 98
    فعالیت کل: %0.3
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    42 بار در 19 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت200 امتیاز

با سلام به همه عزیزان
    من باید اینجا جواب بعضی حرفایی که دوستمون امین زده رو بدم
    اقا امین قبل از شروع راند به ما زنگ زدی گفتی داداش این راند داری برای رنک بازی میکنی که متوجه شدی ما برای رنک استارت زدیم گفتی من میخوام برای رنک برم (طبق عادت هر راند )
    راند 8 با معز راند 9 پشت سر سروش راه افتادی برا رنک راند 10 با مهدی باهمین اکانت که به خاطر باگ بن شدی و در ادامه با اکانت دوسیب نعنا راند 11 وقتی اک معز تو 5 نفر دیدی گفتی برم برا رنک که معز قبول نکرد راند 12 پشت سر ما
    خوب حالا دوستان خودتون قضاوت کنین یه نفر چند راند باید بره برای رنک (خودم جواب میدم اگه توانای داره هر راند ) ولی نباید توقع داشته باشه که هر راند کل بچه های قبیله به خاطر اون بازی کنن و از بازی خودشون بزنن که برای یه نفر مارش هلو ردیف کنن بازم با همه این اوصاف ما بهت گفتیم شما برو برای رنک 1 ما هم اگه کاپی گیرمون اومد چه بهتر تا 5 6 روز پیش که اقا مهدی با یه پیام بلند بالا تو قبلیه گفت شما مارش مارو دزدیدین که طبق صحبتی که 2 شب قبل باهم کردیم که حدود 2:30 طول کشید که بهت با مختصات مارشایی که زده بودی ثابت شد شما بیشتر از ما مارش 3 زدی ومارش یکی که برای ما بودو پیچوندی بازم با این همه من بهت گفتم به بازیت ادامه بده تو قبیله هر چی مارش بود 50 50 (با احترام به داداشمو سعید ولف که خدای تا حالا اسمی از مارش 3 نیاورده ) که گفتی همه با معز رفیق هستن به ما مارش نمیرسه (معز اگه ادم بدی بود این همه رفیق نداشت که تو ازشون بترسی که ادامه ندی ) که من بهت گفتم هرکی به من یه مارش زد به تو نزد من به جاش به تو 2 تا مارش میزنم (مارش هلو )ولی خارج از قبلیله هرکی هرچه قدر که میتونه برای خودش مارش ردیف کنه که شما گفتی من خارج از قبیله دوستی ندارم خیلی ها با معز دوستن چندتای هم با خودت بازم گفتم بازیتو بکن اگه اگه اگه من رنک 1 بودم تو 2 بودی برات ریست میزنم که بفهمی برای من رنک ارزش نداره همون جور که از اول راند بهت گفتم من مارش 2 میزنم شما 3 بزن .
    گفتی من اینجوری بازی نمیکنم بازم من دلم نیومد بعدش با فرشاد حرف زدم که بهت بگه بازی بکنی رضا رنک نمیخواد که اومدی اینجوری ابروری خودتو بردی من حتی باسروشم که صحبت کردم گفت منم اگه جای تو بودم مستقیم بهش نمیگفتم تو برو برای رنک من نیستم یکی رو واسته میزاشتم
    اینا رو گفتم یادم رفت که بگم تا 2 روز پیش با اینکه معز برادر خانومم هستش حتی 1 دونه مارش 1 برای من زد فقط به تو کمک کرد که حتی برای سعید ولف مارش 1 زد تو صدات در اومد که چرا برای اون مارش یک میزنی بیشتر از این مزاحم وقتتون نمیشم ممنون که تا اخر خوندین

6. Top | #45

پیشروی سطح: %77 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 23
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    4 بار در 3 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

با سلام خدمت همه دوستان
    با توجه به اینکه من هر دوتاتونو میشناسم هم داش موعز هم داش امین
    داداشای گلم،فداتون شم،این بازی ارزش به هم زدن دوستیاتونو نداره،فوق فوقش یه عکس تو پروفایل و هزار تا حرف که پشت سرتونه
    این رفاقت ها از یه رنک ارزشش بیشتره مطمئن باشید عزیزان
    بابا این موعز و امین دوستای خوبی بودن که چرا اینجوری شدن؟
    زشته به خدا دوستان.یه سری میخوان از اب گل الود ماهی بگیرن و جدایی بندازن بینتون(خودتون میدونید که کیو میگم؟)همونی که بیخود خودشو میندازه وسط
    روی همو ببوسید و کدورت ها رو کنار بزارید.
    از ما گفتن بود دوستان
    امیدوارم مثل قبل بشید

این راند 14 دنیای 4
    خیلی جالب بود
    بعضیا با اینکه نیرو نداشتن تو یه روز 45 میل میگرفتن،ولی علی2003 بخاطر اینکه پاک بازی کرد،تجربش 0 اکانتش
    پر....
    اکانت جدیدم تو بازیiako-76

7. Top | #46

پیشروی سطح: %77 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 23
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    4 بار در 3 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط AMB313 نمایش پست ها
    هرکس یه طرفی بره قاضی همیشه راضی برمیگرده این وسط یه عده مثل همیشه خودشونو چیز کردن دنبال حاشیه ان اگرم حرفی باشه داخل یه قبیلس به تو امثال تو ارتباطی نداره خوشگل پسر....
    خودشون میدونن چطور حلش کن نیاز به اشک تمساح ها ودلسوزیای امثال شما نیس

حرص جای دیگرو میخوریا
    ای داش عباس گل گفتی.
    اخه بگو شازده تو کجایی پیازی که نظر میدی؟از کی شدی دوست امین؟که میای پست میدی؟
    این راند 14 دنیای 4
    خیلی جالب بود
    بعضیا با اینکه نیرو نداشتن تو یه روز 45 میل میگرفتن،ولی علی2003 بخاطر اینکه پاک بازی کرد،تجربش 0 اکانتش
    پر....
    اکانت جدیدم تو بازیiako-76

8. Top | #47

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 31
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

پیام قبلیم مثل اینکه نیومد
    آقا دعوا نکنین دوست باشین با هم

9. Top | #48

پیشروی سطح: %72 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 28
    فعالیت کل: %0.2
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط M20N.5HiN3 نمایش پست ها
    هی از دیشب نشستم فکر کردم ، فکر کردم... می خواستم ببینم چی باید بگم! اولش خیلی عصبانی بودم دیدم جواب ندم بهتره بالاخره دوست بودیم دیگه... بچگانه ترین کاری که تونستی رو انجام دادی امین. پیام گروهی زدی ، بعد اومدی اینجا تاپیک زدی. می خواستی چی ببینی؟ که یه عده از جایی خبر ندارن بگن آآآآآآآآآآآ چه مردیه وای چقدر معز نامرده! یه عده هم که منتظر بودن حرفی بشه باز پای راند 8 رو بکشن وسط! تاپیک زدن وسط انجمن ضعفت رو نشون داد عزیز. دو تا آدم بزرگ و بالغ و عاقل (این مورد آخر رو شک دارم) بودین. حرف می زدین مشکل رو حل می کردین. هنوز مشکلات انقدر بزرگ نشده بود من و فرشاد طفلی بردیمتون روم گفتیم حل کنید مشکلات رو. تو پای راند 8 رو باز کشیدی وسط و هرچی دلت خواست به معز گفتی و توقع داشتی گفتی من معذرت می خوام تموم شه همه چیز. اونم یه معذرت خواهی با خودخواهی تمام! اونایی که دم از قبیله میزنن. مشنگ ها خیلی وقته که معز همه کارش شده فقط هرکارییییییییی کردم نذاشت اسمشم اون بالا به عنوان فرمانروا باشه. هنوزم هر وقت خواست من فرمانروایی رو میدم بهش. اما هیچ وقت از گنده بودن خوشش نیومد ، امین جان برادر من ، تو و من و امثال ما معز رو بزرگ نکردن کارها و رفتارهای خودش بود که بردش بالا و من ندیدم هنوزم ادعای بزرگ بودن داشته باشه! اما یه چیز جالب این یکی واسه معزه : تلاش برای خشنود سازی همه آدم ها کلید همه شکست ها است (گاندی) امین جنبه رنک رو نداری دیگه! قبول کن! رنک آوردن جنبه میخواد عزیز که نداری. زمین و زمان رو به هم دوختی واسه چی؟ برای این که معز باعث شد توی رنکت مشکل به وجود بیاد. راند 9 هم اخلاقت رو دیدم توی رنک گرفتن دیگه ، هر چیزی جنبه می خواد. حالا که سروش گفت ریست فعاله اما مطمئن باش رنک ارزشش رو نداشت که پا بذاری رو همه چیز و یه دوستی رو خراب کنی اگر دوستیت بیشتر از رنک واست مهم بود همون اول بیخیالش میشدی وقتی میدیدی این همه مشکل به وجود اومده اما تنها چیزی که چسبیدی بهش رنک بود . منم جنبه رنک ندارم خودم رو میشناسم واسه همین همیشه خودم رو واسه قبیله و آدماش خفه کردم و نذاشتم رنکم بیاد بالا چون بیاد نمیتونم بیخیالش شم. حامد جان منم فکر میکردم مشنگ ها بهترین قبیله موجوده! هیچ وقت توش دعوا نمیشه و مشکلی پیش نمیاد اما دیدی که امین یه دعوای بین دو تا دوست رو تبدیل به جنجال کرد و حتی تاپیک زد.
    با سلام خدمته تمامه دوستان عزیز منم مثله مهتاب میگفتم لال باشم بهتره...این 2 تا رفیقن....تو این وسط ته پیازی یا سره پیاز ولی چون منم رو اک رضا بازی میکنم میبینم که از 100% یه اپسیلون هم به من مربوطه پیدا میکنه... امین جان اگه تو قسمت هفتگی مهاجم رو ببینی یا هر کس دیگه ببینه و بینه ما و شما نظر بده 2 حالت پیش میاد: 1-شما مارشه بیشتری زدی 2-مارشامساوی بوده و شما برده بیشتری داشتی من حالا مورده اول رو میذارم کنار...حتی شده تو بعضی از مارشایه 3 من 5 میل تجربه گرفتم ولی دم نزدم که چرا اینطوری میزنن بچه ها دفعه آخر هم که قرار بود شما مارش 2 بزنی و ما مارش 3 که نزدی(طبق قراری که گذاشته بودیم) که شما با شلوغ کردن این مورد رو نادیده گرفتی معز از اول هم گفته بود که آقا من با بچه هایه ch.amin2011 طی کردم که رنک 1ماله اونا هستش پس حرفی نباشه.باز من حتی رو حرفه معز ذره ای اعتراض نکردم.با اینکه به شخصه از ظهر تا خوده صب میشینم پایه این صفحه****آخرم این بشه!!!یعنی من 4 تا رفیق ندارم مارش خارج از قبیله بدن بهم!!؟؟؟؟؟؟؟؟.گفتیم اوکی همه کاره رضا هستش معز هم نوره چشه ماست گردنه ما حق داره پس دیگه در مورده رنک نباید نظر بدی امیرعلی و فقط مارش روح بزن در مورده اول راند هم بگم ما هم میتونستیم بزنیم بیرون و مثله شما مدال بیاریم ولی گفتیم دو روز بعد تو قبیله هستیم نمیشه که ضایع هستش...که بعدش اگه تو مپ رو هم نگاه میکردی هر کی که اطرافه ما بود اومد تو قبیله و شما بیشتر به وسطه مپ نزدیک بودی و میتونستی راحت غارت کنی..بعد از 3 روز از شروع راند مپ رو که باز میکردیم همه آبی بود تو روزه پنجوم ما کمپ 4 - 5ساعته غارت(دوستان منظورم کمپه بدونه نیرویه محاصره هستش) فرستادیم(خدایی آدم خندش میگیره) از همه شما هم زودتر آهنگری سطحه 15 و درمانگاه زدیمو زخمی ها رو جارو کردیم ولی آخرشم چون دسترسیه خوبه به غارت نداشتیم عقب موندیم و سکه میزدیم.طوریکه من کفرم دراومده بود ولی باز دم نزدم. هممون یه جور ضرر کردیم پس مظلوم نمایی نکن که فقط تو ضرر کردی ما هم میتونستیم تو هفته اول یا دوم مثله پیام شما که 3 روز پیش تو قبیله دادی پیام بدیم ولی گفتیم از سکوت آدم بیشتر نفع میبره تا جنجال و فقط سکوت کردیم(اینو گفتم که عجولی و تشنه رنک بودی) الان هم فقط میتونم بگم این وسط فقط بیشترین ضرر رو بچه هایه قبیلمون میکنن با زدنه این تاپیک...بخدا اگه یه سبک-سنگین کنیم میبینیم اون بیچاره ها ضرر میکنن...حتی اگه هر کدوم بالایه 40کی تو اکانتامون سکه باشه داش علی سرسمیع..فرشاد..مهران..بهروز.. پروشا..ایمان..کیان..دومنیک..م هدی کینگ..سیعد بیچاره(که هکش کردن)... و خیلیایه دیگه که شباشون روز میکنن از وقتشون میزنن و میگن یه تابستونو حال کنیم بعد یه تاپیک میزنی و زحمتاشون میبری رو هوا.. با توام هستم معز با جواب دادن تو هم زحمتاشونو هدر دادی ولی چون تاپیک- مورد خطاب توبودی دیگه نمیدونم بگم تو هم مقصر هستی یا نه راس گفت مهتاب رنک فردی جنبه زیاد میخواد باید خیلی مردی خرج کنی... که من به شخصه نتونستم( با بقیه کاری ندارم که دارن یا نه) از تمامه کسایی که این متن منو خوندن ملتمسانه و عاجزانه تقاضا دارم تشکر نزنن..چون با این متن فقط زحماته قبیله رو هدر دادم و این رو یه لکه ننگ واسه خودم میدونم باید یه خاک تو سر نثار خودم کنم دوستداره همتون امیرعلی

10. Top | #49

پیشروی سطح: %51 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 98
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    894 بار در 323 پست

دستاورد ها:
    بیش فعالاولین گروهدستآورد تگ - درجه 11000 امتیازسه ماه فعالیت

نقل قول نوشته اصلی توسط 123azazyl نمایش پست ها
    با سلام به همه عزیزان
    من باید اینجا جواب بعضی حرفایی که دوستمون امین زده رو بدم
    اقا امین قبل از شروع راند به ما زنگ زدی گفتی داداش این راند داری برای رنک بازی میکنی که متوجه شدی ما برای رنک استارت زدیم گفتی من میخوام برای رنک برم (طبق عادت هر راند )
    راند 8 با معز راند 9 پشت سر سروش راه افتادی برا رنک راند 10 با مهدی باهمین اکانت که به خاطر باگ بن شدی و در ادامه با اکانت دوسیب نعنا راند 11 وقتی اک معز تو 5 نفر دیدی گفتی برم برا رنک که معز قبول نکرد راند 12 پشت سر ما
    خوب حالا دوستان خودتون قضاوت کنین یه نفر چند راند باید بره برای رنک (خودم جواب میدم اگه توانای داره هر راند ) ولی نباید توقع داشته باشه که هر راند کل بچه های قبیله به خاطر اون بازی کنن و از بازی خودشون بزنن که برای یه نفر مارش هلو ردیف کنن بازم با همه این اوصاف ما بهت گفتیم شما برو برای رنک 1 ما هم اگه کاپی گیرمون اومد چه بهتر تا 5 6 روز پیش که اقا مهدی با یه پیام بلند بالا تو قبلیه گفت شما مارش مارو دزدیدین که طبق صحبتی که 2 شب قبل باهم کردیم که حدود 2:30 طول کشید که بهت با مختصات مارشایی که زده بودی ثابت شد شما بیشتر از ما مارش 3 زدی ومارش یکی که برای ما بودو پیچوندی بازم با این همه من بهت گفتم به بازیت ادامه بده تو قبیله هر چی مارش بود 50 50 (با احترام به داداشمو سعید ولف که خدای تا حالا اسمی از مارش 3 نیاورده ) که گفتی همه با معز رفیق هستن به ما مارش نمیرسه (معز اگه ادم بدی بود این همه رفیق نداشت که تو ازشون بترسی که ادامه ندی ) که من بهت گفتم هرکی به من یه مارش زد به تو نزد من به جاش به تو 2 تا مارش میزنم (مارش هلو )ولی خارج از قبلیله هرکی هرچه قدر که میتونه برای خودش مارش ردیف کنه که شما گفتی من خارج از قبیله دوستی ندارم خیلی ها با معز دوستن چندتای هم با خودت بازم گفتم بازیتو بکن اگه اگه اگه من رنک 1 بودم تو 2 بودی برات ریست میزنم که بفهمی برای من رنک ارزش نداره همون جور که از اول راند بهت گفتم من مارش 2 میزنم شما 3 بزن .
    گفتی من اینجوری بازی نمیکنم بازم من دلم نیومد بعدش با فرشاد حرف زدم که بهت بگه بازی بکنی رضا رنک نمیخواد که اومدی اینجوری ابروری خودتو بردی من حتی باسروشم که صحبت کردم گفت منم اگه جای تو بودم مستقیم بهش نمیگفتم تو برو برای رنک من نیستم یکی رو واسته میزاشتم
    اینا رو گفتم یادم رفت که بگم تا 2 روز پیش با اینکه معز برادر خانومم هستش حتی 1 دونه مارش 1 برای من زد فقط به تو کمک کرد که حتی برای سعید ولف مارش 1 زد تو صدات در اومد که چرا برای اون مارش یک میزنی بیشتر از این مزاحم وقتتون نمیشم ممنون که تا اخر خوندین
    خب رضا جان، بذار جواب پیامهات رو بدم؛ مثل اینکه هرچی بیشتر پیش بریم، بهتره تا دست معز رو بشه
    1. راند 8 که معز رفت برای رنک، من هم کمکش کردم... راند 11 هم که آره بهش گفتم برو واسه رنک و چون وقت نداشت نتونست و گفت نمیشه؛ این 2 راند رو الکی پای من ننویس (گرچه معز خوب درس سیاه نمایی افراد رو یاد گرفته)... راند 10 چه با اکانت اصلی خودم که بن شدم (به خاطر استفاده از باگ صف ساخت) و چه با اکانت دوسیب.نعنا قصد رنک 1 رو نداشتم؛ مهدی هم با من بازی میکرد و کاملا توی جریانه... به جز مهدی هم، داش علی (علی راما) و داش لئون هم توی جریان بودن که ما نمیخوایم بریم واسه رنک؛ چون 2 هفته آخر راند با اینکه توی 10 تا بودیم، اکانت رو دادم به یکی از بچه ها که به داش لئون کمک کنه و آخر دیدم خود داش لئون قید رنک رو زده، وگرنه میتونست رنک بیاره.... (ضمنا توی همین راند 10 که من اکانت اصلیم بعلت باگ، بن شد خود حضرتعالی هم باگ تغییر ورژن زده بودی و خیلی هم از اینکه کسی جز شما نمیدونی خوشحال بودی و به ما هم نگفتی ولی چون جایی توی رنکینگ نداشتی چک نشدی که بن بشی، آره داداش ).... تا اینجای کار شد 2 راند بازی برای معز، 1 راند هم رنک 2 که چون سروش رفته بود برای رنک من قرار شد 2 بشم، یه راند هم که ندونسته اضافه کردی که میخوایم بریم واسه رنک که ما قصد نداشتیم... فقط موند این راند که این راند دیدم بعد از این همه بازی که یا تگ معز بودم واسه رنک یا سر توافقات سروش قرار شد رنک 1 بگیره، الان دیگه اگه بگم میخوام با اکانت خودم برم واسه رنک 1 حرف بی موردی نیست.... ضمنا باز هم میگم من قبل از تو قرارم رنک بود و اینکه تو به من زنگ زدی و پرسیدی میخوای بری برای رنک نه من؛ اگه یادت بشه که حتی میخواستی من بهت بگم چه قومی انتخاب کن؛ یادت نره
    2. اون شب هم که صحبت کردیم تو گفتی ما یه مارش بیشتر زدیم، اما من بهم اثبات نشد و مثل تو مارشهای رقیبم رو یادداشت نکردم، اما یقین داشتم که برابر زدیم....
    3. خیلی جالبه دست پیش رو میگیری که پس نیفتی ؟؟؟؟؟ من مارش 1 تو رو پیچوندم؟؟؟ بخاطر اینکه خلاف قوانین هست، عکس پیامی که از روی اکانتتون دادید که گفتید مارش شما رو کنسل کردن و دادنش به ما رو نمیزارم؛ اما اگه کسی از دوستان خواست من بهش میتونم عکس پیام رضا رو بدم، پس الان نیا حرف ما رو به خودمون برگردون... ما از کسی مارش نمیدزدیم و نمیپیچونیم، اما خب حرف اکانت خود شما (نمیگم خودت چون روی اکانتت 3 نفر بازی میکنن) این بود که مارش ما رو پیچوندین... مهدی هم حق داشت اون پیام رو بده
    4. در مورد سعید ولف هم حرفهام رو زدم... معز جان لازم نیست بیای اینقدر الکی بحث افراد دیگه رو بکشی وسط... اگه من مثل تو بخوام حرفهات رو درباره بقیه دوستان مطرح کنم که باز هم خودت بدنام تر میشی... در مورد سعید هم اعتراض من این بود چرا به اون 2 مارش دادی به من 1 دونه... همین؛ که الان دارم میفهمم همش برنامه بوده ...
    5. معز هم اگه این همه رفیق داشت به خاطر این بود که خیلیا مثل من ساده هستند و به حرفهاش اطمینان میکنن؛ همه بچه ها یه روزی متوجه میشن که معز باهاشون چند چنده...
    6. ضمنا من هیچوقت به خاطر ترس ریست رو نزدم، علت ریست من این بود که دیدم معز داره از سادگی من سوء استفاده میکنه و هرچی من هیچی به روش نمیارم، اون هی ادامه میده/... وقتی رفاقتی نباشه و حرمتها شکسته بشه، دیگه برای چی به بازی ادامه بدم؟؟؟
    7. ضمنا رضا خان عزیز؛ اینکه یه نفر توی بازی نتونه به رنک دلخواهش برسه اصلا ترس نداره؛ اون چیزی که ترس داره خراب شدن رفاقتهاست... در جواب مهتاب هم که گفت نباید رفاقتها رو خراب میکردم و میکشوندم به انجمن باید بگم که رفاقتها رو معز کامل تخریب کرده بود و پلی برای برگشت نگذاشته بود...
    8. معز برای تو مارش نزد؛ اما اکانتش دست خودتون بود و به نحو دیگه براتون مارش جور میشد... پس این طرح معز که واست مارش نزد هم شاید من و تو نمیدونستیم اما از روی برنامه بوده...
    9. از اول راند تو هیچوقت نگفتی که 2 میزنی و من 3 بزنم.... قرار بود یه 2 تو بزنی و یه 2 من بزنم.... تا اخرش هم همین بود؛ فقط شرمنده من الان ریست کردم، یه مارش 2 بهت بهکارم ایشاالله بخاطر اون یه مارش فقط ببخشی؛ چون قرار بود هرکدوم یه بار 2 بزنیم، بار آخری من چون ارتشم کم بود قرار شد بعد بزنم که این ماجراها پیش اومد...
    10. من بازم میگم سر ترس از نرسیدن به رنک نبود که گفتم میکشم کنار؛ گفتم چون سر حرفت نیستی و میخوای بری برای 1 من ادامه نمیدم... ضمنا باز الکی پای یکی دیگه رو نکشید وسط... تو مستقیم به من گفتی تحت هیچ شرایطی از رنک نمیکشم کنار و تا آخرش بازی میکنم و سعیم رو میکنم که به رنک 1 برسم... پس وقتی مستقیم میگی میخوام برم واسه رنک1، بعد میگی غیر مستقیم میگی به فرشاد این حرف رو زدم، همون بهتر من نباشم.... ضمنا یه جوری صحبت میکنی که انگار تو سرنوشت رنک 1 شدن توی بازی رو میخوای تعیین کنی؛ در صورتیکه من فقط بخاطر اینکه شماها و مخصوصا معز جان، سر حرفتون نموندید رفتم
    ایشاالله که موفق باشی و من برات آرزوی رنک 1 رو دارم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط aMiRaLi&NaSi نمایش پست ها
    با سلام خدمته تمامه دوستان عزیز منم مثله مهتاب میگفتم لال باشم بهتره...این 2 تا رفیقن....تو این وسط ته پیازی یا سره پیاز ولی چون منم رو اک رضا بازی میکنم میبینم که از 100% یه اپسیلون هم به من مربوطه پیدا میکنه... امین جان اگه تو قسمت هفتگی مهاجم رو ببینی یا هر کس دیگه ببینه و بینه ما و شما نظر بده 2 حالت پیش میاد: 1-شما مارشه بیشتری زدی 2-مارشامساوی بوده و شما برده بیشتری داشتی من حالا مورده اول رو میذارم کنار...حتی شده تو بعضی از مارشایه 3 من 5 میل تجربه گرفتم ولی دم نزدم که چرا اینطوری میزنن بچه ها دفعه آخر هم که قرار بود شما مارش 2 بزنی و ما مارش 3 که نزدی(طبق قراری که گذاشته بودیم) که شما با شلوغ کردن این مورد رو نادیده گرفتی معز از اول هم گفته بود که آقا من با بچه هایه ch.amin2011 طی کردم که رنک 1ماله اونا هستش پس حرفی نباشه.باز من حتی رو حرفه معز ذره ای اعتراض نکردم.با اینکه به شخصه از ظهر تا خوده صب میشینم پایه این صفحه****آخرم این بشه!!!یعنی من 4 تا رفیق ندارم مارش خارج از قبیله بدن بهم!!؟؟؟؟؟؟؟؟.گفتیم اوکی همه کاره رضا هستش معز هم نوره چشه ماست گردنه ما حق داره پس دیگه در مورده رنک نباید نظر بدی امیرعلی و فقط مارش روح بزن در مورده اول راند هم بگم ما هم میتونستیم بزنیم بیرون و مثله شما مدال بیاریم ولی گفتیم دو روز بعد تو قبیله هستیم نمیشه که ضایع هستش...که بعدش اگه تو مپ رو هم نگاه میکردی هر کی که اطرافه ما بود اومد تو قبیله و شما بیشتر به وسطه مپ نزدیک بودی و میتونستی راحت غارت کنی..بعد از 3 روز از شروع راند مپ رو که باز میکردیم همه آبی بود تو روزه پنجوم ما کمپ 4 - 5ساعته غارت(دوستان منظورم کمپه بدونه نیرویه محاصره هستش) فرستادیم(خدایی آدم خندش میگیره) از همه شما هم زودتر آهنگری سطحه 15 و درمانگاه زدیمو زخمی ها رو جارو کردیم ولی آخرشم چون دسترسیه خوبه به غارت نداشتیم عقب موندیم و سکه میزدیم.طوریکه من کفرم دراومده بود ولی باز دم نزدم. هممون یه جور ضرر کردیم پس مظلوم نمایی نکن که فقط تو ضرر کردی ما هم میتونستیم تو هفته اول یا دوم مثله پیام شما که 3 روز پیش تو قبیله دادی پیام بدیم ولی گفتیم از سکوت آدم بیشتر نفع میبره تا جنجال و فقط سکوت کردیم(اینو گفتم که عجولی و تشنه رنک بودی) الان هم فقط میتونم بگم این وسط فقط بیشترین ضرر رو بچه هایه قبیلمون میکنن با زدنه این تاپیک...بخدا اگه یه سبک-سنگین کنیم میبینیم اون بیچاره ها ضرر میکنن...حتی اگه هر کدوم بالایه 40کی تو اکانتامون سکه باشه داش علی سرسمیع..فرشاد..مهران..بهروز.. پروشا..ایمان..کیان..دومنیک..م هدی کینگ..سیعد بیچاره(که هکش کردن)... و خیلیایه دیگه که شباشون روز میکنن از وقتشون میزنن و میگن یه تابستونو حال کنیم بعد یه تاپیک میزنی و زحمتاشون میبری رو هوا.. با توام هستم معز با جواب دادن تو هم زحمتاشونو هدر دادی ولی چون تاپیک- مورد خطاب توبودی دیگه نمیدونم بگم تو هم مقصر هستی یا نه راس گفت مهتاب رنک فردی جنبه زیاد میخواد باید خیلی مردی خرج کنی... که من به شخصه نتونستم( با بقیه کاری ندارم که دارن یا نه) از تمامه کسایی که این متن منو خوندن ملتمسانه و عاجزانه تقاضا دارم تشکر نزنن..چون با این متن فقط زحماته قبیله رو هدر دادم و این رو یه لکه ننگ واسه خودم میدونم باید یه خاک تو سر نثار خودم کنم دوستداره همتون امیرعلی
    در مورد زحمات بچه های قبیله ....
    اولا اگه کسی مقصر باشه فقط معز هست، چون هرچی باهاش بحث کردم فایده نداشت و حرف خودش رو میزد.... دوما من خودم هم کمتر از بقیه زحمت نکشیدم برای قبیله... حتی میتونم بگم بیشترین زحمت رو من کشیدم... اون زمان که فرماندهان میگفتن بچه های سطح پایین قبیله بیان مارش 1 روح بزنن من پیام دادم و برنامه دادم که کار گروهی بشه... همه نوبه ای مارش 1 و 2و 3 بزنن... حتی همین کار رو خودم به رضا پیام دادم و گفتم بیا ما هم همین کار رو انجام بدیم....
    بابت مارش 2 که بدهکار شدیم هم که گفتم... چون این مسأله پیش اومد دیگه مجالی نشد که جبران کنم؛ شرمنده
    وقتی معز میاد میگه تو برای قبیله زحمت نکشیدی و به فکر خودت بودی و توی قبیله پیام گروهی میکنه، یعنی داره شمشیر از رو میبنده؛ در صورتیکه این فقط یه بازیه...

11. Top | #50

پیشروی سطح: %72 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 28
    فعالیت کل: %0.2
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

امین جان من نمیگم کی بیشترین زحمت رو کشیده و کی بیشترین ضررو کرده میگم با این حرکت داری حقه کله بچه ها رو ضایع میکنی چون که عنوانه تاپیکت اتفاقاته قبیله مشنگهاست شما میتونستی یه تاپیک بزنی و با معز مشکلاتتون رو حل کنی نه اینکه بیای قبیله رو وسط بکشی.قبول کن که این یه اشتباه بوده تو کارنامه تو.........حرفه اصلیه من اشخاص نیستن فقط و فقط قبیله هستش چون از 3 نفر بازیکنی که رو این اک بازی میکنه هر 3 تاشون همیشه واسه قبایلشون بازی کردن و فقط تو این راند قصد رنک کردن......... هنوز تو با عصبانیت داری جواب میدی...خودت رو اول جایه علی بذار ببین تا حالا اعتراضی کرده؟ بیشتره قلعه هاش دارن میشن روح 4 ......... من تو نوشته هات به وضوح عصبانیت رو میبینم یکی همون جا بود که گفتی معز تا حالا مارش 1 روح 4 بیشتر از 1 میل نزده..................این یه قسمتش هر کی باشه میفهمه که از رویه عصبانیت گفته شده............. همیشه گفتم و میگم اول صبر رو سر لوحه کارهاتون بکنید. رضا چندین بار گفت که از قبیله بزن بیرون ولی من بهش گفتم رضا صبر کن این مشکل هم چال میشه میره...رضا چند بار گفتم که بیشتر بخاطره بچه ها سکوت کردم؟ من 30 سالمه امین میام مثله بچه هایه 18 19 ساله اونطوری پیام میدم تو قبیله و خودمو کوچیک میکنم ...میگم بذار شاد باشن قبیله بی روح بدرد کسی نمیخوره و گرنه مغز**** نخوردم که پشتم بگید طرفو نگاه کن چقد ****.... دیگه بخدا نمیدونم چه جوری بگم قبیله ای هم هست حرفایه من انگار رو یخی نوشته میشه که جلویه نوره آفتابه وسطه ظهر هستش

صفحه 5 از 10 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین